آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی
ایرج شكری

 

اداره امور کشور به روش خر تو خری و توسط افراد نالایق و متحجر و نفهم که ویژگی این رژیم از آغاز به قدرت رسیدن خمینی در ایران بوده است، دستاوردی جز زیان و ضرر و فاجعه برای مردم و مردم و کشور نداشته و این البته تنها پرونده دیگری در کنار پرونده بسیار قطور تر و پر برگ تر جنایات و سرکوبگری این رژیم است. اما اداره امور به روش خرتوخری که همراه است با رجزخوانی هایی در زمینه های مختلف از سوی ولایتمداران صاحب مقام و به ویژه فرماندهان متکبّر و نادان سپاه، گاه می تواند اثرات مخرّب امنیتی برای رژیم در برابر رژیمهایی که با آنها در تقابل و تضاد منافع است و روابط پرتنشی دارد، داشته باشد. یکی از آثار مخرّب اداره امور به روش خر تو خری، همه کاره شدن سپاه پاسداران در مسائل امنیتی و دفاعی و حتی تعیین خط و هدف در سیاست خارجی است. در مورد مساله دفاعی، به لحاظ قانونی و آنچه در قانون اساسی آمده است، این ارتش است که از تمامیت ارضی و نیز موجودیت رژیم در برابر تهدید خارجی باید دفاع و آن را تضمین کند.

 دراین مورد در اصل 143 قانون اساسی رژیم آمده است:«ارتش جمهوری اسلامی ایران پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی کشور را بر عهده دارد.». در اصل دیگری در مورد نقش و وظیفه سپاه پاسداران آمده است:«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در نخستین روزهای پیروزی این انقلاب تشکیل شد، برای ادامه نقش خود در نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن پابرجا می‌ماند. حدود وظایف و قلمرو مسوولیت این سپاه در رابطه با وظایف و قلمرو مسوولیت نیروهای مسلح دیگر با تأکید بر همکاری و هماهنگی برادرانه میان آنها به وسیله قانون تعیین می‌شود».

 بعد از سرنگون شدن رژیم شاه، دولت و رژیم تازه مستقر، ابزاری برای اعمال حاکمیت و برقراری نظم و امنیت نیاز داشت. ابتدا صحبت از تشکیل «گارد ملی» بود. اما خمینی و اسلامگرایانی که با دنباله روی از «امام خمینی»، انقلاب مردم ایران برای آزادی و عدالت و جمهوری را «انقلاب اسلامی» نامیدند و در پی حذف نیروهای چپ و لائیک در همه جا بودند، «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را پی ریختند که از اسمی که برای آن گذاشتند، به روشنی نقش دگراندیش ستیزی این نهاد مردم ستیز آزادی کش و ضد ایرانی از آغاز تشکیل آن، در آن نمایان است. در واقع سپاه نیروی سرکوبگری است که برای حفاظت رژیم در برابر اعتراضات مردم و فعالیتهای گروههای دگر اندایش و نیز برای تحمیل «احکام اسلام» و در هم شکستن هرنوع مخالفت و مقاومت در برابر آن و قلع قمع منتقدانِ و مخالفانِ جبّاریت و انحصار قدرت توسط خمینی پلید، شکل گرفت. البته خمینی برای درهم شکستن مبارزات مردم کردستان برای خود مختاری، ارتش را هم بکار گرفت. به هرحال جنگ فرصتی شد برای وسیع شدن دامنه اقدام و عمل و در دست گرفتن امکانات توسط سپاه و فرمان خمینی در 26 شهريور سال ۱۳۶۴ برای تشکیل نیروی سه گانه (زمینی، هوایی، دریایی) برای سپاه، به این مساله یک پشتوانه قوی اجرایی داد.

 قبل از این یک «وزارت سپاه پاسداران» هم برای گرفتن اعتبارات(برای مخارج سپاه از جمله خرید تسلیحات) از دولت  تشکیل شده بود که نقش وزارت دفاع را برای سپاه را داشت که محسن رفیق دوست جنایتکار و دزد هم وزیر آن شد. درهمان ایام جنگ شلیک موشک به عراق توسط سپاه صورت می گرفت. موشکها در اختیار سپاه بود. با پایان جنگ سپاه روز به روز به دامنه عمل خود در امر تجهیز و در اختیار گرفتن تسلیحات سنگین و پیشرفته افزود که شامل خرید زیردریایی و تولید موشکهای دوربرد بود که اساسا خارج از دامنه مسئولیت تعریف شده برای آن در قانون اساسی و نیز اساسنامه آن(مصوب 15 شهریور 1361)* است و باید در اختیار ارتش قرار می گرفت. اما در مقابل، محدویت برد موشکها برای ارتش به ویژه نیروی زمینی هنوز هم برقرار است و این محدودیت تا آن اندازه بود که هنوز در خرداد ماه 93 موشکهایی که در اختیار نیروی زمینی بود، فاقد برد و سرعت و به عبارتی کارایی مطلوب برای این نیرو بود. سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، در 2 خرداد سال قبل(93) در توضیحاتی در مورد رزمایش های برگزار شده یاد آور شد که :«در برگزاری این رزمایش موشکی ارتباطات خوبی با صنایع دفاعی ایجاد شد» و افزود:« ما به دنبال این هستیم که هم برد، هم دقت و هم قدرت تخریب راکت‌ها را افزایش دهیم.

 اکنون هم موافقت شده به راکت‌های نیروی زمینی عمق بیشتری اضافه شود ما هم به دنبال راکت‌هایی در حوزه تاکتیکی یعنی راکت‌هایی که عقبه دشمن را هدف قرار بدهد هستیم». معنی این حرف هم روشن است یعنی موشکهایی که نیروی زمینی تا آن موقع در اختیار داشته، نه برد لازم و نه قدرت تخریبی لازم را برای هدف قرار دادن عقبه دشمن نداشته است. اما سپاه پاسداران از این قبیل مشکلات ندارد و در مهر ماه سال جاری حاجی‌زاده  فرمانده هوا فضای سپاه در بازدید از یک محل استقرار زیر زمینی موشکهای دوربرد سپاه مدعی شد کمتر شهری است که پایگاه موشکی  نداشته باشد. که البته هم در عمق پانصد متری بودن آنها و هم تعدادشان، بیشتر یک بلوف به نظر می رسد(پانصد متر زیر زمین! آن هم نزدیک تقریبا هر شهری). اگر واقعی باشد، این سئوال مطرح است که این همه هزینه هنگفت برای تولید موشک و ایجاد پایگاههای زیر زمینی برای آن برای چیست؟ آیا این واقعا نیاز دفاعی و امنیتی کشور است؟ یا پشتوانه ایست برای عربده کشی های فرماندهان سپاه و ولی فقیه در سیاستهای گسترش دامنه مداخله فرا مرزی و تنش آفرینی و ارضای تمایلات خود بزرگ بینی و قدرت پرستانه آنها به اسم حمایت از «مقاومت اسلامی»؟ 

  http://www.mehrnews.com/news/2940748/

به هرحال همان تونل ها و کامیونها که ظاهر سکوهای متحرک پرتاب موشک بودند که در تلویزیون نشان داده شدند، گواه دست باز داشتن در خرج کردن بدون محدویتِ سپاه بود، هم چنان که ساختن ماکتی از ناو هواپیمابر نیمیتیس در ابعاد نزدیک به دویست متری و آن «رزمایش» مسخره تسخیر ناو هواپیمابر آمریکا توسط نیروی دریایی سپاه - که قرار بود آن ماکت در این نمایش غرق بشود ولی همان ماکت تو خالی را هم نتوانستند غرق کنند-، گواه دیگری است در مورد برخورداری سپاه از منبع بی پایان و بدون محدویت برای خرج کردن و از این نمونه ها باز هم البته می شود آورد. به تازگی(3 اسفند) خامنه ای دستور تشکیل یگان هوانیروز به سپاه هم داده است*. اما در مقابل برای ارتش وضع طور دیگری است. سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش که به نحو آشکاری در مورد کمبود های نیروی زمینی  مشغله ذهنی دارد، چندی ماه پیش در اوائل خرداد که برای سخنرانی به مناسبت سالگرد آزاد کردن خرمشهر از اشغال عراق در مجلس رژیم حضور یافته بود، در سخنانی در مجلس به نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران و اقدامات نیروی زمینی برای مقابله با آن(که ورود از زمین و نیز از هوا با هیلیکوپتر تا عمق 40 کیلومتری خاک عراق بود) اشاره کرد و ضمن آن گفت:« «استدعای بنده این است که نگاه ویژه به نیروهای مسلح داشته باشید. امسال در بودجه نگاه خوبی به مجموعه نیروی زمینی شد استدعای من از همه شما به ویژه ریاست مجلس این است که این نگاه ویژه تر شده تا ما بتوانیم رسالت و مسئولیت و ماموریت خطیر خود را که ملت ولایت مدار و رهبری عزیز برعهده ما گذاشتند به شایستگی انجام دهیم». این قسمت از سخنان فرمانده نیروی زمینی خیلی مختصر در سایتهای خبری رژیم نقل شده است و در آن اسم نیروی زمینی سپاه هم در سخنان پوردستان گنجانده شده است. آنچه در بالا نقل شد به نظر می رسد تنها در سایت «فرارو» درج شده است(لینک در زیر آمده است).

http://fararu.com/fa/news/235508

 اظهارات پوردستان ظاهرا در قسمت مربوط به نزدیک شدن داعش به مرزها مورد تکذیب و انتقاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سرلشکر بسیجی فیروز آبادی قرار گرفت و او مدعی شد که داعش هیچوقت به مرزهای ایران نزدیک نشده و جرأت این کار را ندارد و از انعکاس اظهارات فرمانده نیروی زمینی در رسانه ها اظهار تاسف کرد.

 فرمانده نیروی زمینی ارتش، قبل از این در 23 فروردین سال جاری در یک نشست خبری در آستانه برگزاری روز ارتش(29 فروردین) با اشاره به مساله انتقال پادگانها از شهرها گفته بود که « در تهران 4 پادگان تخلیه و تحویل شهرداری شده است، برای جابجایی پادگانها هیچ ردیف بودجه ای تعیین نشده و ارتش باید تولید ثروت کند»!

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940123000072

ارتش چطور قرار است ثروت سازی بکند؟ سپاه علاوه بر بودجه یی که حتما از طریق وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی های مسلح دریافت می کند، با انحصار اجرای طرحهای بزرگ از طریق قرارگاه خاتم الانبیا و واردات قاچاق، مشکلی برای «تولید ثروت» ندارد. از طرفی وارد چنین عرصه یی شدن می تواند سبب آسیب پذیری ارتش در برابر فساد، بشود. فرمانده نیروی زمینی در اظهار نظر دیگر در 7 آذر ماه(سال جاری) در گفتگو با خبرنگار دفاع مقدس با اشاره به رابطه خوب رژیم و روسیه گفت:« قطعا یکی از مواردی که در دستور کارنیرو زمینی قرار دارد خرید تانک پیشرفته تی 90 و همچنین سلاح‌ها و تجهیزات سبکی است که در عرصه فضای جنگ‌های نیابتی مورد نیاز ما است». اما همین پوردستان چندی بعد در 13 بهمن گفت:« یکی از علاقمندی های ما تانک تی 90 است که به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کردیم. اما با توجه به ظرفیت کشور فعلا خرید تی 90 از دستور کار خارج شده است و ما به دنبال تولید تانک داخلی هستیم»(شرق 13 بهمن) بنابر این روشن است که به در خواست او که حتی در اظهار نظر دیگری از تصمیم به اعزام کارشناسانی به روسیه برای مساله خرید تانک حرف زده بود، از سوی مقامات بالای تصمیم گیرنده در این زمینه که از وزیر دفاع تا رئیس ستاد نیروهای مسلح و شخص فرمانده کل قوا- رهبر- همه در جبهه و اردوی سپاه هستند، روی خوش نشان داده نشده است. چند روز بعد این اظهارات فرمانده نیروی زمینی، پاسدار دهقان وزیر دفاع رژیم در یک برنامه تلویزیونی در 20 بهمن از ساخت جدیدترین تانک ایران بانام «کرار» خبر داد و قال قضیه اینگونه کند:« طراحی این تانک از صفر تا 100 در صنعت دفاعی صورت گرفته و اگر ویژگی‌های آن بهتر از تانک تی -90  روسیه نباشد، کمتر هم نیست. پاسدار دهقان افزود «این تانک در رده پیشرفته ترین تانکهای جهان است». بعد از این سرتیپ حیدری در 25 بهمن در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد منتفی شدن خرید تانک تی 90 گفت:«اصل بر این است که فناوری این تانک را وارد کشور کرده و به‌صورت مشترک این سامانه دفاعی را داخل کشورمان تولید کنیم[...] از این رو ما دستور خرید مطلق نداریم» او در همین گفتگو یاد آور شدکه تانک «کرار» وارد چرخه دفاعی شده است.

 در اینحا این سوال پیش می آید که آیا پوردستان فرمانده زیر زمینی می دانسته یا نمی دانسته است که تانکی با ویژگی تانک تی 90 روسی، یا به ادعای وزیر دفاع رژیم حتی شاید بهتر از آن به اسم کرار در داخل تولید شده است؟ چون جانشین او کیومرث احمدی همچنانکه اشاره شده گفته است که این تانک وارد چرخه دفاعی شده است. اگر نمی دانسته، این سوال پیش می آید که چگونه است تولید تانکی که طبعا باید بنابر نیاز نیروی زمینی صورت گرفته باشد، از فرمانده نیروی زمینی مخفی نگه داشته شده. ولی اگر می دانسته خب روشن است که او با اطلاع از ویژگی تانک در دست تولید، آن را کافی برای پرکردن نیاز نیروی زمینی نمی دانسته به خاطر همین تمایل به دریافت تانک تی 90 برای نیروی زمینی را بیان کرده است و شاید گمان می کرده است که بیان و انعکاس رسانه ای آن، می تواند عاملی باشد در واداشتن «مقامات» به تامین این نیاز نیروی زمینی و نیازهای دیگر آن که او برای رویا رویی با «جنگهای نیابتی استکبار» ضروری می داند.

  به هر حال این چند گانه حرف زدن خود نشانه دیگری از ادراه امور به روش «خر تو خری»، این بار در ارتش است. ارتش که باید دارای انظباط  و یکپارچگی باشد. این چند گونه نظر دادن می تواند نشانه نا هماهنگی و نداشتن خط و برنامه درست و مطالعه شده در نیروهای مسلح و نیز رابطه این نیروها با دستگاه سیاسی اداره کنند امور هم باشد که طبعا از نظر ناظر امور پنهان نمی ماند و این البته نقطه ضعف و آسیب پذیری نظام در برابر تهدیدات خارجی است. در وضعیتی که در دستگاه سیاسی رژیم تضاد جناحها تا مرز نفرت و کینه توزی باندها و جناحها نسبت به یکدیگر با انواع اتهام زنی ها - چنان که اکنون همگان شاهد آنند- به یک جریان دائمی تبدیل شده است، این چند جور حرف زدن در مورد ضرورت یا عدم ضرورت خریدن تانک تعجبی ندارد. خصوصا که در این مساله این ارتش است که تانک می خواهد و آن وزیر دفاع و پشتیبانیِ پاسدار است آن را رد می کند. سپاهی که هنوز هم از متهم کردن ارتش به قصور و کوتاهی  در جنگ و قهرمان و کارآمد نشان دادن خود به رغم تمام خطاها و تقصیر های فاجعه باری که مرتکب شده، دست بردار نیست.

نکته پایانی برای یاد آوری، این است که چند روزی بعد از حادثه ورود دوقایق نیروی دریایی آمریکا به آبهای جزیره فارسی، پاسدار فدوی در یک برنامه تلویزیونی که خبر آن را سایت دفاع مقدس در 5 بهمن درج کرد، در شرح «ماجرا» مدعی شد که آمریکائی ها 18 هواپیما به پرواز در آوردند که برخی از آنها به آسمان جزیره فارسی آمدند**. اما چند روزی بعد این ادعا، در 18 بهمن سرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء  که او هم در یک برنامه تلویزیونی به صحنه آمده بود تا نقش یکان تحت اختیار خود را بیان کند در همان شبکه خبر تلویزیون ژیم تعداد هواپیماها را 3 فرورند اف 18 و دو هواپیما از نوع دیگر ذکر کرد و یاد آور شد که گشت زنی هواپیما های آمریکایی از ساعت 6 عصر تا 2 صبح ادامه داشته است. البته او حواسش روی کار یگان تحت فرماندهی خودش متمرکز بوده و قصد رد ادعای پاسدار فدوی را نداشته ولی خُب این مساله در عمل پیش آمده است.  

------------------------------------------------------

ناگفته‌های اخطار به هواپیماهای آمریکایی در جریان بازداشت آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس    سرتیپ فرزاد اسماعیلی***  

ادعای فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه:**

http://www.defapress.ir/Fa/News/67523

قسمتی از اساسنامه سپاه که مربوط به هدف و وظیفه سپاه پاسداران است: *

اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تاریخ تصویب : 1361/06/15

‌اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب
اسلامی
‌فصل اول - هدف
‌ماده 1 - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است تحت فرماندهی عالی مقام رهبری که
هدف آن نگهبانی از انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای‌آن و کوشش مستمر در راه تحقق
آرمانهای الهی و گسترش حاکمیت قانون خدا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و تقویت
کامل بنیه دفاعی جمهوری‌اسلامی از طریق همکاری با سایر نیروهای مسلح و آموزش نظامی
و سازماندهی نیروهای مردمی می‌باشد.

‌فصل دوم - مأموریت
‌ماده 2 - مبارزه قانونی با عوامل و جریانهایی که در صدد خرابکاری، براندازی نظام
جمهوری اسلامی، و یا اقدام علیه انقلاب اسلامی ایران‌می‌باشند.
‌ماده 3 - مبارزه قانونی با عواملی که با توسل به قوه قهریه در صدد نفی حاکمیت
قوانین جمهوری اسلامی باشند.
‌ماده 4 - اقدام همانند دیگر نیروهای انتظامی در جهت خلع سلاح کسانی که بدون مجوز
قانونی اسلحه و مهمات حمل و نگهداری می‌نمایند.
‌ماده 5 - همکاری با نیروهای انتظامی در مواقع لزوم، در جهت برقراری نظم و امنیت و
حاکمیت قانون در کشور.
‌تبصره - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه مأموریتهای مذکور در مواد فوق به
عنوان ضابط قوه قضائیه عمل می‌کند.
‌ماده 6 - همکاری با دیگر نیروهای انتظامی در جهت حفاظت از اماکن و شخصیتهای سیاسی
و مذهبی به تشخیص شورای تأمین محل. (‌حدود‌وظایف و اختیارات این شورا طبق قانونی
است که به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید).
‌ماده 7 - همکاری با ارتش جمهوری اسلامی ایران در مواقع لزوم در جهت پاسداری از
استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
‌تبصره - موارد لزوم و کیفیت همکاری سپاه با ارتش را شورای عالی دفاع تعیین
می‌کند.
‌ماده 8 - همکاری با ارگان اطلاعاتی کل کشور طبق قانونی که به تصویب مجلس شورای
اسلامی خواهد رسید.
‌ماده 9 - برنامه‌ریزی، سازماندهی، اداره و فرماندهی و اجرای آموزشهای عقیدتی،
سیاسی و نظامی اعضاء بسیج مستضعفین بر طبق موازین‌اسلامی.
‌ماده 10 - مشارکت در عملیات امدادی به هنگام بروز بلایا و حوادث و انجام خدمات
امدادی، آموزشی، تولیدی و جهاد سازندگی به درخواست‌دولت و با رعایت کامل موازین
عدل اسلامی در زمان صلح در حدی که به تشخیص شورای عالی سپاه، آمادگی رزمی لازم را
برای انجام مأموریتهای‌خود از دست ندهد.
‌ماده 11 - پرورش و آموزش اعضاء سپاه طبق تعالیم و موازین اسلامی مبتنی بر
رهنمودهای ولایت فقیه در زمینه‌های عقیدتی، سیاسی و نظامی در‌جهت کسب توان لازم به
منظور انجام مأموریتهای محوله

-----------------------------  

 ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳ فوریه ۲۰۱۶

http://iradj-shokri.blogspot.fr

 

 

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی
*نکته یی برای یاد آوری –2
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد
*نکته یی برای یاد آوری
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی
*تاریخسازی مسخره
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا
*از کجا به اینجا رسیدیم
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف
*در ضرورت توضیح واضحات
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی
*اعتراض من به قلدرمنشی بود
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد
*شروری در صف اوپوزیسیون
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی
*آخوند مسخره از اخوان مسخره
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری
*این سخن را درنیابد گوش خر
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی:
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت
*خوابگردی در فراموشخانه زمان
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن