خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏
عباس رحمتی

 

عصر دوشنبه ،خامنه‌ای در سخنانی در مراسم یادبود سالمرگ خمینی، خواستار آمادگی برای افزایش غنی سازی اورانیوم شد! 

پس از بيرون آمدن آمريكا از برجام ، خامنه اي به سيم آخر زده است و حركاتي از خود نشان ميدهد كه نشانه هاي خوابهاي آشفته اوست ، خامنه اي كه اين بار بيشتر از هر موقع ديگر به ياداشتهايش نگاه ميكرد حرفهايي مي زد كه روحاني را بيشتر از همه به فكر فرو برده می برد.بعد از اين سخنراني سوالي كه در ذهنها نقش مي بندد اين است كه؛ تكيه رهبر ج اسلامي (خامنه اي ) به كيست و به چه مي انديشد جنگ ويا كسب انژري اتمي؟!!

او دستور فراهم كردن  مقدمات غني كردن اورانيوم تا ١٩٠ ( هزار) سو را صادر كرد البته به قول خودش فعلا در چارچوب برجام ! گوئيا خامنه اي نمي داند كه برجام و چارچوبهايش چه بوده است؟  بقول معروف اين ره كه تو ميروي به پاكستان است! ؛ باید گفت، ظاهرا متن برجام را برايت نخوانده اند كه از غني سازي ١٩٠ سو در چارچوب برجام سخن گفته اي !! اين بار هم خامنه اي باعث شد تا شوراي امنيت سازمان ملل متحد در روزهاي آتي جلسه ي فوق العاده برقرار كند ! اجلاس  عادي ٦ تير ماه  در مورد آخرين وضعيت بر جام براي ايران بسيار مهم است كه اگر بخواهد جواب  قمپوزهاي تو خالي  خامنه اي را بدهد خطر جنگ  را در بر دارد و بدنبال آن ، تحريم هاي ويرانگر كه فقط مردم را نقره داغ خواهد كرد .خامنه اي نمي داند كه مطابق برجام حداقل تا پنج سال آينده ايران فقط حق غني سازي و استفاده غير نظامي  مي تواند فقط ٥٠٦٠ سو با شد حالا در وين جلسه شوراي حكام جاري است و سه هفته ديگر شوراي امنيت جلسه راستي آزمايي دارد . و اين همان دامي است كه آمريكايي ها براي او پهن كرده اند ، از طرفي سازمان انرژي اتمي را موظف مي كند آمادگي و احتمالا دستور حمله به ايران را صادر كند و  در همينجا بگويم:اگر آتشي افروخته شود و اگرمردم  ايران تا قبل از برافروخته شدن آتش از اين موقعيتي كه پيش آمده است استفاده كامل را نبرند ممكن است ايران به تلي از خاك مبدل شود. 

بايد گفت ؛ مقصر اصلي ، خامنه اي است و مردم جواب اين بي خردي را به او خواهند داد.چرا كه خامنه اي قصد گربه رقصاندن دارد از يك طرف اروپايي ها را وحشي مي نامد و از طرفي براي آنها شرط و شروط مي گذارد كه اگر به شرطهاي ما توجه نداشته باشد ما خود از برجام خارج ميشويم .

قبل از برجام ،خامنه اي با كمك سپاه و خرجهاي ميلياردي براي رسيدن به بمب اتم فقط ٨ هفته با بمب  اتم فاصله داشتند كه با فشار هاي جي ٨ خلاصه  برجام را امضاء كرد با خروج آمريكا از برجام دلار به مرز ده هزار تومان رسيده است و فقر بتدريج همه جا فراگير ميگیرد.از طرفي جنبش مردم با پتانسيل بالا رو به رشد است  و با همه اين مصيبتهايي كه در ايران شكل ميگيرد كسي از مسئولین رژیم به فكر ايران نيست ! خامنه اي هم  بجايي اينكه سياستي براي برون رفت از اين وضعيت پيدا كند خط و نشان  براي آمريكا دشمن شماره يك  و اخيرن هم براي اروپا هم مي كشد! همه را با خود درگير كرده است  جنگ تجاري  قدرتهاي جهان و افتضاء پس گيري امضاء ترامپ در ملاقاتهاي اخير جي7 !!  از بحث اصلي طور نشويم تهديدها خامنه اي مرا بياد صحبت هاي صدام و قذافي در پايان كارشان  مي اندازد. اين درست عكس العمل پايان ، كار تماميِ ديكتاتور هاست. 

روسيه در سوريه پشت  رژيم را خالي كرده است و سعي  در  اخراج پاسداران و ديگران مستئشاران رژیم از روسيه را دارد . از طرفي بانك هاي اروپايي زير فشار هاي آمريكايي كوتاه آمده وتا چند ماه آينده از ايران ميروند ! با اين اوصاف اگر رژيم سراسيمه به سمت بمب برود هيچ راهي جز جنگ برايش باقي نمي ماند ! 

راه ديگر اينكه ،لاف و گزافهاي خامنه اي  پس از آشفته شدن است كه فكر مي كند  هنوز هم جواب دارد ، ولي اصلا اينطور نيست . اگر اينبار غربي ها  شروع كنند  نتيجه اش سرنگوني است Chang gawerment براي حرفهاي خود ملاك دارم  خانه اي در اطراف پاستور مراقب اوضاع و احوال است !ولي مردم كاري مي كنند كارستان اعتصابات كنوني از كاميونداران تا تاكسي داران و ... نشانه ي خوبي براي سنجش افكار جامعه است.

حضور پر رنگ پاسداران  و نيروهاي سركوبگر در خيابانها نشان داد كه اپوزيسيون  بايد فقط يك همدستي سراسري در تمامي گروه ها بوجود بياورد تا بتوانند كاري از بيش ببرند .

از طرفي ايل تبار رژيم  يكي پس از ديگري بر زمين ميريزند و غزه و لبنان و عراق و... مملو از  جنازه هاي خودي و غير خودي ميشود.خامنه اي غافل از قوه دوميه آمريكاست، آن  قوي دومي چنان قوي است كه امکان فرار رژيمي ها را بيشتر خواهد كرد. دولت ترامپ ، اگر تا به امروز صبر كرده است. عللي داشته است  كه وارد آن نمي شوم !  اما اروپايي ها كه امروز چند پيش شرط هم از رهبر ولايت فقيه دريافت كرده اند ! در يك كلام  اروپايي ها هم  تاكنون با رژيم ولايي ايران تمامن  و همه جوره  راه آمدهاند  بدجوري هم راه آمده اند  در بعضي موارد تا ترورهاي خارج كشور هم با آنها همراهي و همياري   كرده اند براي همين است كه خامنه اي يك بار آنها را وحشي مي نامد و بارديگر برايشان شرط و شروط تعيين مي كند ! از طرفي ،  اروپا با اينكه مي داند در داخل ايران چه جنايتي ميشود با اين حال فقط  به مسئله اقتصادي مي انديشد و شرم آورتر اينكه بعضي اوقات هم بيانيه هايي هم در رابطه با مسايل حقوق بشري بيرون ميدهند اما كاري نمي كنند( فريب مردم دنيا)  اروپا با مردم آزاري داخل ايران و موشك پراكني به كشورهايي مثل عربستان و عراق و ... كاري ندارد ،اروپايي ها 

مي دانند كه رژيم ولايي ، بازوهاي تروريستي اش در همه جا فعال است  ولي چشم خود را بر جنايات مي بندد . گروه هايي چون حماس ، طالبان و القاعده و حمايت مطلق از حزب الله لبنان ، حوثي هاي يمن و حمايت  از بشار اسد  و آخري  فرستادن كارتونهاي پر دلار  (باد آورده) ازپولهاي مردم ايران براي  حشدالشعبي عراق  ( هادي عامري )!

دولت ترامپ حرفهايش را به رژيم فاشيستي ايران زده است و وزير خارجه اش ١٢ مورد را به آنها ياد أوري كرده است . بعد از آن بود كه خواب خامنه اي آشفته شد و خواستار فعال شدن  ١٩٠ هزار سانتريفوژ هاي نسل اول شد ، البته خامنه اي معتقد است  همه اين تصميم گيري ها در چارچوب برجام است كه ميخواهد آمريكا و اسرائيل را سر جايش بنشاند! رهبري كه خوابهاي آشفته اش كار دستش خواهد داد هرچند دلخوش به روسيه باشد، رژيمی كه خود به روسيه هم اطمينان ندارد ولي تمام نيروگاههاي اتمي و بعضي از پايگاهاي نظامي ايران را در اختيار آنها قرار داده است در چنين شرايطي  ملاقات "ترامپ"  با "كيم جون اون" ررئیس جمهوری کره شمالی و بعد با پوتين همه خوابها و تحليل هاي  خامنه اي را بهم خواهد ريخت و اختلافات هم بالا مي گيرد و حتا بشار اسد طرف پوتين را خواهد گرفت و حالا خواستار ترك سپاه از سوريه هم شده است.از اول گفته اند سياست پدر و مادر ندارد،  خامنه اي حتا از تجربه "كره شمالي"  كه بمب اتم را هم در دست داشت  نياموخت و خط و نشان براي كشورهايي كشيد كه دستانشان پر است . در مجموع وضعيت كنوني تمامن به ضرر رژيم تماميت خواه است ! و اروپا هم كاري براي جمهوري اسلامي نمي تواند انجام هدف مهار رژيمي است كه سي ونه سال است منطقه را بهم ريخته است براي همين است كه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در سخنرانی پایانی خود در اجلاس سران گروه ۷ گفت: با همکاری اعضای این گروه یا بدون آنها "بلندپروازی‌های هسته‌ای" ایران را مهار خواهد کرد ، اين يكي است كه خواب خامنه اي را آشفته ساخته است.

از نظر داخلي مردم در سراسر ايران اعتصابات را شروع كرده اند، كارگاران اعتراضات و اعتصابات را ادامه مي دهند ، اعتراضات در  بيمارستان ها ادامه پيدا مي كند، پرستاران و پزشكان  بخاطر پايين بود اشل حقوقي  دست به اعتصاب زده اند و مردم حالا با شهامت بيشتر به صحنه آمده اند اين در حالي است كه وضعيت اقتصادي ايران  سياست خارجي رژيم را تحت فشار بيشتري قرار داده است . ازطرف ديگر بايد گفت اين خامنه اي آشفته و آن خامنه اي كمكي ( بدل ) هم ديگر فشارهاي همه جانبه را تحمل نخواهند كرد نتيجه اين كه ؛

 فرار شايد بهترين راه براي  خامنه ای ویارانش باشد .

 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]