PEZHVAKEIRAN.COM همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷
 

همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷
ایرج مصداقی

۹ دسامبر ۲۰۱۹ این مقاله را منتشر کردم. دو سال و نیم از انتشار این مقاله می‌گذرد. دادگاه حمید نوری پایان یافته و او منتظر دریافت حکم است. با شنیدن دفاعیات او می‌توانید به صحت و سقم پیش‌بینی‌های من در مورد توطئه‌ خائنانه‌ی رجوی و ادعاهای احتمالی حمید نوری پی‌ببرید. همچنین می‌توانید چند دشمن دادخواهی را نیز بشناسید: 

 

***

هیچ‌کس به اندازه مسعود رجوی از دستگیری حمید نوری که در پی یک عملیات «پیچیده و چند وجهی» انجام شد خشمگین نیست. حتی خامنه‌ای و دستگاه قضایی و امنیتی نظام ولایی نیز به اندازه‌ی رجوی نگران نتیجه‌ی دادگاه حمید نوری نیستند.

رجوی، خود متهم به زندان‌سازی، شکنجه و قتل بهترین فرزندان میهن است. او متهم به انواع و اقسام سوءاستفاده‌های جنسی از زنان عضو شورای رهبری فرقه‌اش است. او متهم است که هزاران زن و مرد را از ابتدایی‌ترین حقوق‌شان محروم کرده است. او از سرنوشت خود نیز می‌هراسد. 

رجوی که بعد از نگارش نامه به جانیان عضو مجلس خبرگان رهبری و «حقیر» خواندن خود، و پس از نامه‌نگاری به رفسنجانی و خامنه‌ای و تلاش برای به صحنه فرستادن او در انتخابات ریاست جمهوری، آبرویی برایش نمانده بود به سوراخ خزید و ادای امام زمان را درآورد. او برای سرگرم‌گردن نیروهای مریض و درمانده و رنجورش در آلبانی بعد از سه دهه به یاد «دادخواهی»‌ افتاد. پیشتر، آن‌ها را با موضوع بیرون آوردن نام مجاهدین از لیست تروریستی سرگرم می‌کرد. گویا اگر این اتفاق بیافتد همه‌ی درها به روی آن‌‌ها باز می‌شود و کار رژیم ساخته است.

دستگیری حمید نوری، درب دکان به اصطلاح «دادخواهی» رجوی را گل گرفت. او در این عرصه نیز قافیه را باخته و با یک تناقض جدی روبرو است. افرادی را که او طی سالیان گذشته با رذالت و بی‌شرمی عوامل رژیم و دستگاه امنیتی معرفی می‌کرد، امروز در صف اول «دادخواهی» قرار دارند و تلاش‌شان بزرگترین پیروزی جنبش «دادخواهی» در تاریخ ایران را رقم زده است. این پیروزی و موفقیت چیزی نیست که او بتواند تحمل کند. او برای به شکست کشاندن این موفقیت هرکاری خواهد کرد و به هر  خیانت و خفت و خواری تن خواهد داد.

رجوی در صف اول توطئه علیه دستگیری حمید نوری

دستگاه امنیتی از اولین لحظات انتشار خبر پیروزی بزرگ جنبش دادخواهی تلاش کرد ایرج مصداقی مبتکر و طراح دستگیری حمید نوری را هدف حملات خود قرار دهد. مسعود رجوی و فرقه‌ی تبهکارش در صف اول این توطئه قرار داشتند.

پس از اعلام خبر دستگیری حمید نوری، در اولین موضع‌گیری‌‌‌ام‌ از توطئه‌ی مسعود رجوی و تلاش وی برای مخدوش کردن این موفقیت بزرگ خبر دادم. حتی تأ‌کید کردم او بدون شک زنده است چرا که هیچ‌کس مانند او نمی‌تواند چنین کمپین کثیف و بیشرمانه‌ای علیه جنبش دادخواهی راه‌ بیاندازد و تا این حد رذالت به خرج دهد. برای انجام این کار بایستی شخصیت پلیدی چون او داشت.

مسعود رجوی و فرقه‌‌ی تاریک‌اندیش او در ظاهر در قبال این موفقیت بزرگ، ۶ روز سکوت کردند، اما در پشت صحنه خود را به آب و آتش می‌زدند تا بلکه مانع پیشرفت آن شوند و بهانه‌ای برای عرض اندام پیدا کنند.

ابتدا عوامل این فرقه با کاوه موسوی تماس گرفتند و آن‌چه را که شایسته زوج رجوی بود به ایرج مصداقی نسبت دادند که با پاسخ قاطع و شایسته‌ی او روبرو شدند. وقتی دست‌شان از پرونده و کاوه موسوی کوتاه شد، رو به سوی رژیم اهریمنی آوردند و آویزان دستگاه امنیتی آن شدند.

ارائه‌ی دو فایل صوتی به رجوی توسط دستگاه امنیتی

۶ روز طول کشید تا دستگاه امنیتی بر اساس سناریویی که از قبل چیده بود دو فایل صوتی منتسب به قاضی مقیسه و علی رازینی را در اختیار این فرقه تبهکار بگذارد.

دستگاه امنیتی برای آن‌که بهانه به دست رجوی دهد تا بتواند سکوتش را بشکند و به لجن‌پراکنی علیه ایرج مصداقی بپردازد این دو فایل صوتی را در اختیار مسعود رجوی گذاشت تا او ادعا کند با استفاده از شبکه داخل کشور خود و نفوذ در امنیتی‌ترین لایه‌‌های رژیم قادر به استراق سمع گفتگو‌های مقیسه و علی رازینی در مورد دستگیری حمید نوری در سوئد شده است.

در یکی از فایل‌های صوتی، قاضی مقیسه در مورد گفتگویش با حمید نوری قبل از عزیمت به سوئد می‌گوید:‌

«بهش گفتم نرو ها، همین جمعه [یک روز قبل از سفر] بهش گفتم نرو، خودش هم دوزاریش افتاده بود خوب، آمد و گفت که من احتمالاً دستگیر بشم اینا، گفتم پس برای چی داری میری.

گفتم بهش، چند بار البته رفته بود ولی کاری بهش نداشته بودند، هر سال یک ده روزی می‌رود آنجا، یک اختلافی با کسی داشت، او شکایت کرده بود. گفتم نرو، برای چی داری می‌روی، گفتم اصلاً این دسیسه است. تو را می‌کشانند آنجا دستگیرت می‌کنندها.

آره یک خلبانی از ایرانی‌ها آنجاست، مشکل خانوادگی با یک زنی داشته طلاق داده، آنجا تو دادگاه آنجا گفته که مثلا حمید نوری فلان توی نظام فلان و بهمان اینها، داشت نقل می‌کرد این حرفها تعجب کردم گفت دادگاه مطرح شده، بعداً آن یارو توی گزارشش علیه این نوشته که این جزو گروه‌های سرکوب و فلان و اینها سر ایران اینها این اختلاف خانوادگی بوده، یک زن و شوهری که طلاق گرفته بود از شوهرش و اینها و بعدش آن زنه تقریباً این آقا واسطه‌ای بوده برای ازدواج آنها قبلاً اینها، یک بچه‌ای هم دارند، قضیه‌شان اینطوری بوده، خودش گفت که اون علیه من یک حرفهایی زده، مرده در دادگاه آنجا و در اطلاعات آنجا حرفهایی علیه من زده،

کارمند بود، کارمند، کارمند، و مدیر دفتر من بود، کارمند بود در دادگاه انقلاب قبلاً در سال شصت و بحبوحهٔ منافقین اینها.

تا الآن ۱۰بار رفته بود و هیچ کاری نداشتند. مرتب به کشورهای خارجی می‌رفت و منعی وجود نداشت.

این همسرش که زنی طلاق داده بوده و اختلاف داشتند با همدیگر. این با ان خانمه که طلاق گرفته بود فامیل بودند و اینها شوهره به پلیس داده اینها. این آقا، آره مثلاً پدر خوانده این خانم، مثلا در نظام فعاله... »

علی رازینی نیز در فایل منتشر شده توسط فرقه رجوی می‌گوید:‌

«ببینید، مثلاً اهمیت اطلاعاتشان چقدر بوده؟ هر چه فکر می‌کنم، چی گیرشان آمده؟ مثلا اطلاعات بالایی دارد؟ یا مثلاً یک بازجویی بوده در اوین سال شصت، مثلا چی ازش در میآید؟ چیزی در نمیاد که، اطلاعات سوخته.

مدرک می‌خواهد، این مدرک میخواد، یعنی اعلام می‌کنند فرض کنید دستگاه قضایی ما با خونسردی و خیلی آرام اعلام می‌کند که ایشون در گذشته و در سه دهه قبل از این در فلان ارگان کارمند جزء بوده و بعد هم بازنشست شده و رفته، آنها نمی‌توانند روی این مانور بدهند، اگر یک سمتی چیزی داشته باشه. حالا مثلاً یک بازجویی که پرونده‌های محدودی از رده‌های پایین دستش بوده، آن موقع هم یادتان است که چیزها چطور بوده دیگه دادسراها و شعب اش اینا، خیلی اینها اختیارات قضایی به آن صورت نداشتند، در واقع ابزار تحقیق بوده، چیزی بارش نیست، نه اطلاعاتی داره که سیستم اطلاعاتی ازش استفاده کنه...» 

«کمیسیون امنیت و ضد‌تروریسم» شورای به اصطلاح «ملی مقاومت»، همراه با انتشار این دو فایل، خشم و کینه‌ مثال زدنی مسعود رجوی را در رذیلانه‌ترین شکل ممکن علیه ایرج مصداقی به کار گرفت تا سوزش خود از این موفقیت بزرگ را کمی التیام بخشد.

سوال این‌جاست، چرا مسعود رجوی همیشه بعد از وقوع ماجراها سر می‌رسد. اگر او در لایه‌های امنیتی رژیم نفوذ دارد چرا در ۳۸ سال گذشته نتوانسته حتی یک فایل صوتی از گفتگوهای مقامات امنیتی و قضایی را ضبط و پخش کند و بلافاصله پس از این موفقیت بزرگ قادر به استراق سمع بالاترین مقامات قضایی رژیم شد؟

چرا طی ۳۱ گذشته رجوی نتوانست حتی عکس مقیسه را که صدها دادگاه علنی (دادگاه مهدی هاشمی) و نیمه علنی از جمله برای هواداران مجاهدین و دستگیرشدگان جنبش ۸۸ داشت، انتشار دهد؟

چرا نتوانست عکس حسینعلی نیری رئیس هیأت کشتار ۶۷ را منتشر کند. چرا مدعی بود نام کوچک نیری، جعفر است و نه حسینعلی. در حالی که جعفر نیری در سال ۱۳۶۴ در سقوط هواپیما کشته شده بود.

چرا نتوانست عکس مرتضی اشراقی دیگر عضو هیأت کشتار ۶۷ را منتشر کند. چرا نتوانست عکس مجید قدوسی و مجتبی حلوایی و سیدحسین مرتضوی رئیس زندان اوین را که مستقیماً در کشتار زندانیان در سال ۱۳۶۷ دست داشتند انتشار دهد؟ چرا انتشار عکس همه‌ی این جانیان توسط ایرج مصداقی صورت گرفت، که دارای هیچ‌نفوذی در جایی نیست و یکه و تنهاست؟

چرا فرقه‌ی رجوی تنها قادر شد نوار صوتی گفتگوی شیخ محمد مقیسه و رازینی بعد از دستگیری حمید نوری را استراق سمع کرده و انتشار دهد؟‌

چرا نتوانست گفتگوی آن‌ها قبل از دستگیری را استراق سمع کند؟‌

چرا نتوانست گفتگوی حمید نوری و مقیسه قبل از سفر به سوئد را ضبط و انتشار دهد؟‌

چرا نتوانست با آگاه شدن از این سفر، خود مبادرت به دستگیری حمید نوری کرده و افتخار آن را به جیب خود بریزد و لازم نباشد این‌گونه از خشم مانند مار به خود بپیچد.

محتوای این دو فایل و استراتژی دفاعی حمید نوری

در این نوار صوتی که دستگاه امنیتی در اختیار مسعود رجوی گذاشته است،‌ هم رازینی و هم مقیسه مدعی هستند که حمید نوری در کشتار ۶۷ و جنایات صورت گرفته توسط رژیم کاره‌‌ای نبوده است. مقیسه مدعی است که نوری تنها در دفتر وی کار می‌کرده و «کارمند»‌ بوده است.  این مطابق دفاعیه‌ای است که حمید نوری در آینده نزدیک مطرح خواهد کرد تا از دست عدالت بگریزد.

این فایل صوتی ارزش حقوقی ندارند. در صورت لزوم رژیم می‌تواند منکر آن شود و آن را غیرواقعی معرفی کند.

حمید نوری در دادگاه اول ادعا کرد او اشتباهی دستگیر شده و فرد مورد نظر نیست و در دستگاه قضایی مشغول کار نبوده است. این احمقانه‌ترین استراتژی دفاعی در دادگاه است. در گفتگوهای تلویزیونی‌ام به آن اشاره کردم. چون به محض این که ثابت کنیم او فرد مورد نظر است بقیه اتهاماتی که متوجه اوست پررنگ می‌شوند.

با توجه به شناختی که از دستگاه امنیتی و قضایی رژیم و شیوه‌های به کارگرفته شده توسط آن‌ها در دست است به نظر می‌رسد در دادگاه‌های بعدی استراتژی دفاعی حمید نوری تغییر خواهد کرد و تیم حقوقی او روی سناریویی که محمد مقیسه و علی رازینی کلید زده‌اند و توسط مسعود رجوی انتشار یافته، کار خواهند کرد. حمید نوری در سرگیجه‌ی ناشی از دستگیری و در حالی که فاقد تمرکز و آینده‌نگری بود در بازجویی‌های اولیه منکر همه چیز شد اما در ادامه صلاح نیست روی آن بماند و «عقلای» نظام، تصمیم دیگری خواهند گرفت. 

در جریان رسیدگی به پرونده‌ی تروریستی رژیم در میکونوس، شیخ محمد یزدی رئیس دستگاه قضایی نظام اسلامی مدعی شد ابوالقاسم مصباحی شاهد C موقعیتی در دستگاه امنیتی نداشته و مدت‌‌ها پیش به دلیل مفاسدی که داشته اخراج شده است.

شاهد C رئیس کل ایستگاه‌های اطلاعاتی و عملیات تروریستی جمهوری اسلامی در اروپای غربی و نیز یکی از پایه‌گذاران و مؤسسان واواک بود. دولت فرانسه او را، به دلیل فعالیت‌های تروریستی، درسال ۱۹۸۳ از فرانسه اخراج کرد و او به هامبورگ رفت. وی مأمور تام‌الاختیار رژیم  برای مذاکره درباره‌ی آزادی گروگان‌های غربی در لبنان، با نمایندگان دولت‌های آلمان، فرانسه و ایالات متحده آمریکا بود.  مقامات آلمان او را می‌شناختند و نام‌اش را می‌دانستند.

شاهد C دو بار در دادگاه میکونوس شهادت داد: بار اول غیرعلنی و بار دوم علنی زیرا دیگر هویت‌اش روشن شده بود: فرهاد (ابوالقاسم) مصباحی.

https://kayhan.london/fa/?p=88014 

این دروغ بزرگ بلافاصله با انتشار عکس‌های ابوالقاسم مصباحی در سفر رفسنجانی به کشورهای آسیای میانه برملا شد. بایستی در این پرونده نیز منتظر تلاش‌های مشابه رژیم باشیم.

در قدم‌های بعدی بر اساس سناریوی دستگاه امنیتی، جانیان ادعا خواهند کرد حمید نوری در دستگاه قضایی مشغول کار بوده اما کارمند دون‌پایه و دفتردار بوده است و در اعمالی که به او نسبت می‌دهند، نقشی نداشته است. آن‌ها احتمالاً خواهند کوشید مدرک و سند و شاهد جعلی نیز برای اثبات ادعای‌شان بتراشند.

اگر یادمان باشد سعید مرتضوی در جریان رسیدگی به پرونده‌ی کهریزک مدعی شد که به مرخصی رفته بود تا پایان‌نامه دکترایش را بنویسد! 

https://www.radiozamaneh.com/390928

خیانت آشکار رجوی و همدستی با جانیان 

مسعود رجوی در این پرونده، عمله‌ی دستگاه امنیتی است. او در تلاش برای خدمت به نظام ولایی و جانیانش، شهادت زندانیان سیاسی عضو و هوادار این فرقه علیه حمید نوری را ممنوع کرده است و این شاهدان در یک خیانت آشکار به شهدا و جانباختگان و خانواده‌های رنج‌دیده‌شان، در کنار حمید نوری و رژیم جنایتکار ایستاده‌اند و به همکاری و همراهی با جانیان تن‌ داده‌اند تا این پروژه با شکست مواجه شود و کار نوری به دادگاه نکشد.

تردیدی نیست که این به اصطلاح زندانیان سیاسی سابق در کنار نیری و رئیسی و پورمحمدی و اشراقی و مقیسه و نوری و لشکری و حلوایی و قدوسی و .... دست در خون عزیزان‌‌مان دارند. از این به بعد خانواده‌‌ی قتل‌عام‌شدگان ۶۷ در چهره‌ی این به اصطلاح زندانیان سیاسی، قاتلان فرزندانشان را خواهند دید. تاریخ آن‌ها را نخواهد بخشید.

با توجه به آنچه‌ در هفته‌های گذشته روی داده، بدون تردید دستگاه امنیتی رژیم و کمیسیون به اصطلاح «امنیت و ضد‌تروریسم شورای ملی مقاومت»،‌ دست در دست هم دارند. کلیه کسانی که به هر نحو با این فرقه و شورای دست‌ساز آن همکاری می‌کنند، در این خیانت همدست هستند. 

غلط‌های زیادی مسعود رجوی

مسعود رجوی البته در اطلاعیه‌اش غلط زیادی دیگری هم کرده و مدعی شده است:‌

«اما هم‌چنانکه با سازمان‌های معتبر بین‌المللی در میان گذاشته شده است، خلع ید از ایادی رژیم در پرونده حمید نوری لازمه‌ی هر گونه رسیدگی جدی قضایی و عاری از معامله و زد و بند است. نباید اجازه داد رژیم و ایادی آن برای مطامع خود قتل‌عام زندانیان را مورد سوءاستفاده قرار دهند.»

در پاسخ به مسعود رجوی چه بایستی گفت که حق مطلب را ادا کند و شایسته‌ی این خیانتکار باشد. 

بلاهت این خائن مدعی «حقوقدانی» تا آن‌جاست که ابتدایی‌ترین اصول حقوقی را منکر شده و مدعی است به «سازمان‌های معتبر بین‌‌المللی» گفته است:‌ «خلع ید از ایادی رژیم در پرونده حمید نوری لازمه‌ی هر گونه رسیدگی جدی قضایی و عاری از معامله و زد و بند است».

مبتکر و طراح دستگیری حمید نوری، ایرج مصداقی است، بر اساس شکایت او حمید نوری دستگیر شده است و رجوی رذیلانه ادعا می‌کند از «سازمان‌های معتبر بین‌‌المللی» خواسته است که از ایرج مصداقی و دیگر «ایادی رژیم» در پرونده حمید نوری «خلع ید» شود.

به این ابله و حامیانش باید گفت:‌

پرونده بر اساس شکایت ایرج مصداقی و با دستور دادستان تشکیل و حمید نوری دستگیر شده است. ایرج مصداقی در این پرونده شاکی خصوصی و شاهد اصلی است. تنها اوست که در کتاب خاطراتش نام اصلی حمید عباسی را نوری ذکر کرده بود و بر همین اساس قادر به ردبابی و دستگیری او شدیم.

بر اساس شکایت حمید اشتری و مسعود اشرف‌سمنانی و ایرج مصداقی دادگاه رأی به تمدید بازداشت یک ماهه او داده است.

بر اساس قوانین سوئد هیچ سازمان بین‌المللی نمی‌تواند در این پرونده که براساس شکایت شاکیان خصوصی شکل گرفته مداخله کند آنوقت این موش به سوراخ خزیده، که ادای امام زمان را در می‌آورد مدعی است از سازمان‌های معتبر بین‌المللی خواسته است تا از «ایادی رژیم» در این پرونده خلع ید کنند تا رسیدگی جدی قضایی صورت گرفته و زد و بندی نشود! کناررفتن شاکیان اصلی پرونده به معنای پایان آن است. رجوی این را بهتر از هرکسی می‌داند.

مسعود رجوی که کوس رسوایی‌‌اش بر سر هر کوی و برزن زده شده است جرأت نمی‌کند نام این «سازمان‌های معتبر بین‌المللی» را بیاورد و ارتباط‌شان با این پرونده را روشن کند. او توضیح نمی‌دهد «سازمان‌های معتبر بین‌‌‌المللی» چگونه می‌توانند حقوق ابتدایی شاکیان خصوصی یک پرونده‌ را که شهروندان اروپایی هستند از آن‌ها سلب کنند؟!

مسعود رجوی طی یک ماه ۳ بار از طریق «کمیسیون «صاحب‌مرده»ی امنیت و ضد‌تروریسم» شورای به اصطلاح «ملی مقاومت» و یک بار از طریق به اصطلاح «اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی» علیه ایرج مصداقی به جرم تلاش برای دستگیری حمید نوری اطلاعیه داد. از آن‌جایی که وی تلاش‌هایش را کارساز ندید شخصاً‌ مجبور شد از سوراخ بیرون خزیده و علیه ایرج مصداقی اطلاعیه دهد. او همچنین بدنام‌ترین وابستگان و حقوق‌بگیرانش را واداشت تا در سایت‌‌های تابعه‌ی این فرقه، علیه ایرج مصداقی مقاله بنویسند. این میزان از خشم و کینه نشانه‌ی چیست؟‌ صبر و بردباری رژیم در پرونده‌ی نوری تاکنون به مراتب بیشتر از رجوی بوده است. رجوی نقش سخنگویی رژیم در این پرونده را نیز شخصاً به عهده گرفته است.

عملکرد رجوی و حامیانش در پرونده‌ی نوری برگ دیگری از پرونده‌ی قطور خیانت او در حق مردم ایران و جنبش دادخواهی است.

دور نیست که ببینیم در این پروژه نیز پوزه‌ی او و رژیم توأمان به خاک مالیده شود. 

دیگر کانال‌ها و اهرم‌های دستگاه امنیتی در این پرونده

دستگاه امنیتی رژیم برای پیشبرد سیاست خود تنها به امدادرسانی به مسعود رجوی بسنده نکرد بلکه همه‌ی کانال‌ها و اهرم‌هایش را به خدمت گرفت تا با شیوه‌های متفاوت بتواند دستگیری حمید نوری و موفقیت بزرگ جنبش دادخواهی را مخدوش کند.

به ویژه که این ضربه‌ی بزرگ به دستگاه امنیتی درست پس از کشاندن روح‌‌‌الله زم به عراق و ربودن او وارد شد و در تبلیغات اطلاعات سپاه و ارگان‌های تابعه‌اش را نیز گل گرفت. اطلاعات سپاه مدعی بود در یک «عملیات پیچیده چند وجهی» روح‌‌الله زم را دستگیر کرده است در حالی که مردم ایران می‌دیدند جنبش دادخواهی موفق شده است در یک عملیات بطور واقعی «پیچیده و چند وجهی» مهره‌ی خودش را نه تنها به دام بیاندازد بلکه مقدمات دستگیری و محاکمه‌ی او در سوئد را نیز فراهم کند. دستگاه امنیتی و به تبع آن دستگاه تبلیغاتی رژیم پس از دستگیری حمید نوری مجبور به سکوت در مورد پرونده‌ی روح‌الله زم و مانور تبلیغاتی‌شان روی «موفقیت» اطلاعات سپاه شدند.

امیرعباس فخرآور «بچه‌پررو»‌ و وردست‌‌‌اش

روز ۱۴ نوامبر یک روز پس از اعلام نام حمید نوری، امیرعباس فخرآور شیادی که معرف عام و خاص است و خود را با لودگی «پسر گستاخ»‌ می‌نامد به صحنه آمد تا مدعی شود وزارت اطلاعات رژیم اسلامی برای ضربه زدن به ابراهیم رئیسی، حمید نوری را در تله انداخته است. طبق سناریوی ساخته و پرداخته شده توسط فخرآور، وزارت اطلاعات به دلیل آن که رئیسی برادر روحانی را زندانی کرده ،‌ حمید نوری را به عاملش در سوئد که ایرج مصداقی باشد لو داده تا او را دستگیر کنند.

https://www.youtube.com/watch?v=0knKVWVz7ZA

ذکر این نکته ضروری است که حمید نوری در باند روحانی است و در انتخابات ریاست جمهوری نیز از او حمایت می‌کرد.

پس از امیرعباس فخرآور، غلام ترشیزی وردست این «بچه‌پررو» در واشنگتن که حلقه‌‌ی واسط فرقه رجوی با فخرآور است به صحنه آمد تا علیه ایرج مصداقی لجن‌پراکنی کند و کثیف‌ترین عوامل فرقه رجوی برای او به به و چه چه کنند.

https://rapsodos.ru/video/WO7nCu1OzHg/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%C2%AB%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%86%C2%BB-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%DA%AF%D8%AA%D9%86/

«آمد نیوز» و مهر‌ه‌های امنیتی وفا نیکفر و شیرین نجفی

همزمان با فرقه تبهکار رجوی، دستگاه امنیتی در پانزدهم نوامبر ۲۰۱۹ «آمد نیوز» را که توسط مهره‌هایش«شیرین نجفی» و «وفا نیکفر» و اطلاعات سپاه اداره می‌شود فعال کرد.  

این دو عامل امنیتی که روح‌آلله زم را در تور دستگاه امنیتی انداختند در اولین قدم در نقش مرثیه‌خوان روح‌الله زم نامه یک «هموطن پرسشگر ایرانی» را انتشار دادند. این دو مدعی شدند:

«این نوشته توسط یکی از شهروندان پرسشگر ایرانی به آمدنیوز ارسال شده و به هیچ وجه دیدگاه آمدنیوز نمی‌باشد.»

متن نامه دستگاه امنیتی به شرح زیر است:‌

«معمای روح‌الله‌زم و معمای ايرج مصداقی

از شگفتی‌ها و نکات جالب روزگار این است که ایرج مصداقی همان کسی که قبل و بعد از «آدم‌ربایی» روح‌الله زم مؤسس آمدنیوز او را دائماً متهم به همکاری با نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی یا در دام آن‌ها گرفتار یا اپوزیسیون صادراتی معرفی می‌کرد از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران خودش متهم است به تواب شدن و همکاری با جمهوری اسلامی شده‌است.

پرسش دیگری که در این روزها مطرح است آیا بعد ربودن روح الله زم توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دومین طرح مأیوس کردن مردم و اپوزیسیون توسط رژیم همین بازداشت و محاکمه حمید‌ نوری از اوامر و عوامل کشتار جمعی زندانیان سیاسی دهه ۶٠ و سال ۶٧ است که عمده این زندانیان سیاسی گرایش‌های متمایل به سازمان مجاهدین خلق و گروه‌های چپ داشتند.

مرحله نخست طرح چیست؟

به نحوی که در ابتدا ایرج مصداقی را به عنوان قهرمان ملی مطرح کنند و او را نزد مردم محبوب و مقبول سازند و در اپوزیسیون واقعی رخنه کند و به عنوان یکی از سران اپوزیسیون آن را وارد میدان کنند و سپس پروژه و پروسه بعدی یعنی اضمحلال براندازان را رقم بزنند یا جریانات براندازی را فشل سازند.

مرحله دوم این طرح چیست؟

طبق شواهد و گزارش‌هایی که از سوئد و رسانه‌های آن و اخبار اپوزیسیون مطلع در رابطه با پیرامون بازداشت‌ و محاکمه حمید نوری به دست رسیده، سفارت جمهوری اسلامی در آن کشور چندین وکیل خبره و زبده و برجسته بین‌المللی را برای رهایی حمید نوری استخدام و در نظر گرفته و پول بسیاری خرج کرده‌است.

دلیل این کار توسط جمهوری اسلامی چه می‌تواند باشد و چه اهدافی را پیگیری می‌کند؟

پس از افشای فایل صوتی جلسه خصوصی آیت‌الله حسینعلی منتظری با دست اندرکاران جنایات سال ١٣۶٧ توسط فرزند آن مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین ‌احمد منتظری و بازداشت ایشان توسط وزارت اطلاعات استان قم و افشای هویت اصلی ۴ تن از اوامر و عوامل آن جنایات یعنی حسین‌علی‌ نیری، مصطفی پورمحمدی ، سید‌ابراهیم رئیسی و مرتضی اشراقی به تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۶۷ و از آن‌جایی‌که سید‌ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه فعلی و یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم و رقیب اصلی حسن روحانی رئیس‌جمهور فعلی که در آن انتخابات با به نحو احسن شکست خورد و عمده مقصر آن را رسانه آمدنیوز و شخص روح‌الله زم می‌داند و در کمین برای جانشینی رهبر فعلی سیدعلی خامنه‌ای نشسته و برنامه ریزی می کند و نيز همچنین خود ریاست‌جمهور فعلی یعنی حسن روحانی برای تصاحب آن پست برنامه ریزی می‌کند.

باند اقتدارگرایان رژیم و وابسته به سپاه_پاسداران انقلاب اسلامی_اسلامی ‌که روح‌‌الله زم را ربوده است، در پروژه بعدی درصدد تبرئه و مطهر سازی سیدابراهیم رئیسی کاندیدای مطلوب آن جریان برای تصدی و جانشینی رهبری که اخیراً برخی از افراد و جریان‌های‌ اصلاح طلب هم از آن هواداری می‌کند است، در بازی طراحی و اجرا شده رژیم و بازداشت حمید نوری در سوئد قصد تبرئه و آزادی سازی آن جنایتکار را دارند، زیرا که تبرئه و آزادی یک جنایتکار جنگی یا عامل سرکوب ملت در یک دادگاه بین‌المللی این را در اذهان عمومی ایران و جهان تداعی می‌کند که رژیم و اوامر و عوامل اصلی آن جنایات سازمان یافته بی‌گناه هستند و جاده را به نحو احسن برای رهبری یکی از این ستمکاران به نام سید‌ابراهیم رئیسی هموار می‌کند و زمینه همکاری آسان را با رهبر بعدی جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی تسهیل می‌بخشد.

پرسش دیگری که مطرح می شود آیا ایرج مصداقی با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی همکاری می‌کند یا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

فرضیه دیگری که مطرح است تمام اوامر و عوامل جنایات سال ١٣۶٧ همگی اکنون در اردوگاه اصولگرایان هستند که رقیب و دشمن دولت فعلی که متشکل از ائتلاف دو جریان سیاسی درون رژیم یعنی اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان است، از آنجایی که شناسایی و بازداشت و بازجویی فعالان سیاسی دهه ۶٠ توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی صورت می‌گرفت و بنیانگذاران آن وزارتخانه از جریان چپ خط امامی و اصلاح‌طلبان فعلی هستند و رئیس دولت و رئیس مجلس آن دوره یعنی میرحسین موسوی و مهدی کروبی بوده‌است و اکنون آخرین بازماندگان آن جریان سیاسی به سختی دولت ائتلافی فعلی با ریاست جمهوری حسن روحانی را تشکیل داده‌اند، این حدس و ظن می رود جریان‌های سیاسی مرتبط با دولت و وزارت اطلاعات که رقیب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است سعی و قصد تخریب و ضربه زدن به هر نحوی به سیدابراهیم رئیسی را دارند و می‌خواهند جانشین رهبر فعلی یعنی علی خامنه‌ای از اردوگاه آن‌ها تعیین بشود یعنی حسن روحانی یا سیدحسن خمینی یا سیدمحمد خاتمی و غیره، لذا به خاطر این در یک بازی طراحی شده توسط دولت و اجرای عوامل خارجی به صورت مستقیم و یا افرادی که به هیچ عنوان نمی‌دانند که در بازی آن‌ها هستند، برنامه ای چیدند که اصولگرایان و اقتدارگرایان شکست بخورند، یکی از این برنامه‌ها به تله و دام افتادن حمید نوری در کشور سوئد است.

 

آیا رابطه‌ای میان بازداشت حمید نو.ری در سوئد و بازداشت احمدرضا جلالی در ایران و ایرج مصداقی وجود دارد؟‌

بعد از معاوضه و آزادی حمید نوری در سوئد و احمدرضا جلالی در ایران چه اتفافی خواهد افتاد. آیا ایرج مصداقی در این قضیه نقثشی یا چه نقشی دارد؟‌

احمدرضا جلالی پزشک ایرانی و پژوهش‌گر مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه مقیم سوئد در اوایل بهار ١٣٩۵ به دعوت دانشگاه تهران و دانشگاه شیراز به منظور شرکت در کارگاه مدیریت بحران به ایران سفر کرد و در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ دستگیر و به زندان اوین منتقل شد.

 

دستگیری حمیدنوری توسط پلیس سوئد از طریق سازمان_مجاهدین خلق طراحی شده‌است. ٣ ماه و نیم قبل از این واقعه سازمان مجاهدین خلق در شهر بورس نزدیک گوتنبرگ کنفرانسی در خصوص کشتارهای سال ١٣۶٧ داشتند، لینک این کنفرانس بزبان سوئدی

http://rattvisanrealit.blogspot.com/2019/08/svensk-iranier-uppmarksammar-arsdagen.html

سپس در جراید سوئد از مضامین گزارش‌های مجاهدین استفاده شده و‌ در هیچ یک اشاره ای به همکاری با ایرج مصداقی جهت انجام این دستگیری نشده است، لذا ادعای این فرد مبنی بر دست داشتن‌شان در این دستگیری «موج سواری» بیش نیست.

لینک گزارش مجاهدین از دستگیری انجام شده در سایت ایرانی سوئدی ها را مشاهده کنید.

https://www.fffi.se/2019/11/13/man-atalas-i-sverige-for-1988-ars-massaker-i-iran/

پرسش اين‌جا که چرا در این مقطع زمانی آقای ایرج مصداقی توسط چه‌کسانی؟ یا چه نهادهایی؟ وارد پرونده شده‌است.

و با چه انگیزه و رویکردی و قرار است چه بشود؟ نتیجه آن چه خواهدشد؟ و...

اما نویسنده این مطلب دو درخواست دارد :

درخواست اول :

برای تنویر افکار عمومی ایران و جهان و آشکار سازی از چگونگی نجات یافتن از مرگ و کشتارهای سال ۶٧ و آزادی ایرج مصداقی ایشان و سازمان مجاهدین خلق ایران یک مناظره ترتيب بدهند تا اصل موضوع و حقیقت برای مردم ایران آشکار گردد.

درخواست دوم:

از بازماندگان و خانواده‌های قربانیان زندانیان سیاسی و عقیدتی دهه ۶٠ و جنایات جمهوری‌اسلامی و نیز همچنین از بنیاد عبدالرحمن‌ برومند به ویژه خواهران رویا برومند و لادن برومند و نیز همچنین از وکلای برجسته بین‌المللی چون آقای دکتر کاوه موسوی درخواست دارم به زعم این نویسنده و تجربه تاریخی ملت ایران سریعاً این پرونده و جزئیات آن را از دستتان آقای ایرج مصداقی خارج کنند تا موجب بروز مشکلات و صدمه جدی به اپوزیسیون و مردم ایران نگردد.

لازم به ذکر است که با توجه به رفتار و شخصیت آقای ایرج مصداقی مبنی بر انگ، تهمت و بهتان به اشخاص و جریان‌های سیاسی شاخص جامعه و نیز همچنین بستری شدن ایشان بارها در بیمارستان بخش اعصاب و روان کشور سوئد این بزرگواران این را هم لحاظ کنند.

از آنجایی که آمدنیوز یگانه رسانه‌ای است که دیدگاه‌های مردم را بدون هیچ کم و کاستی منتشر می‌کند.

و در نهایت تمام دیدگاه‌هایی که در این مطلب عنوان شد به هیچ وجه مرتبط یا نظرات مجموعه آمدنیوز نیست و صرفاً دیدگاه‌های شخصی نویسنده می‌باشد.

امضاء : یک هموطن پرسشگر ایرانی»

بلاهت دستگاه امنیتی آن‌جاست از یک سو می‌نویسد «این نوشته توسط یکی از شهروندان پرسشگر ایرانی به آمدنیوز ارسال شده و به هیچ وجه دیدگاه آمدنیوز نمی‌باشد.» از سوی دیگر دستپاچه دو عکس ایرج مصداقی را با نوشته‌های رویش تهیه کرده و به نوشته اضافه می‌‌کند تا سوزش‌اش را کمی التیام بخشد.

 دستگاه امنیتی می‌‌کوشد دستگیری حمید نوری را به فرقه رجوی نسبت دهد و با نعل وارونه‌ای که می‌زند ایرج مصداقی را همکار سپاه پاسداران و دستگاه امنیتی معرفی می‌کند.

در حالی که تمام رسانه‌های سوئدی(فارسی زبان و سوئٔدی‌زبان) از رادیو و تلویزیون گرفته تا مطبوعات یک صدا روی نقش ایرج مصداقی در دستگیری حمید نوری دست گذاشته‌اند و در دنیا هیچ انسان عاقلی پیدا نمی‌شود که لااقل در این مورد تشکیک کند.

 

https://vimeo.com/373351819?fbclid=IwAR3kOAeuvfBynEWBjs_K0RRnpeHFlJp7ewd_jcCebSR6qHR86zXWlev766s

 مهم‌ترین رسانه‌های بین‌المللی از جمله واشنگتن پست نیز روی نقش ایرج مصداقی دست گذاشته‌ و با او به گفتگو پرداخته‌اند.

سپس نویسنده امنیتی «آمدنیوز» عاجزانه از کاوه موسوی و بنیاد برومند به ویژه خواهران رؤیا برومند و لادن برومند می‌خواهد که سریعاً این پرونده و جزئیات آن را از دست ایرج مصداقی خارج کنند تا موجب «بروز مشکلات و صدمه جدی به اپوزیسیون و مردم ایران نگردد.»

چنانچه ملاحظه کردید پیشتر مسعود رجوی نیز عاجزانه نزد «سازمان‌های معتبر بین‌المللی» چنین درخواست ابلهانه‌ای را مطرح کرده بود.

بایستی یادآوری کنم بنیاد برومند و خواهران برومند با همه احترامی که برایشان قائل هستم و پروژه‌های مشترکی که با هم داشتیم، نقشی در این پرونده نداشته و ندارند و مانند هر دادخواه و سازمان حقوق بشری اصیلی تنها از دستگیری این جنایتکار ابزار خوشحالی کرده‌ و آمادگی خود را برای کمک اعلام کرده‌اند.

برای اطلاع هموطنان و دستگاه امنیتی رژیم و مسعود رجوی و فرقه‌اش باید اضافه کنم ایرج مصداقی و شاکیان پرونده می‌توانند در مورد عزل و یا تغییر وکلای پرونده تصمیم‌گیری کنند و نه برعکس که البته برخلاف آرزوی حضرات ما همچنان به تلاش خود به ویژه با وکیل پرونده آقای یوران یالمارشون که تجربیات بسیاری در پرونده‌‌های مشابه دارد ادامه می‌دهیم. 

نکته‌ی قابل توجه آن که این نوشته دستگاه امنیتی توسط یک مهره بدنام به نام ویکتوریا آزاد و شبکه ایران‌یاران وی پخش و منتشر می‌شد. (۲)

جست و خیز «امید نادان» مهره امنیتی صادر شده به ونکوور

۱۶نوامبر ۲۰۱۹ امید شریفی‌دانا، مزدور دستگاه امنیتی که نه «شریف»‌است و نه «دانا» و توسط رژیم از استکهلم به ونکوور بهشت مزدوران نظام ولایی منتقل شده، افسار پاره کرده و در نقش حقوقدان وارد میدان شد. وی ادعا کرد ایرج مصداقی و کاوه موسوی با انتشار عکس حمید نوری مرتکب جرم شده‌اند و خواهان محاکمه آنان شد. وی همچنین ضمن حمایت از کشتار ۶۷ ادعا کرد که این افراد بر اساس قوانین ایران اعدام شده‌اند و سوئد صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد. او همچنین ضمن اعتراض به دادستان سوئد این پرسش را مطرح کرد که چرا وی به جای صدور حکم دستگیری حمید نوری به عنوان مشارکت در کشتار دسته جمعی، علیه دولت سوئد شکایت نمی‌کند و سیاستمداران این کشور را که قاتلان و جانیان اصلی هستند دستگیر نمی‌کند.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=464&v=enamiNXZ3eA&feature=emb_title

«ستولان سولاخی» در نقش حقوقدان

سپس فرامرز دادرس (ستوان سولاخی) یک افسر دون‌پایه‌ی بیکار «گارد جاویدان» نظام شاهنشاهی که به خدمت دستگاه امنیتی درآمده و در رسانه‌ها به دروغ خود را کارشناس ارشد امنیتی فرانسه معرفی می‌کند به میدان آمد و خشم و کینه‌ی خود از دستگیری حمید نوری را خالی کرد. او نیز همچون امید دانا به نیابت از سوی حمید نوری این بار در نقش حقوقدان ظاهر شد و خبر از محاکمه ایرج مصداقی و دیگر شاهدان و شاکیان پرونده ‌داد:‌

«هم میهنان از هم اکنون چند کلاهبردار قصد دارند با تحریک احساسات هم میهنان به بهانه کمک به هزینه پرونده شخصی به نام حمید نوری ! مظنون ! به شرکت در کشتار های سال ۶۷ که از دو هفته پیش در سوئد تحت بآزداشت می بآشد پول جمع کنند. نخست اینکه شکایت خرجی ندارد و از سوی یک وکیل بین المللی مقیم لندن انجام شده است که خود آدم متمولی می باشد.  

دوم اینکه دادگاه تعیین هویت این مظنون کمتر از دو هفته دیگر برگزار خواهد شد و نیازی به جمع آوری پول نمی بآشد.  سوم اینکه چند بنیاد و چند سازمان فعال حقوق بشری دیگر که همگی پولدار و به دلیل اقدامات حقوق بشری دارای بودجه های مهم از دولت های آمریکا، اروپا و نهاد های حقوق بشری می بآشند در این پرونده دخیل هستند.  چهارم اینکه اگر دادگاه توانست هویت این شخص را تآیید کند به کار خود ادامه خواهد داد و نیآزی به پرداخت پول و کمک به هیچ کس نمی باشد.  پنجم ، اگر دادگاه از خود رفع صلاحیت کرد و یا این شخص که مدعی شده که تشابه اسمی و اختلاف و توطئه ! خانوادگی باعث گرفتاری او شده است آزاد شود ، در اینصورت این شاکی و شهود هستند که در صورت شکآیت حمید نوری فعلا زندانی بآیستی در فکر پول و وکیل باشند چون محکوم به پرداخت جرایم سنگینی خواهند شد.  ششم ، مدتی است که خانواده های اعدام شدگان ۶۷ نسبت به نتیجه این پرونده مشکوک ! بیش از پیش مشکوک ! شده اند و از همکاری با مدعیان بدام انداختن این مظنون خود داری کرده اند.  هفتم، چند روز پیش سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس شورای رژیم اسلامی در مصاحبه ای اعلام کرد که شخص گرفتار شده دادیار نبوده است و این مسئله می تواند از سوی وکیل این شخص به عنوان سند محسوب شود.  سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس مقام دولتی نیست، بلکه به عنوان نماینده انتخابی مجلس بشمار می رود.  هشتم ، اطلاعاتی از پشت پرده این پرونده می رسد که جای شک و تردید در اثبات هویت این مظنون وجود دارد.  متآسفانه اگر چنین باشد و شاکی و شهود نتوانند هویت ادعا شده در شکایت را به تآیید دادگاه برسانند، بی شک افتضاح بزرگ تاریخی برآی اپوزیسیون در گیر این ماجرا ، بنیاد ها و سازمان های حقوق بشری ایرانی مدعی دخالت در این پرونده بشمار خواهد رفت . از دوستان خواهشمندم دیگر هم میهنان را از توطئه مشتی شیاد آگاه سازند، شیادانی که زیر نام اپوزیسیون فقط بفکر چاپیدن مردم احساساتی ایران می باشند».

او پیشتر خشم خود را پس از آن‌که  سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس هویت انوری را انکار کرده و دستگیری او را «توطئه» خوانده بود به گونه‌‌ی دیگری نشان داده و دلسوز اپوزیسیون شده بود.

«ناجوانمردی» و فاضلاب امنیتی «آوا تودی»‌

علی جوانمردی گرداننده فاضلاب امنیتی «آوا تودی» نیز فرصت را غنیمت شمرد و بخش دیگر پروژه‌ی امنیتی رژیم را کلید زد و در مورد سوابق ایرج مصداقی نوشت:‌

«تواب ھای جمھوری اسلامی در نقش اپوزیسیون را بشناسیم

 

سوپاپ اطمینان ھای خارج از کشور جمھوری اسلامی بطور کاملا ھدفمند در شرایط حساس وظیفە تخریب عناصر سرسخت اپوزیسیون را اجرا می‌کنند!

«ایرج مصداقی تواب اطلاعاتی در دیماه سال ۶۰  در محل کارش در خیابان ولی‌عصر جنب سینما رادیو سیتی سابق توسط اکبر خوش‌کوش مامور وزارت اطلاعات بە جرم عضویت در سازمان مجاھدین خلق ایران دستگیر شد.

پس از اینکه مصداقی قول داده بود که با وزارت اطلاعات برای شناسای هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران و چریکهای فدائی خلق با وزارت اطلاعات بعنوان تواب همکاری میکند، در مقابل مسئول زندان تمامی خدمات پزشکی و خوراک خوب کتاب نویسی در اختیار ایرج مصداقی قرار میدهند. ایرج در مقابل آزادیش از زندان جای مخفی ٣٠ نفر از هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران را  به وزارت اطلاعات نشان میدهد و آن‌ها را دستگیر میکنند و خیلی از آن‌ها اعدام می‌شوند.

ایرج مصداقی بعنوان تواب  در سال ۷۰ به خاطر همکاریهایی که با وزارت اطلاعات و بازجویان در زندان علیه هواداران مجاهدین انجام داده بود آزاد شد و با قول همکاری به وزارت اطلاعات در خارج از کشور به صورت مخفی برای کوبیدن مخالفین رژیم و دروغگو اعلام نمودن مخالفین از زندان ‌آزاد و در سال  ۷۳ با پاسپورت خصوصی وزارت اطلاعات از مرز خارج شده و وارد ترکیه شد.  مصداقی به طور قانونی از کشور خارج شده و ماه‌ها همراه همسر و فرزندش در ترکیه با کمک مالی وزارت اطلاعات بخش برون مرزی بر سر برده است.

آنچە مصداقی ھرگز دربارە آن سخن نمیگوید آنستکە او پس از امضای توبه نامه والتماس و درخواست بخشش به ھفت سال زندان محکوم می گردد. ایرج مصداقی بدلیل متحول شدن در زندان در سالهای 60/67 به عنوان بازجو و تواب ساز درپروژه مبارزه با زندانیان سیاسی و هواداران سازمانهای مخالف رژیم شرکت داشته است.

ایرج مصداقی پس از خروج از ایران با وزارت اطلاعات و لابیهای این وزارت خانه همکاری کرد تا به کشور ثالث منتقل بشود. مصداقی بدون هیچ اشاره ای به گذشته خویش که در زندان توبه کردە و با بازجویان چە نوع همکاریھایی داشتە، تلاش میکند سابقە افرادی را زیر سوال ببرد کە از روز نخست در مبارزە برای سرنگونی حکومت آخوندھا تلاش کردە و اکنون ھم کماکان برای سرنگونی رژیم جمھوری اسلامی تلاش میکنند. در این میان برخی رسانەھا تحت تاثیر قرار گرفتە و بدون پرسش دربارە سوابق او، از این تواب قدیمی بعنوان تحلیلگر سیاسی استفادە میکنند!»

https://www.avatoday.net/fa/node/776 

حتی عکس ایرج مصداقی که علی جوانمردی از آن استفاده می‌کند همان عکسی است که «آمد نیوز» و دستگاه امنیتی از آن استفاده کرده بود که بیانگر منشاء یکسان این دو «فاضلاب امنیتی» است.  

این مجری و خبرنگار رذل «صدای آمریکا» آن‌چنان دچار پریشانی و یاوه‌گویی است که حتی تکلیف خودش را مشخص نمی‌کند بالاخره ایرج مصداقی هفت سال زندان بوده است و یا ده سال؟ «پاسپورت خصوصی» پدیده‌ای است که تنها از ذهن این «ژورنالیست» مخبط و مهمل‌باف و جاعل تراوش می‌کند.  

در این‌جا تمی‌خواهم به ادعاهای شریرانه‌ی علی جوانمردی و فاضلاب امنیتی‌اش بپردازم، پاسخ مناسب را ده‌‌ها بار به بزرگتر‌هایش داده‌ام.

فقط به یک مورد که اسناد آن موجود است می‌پردازم و آن هم نحوه ورود ایرج مصداقی به ترکیه و محل حضورش در این کشور می‌پردازم.

«جوانمردی»‌ که نامش همچون «زلفعلی»‌ و «نورعلی» و «چراغعلی» و «شیرعلی» بی‌مسما است و برعکس آن صدق می‌کند، مدعی‌است ایرج مصداقی  «در سال  ۷۳ با پاسپورت خصوصی وزارت اطلاعات از مرز خارج شده و وارد ترکیه شد.  مصداقی به طور قانونی از کشور خارج شده و ماه‌ها همراه همسر و فرزندش در ترکیه با کمک مالی وزارت اطلاعات بخش برون مرزی بر سر برده است. ... ایرج مصداقی پس از خروج از ایران با وزارت اطلاعات و لابیهای این وزارت خانه همکاری کرد تا به کشور ثالث منتقل بشود.» 

چنانچه در سند زیر مشاهده می‌شود در ۲۶ آگوست ۱۹۹۴ جنیفر مور افسر حقوقی کمیساریای عالی پناهندگان آمریکا خبر می‌دهد که از طریق یو ان اچ سی آر در ترکیه با خبر شده است که خانواده مصداقی [ایرج مصداقی به اتفاق همسرش راضیه متینی‌زاده و فرزند یک ماهه‌شان سیاوش مصداقی) در زندان آدانا ترکیه در بازداشت به سر می‌برند.او همچنین تأکید می‌کند یک افسر حقوقی از دفتر آنکارا قرار است با این خانواده در ۱۹ آگوست ۱۹۹۴ مصاحبه کند تا ببیند آیا می‌توانند به آن‌ها کمک کند.

روز ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۴ Lynn Schenk  نماینده کنگره آمریکا که از قضا دختر یکی از جان‌به‌دربردگان هولوکاست بود اعلام می‌کند که وزارت امور خارجه آمریکا به تحقیق دفتر او  پاسخ داده است.

 

چنانچه در سند «وزارت خارجه دولت آمریکا» که «ناجوانمردی»، حقوق‌بگیر آن نیز هست آمده ، سفارت این کشور در ترکیه پس از آن که به خانم Lynn Schenk  نماینده کنگره آمریکا که پیگیر پرونده بوده اعلام می‌کند خانواده مصداقی از سوی کمیسیاریای عالی پناهندگان به عنوان پناهجو پذیرفته شده و پرونده‌شان برای اقامت در کشور ثالث به دولت آمریکا داده شده، صراحتاً می‌نویسد:‌

«آن‌‌ها در حال حاضر در آدانا منتظر تشکیل دادگاهی هستند که در ۱۴ سپتامبر ۱۹۹۴ برگزار می‌شود و به اتهام آن‌ها مبنی بر ورود غیرقانونی به ترکیه رسیدگی می‌کند. کمیساریای عالی پناهندگان از طریق وکیل خانواده از مقامات آدانا خواهد خواست که اجازه دهند این خانواده به استانبول منتقل شود تا توسط مقامات اداره Immigration and naturalization  آمریکا مورد مصاحبه قرار گیرند. چنانچه لازم باشد سفارت از این درخواست با یک یادداشت دپپلماتیک به وزارت امورخارجه حمایت خواهد کرد.

 

خانم جنیفر مور افسر حقوقی کمیسیاریای عالی پناهندگان آمریکا نیز در اول نوامبر ۱۹۹۴ تأکید می‌کند:‌

«در حال حاضر آقای مصداقی از زندان آزاد شده و دولت ترکیه به او اجازه خروج از ترکیه را داده است. » او همچنین اضافه می‌کند که کمیساریای عالی پناهندگان کیس ایرج مصداقی را با یک توصیه بسیار قوی برای انتقال اضظراری به کشور سوم در اختیار دولت آمریکا قرار داده است. ....

 

از آن‌جایی که در دوران یاد شده تیم مسئول آمریکا که مصاحبه‌ها را انجام می‌داد به یونان سفر کرده بود امکان مصاحبه نبود، خوشبختانه کمیساریای عالی پناهندگان با یک توصیه‌ی اضطراری کیس را به دولت سوئد ارجاع داد و این دولت در عرض یک روز ما را به عنوان پناهنده پذیرفت تا در صورت آزادی از زندان، دولت ترکیه در معامله احتمالی با رژیم نتواند ما را به ایران بازگرداند و آزادی ما از زندان همراه با قبولی کشور ثالث باشد.

هنگام خروج از ایران، پسر من ۲۵ روزه بود و ما مجبور شدیم همراه همسرم که پس از یک سزارین سخت و مشکلات ناشی از وضع‌حمل زودرس شرایط ناگواری داشت از طریق کوه و بطور قاچاق ایران را ترک کنیم. همسرم که سابقه‌ی ۵ سال زندان‌های اوین و قزلحصار را داشت و هنگام آزادی ۳۸ کیلوگرم وزن داشت و پسرمان به مدت دوماه در بدترین شرایط در ترکیه زندانی بودند و زودتر از من تحت حفاظت پلیس آزاد شدند. خبر دادگاه و تصاویر همسر من با فرزند شیرخواره‌اش در روزنامه‌های ترکیه و اسناد و مدارک متعدد دیگری از جمله نامه‌های نمایندگان کنگره آمریکا، حمایت‌های سازمان‌های سیاسی و حقوق بشری و پناهندگی نیز در دسترس هست. 

در پیوند «علی ناجوانمردی» با فرقه رجوی همین بس که، پانزده روز پس از دستگیری یکی از عوامل کشتار ۶۷، حسن حبیبی یکی از بدنام‌ترین عوامل این فرقه که متجاوز از دو دهه پیش به خاطر داشتن رابطه جنسی با یکی از عوامل وزارت اطلاعات در پاریس از «شورای ملی مقاومت» اخراج گردید و توسط دکتر صالح رجوی با کتک از «اورسورواز» مرکز این فرقه در نزدیکی پاریس بیرون انداخته شد، به صحنه فرستاده شد تا از او دفاع کند. حسن حبیبی در مورد گرداننده فاضلاب آمنیتی «آوا تودی» به عنوان سخنگوی رجوی نوشت:‌

«ایشان سابقه‌ی روشن و مثبتی درباره اشرفیان، در دورانی که مالکی اشرف را مورد تهاجم قرار داد دارند. شخصاً موضع‌گیری جدی برعلیه مجاهدین از ایشان ندیده‌ام که مستند باشد. سبک کار خبررسانی و گرایشات سیاسی‌شان نیز موضوعی نیست که در حوصله این سطور باشد. ولی از آن‌جا که مصداقی، تواب شکارچی مجاهدین و مبارزین، اخیراً به فرموده رژیم او را زیر ضرب برده است از نظر من موضع‌‌‌گیری منفی برعلیه او نادرست و به نفع رژیم است.»‌

 

چنانچه مشاهده می‌شود طبق ادعای علی «ناجوانمردی»، «سوپاپ اطمینان خارج از کشور جمھوری اسلامی»، من هستم و  «عناصر سرسخت اپوزیسیون» او و روح‌الله زم که رهبری جنبش مردم ایران را به عهده داشتند. البته لیست این دسته از «عناصر سرسخت اپوزیسیون» طولانی است. امید دانا، امیرعباس فخرآور، فرامرز دادرس،‌ امیرفرشاد ابراهیمی، ویکتوریا آزاد و ... از جمله «سرسخت‌ترین»‌هایشان هستند. لازم به تذکر است که عوامل اطلاعاتی رژیم همچون شیرین نجفی و مسعود مولوی که در دعوای جناح‌های رژیم در استانبول ترور شد نیز از جمله عناصر «سرسخت اپوزیسیون» ادعایی گرداننده‌ی فاضلاب امنیتی رژیم و از جمله منابع اصلی آن بودند. پس از دستگیری حمید نوری عامل کشتار ۶۷ در استکهلم هوش زیادی نمی‌خواهد تا طبق ادعای علی «ناجوانمردی»، بفهمیم چه کسانی «بطور کاملا ھدفمند در شرایط حساس وظیفە تخریب» عناصر سرسخت اپوزیسیون واقعی را به عهده گرفته‌اند. 

البته بازیگران این سیرک تنها افراد یاد شده نبودند بلکه بخشی از چپ که من از آن به عنوان «چپ درمانده و وامانده»‌ (از عنصر پلیدی مانند فرخ نگهدار گرفته تا مهرزاد دشتبانی (۳) و .... ) یاد می‌کنم نیز بیکار ننشست و از هیچ زشتی در ارتباط با ایرج مصداقی و این پروژه فروگزار نکرد.

خدا پدر اشرف دهقانی و محفل‌اش را بیامرزد که سکوت کرد و همچنان منتظر ماند که سالگرد سیاهکل و مرگ صمد بهرنگی از راه برسد و انشاءنویسی کند.

تعدادی از به اصطلاح «دادخواهان» مدعی «چپ» نیز با در دست گرفتن پرچم «دادخواهی» مزورانه ضمن مشکوک خواندن دستگیری نوری، خود را صاحب «حق» معرفی کرده و حتی حاضر به نام بردن از کاوه موسوی و ایرج مصداقی و اشاره به نقش‌شان در این پرونده نشدند.

در اولین روزهای اعلام خبر دستگیری حمید نوری به صراحت اعلام کردم مردمی که با بازی‌های سیایسی و اطلاعاتی و امنیتی آشنا نیستند می‌توانند از این پرونده به عنوان یک خطکش برای شناسایی دوستان و دشمنان مردم استفاده کنند. 

این‌ها که سهل است، یک بار دیگر اعلام می‌کنم هیچ سد و مانعی نمی‌تواند خللی در اراده‌ی من ایجاد کند و مرا از پژواک صدای قتل‌عام شدگان بازدارد. این گوی و این میدان. باز هم می‌توانند شانس خود را امتحان کنند.

با سری بلند و صدایی رسا، خطاب به موش در سوراخ خزیده و عوامل امنیتی رژیم و درماندگان و واماندگان می‌گویم، وعده‌ی ما ۱۱ دسامبر دادگاه استکهلم. پاسخ شما را آن‌جا خواهیم داد. از همین حالا از خشم به خود بپیچید. در این مرحله هم ما پیروزیم و جنایتکاری را که دست در خون بهترین فرزندان میهن‌مان دارد برخلاف میل شما در بازداشتگاه و سلول انفرادی نگاه خواهیم داشت.

ایرج مصداقی

۹ دسامبر ۲۰۱۹

www.irajmesdaghi.com

Irajmesdaghi@gmail.com

منبع:پژواک ایران


ایرج مصداقی

فهرست مطالب ایرج مصداقی در سایت پژواک ایران 

*ابراهیم رئیسی؛ تصویر تمام‌نمای نظام در قاب «آیت‌الله اعدام»  [2024 May] 
*نتایج فاجعه‌بار مماشات غرب با چهاردهه گروگانگیری نظام اسلامی  [2024 Jan] 
*ابعاد یک حکم تاریخی؛ مبادله فرضی حمید نوری و سناریوهای محتمل  [2023 Dec] 
*مسئولیت پزشکان بیمارستان فجر ارتش در تراژدی آرمیتا  [2023 Oct] 
*فروپاشی درونی جدّی‌ترین احتمال فروپاشی رژیم ایران  [2023 Aug] 
*مشابهت خبرسازی «زخمی‌شدن قاسم سلیمانی در سوریه» و بستری شدن نیری در آلمان  [2023 Jul] 
*جنبش دادخواهی و جنجال خبری بستری شدن نیری در هانوفر  [2023 Jul] 
*رؤیای محو آثار جنایت در «دستور تعطیلی گوهردشت»  [2023 Apr] 
*حکم اعدام شارمهد؛ پاسخ پیشبینی‌پذیر تهران به پیام ضعیف اروپا  [2023 Feb] 
*پیامدهای کنفرانس امنیتی مونیخ   [2023 Feb] 
*وهم حمله نظامی به ایران یا جنگ واقعی جمهوری اسلامی با جهان؟  [2023 Jan] 
*همزمانی معنادار شایعه ترور صلواتی با تصمیم به قتل دو جوان  [2023 Jan] 
*در آستانه تشکیل دادگاه تجدید نظر در پرونده حمید نوری: تحریف‌های مشاور حقوقی خانواده او  [2023 Jan] 
*دادگاه تجدید نظر در پرونده حمید نوری و شروع دور جدیدی از تبلیغات جنایت‌پوشانه‌ی رژیم  [2022 Dec] 
*محمود سالارکیا، نمونه یک وکیل همدست دستگاه قضائی  [2022 Dec] 
*فهرست یک کشتار خاموش؛ سایه سنگین ارعاب بر سر کادر پزشکی  [2022 Dec] 
*وکیل چیست و «وکیل جمهوری اسلامی» کیست؟  [2022 Dec] 
*جواد علی‌اکبریان، یکی دیگر از مجریان کشتار ۶۷  [2022 Dec] 
*اعدام محسن شکاری و تبعات آن برای جنبش انقلابی  [2022 Dec] 
*خیزش ۱۴۰۱؛ حکومت «به دنبال گردن برای طناب دار»  [2022 Dec] 
*چقدر می‌توان به پرونده ایران در «شورای حقوق بشر» امید بست؟  [2022 Nov] 
*شادی صدر و شادی امین و تجاوز به زنان در زندان  [2022 Nov] 
*سوابق سیاه عبدالرضا مصری، مدافع کشتار معترضان بلوچ  [2022 Nov] 
*بدون نیروی جانشین، غرب با انقلاب ایران همسو نمی‌شود  [2022 Nov] 
* از مشهد تا شیراز؛ آیا حمله شاهچراغ تکرار سناریویی آشنا نیست؟  [2022 Oct] 
*سرگذشت اوین؛ ریشه‌های هراس از نماد جنایت  [2022 Oct] 
*آیا نارضایتی امثال اصغر ناظم‌زاده نشانه شکاف در حاکمیت است؟  [2022 Oct] 
*پشت پرده پرونده مرگ مهسا؛ راستی‌آزمایی گزارش پزشکی قانونی  [2022 Oct] 
*راهکارهایی عملی برای جبران انفعال غرب در برابر جمهوری اسلامی  [2022 Oct] 
*آیت‌الله منتظری؛ مقام رفیع وجدان در منش یک روحانی استثنایی  [2022 Sep] 
*صادق قطب‌زاده؛ از رویای قدرت تا کابوس سقوط  [2022 Sep] 
*علی‌اصغر حجازی؛ از سرکوب زنان تا تامین امنیت بیت خامنه‌ای  [2022 Sep] 
*قطع رابطه آلبانی با ایران؛ هشدار صریح غرب به جمهوری اسلامی؟  [2022 Sep] 
*سید جواد حجازی؛ تجارت مذهبی و نفوذ سیاسی  [2022 Sep] 
*رد پای روابط مافيایی صاحبان قدرت در قتل علی محفوظی  [2022 Aug] 
*خنجر «فتوای خمینی» بر گلوی سلمان رشدی و مسئولیت آمران  [2022 Aug] 
*محاکمه حمید نوری و نقش کاوه موسوی؛ از مشارکت در دستگیری تا کارشکنی تبهکارانه از مشارکت در دستگیری تا کارشکنی تبهکارانه [2022 Aug] 
*کشتار ۶۷ و سلسله دروغ‌های «دادستانی با اختیارات ویژه»  [2022 Aug] 
*نقاشیان با روایت داستان «ترور خمینی» به دنبال چیست؟  [2022 Jul] 
*در «روز جهانی عدالت» جنبش دادخواهی ایران کجا ایستاده است؟  [2022 Jul] 
*افشای توطئه کاوه موسوی همزمان با اعلام حکم دادگاه حمید نوری  [2022 Jul] 
* واکنش ایرج مصداقی به اظهارات حسینعلی نیری، مسئول «هیات مرگ»  [2022 Jul] 
*کشتار ۶۷ به روایت حسینعلی نیری؛ یک راست و دریایی از دروغ  [2022 Jul] 
*اطلاعیه مهم دادگاه ناحیه استکهلم در ارتباط با حکم دادگاه حمید نوری  [2022 Jul] 
*ساختار اطلاعاتی و امنیتی سپاه پاسداران  [2022 Jun] 
*نقش امیدوار رضایی در لاپوشانی راز مرگ سعید امامی   [2022 Jun] 
*پزشکانی که به دست "جوخه‌های امنیتی" حذف شدند  [2022 Jun] 
*پرونده‌سازی برای "عنکبوت مقدس" در متن فاجعه متروپل  [2022 May] 
* همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷  [2022 May] 
*چرا پرونده حمید نوری در خارج از سوئد کلید خورد؟  [2022 May] 
*در ایران بالایی ها هم دیگر نمی توانند حکومت کنند و این سرآغاز انقلاب است  [2022 May] 
*اعدام فرخ‌رو پارسا؛ ضديت با سلطنت پهلوی يا زن‌ستيزی آگاهانه؟  [2022 May] 
*کیفرخواست حمید نوری در آینه انتقادها  [2022 Mar] 
*محمدی‌ ری‌شهری طراح کشتار سال ۶۷  [2022 Mar] 
*مورس چیست و در زندان چگونه مورس می‌زنند   [2022 Feb] 
*صداهایی از حمید نوری چند ساعت قبل از سوار شدن به هواپیما دارم راستی‌آزمایی ادعاهای قوه قضاییه جمهوری اسلامی در مورد دادگاه حمید نوری-بخش سوم [2022 Feb] 
*جعل پردازی و سناريو سازی امنيتی نمونه شاخصی از همياری برخی مخالفان   [2022 Feb] 
*علی هاشمی از تأسیسات زندان بیرجند تا ریاست اوین   [2022 Jan] 
*رضا سیف‌اللهی، از دانشگاه و حوزه تا فرماندهی امنیتی و نظامی  [2022 Jan] 
*محاکمه حميد نوری؛ دور جديد تبلیغات جمهوری اسلامی   [2022 Jan] 
*از گلزاده غفوری تا محمدعلی زم: جمهوری اسلامی و لباس روحانیت   [2021 Dec] 
*سکان بهداشت و درمان و آموزش کشور در دست چه کسانی است؟ − نمونهٴ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران  [2021 Nov] 
*سهمیه جدید سپاه قدس در آموزش عالی  [2021 Oct] 
*مرگ حاج داوود رحمانی؛ رئیس و شکنجه‌گر زندان قزلحصار  [2021 Oct] 
*سردار نجات، یکی از مسئولان سرکوب جنبش‌های اجتماعی و «نجات» نظام را بهتر بشناسیم  [2021 Oct] 
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷  [2021 Oct] 
*سپاه پاسداران؛ از دخالت در انتخابات سازمان نظام پزشکی تا تسلط بر آن  [2021 Oct] 
*نگاهی به پرونده اعمال محسن رضایی، به مناسبت منصب جدیدش   [2021 Sep] 
*فاجعه کشتار ۶۷ و «گل‌های داوودی»  [2021 Sep] 
*یک چهره‌‌ امنیتی و سرکوبگر، دبیر تازه مجمع تشخیص مصلحت نظام  [2021 Sep] 
*در جستجوی عدالت از استکهلم تا استانبول   [2021 Sep] 
*کرونا جان احمد زرگر، قاضی «ناقض حقوق بشر» را گرفت  [2021 Sep] 
*دادگاه حمید نوری سیاست مماشات اتحادیه اروپا را هدف قرار داده است  [2021 Aug] 
*چگونه نظام پزشکی در ایران به سازمانی حکومتی بدل شد  [2021 Jul] 
*میراث رئیسی؛ نابودی استقلال کانون وکلا   [2021 Jul] 
*اژه‌ای در رأس قوه قضائیه؛ خامنه‌ای شمشیر را از رو می‌بندد   [2021 Jul] 
*تشکیل پرونده بین‌المللی برای رئیسی؛ بدیلی عملی برای راهکار غیرعملی عفو بین‌الملل  [2021 Jun] 
*نقش ابراهیم رئیسی در دوره انتقالی دادستانی تهران از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۵  [2021 Jun] 
*مدارک تحصیلی جعلی در نظام اسلامی؛ رئیسی تازه‌ترین مورد   [2021 Jun] 
*از بازجویی و شکنجه‌گری در اوین تا حقوقدانی در شورای نگهبان   [2021 May] 
*مسعود رجوی عاقد پیوند نامبارک علی سرابی و فریدون ژورک (بخش یک)  [2021 May] 
*واکسن کرونا و راهپیمایی اربعین   [2021 May] 
*ابراهیم رئیسی؛ از گورستان خاوران تا خیابان پاستور  [2021 May] 
*مردد بین پوشیدن لباس روحانیت و شخصی  [2021 May] 
*از «اکتبر سرخ» و «پرولتاریا» تا ا‌م‌القرا اسلام و «معصوم».  [2021 May] 
*افزایش خودکشی و اعتیاد در میان انترن‌ها و رزیدنت‌ها در ایران  [2021 May] 
*انستیتو پاستور، همه‌گیری کرونا و واکسن ایرانی  [2021 May] 
*ردپای اهمیت استراتژیک یمن برای جمهوری اسلامی در فایل صوتی ظریف   [2021 Apr] 
*مشکلات نظام پرستاری در ایران  [2021 Apr] 
*سیر انحطاط و رذالت – نمونه احمد میراحسان  [2021 Apr] 
*شگردهای اتاق‌های فکر جمهوری اسلامی در زمینه انتشار اسناد جعلی  [2021 Apr] 
*تعیین تاریخ محاکمه حمید نوری؛ دادگاهی بی‌سابقه در سوئد   [2021 Mar] 
*توطئه‌ی فرقه‌ی رجوی علیه ایرج مصداقی و دادگاه حمید نوری  [2021 Mar] 
*شورای نگهبان، دستگاه قضایی و روابط انگلیسی  [2021 Mar] 
*آزمون آزموده؛ چرا اروپا در برابر اقدامات تروریستی ایران قاطع نیست؟   [2021 Feb] 
*«مجاهد پرکینه» دست به دامان سیاستمدار نژادپرست «آمریکایی»  [2021 Jan] 
*فرمان کرونایی خامنه‌ای و قبله درمانی نزدیکان رهبر  [2021 Jan] 
*اصلاح‌طلب دست‌ساز چگونه از خود دفاع می‌کند؟  [2021 Jan] 
*یکی از شخصیت‌های «اصلاح‌طلبیِ»عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری: محمد زارع گشتی فومنی  [2021 Jan] 
*بحران کرونا در ایران؛ واکسن داخلی یا خارجی؟  [2020 Dec] 
*من و شما و روح‌الله زم  [2020 Dec] 
*ممنوعیت پیوند اندام ایرانیان به اتباع خارجی   [2020 Dec] 
*آیا موساد اردشیر حسین‌پور، دانشمند هسته‌ای را ترور کرده است؟  [2020 Dec] 
*آخرین قدم‌ها برای نابودی استقلال کانون وکلا   [2020 Dec] 
*آزادی پژوهشگر استرالیایی در چارچوب «سیاست گروگانگیری که بخشی از سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی است» صورت گرفته  [2020 Nov] 
*اتهام بمبگذاری ایران در تایلند؛ آزادی تروریست‌ها به چه قیمت؟   [2020 Nov] 
*مرگ بیماران و آسیب‌های جانی ناشی از سوءمدیریت و فساد سیستم بهداشتی  [2020 Nov] 
*داروهای بی‌کیفیت ایرانی و رنج بیماران   [2020 Nov] 
*انتقال محمد مقیسه، یکی از جنایتکاران علیه بشریت به دیوان عالی کشور  [2020 Nov] 
*در سالگرد دستگیری حمید نوری جنبش دادخواهی فرصت یک دادخواهی دیگر را از دست داد  [2020 Nov] 
*کرونا جان یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ را گرفت  [2020 Oct] 
*محمدجعفر محلاتی، منکر اعدام‌های ۶۷، «استاد صلح» دانشگاه آمریکایی   [2020 Oct] 
*محمدعلی پورمختار: پاسدار، وکیل، نماینده مجلس و متهم به فساد   [2020 Oct] 
*گزارش عفو‌ بین‌الملل و اشتباهات و کمبودهای بیانیه خانواده‌های قتل‌عام شدگان  [2020 Oct] 
*ماجرای رستوان کلاب ایبریا در تفلیس و تصحیح خطایم در مورد هلدینگ بین‌المللی آدونیس  [2020 Oct] 
*امیرعباس سهراب‌بیگ از معاونت دستگاه قضایی تا کلاب‌داری در گرجستان  [2020 Sep] 
*«صداهای یک کشتار جمعی» راه دادخواهی را به مجامع بین‌المللی باز می‌کند  [2020 Sep] 
*قدرت و فقاهت – نمونه یوسف صانعی  [2020 Sep] 
*چتر حمایتی کانادا و اروپا بر سر عاملان پرونده هسته‌ای ایران ؟  [2020 Sep] 
* روح‌الله حسینیان و کارنامه‌ای سراسر جنایت   [2020 Aug] 
*وکلای کار چاق‌کن در دستگاه قضایی ولایی  [2020 Aug] 
*فریب قدرت‌نمایی پوشالی دستگاه امنیتی با دستگیری جمشید شارمهد را نخورید  [2020 Aug] 
*دبیر دریابیگی بلوردی، وکیل همدست جانیان در پرونده زم و متهمان جنبش آبان   [2020 Jul] 
*نگاه دستگاه قضایی نظام ولایی به امر وکالت و کانون وکلا   [2020 Jul] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد گودرز افتخارجهرمی  [2020 Jun] 
*مرگ مرجان و تبلیغات گوبلزی فرقه رجوی  [2020 Jun] 
*وابستگان فرقه رجوی و دستگاه امنیتی و سلیمانی «کودک کش»  [2020 Jun] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد سیدرضا زواره‌ای   [2020 Jun] 
*دادستان کل آلمان و دادستان ایالت نیدرزاکسن: قاضی منصوری باید در آلمان مورد تعقیب قضایی قرار گیرد  [2020 Jun] 
*نمونه‌ای ديگر از همکاری دستگاه امنیتی نظام اسلامی با فرقه رجوی: جعل نامه و سند  [2020 Jun] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد ابوالقاسم ستاریان   [2020 Jun] 
*بیل‌ریچاردسون مواجب‌بگیر فرقه‌رجوی و کارچاق‌کن جواد ظریف و نظام اسلامی   [2020 Jun] 
*دسته گل وزیر اطلاعات دولت روحانی به مسعود رجوی   [2020 May] 
*سکوت اصلاح طلبان در ارتباط با دستگیری حمید نوری و موضع خامنه‌ای درباره‌ی کشتار ۶۷  [2020 May] 
*پاندمی کرونا و موفقیت‌های ادعایی سپاه و بسیج و نیروهای نظامی  [2020 May] 
*فساد و سپا‌هی‌گری در شرکت‌های تجهیزات پزشکی و پخش دارو   [2020 May] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»  [2020 Apr] 
*مافیای دارو و پدرخوانده‌هایش   [2020 Apr] 
*سرنوشت عبرت‌انگیز دو زن، فیروزه بنی‌صدر و مریم رجوی  [2020 Apr] 
*خشم و کینه‌ی رجوی از چیست و چرا بهتان می‌زند؟   [2020 Mar] 
*سرگذشت مادر عالمه و فرار مسعود رجوی از عراق  [2020 Mar] 
*اپیدمی کرونا، تحریم دارو و «ایمنی گله‌ای»   [2020 Mar] 
*رقابت رجوی و خامنه‌ای بر سر فتوای دفن مردگان  [2020 Mar] 
*در برابر رژیم هیچ‌ افق روشنی قرار ندارد  [2020 Mar] 
*درگذشت یک جنایتکار (دکتر حبیب‌‌‌آلله پیروی) در اثر کرونا  [2020 Mar] 
*تشدید جنون رجوی   [2020 Mar] 
*طنز یا تراژدی!‌ فتوای دفن مردگان مسعود رجوی   [2020 Mar] 
*تصحیح و پوزش بابت اشتباهم راجع به شهرام منافی   [2020 Mar] 
*نقش قاسم سلیمانی و ظریف در جراحی بشار اسد و پیامدهای آن  [2020 Feb] 
*در نظام ولایی کدام پزشکان «گُم» می‌شوند و چه کسانی بالا می‌روند؟  [2020 Jan] 
*بیل ریچاردسون از مجیزگویی برای مریم رجوی تا معامله با جواد ظریف  [2020 Jan] 
*همگونی و همسانی شعارها و مطالبات در دیماه ۱۳۹۶ و آبان ۱۳۹۸ پیوستگی و ناپیوستگی در خیزش‌های اعتراضی [2020 Jan] 
*عفونت دندانپزشکی ولایی  [2019 Dec] 
*خوی ولایی در عرصه پزشکی و شکستن سوگند بقراط  [2019 Dec] 
*همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷  [2019 Dec] 
*از نوابغ رانتی در عرصه پزشکی پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۳)   [2019 Nov] 
*اطلاعیه مهم  [2019 Nov] 
*شکل‌های امتیازدهی به خودی‌ها برای تولید پزشک ولایی  پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۲) [2019 Nov] 
*جزئیاتی جدید از دستگیری دادیار سابق قوه قضاییه در سوئد   [2019 Nov] 
*اینک صدای قتل‌عام‌شدگان  [2019 Nov] 
*عملیات موفقیت آمیز «دادخواهی ۶۷»   [2019 Nov] 
*تاریخچه تصرف عرصه پزشکی کشور توسط دستگاه ولایی پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۱) [2019 Nov] 
*چند نابغه و عصاره فضائل نظام ولایی   [2019 Oct] 
*حتی همسر جنتی هم هیچگاه از محل دفن فرزند سیاسی‌اش آگاه نشد   [2019 Oct] 
*اپیدمی ایدز و زگیل تناسلی و نقش نظام اسلامی در آن   [2019 Oct] 
*حکومت داعش در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ایران  [2019 Sep] 
*مشارکت گروهی از پزشکان و کادرهای پزشکی سرسپرده در جنایت   [2019 Aug] 
*سرانجامِ «ابن‌سینا»ی حوزه علمیه قم و عضو شورای خبرگان طب اسلامی   [2019 Aug] 
*چرا نظام ولایی نام کشتی گریس ۱ را به آدریان دریا تغییر داد؟ ‏  [2019 Aug] 
*«جهاد علمی» وابستگان نظام ولایی  [2019 Aug] 
*من و متهمان ترور‌های هسته‌ای/ نگاهی به گزارش بی بی سی   [2019 Aug] 
*دروغ‌، دروغ و دروغ: وقتی حقیقتِ یک جنایت را وارونه می‌سازند  [2019 Jul] 
*مرتضی اشراقی، عضو هیأت کشتار ۶۷، در کسوت وکیل  [2019 Jul] 
*پرونده‌ی نفتی: وکیل متهم و شاکی و قاضی، همدست یکدیگر  [2019 Jul] 
*وکیل شرکت نفت در پرونده‌ی بابک زنجانی کیست؟‌   [2019 Jun] 
*ایرج مصداقی: جنبش سبز نقطه پایان اصلاحات در ایران بود   [2019 Jun] 
*روح‌الله حسینیان، جنایتکاری در لباس وکیل مدافع  [2019 Jun] 
*صادرکنندگان هزاران حکم «اعدام» در مقام وکالت  [2019 May] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»   [2019 May] 
*چهل و چهار سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام   [2019 May] 
*در تبریز: جمعی از جانیان در لباس وکالت   [2019 May] 
*«حاج غفور» از قتل قاسملو تا درگیر شدن با علی دایی   [2019 May] 
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین   [2019 Apr] 
*جانیان و عاملان کشتار ۶۷: ارتقای مقام در دستگاه قضایی  [2019 Apr] 
*جعلیات «ایران بریفینگ» و چهره‌های گوناگون امیرفرشاد ابراهیمی بازیچه‌ی دستگاه امنیتی  [2019 Apr] 
*غلامحسین مستقیمی ‌‌تهرانی – سرنوشت یک تروریست ولایی  [2019 Apr] 
*شادی صدر از «فمینیست آخوندزاده» تا افشاگر «چهره جنایت»  [2019 Apr] 
*وقتی دانشجوی حقوق شکنجه‌گر می‌شود   [2019 Mar] 
*من و حسین شریتعمداری و «رادیو منحرفان جنسی» و سفر با گذرنامه‌ی عادی جمهوری اسلامی به هر نقطه دنیا  [2019 Mar] 
*حاج داوود رحمانی: معرف کامل نظام زندان‌ها در حکومت ولایی  [2019 Mar] 
*عکس جدید «میرطاهر» در حال غرس نهال در بیت رهبری و «فاضلاب»‌های امنیتی رژیم  [2019 Mar] 
*اراذل و اوباش در خدمت نظام سرکوب   [2019 Mar] 
*چگونگی ضربه ۱۹ بهمن ۱۳۶۰ و کشته شدن موسی خیابانی  [2019 Feb] 
*احمدرضا کریمی «تواب دو نظام» و همکار دو دستگاه امنیتی  [2019 Feb] 
*شادی امین و شادی صدر و مقوله‌ی «آیت‌الله» و «هیتلر»  [2019 Feb] 
*محمد مهرآیین از جنایتکاران شاخص دهه‌ ۶۰ درگذشت  [2019 Jan] 
*یکی دیگر از شخصیت‌های نظام شکنجه: “صبحی”، رئیس زندان گوهردشت   [2019 Jan] 
*سرهنگ مهدی مناجاتی دشمن کارلوس کی‌روش، دوست چه کسانی است؟   [2019 Jan] 
*دکتر شیخ‌الاسلام‌زاده: نقش‌آفرینی در سیاه‌ترین روزهای اوین  [2019 Jan] 
* «در اوین به کابل شکنجه می‌گفتند قانون اساسی»  من_هم_شکنجه_شدم [2019 Jan] 
*یک جلوه شاخص درهم‌آمیزی دروغ و بهره‌کشی و خشونت: اسدالله بادامچیان و تبارش  [2019 Jan] 
*از الهاشمی النجفی تا هاشمی‌‌شاهرودی  [2018 Dec] 
*هیئت‌های مؤتلفه اسلامی، حزب زندانبانان و رانت‌خواران  [2018 Dec] 
*شادی‌صدر و شادی امین و «ملاخور» کردن تلاش‌های دیگران   [2018 Dec] 
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست/ پاسخی به ادعاهای میرحسین موسوی  [2018 Sep] 
*تابستان ۶۷ و انتخابات ۹۶؛ چه کسی مسئول است؟  [2018 Sep] 
*مبانی ایدئولوژیک زندان و شکنجه در جمهوری اسلامی ایران  [2018 Sep] 
*«شکنجه به نام الله» Torture in the name of allah  [2018 Sep] 
*پافشاری بر دادخواهی و تهدید آینده نظام   [2018 Sep] 
*سرگذشت غمبار اسیران ایرانی پیوسته به مجاهدین در عراق   [2018 Aug] 
*۴ دهه فراز و نشیب در روابط ایران و اسرائیل   [2018 Jul] 
*عباس امیرانتظام، یک پرونده نمادین  [2018 Jul] 
*بهانه‌جویی آمریکا برای حمله‌‌ی نظامی؟  [2018 Jun] 
*همچنان می‌گویم ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت  [2018 Jun] 
*برای ممانعت از تحریم و جنگ، در برابر نظام ولایی بایستیم  [2018 Jun] 
*تیم ملی فوتبال ایران همچنان نماینده مردم ایران  [2018 Jun] 
*سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو در روی منافع ملی  [2018 Jun] 
*تذکر: عکس پرویز یعقوبی در میان شهدای مجاهدین  [2018 May] 
*فردی که در دسامبر ۲۰۱۵ در هلند کشته شد محمدرضا کلاهی عامل بمب‌گذاری در حزب جمهوری بوده است   [2018 May] 
*قدرت و فقاهت – نمونه یوسف صانعی   [2018 May] 
*همسر و فرزند سعید امامی می‌توانند به آمریکا بروند اما بسیاری از ایرانیان نه!   [2018 May] 
*چرا سیستم ناتوان از حل مسئله فساد سیستماتیک است؟ − نمونه ولی فقیه و نماینده‌اش در گیلان  [2018 Apr] 
*جای خالی «قاضی حداد» در میان متهمان کهریزک  [2018 Apr] 
*جایگاه روشن سعید مرتضوی در نظام، توضیح‌دهنده ابهام در جای کنونی او  [2018 Apr] 
*«طب اسلامی» و خطری که جان مردم را تهدید می‌کند   [2018 Apr] 
* صادق خلخالی نماد «انقلاب اسلامی»   [2018 Feb] 
*این یکی هم رؤیای رهبری در سر دارد: محسن اراکی  [2018 Feb] 
*اشغال سفارت آمریکا: سرگذشت گرو‌گان‌گیران  دانشجویان پیرو خط امام، خامنه‌ا‌ی و عذرخواهی [2018 Jan] 
*دکتر مجید سمیعی و امیدوار رضایی پزشکان ویژه‌ی هاشمی شاهرودی  [2018 Jan] 
*دکتر مجید سمیعی پزشک هاشمی‌شاهرودی حقه‌باز و کلاهبردار یا «ابر جراح»  [2018 Jan] 
*در تجمعات اعتراضی شرکت کنیم یا نکنیم؟ چه شعاری انحرافی است؟  [2017 Dec] 
*جفنگیات مأموران امنیتی نظام تحت نام دشمن اسلام و نظام  [2017 Dec] 
*کارنامه‌ی صادق لاریجانی و محک‌زدن ادعای احمدی‌نژاد  [2017 Dec] 
*راه اندازی «زندان جدید» فرقه رجوی در اروپا  [2017 Dec] 
*مکارم شیرازی حکم به «بیزاری» از جمهوری اسلامی می‌دهد!   [2017 Nov] 
*ادعای غیرواقعی «به‌رسمیت شناخته شدن قربانیان کشتار ۶۷ به عنوان ناپدیدشده قهری»   [2017 Nov] 
*دادخواهی در ایران: هنوز در ابتدای راه  [2017 Nov] 
*محسن آرمین شکنجه‌گر دهه‌ی ۶۰ همچنان در باتلاق دروغ دست و پا می‌زند  [2017 Nov] 
*انتری که لوطی‌‌اش نمرده است ( مهدی فلاحتی و روح‌الله زم)  [2017 Oct] 
* داستان فراموش شده یک حاکم شرع در دهه ۶۰ حسین موسوی تبریزی از حاکم شرع تا اصلاح‌طلب  [2017 Sep] 
*علی قدوسی دادستان کل انقلاب و ویرانگر «عدالت‌خانه»  [2017 Sep] 
*نقش یزدی در تحمیل خمینی به ایران بی‌بدیل است   [2017 Aug] 
*سایت توانا:‌ روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان  [2017 Aug] 
*نعمت احمدی و انکار نقش آوایی در کشتار ۶۷ با استفاده از «توریه» ‏  [2017 Aug] 
*خلخالی حکم اعدام خودش را صادر می‌کند   [2017 Aug] 
*تلاش سپاه و حاکم شرع خوزستان برای مخدوش نشان دادن روایت آیت‌الله منتظری از کشتار ۶۷‏  [2017 Aug] 
*تعویض صندلی میان مسئولان کشتار − چه کسی قرار است بر مسند وزارت دادگستری بنشیند؟  سیدعلیرضا آوایی سردسته‌ی تیم کشتار در خوزستان [2017 Aug] 
*قاتل قاسملو میزبان مراسم تحلیف روحانی و خیرمقدم گو به میهمانان خارجی  [2017 Aug] 
*آیا میرحسین موسوی شرمنده‌ی «عفو بین‌الملل» و نهاد‌های بین‌المللی می‌شود؟‌‏   [2017 Aug] 
* محمد محمدی‌گیلانی جنایتکاری در لباس «معلم اخلاق»   [2017 Aug] 
*اسدالله لاجوردی چشم و چراغ خمینی و خامنه‌ای  [2017 Jul] 
*‏«نومسلمانان دو آتشه» در عرصه‌ی هنر  [2017 Jul] 
*علی فلاحیان جنایتکاری که از پرده بیرون می‌آید   [2017 Jul] 
*پوزش به خاطر اشتباهم در مورد تاریخ مصاحبه‌ی تلویزیونی احسان طبری   [2017 Jul] 
*برگی از تاریخ؛ «قرارداد ۱۹۱۹»، نایبیان کاشان، پدربزرگم حاج‌محقق‌الدوله  [2017 Jul] 
*محسنی‌اژه‌ای چرا خاوری را فراری داد ‏  [2017 Jun] 
*دکتر مسعود شیری «جاودانه‌ای» که غریبانه رفت   [2017 Jun] 
*پاسخی به ادعاهای محسن آرمین بازجو و شکنجه‌گر سابق و «اصلاح‌طلب» کنونی  [2017 May] 
*سو‌ءاستفاده از نام و یاد جاودانه‌ها ممنوع (به یاد حسن جهان آرا)  [2017 May] 
*آنچه از رئیسی در «کشتار ۶۷» دیدم  [2017 May] 
*سعید کریمیان چه کسی بود و چه سابقه‌ای داشت؟  [2017 May] 
*«گلزارخاوران» مشهد، پیش پای «آیت‌الله قتل‌عام» ذبح می‌شود  [2017 Apr] 
*شیوه‌های جدید مأموران وزارت اطلاعات در فضای مجازی  [2017 Mar] 
*تقدیر هم‌زمان دعایی از یک چهره‌ی ملی و یک «جنایتکار علیه بشریت»  [2017 Mar] 
*نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم خمینی و فرقه‌ی رجوی  [2017 Mar] 
*خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏  [2017 Feb] 
*شیخ محمد یزدی رئیس قوه قضاییه که چماقدار بسیج می‌کرد  [2017 Feb] 
*هادی غفاری شکنجه‌‌گری در لباس «اصلاح‌طلبی»  [2017 Feb] 
*تحلیل CIA از تسخیر سفارت آمریکا در تضاد کامل با ادعا‌های مضحک فخرآور  [2017 Feb] 
*حسین طائب یکی از خطرناک‌ترین چهره‌های امنیتی  [2017 Feb] 
*دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی  [2017 Jan] 
*هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای در نگاه آیت‌الله گلزاده غفوری  [2017 Jan] 
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد هراس اتحاد شوروی از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی  [2017 Jan] 
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد مسئولیت مجاهدین در انفجار حزب جمهوری اسلامی  [2017 Jan] 
*رپرتاژ آگهی «صدای آمریکا» برای مطرح کردن «بچه‌پررو» و «رفیق‌آیت‌‌الله»  [2017 Jan] 
*هاشمی معمار سرکوب دهه ۶۰ بود و مانع کشتار در پس از ۸۸  [2017 Jan] 
*محمدی‌ری‌شهری جنایتکاری که به چپاول مشغول است  [2017 Jan] 
*محمدعلی سرلک تیرخلاص‌زن دهه‌ی ۶۰ که روزگار خوشی ندارد  [2017 Jan] 
*اسدالله «خالصی» هم پر کشید و رفت  [2017 Jan] 
*رؤسای زندان اوین در دهه‌ی ۶۰  [2016 Dec] 
*سعید حسین‌زاده، زندانی سیاسی معترض، محمد حسین‌زاده مدیر داخلی اوین در دهه‌ی ۶۰  [2016 Dec] 
*نصیر نصیری و اسماعیل شاهرودی و «بی‌معرفتی»  [2016 Dec] 
*محسن نادریان، لات با معرفت قربانی «قتل‌های زنجیره‌ای»  [2016 Dec] 
*سعید امامی «سرباز راستین اسلام» که بود و چه کرد؟  [2016 Nov] 
*موسوی اردبیلی یکی از مسئولان کشتار دهه ۶۰  [2016 Nov] 
*پسر وزیر بهداری، زندانی سیاسی ۱۳ ساله و شهید ۱۵ ساله‌ «جبهه حق علیه باطل»  [2016 Nov] 
*تیرخلاص‌زن‌های اوین در دهه‌ی ۶۰ که کشته شدند  [2016 Nov] 
*«ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب»، دو تیغه یک قیچی   [2016 Nov] 
*شبیه سازی صفحه‌ی فیس بوک من توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم   [2016 Nov] 
*تجاوز به کودکان و «حافظه تاریخی» ما ایرانیان   [2016 Nov] 
*توطئه‌ وزارت اطلاعات و بخش سایبری آن تحت پوشش دفاع از «چپ»‌  [2016 Nov] 
*«تیرخلاص‌زنی» که در ویلای شخصی‌اش بیلیارد بازی می‌کند  [2016 Nov] 
*با چهره‌‌ی «حاج آقا حسینی» و شبکه‌ی اطلاعاتی رژیم آشنا شویم  [2016 Nov] 
*سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در زندان  [2016 Oct] 
*کپی کردن صفحه‌ی فیس بوکم توسط «از ما بهتران»  [2016 Oct] 
*نامه‌ی شریرانه‌ی نماینده‌ی مریم رجوی به «کانون دوستداران فرهنگ ایران» در واشنگتن  [2016 Oct] 
*خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد  [2016 Oct] 
*مسابقه‌ی فوتبال در روز تاسوعا، بمبگذاری در «حرم امام رضا» در روز عاشورا   [2016 Oct] 
*بیایید تصور کنیم....  [2016 Oct] 
*با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم   [2016 Oct] 
*فیروز محوی یا «دزد ناشی» کمیسیون خارجه‌ شورای ملی مقاومت!   [2016 Oct] 
*مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»   [2016 Oct] 
*«فراز» و «رها» جدیدترین قربانیان «قتل‌های زنجیره‌ای»  [2016 Sep] 
*محسنی اژه‌ای همچنان محرمانه حکم قتل صادر می‌کند  [2016 Sep] 
*رازینی قاتلی که به جنایاتش «افتخار» می‌کند  [2016 Sep] 
*پورمحمدی جنایتکاری که شب‌ها راحت می‌خوابد  [2016 Sep] 
*آمار واقعی زندانیان قتل‌عام‌شده در تابستان ۶۷ و جعلیات پیرامون گور دسته‌جمعی  [2016 Sep] 
*فیلم کامل گفتگوی ایرج مصداقی با معاون مصطفی پورمحمدی در ژاپن  [2016 Sep] 
*«حاجی علوی و حاجی فلاحی» یا «حاجی رجوی و حاجی خزایی»  [2016 Sep] 
*توضیحی چند در مورد گفتگوی مهدی خزعلی با صدای آمریکا   [2016 Sep] 
*گفتگو با آوایی بازرس ویژه روحانی و خلف‌رضایی قاضی دیوان عالی‌ کشور، عاملان کشتار دهه‌ی ۶۰ ‏‏(بخش دوم) ‏   [2016 Sep] 
*گفتگوی اختصاصی با علیرضا آوایی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ (قسمت اول)  [2016 Aug] 
*نگاهی گذرا به ریشه‌های قتل‌عام زندانیان در سال‌های ۶۰ و ۶۷   [2016 Aug] 
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷  [2016 Aug] 
*از زندان برای آیت الله منتظری گزارش فرستادم   [2016 Aug] 
*ادعای جدید فرقه «صاحب‌مرده» رجوی مبنی بر عضویت من در هیأت کشتار ۶۷!  [2016 Aug] 
*گزارش کذب اعضای هیأت کشتار ۶۷ به آیت‌الله منتظری  [2016 Aug] 
*خروج مأموران ساواک از کشور در دیماه ۵۷، سفر به اسرائیل و اخراج از این کشور(گفتگو با پرویز معتمد)  [2016 Aug] 
*نگاهی دوباره به قاضی صلواتی و «برادر همسرش»  [2016 Jul] 
*پاسخی به ادعاهای بهروز جلیلیان در مورد «نه زیستن نه مرگ»  [2016 Jul] 
*بدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟  [2016 Jul] 
*آقای همنشین بهار! منظور وزیر کار امیر قاسم معینی است و نه هوشنگ انصاری  [2016 Jun] 
*اگر بهشتی زنده می‌ماند چه می‌شد؟‌  [2016 Jun] 
*مهدی سامع سرباز «ولی فقیه» در غیبت و «ارتجاع مغلوب»   [2016 Jun] 
*گوشه‌هایی از زندگی سراسر فساد کامران دانشجو چشم‌وچراغ خامنه‌ای در دانشگاه‌ها   [2016 Jun] 
*آیا عقلانیتی در اشرف دهقانی هست؟  [2016 Jun] 
*تلاش دستگاه اطلاعاتی رژیم برای تماس با پرویز ثابتی، ایجاد رابطه با آمریکا، شکایت از مجاهدین در گفتگو با پرویز معتمد  [2016 Jun] 
*نگاهی دوباره به نامه نگاری دبیر کنفدراسیون جهانی محصلین و مصطفی خمینی در دهه‌ی ۴۰  [2016 Jun] 
*مهدی سامع و «سه تفنگدار»ش  [2016 May] 
*بازداشت و دوران «حصر» خمینی تا تبعید در گفتگو با پرویز معتمد   [2016 May] 
*حمید اسدیان «مدیحه سرای» دربار رجوی و «ارزش غایی کلمات»  [2016 May] 
* جنگ و گریز ساواک با چریک «افسانه»‌ای حمید اشرف از نگاهی دیگر  [2016 May] 
*نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی  [2016 May] 
* مصطفی تاج زاده و «امام خمینی» و «دوران طلایی »   [2016 May] 
*دسته گل جدیدی که «تیرخلاص» زن اوین به آب داد  [2016 May] 
*داستان «استاد ادبیات از خراسان سرفراز» و «دیپلمات اسکاندیناوی»  [2016 May] 
*جنگ نیابتی شیعه و سنی و تعطیلی نهم ربیع‌الاول «آغاز امامت ولی عصر» و «عید‌الزهرا»  [2016 May] 
*«پرچم سرخ» تکان دادن سعید سلطانپور در روایت مجاهدین  [2016 May] 
*مروری بر «زخمی شدن قاسم سلیمانی» و «درب ضد انفجار اتمی» در تونل زیر زمینی سپاه در روایت مسعود رجوی  [2016 Apr] 
*جاودانه‌های خانواده‌ی محمدرحیمی در شعر زنده یاد نصیر نصیری  [2016 Apr] 
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2016 Apr] 
* فیروز الوندی و «لاله‌های سرنگونش»  [2016 Apr] 
*«سرقت» شعرهای نصیر نصیری توسط مجاهدین و استفاده از آن در خاطرات محمود رویایی!  [2016 Apr] 
*نصیر نصیری همچون «بادی سرگردان» در جستجوی آشیانه‌‌اش  [2016 Apr] 
*آیا رژیم قصد آزادی رابرت لوینسون را دارد؟  [2016 Mar] 
*سید‌ابراهیم رئیسی جنایتکاری در مقام تولیت «آستان ضامن آهو»  [2016 Mar] 
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای  [2016 Mar] 
*در رثای دکتر هادی اسماعیل‌زاده حقوقدان بزرگ میهن مان  [2016 Mar] 
*بارز شدن دشمنی هیستریک فرقه رجوی با زندانیان سیاسی مقاوم و مبارز   [2016 Feb] 
*دزد ناشی به کاهدان می زند («جنون» مسعود رجوی)  [2016 Feb] 
*«چه بی ثمر به در می‌کوبم» نگاهی به چند شعر نصیر نصیری  [2016 Jan] 
*عباس رحیمی آن «جان شیفته»  [2016 Jan] 
*کارزار غیرانسانی جماعت رجوی علیه بیماری عباس محمدرحیمی  [2016 Jan] 
*نقش اخلاق در رفتارهای سیاسی  [2016 Jan] 
*سرگیجه ی رجوی در برابر مظلومیت عباس محمدرحیمی  [2016 Jan] 
*حمله کینه توزانه ی مسعود رجوی به عباس محمدرحیمی سمبل جوانمردی و راستی  [2015 Dec] 
*مترجم نیروی دریایی آمریکا در زندان اوین؛ نماینده خمینی در نیروی دریایی، امام جماعت در آمریکا  [2015 Nov] 
*پیش‌بینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق و خطرات ناشی از آن  [2015 Nov] 
*رجوی خواهان ادامه جنگ در لیبرتی، کمیساریای عالی پناهندگان خواهان انتقال فوری مجاهدین از عراق   [2015 Nov] 
*جنایت «لیبرتی» و مسئولیت مشترک خامنه‌ای و مسعود رجوی  [2015 Oct] 
*محمدحسن راستگو «مبتکر شیوه خاصی از آموزش و تفریح برای کودکان»  [2015 Oct] 
*پاسخ من به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای مناظره در «دانشگاه هنر تهران»  [2015 Oct] 
*متن کامل نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»  [2015 Oct] 
*تلاش نافرجام فخرآور برای بدنام کردن اسماعیل خویی  [2015 Sep] 
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)   [2015 Sep] 
*من و فرهاد و زندان و «یه شب مهتاب» *  [2015 Sep] 
*«کشتار ۶۷» در شعر نصیر نصیری (شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد)  [2015 Sep] 
*گفتگوی گزارشگران با ایرج مصداقی بمناسبت یادبود کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 1367  [2015 Aug] 
* جنایتکاران دهه ۶۰ پست دولتی دارند روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش دوم [2015 Aug] 
*نصیر نصیری شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد  [2015 Aug] 
*بقیه داستان «جیمزباند» و «رفیق آیت‌الله»   [2015 Aug] 
*روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش نخست زندانی قطع نخاع شده را روی برانکارد بردند و اعدام کردند [2015 Aug] 
*کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»   [2015 Aug] 
*سکوت مسعود رجوی در قبال پذیرش پناهندگی یکی از متهمان قتل‌ کشیش‌های مسیحی در سوئد  [2015 Aug] 
*توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من   [2015 Aug] 
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی   [2015 Aug] 
*رضا مصطفوی طباطبایی «خیر» حامی پرسپولیس یا یکی از عوامل گم‌شدن دکل نفتی   [2015 Jul] 
*به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود»   [2015 Jun] 
*از جعل امضاهای ناشیانه پای بیانیه دلواپسان تا جعل امضا تحت نام «بیش از ۱۵۰۰نفر از دوستداران جنبش فدائی»  [2015 Jun] 
*اوین؛ از جوخه‌‌ی اعدام لاجوردی تا پارک قالیباف و لاریجانی  [2015 May] 
*چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام   [2015 May] 
*چرا در مورد بیژن جزنی و حمید اشرف می‌نویسم؟  [2015 Apr] 
*من یا محسن درزی «تواب»، کدام یک بایستی پوزش بخواهیم؟  [2015 Apr] 
*سناریوی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم؛ مجاهدین عامل اسیدپاشی روی زنان  [2015 Apr] 
*فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی: چگونه جنبش فدایی، بیژن جزنی و حمید اشرف قربانی شده‌اند  [2015 Apr] 
*سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی  [2015 Apr] 
*«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم   [2015 Mar] 
*مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است  [2015 Mar] 
*کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت  [2015 Mar] 
*پیش‌بینی هشت سال پیش نتایج تحریم اقتصادی رژیم و خروج نیروهای آمریکایی از عراق  [2015 Feb] 
*قاضی حسن تردست قاتل ریحانه جباری مرتکب جنایت دیگری شد  [2015 Feb] 
*دست‌خط‌های ارائه شده از سوی مجاهدین خلق به ایرج مصداقی  [2014 Dec] 
*واکنش رهبری عقیدتی مجاهدین به مقاله‌ی «مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین»  [2014 Dec] 
*تروریست سیدنی کیست و کتاب شعرش را چه کسی انتشار داد؟  [2014 Dec] 
*فراخوان «ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور» طنز یا فاجعه  [2014 Dec] 
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین  [2014 Dec] 
*پروژه‌ی «شهید‌سازی» از مرتضی سربندی مأمور اطلاعاتی و مسئول آموزش گارد پرواز سپاه پاسداران   [2014 Oct] 
*عملیات مروراید مجاهدین در بهار ۱۳۷۰ کردکشی یا دخالت سپاه‌پاسداران در عراق؟  [2014 Oct] 
*مجاهدین خلق، داعش، «انقلابیون عراقی»، «عشایر انقلابی»، بدون شرح   [2014 Oct] 
*تشابه احکام «داعش»‌گونه‌ی خمینی برای کشتار نظامیان و زندان سیاسی در مرداد ۶۷  [2014 Oct] 
*نگاهی دوباره به دیدگاه‌ه‌ای هفت سال پیش ایرج مصداقی پیرامون احتمال حمله‌‌نظامی، تحریم اقتصادی، بحران‌هسته‌ای و ...  [2014 Sep] 
*به مناسبت درگذشت امام جمعه شمیرانات: حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته  [2014 Sep] 
*اعدام‌های ۶۷ از یک سال قبلش برنامه‌ریزی شده بود ارائه آمار غیر واقعی از اعدام‌های ۶۷ تنها به جمهوی اسلامی کمک می‌کند [2014 Sep] 
*آزادی متهمان ترور «متخصصان هسته‌‌ای» یک رسوایی دیگر برای خامنه‌ای  [2014 Sep] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»  [2014 Aug] 
*دخالت مجاهدین در امور داخلی عراق و حمایت از نیروهای تحت هژمونی «داعش» (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Aug] 
*روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان  [2014 Aug] 
*مظفر الوندی پاسدار زندان یا مسئول دفتر «حقوق بشر» و دبیر مرجع «حقوق کودک»  [2014 Aug] 
* گورستان «خاوران»  [2014 Aug] 
*اعدام، یک پارامتر مهم در حیات سیاسی نظام جمهوری اسلامی است  [2014 Aug] 
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Aug] 
*قاضی محمد مقیسه و سه دهه جنایت علیه بشریت  [2014 Aug] 
*«فرد خوشنام» مجاهدین چه کسی است ؟  [2014 Jul] 
*سرنوشت مسعود دلیلی، یادآور سرنوشت سعید امامی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Jul] 
*توضیحی مختصر در مورد فرار مسعود رجوی از عراق و ترک صحنه‌ی جنگ   [2014 Jul] 
*دریافت «جایزه یواشکی» توسط خانم رجوی  [2014 Jul] 
*تصحیح یک اشتباه در ارتباط با گزارش ۹۳ و پوزش از آقای سعید جمالی   [2014 Jul] 
*گزارش 93 / واکاوی و بررسی فرهنگ و رفتار توتالیتاریستی مسعود رجوی نگاهی به واکنش‌ها و برخوردهای رهبری مجاهدین و مریدان حل شده در وی، در برابر «گزارش ۹۲» و تحولات یک ساله گذشته (1392/1393) [2014 Jul] 
*ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت   [2014 Jun] 
*تصحیح یک روایت در مورد زنده یاد غلامحسین (شاپور) قناعتی  [2014 May] 
*«لعبتی هزار ماشالا»، نامه سرگشاده به عماد‌الدین باقی  [2014 Apr] 
*نگاه متفاوت من، محمد مصطفایی و وحید پوراستاد به علیرضا آوایی  [2014 Apr] 
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴  [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش پایانی) نقش وابستگان فدراسیون فوتبال و تربیت‌بدنی در فساد   [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۶) لومپنیسم در حاکمیت، لومپنیسم در فوتبال و ...   [2014 Apr] 
*«عشق» و نسل برآمده از انقلاب ضد سلطنتی  [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۵) روحانیت و دلالان در فوتبال  [2014 Mar] 
*مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۴) نقش رمالان، جادوگران و مداحان در فوتبال  [2014 Mar] 
*نوروز در زندان‌های دهه‌ی ۶۰  [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۳) غوغای اعتیاد و دوپینگ  [2014 Mar] 
*انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»  [2014 Mar] 
*نگذارید دست‌های خونین خمینی را پاک کنند   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۲) سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال  [2014 Mar] 
*مرتضی فهیم کرمانی صادر کننده‌ی اولین حکم ترور، سنگسار و قطع دست   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۱) سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال  [2014 Feb] 
*سیدحسین موسوی تبریزی خشن‌ترین قاضی نظام، مدعی «اسلام رحمانی»  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته، سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال (۱۰)  [2014 Feb] 
*ادامه‌ی دشمنی دستگاه ولایت با زنده‌یاد فرخ‌رو پارسای  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۹) (سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال)  [2014 Feb] 
*علی یونسی و تکذیب محاکمه و اعدام نظامیان حزب توده  [2014 Feb] 
*ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۸) هجوم سرمایه‌داران نوکیسه به بازار فوتبال  [2014 Jan] 
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش ۷) تحولات باشگاه پرسپولیس، استقلال و ...   [2014 Jan] 
*حسینعلی نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات «رژیم کشتار »  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۶) دخالت سپاه پاسداران در فوتبال  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۵)  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۴)  [2013 Dec] 
*نگاهی دوباره به دستگاه اطلاعاتی نظام و قربانیان «انجمن پادشاهی»  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۳)  [2013 Dec] 
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون  [2013 Dec] 
*سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۲)  [2013 Dec] 
*چند نفر در زندان قزلحصار اعتصاب غذا کرده‌اند؟ نگاهی به اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱)  [2013 Dec] 
*پاسخ مجاهدین به مقاله‌ی فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»   [2013 Nov] 
*فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»  [2013 Oct] 
*خطر اعدام متهمان ترور‌های هسته‌ای و «جاسوسی» برای موساد   [2013 Oct] 
*نهاد نمایندگی خامنه‌ای و تائید قتل‌عام‌های ۶۰ و ۶۷  [2013 Oct] 
*انشعاب و ایجاد تشکل؛ پاسخ به نامه‌ی سرگشاده‌ی آقای ریحانی  [2013 Oct] 
*حق تیر و شکنجه در قوانین جمهوری اسلامی   [2013 Sep] 
*رادیو بی بی سی و گزارش بیطرفانه‌اش از عراق  [2013 Sep] 
*پس از قتل‌عام در اشرف، کشتار بزرگتری در چشم‌انداز است  [2013 Sep] 
*علیرضا یعقوبی «اشرفی» امروز و همکار سعید امامی و فلاحیان دیروز  [2013 Aug] 
*لزوم مبارزه با شخصیت‌سازی و شخصیت پرستی و پرهیز از مطلق‌کردن افراد   [2013 Aug] 
*قاضی صلواتی یکی از اضلاع مثلت «جنایت علیه بشریت»  [2013 Aug] 
*نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست  [2013 Aug] 
*آیت‌الله گلزاده غفوری و پذیرش وکالت عباس امیرانتظام   [2013 Aug] 
*چه چیز خشم «‌اهل حق» در ایران را برانگیخت و خودسوزی‌ها چرا آغاز شد؟  [2013 Jul] 
*واکنش مشابه‌ مجلس شورای اسلامی و «شورای ملی مقاومت» به «استعفا»  [2013 Jul] 
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای  [2013 Jul] 
*محمد‌علی امانی رئیس اوین و عضوی از خانواده‌ی جنایتکار و غارتگر امانی   [2013 Jul] 
* مجاهدین و بنیانگذاران آن در بوته نقد  [2013 Jul] 
*انفجار حرم عسگرین و اعتراف ژنرال جورج کیسی  [2013 Jun] 
*بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی   [2013 Jun] 
*مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی یکی از مسئولان مجاهدین در دیماه ۱۳۸۸  [2013 May] 
*سنگ بنای نابسامانی‌های کشور را هاشمی گذاشته-  [2013 May] 
* محمد مهرآیین، مظهر جنایت و فساد  [2013 May] 
*گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی  [2013 May] 
*سیدحسین موسویان و شیخ حسن روحانی دو مدعی تحصیل در بریتانیا  [2013 Apr] 
*نگاهی به پرونده‌ی کهریزک و سوابق جنایتکارانه «قاضی حداد»  [2013 Apr] 
*حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته  [2013 Mar] 
*نگاهی به زندگی جلیل بنده یکی از تیرخلاص‌زن‌های اوین  [2013 Mar] 
*سفر مصطفی محمد نجار به وین شلیک به لیست جدید اتحادیه‌‌ اروپا  [2013 Mar] 
*نقش مجید قدوسی یکی از عوامل کشتار ۶۷ در فوتبال   [2013 Mar] 
*سیدعباس ابطحی یکی از جنایتکاران علیه بشریت  [2013 Feb] 
*دستگیری یک شهروند اسلواکی اقدامی شکست‌خورده در راه تکمیل سناریوی ترورهای هسته‌ای  [2013 Feb] 
*حمله‌ی موشکی به لیبرتی آخرین اقدام تروریستی رژیم نخواهد بود  [2013 Feb] 
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی  [2013 Jan] 
*آقای واحدی، بشارتی نه «خدا ترس است و نه با شرف»  [2013 Jan] 
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون  [2013 Jan] 
*تلاش برای نجات تروریست‌های‌ سپاه قدس در تایلند  [2012 Dec] 
*نشریه‌ی پیکار، قاسم عابدینی و ترور آمریکایی‌ها  [2012 Dec] 
*رو در رو با فائزه هاشمی و «عبرت روزگار»  [2012 Dec] 
*آیا خامنه‌ای مخالف اعدام مارکسیست‌‌ها بود؟  [2012 Dec] 
* بدون شرح! ایرج مصداقی در کنار احمدی‌نژاد در حال افتتاح کارخانه  [2012 Dec] 
*«گفتگوهای زندان» و سندروم «دایی جان ناپلئون»  [2012 Dec] 
*مازیار بهاری و «اعترافات اجباری»  [2012 Nov] 
*حکم تاریخی دادگاه لاهه و واکنش ناگزیر «هیأت اجرایی راه کارگر»  [2012 Nov] 
*تاکسی زرد رنگ پژو ۴۰۵ و ترور پاسدار فریدون عباسی  [2012 Nov] 
*آیا مجاهدین و دشمنانشان فرهنگی مشابه دارند؟  [2012 Oct] 
*چه کسانی مستشاران آمریکایی در ایران را ترور کردند؟   [2012 Oct] 
*متهم کردن بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مشارکت در ترور‌های هسته‌ای   [2012 Oct] 
*وزیر فتحی هوادار دکتر شریعتی چرا و چگونه «رفیق» شد؟  [2012 Oct] 
*«جهانبخش سرخوش» و «شرکا» همسو و همگام با رژیم  [2012 Oct] 
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴  [2012 Oct] 
*آیا محمدی گیلانی حکم اعدام فرزندانش را داد؟  [2012 Sep] 
*نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران   [2012 Sep] 
*ربودن مولود آفند، ارتباط آن با «ترورهای هسته‌ای»، اقلیم کردستان و موساد  [2012 Sep] 
* نگاهی دوباره به سناریوی «سربازان گمنام امام زمان» و قربانیان آن  [2012 Sep] 
*دلایل اتخاذ اقدامات امنیتی اجلاس «غیرمتعهدها» در تهران  [2012 Aug] 
*به فریاد متهمان بیگناه ترور «متخصصان هسته‌ای» برسید  [2012 Aug] 
*علیرضا آوایی، غلامرضا خلف رضایی زارع و چند جنایتکار علیه بشریت  [2012 Aug] 
*«حاج رضا» و کتایون ‌آذرلی و یک پروژه‌ی امنیتی   [2012 Jul] 
*چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید؛ پرسش‌هایی از سوی مخالفین ایران تریبونال  [2012 Jul] 
*دروغپردازی «حاج‌رضا» در مورد نحوه‌ی سفر به اروپا  [2012 Jul] 
*پرده‌‌ی دیگری از «داستان‌های هزار و یک شب» صاحب‌منصب قضایی رژیم  بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد [2012 Jul] 
*«دو پیمانه آب و یک چمچه دوغ»، نگاهی به روایت‌های جعلی صاحب‌منصب قضایی رژیم  [2012 Jul] 
*پاسخ به چند سؤال در ارتباط با خاطرات و مصاحبه‌ی‌ تلویزیونی ثابتی و واکنش‌های پیرامون آن  [2012 Jun] 
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین   [2012 Jun] 
*«فرقان» در آیینه‌ی تاریخ  [2012 Apr] 
*مایک والاس و هاشمی رفسنجانی  [2012 Apr] 
*حمید رضا نقاشیان تجسم عینی حاکمیت فاسد  [2012 Mar] 
*چه کسی خامنه‌ای را در تیرماه ۶۰ ترور کرد؟ به یاد اروج امیرخان‌زاده که «برای نامش مقاومت کرد» [2012 Mar] 
*تروریسم افسار گسیخته‌ی رژیم و مماشات بین‌المللی  [2012 Feb] 
*فراز و نشیب حزب توده در دهه‌ی ۶۰  [2012 Feb] 
*«اپوزیسیون» کی و چگونه کوک می‌شود؟  [2012 Feb] 
*سانسور بخش مهیج خبر «ان بی سی» در مورد نقش مجاهدین در ترور‌های تهران  [2012 Feb] 
*پرونده‌ی لیلا فتحی نمادی از ظلم و بی‌عدالتی دستگاه قضایی ولایت فقیه   [2012 Feb] 
*چه کسانی پشت بیانیه‌‌ی «کرکس‌ها متحد می‌شوند» هستند (بیانیه بیش از ۱۵۰۰ فدایی ولی فقیه) [2012 Jan] 
*نقش رژیم در «قتل‌های زنجیره‌ای متخصصان» ایرانی   [2012 Jan] 
*نامه سرگشاده به آقای محمد نوری زاد  [2011 Dec] 
*نامه‌ی تیرماه ۱۳۶۶ آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری *  [2011 Dec] 
*نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»  [2011 Nov] 
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در مورد بیانیه‌های ضد جنگ و تلاش‌های اکبر گنجی  [2011 Nov] 
*پاسخ به سؤالاتی چند در مورد گزارش آژانس بین‌المللی اتمی و امکان حمله نظامی غرب به ایران  [2011 Nov] 
*چند پرسش و پاسخ در مورد طرح ترور سفیر عربستان در آمریکا  [2011 Oct] 
*جاسوسی وابسته‌ی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در لندن علیه دانشجویان ایرانی  [2011 Oct] 
*«باغ‌ها آنگاه که شکفته‌ترند کوله‌ی پاییز را پربار می‌کنند»  [2011 Sep] 
*«از اوج و موج نگاهت عشق پیدا بود»   [2011 Sep] 
*به یاد شهلا و فریده و همه‌ی جاودانگان   [2011 Sep] 
*به یاد مادر جهان‌آرا و جاودانه‌اش «حسن»  [2011 Sep] 
*رقص ققنوس‌ها و آواز خاکستر  [2011 Sep] 
*به روز کردن لیست تروریستی و واکنش‌‌های رژیم  [2011 Aug] 
*محمد سلیمی یکی از جنایت‌کاران علیه بشریت و دست‌اندرکاران قتل‌عام ۶۷  [2011 Aug] 
*راه بهبود حقوق بشر در ایران از رسیدگی به قتل های ۶٧ می گذرد  [2011 Aug] 
*معامله‌ بر سر آزادی دو کوهنورد آمریکایی و باقی ماندن نام مجاهدین در لیست تروریستی  [2011 Aug] 
*گفتگو در مورد گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر  [2011 Aug] 
*نوری‌زاده و زنده‌یاد شاپور بختیار  [2011 Aug] 
*مروری بر روایت هاشمی رفسنجانی از پایان قتل‌عام ۶۷ و اطلاعات ارائه شده از سوی دادستانی  [2011 Aug] 
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست  [2011 Jul] 
*لیست تروریستی آمریکا و رابطه آن با نجات جان ساکنان اشرف   [2011 Jul] 
*مادر هنوز غصه‌ی عطیه را دارد  [2011 Jul] 
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش   [2011 Jul] 
*آیا مجید انصاری راست می‌گوید؟  [2011 Jun] 
*محمدرضا صدر عاملی و رخت‌‌ دامادی‌اش  [2011 Jun] 
*نحوه برخورد دولت موسوی با کشتار ۶۷ و موارد نقض حقوق بشر در مجامع بین‌المللی   [2011 Jun] 
*تصحیح اطلاعات ارائه شده نادرست در مورد گزارشگر ویژه و ...  [2011 Jun] 
*انتخاب گزارشگر ویژه مردِ مسلمانِ غیرعرب و تصحیح چند اشتباه   [2011 Jun] 
*هوشنگ اسدی بدون هیچ پروایی همچنان دروغ می‌گوید  [2011 Jun] 
*از بهناز شرقی نمین تا هاله سحابی  [2011 Jun] 
*با چهره‌ی مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم  [2011 May] 
*توضیحی در ارتباط با نقد کتاب هوشنگ اسدی  [2011 Apr] 
*نقدی بر «نامه‌هایی به شکنجه‌گرم»، چرا هوشنگ اسدی دروغ می‌گوید؟  [2011 Apr] 
*کدیور و روایت کشتار ۶۷   [2011 Apr] 
*کشتار در اشرف و منادیان «اسلام رحمانی»   [2011 Apr] 
*طه طاهری (مسعود صدر الاسلام) و مفقودشدن رابرت لوینسون  [2011 Mar] 
*۱۹ بهمن شکوه یک مقاومت؛ غم و اندوه غریبانه‌ی زندانیان   [2011 Feb] 
*با چهره‌ی داوود روزبهانی فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی آشنا شویم  [2011 Feb] 
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی   [2011 Jan] 
*با چهره‌ی مرتضی اشراقی عضو هیئت کشتار ۶۷ آشنا شویم  [2011 Jan] 
*«خبر کوتاه‌ بود اعدام‌ شان‌ کردند!»*  [2011 Jan] 
*مهدی نادری‌فرد یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ در زندان گوهردشت  [2011 Jan] 
*یادی از آیت‌الله منتظری و نکاتی چند در ارتباط با میزگرد سیاسی ۳۰ آذر ۸۸ سیمای آزادی   [2010 Dec] 
*نامه سرگشاده به خانم زهرا رهنورد   [2010 Nov] 
*تاریخ گفت‌وگوهای درونی بخش مارکسیست لنینیست مجاهدین خلق و چریک‌های فدایی خلق   [2010 Nov] 
*فردا را چگونه باید ساخت؟  [2010 Nov] 
*برای آن‌هایی که خواهان حقیقت‌اند  [2010 Nov] 
*از به کارگیری شیوه‌های غیراخلاقی بپرهیزیم حتی در رابطه با دشمنانمان   [2010 Nov] 
*ايرج مصداقي و «غزل اميد»   [2010 Sep] 
*انتشار اخبار جعلی از سوی «پیک نت» در ارتباط با مهاجمان به خانه کروبی   [2010 Sep] 
*گرچه ما می‌گذریم راه می‌‌ماند ( در رثای جاوادنه‌های رضایی‌ جهرمی)  [2010 Aug] 
*معرفی عاملان و آمران و افراد مطلع از اعدام‌های مرداد ۶۷  [2010 Jul] 
*قتل‌عام ۶۷ در پاسخ‌های رسمی دولت جمهوری اسلامی   [2010 Jul] 
*ايرج مصداقي: غرب عاملان کشتار را مي‌شناسد  [2010 Jul] 
*نامه سرگشاده به میرحسین موسوی   [2010 Jul] 
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش   [2010 Jun] 
*«محمد نبودی ببینی»، برادرت را کشتند!  [2010 Jun] 
*گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره زندان‌های جمهوری اسلامی در دهه ۶۰  [2010 May] 
*«آیا زندگی باز به آن‌ها خواهد خندید»  حکومت کودتا در صدد انجام جنایتی جدید است [2010 May] 
*حق با شادی صدر است یا داریوش برادری  [2010 May] 
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی   [2010 May] 
*شورای حقوق بشر سازمان ملل و همسر سعید امامی!  [2010 Apr] 
*با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!  [2010 Apr] 
*بهار با بچه‌ها، بهار بی‌بچه‌ها (یادی از دلاوران خانواده‌‌ی مدائن)  [2010 Mar] 
*گفتگوی اشتراک با ایرج مصداقی در رابطه با کمپین دو میلیون امضا بر علیه مجازات اعدام   [2010 Mar] 
*داستان دستبوسی جنتی !  [2010 Mar] 
*«شرفیابی و درخواست عفو و انابه در حضور رهبری»  [2010 Mar] 
*اعدام توابان، تراژدی مضاعف  [2010 Feb] 
*سوءقصد به تواب نظام یا سناریوی جدید کودتاچیان  [2010 Feb] 
*احسان نراقی همچنان در خدمت قدرت  [2010 Feb] 
*نامه‌های علیرضا حاج صمدی به همسرش مریم گلزاده غفوری   [2010 Feb] 
*«کاظم» تبلور خشم و عصیان نسل برآمده از انقلاب ضد‌سلطنتی  [2010 Feb] 
*صدای «صادق» نسلی که در سکوت پرپر شد  [2010 Feb] 
*فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی چه کسی بود؟   [2010 Feb] 
*کتاب «نگاهی به سازمان بین‌المللی کار، نقض حقوق بنیادین کار در ایران» - ایرج مصداقی  [2010 Feb] 
*وصیت نامه مریم گلزاده غفوری  گل‌ زادگان (مریم گلی)  [2010 Feb] 
*«سلامم غریبانه در هر خانه را خواهد زد» گل‌زادگان- مریم [2010 Feb] 
*عبرت‌های روزگار   [2010 Feb] 
*گل- زادگان ( محمد کاظم)   [2010 Jan] 
*گل‌- زادگان ( محمدصادق)   [2010 Jan] 
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)  [2010 Jan] 
*مسعود علی‌محمدی آخرین قربانی دستگاه امنیتی ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*دکتر گلزاده غفوری مدافع بزرگ حقوق مردم (قسمت اول)  [2010 Jan] 
*فرخ نگهدار و درد «فروپاشی» نظام  [2010 Jan] 
*شب لعنتی و فانوس (به یاد فاطمه کزازی)  [2009 Dec] 
*در رثای کسی که به جای حکومت بر سرهای بالای دار، بر قلب‌های مردم حکومت کرد  [2009 Dec] 
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (بخش دوم)   [2009 Dec] 
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (قسمت اول)  [2009 Dec] 
*آن کس که وابستگی‌های سیاسی و ایدئولوژیکش را نفی کند خود را نفی می‌کند   [2009 Nov] 
*امیر فرشاد ابراهیمی بازیچه‌ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی  [2009 Nov] 
*گزارش‌های نادرست به ما خدمت نمی‌کنند- بخش سوم   [2009 Nov] 
*نقد فرهنگ سیاسی - حذف و سانسور در خاطرات زندان!- بخش دوم  دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد [2009 Nov] 
*نقدی بر «آفتابکاران» نوشته‌ی محمود رویایی – بخش نخست  [2009 Nov] 
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»  [2009 Oct] 
*همکاری یکی از فعالان اصلی لابی رژیم در انگلستان با فرماندهان سپاه پاسداران  [2009 Oct] 
*مسعود صدر‌الاسلام (طه طاهری)، همان صالح بازجوی معروف ۲۰۹ اوین نیست!  [2009 Sep] 
*گفت گو با ايرج مصداقي، نويسنده چهار جلد خاطرات زندان   [2009 Sep] 
*مذهب در خدمت شکنجه و کشتار  [2009 Sep] 
*احمد توکلی و قتل فجیع نرگس جباری   [2009 Sep] 
*آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید   [2009 Aug] 
*کندوکاوی در وقایع پس از انتخابات 22 خرداد 1388  [2009 Aug] 
*همخوانی یک سیاست  [2009 Aug] 
*سخنی در باب فرصت طلبی گردانندگان سایت «اخبار روز» با چه انگیزه و هدفی؟ [2009 Aug] 
*یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی و «نوپو»  [2009 Aug] 
*بازوهای نظام برای سرکوب جنبش های اعتراضی  [2009 Aug] 
*نامه سرگشاده به آقای مهدی کروبی   [2009 Aug] 
*فرهاد جعفری مدافع سینه چاک احمدی نژاد یا سهی سیفی وبگرد «روزآنلاین»  [2009 Aug] 
*آشنایی با چند تن از عوامل کشتار و جنایت در دهه‌ی ۶۰  [2009 Aug] 
*محمدرضا شریفی نیا تواب دو آتشه اوین و حامی احمدی نژاد  [2009 Aug] 
*نگاهی به سابقه‌ی چندتن از رهبران کودتای ۲۲ خرداد   [2009 Aug] 
*جعلیات جدید امیرفرشاد ابراهیمی در نامه سرگشاده به مجتبی خامنه ای   [2009 Aug] 
*پاسخ به سؤالات سایت گزارشگر در ارتباط با خیزش مردم ایران   [2009 Jul] 
*نگاهی به چهره‌ی چند جنایتکار   [2009 Jul] 
*مجید پورسیف کیست؟  [2009 Jul] 
*مجتبی حلوایی عسگر یکی از عاملان اصلی کشتار ۶۷  [2009 Jul] 
*تحلیلی بر نماز جمعه رفسنجانی   [2009 Jul] 
*فکور، بازجوی شعبه‌ی هفت اوین و تروریست بین‌المللی   [2009 Jul] 
*نقدی بر کتاب «آفتابکاران» نوشته محمود رویایی (مجموعه کامل)  [2009 Jul] 
*«فرهنگ» ناهنجار یک عضو شورای هماهنگی اتحاد جمهوری‌خواهان   [2009 Jul] 
*سخنی با اعضا و هواداران اکثریت و اتحاد جمهوریخواهان  [2009 Jul] 
*حجاریان و شقاوت یک نظام ضدبشری  [2009 Jul] 
*متن سخنرانی ایرج مصداقی در جلسه ایران، انتخاب دمکراتیک  [2009 Jul] 
*«رد تئوری بقا»   [2009 Jun] 
*از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۳۰‌خرداد ۸۸  [2009 Jun] 
*آن کس که باید برود خامنه ای است   [2009 Jun] 
*کودتای جدید در رژیم کودتا  [2009 Jun] 
*با وزیر کشور کابینه‌ی احتمالی کروبی آشنا شویم  [2009 Jun] 
*سید ابراهیم نبوی و پرده پوشی یک دهه جنایت و سرکوب  [2009 Jun] 
*کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری   [2009 May] 
*میرحسین موسوی و «برکات سازنده اسلام»   [2009 May] 
*اظهارات مصطفی تاج‌زاده در توجیه کشتار ۶۷  [2009 May] 
*متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!  [2009 May] 
*مهدی کروبی و میرحسین موسوی و کشتار ۶۷  [2009 May] 
*کتایون آذرلی و کتاب «مصلوب»  [2009 May] 
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش دوم)  [2009 Apr] 
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش اول)  [2009 Apr] 
*ناصر منصوری را روی برانکارد به قتل‌گاه بردند  [2009 Apr] 
*نام واقعی مجید قدوسی چیست؟   [2009 Apr] 
*سرهنگ سید لطف‌الله اتابکی کیست؟  [2009 Apr] 
*گفتگوی پژواک ایران با ایرج مصداقی در ارتباط با نقش‌گروه‌های چپ و مجاهدین در استقرار جمهوری اسلامی، حمایت از خمینی و...  [2009 Mar] 
*ادعاهای نادرست راجع به عکس‌های جنایتکاران  [2009 Mar] 
*ماشین جعل و دروغپردازی راه توده و پیک نت   [2009 Mar] 
*سرگذشت من و سرگذشت یک ترانه  [2009 Mar] 
*به یاد آن که «بهنام» بود   [2009 Feb] 
*تجربه‌اندوزی از تاریخ  [2009 Feb] 
*در خلوت پرشکوه عاشقان آزادی جاری‌ست...  [2009 Feb] 
*خاوران و مادران  [2009 Jan] 
*نقدی بر گزارش دیده‌بان حقوق بشر در مورد آزادی بیان و تجمع در مناطق کردنشین   [2009 Jan] 
*اقتدار مادران   [2009 Jan] 
*حسین مهرپور و تعهدات بین‌المللی جمهوری اسلامی  [2009 Jan] 
*میان ماه من تا ماه گردون! دو کتاب خاطرات جعلی زندان و دو واکنش متفاوت فرهنگی [2008 Dec] 
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش دوم)   [2008 Dec] 
*چند نکته در ارتباط با مهر و موم کردن کانون مدافعان حقوق بشر   [2008 Dec] 
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش اول)  [2008 Dec] 
*برخورد گزینشی با حقوق زنان  [2008 Dec] 
*آرامگاه مادر !  [2008 Dec] 
*پرویز زند شیرازی نیز به ابدیت پیوست  [2008 Dec] 
*مادر، «افسانه است، اما دروغ نیست» مادر فاطمه صادقی دانشمند، نماد مقاومت خانواده‌ی بنازاده امیرخیزی! [2008 Dec] 
*دادگاه یا سرپوشی بر جنایت باندهای رژیم در شیراز   [2008 Dec] 
*رفیق‌دوست و حکم مهدورالدم  [2008 Nov] 
*مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!  [2008 Nov] 
*به پاس مقاومت و ایستادگی علی صارمی   [2008 Nov] 
*هشدارهای امنیتی سایت تابناک را جدی تلقی کنیم  [2008 Nov] 
*نوری زاده و دسته گل تازه به آب داده  چه کسی پسر خاله چه کسی است؟  [2008 Nov] 
*غلامرضا جلال و روایت‌های غیرواقعی زندان  [2008 Nov] 
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»  [2008 Oct] 
*انتخاب اوباما شرایط را برای رژیم سخت‌تر می‌کند  [2008 Oct] 
*همنامی جنایتکاران و معضل اپوزیسیون- بخش دوم   [2008 Oct] 
*هویت اصلی داوود لشگری یکی از مسئولان کشتار ۶۷   [2008 Oct] 
*اپوزیسیون و معضل همنامی جنایتکاران   [2008 Sep] 
*آیا سانسور شاخ و دم دارد؟   [2008 Sep] 
*هیئت کشتار زندانیان سیاسی در روایت گروه‌ها و فعالان سیاسی!  [2008 Aug] 
*کشتار ۶۷، سعید شاهسوندی و پروژه‌ی جعل تاریخ  [2008 Aug] 
*بیستمین سالگرد کشتار ۶۷ و انتشار خاطرات جعلی   [2008 Aug] 
*گفتگو با ایرج مصداقی در مورد در مورد جناح‌های رژیم، خطر جنگ، خطرات اتمی شدن رژیم، وضعیت اپوزیسیون، جنبش‌های مردمی و ....  [2008 Jul] 
*سانسور زنان در انتخابات کانون نویسندگان ایران !  [2008 Jul] 
*«غنی سازی» دروغ و «توسعه» جعل در دستگاه رژیم   [2008 Jun] 
*پاسخ به «فراخوان» فریدون گیلانی و ذکر چند خاطره  [2008 Jun] 
*روایت وارونه‌ی مسعود بهنود و محسن سازگارا از ۳۰ خرداد   [2008 Jun] 
*سازگارا با جنایتکاران، ناسازگارا با قربانیان  [2008 Jun] 
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در رابطه با کتاب «برساقه تابیده کنف»   [2008 Jun] 
*دست های خونین باندهای رژیم در انفجار شیراز   [2008 May] 
*داستان زنی که «هفت شوهر» دارد و حافظه‌ی تاریخی  [2008 Apr] 
*علی‌محمد بشارتی یکی از بنیانگذاران دستگاه سرکوب و جنایت رژیم   [2008 Apr] 
*امیرفرشاد ابراهیمی درس آموخته‌ی مکتب ولایت  [2008 Apr] 
*سید کاظم کاظمی، از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی، شکنجه‌گر و جلاد اصلی فعالین چپ ایران   [2008 Mar] 
*عید ۶۲ در زندان گوهردشت  [2008 Mar] 
*نوری‌زاده، بانک مرکزی جعلیات و عصاره ژورنالیسم بی‌اعتبار   [2008 Mar] 
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)  [2008 Feb] 
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین  [2008 Feb] 
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷  [2008 Feb] 
*بهنود پدیده‌ای که از نو باید شناخت  [2008 Feb] 
*محمد مهرآیین یکی از مهم‌ترین دژخیمان اوین  [2008 Feb] 
*نقش های گوناگون هوشنگ اسدی تواب فعال زندان  [2008 Feb] 
*کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز  [2008 Feb] 
*برگشتگان ازدیار مردگان  [2008 Feb] 
*ILO - پیشرفت دولت جمهوری اسلامی در سال های گذشته در سازمان ‌بین‌المللی کار (بخش هشتم - پاياني)   [2008 Feb] 
*ILO - نگاهی به کنفرانس بین‌المللی کار و سیاست های به کار گرفته شده از سوی رژیم در این کنفرانس‌(بخش هفتم)   [2008 Feb] 
*ILO - تشکل‌های کارگری رژیم از نگاه سازمان بین‌المللی کار (بخش ششم)   [2008 Feb] 
*ILO - خانه کارگر جمهوری اسلامی (بخش پنجم)   [2008 Feb] 
*ILO - تشکل‌های کارگری در جمهوری اسلامی و مغایرت آن ها با کنوانسیون‌های بین‌‌المللی (بخش چهارم  [2008 Feb] 
*ILO - گزارش کمیته متخصصین در ارتباط با اجرای کنوانسیون ها و توصیه نامه ها به نود و سومین کنفرانس بین‌المللی کار و کمبودهای آن (بخش سوم)   [2008 Feb] 
*ILO - کنوانسیون های بین‌المللی که مورد تصویب دولت‌های ایران قرار گرفته‌‌‌اند (بخش دوم)   [2008 Feb] 
*ILO - کنوانسیون‌های بین‌المللی، ترفند‌های رژیم (بخش اول)   [2008 Feb] 
*برای مادرهایمان، «دل‌پاکان» و «دل‌سوختگان» روزگار  [2008 Jan] 
*کشتار ۶۷ در شعر زندان  باغ‌ها/ آنگاه که شکفته‌ترند/ کوله‌ی پاییز را/ پربار می‌کنند [2008 Jan] 
*نگاهی گذرا به نمایشنامه‌های زندان  [2008 Jan] 
*اعلامیه جهانی حقوق‌بشر دستاورد بزرگ بشریت  [2008 Jan] 
*یقه واقعیت را نمی‌توان گرفت؛ (در مورد کتاب نه زیستن نه مرگ)  [2007 Dec] 
*آقای زرافشان به کجا می‌روید؟  [2007 Dec] 
*احکام خمینی و خامنه‌ای به حسینعلی نیری رئیس هیئت قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷   [2007 Dec] 
*نظرات «استاد» عبدالله شهبازی و چگونگی برخورد بقایای حزب توده با او  [2007 Dec] 
*روزشمارقتل‌عام ۱۳۶۷  [2007 Oct] 
*مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی  [2007 Aug] 
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم) بخش «نقشه زندان»، جلد چهارم«تا طلوع انگور» [2007 Jan]