خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم
ایرج شكری

 

 در مرداد سال 58 که مصادف با ماه رمضان بود خمینی آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید تا سوژه و موضوع دیگری به سوژه  و روزهایی که رژیم به مناسبت آن روز برای نمایش «حمایت مردمی» و به صحنه آوردن «امت همیشه در صحنه» استفاده می کرد  اضافه کند. اگر اشتباه نکنم این اقدام خمینی در همان سخنرانی در 26 مرداد در قم صورت گرفت که در آن اظهار تاسف کرد که چر از اول چوبه های دار در میدانهای بزرگ برای درو کردن رهبران احزاب و دست اندرکاران مطبوعات مستقل برپا نکرده و تهدید کرد که در آینده با کسانی که آنها را «مفسد» نامید مثل امیر المومنین عمل خواهد کرد که در یک روز هفتصد نفر از یهود بنی قریظه را گردن زد. 

خمینی مساله فلسطین و قدس را مساله تمام مسلمان و مساله جهان اسلام نامید. طبیعی بود که به خاطر ظلم و ستم و جنایات اسرائیل علیه ملت فلسطین، توده های مردم در همدردی با آنان و محکوم کردن اسرائیل در تظاهرات سازمان یافته شرکت بکنند و «امام امت» هم از این امر سود می برد  و در برابر قدرتهای خارجی «قدرت نمایی» می کرد. البته خمینی تنها به همین اکتفا نکرد و کارگزارانش با پول و سرمایه مردم ایران، به تلاش برای گسترش نفوذ رژیم در فراسوی مرزها پرداختند و در این زمینه یا مثل لبنان از عناصر محلی گروه و تشکیلات برپا کردند یا گروههای موجود را تحت نفوذ خود قرار دادند و این که عکس خمینی و خامنه ای در مناطق تخت نفوذ حزب الله در لبنان و یا در راه پیمایی هایی در پاکستان دیده می شود، خود به خودی نیست.

به هر حال  از آنجا که بحران و تنش بین فلسطینیان و اسرائیل به راه حلی نیانجامیده و خودسری های رژیم غاصب و قصّاب اسرائیل، مردم عادی را در به خاک و خون کشیده و می کشد، برگزار راهپیمایی «روز قدس» که در چند کشور مسلمان یا بخشا دارای  جمعیت مسلمان سوژه همیشه زنده یی برای بهره برداری تبلیغاتی رژیم بوده است. امسال همزمان شدن این روز با حملات جنایتکارانه اسرائیل به نواحی مسکونی نوار غزه از جمله به بیمارستان و مدرسه به بهانه این که موشکها از آنجا به اسرائیل شلیک می شود و یا این که نفرات گروههای مسلح فلسطینی در آنجا پنهان شده اند و کشتار جمعیت غیر نظامی از جمله دهها کودک فلسطینی، فرصتی متفاوت از سالهای پیش برای رجز خوانی و خود نمایی ابلهانه سرداران سپاه مردم ستیز و آزادی کش انقلاب اسلامی داد. «چشمگیرترین» مهمل گویی متعلق به جانشین فرمانده سپاه، پاسدار سلامی است، همانکه قبلا چنده ماه پیش یا شاید در سال قبل بود که در یک از حّرافی هایش مدعی شد که «زمان شاه مردم نان جو هم گیرشان نمی آمد بخورند».

بنابر گزارشی که در «سپاه نیوز» از سخنرانی او در قبل از خطبه های نماز جمعه «روز قدس» نقل شده است او ضمن فرمایشات ایمانی خود، اینبار به صهیونیست ها خط و نشان کشیده است که:« ما شما را خانه به خانه تعقیب خواهیم کرد و انتقام قطره قطره خون شهیدانمان را در فلسطین خواهیم گرفت و این نقطه آغاز بیداری ملت‌های مسلمان برای شکست دادن شماست». در حالی که اگر زمانی برسد که صهیونیستها در وضعی قرار بگیرند که سردار سلامی و «امت اسلام» بتوانند خانه به خانه آنها را تعقیب بکنند و انتقام خون شهیدان را از آنان بگیرند، این دیگر باید آخر کار شکست اسرائیل باشد. فرمایشات دیگر و خودنمایی ایمانی، نامربوط هایی است که رحیم صفوی «دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری» گفته است. رحیم صفوی که در آغاز ریاست جمهوری محمد خاتمی فرمانده سپاه بود یکی دو جا نامربوط هایی گفته بود و تهدیدهای کرده بود که وقتی از «دایره محرمان» بیرون افتاد، واکنشهای جامعه دست و پای ایشان را در پوست گردو فرو برد و فرمایشتشان تبدیل به تف سربالا شد و روی صورت خودش افتاد. از جمله آن تهدید به گردن زدن ها و زبان بریدن ها بود که در فرمایشاتی در قم گفته بود، مثل فرمایشات سردار سرتیپ دکتر الله کرم، زمان بهم زدن سخنرانی انتخاباتی محمد خاتمی در قم، که گفته بود «خاتمی باید از روی نعش من رد بشود تا رئیس جمهور بشود» اما خاتمی رئیس جمهور شد و الله کرم فایده یی در بکشتن دادن وجود بی خاصیت خودش ندید.

این سردار سرلشکر صفوی، هر چند وقت یکباره ادعاهای نامربوطی می کند که برای دستگاه دیپلماسی رژیم درد سرساز می شود و کارکزاران رژیم در آن دستگاه هم بهترین راه چاره را در رفع و رجوع کردن مساله با زدن توسر این سردار سپاه اسلام یافته اند و با تکذیب مساله، که بیان دیپلماتیک «ببخشید غلط کرده که چنین حرفی زده» یا «ببخشید حال یه غلطی کرده او که کسی نیست و تصمیم گیرنده نیست»، قال قضیه را می کنند. مثل حرفهای مهملی که در اصفهان زده بود و ضمن آن ادعا کرده بود که:« خط مقدم دفاعی ما لبنان است» که خشم مقامات آن کشور را بر انگیخت و در نتیجه سفیر رژیم در آنجا، بیان چنان اظهاراتی از سوی رحیم صفوی را به کلی تکذیب کرد، که روشن است طرف مقابل به خوبی معنی آن را که «شما ببخشید حالا یه غلطی کرده او که مقام اجرایی ندارد» دریافت. حالا در خود نمایی های به مناسبت روز قدس این دستیار و مشاور عالی رهبر، رهنمود داده است که:« بایستی امنیت همه‌جانبه رژیم صهیونیستی در سطح داخلی و منطقه‌ای و بین‌الملل را از طریق تضعیف امنیت روحی و روانی و امنیت اقتصادی و سیاسی این رژیم، هدف قرار داد» و در ادامه افزوده « ادامه تسلط بر کشورهای عربی و اسلامی منطقه و غارت ثروتهای طبیعی مردم و حفظ حاکمان دیکتاتور و رژیم های سنتی و پادشاهی این منطقه و جلوگیری از بیداری اسلامی و کنترل انقلاب های مردمی منطقه را می توان از اهداف توطئه آمریکائیها دانست» می بینیم که این اظهارات در قسمت مربوط به اسرائیل می تواند زمینه ساز هر اتهامی به رژیم در مورد «تهدید امنیت اسرائیل» که برای غرب و دوستانش چیزی مقدس و دفاع از آن برای آمریکا اروپا وظیفه یی چون چراست، باشد که این به نوع خود می تواند برای رژیم مساله ساز باشد که بهای آن را در نهایت مردم ایران باید بپردازند.

موضوع دیگر حمله او به «رژیم های سنتی و پادشاهی» منطقه است که رژیم با آنها روابط دیپلماتیک دارد و سفارتخانه های طرفین در دو طرف دایر است. رابطه رژیم با بیشتر کشورهای دسته بندی شده توسط یحیی رحیم صفوی همرا با تنش است و سوء ظن است و این اظهارات بدون این که اثری عملی در جهت خواست این دستیار و مشاور عالی رهبر داشته باشد، فقط به تشنج و سوء ظن اضافه می کند و کار روی دست دستگاه دیپلماسی رژیم می گذارد و آنها ناچار خواهند شد که باز هم به زبان دیپلماتیک به آنها بگویند«ببخشید حالا یه غلطی کرده است، او که تصمیم گیرنده نیست». همین چند وقت پیش بود که آخوند روحانی در مورد مسائل پیش آمده در غزه به پادشاه بحرین نامه ای نوشت. خامنه ای هم که از عملکرد روحانی در مورد مساله غزه اظهار رضایت کرده بود، می بینم که کار این سرداران سپاه انقلاب اسلامی مثل نقش «انگل» در ارگانیسم حکومتی به ویژه دستگاه دیپلماسی است و کارش گرفتن نیرو انرژی از آن ضعیف کردن آن است. وزارت دفاع رژیم هم که تصدی آن به سردار سپاه(حسین دهقان) سپرده شده است در اطلاعیه به مناسبت روز قدس، ضمن ستایش از خمینی در تعیین روز قدس و حمله به اروپا و آمریکا و دبیر کل سازمان ملل در «حمایت از رژیم صهیونیستی»، در پایان ضمن خوابهای پنبه دانه یی، شروع مرحله یی را نوید داده است که خود گردانندگان تشکیلات رسمی فلسطینی دنبال آن نیستند این که:« بر اساس وعده الهی "ان الارض یرثها عبادی الصالحون" (سوره انبیاء آیه ۱۰۵) رژیم جعلی اسراییل به‌سرعت به پایان عمر خود نزدیک می‌شود و [...] شمارش معکوس برای تحقق "احیای فلسطین از بحر تا نهر" آغاز شده است و رژیم صهیونیستی را از این کابوس دهشتناک هیچ گریزی نخواهد بود». مهمل بودن این وعده روشن است و آن «از بحر تا نهر» هم از مهملات مقام ولی امر مسلمین در یکی دو سال پیش گرفته شده است.

اما دراین میان «بیانیه»یی هم، که در آن یک پیشنهاد برای اقدام بین المللی داده شده بود، با امضای 42 تن از سرداران سپاه انتشار یافت. اما عجیب این که این بیانیه که روز پنج شینه اول مرداد(یک روز قبل از روز قدس) صادر شده بود و قاعدتا  باید چند روزی  در صدر اخبار سپاه نیوز قرار می گرفت- چون عزیز جعفری فرمانده سپاه و سلامی جانشین فرمانده سپاه هم از امضا کنندگان بودند - اصلا به نظر می رسد کمی بعد از انتشار، صادر کنندگان آن به مهمل بودن آن پی برده اند و سعی کرده اند مساله را به نوعی درز بگیرند، چون روز شنبه با این که اظهارات تنی چند از این «سرداران دفاع مقدس» در مورد روز قدس همچنان در صفحه اول سپاه نیوز بود، نه در صفحه اول و نه در آرشیو آن دیده نمی شد و نگارنده نمی دانم که این بیانیه اصلا در سایت سپاه درج شده بود یانه. به هر حال در سایتهای نزدیک به سپاه و جناح هار هم آن را ندیدم. اما سایت تابناک روز شنیه هنوز آن را داشت.

http://www.tabnak.ir/fa/news/418993

 سرداران سپاه پیشنهاد برگزاری راهپیمایی 800 کیلومتر از «زیارت تا زیارت»، از کربلا تا قدس را داده اند و در این مورد نوشته اند: «مسلمانان جهان و پیروان سایر ادیان الهی از مسیحی تا یهودی می‌توانند در این راهپیمایی بزرگ و تاریخی و با شعار پیروزی خون بر شمشیر و بدون نیاز به حمایت و دخالت دولت‌ها به حیات ننگین و ضد بشری صهیونیزم در فلسطین پایان دهند. این راهپیمایی بزرگ هشتصد کیلومتری، از کربلا تا قدس، سیل خروشانی به راه می‌اندازد که برای همیشه منطقه را از وجود صهیونیست‌ها پاک خواهد کرد. هدف از این راهپیمایی، زیارت اماکن مقدس و قبله اول مسلمین خواهد بود، ولی همین راهپیمایی با شعارهای انقلابی و مشت‌های گره کرده، برای همیشه اسرائیل را دفن می‌کند. نباید فراموش کرد که ملت ایران تنها با دست خالی و با راهپیمایی‌های خود تانک‌ها و سلاح‌های رژیم پهلوی را از کار انداخت. شعار ملت ایران همواره پیام حضرت سیدالشهدا (ع) یعنی پیروزی خون بر شمشیر بوده و خواهد بود». ظاهرا ایده چنین راه پیمایی را هم آنان از راه پیمایی سالانه از نجف تا کربلا که به ادعای سرداران سپاه بیست میلیون نفر در آن شرکت می کنند و نیز مراسم سالانه حج گرفته اند و برآوردشان این بوده که در چنین راه پیمایی ده میلیون نفر شرکت خواهند کرد و در عوالم کربلایی خود، ارزیابی و نتیجه گرفته اند که:« بدیهی است، حرکت قریب به ده میلیون نفر در راهپیمایی "زیارت تا زیارت" از کربلا تا قدس به عنوان واقعه‌ای جاودان در تاریخ مبارزات مسلمین ثبت خواهد شد».

این تخیلات و توّهمات آدم را یاد آن اظهارات ابلهانه محسن رضایی «فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در ایام جنگ که یکی از امضا کنندگان همین بیانیه هم هست می انداز که درمصاحبه ای در 10 خرداد 65 با سال سرنوشت نامیدن آن سال  گفت: «تا کنون  تنها 2 در صد از نیروی مردمی و 12 درصد از نیروی اقتصادی کشور به کار گرفته شده است و بر اساس طرحی تمام هنرستانها و شروع به ساخت مهمات و اداوت نظامی خواهند کرد این طرح روز جهانی قدس اعلام می شود... رزمندگان ما برای پیروزی احتیاج به هواپیما و تانکهای پیشرفته ندارند، تنها کافی است ما چهار برابر عراقی ها نیروی پیاه با اسلحه سبک وارد میدان کنیم تا بردشمن صهیونیستی غلبه کنیم» این نابغه نظامی سپاه خمینی در ادامه ضمن اشاره به این که افغانستان و قسمتی از پاکستان و عراق و قسمت های از شوروی همه به ایران تعلق داشته اما به دلیل «تا به آخر نرفتن» از دست رفته است گفت« ولی این بار رهبری و ملت مثل گذشته نیست و امیدواریم بتوانیم با سرعت، 8 میلیون جمعیت به جبهه اعزام بکنیم...»* می دانیم که این نابغه استراتژی و تاکتیک نظامی بعد از به تنور جنگ ریخته شدن دهها هزار جوان و نوجوان بسیجی و بعد شکستهای سنگین سپاه اسلام از سپاهیان کفار بعثی در بهار سال 67، تازه «دوزاری ایش افتاد» که بدون تجهیزات نظامی پیشرفته ادامه جنگ ممکن نیست و نامه ای با لیست بلندی از تجیهزات مورد نیاز به نوشت. آنطور که در یکی از مطلب مربوط به علل پذیرفتن آتش بس از سوی خمینی در یکی دو سال پیش و مسئولیت رفسنجانی و نقش نامه محسن رضایی در این مساله آمده بود، خمینی بعد از خواندن نامه ای که او لیست درخواستهای خود برای ادامه جنگ را در آن آورده بود، گفته بود تهیه اینها فقط از یک ابر قدرت ساخته است. بعد هم که «امام جام زهر نوشید» و آتش بس با «صدام یزد کافر» را پذیرفت.

اکنون این ابلهان از خود راضی که از بعد از پایان جنگ در این کشور خدایی می کنند و هیچ کس و مرجعی هم نیست که از آنها حساب بخواهد، یکجا جمع شده و نبوغ خود را در این طرح هپروتی راه انداختن راهپیمایی ده میلیون نفری پس از تجمع و زیارت کربلا آن هم در شرایطی که بر عراق حاکم است و سگ صاحبش را نمی شناسد و برای رفتن به زیارت «قدس» و در آوردن آن از چنگ اسرائیل که باید برای رسیدن به آنجا یا از اردن و یا سوریه عبور کرد، طرح داده اند. راه پیمایی 800 کیلومتر ده میلیون نفری!! این ده میلیون نفر قرار است در طول این 800 باد بخورند یا به آب و غذا و خواب هم احتیاج دارند؟  اصلا به نظر می رسد اینها مفهوم عدد و رقم راهم مثل خیلی از کلماتی که بکار می گیرند، درست نمی فهمند. این احتمال هم هست «سرداران دفاع مقدس»(عنوانی که  برای خودشان در این بیانیه برای خودشان برگزیده اند)، هدفشان از ارائه این طرح تلاشی برای زدودن اتهامات تروریستی بودن اقدامات برون مرزیشان و گروههایی که از آن حمایت می کنند باشند و خواسته اند نشان بدهند که آنها به راه حل های غیرمسلحانه و غیرخشونت آمیز و تکیه بر افکار عمومی برای احقاق حقوق ملت فلسطین باور دارند. جالب اینجاست که این بیانیه در تناقض با اظهار نظرهای فردی و جداگانه بعضی از امضا کنندگان آن مثل سلامی و رحیم صفوی و دیگر ژنرالهای آشغال کله های سپاه است که امضاهاشان در زیر بیانیه آمده است. اما از طرف دیگر رهنمودی که خامنه ای  ولی امر مسلیمن و رهبرشان که یک روز بعد از انتشار آن بیانه و در سخنانی در دیدار دانشجویان ارائه کرد در تناقض است. او ضمن که این توضیح داد که منظور از این که خمینی گفته بود اسرائیل باید از بین برود، از بین بردن یهودیان آنجا نیست بلکه منظور برگزاری رفراندمی در آنجاست که مردم رژیم حاکم بر آن منطقه را تعیین کنند و به نظر او با چنین رفراندمی بساط اسرائیل در آنجا برچیده می شود و این راه نابودی اسرائیل است، افزود«البته تا زمانی که به یاری پروردگار، این رژیم سنگدل و آدم‌کش نابود شود، برخورد قدرتمندانه و مقاومت قاطعانه و مسلحانه، راه علاج این رژیم ویرانگر است. این اعتقاد ما است که کرانه‌‌ى باخترى هم مثل غزه باید مسلح بشود.

کسانى‌‌که علاقه‌‌مند به سرنوشت فلسطینند، اگر میتوانند کارى بکنند، کار این است؛ در آنجا هم باید مردم را مسلح کنند». شاید تناقض این رهنمود با آن پیشنهاد «خیره کننده» سرداران دفاع مقدس هم دلیل درز گرفته شدن و «از جلو چشم برداشتن» آن باشد. در مجموع، اظهار نظر ها و خود نمایی های عناصر رژیم ولایی به مناسبت «روز قدس» آیینه تمام نمایی از خر تو خربودن امور رژیم دسته اشرار اسلامگرای ولایتمدار، است که بر سرنوشت مردم ایران مسلط شده اند و 35 سال مردم  با جنایت و با استبداد و سرکوب مصائب بسیاری برای مردم آفرینده اند و برای عظمت طلبی های ابلهانه شان، هزینه های فراوان از دارائی مردم ایران پرداخت شده است. هزینه های که می توانست در راه آبادنی کشور و بهبود وضع زندگی مردم و از جمعه در زمینه نوسازی مدارس و ایجاد مدارس و فضاهای آموزشی و فراهم کردن آب آشامیدنی سالم و مبارزه با آلودگی هوا و... به کار گرفته شود.

 

گاهشمار ماهنامه شورا – شماره 20 و 21 خرداد و تیر65 ص118. *

امضا کنندگان بیانیه از «زیارت تا زیارت»

1محسن رضایی، 2محمدعلی جعفری، 3علی شمخانی، 4رحیم صفوی، 5غلامعلی رشید، 6قاسم سلیمانی، 7محمدباقرقالیباف، 8مصطفی ایزدی، 9محمد باقری، 10محمدباقر ذوالقدر، 11محسن رفیق دوست، 12حسین سلامی، 13اسماعیل احمدی مقدم، 14احمد وحیدی، 15احمد غلامپور، 16غلامحسین بشردوست، 17عباس محتاج، 18مرتضی قربانی، 19علی فدوی، 20محمدپاکپور، 21محمدکوثری، 22علی فضلی، 23سیدمحمدحجازی، 24عبدالمحمدرئوفی، 25مرتضی صفاری، 26حسین همدانی، 27محمدجعفر اسدی، 28حسن رستگارپناه، 29غلامرضا جلالی، 30یعقوب زهدی، 31غلامرضا جعفری، 32علی شمشیری، 33کوسه چی، 34فتح الله جعفری، 35علی اکبر احمدیان، 36اسدالله ناصح،37 یزدان، 38غلامرضا محرابی، 39علی عبدالهی، 40نبی رودکی، 41مهدی ربانی، 42محمدجعفری

   ۵مرداد ۱۳۹۳- ۲۷ ژوئیه ۲۰۱۴

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی
*نکته یی برای یاد آوری –2
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد
*نکته یی برای یاد آوری
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی
*تاریخسازی مسخره
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا
*از کجا به اینجا رسیدیم
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف
*در ضرورت توضیح واضحات
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی
*اعتراض من به قلدرمنشی بود
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد
*شروری در صف اوپوزیسیون
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی
*آخوند مسخره از اخوان مسخره
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری
*این سخن را درنیابد گوش خر
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی:
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت
*خوابگردی در فراموشخانه زمان
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن