واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
ایرج شكری

 
از تصاویر و «جلوه های» اخیر خر تو خری بودن اوضاع  که اوباش پروری رژیم هم در آن دخیل بود، یکی اظهارات توهین آمیز حسن عباسی به ارتش و دیگری وقاحت بی حد در «شکر خوری» علیه هنرمندان توسط اوباش انصار حزب الله در نشریه مربوطه بود. حسن عباسی در یکی از جفنگیاتی که جمجمه زباله ساز و چانه خستگی ناپذیرش  زیاد تولید می کند و گویا در سال 89 بر زبان آورده بود، ضمن برچسب زنی بلاهت بار به پیروی از رهبرش خامنه ای، به اعتراضات مردم به تقلب در انتخابات 88 و آنها را «میلشیای آمریکا» نامیدن که در برابر میلشیای نظام - بسیج- شکست خورد، از این که ارتش در آن ماجرا واکنشی نشان نداده بود، ارتش را مورد تحقیر قرار داد و آن را باب طبع اوباما دانست.
دهن دریدگی و شکرخوردن با لقمه های«کله گربه ای» گردانندگان «یا لثارات الحسین» که اوباش ولایتمدار بشدت عقب مانده و نادان و ضد ایرانی از قماش سرتیپ پاسدار «حاج شهاب»- همانی که حکم تخریب تندیس آریوبرزن در یاسوج را داده بود- هستند، در واکنش به جشنواره حافظ، با درج عکس هنرمندان سینما و تلویزیون همراه بانوانشان و درج یادداشتی با عنوان «دیوث  کیست» در کنار آن، آنها را که حجاب همسرانشان از نوع «حاج خانم»ی و«فاطمه کماندو»یی نبود،«دیوث» خطاب کرده بودند که البته اسم و عنوان و صفتی است کاملا مناسب و«حق» خودشان.
اهانت حسن عباسی و واکنشهای ارتش
در مورد اظهارات حسن عباسی و تحقیر ارتش، واکنش ارتشیان شدید و آنی بود و برای اولین بار ارتش (البته با دادن فرصت عذر خواهی به حسن عباسی)، به رسیدگی مساله در مراجع قضایی در صورت عدم عذر خواهی تاکید کرد. این مساله را فرمانده نیروی زمینی در دیدار با «جانبازان قطع نخاعی» جنگ در 7 مرداد در مرکز توانبخشی در مشهد بیان کرد. سرتیپ پور دستان گفت:« دکتر حسن عباسی باید هر چه سریع تر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند، در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد» و یاد آور شد« مدیریت حقوقی نیروی زمینی دادخواستی علیه حسن عباسی تهیه کرده و بزودی وی توسط دادگاه احضار خواهد شد تا پاسخگوی اظهارات خود باشد».
حسن عباسی در فرصت داده شده عذرخواهی نکرد. نیروی زمینی همانگونه که فرمانده آن یاد آور شده بود، مساله را از طریق قضایی دنبال کرد. سازمان قضایی ارتش حسن عباسی را احضار کرد و او بعد از احضار، با ننه من غریبم بازی در آوردن که حرفهایش که مربوط به شش سال پیش است، «تقطیع» شده است، یک پیام معذرت خواهی خطاب به فرمانده کل ارتش فرستاد. بعد از آن فرمانده نیروی زمینی در پیامی به تکریم از او پرداخت، تکریمی که عباسی شایسته آن نبود و پیام خود را هم نه با ذکردرجه و مقام، بلکه به عنوان «سرباز مردم» امضا کرد. عباسی بعد از احضار به دادسرای نظامی می توانست با قید سپردن وثیقه یی که توانایی سپردنش را هم داشت به سرکار خود برود، ولی چون وثیقه ای نسپرد، بازداشت شد است. خبر مربوط به این بازداشت در رسانه های وابسته به جناح هار وابسته به سپاه، با تیتر «عباسی با شکایت ارتش جمهوری اسلامی بازداشت شد»، درج شد اما سایت های نزدیک به جناح رقیب بازداشت او را به «شکایت ارتش» از او گره نزدند و در تیتر خبر تنها نوشتند حسن عباسی بازداشت شد. از خبر کوتاهی که «ایسنا» روز جمعه 15 مرداد در مورد علت بازداشت حسن عباسی داد، چنین پیداست که او عمدا نخواسته بود وثیقه ای را که موجود بوده و مورد قبول شعبه بازپرسی دادسرای نظامی بوده بسپارد و به همین دلیل حکم باز داشت او صادر شده بود. ایسنا نوشت:« یک مقام آگاه در سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه قرار صادره درباره متهم حسن عباسی بازداشت نبوده است، گفت: نامبرده در دومین جلسه تحقیق، به رغم آمادگی شعبه بازپرسی در همان روز برای پذیرش وثیقه ی موجود، از تودیع وثیقه خودداری و به همین علت روانه بازداشتگاه شد.وی تصریح کرد: با توجه به آمادگی متهم جهت تودیع وثیقه، اقدامات قانونی از جمله مکاتبه با اداره ثبت جهت بازداشت سند صورت گرفته و پس از طی مراحل قانونی، نامبرده آزاد خواهد شد».
بنابراین حسن عباسی که عضو رسمی سپاه پاسداران است(1) با این کار خواسته بود با یک تیر دو نشان بزند:هم سرو صدای رسانه ای در اطراف خودش و در حمایت از خودش از سوی باندهای جناح هار - که اصلا کارشان جز جنجال و غوغا و اوباشگری چیز دیگری نیست- به راه بیاندازد، چنان که مواردی در این زمینه چه به شکل رسانه ای و نوشتن مطلب در سایتهایی مثل رجا نیوز و چه بشکل «نمایش» مثل در دست گرفتن عکس او در برابر حرم معصومه در قم دیده شد http://aftabnews.ir/fa/news/386448
هم این که مظلوم نمایی کند و با این کار به خیال خود و در محاسبات«استراتژیک» خودش باعث شرمندگی ارتشیان شود.
اما واکنش ارتش تنها شکایت کردن نبود. پاسخ انتقاد آمیز افسری که گویا درجه سرگردی دارد در یک سخنرانی در مسجدی که باید مسجدی یا حسینه ای ساخته شده در داخل یکی از مراکز ارتش باشد و به احتمال زیاد در محل ستاد ارتش است، در شبکه های اجتماعی قرار گرفت(2). این افسر که احتمالا از عناصر سازمان سیاسی- عقیدتی ارتش باید باشد به عباسی یاد آورشد که ارتش به وظائف قانونی و به توصیه «امام» عمل می کند و ضمن اشاره به وضع تحقیر آمیزی که در ترکیه بعد از کودتا برای ارتش پیش آمده است، تاکید کرد که ارتش فقط به امر و دستور «رهبر» عمل می کند.
 
 او همچنین اهانت به مقامات دولتی را هم کار نادرستی دانست و به عباسی یاد آور شد که به هرحال دولت با تایید رهبر اعتبار یافته و کار می کند.
 
 او همچنین با توجه به این که حسن عباسی به فعالیت های دیگر سپاه در زمینه های اقتصادی و پروژه های «عمرانی» به عنوان وجوه کارایی سپاه اشاره کرده بود، وارد این گونه کارها شدن ارتش را، به زیان کارآمدی ارتش در نقش و وظیفه ای که بعهد دارد یعنی حفظ مرزهای کشور دانست. اظهارات این افسر ارتش در عین حال نشان دهنده آن است که تجربه انقلاب سال 57 و رودررو قرار گرفتن ارتشی که کودتای 28 مرداد را در کارنامه خود داشت، با مردم و ازهم گسیختگی ارتش با رویداد انقلاب و آثار و عوارض بعدی آن، این تجربه را در ارتش بجا گذاشته است که ارتش نباید در مساله نارضایی ها و اعتراضات مردم ، به عنوان نیرویِ سرکوبگر وارد صحنه شود و نیرو تلاش ارتش باید روی حفظ و امنیّت مرزهای کشور متمرکز شود. اگر چه بعضی از فرماندهان ارتش مثل آن «خادمِ ثامن الائمه» فرمانده کل کنونی ارتش، هنوز رسوباتی از تفکر 28 مردادی را در ذهن های خود حمل می کنند.
 
سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش
 
او این رسوبات را در اول اردیبهشت سال جاری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم سالگرد ترور سر لشکر قره نی (کسی که بعد از کودتای 28 مرداد با حکم شاه رئیس و فرمانده رکن2 که همان ضد اطلاعات ارتش بود، شده بود) در ستایشی که از موضع و اقدام سرکوبگرانه و خودسرانه قره نی علیه مردم و خود مختاری خواهان کردستان، کرد، به نمایش گذاشت. صالحی فرمانده کل ارتش گفت«او اولین کسی بود که پس از انقلاب به صورت قاطع دستور داد ارتش به جنگ با ضد انقلاب برود»
صفت مناسبی برای حسن عباسی از «مرآت البلها»
به هرحال همانطور که از آغاز معلوم بود، بازداشت عباسی طولی نکشید و روز 16 مرداد آزاد شد. این جناب بحرالعلوم حسن عباسی درآن سخنرانی مورد اعتراض و نیز سخنرانی های دیگرش دائم روی «منِ» خودش تاکید کرده و خودش خیال می کند که چنان شخصیت مهمی است که غرب روی اظهارات و تحلیل های او موضعگیری می کند و واکنشهایی نشان می دهد. در عربده کشی ها و آسمان ریسمان بافتن و چرند گویی برای محکوم کردن فیلمی به اسم«جای دیگر» و هنرمندان کشور و تزریق تعصب به عناصر نادان حزب اللهی و اوباش بسیجی، تعصبی که هم چسب «وحدت» و هم «درونمایه» ایمانی لشکر اوباش ولایتمدار در ستیز رژیم با مردم و نیروهای پیشرو و آزادیخواهان است، این خودبزرگ بینی و خودشیفتگی او با ادعاهایی که در مورد «متخصص علوم ستراتژیک» و «امنیت ملی» و استاد «فلسفه هنر» بودن می کند، به روشنی نمایان است(از دقیقه 35 به بعد در لینک زیر).
خنده دار این که این خـودشیفته پرچانه که عربده های ضد غربی و ضد آمریکایی می کشد و خود را معلم فرهنگ «انقلابی و اسلامی» می داند، در یکی از سخنرانی هایش به این که عینک دودی «آمریکن اُپتیک» صد و بیست هزار تومانی در اوائل حضورش در بسیج و سپاه و زمانی که حقوقش ده هزارتومان در ماه بوده خریده بوده و می زده است؛ می نازد.
خودشیفتگی (نارسیسیسم) و «از خود متشکر بودن » او در آن حد است که در یکی از سخنرانی هایش ادعا می کند که نیویورک تایمز به طور هفتگی در مورد سخنان او مقاله می نویسد(3) و این که او تنها استاد دانشگاه ایران است که نظراتش در خارج از ایران هم درس داده می شود. با این ویژگی و با آن فیگور «کماندویی» و آن عینک آمریکایی آمریکن اوپتیک گرانقیمت زدنش، واژه های شناخته شد، برای توصیف شخصیت اش چنانکه چند سطر پیش آمده است، رساننده نیستند. این «ابعاد» شخصیت او و یافتن واژه ای برای توصیف آن مرا یاد واژه ای انداخت که زمانی خیلی دور و قبل از انقلاب و در دوران دانشجویی در کتاب «عقاید النساّء و مرآت البلها»(کتاب به فارسی است)
 
خوانده بودم و به خاطر ترکیب عجیب اش در یادم مانده. این را هم بی مناسبت نمی دانم یاد آوری کنم که این کتاب در سال 1349 توسط انتشارات طهوری که از انتشاراتی های رو به روی دانشگاه بود، منتشر شد. من آن را در ویترین کتابفروشی دیدم و نظرم را جلب کرد و آن را خریدم. این انتشاراتی کتابهای تحقیقی خوبی منتشر می کرد. دراینجا آن را نداشتم اما خوشبختانه توانستم در اینترنت آن را بیابم(4). آن واژه و اصطلاح و صفت مندرج در مرآت البلها را  که  مناسب برای توصیف شخصیت تحفه دستگاه ولایت فقیه- حسن عباسی می دانم، «گوز دسته نقاشی» است. در توضیح معنی آن آمده است«کسی را گویند که باوجود کراهت منظر خود را قشنگ داند و قباهای گلمگلی در بر کند. این صفت از تجمّل ناشی شود که از لوازم عُجب[به خود نازیدن، تکبّر] است». ملاحظه می کنید که این مناسب تر از واژه های روانشناختی فارسی مثل خود شیفته و خود بزرگ بین یا واژه های فرنگی معادل آن برای حسن عباسی است: «گوز دسته نقاشی».
 
یا لثارات الحسین و اهانت به هنرمندان
 
  مساله اهانت به هنرمندان توسط نشریه یا لثارات، انعکاس به مراتب گسترده تری از مساله اهانت حسن عباسی به ارتش داشت و انتشار مجدد آن  به رغم توقیف و لغو امتباز آن از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، اعتراض هایی از سوی کارگزاران دولتی را هم برانگیخت.  چهره شاخص و «دبیر کل» این اراذل و اوباش، عبدالحمید محتشم نامی است از تفاله های «دفاع مقدس». شروع فعالیت اینان به دوره ریاست جمهوری  رفسنجانی بر می گردد. ده نمکی و الله کرم نیز از چهرهای سرشناس و فعال آن بودند. اینان به شکل گروه موتور سواران راه می افتادند و حاجی بخشی هم باریش سفید بلندش و با تفنگ دوربین دارش همراه اینان بود. او چند سال پیش به دیار عدم رفت. کار اینان اهانت به شهروندان به ویژه زنان و دختران و دادن شعار مرگ بر بی حجاب و ایجاد رعب و وحشت با حمله به موسسات انتشاراتی و  تجمع و اعتراض به نمایش فیلم های سینمایی و نیز در مورادی تهدید جناح رقیب بود( و هنوز هم اینان دسته اراذل و اوباش «آماده عملیات» در خیابانها هستند). اوباشگری خیابانی اینها در دوره خاتمی هم ادامه داشت. مثلا جلوی خبرگزاری رسمی رژیم جمع می شدند و به خاطر آنچه که از نظر اینان خطا بود و از آن خبرگزاری دیده بودند تهدید می کردند که آنها را از پنجره اتاق کارشان به خیابان پرتاب خواهند کرد یا جلوی مجلس عربده کشی می کردند و سردار سرتیپ دکتر فلسفه! الله کرم به «لیبرال ها و فراکسیون نمک گیرها» خط و نشان می کشید که آنها را از مجلس بیرون خواهند ریخت و چنین و چنان خواهند کرد. اوباش گری اینها از طریق رسانه ای و اینترنتی وبا نشریه چاپی همچنان ادامه دارد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات که خود سازمان دهنده این گروه که هسته اصلی آن از تفاله های بسیجی و پاسدار دوران جنگ هستند، از آنها با نقش و عملکرد گروههای ضربت استفاده می کنند، بدون این که مسئولیتی در برابر رفتار اینها به عهده بگیرند. اینان بخشی از «لباس شخصی» های وزارت اطلاعات و سپاه را در یورش به اعتراضات مردم را تشکیل می دهند. این حرامزاده ها، در حمله به کوی دانشگاه در سال 78 و ضرب و جرح دانشجویان و پرت کردن آنان از طبقات فوقانی ساختمان به بیرون، با گفتن یا ابولفضل و یا فاطمه زهرا شرکت داشتند. لیست اعمال جنایتکارانه این اوباش ولایتمدار «دیوانه حسین»، بلند است(5)
 
اینها در عمل ادامه دهنده کار همان «فالانژ»های اول انقلاب هستند که به میتنگ ها و تجمعات و بساط کتاب هواداران سازمانهای انقلابی و چپ حمله می کردند و پاسدار قالیباف هم همانگونه که خودش در گفتگوی خصوضی با دانشجویان بسیجی تصریح کرده (6) جزو آنها بوده که سازمان دهنده آن بهشتی معدوم، دبیرکل حزب جمهوری اسلامی بود. حزبی که تقریبا تمام چهرهای قدیمی رژیم در دسته بندی یهای کنونی رقیب و متخاصم را (که بعضی هاشان در حد نفرت از یکدیکر در برابر هم هستند)، چون «ید واحده» برای یورش به گروههای ترقیخواه و چپ و خفه کردن صدای اعتراضات مردم و متلاشی کردن تشکّلهای انقلابی و مردمی برپا شده در ماههای اعتصابات سراسریِ انقلاب سال 57علیه رژیم شاه را، در خود یا درکنار خود داشت؛ از جمله میرحسین موسوی سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی و شیخ مهدی کروبی که اکنون هر دو به خاطر اظهار وجود در برابر ولی فقیه،«آقای خامنه ای» از همان حزب، در «حصرند» و نیزاسدالله بادمچیان از جناح هار و عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی را. اراذل و اوباش انصار حزب الله، پیویسته از حمایت جناح هار رژیم، برخوردار بوده اند چنان که در ماجرای اهانت اخیر به هنرمندان سینما، به رغم لغو مجوز انتشار نشریه شان توسط هیات نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد، دوباره با اجازه دستگاه قضایی، با اهانت جدید به هنرمندان منتشر شد.
در این مورد هم بحث ها بین قوه قضائیه و وزارت ارشاد رژیم نشان داد که خر تو خری شدیدی برگردش امور در رژیم گند گرفته آخوندی حاکم است. آخرین اظهار نظر دو طرف جَدَل(در زمان نوشتن این مطلب)، مربوط است به اظهارات جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران و جنتی وزیر ارشاد رژیم در روز 18 مرداد. دادستان تهران در سخنان خود ادعاهای وزارت ارشاد در مورد نقش قوه قضائیه در دادن اجازه انتشار مجدد به یا لثارات را عذر بدتر از گناه دانسته و مسئولیت وزارت ارشاد در تاخیر در ارسال تصمیم به لغو مجوز دیماه گذشته یالثارات را تا 12 مرداد امسال را یاد آور شده و وزیر ارشاد هم حرفهایی در مورد نارسایی و اشکال قانونی در این مورد زده است*.
محتشم سرکرده اوباش انصار حزب الله
محتشم سرکرده انصار حزب الله که از اوباش شناخته شده ولایتمدار است، چند سال پیش در مصاحبه ای در سوالی که از او در مورد همراهان و یارانش شده بود، جدایی یا کنار کشیدن بعضی ها را یاد آوری و در آن به یکی از همراهان جدا شده اش اشاره کرده بود که از جمله اختلاف نظرها با او را «تجدید نظر طلب» شدن او دانسته و یاد آور شده بود که مثلا او بابک خرم دین را شخصیتی شایسته احترام می دانست و استدلال آن فرد جدا شده برای احترام به بابک دفاع او از میهن در برابر دشمن بوده است. به لحاظ ضد ایرانی بودن،این حزب اللهی با آن سرتیپ پاسدار – شهابی فر(حاج شهاب) - که دستور برداشتن تندیس آریو برزن را در یاسوج داده بود، از یک گنداب سیراب عقیدتی و فرهنگی می شوند که همان آموزه های آخوندی است. اینان کلا بیرون از «اسلامِ شیعه» به روایت روضه خوانها، برای هیچ چیزی ارزش قائل نیستند و اساسا «میهن» و «میهن پرستی» برای اینها واژه هایی مذموم و حتی ضد دینی است چنانکه خمینی ملی گرایی را «خلاف اسلام» می دانست.
آخوند جوادی عاملی  و حکایت عبید زاکانی
 بکار بردن صفت « دیوث» برای کس یا کسانی در انتقاد از عملکرد آنها، سرمشقی است که آخوند جوادی عاملی با بکار بردن آن در مورد عملکرد دولتیان(بدون اشاره مستقیم به آنها) با استناد به حدیث و روایت از پیامبر اسلام و امام جعفر صادق، به اوباش حزب اللهی داد. او در سخنانی در دیدار محمد رضا عارف با او در 20 اردیبهشت گفته بود:« دیاثت یا اخلاقی است و یا سیاسی. کسی که بیگانه را راه می دهد دیوث سیاسی است بیگانه را در حریم خود راه دادن و وارد حریم غیر شدن با غیرت سازگار نیست». http://www.dolatebahar.com/telex-256283.html
این جوادی عاملی یکی از «آیت الله» های تربیت یافته و محصول مرکز «علم و فضل و آموزش فقه شیعه» یعنی شهر قم و از شاگردان خمینی و بعد از انقلاب دارای مسئولیت و پست هایی از جمله عضویت شورای عالی قضایی،مسئولیت دادگاه انقلاب شهر آمل، نمایندگی مجلس خبرگان رهبری (دور اول و دوم) از مازندران و عضو هیات سه سه نفره حامل پیام خمینی به گرباچف بوده است.
 گفته می شود 80 درصد زنان متآهل شهر قم، خانه نشین هستند چون بنابر اختیارات شوهر و محدویت های زن(همسر) در قوانین رژیم آخوندی، شوهرانشان به آنها اجازه کار کردن در بیرون از خانه را نمی دهند. فضای این شهر به خاطر وجود مراکز آخوند پروری مثل حوزه علمیه قم و نیز دفاتر و «بُیوت علما و مراجع» اختناق آمیز است. اگر چه نسل جوان در این شهر هم «هنجار شکنی» می کند و دیده شدن دختران نوجوان دوچرخه سوار در بعضی محلات، دل حزب اللهی ها را خون کرده است و نیز اخباری از مسمومیت های ناشی از مصرف مشروبات الکلی در این شهر، در رسانه ها دیده شده است .این مسائل و بد آموزی «آیت الله» جوادی عاملی و تاثیرات آن، چنان که در رفتار اوباش یا لثارات، آدم را یاد حکایتی از عبید زاکانی می اندازد:« دو نفر در قم از زمان طفلی تا به وقت پیری با هم مبادله می کردند، روزی بر سرمنار به همین معامله مشغول بودند، چون فارغ شدند یکی به دیگری گفت این شهر ما سخت خراب است. دیگری گفت که پیران با برکتش که من و تو باشیم، آبادی در آن، بیش از این توقع نتوان داشت». این آیت الله که مثل اکثر آیت الله های قم نشین و حوزه نشین «دلواپس» روابط خارجی هستند و «رگ غیرت» تشان در این مساله خیلی زود متورم می شود اما، در مورد فقر و اعتیاد و فحشا که حاصل عملکرد همین رژیم اسلامی ولایتمدار است، غیرتی نمی شوند و احساس مسئولیت نمی کنند و کسی را به «دیوثی» متهم نمی کنند.
خمینی صفتان بدتر از دیوثان ناظر برصحنه
 نزدیک به چهل سال پیش کشوری با آن همه امکانات ثروت و نیروی متخصص به دست این آخوندهای فرومایه افتاد که می توانست آبادترین و پیشرفته ترین کشور منطقه باشد. در این امر با توجه با تغییر و تحول و توسعه شیخ نشین های جنوب خلیج فارس طی سی سال گذشته، شیخ نشینهایی که از پر مسافرترین مقاصد گردشگری نزدیک کشور با هفته ای دهها پرواز از ایران به آنجا شده، و مقایسه  با عملکرد رژیم می توان یقین داشت. آخوندها به اسم اسلام و قرآن و اجرای احکام شرع و صدور انقلاب مصیبت ها و جنایت ها به مردم رو داشتند که سرکوبی و کشتار و «انقلاب فرهنگی» و جنگ ویرانگر هشت ساله و غارت دارایی مردم ایران و فساد و فحشا حاصل آن است. اگر امروز بنا بر آمار و تحقیقات دستگاههای دولتی مثل دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی  سن روسپیگری و تن فروشی تا سیزده سال پایین آمده است و سن دختران فراری تا 9 سال و این که 11 درصد از زنان روسپی در تهران زنان شوهر داری هستند که با رضایت شوهرانشان به این کار می پردازند، اینها نتیجه «مدیریت» آخوند و پاسدار و کارگزاران ولایتمدار  بوده است. همانهایی که با خرج کردن میلیاردها دلار از پول مردم ایران در جاهایی مثل لبنان و سوریه دنبال «صدور انقلاب اسلامی» هستند و در رویاهای قدرت پرستانه و ابلهانه خود،«عمق استراتژیک» و دامنه نفوذ خود را دریای مدیترانه می بینند. همانهایی که هرکجا که باشد( و نه تنها در محرم و عاشورا و 21 ماه رومضان) حتی بدون مجلس روضه، حتی با دیدن آدمک هایی از چوپ و مقداری پارچه سبز و سیاه و گردش ذهنی در «کوچه های بنی هاشم» و یاد آوری«مظلومیت حسین» و «علی» اشک می ریزند، اما از مصائب و مظلومیت هزاران خانواده تحت فشار کمرشکن فقر بر آنها و رنج کودکان خیابانی و روسپیان سیزده چهارده ساله، ککشان هم نمی گزد. اینها را چه باید نامید؟ هیچ یک از ماها، ما مخالفان سرنگونی خواه و برانداز و سایر آزدیخواهان صادق و مردم دوستِ مخالف این رژیم مذهبی لعنتی، در این وضع نقشی نداشته ایم. این حاصل عملکرد رژیمی است که بر اساس اسلام و قرآن و ولایت خمینی و «امامت» او بر «امت» برپا شد و نتیجه «مدیریت» و کار مؤمنانی است که نمازشان را هیچوقت ترک نکرده اند و بعضی هاشان هم از فرط تکرار و استمرار نماز خواندن، پیشانی پینه بسته از اثر سایش مُهر دارند و همه  ولایتمدار هستند. ما همراه با مردم آزدایخواه و میهن دوست ایران بهای سنگینی در مخالفت با اینان پرداخته ایم. آنانی که مسبب این وضع هستند، خیانت و جنایاتشان در حق مردم ایران بسیار عظیم تر از آن است که بشود با واژه یی که برای بیان فساد و سقوط اخلاقی بکار می رود توصیفشان کرد. باید واژه ای ویژه یافت. شاید خمینی صفت مناسب تر از هر واژه ای باشد. همچنان که «حزب اللهی» مفهوم خاصی برای مردم دارد که به کلی متفاوت از آن چیزی است رژیم معرفی می کند.
 
************
 
منابع و توضیحات:
1-     شرح حال عباسی در ویکی پدیا و بی بی سی
در بی بی سی
2- سخنان یک افسر ارتش در واکنش به اظهارات عباسی
پیام ستایش آمیز سرتیپ پوردستان بعد از عذرخواهی عباسی
*-حرفهای وزیر ارشاد اسلامی
*-حرفهای جعفری دولت آبادی
3- در مورد بعضی ادعاها حسن عباسی
 
 
4- این کتاب کم برگ با مجموعه تصاویرش 79 صفحه است و به کوشش محمود کتیرایی منتشر شده و در برگیرنده دو «رساله» است، یکی کلثوم ننه که عقاید خرافی رایج بین زنان در دوران صفویه است و دارای 16 باب است و آن را منسوب به «آقا جمال خوانساری» که از فقهای سرشناس زمان خود بوده است می دانند. او در سالهای آغاز سده 12 قمری در اصفهان در گذشته است. قسمت دیگر «مرآت البلها» است که «رساله ای است انتقادی» در باب فرهنگ توده، منصوب به «شریعتمداری تبریزی» است که در واقع واژه نامه ایست از کلمات و اصطلاحاتی که برای صفات و حالات ناپسند بکار گرفته می شده است. من دو چاپ از این کتاب در خارج کشور دیده ام که با اسم کسان دیگری و نه محمود کتیرایی به عنوان تدوین کننده و گرد آورنده مطالب منتشر شده است که که با حذف بخش مرآت البلها افزودن مطالبی دیگر به کتاب، و ذکر این که در نگارش کتابشان به کتاب آقای کتیرایی هم مراجعه کرده اند، کتاب را به اسم خودشان منتشر کرده اند. به هرحال اصل کتاب در شکل PDF در اینترنت پیدا کردم که لینک آن در اینجا آمده است.
خواندن آن مخصوصا قسمت مربوط به عقاید خرافی دوران صفویه خالی از تفریح نیست. در ضمن در مرآت البلها در معنی «کس کش» و «قرمپف» شرحی آمده که به کلی با مفهوم رایج آن فرق دارد واین حتما آخوندها را عصبانی می کند و آن این است:«کس کش بر وزن چس پز، کسی را گویند که روز جمعه عیال خود را برداشته به شهزاده عبدالعظیم یا به امامزاده حسن برود».
5 – کارنامه سیاه و لیست اوباشگری های انصار حزب الله
6- اعترافات قالیباف در مورد شرکت در چماق کشی علیه تجمعات گروههای سیاسی در اوائل انقلاب
------------------------ 
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ -   ۱۲ اوت ۲۰۱۶ 
/

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی
*نکته یی برای یاد آوری –2
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد
*نکته یی برای یاد آوری
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی
*تاریخسازی مسخره
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا
*از کجا به اینجا رسیدیم
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف
*در ضرورت توضیح واضحات
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی
*اعتراض من به قلدرمنشی بود
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد
*شروری در صف اوپوزیسیون
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی
*آخوند مسخره از اخوان مسخره
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری
*این سخن را درنیابد گوش خر
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی:
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت
*خوابگردی در فراموشخانه زمان
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن