ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی
ایرج شكری

هنوز تحریم ها برداشته نشده، لاشخورها و غارتگران لانه کرده در دستگاه دولتی ولایت فقیه، که «بوی پول» های بلوکه شده  در آن دور دستها، اشتهایشان را تحریک کرده است، خواب و خیالهای به جیب زدن سهمی و یا گستردن دامنه «دستگاه ریاست» خود را که حتما «برکاتی» برایشان دارد را می بینند. یک مورد که به تازگی در خبر گزاری فارس منعکس است، مصاحبه این رسانه وابسته به بسیج، با « مدیرکل قرآن، عترت و نماز» وزارت آموزش و پروش است. این کارگزار رژیم گفته است ده هزار(10000) مدرسه قرآنی که در سال 89 شروع به کار کرده بودند، در سال 91(در دولت احمدی نژاد) به دلیل نبودن اعتبار و عدم پرداخت پول به معلمان قرآن، تعطیل شده اند. این مدرارس آنطور که این مدیرکل دینمدار، توضیح داده است، از بین مدارس موجود انتخاب شده بوده و کلاسهای قرآن در آنجا برگزار می شده است.

این کارگزار رژیم که در ابتدای صحبتش ابتکار به راه انداختن مدارس قرآنی را به نام خودش ثبت کرده  در ادامه حرفهایش گفته است:«مدارس قرآن با این هدف که هر 1200 دانش‌آموز به یک مدرسه قرآن دسترسی داشته باشند ایجاد شد، 12 میلیون دانش‌آموز در سطح کشور داشتیم و بر این اساس 10 هزار مدرسه قرآن پیش‌بینی شد و در دستورالعملش اینگونه لحاظ شده بود که بهترین مدرسه، جنبه مرکزیت داشته باشد تا دانش‌آموزان بتوانند به راحتی به آنجا بروند؛ ضمن اینکه مدرسه قرآن درزمان غیر از مدرسه تشکیل می‌شد و به عنوان یک فضای آموزش قرآن محله محسوب می‌شد». وی که مصیب زاده نام دارد یاد آور شده است که:« با توجه به اینکه نتوانستیم اعتبارات مربوط به حق‌الزحمه مربیان مدارس قرآن را پرداخت کنیم، بسیاری از این مدارس خود به خود تعطیل شد». مصیب زاده به تضادی هم بین این کار این مدارس و دار القرآن ها اشاره کرده است و آن این که با تشکیل این مدارس که آغاز کار آن سال 89 بوده 600 دارالقرآن موجود تعطیل شد. مصیب زاده یاد آور شده است که :« آن زمان بنده خواهش کردم به رغم آنکه 10 هزار مدرسه قرآن ایجاد شد اما 600 مرکز دارالقرآن به عنوان فعالیت‌های تخصصی ادامه پیدا کند که مخالفت کردند». او بدهی سنگین دستگاه خودش به معلمان قرآن را یاد آور شده است. او نگفته آن دارالقرآن ها وابسته به چه دستگاهی بوده و چه مقامی با ادامه کار آن مخالفت کرده است.

اما یک معاونت «قرآن و عترت» هم وزارت ارشاد دارد علاوه بر این که یک سازمان مستقل از این دو به اسم سازمان دارالقران هم وجود دارد. از این قبیل سازمانهای اسلام گستر در رژیم زیاد است. یک سازمان تبلیغات اسلامی و یک ستاد نماز جمعه یک ستاد استهلال تهران(برای اعلام رویت هلال ماه پایان ماه رمضان) و یک ستاد استهلال مقام معظم رهبری و تشکلهای انگلی از این نوع کم نیست. گمان می کنم آن دارالقران ها مواجب بگیر وزارت ارشاد اسلامی بودنده اند. زمانی که حسین صفار هرندی قاطرچی وزیر ارشاد بود، آمار افزایش کلان بودجه های قرآنی وزارت ارشاد را می داد و این دار القرآن ها احتمالا از آنجا «مایه» می گرفتند اما با تشکیل این مدارس که مصادف است با دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد، آنها تعطیل شده اند. در این رژیم آخوندی گند گرفته زنجیره طولانی و انگلی مثل کرم کدو از دفترها  و تشکیلات و «ستاد» ها و سازمانها وجود دارند که وجودشان جز مصرف بودجه و گسترش جزم اندیشی و تحجر چیز نیست. البته خاصیت آن برای رژیم این است که اولا تمام این نوع تشکیلات ، به نوعی شاخکها و بازوهای دستگاه اطلاعاتی و رژیم و تولید نیرو برای آن هستند، ثانیا این نانخورها که در هیچ سیستم سیاسی دیگری به غیر از همین رژیم منحوس نمی توانند به زندگی انگلی خود ادامه بدهند، خود جزو بدنه رژیم هستند که طبعا منافع خود را در حمایت از رژیم می دانند و حفظ آن. در برابر انواع هزینه های کلان تبلیغاتی اسلام گستری، در انجا که به نیازهای فرهنگی مردم مربوط است، هیچ بهایی به آن داده نمی شود که هیج، بلکه از آنجا که رژیم می خواهد به لحاظ فرهنگی و روابط اجتماعی مردم را کاملا تحت کنترل داشته باشد و حتی روابط عادی مردم و مراسم و جشنها، انچنان که بود -  چگونگی برگزاری عید نوروز و موسیقی و رقص و شادی از عناصر آن است- را در تضاد با فرهنگ «دینی» که روضه خوانها حامل و مبلغ و نگهدارنده آن هستند و عزاداری و خرافات دینی پایه ها و زیربنای آن است، می بیند، هزار تضاد و نتقاقض با مردم در این زمینه ها دارد و سنگ اندازی در برابر برگزای کنسرتها و تولیدات فرهنگی و هنری از آثار آن است.

چندی پیش رضا کیانیان هنر پیشه سینما در یک برنامه تلویزیونی به نکته در خور اهمیتی اشاره کرد و آن این که جایی برای فرهنگ در نقشه های جامع شهری پیش بینی نشده است و یاد آور شد که مثلا شهرک اکباتان که جمعیتی بیشتر از شهر یزد دارد، فاقد سینماست. اما برای ساختن مسجد و حسینیه، که در موارد متعددی نصب بلند گوهای قوی در اطراف آن و پخش تلاوت قرآن و اذان و یا ضجه و ناله و نعره نوحه خوانهای انگل، باعث برهم زدن آسایش مردم شده و می شود، پول همیشه پیدا می شود. این البته سوای صدها میلیاد تومانی است که صرف مصلای تهران (هنوز ناتمام است) شده و دهها میلیاردی که صرف گسترش مسجد جمکران شده و هنوز گمانم طرح به پایان نرسیده است.

نشانه های آشکار شکستن هنجار و معیارها و «قالب» های  تحمیلی رژیم از سوی مردم

اما تمام این خرجها برای اسلام گستری که همراه با گسترش سرکوب و فشار علیه مردم بوده است، آیا مردم را مرید و مقلد و مطیع آخوندها و پیرو فرهنگ آخوندی کرده است؟  نشانه ها و برخی آمار، گواه آن است که واکنش مردم نسبت به توتالیتاریسم آخوندی، رادیکالتر و گسترده شده است. ماجرای تهیه ویدئو از رقصیدن با آهنگ «هپی» و در اینترنت گذاشتن آن، تشکیل گروههای مختلف غیر مجاز موسیقی به خصوص نوع رپ با گفتار اعتراضی که در آنها هست و به خاطر غیر مجاز بودن به آنها گروههای زیر زمینی موسیقی گفته می شود، اما در عمل اینجا و آنجا حضور دارند(اخیرا رژیم با استفاده از یک «توّاب» از بین ها کلیپی به عنوان انرژی هسته ای تهیه کرده که در روی کشتی جنگی نیروی دریایی فیلمبرداری شده)

* و مطرح می شوند، نوازندگی منفرد یا به صورت گروه موسیقی در خیابانها،  که در موارد متعد الات موسیقی غربی مثل ساکسیفون و گیتار برقی و... بکار می گیرند(که البته با هدف به دست آورد پولی برای گذران زندگی صورت می گیرد) شکست مضاعفی است برای رژیم روضه خوانها که در آغاز قبضه قدرت، موسیقی و خرید و فروش آلات موسیقی را بر اساس «احکام شرع انور»، حرام اعلام کرد  و هنوز برگزاری و اجرای کنسرت موسیقی با مشکلات موانع بسیاری رو به روست.  یک پدیده جالب توجه در شکستن معیار و قالبی که آخوندها روی آن خیلی حساسیت دارند و در این زمینه هم به زنان فشار زیادی وارد آورده اند و هم به مغازه داران، مربوط به پوشش زنان است که اخیرا به خاطر گستردگی آن، تلویزیون رژیم به هدف مقابله و تقبیح آن، به میدان آمد و آن را منعکس کرد. این «پدیده» رایج شدن مانتوهای بدون دکمه و فروش گسترده آن در مغازه های لباس فروشی است آن هم در حدی که گویا دیگر مانتو دکمه دار در مغازه ها پیدا نمی شود. این در حالیست که مانتوها در سالهای اخیر کلا در رنگ و در بلندی تغییر کرده و با آن مانتوهایی اسلامی دوران خمینی و آغاز دوران ولایت سیدعلی خامنه ای و ریاست جمهوری سردار سازندگی، متفاوت بود و آن مانتوهای بلند کیسه مانند که تا نزدیک قوزک پا می رسید به نظر می رسد کلا ناپدید شده است.

نمونه دیگر از رفتار«هنجار اسلامی شکن» از سوی مردم را در آماری می شود دید که معاون وزارت بهداشت و درمان و آموزش پرشکی رژیم در مورد میزان مصرف مشروبات الکلی داده است. این مقام رژیم که روز 30 تیر آماری از مصرف الکل و سیگار و مسائل بهداشت و بیماری ارائه کرده بود، میزان مصرف سالانه الکل در کشور را 420 میلیون لیتر اعلام کرد. در آماری معاون وزارت بهداشت و درمان یاد آوری شده که میزان مصرف الکل در 9 ماه (از آغاز سال) در سال 92 نسبت به دوره مشابه در سال قبل از آن دوبرابر شده است. خبرگزاری فارس ضمن انتشار این خبر به آمار دیگری که نیروی انتظامی آن را ارائه کرده بود اشاره کرده و آن افزایش 50 درصدی مثبت بودن تست الکل رانندگان در تهران در 9 ماهه بعد از آغاز سال 92 نسبت به دور مشابه در سال قبل است. بنابر همین گزارش میزان مصرف روزانه مشروبات الکلی در کشور روزانه یک میلیون و 150 هزار و 684 لیتر برآورد شده است و بنا بر آورد های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، این برابر است با ورود روزانه 115 کامیون ده تنی و سالانه 42 هزار کامیون با همان ظرفیت، مشروب قاچاق به کشور است. البته نباید همه مشروبات مصرف شده را واردات قاچاق دانست. مشروبات « دست ساز » و الکل سفید تولید داخل که گزارشهایی هم از فروش آن در سوپرمارکتها منتشر شده است، از منابع تهیه الکل مصرفی هستند. دوسال پیش در رفسنجان گروهی که شمارشان بیش از 200 نفر بود، در اثر نوشیدن مشروبات الکلی دست ساز دچار مسمومیت شدید شدند و بنابر بعضی خیرها چند تن از آنها جان خود را از دست دادند و تنی چند هم کور شدند. گزارشهایی هم از مسمومیتهای  ناشی از مصرف الکل در شهر مذهبی قم  قبلا منتشر شده است و این در حالیست که مصرف مشروبات الکلی در اسلام حرام است و مجازات شلاق دارد و در صورت تکرار، اگر شخصی برای بار سوم در حالت مستی یا مصرف مشروبات الکلی دستگیر شود، طبق احکام «شرع انور» مجازات او اعدام است. من یادم هست که خبر یک مورد اعدام (در اواخر دهه 60 یا اوائل هفتاد) به دلیل همین جرم در اصفهان اجرا شد و خبر آن هم منتشر شد و محکوم فردی چهل ساله و متاهل و دارای چند فرزند بود.

این مجازات در قوانین جزایی رژیم تصریح شده است.  حكم اعدام براي مصرف‌كنندگان مشروبات الكلي به موجب ماده 179 قانون مجازات اسلامي صادر مي‌شود. در اين ماده تصريح شده است: «هرگاه كسي چند بار شرب مسكر بنمايد و بعد از هربار حد بر او جاري شود در مرتبه سوم كشته مي‌شود.». با این اوضاع و احوال اگر فردا تظاهرتی مثل آنچه در سال 88 راه افتاد -که شعار جمهوری ایرانی در آن داده شد- و گروهی در آن میان برابر شعار «کاخ سفید را حسینیه می کنیم» بسیج پاسدار نقدی، شعار دادند «قم را لاس وگاس می کنیم» نباید تعجب کرد. به هرحال خیال به بند کشیدن یک جامعه 80 میلیونی و تصور این که با اعدام و شلاق و زندان مردم را «ولایتمدار» و اطاعت پذیر بکنند، خوابی است که هرچه زمان می گذرد، نا ممکن بودن آن بیشتر خود را می نمایایند و بیش از بیش پوشالی شدن و تهی شدن رژیم از آن نیرویی که با «افسون» خمینی در تحمیق مردم و امت سازی از آنها یافته بود آشکار می شود. اگرچه اسلام و شیعه گری به نوعی ایرانیان را «اجنبی پرست» کرد که « قداست» امام هشتم شیعیان که از سوی مامون خلیفه عباسی (قدرت بیگانه اشغالگر ایران) حکمران خراسان بود، از نمود های این اجنبی پرستی است ولی ریشه ایرانی و عشق به فرهنگ و تاریخ این سرزمین در اثر آفت و ضربه ای که ایران از اسلام دریافت کرد، در این سرزمین نخشکید و از بین نرفت. تبلور این عشق را در کار عظیم فردوسی شاهنامه می توان دید و نیز در آثار بزرگان دیگر که انعکاسی از این عشق و ستایش از ایران غیر اسلامی که قبلا بود است. از جمله در ساقی نامه حافظ که تاثیر پذیرفتن از شاهنامه هم در آن مشهود است. حافظی که بیش از 700 سال بعد از سقوط شاهنشاهی ساسانی و در شرایطی می زیسته که متشرعان و حکام شرع قدرت مرعوب کننده ای داشتند، در ساقی نامهاز جمله  می گوید:

مغنی نوایی به گلبانگ رود

                      بگوی و بزن خسروانی سرود

روان بزرگان ز خود شاد کن   

                     ز پرویز و از باربد یاد کن

اما پاسدار حرامزاده در یاسوج می گوید باید مجسمه آریوبرزن را از میدان شهر بردارند چون دم اسبش به طرف عکس تبلیغاتی بسیجی شهید است که در گوشه یی از میدان است. نمی خواهد جای عکس را تغییر بدهد، اما حکم حذف مجسمه آریوبرزن را می دهد. آخوند و پاسدار ضد ایرانی ابلهانه گمان می کردند و شاید هنوز هم بعضی شان گمان می کنند ایران دوستی در مردم را می توانند بکشند و اسلامشان را جای آن بگذارند. در حالی که از بعضی از اینها در سالهای گذشته چون تکیه به اسلام و مذهب را برای کسب آرای مردم در نمایشهای انتخاباتی، فاقد کارایی دیدند برای جلب حمایت مردم، به ناچار با مردم فریبی، به ایران دوستی تظاهر کردند که از جمله رحیم مشایی با «مکتب ایرانی» به میدان آمد و حالا آخوند روحانی که نام فرویدون را که نام خانوادگی اصلی او بوده برای خود مناسب و برازنده نمی دانسته و اسم روحانی را برای خود انتخاب کرده، ایرانی شده و مزوّرانه برای مردم فریبی اخیرا ( پنجشنبه اول مرداد) در یک سخنرانی گفته است که «پیام توافق وین این بود که دیگر ایرانی را تهدید نکنید». این جمله را گویا وزیرخارجه اش در یکی از جلسات گفتگو در وین بر زبان رانده بود که او هم عضوی از همین دسته اشرار ضد ایرانی است که 37 سال است به غارت و یرانگری کشور و کشتار و سرکوب کردن مردم مشغولند. اما مردم ایران اینها به زانو در خواهند آورد. آینده از آن مردم ایران است. بنیان این رژیم پلید خمینی ساخته از بیخ کنده خواهد شد و آخوندها و پاسداران ضد ایرانی و مردم کش به سزای جنایتشان خواهند رسید. در این راه نفرت به نسبت این رژیم و جنایاتی که کرده است و حس انتقام، مثل دینامیت که در راه سازی و انهدام صخره و سنگی که باید از سر راه برداشته شود لازم است،کارساز و ضروی است و نباید نفی شود. هرکس باید فکر کند که آیا با این رژیم جنایتکار که حتی از میان به اصطلاح اصلاح طلبانشان یک نفر حاضر نشده است به خاطر فجایع و جنایات دهه 60 از مردم ایران پوزش بخواهد و خمینی را محکوم کند، این رژیمی که یک نفر حتی از اصلاح طلبانش حاضر نشده حجاب اجباری را محکوم و تاکید کند که دخالت دین در امر قانونگذاری نادرست است و به زیان خود دین است و جدایی دین از دولت برای استقرار دموکراسی اصل اساسی و اجتناب ناپذیر است، می شود به دموکراسی و عدالت و آزادی دست یافت یا نه؟ روشن است که نمی شود و تجربه دوران خاتمی نباید شکی برای کسی باقی گذاشته باشد. پس چون نمی شود با وجود این رژیم که چون صخره ای راه رسیدن به آزادی و عدالت را بسته است به هدف رسید، باید آن را منهدم کرد و برای این کار، نفرت از این رژیم چون دینامیت برای انهدام صخره و سنگ و راهگشایی لازم است. از این رژیم، با همه دسته بندی ها «نرم» و«تند رو» آن باید متنفّر بود و باید به ویران کردن قلعه ای که محل استقرار جنایتکاران است و زنان و مردان آزایخواه و حق طلب ایرانی در آن بند کشیده شده اند، فکر کرد و برای دستیابی به این هدف کوشید.

منابع و توضیحات:

گزارش مربوط به آمار مصرف مشروبات الکلی:

http://farsnews.com/newstext.pHYPERLINK "http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940431000539"hHYPERLINK "http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940431000539"p?HYPERLINK "http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940431000539"nHYPERLINK "http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940431000539"n=13940431000539

حرفهای رضاکیانیان در مورد شهرکهای فاقد سینما در دقیقه 18 ویدئو زیر

https://www.youtube.com/watch?v=ZAbouwejmnQ

*

خواننده یاد شده رپ امیر تتلو نام دارد. در مورد کلیپ مورد اشاره و سوابق خواننده نگاه کنید به مطلبی که لینک آن در زیر آمده است

بررسی رابطHYPERLINK "http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/291357-بررسی-رابطه-مبهم-امیر-تتلو-با-انرژی-هسته-ای"همبHYPERLINK "http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/291357-بررسی-رابطه-مبهم-امیر-تتلو-با-انرژی-هسته-ای"هHYPERLINK "http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/291357-بررسی-رابطه-مبهم-امیر-تتلو-با-انرژی-هسته-ای"م "امHYPERLINK "http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/291357-بررسی-رابطه-مبهم-امیر-تتلو-با-انرژی-هسته-ای"یHYPERLINK "http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/291357-بررسی-رابطه-مبهم-امیر-تتلو-با-انرژی-هسته-ای"ر تتلو" با انرژی هسته‌ای

گزارش تلویزیونی مربوط به فروش مانتو بدون دکمه:

https://www.youtube.com/watchHYPERLINK "https://www.youtube.com/watch?v=XPLufy1_ogQ"?HYPERLINK "https://www.youtube.com/watch?v=XPLufy1_ogQ"v=XPLufy1_ogQ

مطلب دیگری از نگارنده در زمینه شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم:                                  

http://iradj-shokri.blogspot.fr/2014/06/blog-HYPERLINK "http://iradj-shokri.blogspot.fr/2014/06/blog-post.html"pHYPERLINK "http://iradj-shokri.blogspot.fr/2014/06/blog-post.html"ost.html

جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۴ژوئیه۲۰۱۵

http://iradj-shokri.blogspot.frHYPERLINK "http://iradj-shokri.blogspot.fr/"/

 

 

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی
*نکته یی برای یاد آوری –2
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد
*نکته یی برای یاد آوری
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی
*تاریخسازی مسخره
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا
*از کجا به اینجا رسیدیم
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف
*در ضرورت توضیح واضحات
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی
*اعتراض من به قلدرمنشی بود
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد
*شروری در صف اوپوزیسیون
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی
*آخوند مسخره از اخوان مسخره
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری
*این سخن را درنیابد گوش خر
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی:
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت
*خوابگردی در فراموشخانه زمان
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن