PEZHVAKEIRAN.COM یکی از شخصیت‌های «اصلاح‌طلبیِ»عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری: محمد زارع گشتی فومنی
 

یکی از شخصیت‌های «اصلاح‌طلبیِ»عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری: محمد زارع گشتی فومنی
ایرج مصداقی

محمد زارع فومنی عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری با برند «اصلاح طلبی»

دستگاه امنیتی عوامل خود را در پوشش‌های مختلف تنها به خارج از کشور گسیل نمی‌کند بلکه در داخل کشور نیز از آن‌ها با عناوین متفاوت استفاده می‌کند. این مقاله به نحوه عملکرد یک عامل امنیتی که هدایت یک حزب «اصلاح‌طلب» را به عهده دارد می‌پردازد.
 
***
محمد زارع دشتی فومنی در شهریورماه ۱۳۵۲ به دنیا آمد و در هفده سالگی از گیلان به قم مهاجرت کرد و به تحصیل دروس دینی در حوزه‌های علمیه پرداخت. او از شاگردان سید‌حسین موسوی تبریزی، بیات‌زنجانی، موسوی اردبیلی، یوسف صانعی و مکارم شیرازی است.
در کارنامه سیاسی وی نامزدی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری دیده می‌شود اما پس از گذشت چند روز در نامه‌ای خطاب به ستاد انتخابات وزارت کشور و شورای نگهبان از کاندیداتوری انصراف داد. فومنی دو دوره مسئولیت‌هایی در ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی داشت.  

 

وی دوستی عمیقی با ابراهیم اصغرزاده از اشغالگران سفارت آمریکا و نماینده دوره سوم مجلس و نایب رئیس اولین شورای شهر تهران دارد که موجبات بزرگترین شکست «اصلاح‌‌طلبان» در پروژه‌ی مذکور را فراهم کرد. ریشه این دوستی به فعالیت‌های تجاری این دو باز می‌گردد.

او از دیرباز با اصغرزاده و همسرش طاهره رضازاده که نماینده مجلس ششم از شیراز بود به تجارت‌ پنهان مشغول است و در شیراز کارخانه روغن نباتی دارند.

در دوران «اصلاحات» با نزدیکان محمد خاتمی ارتباط گرفت و در اطراف چند حزب سیاسی همچون «جبهه مشارکت اسلامی» چرخید.

در زمستان ۱۳۷۶ وی به همراه عده‌ای از فعالان «اصلاح طلب» از جمله محمدرضا راه‌چمنی، محمود میرلوحی، غلامرضا انصاری، الیاس حضرتی، قدرت‌الله نظری‌نیا، علی اصغر احمدی، غلام حیدر ابراهیم بای‌سلامی، سیدمحمد هاشمی، قربانعلی قندهاری، ولی‌الله توکلی، ابراهیم اصغرزاده، مصطفی کواکبیان، محمد سالاری، عباس میرزا ابوطالبی در راستای «حمایت و حفظ دستاوردهای دوم خرداد» و محمد خاتمی تصمیم به تأسیس حزب همبستگی ایران اسلامی گرفتند.

روزنامه این حزب با نام «همبستگی» به مدیر مسئولی غلام حیدر ابراهیم بای‌سلامی و ابراهیم اصغرزاده منتشر شد.

در اوایل دهه هشتاد محمد زارع فومنی مورد توجه حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران قرار گرفت. وی که به استخدام سپاه و جناح رقیب درآمده بود به عنوان نفوذی و در نقش منتقد اصلاح طلبان تندرو بعضاً در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های جناح «اصولگرا» به مصاحبه و اظهارنظر پرداخت.

یکی از اقدامات فومنی به توصیه اطلاعات سپاه، برکناری علی صالح‌آبادی مدیرمسئول روزنامه همبستگی بود که به مدت ۵ سال اداره آن را به عهده داشت. علی صالح‌آبادی در دولت میرحسین موسوی دبیر ستاد بسیج اقتصادی کشور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان و نماینده مجلس بود.

او در مجلس سوم عضو کمیسیون سیاست خارجی بود و نطق‌های تندی درباره اوضاع و احوال کشور ایراد می‌کرد، به همین دلیل پس از اتمام دوره نمایندگی در دولت رفسنجانی و در وزارت علی فلاحیان، در ۱۸ خرداد ۱۳۷۱ بازداشت شد و چهار ماه و نیم در سلول انفرادی به سر برد.

در دولت خاتمی وی قائم مقام وزرات مسکن و سپس معاون پشتیبانی و امور مجلس وزارت تعاون بود و در مقام مدیرمسئولی، انتقادات تندی را متوجه سپاه و دولت احمدی‌نژاد می‌کرد. وی در دهم شهریور ۱۳۸۶ از سمت خود به عنوان مدیر مسئول روزنامه همبستگی عزل شد.

فومنی به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست‌گذاری و شورای مرکزی حزب با حمایت راه چمنی و اصغرزاده با کمک سعید مرتضوی دادستان وقت و صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی صالح آبادی را برکنار کردند.

زارع فومنی که حکم سرپرستی شورای سیاست‌گذاری و سرپرستی روزنامه «همبستگی» را نیز دریافت کرده بود در گفتگو با «عصر ایران» ضمن اشاره به «تلاش برخی از گروه‌های تندرو اصلاح طلب از جمله جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین برای ضربه زدن به حزب همبستگی» خبر داد که شورای مرکزی این حزب «بنا به دلایل و مسائلی که لازم به ذکر آنها نیست، تصمیم به عزل علی صالح‌آبادی از  مدیر مسوولی روزنامه همبستگی گرفت.» و شورای سیاستگذاری این حزب نیز به عنوان صاحب امتیاز روزنامه همبستگی در نامه‌ای به قاضی مرتضوی، عزل صالح آبادی از مدیر مسئولی روزنامه همبستگی را اعلام کرد. [1]

دو روز بعد، در پی یک سال درگیری در حزب همبستگی خبر داده شد که علی‌‌اصغر احمدی دبیرکل این حزب که در دولت خاتمی معاون امنیتی وزارت کشور بود، عزل شد. در همان حال با حمایت بی‌چون و چرای اصغرزاده و همراهانش سخن از جانشینی محمد زارع فومنی به میان آمد. [2]

در ادامه، ماه بعد با فشار سپاه و شکایت مهرداد بذرپاش و سه تن از اعضای شورای سیاست‌گذاری روزنامه همبستگی از جمله فومنی و محمد سالاری، علی صالح‌آبادی به اتهام نشر اکاذیب و افترا تفهیم اتهام شد و با قرار کفالت آزاد گردید.[3] این که سه نفر از  رهبران حزبی علیه مدیرمسئول ارگان حزب نزد دستگاه قضایی و قاضی مرتضوی شکایت کنند تنها در جمهوری اسلامی اتفاق می‌افتد.  

محمد سالاری، راه چمنی، علی صالح‌آبادی و تعداد دیگری از اعضای این حزب، متولد سبزوار و خویشاوند هستند. اصغر‌زاده نیز بیرجندی است.

محمد سالاری که تا سال ۱۳۸۶ فاقد سابقه سیاسی قابل توجهی بود و تنها به دلیل برخورداری از سرمایه‌ هنگفت به حمایت مالی از «سیاستمداران» می‌پرداخت و پول‌های زیادی به مطبوعات وابسته به «اصلاح‌طلبان» می‌داد تا عکس‌اش را منتشر کنند. وی تا پیش از ورود به حزب همبستگی به ساخت و ساز مشغول بود و یک نمایشگاه فروش اتومبیل‌های لوکس و گران قیمت در ابتدای بزرگراه رسالت داشت که طبقه فوقانی آن را به‌صورت رایگان در اختیار راه چمنی و روزنامه «اسرار» قرار داد و بعدها قائم‌ مقام راه‌چمنی در حزب همبستگی نیز شد. او یک سازمان خیریه نیز با همراهی راه چمنی و علی اکبر ولایتی در همان مکان تأسیس کرد. وی به مدد ثروتش پله‌های ترقی را طی کرد و هم‌اکنون عضو شورای شهر تهران و حامی «اصطلاح‌طلبان» است.

صالح آبادی که متوجه کودتای سپاه و مدعیان «اصلاح‌طلبی» شده بود مقاله‌ای تحت عنوان سازمان خیریه احزاب «اصلاح طلب» اشاره کرد.

چهره‌شدن هدفمند زارع فومنی در رسانه‌های «اصولگرا»

فومنی از ابتدای سال ۸۶ در گفتگو با رسانه‌های «اصولگرا» حمله به جبهه‌ مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را آغاز کرد و گفت: آنها، فکر می‌کنند که رهبر و پدرسالار جریان اصلاحات هستند درحالی که عملکردشان نشان می‌دهد نقشی جز غضنفر اصلاحات را ایفا نکرده‌اند. [4]

از اسفند ۱۳۸۶ با هدف استفاده از زارع‌ فومنی در انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۸۸ وی در رسانه‌های «اصولگرا» و خبرگزاری فارس تبدیل به چهره شد.[5]

وقتی تنور انتخابات گرم شد وی در شهریور ۱۳۸۷ به عنوان رئیس «ائتلاف اصلاح‌طلبان جوان» فعال شد و در رسانه‌های «اصولگرایان» با این عنوان تبلیغ گردید [6] تا نقش مؤثرتری در انتخابات داشته باشد. در این زمان بخشی از «اصلاح‌طلبان» از وی به عنوان «غضنفر اصلاحات» یاد می‌کردند اما اشاره‌ای به ارتباط وی با اطلاعات سپاه نمی‌کردند.  

در اسفند ۱۳۸۷ او حملات متعددی را متوجه «اصلاح‌طلبان» کرد و آن‌ها را کسانی معرفی نمود که در دوران خاتمی به ثروت‌های نجومی رسیده و در خانه‌های مجلل زعفرانیه زندگی می‌کنند و خشونت‌طلب‌هایی هستند که یک شبه اصلاح‌طلب شدند و بسیاری از آن‌ها از سوی «امام راحل طرد شده بودند». [7]

زارع‌ فومنی با چنین سابقه‌‌‌ای به دلیل رابطه نزدیکی که با کروبی و به ویژه همسرش داشت در اردیبهشت ۱۳۸۸ به عنوان مشاور جوان کروبی منصوب شد. دو روز بعد از این انتصاب، زارع فومنی براساس مأموریتی که از سوی اطلاعات سپاه داشت در مصاحبه با روزنامه «وطن امروز» حملات شدیدی را متوجه جریان «اصلاحات» کرد. وی ضمن آن که احمدی‌نژاد را مردی خستگی‌ناپذیر معرفی کرد در یک جمله خاتمی را متزلزل، عبداله نوری را خیلی تند، میرحسین موسوی را ۲۰ سکوت، حسن روحانی را مردی با ادعای زیاد، رفسنجانی را قدرت، لاریجانی را دیپلمات، حجاریان را تئوریسین قتل‌های زنجیره‌ای، اکبر گنجی را منحرف توصیف کرد و در مورد مهم‌ترین کار خاتمی گفت:‌«اصلا مدیر خوبی نبود» و در مورد عبدالکریم سروش گفت «مردی که فکر می‌کند خیلی می‌داند.»‌ [8]

این موضوع با واکنش تند کرباسچی روبرو شد و حتی کار به زد و خورد کشیده شد و کروبی دو روز بعد در ۱۹ اردیبهشت ۸۸ «دبیرکل ائتلاف اصلاح طلبان جوان ایران» و مشاور جوان خود را عزل کرد . [9]

فومنی بلافاصله در جمع خبرنگاران با انتقاد از افرادی که خود را به جبهه اصلاحات منتسب کرده‌اند، گفت: «اصلاح‌طلب کسی است که در خط امام و رهبری باشد و بخواهد در چارچوب‌ها امور را اصلاح کند، نه اینکه به نام اصلاح‌طلبی به دنبال براندازی و زدن ریشه نظام باشد، این ضداصلاحات است، این چه اصلاحاتی است که سر از کنگره امریکا در می‌آورد؟ »

وی در خصوص ارزیابی‌اش از وضعیت کاندیداها ارزیابی مورد نظر سپاه را بیان کرد و گفت: «در نظرسنجی‌های اصولگرایان و اصلاح‌طلبان هم مشخص است که احمدی‌نژاد با فاصله زیادی از رقبا پیش است. احمدی‌نژاد با توده‌ها همراه بوده و که این همراهی انعکاس خوبی داشته و مردم کوچه و بازار می‌گویند برای ما بسیار کار کرده است.»

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به تأکید شما درخصوص نقد منصفانه، چرا کروبی و موسوی، ریاست جمهوری مجدد احمدی‌نژاد برای کشور خطر می‌دانند، گفت: «نباید این‌گونه قضاوت کنند، کمااینکه احمدی‌نژاد وارد تخریب اشخاص نشده است، هر کس هر برنامه‌ای دارد، برای مردم بگوید تا آن‌ها خود انتخاب کنند». [10]

در روزهای منتهی به انتخابات ۸۸ مشاور جوان کروبی مورد توجه رسانه‌های وابسته به سپاه قرار گرفت و تقریباً هر روز در یکی از این رسانه‌ها حاضر می‌شد و اعلام می‌کرد که شرایط در ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی و مهدی کروبی خوب نیست؛ اختلافات زیادی وجود دارد، کروبی توسط مشاورینش فریب خورده و محبوبیتی ندارد و رأی وی کمتر از پانصدهزار است.  

از قضا بعد از انتخابات و اعلام آرای مهندسی شده، آرای کروبی کمی بیش از ۳۰۰ هزار اعلام شد و در پاسخ به اعتراض کروبی، مشاور عزل شده وی در «بیست و سی» و چند برنامه تلویزیونی حاضر شد و اذعان داشت که خارجی‌ها و در راس آن‌ها عربستان  و اسرائیل هزینه‌های انتخابات کروبی و میر حسین را تأمین کرده‌اند. او ادعا کرد براساس برنامه‌‌ریزی‌ که شده بود، قرار شده بود در صورت عدم پیروزی در انتخابات، با کلید واژه تقلب اغتشاش برپا کنند. اطرافیان موسوی با ساختن نظر سنجی‌های دروغین وی را فریب دادند.  

وی همچنین ادعا کرد اطرافیان موسوی و کروبی ستادهای انتخاباتی را با موافقت کروبی و میرحسین آتش می‌زدند تا سپاه را بدنام کنند. 

تلاش برای کشاندن «اصلاح طلبان» به شرکت در انتخابات

در مردادماه ۱۳۹۰ وی به عنوان «رئیس ائتلاف اصلاح‌طلبان جوان» در گفتگو با خبرگزاری فارس خطوط مشخص شده توسط اطلاعات سپاه را مطرح کرد و گفت: «اصطلاح‌طلبان خارج‌نشین و تندرو اخیراً جلسات متعددی را با نام اصلاح‌طلبی برگزار كرده‌اند و ‌دیدارهایی با سعودی‌ها و آمریكایی‌ها داشته‌‌اند و قول‌هایی را به اصلاح‌طلبان داخل داده‌اند و به عبارت دیگر نمایندگی اصلاح‌طلبان داخل را ایفا می‌كنند. سازماندهی رسانه‌های دشمن و جریان نفاق‌ علیه كشورهای مقاومت منطقه مانند سوریه، لبنان و جمهوری اسلامی ایران یكی از راهبردهای منطقه‌ای این گروه است. این افراد اخیراً برخی از اصلاح‌طلبان تندروی داخل را دوباره سازماندهی كرد‌ه‌اند و این اصلاح‌طلبان تندرو شروطی از جمله «آزادی انتخابات و حضور ناظران بین‌المللی» را مطرح كردند كه در واقع طراحی شده از خارج از كشور است. من به همه سازمان‌های سیاسی و مسئولان برگزاری انتخابات اعلام می‌كنم كه برخی افراد در حال دریافت پول‌های هنگفتی از خارج هستند و قصد دارند با خریدن برخی افراد انتخابات را به سمتی ببرند كه درنهایت اعتماد مردم را خدشه‌دار و مشاركت مردم را كم كنند. آنها می‌خواهند فضای انتخابات را سرد جلوه دهند و آشوب‌ها را با محوریت پیام‌ها و بیانیه‌های خاتمی پیگیری كنند. آنها قصد دارند با دادن بیانیه‌‌ها و پیام‌های متعدد به بهانه‌ها و رخدادهای ریز و درشت اهداف سیاسی و پشت‌پرده خود را پیگیری كنند. پیام دادن اخیر خاتمی برای دختری كه به او اسید پاشیده شده بود، از آن جمله است و می‌خواهند به این وسیله در نهایت كشور را به آشوب بكشند. آنها مبالغ زیادی را برای این به كار گرفته‌اند. [11]

وی در هماهنگی با اطلاعات سپاه و بیت رهبری، موسوی خوئینی‌ها را «عالیجناب پشت صحنه» خواند و گفت:‌

«نوك پیكان آسیب‌رسانی طراحی‌های اینها ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه و نهادهای انقلابی مانند شورای نگهبان و سپاه است. این افراد در جلسات خود كارگروه‌های مختلفی را طراحی كرده‌اند كه یكی از آنها هك كردن رسانه‌های اصولگرایان مانند خبرگزاری فارس و برخی سایت‌های اصولگراست كه در دستور كار تیم‌های جنگ سایبری و هكرهای دشمن است. هركدام از نهادها و رسانه‌هایی كه مدافع نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است، در آینده نزدیك و بیش از گذشته شدیداً‌ مورد هجوم و تخریب قرار خواهند گرفت.»

زارع‌ فومنی که شاگرد آیت‌الله صانعی و بیات و سیدحسین موسوی تبریزی بوده آن‌ها را مراجع «خودخوانده» معرفی کرد و گفت:‌

«در چند شب قبل برخی از اینها در جلسه‌ای عنوان كردند كه باید نظام را از راه‌های مختلف تحت فشار قرار دهیم. آنها در این زمینه از برخی چهره‌های حوزوی، برخی مراجع خودخوانده و از برخی روحانیون كه هنوز چهره موجهی دارند، استفاده خواهند كرد. » [12]

در آبان ماه ۱۳۹۰ فومنی با توجه به مأموریتی که برای ترغیب اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات مهندسی‌شده داشت گفت:‌ «اگر اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا نکنند مرتکب یک اشتباه استراژیک شده‌اند چرا که اگر حضور پیدا کنند حتماً پیروز خواهند شد. هم اکنون انشقاقی در میان اصولگرایان به وجود آمده و آنها قصد دارند چهار لیست بدهند که این به نفع اصلاح طلبان است که در انتخابات حضور پیدا کنند و پیروز شوند.»

وی در خصوص اینکه چه طیفی از اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا می کنندٰ گفت: «افرادی که با سران فتنه بودند و یا با سکوت به این جریان کمک کردند تکلیف‌شان مشخص است. طیفی از اصلاح طلبان خط امامی و افرادی که چارچوب ولایت فقیه و قانون اساسی را قبول دارند در انتخابات حضور پیدا می کنند.»

وی در پایان سخنان خود در خصوص اینکه برخی گروه‌های اصلاح طلب وی را نفوذی اصولگرایان می‌دانند، گفت: «سابقه من مشخص است. بنده عضو شورای مرکزی شاخه جوانان حزب مشارکتٰ، عضو شورای عالی حزب همبستگی و رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی هاشمی در قم بوده ام. آنها که با سخنان من منافعشان به خطر می افتد این مطالب را مطرح می‌کنند» [13]

در بهمن ۱۳۹۰وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، خبر از تشکیل «جبهه مردمی اصلاحات»، داد و گفت: این جبهه به هیچ گروه و حزب خاصی تعلق ندارد و تنها در راستای معرفی نامزدهای اصلاح طلب خود به صورت مستقل از ائتلاف اصلاح طلبان جوان با چند تشکل دیگر تشکیل شده است. وی افزود: این جبهه با شعار «ولایت مداری، پیشرفت و عدالت محوری» در راستای افزایش مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم فعالیت های خود را آغاز کرده و امید است بتواند سهم به سزایی را در صحنه انتخابات کشور ایفا کند. [14]

با همه این سیاه‌کاری‌ها در ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ باشگاه خبرنگاران، گزارش داد که همایش اعلام موجودیت جبهه مردمی اصلاحات با حضور چهره‌‌های «اصلاح‌طلب»‌ همچون مسعود پزشكیان، علیرضا محجوب، سهیلا جلودارزاده، الهه راستگو، هادی رجایی نیا و حجت الاسلام محمد زارع فومنی و بیش از ۱۵۰ نفر از فعالین سیاسی در تالار پذیرایی یاس نو تهرانپارس برگزار شد.» سخنران این مراسم زارع فومنی بود. [15]

کارگزار فلاحیان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲

زارع فومنی همچنین اجازه یافت به «زیارت» خامنه‌ای نائل شود و به پاس خدماتش، چفیه از او به یادگار دریافت کند.

به گفته یک منبع آگاه و  نزدیک به فومنی شخصی به نام «حاج آقا» که هیچ‌گاه نام و چهره‌ی او برای نزدیکانش مشخص نشد از طرف اطلاعات سپاه با وی روزانه در تماس است و برنامه‌های وی را هماهنگ می‌کند.

نکته قابل توجه اینکه زارع فومنی گزارش اقدامات خود را مو به مو به سازمان اطلاعات سپاه تحویل می‌دهد و همچنین خط‌مشی را که می‌بایستی اجرا کند در یکی از ساختمان‌های اطلاعات سپاه دریافت می‌کند. تا نیمه دهه‌ی ۹۰ وی  به ساختمانی در خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، کوچه هشتم، ‌پلاک ده که تنها یک آرم الله داشت مراجعه می‌کرد. 

در  آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ فومنی و همراهانش تحت عنوان «جبهه مردمی اصلاحات» جهت حضور در انتخابات و حمایت از یک کاندیدای «اصلاح طلب» وارد صحنه شدند.

زارع‌ فومنی ابتدا از محمد شریعتمداری یکی از چهره‌های امنیتی و نزدیکان بیت رهبری حمایت کرد. [16] و با سید ضیاءالدین شجاعی برهان که هلدینگ‌های اقتصادی شریعتمداری را مدیریت می‌کند جلساتی برگزار کرد و با اخذ پول قابل توجه چند همایش برای سخنرانی محمد شریعتمداری تدارک دید. یک همایش در دی‌ ماه ۹۱ در هتل آساره خیابان انقلاب و همایش دوم در ساختمانی در سه راه اقدسیه برگزار شد. این ساختمان از املاک هبه شده ستاد اجرایی فرمان امام به شریعتمداری است.

همایشی نیز برای شریعتمداری در مشهد اردهال و بیدگل کاشان ترتیب داد. سخنرانان این مجالس افرادی مانند غفوری‌فرد و محمد‌علی رحمانی و ... بودند که با دریافت ۵ سکه طلا برای ایراد سخنرانی حاضر می‌شدند.

رحمانی یکی از نزدیکترین افراد به مهدی کروبی بود و در صورت پیروزی وی در انتخابات ۸۸ قرار بود وزیر کشور شود. او در فیلمی که از مراسم سنگسار در رسانه‌ها و تلویزیون‌های اروپایی پخش شد، اولین کسی بود که به قربانیان سنگ پرتاب کرد.

بالاخره با تأیید صلاحیت حسن روحانی، و کنارکشیدن شریعتمداری از مبارزات انتخاباتی، فومنی به دستور رئیس‌اش علی فلاحیان به ستاد روحانی پیوست و در روزنامه خود تبلیغات حسن روحانی را به عهده گرفت. در این دوران فلاحیان ضمن آن که حمایت مالی از ستادهای روحانی می‌کرد از حمله انصار حزب‌الله به ستادهای روحانی جلوگیری می‌کرد.

زارع فومنی بنر۳۰ متری روحانی را از ساختمان دفتر خود در بزرگراه رسالت نبش بزرگراه امام علی جنب پمپ بنزین آویزان کرد و از پول ستاد روحانی نیز بهرمند شد.

فومنی کارگزار سپاه قدس و از نزدیکان فلاحیان است. برای شناخت روابط بین این دو، لازم است تأکید کنم بهزاد بهرامی مدت‌ها به صورت توأمان مسئول روابط عمومی دفتر فلاحیان و «حزب اصلاحات مردمی» فومنی بود. بهرامی به توصیه‌ی فلاحیان به این حزب پیوسته بود. فومنی در دوران تبلیغات‌های انتخاباتی برای فلاحیان نیز ترتیب همایش و سخنرانی می‌داد و با صرف هزینه‌های هنگفت تماشاچی نیز استخدام می‌کرد.

تشکیل حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی

در آذر ۱۳۹۲ فومنی با تغییر نام «جبهه» به «حزب»، به تاسیس «حزب مردمی اصلاحات» پرداخت و به فعالیت خود در راستای سیاست‌های دیکته‌شده اطلاعات سپاه ادامه داد. این حزب در معرفی خود می‌گوید:‌ «حزب مردمی اصلاحات با ایجاد روزنامه سراسری «صدای اصلاحات» و تاسیس ۲۸ دفتر در مراکز استانی از فعال‌ترین احزاب بسیار منسجم و دارای تشکیلات حزبی می‌باشد.»

هزینه روزنامه «صدای اصلاحات» و حزب مزبور را نیز سپاه پاسداران می‌دهد.

پس از تشکیل حزب، دفتر بزرگی که در بزرگراه رسالت برای فومنی تهیه شده بود به یکی از پایگاه‌های حزب تازه تأسیس مبدل شد.

در بهمن ۱۳۹۳ مهدی خلیلی دبیر کمیته آموزش و عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی در خصوص ملاقات‌های فومنی و احمدی‌نژاد و ثمره هاشمی افشاگری کرد و استعفا داد. وی در گفتگو با مطبوعات گفت: «با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس٬ نوع مراودات سیاسی دبیرکل این حزب و دیدار با رئیس جمهور سابق در دفتر ولنجک، هیچ نوع توجیه سیاسی و اخلاقی ندارد و چنین ملاقات‌هایی قابل قبول نبوده و نیست.»[17]

ترتیب ملاقات احمدی‌نژاد و ثمره‌هاشمی با فومنی را علی فلاحیان داده بود. فومنی با گرفتن پول هنگفت از آن‌ها و براساس دستور‌العملی که از اطلاعات سپاه داشت به «اصلاح‌طلبان» حمله می‌کرد.

 

 با این حال رفسنجانی تا دم مرگ با او روابط نزدیک و ویژه داشت. اعضای این حزب سپاه ساخته با هدایت فومنی به دیدار او می‌رفتند. [18] 

نام‌‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری و حمله به «اصلاح‌طلبان»

در خرداد ۹۵ وی در گفتگو با خبرگزاری فارس ضمن حمله به دولت روحانی مدعی شد «اگر دولت درون کابینه‌اش زلزله‌ای صورت ندهد خرداد ۹۶ زلزله‌ای با ریشتر بالاتری دولت یازدهم را نابود خواهد کرد.» [19]. «انصاف نیوز» در مرداد ۹۵ او را «اصلاح‌طلب بدلی» خواند و تلویحاً از نقشه‌های پشت پرده برای شکاف‌اندازی در جبهه «اصلاح‌طلب»‌ها خبر داد. [20] در آبان ۱۳۹۵ انصاف‌نیوز وی را کاندیدای خبرگزاری فارس برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی کرد. [21]

فومنی در فروردین ۱۳۹۶ چنانچه‌پش‌بینی می‌شد به توصیه اطلاعات سپاه کاندیدای ریاست جمهوری شد و در گفتگو با رسانه‌های وابسته به سپاه با اشاره به اینکه اولین رئیس جمهوری خواهم بود که مدیریت را از نسل اول می‌گیرم و به نسل دوم و سوم منتقل می‌کنم، گفت: روحانی اصلاح طلب نیست و از اول اصولگرا بود... ما شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان را مرجع خود نمی‌دانیم. اصلاحات ارث پدری کسی نیست و باید بت‌های کذایی را شکست. بنده اولین حزب اصلاحات را دارم و مدیر مسئول اولین روزنامه با برند اصلاحات و کار تشکیلاتی دارم. روحانی پاسخگوی اصلاح طلبان نیست، چون از اصلاح طلبان نیست. من اصلاح طلبی افراطی را قبول ندارم و معتقد به چارچوبم و با براندازی مخالفم.[22]

وی سپس مطرح کرد که در صورت انتخاب به ریاست جمهوری نیمی از کابینه‌‌ام زنان خواهند بود، سرشاخه‌های فساد مالی را اعدام می‌کنم، سن بازنشستگی را پایین‌تر خواهم آورد و فرمولی برای حل معضل بیکاری در یک سال دارم. [23]

این ادعاها درحالی مطرح می‌شدکه او غرق در فساد مالی و جنسی است. 

دشمنی با روحانی و محکومیت در دادگاه

وی که یکی از سینه‌چاکان روحانی در سال ۱۳۹۲ بود کشف کرد که روحانی «اصولگرا» است و او را «تدارکاتچی» خواند. [24]

در مرداد ۱۳۹۷ وی در گفتگو با سایت «فردا» مدعی شد که دولت روحانی به ۱۴۰۰ نخواهد رسید. [25]کار تخریب روحانی از سوی فومنی که بر اساس خط‌مشی مشخص شده از سوی اطلاعات سپاه صوت می‌گرفت چنان بالا گرفت که روحانی از وی شکایت کرد. او که روزگاری رفیق حسن فریدون و روحانی بود با شکایت روحانی به ۶۰ ضربه شلاق محکوم شد. وی در این باره گفت:‌«برای ما باعث افتخار است که این ضربات شلاق را بخوریم.»

 

او که با حمایت‌های ویژه اطلاعات سپاه از امکانات زیادی برخوردار است در راستای مأموریت‌های محوله می‌گوید: «زخم زبان‌های زیادی را تحمل کردیم اما از مسیر خود کوتاه نمی‌آییم و مسیر را با قوت ادامه می‌دهیم». [26]
او در آبان ۱۳۹۸ با اعتراض به حضور نماینده کروبی و فرج کمیجانی در جلسه دومین دوره انتخابات دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ باعث آشوب شد. [27]
 

روابط ویژه با «اصلاح‌طلبان»

چهره‌های شاخص اصولگرا تا حد امکان به او نزدیک نمی‌شوند تا او مأموریت‌های محوله را به خوبی پیش‌ببرد. با این که سال‌هاست چهره‌ی او مشخص شده وی همچنان از روابط ویژه با «اصلاح‌طلبان» برخوردار است.

زارع فومنی و یاسر هاشمی رفسنجانی در دفتر فومنی
فومنی و سید حسن خمینی
دیدار اعضای حزب با آیت‌الله صانعی پیش از درگذشت وی

یکی از برنامه‌گذاران برای فومنی مجتمع فرهنگی جماران است. وی در آذرماه ۱۳۹۵ با حضور ابراهیم‌ اصغرزاده و قدرتعلی حشمتیان و محمد غرضی به دبیرکلی دوباره حزب مردمی اصلاحات برگزیده شد و سپس در شهریور ۱۳۹۹ مدعی شد از میان ۱۹۳۰ رأی دریافت شده و در جریان کنگره سالانه و مجمع عمومی حزب مردمی اصلاحات به ریاست این حزب انتخاب شده است. [28]

کنگره حزب مردمی اصلاحات


انتخابات ۱۴۰۰
و نقش او

وی در آذر ۱۳۹۸ در راستای وظایف محوله، «جبهه اعتدالگرایان و مستقلین» را که به «اصلاح‌طلب‌ها» نزدیک بود تشکیل داد و  ریاست ستاد انتخاباتی آن را به عهده گرفت و دعوت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی کرد و برای انتخابات خبرگان رهبری از تهران نام‌نویسی کرد.

در تیرماه ۱۳۹۹ پس از انتشار نامه سرگشاده موسوی خوئینی‌ها به خامنه‌ای، اطلاعات سپاه فومنی را پیش انداخت تا از موضع اصلاح‌طلبی پاسخ وی را بدهد.

او در گفتگو با خبرنگار مهر گفت:‌

نزدیک به چند دهه است که ریاست جمهوری در دست مرد خاکستری اصلاحات است و او همیشه پشت صحنه تمام انتخابات بوده است. من معتقدم که دولت های مختلف پس از انقلاب دست پخت موسوی خوئینی‌ها  است.

او  چهره مرموزی دارد چرا که در پشت صحنه همه تندروی های دهه اول انقلاب حضور داشته و دائماً به دنبال متشنج کردن فضای کشور بوده است. دولت روحانی هم که ناامیدی و سرخوردگی را برای مردم به ارمغان آورده از ابتدا مورد حمایت موسوی خویینی‌ها بوده است و در حالی که رئیس جمهور باید پاسخگوی نابسامانی های امروز باشد، موسوی خوئینی‌ها مسئولیت ها را ناجوانمردانه متوجه مقام معظم رهبری کرده است. تاکید می کنم که این نامه یک فرار رو به جلو است و موسوی خوئینی‌ها می خواهد اصلاح طلبان را از وضعی که برای کشور رقم زده‌اند تبرئه کند. عمر سیاسی امثال موسوی خوئینی‌ها به پایان رسیده است. آنها نه اصلاح‌طلب هستند و نه اصلاح گر، بلکه منفعت طلبانی هستند که دولت ها را سرکار می‌آورند تا از قبل آنها به خواسته‌های خود برسند. مردم به نظام و رهبری نظام علاقه‌مند هستند و با آنها هیچ مشکلی ندارند، بلکه مشکل مردم امثال موسوی خوئینی‌ها هستند که در خانه نشسته‌اند و فرمان فتنه و آشوب صادر می‌کنند.[29]

 

اگرچه وی مدعی شده است در انتخابات ۱۴۰۰ به عنوان کاندیدا و از طیف اصلاحات و نامزد بخشی از اصلاح‌طلبانی خواهم شد که تا الان چندان بازی داده نشده‌اند، و موضوع نئو اصلاح‌طلبی را مطرح خواهم کرد و تغییرات اساسی

را در اصلاحات بوجود خواهم آورد؛ اما همه کسانی که از نزدیک با او آشنا هستند می‌دانند که او در یک سناریوی نخ‌نما برای کاندیدای نظامی ۱۴۰۰ تبلیغ می‌کند و در ملاقات با تیم‌های ورزشی سعی می‌کند اقشار مختلف جامعه را جهت حضور درانتخابات ترغیب کند. او همانند دوره‌های قبل برای فریب افکارعمومی مواضع کاملاً متضادی اتخاذ می‌کند. یک روز در دفاع از شرکت نظامیان و رسیدن به ریاست جمهوری می‌گوید و روز بعد در نقد آنان می‌‌نویسد. درست مثل سال ۹۶ که پس از کناره‌‌گیری از انتخابات ناگهان به دفاع ار روحانی پرداخت و اعلام کرد دولت وی را مظلوم‌ترین دولت تاریخ انقلاب اسلامی می‌داند و مدعی شد تنها او برنامه اقتصادی دارد و نوید داد: «دولت در بخش اقتصادی در چهار سال دوم یك جهش بسیار بزرگی ایجاد خواهد كرد و آنچه در برنامه‌های اقتصادی این دولت دیده می‌شود آن است كه این دوره دور رشد و شكوفایی اقتصادی است و اقتصاد چنان رشد می‌كند كه تعجب همه را برخواهد انگیخت.» [30] و بلافاصله پس از انتخابات به چنان دشمنی با روحانی پرداخت که با شکایت وی به تحمل شلاق محکوم شد.

زندگی فردی زارع‌فومنی

با آن که مدعی بود چنانچه به ریاست جمهوری برسد همه فاسدان را اعدام خواهد کرد، بخش اعظم عمر سیاسی وی به ویژه پس از بند و بست با اطلاعات سپاه، صرف غارت اموال مردم، دریافت رشوه و کارچاق‌کنی و فساد  شده است. هرکجا که پول باشد و نیاز به اعمال نفوذ برای زیرپاگذاشتن قانون او نیز حاضر است. با آن که هیچ پست دولتی نداشته و ظاهراً از هیچ‌کجا حقوقی دریافت نمی‌کند اما زندگی لوکسی دارد و پسرش بنز میلیاردی سوار می‌شود و در باشگاه انقلاب ساعتی دویست هزار تومان می‌دهد تا بیلیارد بازی کند.

امیرحسین زارع‌ فومنی  

او با توجه به رانت اطلاعاتی که از آن برخوردار است در همه امور دخالت می‌کند از استخدام جوانان در ادارات دولتی در عوض گرفتن مبالغ قابل توجه گرفته تا ترخیص اتومبیل از گمرک و رفع و رجوع پرونده‌های ملکی افراد.


تنها یک نمونه از رشوه‌ هایی که او در اسفند ۱۳۹۱ دریافت کرد نشان‌دهنده‌ی میزان غارتی است که در نظام اسلامی صورت می‌گیرد.

فردی به او رجوع کرده و می‌گوید که در حدود ۵۰۰ ماشین آخرین مدل و لوکس او در گمرگ «شهید رجایی» بندرعباس گیر کرده است و از او کمک می‌خواهد.

وی در تماسی که با «حاج‌آقا» مسئولش در اطلاعات سپاه می‌گیرد از او می‌خواهد به او در ترخیص ماشین‌ها کمک کند. با یک تلفن فرد یاد شده به کرباسیان مسئول وقت گمرگ ایران ماشین‌ها ترخیص می‌شوند. کرباسیان با غرولند می‌گوید خود اطلاعات جلوی ترخیص را می‌گیرد و بعد با یک تلفن دستور ترخیص می‌دهند. حدود ۷ میلیارد تومان رشوه‌ای بود که فومنی دریافت کرد.

بخشی از وجه ترخیص خودروها به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۱۳۰۱۴۳۴۸۱۱  فومنی در بانک ملی و شماره‌ حساب ۶۳۹۶۰۷۱۱۰۶۵۸۸۰۵۶ وی در بانک سرمایه و یک حساب دیگر در بانک شهر و مابقی به سایر حساب‌هایی که فومنی معرفی می‌کند واریز می‌شود. 

فومنی همچنین روابط نزدیکی با حسینعلی نیری رئیس هیأت کشتار ۶۷ دارد و با اعمال نفوذ او در پرونده‌هایی که به دیوان عالی کشور ارجاع می‌شود پول‌های هنگفتی به جیب می‌زند. برای مثال برای دخالت در پرونده یک اسیدپاشی در مرند، فومنی در سال ۱۳۹۳ شش میلیارد تومان رشوه گرفت.

موضوع از این قرار بود که مردی پس از اطلاع از رابطه همسرش با جوانی، او را طلاق می‌دهد. دایی زن و دو برادرش، مردی را که با او رابطه داشت ربوده و از کمر به پایین روی او اسید می‌‌ریزند. وی در اثر شدت جراحات وارده فوت می‌‌کند. پس از مدتی این سه تن دستگیر می‌شوند، یکی از برادران به اعدام و دو نفر دیگر به ده سال زندان محکوم می‌‌شوند.

خانواده متهم برای شکستن حکم اعدام قریب‌الوقوع فرزندشان به دفتر فومنی رجوع می‌کنند. او پول هنگفتی برای شکستن حکم طلب می‌کند. خانواده مزبور ادعا می‌کنند که دارای ملک و املاک در مرند هستند اما امکان فروش آن‌ها و تهیه پول در کوتاه مدت را ندارند. فومنی می‌پذیرد که املاک مزبور را به نام اطرافیانش کنند تا وی در پرونده مداخله کند. عاقبت افراد طایفه، همراه اسناد املاک‌شان به دفتر او رجوع می‌کنند و املاک مورد نظر را به نام اطرافیان فومنی می‌کنند و او از طریق نیری حکم را شکسته و با همکاری امام جمعه مرند از خانواده مقتول نیز رضایت می‌گیرد.

در پرونده‌ای دیگر فرد کهنسالی به نام نبوی که ارتباطاتی با بنیاد پهلوی داشت بعد از سال‌ها از انگلستان به ایران باز می‌گردد. کلیه اموال وی مصادره شده بود و تنها ۳۰۰ هکتار زمین کشاورزی وی در جیرفت باقی مانده بود که طی سال‌ها نهاد‌های مختلف بخشی از زمین موصوف را نیز تصرف کرده بودند. فومنی با کمک مصطفی میرسلیم و روابطی که داشت زمین را از تصرف ستاد اجرایی فرمان امام خارج و شصت درصد زمین مذکور را به عنوان کمیسیون تصرف و مابقی را به آقای نبوی واگذار می‌کند.   

فومنی همچنین با ناصر سراج رئیس مجتمع جنایی و فرودگاهی که از نزدیکان محسنی اژه‌ای بود نیز رابطه نزدیکی داشت و از طریق وی احکام قصاص و مواد مخدر سنگین را می‌شکست.

وی در دوران قدرت سعید مرتضوی با کمک وی پرونده‌های ملکی فراوانی را رفع و رجوع می‌کرد.

مهدی خزعلی از دیگر دوستان نزدیک او است. البته به بحث و مناظره نیز می‌پردازند. [31] او همچنین روابط نزدیکی با رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام کروبی در حزب اعتماد ملی دارد.  

به گفته افرادی که از نزدیک با فومنی آشنا هستند وی اساساً نماز نمی‌خواند. دفتر او محل خوشگذرانی و عیاشی است و او حتی پیش کارمندانش نیز ظواهر امر را رعایت نمی‌کند.

هنگامی که مهره‌های اطلاعاتی به دفتر می‌آیند و او برای تظاهر نماز می‌خواند، با تمسخر آن‌ها روبرو می‌شود. هنگامی که او به رکوع و سجده می‌رود با او شوخی جنسی می‌کنند و او تنها به «استغفرالله‌» گفتن بسنده می‌کند. هنگامی که به سجده می‌رود همان‌ها دست‌اش انداخته آهنگ حمیرا را در گوشی‌شان گذاشته و کنار سر او که به سجده رفته می‌گذارند.

فومنی در حال روخوانی و تمرین یکی از سخنرانی‌هایی که برایش نوشته‌اند.

وی بسیار فاسد و شهوتران است، راننده‌اش برای او دختران جوان را به منازل مخفی می‌برد. رستوران‌داری به نام کاشانی نیز دختران بسیار جوان را برای بهره‌‌وری جنسی نزد او می‌برد. دست او در این امور آنقدر باز است که وقتی کاشانی خبر می‌دهد دختری ۲۴ ساله آورده با مخالفت او روبرو شده، وی را «پیر» تلقی می‌کند. او معتقد است همخوابگی با دختران بسیار جوان به او نیروی جوانی می‌بخشد.  وی گاه برای حقه‌بازی عصا دست می‌گیرد،‌ درحالی که هیچ مشکلی در راه رفتن ندارد.  


افرادی که در حوزه با فومنی بوده‌اند می‌دانند که وی قادر به خواندن قرآن نیست. متن سخنرانی‌هایش را دیگران می‌نویسند و او گاه قادر به روخوانی صحیح آنها نیست.

باید توجه داشت وقتی دستگاه‌ امنیتی در داخل کشور و برای فریب افکار عمومی و مقاصد مشخصی که دارد حزب و جبهه و ائتلاف راه می‌انداز و هزینه نشریه و روزنامه و همایش و ... می‌دهد قطعاً این سیاست را در خارج از کشور نیز دنبال می‌کند. 

 


[1]   https://www.asriran.com/fa/news/24549

[2]  https://fararu.com/fa/news/1695

[3]   https://www.asriran.com/fa/news/25929/

[4]   ensafnews.com/17089

[5]   https://fararu.com/fa/news/8622

[7] https://fararu.com/fa/news/21310

[8]  https://fararu.com/fa/news/24897

[9]  https://aftabnews.ir/fa/news/88718/

[10]  http://www.rajanews.com/news/14121

[11]  https://www.farsnews.ir/news/9005180444

[12]  https://www.farsnews.ir/news/9005180444

[13]   https://fararu.com/fa/news/93600

[14]  https://www.mashreghnews.ir/news/96812

[16] https://www.yjc.ir/fa/news/4312353/

[17]  https://www.boursenews.ir/fa/news/143304

[18]  irna.ir/photo/2988507

[19]   ensafnews.com/31037

[20]   http://www.ensafnews.com/35938

[21]   http://www.ensafnews.com/42330

[22] https://www.yjc.ir/fa/news/6046295

[23]  https://www.irna.ir/news/82493730/

[24] https://www.youtube.com/watch?v=vJibSOSVWHA

[25]  https://www.fardanews.com/fa/news/849202

[26]   https://www.farsnews.ir/news/13981112001120

[27]  https://www.irna.ir/news/83529616

[28]  https://www.yjc.ir/fa/news/7496146

[30]   irna.ir/news/82528913

منبع:رادیو زمانه


ایرج مصداقی

فهرست مطالب ایرج مصداقی در سایت پژواک ایران 

*ابراهیم رئیسی؛ تصویر تمام‌نمای نظام در قاب «آیت‌الله اعدام»  [2024 May] 
*نتایج فاجعه‌بار مماشات غرب با چهاردهه گروگانگیری نظام اسلامی  [2024 Jan] 
*ابعاد یک حکم تاریخی؛ مبادله فرضی حمید نوری و سناریوهای محتمل  [2023 Dec] 
*مسئولیت پزشکان بیمارستان فجر ارتش در تراژدی آرمیتا  [2023 Oct] 
*فروپاشی درونی جدّی‌ترین احتمال فروپاشی رژیم ایران  [2023 Aug] 
*مشابهت خبرسازی «زخمی‌شدن قاسم سلیمانی در سوریه» و بستری شدن نیری در آلمان  [2023 Jul] 
*جنبش دادخواهی و جنجال خبری بستری شدن نیری در هانوفر  [2023 Jul] 
*رؤیای محو آثار جنایت در «دستور تعطیلی گوهردشت»  [2023 Apr] 
*حکم اعدام شارمهد؛ پاسخ پیشبینی‌پذیر تهران به پیام ضعیف اروپا  [2023 Feb] 
*پیامدهای کنفرانس امنیتی مونیخ   [2023 Feb] 
*وهم حمله نظامی به ایران یا جنگ واقعی جمهوری اسلامی با جهان؟  [2023 Jan] 
*همزمانی معنادار شایعه ترور صلواتی با تصمیم به قتل دو جوان  [2023 Jan] 
*در آستانه تشکیل دادگاه تجدید نظر در پرونده حمید نوری: تحریف‌های مشاور حقوقی خانواده او  [2023 Jan] 
*دادگاه تجدید نظر در پرونده حمید نوری و شروع دور جدیدی از تبلیغات جنایت‌پوشانه‌ی رژیم  [2022 Dec] 
*محمود سالارکیا، نمونه یک وکیل همدست دستگاه قضائی  [2022 Dec] 
*فهرست یک کشتار خاموش؛ سایه سنگین ارعاب بر سر کادر پزشکی  [2022 Dec] 
*وکیل چیست و «وکیل جمهوری اسلامی» کیست؟  [2022 Dec] 
*جواد علی‌اکبریان، یکی دیگر از مجریان کشتار ۶۷  [2022 Dec] 
*اعدام محسن شکاری و تبعات آن برای جنبش انقلابی  [2022 Dec] 
*خیزش ۱۴۰۱؛ حکومت «به دنبال گردن برای طناب دار»  [2022 Dec] 
*چقدر می‌توان به پرونده ایران در «شورای حقوق بشر» امید بست؟  [2022 Nov] 
*شادی صدر و شادی امین و تجاوز به زنان در زندان  [2022 Nov] 
*سوابق سیاه عبدالرضا مصری، مدافع کشتار معترضان بلوچ  [2022 Nov] 
*بدون نیروی جانشین، غرب با انقلاب ایران همسو نمی‌شود  [2022 Nov] 
* از مشهد تا شیراز؛ آیا حمله شاهچراغ تکرار سناریویی آشنا نیست؟  [2022 Oct] 
*سرگذشت اوین؛ ریشه‌های هراس از نماد جنایت  [2022 Oct] 
*آیا نارضایتی امثال اصغر ناظم‌زاده نشانه شکاف در حاکمیت است؟  [2022 Oct] 
*پشت پرده پرونده مرگ مهسا؛ راستی‌آزمایی گزارش پزشکی قانونی  [2022 Oct] 
*راهکارهایی عملی برای جبران انفعال غرب در برابر جمهوری اسلامی  [2022 Oct] 
*آیت‌الله منتظری؛ مقام رفیع وجدان در منش یک روحانی استثنایی  [2022 Sep] 
*صادق قطب‌زاده؛ از رویای قدرت تا کابوس سقوط  [2022 Sep] 
*علی‌اصغر حجازی؛ از سرکوب زنان تا تامین امنیت بیت خامنه‌ای  [2022 Sep] 
*قطع رابطه آلبانی با ایران؛ هشدار صریح غرب به جمهوری اسلامی؟  [2022 Sep] 
*سید جواد حجازی؛ تجارت مذهبی و نفوذ سیاسی  [2022 Sep] 
*رد پای روابط مافيایی صاحبان قدرت در قتل علی محفوظی  [2022 Aug] 
*خنجر «فتوای خمینی» بر گلوی سلمان رشدی و مسئولیت آمران  [2022 Aug] 
*محاکمه حمید نوری و نقش کاوه موسوی؛ از مشارکت در دستگیری تا کارشکنی تبهکارانه از مشارکت در دستگیری تا کارشکنی تبهکارانه [2022 Aug] 
*کشتار ۶۷ و سلسله دروغ‌های «دادستانی با اختیارات ویژه»  [2022 Aug] 
*نقاشیان با روایت داستان «ترور خمینی» به دنبال چیست؟  [2022 Jul] 
*در «روز جهانی عدالت» جنبش دادخواهی ایران کجا ایستاده است؟  [2022 Jul] 
*افشای توطئه کاوه موسوی همزمان با اعلام حکم دادگاه حمید نوری  [2022 Jul] 
* واکنش ایرج مصداقی به اظهارات حسینعلی نیری، مسئول «هیات مرگ»  [2022 Jul] 
*کشتار ۶۷ به روایت حسینعلی نیری؛ یک راست و دریایی از دروغ  [2022 Jul] 
*اطلاعیه مهم دادگاه ناحیه استکهلم در ارتباط با حکم دادگاه حمید نوری  [2022 Jul] 
*ساختار اطلاعاتی و امنیتی سپاه پاسداران  [2022 Jun] 
*نقش امیدوار رضایی در لاپوشانی راز مرگ سعید امامی   [2022 Jun] 
*پزشکانی که به دست "جوخه‌های امنیتی" حذف شدند  [2022 Jun] 
*پرونده‌سازی برای "عنکبوت مقدس" در متن فاجعه متروپل  [2022 May] 
* همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷  [2022 May] 
*چرا پرونده حمید نوری در خارج از سوئد کلید خورد؟  [2022 May] 
*در ایران بالایی ها هم دیگر نمی توانند حکومت کنند و این سرآغاز انقلاب است  [2022 May] 
*اعدام فرخ‌رو پارسا؛ ضديت با سلطنت پهلوی يا زن‌ستيزی آگاهانه؟  [2022 May] 
*کیفرخواست حمید نوری در آینه انتقادها  [2022 Mar] 
*محمدی‌ ری‌شهری طراح کشتار سال ۶۷  [2022 Mar] 
*مورس چیست و در زندان چگونه مورس می‌زنند   [2022 Feb] 
*صداهایی از حمید نوری چند ساعت قبل از سوار شدن به هواپیما دارم راستی‌آزمایی ادعاهای قوه قضاییه جمهوری اسلامی در مورد دادگاه حمید نوری-بخش سوم [2022 Feb] 
*جعل پردازی و سناريو سازی امنيتی نمونه شاخصی از همياری برخی مخالفان   [2022 Feb] 
*علی هاشمی از تأسیسات زندان بیرجند تا ریاست اوین   [2022 Jan] 
*رضا سیف‌اللهی، از دانشگاه و حوزه تا فرماندهی امنیتی و نظامی  [2022 Jan] 
*محاکمه حميد نوری؛ دور جديد تبلیغات جمهوری اسلامی   [2022 Jan] 
*از گلزاده غفوری تا محمدعلی زم: جمهوری اسلامی و لباس روحانیت   [2021 Dec] 
*سکان بهداشت و درمان و آموزش کشور در دست چه کسانی است؟ − نمونهٴ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران  [2021 Nov] 
*سهمیه جدید سپاه قدس در آموزش عالی  [2021 Oct] 
*مرگ حاج داوود رحمانی؛ رئیس و شکنجه‌گر زندان قزلحصار  [2021 Oct] 
*سردار نجات، یکی از مسئولان سرکوب جنبش‌های اجتماعی و «نجات» نظام را بهتر بشناسیم  [2021 Oct] 
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷  [2021 Oct] 
*سپاه پاسداران؛ از دخالت در انتخابات سازمان نظام پزشکی تا تسلط بر آن  [2021 Oct] 
*نگاهی به پرونده اعمال محسن رضایی، به مناسبت منصب جدیدش   [2021 Sep] 
*فاجعه کشتار ۶۷ و «گل‌های داوودی»  [2021 Sep] 
*یک چهره‌‌ امنیتی و سرکوبگر، دبیر تازه مجمع تشخیص مصلحت نظام  [2021 Sep] 
*در جستجوی عدالت از استکهلم تا استانبول   [2021 Sep] 
*کرونا جان احمد زرگر، قاضی «ناقض حقوق بشر» را گرفت  [2021 Sep] 
*دادگاه حمید نوری سیاست مماشات اتحادیه اروپا را هدف قرار داده است  [2021 Aug] 
*چگونه نظام پزشکی در ایران به سازمانی حکومتی بدل شد  [2021 Jul] 
*میراث رئیسی؛ نابودی استقلال کانون وکلا   [2021 Jul] 
*اژه‌ای در رأس قوه قضائیه؛ خامنه‌ای شمشیر را از رو می‌بندد   [2021 Jul] 
*تشکیل پرونده بین‌المللی برای رئیسی؛ بدیلی عملی برای راهکار غیرعملی عفو بین‌الملل  [2021 Jun] 
*نقش ابراهیم رئیسی در دوره انتقالی دادستانی تهران از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۵  [2021 Jun] 
*مدارک تحصیلی جعلی در نظام اسلامی؛ رئیسی تازه‌ترین مورد   [2021 Jun] 
*از بازجویی و شکنجه‌گری در اوین تا حقوقدانی در شورای نگهبان   [2021 May] 
*مسعود رجوی عاقد پیوند نامبارک علی سرابی و فریدون ژورک (بخش یک)  [2021 May] 
*واکسن کرونا و راهپیمایی اربعین   [2021 May] 
*ابراهیم رئیسی؛ از گورستان خاوران تا خیابان پاستور  [2021 May] 
*مردد بین پوشیدن لباس روحانیت و شخصی  [2021 May] 
*از «اکتبر سرخ» و «پرولتاریا» تا ا‌م‌القرا اسلام و «معصوم».  [2021 May] 
*افزایش خودکشی و اعتیاد در میان انترن‌ها و رزیدنت‌ها در ایران  [2021 May] 
*انستیتو پاستور، همه‌گیری کرونا و واکسن ایرانی  [2021 May] 
*ردپای اهمیت استراتژیک یمن برای جمهوری اسلامی در فایل صوتی ظریف   [2021 Apr] 
*مشکلات نظام پرستاری در ایران  [2021 Apr] 
*سیر انحطاط و رذالت – نمونه احمد میراحسان  [2021 Apr] 
*شگردهای اتاق‌های فکر جمهوری اسلامی در زمینه انتشار اسناد جعلی  [2021 Apr] 
*تعیین تاریخ محاکمه حمید نوری؛ دادگاهی بی‌سابقه در سوئد   [2021 Mar] 
*توطئه‌ی فرقه‌ی رجوی علیه ایرج مصداقی و دادگاه حمید نوری  [2021 Mar] 
*شورای نگهبان، دستگاه قضایی و روابط انگلیسی  [2021 Mar] 
*آزمون آزموده؛ چرا اروپا در برابر اقدامات تروریستی ایران قاطع نیست؟   [2021 Feb] 
*«مجاهد پرکینه» دست به دامان سیاستمدار نژادپرست «آمریکایی»  [2021 Jan] 
*فرمان کرونایی خامنه‌ای و قبله درمانی نزدیکان رهبر  [2021 Jan] 
*اصلاح‌طلب دست‌ساز چگونه از خود دفاع می‌کند؟  [2021 Jan] 
*یکی از شخصیت‌های «اصلاح‌طلبیِ»عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری: محمد زارع گشتی فومنی  [2021 Jan] 
*بحران کرونا در ایران؛ واکسن داخلی یا خارجی؟  [2020 Dec] 
*من و شما و روح‌الله زم  [2020 Dec] 
*ممنوعیت پیوند اندام ایرانیان به اتباع خارجی   [2020 Dec] 
*آیا موساد اردشیر حسین‌پور، دانشمند هسته‌ای را ترور کرده است؟  [2020 Dec] 
*آخرین قدم‌ها برای نابودی استقلال کانون وکلا   [2020 Dec] 
*آزادی پژوهشگر استرالیایی در چارچوب «سیاست گروگانگیری که بخشی از سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی است» صورت گرفته  [2020 Nov] 
*اتهام بمبگذاری ایران در تایلند؛ آزادی تروریست‌ها به چه قیمت؟   [2020 Nov] 
*مرگ بیماران و آسیب‌های جانی ناشی از سوءمدیریت و فساد سیستم بهداشتی  [2020 Nov] 
*داروهای بی‌کیفیت ایرانی و رنج بیماران   [2020 Nov] 
*انتقال محمد مقیسه، یکی از جنایتکاران علیه بشریت به دیوان عالی کشور  [2020 Nov] 
*در سالگرد دستگیری حمید نوری جنبش دادخواهی فرصت یک دادخواهی دیگر را از دست داد  [2020 Nov] 
*کرونا جان یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ را گرفت  [2020 Oct] 
*محمدجعفر محلاتی، منکر اعدام‌های ۶۷، «استاد صلح» دانشگاه آمریکایی   [2020 Oct] 
*محمدعلی پورمختار: پاسدار، وکیل، نماینده مجلس و متهم به فساد   [2020 Oct] 
*گزارش عفو‌ بین‌الملل و اشتباهات و کمبودهای بیانیه خانواده‌های قتل‌عام شدگان  [2020 Oct] 
*ماجرای رستوان کلاب ایبریا در تفلیس و تصحیح خطایم در مورد هلدینگ بین‌المللی آدونیس  [2020 Oct] 
*امیرعباس سهراب‌بیگ از معاونت دستگاه قضایی تا کلاب‌داری در گرجستان  [2020 Sep] 
*«صداهای یک کشتار جمعی» راه دادخواهی را به مجامع بین‌المللی باز می‌کند  [2020 Sep] 
*قدرت و فقاهت – نمونه یوسف صانعی  [2020 Sep] 
*چتر حمایتی کانادا و اروپا بر سر عاملان پرونده هسته‌ای ایران ؟  [2020 Sep] 
* روح‌الله حسینیان و کارنامه‌ای سراسر جنایت   [2020 Aug] 
*وکلای کار چاق‌کن در دستگاه قضایی ولایی  [2020 Aug] 
*فریب قدرت‌نمایی پوشالی دستگاه امنیتی با دستگیری جمشید شارمهد را نخورید  [2020 Aug] 
*دبیر دریابیگی بلوردی، وکیل همدست جانیان در پرونده زم و متهمان جنبش آبان   [2020 Jul] 
*نگاه دستگاه قضایی نظام ولایی به امر وکالت و کانون وکلا   [2020 Jul] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد گودرز افتخارجهرمی  [2020 Jun] 
*مرگ مرجان و تبلیغات گوبلزی فرقه رجوی  [2020 Jun] 
*وابستگان فرقه رجوی و دستگاه امنیتی و سلیمانی «کودک کش»  [2020 Jun] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد سیدرضا زواره‌ای   [2020 Jun] 
*دادستان کل آلمان و دادستان ایالت نیدرزاکسن: قاضی منصوری باید در آلمان مورد تعقیب قضایی قرار گیرد  [2020 Jun] 
*نمونه‌ای ديگر از همکاری دستگاه امنیتی نظام اسلامی با فرقه رجوی: جعل نامه و سند  [2020 Jun] 
*وکیلان همدست با نظام شکنجه: مورد ابوالقاسم ستاریان   [2020 Jun] 
*بیل‌ریچاردسون مواجب‌بگیر فرقه‌رجوی و کارچاق‌کن جواد ظریف و نظام اسلامی   [2020 Jun] 
*دسته گل وزیر اطلاعات دولت روحانی به مسعود رجوی   [2020 May] 
*سکوت اصلاح طلبان در ارتباط با دستگیری حمید نوری و موضع خامنه‌ای درباره‌ی کشتار ۶۷  [2020 May] 
*پاندمی کرونا و موفقیت‌های ادعایی سپاه و بسیج و نیروهای نظامی  [2020 May] 
*فساد و سپا‌هی‌گری در شرکت‌های تجهیزات پزشکی و پخش دارو   [2020 May] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»  [2020 Apr] 
*مافیای دارو و پدرخوانده‌هایش   [2020 Apr] 
*سرنوشت عبرت‌انگیز دو زن، فیروزه بنی‌صدر و مریم رجوی  [2020 Apr] 
*خشم و کینه‌ی رجوی از چیست و چرا بهتان می‌زند؟   [2020 Mar] 
*سرگذشت مادر عالمه و فرار مسعود رجوی از عراق  [2020 Mar] 
*اپیدمی کرونا، تحریم دارو و «ایمنی گله‌ای»   [2020 Mar] 
*رقابت رجوی و خامنه‌ای بر سر فتوای دفن مردگان  [2020 Mar] 
*در برابر رژیم هیچ‌ افق روشنی قرار ندارد  [2020 Mar] 
*درگذشت یک جنایتکار (دکتر حبیب‌‌‌آلله پیروی) در اثر کرونا  [2020 Mar] 
*تشدید جنون رجوی   [2020 Mar] 
*طنز یا تراژدی!‌ فتوای دفن مردگان مسعود رجوی   [2020 Mar] 
*تصحیح و پوزش بابت اشتباهم راجع به شهرام منافی   [2020 Mar] 
*نقش قاسم سلیمانی و ظریف در جراحی بشار اسد و پیامدهای آن  [2020 Feb] 
*در نظام ولایی کدام پزشکان «گُم» می‌شوند و چه کسانی بالا می‌روند؟  [2020 Jan] 
*بیل ریچاردسون از مجیزگویی برای مریم رجوی تا معامله با جواد ظریف  [2020 Jan] 
*همگونی و همسانی شعارها و مطالبات در دیماه ۱۳۹۶ و آبان ۱۳۹۸ پیوستگی و ناپیوستگی در خیزش‌های اعتراضی [2020 Jan] 
*عفونت دندانپزشکی ولایی  [2019 Dec] 
*خوی ولایی در عرصه پزشکی و شکستن سوگند بقراط  [2019 Dec] 
*همکاری مسعود رجوی و دستگاه امنیتی رژیم علیه پرونده حمید نوری عامل کشتار ۶۷  [2019 Dec] 
*از نوابغ رانتی در عرصه پزشکی پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۳)   [2019 Nov] 
*اطلاعیه مهم  [2019 Nov] 
*شکل‌های امتیازدهی به خودی‌ها برای تولید پزشک ولایی  پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۲) [2019 Nov] 
*جزئیاتی جدید از دستگیری دادیار سابق قوه قضاییه در سوئد   [2019 Nov] 
*اینک صدای قتل‌عام‌شدگان  [2019 Nov] 
*عملیات موفقیت آمیز «دادخواهی ۶۷»   [2019 Nov] 
*تاریخچه تصرف عرصه پزشکی کشور توسط دستگاه ولایی پروژه‌ ولاییِ خودی‌سازی در عرصه پزشکی (۱) [2019 Nov] 
*چند نابغه و عصاره فضائل نظام ولایی   [2019 Oct] 
*حتی همسر جنتی هم هیچگاه از محل دفن فرزند سیاسی‌اش آگاه نشد   [2019 Oct] 
*اپیدمی ایدز و زگیل تناسلی و نقش نظام اسلامی در آن   [2019 Oct] 
*حکومت داعش در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ایران  [2019 Sep] 
*مشارکت گروهی از پزشکان و کادرهای پزشکی سرسپرده در جنایت   [2019 Aug] 
*سرانجامِ «ابن‌سینا»ی حوزه علمیه قم و عضو شورای خبرگان طب اسلامی   [2019 Aug] 
*چرا نظام ولایی نام کشتی گریس ۱ را به آدریان دریا تغییر داد؟ ‏  [2019 Aug] 
*«جهاد علمی» وابستگان نظام ولایی  [2019 Aug] 
*من و متهمان ترور‌های هسته‌ای/ نگاهی به گزارش بی بی سی   [2019 Aug] 
*دروغ‌، دروغ و دروغ: وقتی حقیقتِ یک جنایت را وارونه می‌سازند  [2019 Jul] 
*مرتضی اشراقی، عضو هیأت کشتار ۶۷، در کسوت وکیل  [2019 Jul] 
*پرونده‌ی نفتی: وکیل متهم و شاکی و قاضی، همدست یکدیگر  [2019 Jul] 
*وکیل شرکت نفت در پرونده‌ی بابک زنجانی کیست؟‌   [2019 Jun] 
*ایرج مصداقی: جنبش سبز نقطه پایان اصلاحات در ایران بود   [2019 Jun] 
*روح‌الله حسینیان، جنایتکاری در لباس وکیل مدافع  [2019 Jun] 
*صادرکنندگان هزاران حکم «اعدام» در مقام وکالت  [2019 May] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»   [2019 May] 
*چهل و چهار سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام   [2019 May] 
*در تبریز: جمعی از جانیان در لباس وکالت   [2019 May] 
*«حاج غفور» از قتل قاسملو تا درگیر شدن با علی دایی   [2019 May] 
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین   [2019 Apr] 
*جانیان و عاملان کشتار ۶۷: ارتقای مقام در دستگاه قضایی  [2019 Apr] 
*جعلیات «ایران بریفینگ» و چهره‌های گوناگون امیرفرشاد ابراهیمی بازیچه‌ی دستگاه امنیتی  [2019 Apr] 
*غلامحسین مستقیمی ‌‌تهرانی – سرنوشت یک تروریست ولایی  [2019 Apr] 
*شادی صدر از «فمینیست آخوندزاده» تا افشاگر «چهره جنایت»  [2019 Apr] 
*وقتی دانشجوی حقوق شکنجه‌گر می‌شود   [2019 Mar] 
*من و حسین شریتعمداری و «رادیو منحرفان جنسی» و سفر با گذرنامه‌ی عادی جمهوری اسلامی به هر نقطه دنیا  [2019 Mar] 
*حاج داوود رحمانی: معرف کامل نظام زندان‌ها در حکومت ولایی  [2019 Mar] 
*عکس جدید «میرطاهر» در حال غرس نهال در بیت رهبری و «فاضلاب»‌های امنیتی رژیم  [2019 Mar] 
*اراذل و اوباش در خدمت نظام سرکوب   [2019 Mar] 
*چگونگی ضربه ۱۹ بهمن ۱۳۶۰ و کشته شدن موسی خیابانی  [2019 Feb] 
*احمدرضا کریمی «تواب دو نظام» و همکار دو دستگاه امنیتی  [2019 Feb] 
*شادی امین و شادی صدر و مقوله‌ی «آیت‌الله» و «هیتلر»  [2019 Feb] 
*محمد مهرآیین از جنایتکاران شاخص دهه‌ ۶۰ درگذشت  [2019 Jan] 
*یکی دیگر از شخصیت‌های نظام شکنجه: “صبحی”، رئیس زندان گوهردشت   [2019 Jan] 
*سرهنگ مهدی مناجاتی دشمن کارلوس کی‌روش، دوست چه کسانی است؟   [2019 Jan] 
*دکتر شیخ‌الاسلام‌زاده: نقش‌آفرینی در سیاه‌ترین روزهای اوین  [2019 Jan] 
* «در اوین به کابل شکنجه می‌گفتند قانون اساسی»  من_هم_شکنجه_شدم [2019 Jan] 
*یک جلوه شاخص درهم‌آمیزی دروغ و بهره‌کشی و خشونت: اسدالله بادامچیان و تبارش  [2019 Jan] 
*از الهاشمی النجفی تا هاشمی‌‌شاهرودی  [2018 Dec] 
*هیئت‌های مؤتلفه اسلامی، حزب زندانبانان و رانت‌خواران  [2018 Dec] 
*شادی‌صدر و شادی امین و «ملاخور» کردن تلاش‌های دیگران   [2018 Dec] 
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست/ پاسخی به ادعاهای میرحسین موسوی  [2018 Sep] 
*تابستان ۶۷ و انتخابات ۹۶؛ چه کسی مسئول است؟  [2018 Sep] 
*مبانی ایدئولوژیک زندان و شکنجه در جمهوری اسلامی ایران  [2018 Sep] 
*«شکنجه به نام الله» Torture in the name of allah  [2018 Sep] 
*پافشاری بر دادخواهی و تهدید آینده نظام   [2018 Sep] 
*سرگذشت غمبار اسیران ایرانی پیوسته به مجاهدین در عراق   [2018 Aug] 
*۴ دهه فراز و نشیب در روابط ایران و اسرائیل   [2018 Jul] 
*عباس امیرانتظام، یک پرونده نمادین  [2018 Jul] 
*بهانه‌جویی آمریکا برای حمله‌‌ی نظامی؟  [2018 Jun] 
*همچنان می‌گویم ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت  [2018 Jun] 
*برای ممانعت از تحریم و جنگ، در برابر نظام ولایی بایستیم  [2018 Jun] 
*تیم ملی فوتبال ایران همچنان نماینده مردم ایران  [2018 Jun] 
*سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو در روی منافع ملی  [2018 Jun] 
*تذکر: عکس پرویز یعقوبی در میان شهدای مجاهدین  [2018 May] 
*فردی که در دسامبر ۲۰۱۵ در هلند کشته شد محمدرضا کلاهی عامل بمب‌گذاری در حزب جمهوری بوده است   [2018 May] 
*قدرت و فقاهت – نمونه یوسف صانعی   [2018 May] 
*همسر و فرزند سعید امامی می‌توانند به آمریکا بروند اما بسیاری از ایرانیان نه!   [2018 May] 
*چرا سیستم ناتوان از حل مسئله فساد سیستماتیک است؟ − نمونه ولی فقیه و نماینده‌اش در گیلان  [2018 Apr] 
*جای خالی «قاضی حداد» در میان متهمان کهریزک  [2018 Apr] 
*جایگاه روشن سعید مرتضوی در نظام، توضیح‌دهنده ابهام در جای کنونی او  [2018 Apr] 
*«طب اسلامی» و خطری که جان مردم را تهدید می‌کند   [2018 Apr] 
* صادق خلخالی نماد «انقلاب اسلامی»   [2018 Feb] 
*این یکی هم رؤیای رهبری در سر دارد: محسن اراکی  [2018 Feb] 
*اشغال سفارت آمریکا: سرگذشت گرو‌گان‌گیران  دانشجویان پیرو خط امام، خامنه‌ا‌ی و عذرخواهی [2018 Jan] 
*دکتر مجید سمیعی و امیدوار رضایی پزشکان ویژه‌ی هاشمی شاهرودی  [2018 Jan] 
*دکتر مجید سمیعی پزشک هاشمی‌شاهرودی حقه‌باز و کلاهبردار یا «ابر جراح»  [2018 Jan] 
*در تجمعات اعتراضی شرکت کنیم یا نکنیم؟ چه شعاری انحرافی است؟  [2017 Dec] 
*جفنگیات مأموران امنیتی نظام تحت نام دشمن اسلام و نظام  [2017 Dec] 
*کارنامه‌ی صادق لاریجانی و محک‌زدن ادعای احمدی‌نژاد  [2017 Dec] 
*راه اندازی «زندان جدید» فرقه رجوی در اروپا  [2017 Dec] 
*مکارم شیرازی حکم به «بیزاری» از جمهوری اسلامی می‌دهد!   [2017 Nov] 
*ادعای غیرواقعی «به‌رسمیت شناخته شدن قربانیان کشتار ۶۷ به عنوان ناپدیدشده قهری»   [2017 Nov] 
*دادخواهی در ایران: هنوز در ابتدای راه  [2017 Nov] 
*محسن آرمین شکنجه‌گر دهه‌ی ۶۰ همچنان در باتلاق دروغ دست و پا می‌زند  [2017 Nov] 
*انتری که لوطی‌‌اش نمرده است ( مهدی فلاحتی و روح‌الله زم)  [2017 Oct] 
* داستان فراموش شده یک حاکم شرع در دهه ۶۰ حسین موسوی تبریزی از حاکم شرع تا اصلاح‌طلب  [2017 Sep] 
*علی قدوسی دادستان کل انقلاب و ویرانگر «عدالت‌خانه»  [2017 Sep] 
*نقش یزدی در تحمیل خمینی به ایران بی‌بدیل است   [2017 Aug] 
*سایت توانا:‌ روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان  [2017 Aug] 
*نعمت احمدی و انکار نقش آوایی در کشتار ۶۷ با استفاده از «توریه» ‏  [2017 Aug] 
*خلخالی حکم اعدام خودش را صادر می‌کند   [2017 Aug] 
*تلاش سپاه و حاکم شرع خوزستان برای مخدوش نشان دادن روایت آیت‌الله منتظری از کشتار ۶۷‏  [2017 Aug] 
*تعویض صندلی میان مسئولان کشتار − چه کسی قرار است بر مسند وزارت دادگستری بنشیند؟  سیدعلیرضا آوایی سردسته‌ی تیم کشتار در خوزستان [2017 Aug] 
*قاتل قاسملو میزبان مراسم تحلیف روحانی و خیرمقدم گو به میهمانان خارجی  [2017 Aug] 
*آیا میرحسین موسوی شرمنده‌ی «عفو بین‌الملل» و نهاد‌های بین‌المللی می‌شود؟‌‏   [2017 Aug] 
* محمد محمدی‌گیلانی جنایتکاری در لباس «معلم اخلاق»   [2017 Aug] 
*اسدالله لاجوردی چشم و چراغ خمینی و خامنه‌ای  [2017 Jul] 
*‏«نومسلمانان دو آتشه» در عرصه‌ی هنر  [2017 Jul] 
*علی فلاحیان جنایتکاری که از پرده بیرون می‌آید   [2017 Jul] 
*پوزش به خاطر اشتباهم در مورد تاریخ مصاحبه‌ی تلویزیونی احسان طبری   [2017 Jul] 
*برگی از تاریخ؛ «قرارداد ۱۹۱۹»، نایبیان کاشان، پدربزرگم حاج‌محقق‌الدوله  [2017 Jul] 
*محسنی‌اژه‌ای چرا خاوری را فراری داد ‏  [2017 Jun] 
*دکتر مسعود شیری «جاودانه‌ای» که غریبانه رفت   [2017 Jun] 
*پاسخی به ادعاهای محسن آرمین بازجو و شکنجه‌گر سابق و «اصلاح‌طلب» کنونی  [2017 May] 
*سو‌ءاستفاده از نام و یاد جاودانه‌ها ممنوع (به یاد حسن جهان آرا)  [2017 May] 
*آنچه از رئیسی در «کشتار ۶۷» دیدم  [2017 May] 
*سعید کریمیان چه کسی بود و چه سابقه‌ای داشت؟  [2017 May] 
*«گلزارخاوران» مشهد، پیش پای «آیت‌الله قتل‌عام» ذبح می‌شود  [2017 Apr] 
*شیوه‌های جدید مأموران وزارت اطلاعات در فضای مجازی  [2017 Mar] 
*تقدیر هم‌زمان دعایی از یک چهره‌ی ملی و یک «جنایتکار علیه بشریت»  [2017 Mar] 
*نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم خمینی و فرقه‌ی رجوی  [2017 Mar] 
*خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏  [2017 Feb] 
*شیخ محمد یزدی رئیس قوه قضاییه که چماقدار بسیج می‌کرد  [2017 Feb] 
*هادی غفاری شکنجه‌‌گری در لباس «اصلاح‌طلبی»  [2017 Feb] 
*تحلیل CIA از تسخیر سفارت آمریکا در تضاد کامل با ادعا‌های مضحک فخرآور  [2017 Feb] 
*حسین طائب یکی از خطرناک‌ترین چهره‌های امنیتی  [2017 Feb] 
*دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی  [2017 Jan] 
*هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای در نگاه آیت‌الله گلزاده غفوری  [2017 Jan] 
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد هراس اتحاد شوروی از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی  [2017 Jan] 
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد مسئولیت مجاهدین در انفجار حزب جمهوری اسلامی  [2017 Jan] 
*رپرتاژ آگهی «صدای آمریکا» برای مطرح کردن «بچه‌پررو» و «رفیق‌آیت‌‌الله»  [2017 Jan] 
*هاشمی معمار سرکوب دهه ۶۰ بود و مانع کشتار در پس از ۸۸  [2017 Jan] 
*محمدی‌ری‌شهری جنایتکاری که به چپاول مشغول است  [2017 Jan] 
*محمدعلی سرلک تیرخلاص‌زن دهه‌ی ۶۰ که روزگار خوشی ندارد  [2017 Jan] 
*اسدالله «خالصی» هم پر کشید و رفت  [2017 Jan] 
*رؤسای زندان اوین در دهه‌ی ۶۰  [2016 Dec] 
*سعید حسین‌زاده، زندانی سیاسی معترض، محمد حسین‌زاده مدیر داخلی اوین در دهه‌ی ۶۰  [2016 Dec] 
*نصیر نصیری و اسماعیل شاهرودی و «بی‌معرفتی»  [2016 Dec] 
*محسن نادریان، لات با معرفت قربانی «قتل‌های زنجیره‌ای»  [2016 Dec] 
*سعید امامی «سرباز راستین اسلام» که بود و چه کرد؟  [2016 Nov] 
*موسوی اردبیلی یکی از مسئولان کشتار دهه ۶۰  [2016 Nov] 
*پسر وزیر بهداری، زندانی سیاسی ۱۳ ساله و شهید ۱۵ ساله‌ «جبهه حق علیه باطل»  [2016 Nov] 
*تیرخلاص‌زن‌های اوین در دهه‌ی ۶۰ که کشته شدند  [2016 Nov] 
*«ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب»، دو تیغه یک قیچی   [2016 Nov] 
*شبیه سازی صفحه‌ی فیس بوک من توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم   [2016 Nov] 
*تجاوز به کودکان و «حافظه تاریخی» ما ایرانیان   [2016 Nov] 
*توطئه‌ وزارت اطلاعات و بخش سایبری آن تحت پوشش دفاع از «چپ»‌  [2016 Nov] 
*«تیرخلاص‌زنی» که در ویلای شخصی‌اش بیلیارد بازی می‌کند  [2016 Nov] 
*با چهره‌‌ی «حاج آقا حسینی» و شبکه‌ی اطلاعاتی رژیم آشنا شویم  [2016 Nov] 
*سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در زندان  [2016 Oct] 
*کپی کردن صفحه‌ی فیس بوکم توسط «از ما بهتران»  [2016 Oct] 
*نامه‌ی شریرانه‌ی نماینده‌ی مریم رجوی به «کانون دوستداران فرهنگ ایران» در واشنگتن  [2016 Oct] 
*خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد  [2016 Oct] 
*مسابقه‌ی فوتبال در روز تاسوعا، بمبگذاری در «حرم امام رضا» در روز عاشورا   [2016 Oct] 
*بیایید تصور کنیم....  [2016 Oct] 
*با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم   [2016 Oct] 
*فیروز محوی یا «دزد ناشی» کمیسیون خارجه‌ شورای ملی مقاومت!   [2016 Oct] 
*مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»   [2016 Oct] 
*«فراز» و «رها» جدیدترین قربانیان «قتل‌های زنجیره‌ای»  [2016 Sep] 
*محسنی اژه‌ای همچنان محرمانه حکم قتل صادر می‌کند  [2016 Sep] 
*رازینی قاتلی که به جنایاتش «افتخار» می‌کند  [2016 Sep] 
*پورمحمدی جنایتکاری که شب‌ها راحت می‌خوابد  [2016 Sep] 
*آمار واقعی زندانیان قتل‌عام‌شده در تابستان ۶۷ و جعلیات پیرامون گور دسته‌جمعی  [2016 Sep] 
*فیلم کامل گفتگوی ایرج مصداقی با معاون مصطفی پورمحمدی در ژاپن  [2016 Sep] 
*«حاجی علوی و حاجی فلاحی» یا «حاجی رجوی و حاجی خزایی»  [2016 Sep] 
*توضیحی چند در مورد گفتگوی مهدی خزعلی با صدای آمریکا   [2016 Sep] 
*گفتگو با آوایی بازرس ویژه روحانی و خلف‌رضایی قاضی دیوان عالی‌ کشور، عاملان کشتار دهه‌ی ۶۰ ‏‏(بخش دوم) ‏   [2016 Sep] 
*گفتگوی اختصاصی با علیرضا آوایی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ (قسمت اول)  [2016 Aug] 
*نگاهی گذرا به ریشه‌های قتل‌عام زندانیان در سال‌های ۶۰ و ۶۷   [2016 Aug] 
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷  [2016 Aug] 
*از زندان برای آیت الله منتظری گزارش فرستادم   [2016 Aug] 
*ادعای جدید فرقه «صاحب‌مرده» رجوی مبنی بر عضویت من در هیأت کشتار ۶۷!  [2016 Aug] 
*گزارش کذب اعضای هیأت کشتار ۶۷ به آیت‌الله منتظری  [2016 Aug] 
*خروج مأموران ساواک از کشور در دیماه ۵۷، سفر به اسرائیل و اخراج از این کشور(گفتگو با پرویز معتمد)  [2016 Aug] 
*نگاهی دوباره به قاضی صلواتی و «برادر همسرش»  [2016 Jul] 
*پاسخی به ادعاهای بهروز جلیلیان در مورد «نه زیستن نه مرگ»  [2016 Jul] 
*بدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟  [2016 Jul] 
*آقای همنشین بهار! منظور وزیر کار امیر قاسم معینی است و نه هوشنگ انصاری  [2016 Jun] 
*اگر بهشتی زنده می‌ماند چه می‌شد؟‌  [2016 Jun] 
*مهدی سامع سرباز «ولی فقیه» در غیبت و «ارتجاع مغلوب»   [2016 Jun] 
*گوشه‌هایی از زندگی سراسر فساد کامران دانشجو چشم‌وچراغ خامنه‌ای در دانشگاه‌ها   [2016 Jun] 
*آیا عقلانیتی در اشرف دهقانی هست؟  [2016 Jun] 
*تلاش دستگاه اطلاعاتی رژیم برای تماس با پرویز ثابتی، ایجاد رابطه با آمریکا، شکایت از مجاهدین در گفتگو با پرویز معتمد  [2016 Jun] 
*نگاهی دوباره به نامه نگاری دبیر کنفدراسیون جهانی محصلین و مصطفی خمینی در دهه‌ی ۴۰  [2016 Jun] 
*مهدی سامع و «سه تفنگدار»ش  [2016 May] 
*بازداشت و دوران «حصر» خمینی تا تبعید در گفتگو با پرویز معتمد   [2016 May] 
*حمید اسدیان «مدیحه سرای» دربار رجوی و «ارزش غایی کلمات»  [2016 May] 
* جنگ و گریز ساواک با چریک «افسانه»‌ای حمید اشرف از نگاهی دیگر  [2016 May] 
*نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی  [2016 May] 
* مصطفی تاج زاده و «امام خمینی» و «دوران طلایی »   [2016 May] 
*دسته گل جدیدی که «تیرخلاص» زن اوین به آب داد  [2016 May] 
*داستان «استاد ادبیات از خراسان سرفراز» و «دیپلمات اسکاندیناوی»  [2016 May] 
*جنگ نیابتی شیعه و سنی و تعطیلی نهم ربیع‌الاول «آغاز امامت ولی عصر» و «عید‌الزهرا»  [2016 May] 
*«پرچم سرخ» تکان دادن سعید سلطانپور در روایت مجاهدین  [2016 May] 
*مروری بر «زخمی شدن قاسم سلیمانی» و «درب ضد انفجار اتمی» در تونل زیر زمینی سپاه در روایت مسعود رجوی  [2016 Apr] 
*جاودانه‌های خانواده‌ی محمدرحیمی در شعر زنده یاد نصیر نصیری  [2016 Apr] 
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2016 Apr] 
* فیروز الوندی و «لاله‌های سرنگونش»  [2016 Apr] 
*«سرقت» شعرهای نصیر نصیری توسط مجاهدین و استفاده از آن در خاطرات محمود رویایی!  [2016 Apr] 
*نصیر نصیری همچون «بادی سرگردان» در جستجوی آشیانه‌‌اش  [2016 Apr] 
*آیا رژیم قصد آزادی رابرت لوینسون را دارد؟  [2016 Mar] 
*سید‌ابراهیم رئیسی جنایتکاری در مقام تولیت «آستان ضامن آهو»  [2016 Mar] 
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای  [2016 Mar] 
*در رثای دکتر هادی اسماعیل‌زاده حقوقدان بزرگ میهن مان  [2016 Mar] 
*بارز شدن دشمنی هیستریک فرقه رجوی با زندانیان سیاسی مقاوم و مبارز   [2016 Feb] 
*دزد ناشی به کاهدان می زند («جنون» مسعود رجوی)  [2016 Feb] 
*«چه بی ثمر به در می‌کوبم» نگاهی به چند شعر نصیر نصیری  [2016 Jan] 
*عباس رحیمی آن «جان شیفته»  [2016 Jan] 
*کارزار غیرانسانی جماعت رجوی علیه بیماری عباس محمدرحیمی  [2016 Jan] 
*نقش اخلاق در رفتارهای سیاسی  [2016 Jan] 
*سرگیجه ی رجوی در برابر مظلومیت عباس محمدرحیمی  [2016 Jan] 
*حمله کینه توزانه ی مسعود رجوی به عباس محمدرحیمی سمبل جوانمردی و راستی  [2015 Dec] 
*مترجم نیروی دریایی آمریکا در زندان اوین؛ نماینده خمینی در نیروی دریایی، امام جماعت در آمریکا  [2015 Nov] 
*پیش‌بینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق و خطرات ناشی از آن  [2015 Nov] 
*رجوی خواهان ادامه جنگ در لیبرتی، کمیساریای عالی پناهندگان خواهان انتقال فوری مجاهدین از عراق   [2015 Nov] 
*جنایت «لیبرتی» و مسئولیت مشترک خامنه‌ای و مسعود رجوی  [2015 Oct] 
*محمدحسن راستگو «مبتکر شیوه خاصی از آموزش و تفریح برای کودکان»  [2015 Oct] 
*پاسخ من به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای مناظره در «دانشگاه هنر تهران»  [2015 Oct] 
*متن کامل نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»  [2015 Oct] 
*تلاش نافرجام فخرآور برای بدنام کردن اسماعیل خویی  [2015 Sep] 
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)   [2015 Sep] 
*من و فرهاد و زندان و «یه شب مهتاب» *  [2015 Sep] 
*«کشتار ۶۷» در شعر نصیر نصیری (شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد)  [2015 Sep] 
*گفتگوی گزارشگران با ایرج مصداقی بمناسبت یادبود کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 1367  [2015 Aug] 
* جنایتکاران دهه ۶۰ پست دولتی دارند روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش دوم [2015 Aug] 
*نصیر نصیری شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد  [2015 Aug] 
*بقیه داستان «جیمزباند» و «رفیق آیت‌الله»   [2015 Aug] 
*روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش نخست زندانی قطع نخاع شده را روی برانکارد بردند و اعدام کردند [2015 Aug] 
*کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»   [2015 Aug] 
*سکوت مسعود رجوی در قبال پذیرش پناهندگی یکی از متهمان قتل‌ کشیش‌های مسیحی در سوئد  [2015 Aug] 
*توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من   [2015 Aug] 
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی   [2015 Aug] 
*رضا مصطفوی طباطبایی «خیر» حامی پرسپولیس یا یکی از عوامل گم‌شدن دکل نفتی   [2015 Jul] 
*به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود»   [2015 Jun] 
*از جعل امضاهای ناشیانه پای بیانیه دلواپسان تا جعل امضا تحت نام «بیش از ۱۵۰۰نفر از دوستداران جنبش فدائی»  [2015 Jun] 
*اوین؛ از جوخه‌‌ی اعدام لاجوردی تا پارک قالیباف و لاریجانی  [2015 May] 
*چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام   [2015 May] 
*چرا در مورد بیژن جزنی و حمید اشرف می‌نویسم؟  [2015 Apr] 
*من یا محسن درزی «تواب»، کدام یک بایستی پوزش بخواهیم؟  [2015 Apr] 
*سناریوی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم؛ مجاهدین عامل اسیدپاشی روی زنان  [2015 Apr] 
*فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی: چگونه جنبش فدایی، بیژن جزنی و حمید اشرف قربانی شده‌اند  [2015 Apr] 
*سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی  [2015 Apr] 
*«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم   [2015 Mar] 
*مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است  [2015 Mar] 
*کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت  [2015 Mar] 
*پیش‌بینی هشت سال پیش نتایج تحریم اقتصادی رژیم و خروج نیروهای آمریکایی از عراق  [2015 Feb] 
*قاضی حسن تردست قاتل ریحانه جباری مرتکب جنایت دیگری شد  [2015 Feb] 
*دست‌خط‌های ارائه شده از سوی مجاهدین خلق به ایرج مصداقی  [2014 Dec] 
*واکنش رهبری عقیدتی مجاهدین به مقاله‌ی «مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین»  [2014 Dec] 
*تروریست سیدنی کیست و کتاب شعرش را چه کسی انتشار داد؟  [2014 Dec] 
*فراخوان «ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور» طنز یا فاجعه  [2014 Dec] 
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین  [2014 Dec] 
*پروژه‌ی «شهید‌سازی» از مرتضی سربندی مأمور اطلاعاتی و مسئول آموزش گارد پرواز سپاه پاسداران   [2014 Oct] 
*عملیات مروراید مجاهدین در بهار ۱۳۷۰ کردکشی یا دخالت سپاه‌پاسداران در عراق؟  [2014 Oct] 
*مجاهدین خلق، داعش، «انقلابیون عراقی»، «عشایر انقلابی»، بدون شرح   [2014 Oct] 
*تشابه احکام «داعش»‌گونه‌ی خمینی برای کشتار نظامیان و زندان سیاسی در مرداد ۶۷  [2014 Oct] 
*نگاهی دوباره به دیدگاه‌ه‌ای هفت سال پیش ایرج مصداقی پیرامون احتمال حمله‌‌نظامی، تحریم اقتصادی، بحران‌هسته‌ای و ...  [2014 Sep] 
*به مناسبت درگذشت امام جمعه شمیرانات: حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته  [2014 Sep] 
*اعدام‌های ۶۷ از یک سال قبلش برنامه‌ریزی شده بود ارائه آمار غیر واقعی از اعدام‌های ۶۷ تنها به جمهوی اسلامی کمک می‌کند [2014 Sep] 
*آزادی متهمان ترور «متخصصان هسته‌‌ای» یک رسوایی دیگر برای خامنه‌ای  [2014 Sep] 
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»  [2014 Aug] 
*دخالت مجاهدین در امور داخلی عراق و حمایت از نیروهای تحت هژمونی «داعش» (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Aug] 
*روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان  [2014 Aug] 
*مظفر الوندی پاسدار زندان یا مسئول دفتر «حقوق بشر» و دبیر مرجع «حقوق کودک»  [2014 Aug] 
* گورستان «خاوران»  [2014 Aug] 
*اعدام، یک پارامتر مهم در حیات سیاسی نظام جمهوری اسلامی است  [2014 Aug] 
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Aug] 
*قاضی محمد مقیسه و سه دهه جنایت علیه بشریت  [2014 Aug] 
*«فرد خوشنام» مجاهدین چه کسی است ؟  [2014 Jul] 
*سرنوشت مسعود دلیلی، یادآور سرنوشت سعید امامی (بخشی از گزارش ۹۳)  [2014 Jul] 
*توضیحی مختصر در مورد فرار مسعود رجوی از عراق و ترک صحنه‌ی جنگ   [2014 Jul] 
*دریافت «جایزه یواشکی» توسط خانم رجوی  [2014 Jul] 
*تصحیح یک اشتباه در ارتباط با گزارش ۹۳ و پوزش از آقای سعید جمالی   [2014 Jul] 
*گزارش 93 / واکاوی و بررسی فرهنگ و رفتار توتالیتاریستی مسعود رجوی نگاهی به واکنش‌ها و برخوردهای رهبری مجاهدین و مریدان حل شده در وی، در برابر «گزارش ۹۲» و تحولات یک ساله گذشته (1392/1393) [2014 Jul] 
*ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت   [2014 Jun] 
*تصحیح یک روایت در مورد زنده یاد غلامحسین (شاپور) قناعتی  [2014 May] 
*«لعبتی هزار ماشالا»، نامه سرگشاده به عماد‌الدین باقی  [2014 Apr] 
*نگاه متفاوت من، محمد مصطفایی و وحید پوراستاد به علیرضا آوایی  [2014 Apr] 
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴  [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش پایانی) نقش وابستگان فدراسیون فوتبال و تربیت‌بدنی در فساد   [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۶) لومپنیسم در حاکمیت، لومپنیسم در فوتبال و ...   [2014 Apr] 
*«عشق» و نسل برآمده از انقلاب ضد سلطنتی  [2014 Apr] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۵) روحانیت و دلالان در فوتبال  [2014 Mar] 
*مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۴) نقش رمالان، جادوگران و مداحان در فوتبال  [2014 Mar] 
*نوروز در زندان‌های دهه‌ی ۶۰  [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۳) غوغای اعتیاد و دوپینگ  [2014 Mar] 
*انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»  [2014 Mar] 
*نگذارید دست‌های خونین خمینی را پاک کنند   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۲) سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال  [2014 Mar] 
*مرتضی فهیم کرمانی صادر کننده‌ی اولین حکم ترور، سنگسار و قطع دست   [2014 Mar] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۱) سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال  [2014 Feb] 
*سیدحسین موسوی تبریزی خشن‌ترین قاضی نظام، مدعی «اسلام رحمانی»  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته، سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال (۱۰)  [2014 Feb] 
*ادامه‌ی دشمنی دستگاه ولایت با زنده‌یاد فرخ‌رو پارسای  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۹) (سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال)  [2014 Feb] 
*علی یونسی و تکذیب محاکمه و اعدام نظامیان حزب توده  [2014 Feb] 
*ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد  [2014 Feb] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۸) هجوم سرمایه‌داران نوکیسه به بازار فوتبال  [2014 Jan] 
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش ۷) تحولات باشگاه پرسپولیس، استقلال و ...   [2014 Jan] 
*حسینعلی نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات «رژیم کشتار »  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۶) دخالت سپاه پاسداران در فوتبال  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۵)  [2014 Jan] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۴)  [2013 Dec] 
*نگاهی دوباره به دستگاه اطلاعاتی نظام و قربانیان «انجمن پادشاهی»  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۳)  [2013 Dec] 
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون  [2013 Dec] 
*سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۲)  [2013 Dec] 
*چند نفر در زندان قزلحصار اعتصاب غذا کرده‌اند؟ نگاهی به اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت  [2013 Dec] 
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱)  [2013 Dec] 
*پاسخ مجاهدین به مقاله‌ی فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»   [2013 Nov] 
*فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»  [2013 Oct] 
*خطر اعدام متهمان ترور‌های هسته‌ای و «جاسوسی» برای موساد   [2013 Oct] 
*نهاد نمایندگی خامنه‌ای و تائید قتل‌عام‌های ۶۰ و ۶۷  [2013 Oct] 
*انشعاب و ایجاد تشکل؛ پاسخ به نامه‌ی سرگشاده‌ی آقای ریحانی  [2013 Oct] 
*حق تیر و شکنجه در قوانین جمهوری اسلامی   [2013 Sep] 
*رادیو بی بی سی و گزارش بیطرفانه‌اش از عراق  [2013 Sep] 
*پس از قتل‌عام در اشرف، کشتار بزرگتری در چشم‌انداز است  [2013 Sep] 
*علیرضا یعقوبی «اشرفی» امروز و همکار سعید امامی و فلاحیان دیروز  [2013 Aug] 
*لزوم مبارزه با شخصیت‌سازی و شخصیت پرستی و پرهیز از مطلق‌کردن افراد   [2013 Aug] 
*قاضی صلواتی یکی از اضلاع مثلت «جنایت علیه بشریت»  [2013 Aug] 
*نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست  [2013 Aug] 
*آیت‌الله گلزاده غفوری و پذیرش وکالت عباس امیرانتظام   [2013 Aug] 
*چه چیز خشم «‌اهل حق» در ایران را برانگیخت و خودسوزی‌ها چرا آغاز شد؟  [2013 Jul] 
*واکنش مشابه‌ مجلس شورای اسلامی و «شورای ملی مقاومت» به «استعفا»  [2013 Jul] 
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای  [2013 Jul] 
*محمد‌علی امانی رئیس اوین و عضوی از خانواده‌ی جنایتکار و غارتگر امانی   [2013 Jul] 
* مجاهدین و بنیانگذاران آن در بوته نقد  [2013 Jul] 
*انفجار حرم عسگرین و اعتراف ژنرال جورج کیسی  [2013 Jun] 
*بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی   [2013 Jun] 
*مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی یکی از مسئولان مجاهدین در دیماه ۱۳۸۸  [2013 May] 
*سنگ بنای نابسامانی‌های کشور را هاشمی گذاشته-  [2013 May] 
* محمد مهرآیین، مظهر جنایت و فساد  [2013 May] 
*گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی  [2013 May] 
*سیدحسین موسویان و شیخ حسن روحانی دو مدعی تحصیل در بریتانیا  [2013 Apr] 
*نگاهی به پرونده‌ی کهریزک و سوابق جنایتکارانه «قاضی حداد»  [2013 Apr] 
*حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته  [2013 Mar] 
*نگاهی به زندگی جلیل بنده یکی از تیرخلاص‌زن‌های اوین  [2013 Mar] 
*سفر مصطفی محمد نجار به وین شلیک به لیست جدید اتحادیه‌‌ اروپا  [2013 Mar] 
*نقش مجید قدوسی یکی از عوامل کشتار ۶۷ در فوتبال   [2013 Mar] 
*سیدعباس ابطحی یکی از جنایتکاران علیه بشریت  [2013 Feb] 
*دستگیری یک شهروند اسلواکی اقدامی شکست‌خورده در راه تکمیل سناریوی ترورهای هسته‌ای  [2013 Feb] 
*حمله‌ی موشکی به لیبرتی آخرین اقدام تروریستی رژیم نخواهد بود  [2013 Feb] 
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی  [2013 Jan] 
*آقای واحدی، بشارتی نه «خدا ترس است و نه با شرف»  [2013 Jan] 
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون  [2013 Jan] 
*تلاش برای نجات تروریست‌های‌ سپاه قدس در تایلند  [2012 Dec] 
*نشریه‌ی پیکار، قاسم عابدینی و ترور آمریکایی‌ها  [2012 Dec] 
*رو در رو با فائزه هاشمی و «عبرت روزگار»  [2012 Dec] 
*آیا خامنه‌ای مخالف اعدام مارکسیست‌‌ها بود؟  [2012 Dec] 
* بدون شرح! ایرج مصداقی در کنار احمدی‌نژاد در حال افتتاح کارخانه  [2012 Dec] 
*«گفتگوهای زندان» و سندروم «دایی جان ناپلئون»  [2012 Dec] 
*مازیار بهاری و «اعترافات اجباری»  [2012 Nov] 
*حکم تاریخی دادگاه لاهه و واکنش ناگزیر «هیأت اجرایی راه کارگر»  [2012 Nov] 
*تاکسی زرد رنگ پژو ۴۰۵ و ترور پاسدار فریدون عباسی  [2012 Nov] 
*آیا مجاهدین و دشمنانشان فرهنگی مشابه دارند؟  [2012 Oct] 
*چه کسانی مستشاران آمریکایی در ایران را ترور کردند؟   [2012 Oct] 
*متهم کردن بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مشارکت در ترور‌های هسته‌ای   [2012 Oct] 
*وزیر فتحی هوادار دکتر شریعتی چرا و چگونه «رفیق» شد؟  [2012 Oct] 
*«جهانبخش سرخوش» و «شرکا» همسو و همگام با رژیم  [2012 Oct] 
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴  [2012 Oct] 
*آیا محمدی گیلانی حکم اعدام فرزندانش را داد؟  [2012 Sep] 
*نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران   [2012 Sep] 
*ربودن مولود آفند، ارتباط آن با «ترورهای هسته‌ای»، اقلیم کردستان و موساد  [2012 Sep] 
* نگاهی دوباره به سناریوی «سربازان گمنام امام زمان» و قربانیان آن  [2012 Sep] 
*دلایل اتخاذ اقدامات امنیتی اجلاس «غیرمتعهدها» در تهران  [2012 Aug] 
*به فریاد متهمان بیگناه ترور «متخصصان هسته‌ای» برسید  [2012 Aug] 
*علیرضا آوایی، غلامرضا خلف رضایی زارع و چند جنایتکار علیه بشریت  [2012 Aug] 
*«حاج رضا» و کتایون ‌آذرلی و یک پروژه‌ی امنیتی   [2012 Jul] 
*چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید؛ پرسش‌هایی از سوی مخالفین ایران تریبونال  [2012 Jul] 
*دروغپردازی «حاج‌رضا» در مورد نحوه‌ی سفر به اروپا  [2012 Jul] 
*پرده‌‌ی دیگری از «داستان‌های هزار و یک شب» صاحب‌منصب قضایی رژیم  بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد [2012 Jul] 
*«دو پیمانه آب و یک چمچه دوغ»، نگاهی به روایت‌های جعلی صاحب‌منصب قضایی رژیم  [2012 Jul] 
*پاسخ به چند سؤال در ارتباط با خاطرات و مصاحبه‌ی‌ تلویزیونی ثابتی و واکنش‌های پیرامون آن  [2012 Jun] 
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین   [2012 Jun] 
*«فرقان» در آیینه‌ی تاریخ  [2012 Apr] 
*مایک والاس و هاشمی رفسنجانی  [2012 Apr] 
*حمید رضا نقاشیان تجسم عینی حاکمیت فاسد  [2012 Mar] 
*چه کسی خامنه‌ای را در تیرماه ۶۰ ترور کرد؟ به یاد اروج امیرخان‌زاده که «برای نامش مقاومت کرد» [2012 Mar] 
*تروریسم افسار گسیخته‌ی رژیم و مماشات بین‌المللی  [2012 Feb] 
*فراز و نشیب حزب توده در دهه‌ی ۶۰  [2012 Feb] 
*«اپوزیسیون» کی و چگونه کوک می‌شود؟  [2012 Feb] 
*سانسور بخش مهیج خبر «ان بی سی» در مورد نقش مجاهدین در ترور‌های تهران  [2012 Feb] 
*پرونده‌ی لیلا فتحی نمادی از ظلم و بی‌عدالتی دستگاه قضایی ولایت فقیه   [2012 Feb] 
*چه کسانی پشت بیانیه‌‌ی «کرکس‌ها متحد می‌شوند» هستند (بیانیه بیش از ۱۵۰۰ فدایی ولی فقیه) [2012 Jan] 
*نقش رژیم در «قتل‌های زنجیره‌ای متخصصان» ایرانی   [2012 Jan] 
*نامه سرگشاده به آقای محمد نوری زاد  [2011 Dec] 
*نامه‌ی تیرماه ۱۳۶۶ آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری *  [2011 Dec] 
*نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»  [2011 Nov] 
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در مورد بیانیه‌های ضد جنگ و تلاش‌های اکبر گنجی  [2011 Nov] 
*پاسخ به سؤالاتی چند در مورد گزارش آژانس بین‌المللی اتمی و امکان حمله نظامی غرب به ایران  [2011 Nov] 
*چند پرسش و پاسخ در مورد طرح ترور سفیر عربستان در آمریکا  [2011 Oct] 
*جاسوسی وابسته‌ی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در لندن علیه دانشجویان ایرانی  [2011 Oct] 
*«باغ‌ها آنگاه که شکفته‌ترند کوله‌ی پاییز را پربار می‌کنند»  [2011 Sep] 
*«از اوج و موج نگاهت عشق پیدا بود»   [2011 Sep] 
*به یاد شهلا و فریده و همه‌ی جاودانگان   [2011 Sep] 
*به یاد مادر جهان‌آرا و جاودانه‌اش «حسن»  [2011 Sep] 
*رقص ققنوس‌ها و آواز خاکستر  [2011 Sep] 
*به روز کردن لیست تروریستی و واکنش‌‌های رژیم  [2011 Aug] 
*محمد سلیمی یکی از جنایت‌کاران علیه بشریت و دست‌اندرکاران قتل‌عام ۶۷  [2011 Aug] 
*راه بهبود حقوق بشر در ایران از رسیدگی به قتل های ۶٧ می گذرد  [2011 Aug] 
*معامله‌ بر سر آزادی دو کوهنورد آمریکایی و باقی ماندن نام مجاهدین در لیست تروریستی  [2011 Aug] 
*گفتگو در مورد گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر  [2011 Aug] 
*نوری‌زاده و زنده‌یاد شاپور بختیار  [2011 Aug] 
*مروری بر روایت هاشمی رفسنجانی از پایان قتل‌عام ۶۷ و اطلاعات ارائه شده از سوی دادستانی  [2011 Aug] 
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست  [2011 Jul] 
*لیست تروریستی آمریکا و رابطه آن با نجات جان ساکنان اشرف   [2011 Jul] 
*مادر هنوز غصه‌ی عطیه را دارد  [2011 Jul] 
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش   [2011 Jul] 
*آیا مجید انصاری راست می‌گوید؟  [2011 Jun] 
*محمدرضا صدر عاملی و رخت‌‌ دامادی‌اش  [2011 Jun] 
*نحوه برخورد دولت موسوی با کشتار ۶۷ و موارد نقض حقوق بشر در مجامع بین‌المللی   [2011 Jun] 
*تصحیح اطلاعات ارائه شده نادرست در مورد گزارشگر ویژه و ...  [2011 Jun] 
*انتخاب گزارشگر ویژه مردِ مسلمانِ غیرعرب و تصحیح چند اشتباه   [2011 Jun] 
*هوشنگ اسدی بدون هیچ پروایی همچنان دروغ می‌گوید  [2011 Jun] 
*از بهناز شرقی نمین تا هاله سحابی  [2011 Jun] 
*با چهره‌ی مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم  [2011 May] 
*توضیحی در ارتباط با نقد کتاب هوشنگ اسدی  [2011 Apr] 
*نقدی بر «نامه‌هایی به شکنجه‌گرم»، چرا هوشنگ اسدی دروغ می‌گوید؟  [2011 Apr] 
*کدیور و روایت کشتار ۶۷   [2011 Apr] 
*کشتار در اشرف و منادیان «اسلام رحمانی»   [2011 Apr] 
*طه طاهری (مسعود صدر الاسلام) و مفقودشدن رابرت لوینسون  [2011 Mar] 
*۱۹ بهمن شکوه یک مقاومت؛ غم و اندوه غریبانه‌ی زندانیان   [2011 Feb] 
*با چهره‌ی داوود روزبهانی فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی آشنا شویم  [2011 Feb] 
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی   [2011 Jan] 
*با چهره‌ی مرتضی اشراقی عضو هیئت کشتار ۶۷ آشنا شویم  [2011 Jan] 
*«خبر کوتاه‌ بود اعدام‌ شان‌ کردند!»*  [2011 Jan] 
*مهدی نادری‌فرد یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ در زندان گوهردشت  [2011 Jan] 
*یادی از آیت‌الله منتظری و نکاتی چند در ارتباط با میزگرد سیاسی ۳۰ آذر ۸۸ سیمای آزادی   [2010 Dec] 
*نامه سرگشاده به خانم زهرا رهنورد   [2010 Nov] 
*تاریخ گفت‌وگوهای درونی بخش مارکسیست لنینیست مجاهدین خلق و چریک‌های فدایی خلق   [2010 Nov] 
*فردا را چگونه باید ساخت؟  [2010 Nov] 
*برای آن‌هایی که خواهان حقیقت‌اند  [2010 Nov] 
*از به کارگیری شیوه‌های غیراخلاقی بپرهیزیم حتی در رابطه با دشمنانمان   [2010 Nov] 
*ايرج مصداقي و «غزل اميد»   [2010 Sep] 
*انتشار اخبار جعلی از سوی «پیک نت» در ارتباط با مهاجمان به خانه کروبی   [2010 Sep] 
*گرچه ما می‌گذریم راه می‌‌ماند ( در رثای جاوادنه‌های رضایی‌ جهرمی)  [2010 Aug] 
*معرفی عاملان و آمران و افراد مطلع از اعدام‌های مرداد ۶۷  [2010 Jul] 
*قتل‌عام ۶۷ در پاسخ‌های رسمی دولت جمهوری اسلامی   [2010 Jul] 
*ايرج مصداقي: غرب عاملان کشتار را مي‌شناسد  [2010 Jul] 
*نامه سرگشاده به میرحسین موسوی   [2010 Jul] 
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش   [2010 Jun] 
*«محمد نبودی ببینی»، برادرت را کشتند!  [2010 Jun] 
*گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره زندان‌های جمهوری اسلامی در دهه ۶۰  [2010 May] 
*«آیا زندگی باز به آن‌ها خواهد خندید»  حکومت کودتا در صدد انجام جنایتی جدید است [2010 May] 
*حق با شادی صدر است یا داریوش برادری  [2010 May] 
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی   [2010 May] 
*شورای حقوق بشر سازمان ملل و همسر سعید امامی!  [2010 Apr] 
*با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!  [2010 Apr] 
*بهار با بچه‌ها، بهار بی‌بچه‌ها (یادی از دلاوران خانواده‌‌ی مدائن)  [2010 Mar] 
*گفتگوی اشتراک با ایرج مصداقی در رابطه با کمپین دو میلیون امضا بر علیه مجازات اعدام   [2010 Mar] 
*داستان دستبوسی جنتی !  [2010 Mar] 
*«شرفیابی و درخواست عفو و انابه در حضور رهبری»  [2010 Mar] 
*اعدام توابان، تراژدی مضاعف  [2010 Feb] 
*سوءقصد به تواب نظام یا سناریوی جدید کودتاچیان  [2010 Feb] 
*احسان نراقی همچنان در خدمت قدرت  [2010 Feb] 
*نامه‌های علیرضا حاج صمدی به همسرش مریم گلزاده غفوری   [2010 Feb] 
*«کاظم» تبلور خشم و عصیان نسل برآمده از انقلاب ضد‌سلطنتی  [2010 Feb] 
*صدای «صادق» نسلی که در سکوت پرپر شد  [2010 Feb] 
*فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی چه کسی بود؟   [2010 Feb] 
*کتاب «نگاهی به سازمان بین‌المللی کار، نقض حقوق بنیادین کار در ایران» - ایرج مصداقی  [2010 Feb] 
*وصیت نامه مریم گلزاده غفوری  گل‌ زادگان (مریم گلی)  [2010 Feb] 
*«سلامم غریبانه در هر خانه را خواهد زد» گل‌زادگان- مریم [2010 Feb] 
*عبرت‌های روزگار   [2010 Feb] 
*گل- زادگان ( محمد کاظم)   [2010 Jan] 
*گل‌- زادگان ( محمدصادق)   [2010 Jan] 
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)  [2010 Jan] 
*مسعود علی‌محمدی آخرین قربانی دستگاه امنیتی ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*دکتر گلزاده غفوری مدافع بزرگ حقوق مردم (قسمت اول)  [2010 Jan] 
*فرخ نگهدار و درد «فروپاشی» نظام  [2010 Jan] 
*شب لعنتی و فانوس (به یاد فاطمه کزازی)  [2009 Dec] 
*در رثای کسی که به جای حکومت بر سرهای بالای دار، بر قلب‌های مردم حکومت کرد  [2009 Dec] 
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (بخش دوم)   [2009 Dec] 
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (قسمت اول)  [2009 Dec] 
*آن کس که وابستگی‌های سیاسی و ایدئولوژیکش را نفی کند خود را نفی می‌کند   [2009 Nov] 
*امیر فرشاد ابراهیمی بازیچه‌ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی  [2009 Nov] 
*گزارش‌های نادرست به ما خدمت نمی‌کنند- بخش سوم   [2009 Nov] 
*نقد فرهنگ سیاسی - حذف و سانسور در خاطرات زندان!- بخش دوم  دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد [2009 Nov] 
*نقدی بر «آفتابکاران» نوشته‌ی محمود رویایی – بخش نخست  [2009 Nov] 
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»  [2009 Oct] 
*همکاری یکی از فعالان اصلی لابی رژیم در انگلستان با فرماندهان سپاه پاسداران  [2009 Oct] 
*مسعود صدر‌الاسلام (طه طاهری)، همان صالح بازجوی معروف ۲۰۹ اوین نیست!  [2009 Sep] 
*گفت گو با ايرج مصداقي، نويسنده چهار جلد خاطرات زندان   [2009 Sep] 
*مذهب در خدمت شکنجه و کشتار  [2009 Sep] 
*احمد توکلی و قتل فجیع نرگس جباری   [2009 Sep] 
*آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید   [2009 Aug] 
*کندوکاوی در وقایع پس از انتخابات 22 خرداد 1388  [2009 Aug] 
*همخوانی یک سیاست  [2009 Aug] 
*سخنی در باب فرصت طلبی گردانندگان سایت «اخبار روز» با چه انگیزه و هدفی؟ [2009 Aug] 
*یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی و «نوپو»  [2009 Aug] 
*بازوهای نظام برای سرکوب جنبش های اعتراضی  [2009 Aug] 
*نامه سرگشاده به آقای مهدی کروبی   [2009 Aug] 
*فرهاد جعفری مدافع سینه چاک احمدی نژاد یا سهی سیفی وبگرد «روزآنلاین»  [2009 Aug] 
*آشنایی با چند تن از عوامل کشتار و جنایت در دهه‌ی ۶۰  [2009 Aug] 
*محمدرضا شریفی نیا تواب دو آتشه اوین و حامی احمدی نژاد  [2009 Aug] 
*نگاهی به سابقه‌ی چندتن از رهبران کودتای ۲۲ خرداد   [2009 Aug] 
*جعلیات جدید امیرفرشاد ابراهیمی در نامه سرگشاده به مجتبی خامنه ای   [2009 Aug] 
*پاسخ به سؤالات سایت گزارشگر در ارتباط با خیزش مردم ایران   [2009 Jul] 
*نگاهی به چهره‌ی چند جنایتکار   [2009 Jul] 
*مجید پورسیف کیست؟  [2009 Jul] 
*مجتبی حلوایی عسگر یکی از عاملان اصلی کشتار ۶۷  [2009 Jul] 
*تحلیلی بر نماز جمعه رفسنجانی   [2009 Jul] 
*فکور، بازجوی شعبه‌ی هفت اوین و تروریست بین‌المللی   [2009 Jul] 
*نقدی بر کتاب «آفتابکاران» نوشته محمود رویایی (مجموعه کامل)  [2009 Jul] 
*«فرهنگ» ناهنجار یک عضو شورای هماهنگی اتحاد جمهوری‌خواهان   [2009 Jul] 
*سخنی با اعضا و هواداران اکثریت و اتحاد جمهوریخواهان  [2009 Jul] 
*حجاریان و شقاوت یک نظام ضدبشری  [2009 Jul] 
*متن سخنرانی ایرج مصداقی در جلسه ایران، انتخاب دمکراتیک  [2009 Jul] 
*«رد تئوری بقا»   [2009 Jun] 
*از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۳۰‌خرداد ۸۸  [2009 Jun] 
*آن کس که باید برود خامنه ای است   [2009 Jun] 
*کودتای جدید در رژیم کودتا  [2009 Jun] 
*با وزیر کشور کابینه‌ی احتمالی کروبی آشنا شویم  [2009 Jun] 
*سید ابراهیم نبوی و پرده پوشی یک دهه جنایت و سرکوب  [2009 Jun] 
*کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری   [2009 May] 
*میرحسین موسوی و «برکات سازنده اسلام»   [2009 May] 
*اظهارات مصطفی تاج‌زاده در توجیه کشتار ۶۷  [2009 May] 
*متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!  [2009 May] 
*مهدی کروبی و میرحسین موسوی و کشتار ۶۷  [2009 May] 
*کتایون آذرلی و کتاب «مصلوب»  [2009 May] 
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش دوم)  [2009 Apr] 
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش اول)  [2009 Apr] 
*ناصر منصوری را روی برانکارد به قتل‌گاه بردند  [2009 Apr] 
*نام واقعی مجید قدوسی چیست؟   [2009 Apr] 
*سرهنگ سید لطف‌الله اتابکی کیست؟  [2009 Apr] 
*گفتگوی پژواک ایران با ایرج مصداقی در ارتباط با نقش‌گروه‌های چپ و مجاهدین در استقرار جمهوری اسلامی، حمایت از خمینی و...  [2009 Mar] 
*ادعاهای نادرست راجع به عکس‌های جنایتکاران  [2009 Mar] 
*ماشین جعل و دروغپردازی راه توده و پیک نت   [2009 Mar] 
*سرگذشت من و سرگذشت یک ترانه  [2009 Mar] 
*به یاد آن که «بهنام» بود   [2009 Feb] 
*تجربه‌اندوزی از تاریخ  [2009 Feb] 
*در خلوت پرشکوه عاشقان آزادی جاری‌ست...  [2009 Feb] 
*خاوران و مادران  [2009 Jan] 
*نقدی بر گزارش دیده‌بان حقوق بشر در مورد آزادی بیان و تجمع در مناطق کردنشین   [2009 Jan] 
*اقتدار مادران   [2009 Jan] 
*حسین مهرپور و تعهدات بین‌المللی جمهوری اسلامی  [2009 Jan] 
*میان ماه من تا ماه گردون! دو کتاب خاطرات جعلی زندان و دو واکنش متفاوت فرهنگی [2008 Dec] 
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش دوم)   [2008 Dec] 
*چند نکته در ارتباط با مهر و موم کردن کانون مدافعان حقوق بشر   [2008 Dec] 
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش اول)  [2008 Dec] 
*برخورد گزینشی با حقوق زنان  [2008 Dec] 
*آرامگاه مادر !  [2008 Dec] 
*پرویز زند شیرازی نیز به ابدیت پیوست  [2008 Dec] 
*مادر، «افسانه است، اما دروغ نیست» مادر فاطمه صادقی دانشمند، نماد مقاومت خانواده‌ی بنازاده امیرخیزی! [2008 Dec] 
*دادگاه یا سرپوشی بر جنایت باندهای رژیم در شیراز   [2008 Dec] 
*رفیق‌دوست و حکم مهدورالدم  [2008 Nov] 
*مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!  [2008 Nov] 
*به پاس مقاومت و ایستادگی علی صارمی   [2008 Nov] 
*هشدارهای امنیتی سایت تابناک را جدی تلقی کنیم  [2008 Nov] 
*نوری زاده و دسته گل تازه به آب داده  چه کسی پسر خاله چه کسی است؟  [2008 Nov] 
*غلامرضا جلال و روایت‌های غیرواقعی زندان  [2008 Nov] 
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»  [2008 Oct] 
*انتخاب اوباما شرایط را برای رژیم سخت‌تر می‌کند  [2008 Oct] 
*همنامی جنایتکاران و معضل اپوزیسیون- بخش دوم   [2008 Oct] 
*هویت اصلی داوود لشگری یکی از مسئولان کشتار ۶۷   [2008 Oct] 
*اپوزیسیون و معضل همنامی جنایتکاران   [2008 Sep] 
*آیا سانسور شاخ و دم دارد؟   [2008 Sep] 
*هیئت کشتار زندانیان سیاسی در روایت گروه‌ها و فعالان سیاسی!  [2008 Aug] 
*کشتار ۶۷، سعید شاهسوندی و پروژه‌ی جعل تاریخ  [2008 Aug] 
*بیستمین سالگرد کشتار ۶۷ و انتشار خاطرات جعلی   [2008 Aug] 
*گفتگو با ایرج مصداقی در مورد در مورد جناح‌های رژیم، خطر جنگ، خطرات اتمی شدن رژیم، وضعیت اپوزیسیون، جنبش‌های مردمی و ....  [2008 Jul] 
*سانسور زنان در انتخابات کانون نویسندگان ایران !  [2008 Jul] 
*«غنی سازی» دروغ و «توسعه» جعل در دستگاه رژیم   [2008 Jun] 
*پاسخ به «فراخوان» فریدون گیلانی و ذکر چند خاطره  [2008 Jun] 
*روایت وارونه‌ی مسعود بهنود و محسن سازگارا از ۳۰ خرداد   [2008 Jun] 
*سازگارا با جنایتکاران، ناسازگارا با قربانیان  [2008 Jun] 
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در رابطه با کتاب «برساقه تابیده کنف»   [2008 Jun] 
*دست های خونین باندهای رژیم در انفجار شیراز   [2008 May] 
*داستان زنی که «هفت شوهر» دارد و حافظه‌ی تاریخی  [2008 Apr] 
*علی‌محمد بشارتی یکی از بنیانگذاران دستگاه سرکوب و جنایت رژیم   [2008 Apr] 
*امیرفرشاد ابراهیمی درس آموخته‌ی مکتب ولایت  [2008 Apr] 
*سید کاظم کاظمی، از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی، شکنجه‌گر و جلاد اصلی فعالین چپ ایران   [2008 Mar] 
*عید ۶۲ در زندان گوهردشت  [2008 Mar] 
*نوری‌زاده، بانک مرکزی جعلیات و عصاره ژورنالیسم بی‌اعتبار   [2008 Mar] 
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)  [2008 Feb] 
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین  [2008 Feb] 
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷  [2008 Feb] 
*بهنود پدیده‌ای که از نو باید شناخت  [2008 Feb] 
*محمد مهرآیین یکی از مهم‌ترین دژخیمان اوین  [2008 Feb] 
*نقش های گوناگون هوشنگ اسدی تواب فعال زندان  [2008 Feb] 
*کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز  [2008 Feb] 
*برگشتگان ازدیار مردگان  [2008 Feb] 
*ILO - پیشرفت دولت جمهوری اسلامی در سال های گذشته در سازمان ‌بین‌المللی کار (بخش هشتم - پاياني)   [2008 Feb] 
*ILO - نگاهی به کنفرانس بین‌المللی کار و سیاست های به کار گرفته شده از سوی رژیم در این کنفرانس‌(بخش هفتم)   [2008 Feb] 
*ILO - تشکل‌های کارگری رژیم از نگاه سازمان بین‌المللی کار (بخش ششم)   [2008 Feb] 
*ILO - خانه کارگر جمهوری اسلامی (بخش پنجم)   [2008 Feb] 
*ILO - تشکل‌های کارگری در جمهوری اسلامی و مغایرت آن ها با کنوانسیون‌های بین‌‌المللی (بخش چهارم  [2008 Feb] 
*ILO - گزارش کمیته متخصصین در ارتباط با اجرای کنوانسیون ها و توصیه نامه ها به نود و سومین کنفرانس بین‌المللی کار و کمبودهای آن (بخش سوم)   [2008 Feb] 
*ILO - کنوانسیون های بین‌المللی که مورد تصویب دولت‌های ایران قرار گرفته‌‌‌اند (بخش دوم)   [2008 Feb] 
*ILO - کنوانسیون‌های بین‌المللی، ترفند‌های رژیم (بخش اول)   [2008 Feb] 
*برای مادرهایمان، «دل‌پاکان» و «دل‌سوختگان» روزگار  [2008 Jan] 
*کشتار ۶۷ در شعر زندان  باغ‌ها/ آنگاه که شکفته‌ترند/ کوله‌ی پاییز را/ پربار می‌کنند [2008 Jan] 
*نگاهی گذرا به نمایشنامه‌های زندان  [2008 Jan] 
*اعلامیه جهانی حقوق‌بشر دستاورد بزرگ بشریت  [2008 Jan] 
*یقه واقعیت را نمی‌توان گرفت؛ (در مورد کتاب نه زیستن نه مرگ)  [2007 Dec] 
*آقای زرافشان به کجا می‌روید؟  [2007 Dec] 
*احکام خمینی و خامنه‌ای به حسینعلی نیری رئیس هیئت قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷   [2007 Dec] 
*نظرات «استاد» عبدالله شهبازی و چگونگی برخورد بقایای حزب توده با او  [2007 Dec] 
*روزشمارقتل‌عام ۱۳۶۷  [2007 Oct] 
*مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی  [2007 Aug] 
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم) بخش «نقشه زندان»، جلد چهارم«تا طلوع انگور» [2007 Jan]