جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏
عباس رحمتی

 

شنبه شب ٤ نوامبر ٢٠١٧ موشك پراكنيهاي يمن با همكاري سپاه پاسداران توسط حوثي ها آغاز شد روزي نامه تسنيم كه تعلق به سپاه دارد  خبر فوري را چنين مخابره كرد : یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن شنبه‌شب با یک فروند موشک بالستیک دوربرد از نوع «برکان‌اچ2»،  فرودگاه بین‌المللی ملک خالد ریاض پایتخت عربستان را هدف قرار داد.

(در لازم به يادآوري نوشت  )عربستان همراه با چند کشور دیگر از روز ششم فروردین سال 94 اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.البته تسنيم اشاره به همكاري ايران با يمن  و حمايت از حوثي ها را لاپوشالي مي كند ولي در جريان حمله اخير روزي نامه كيهان شريعتمداري (حسين)/ خامنه اي  جاي شكي باقي نگذاشت و آب پاكي رو دست جهانيان ريخت آنجا نوشت "شليك موشك انصارالله به عربستان ،  هدف بعدي دوبي " !بعد از اين عربستانيها ،موضع خود را ابتداء با انگليسي ها مطرح كردند! حالا ديگر بعد از چند روزآمريكايي ها هم ترديد ندارند كه موشكها ساخت ايران بوده است . یک مقام ارشد نیروی هوایی آمریکا روز جمعه گفت قابلیت حمله هوایی با استفاده از موشک‌های بالیستیک را ایران به یمن داده است.

به گزارش «انتخاب»، محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت در پاسخ به پرسشی در زمینه دیدگاه دولت درباره تیتر یکی از جراید(کیهان) درباره اصابت موشک یمن به پایتخت عربستان سعودی، اظهار کرد: این یک تخلف آشکار رسانه ای است و برخورد قانونی با این تخلف در حال اجرا است که آرزو می کنیم با قاطعیت بیشتری انجام شود. هیچ چیز برای ما مهمتر از منافع ملی نیست.كيهان در جواب اين گونه پاسخ ميدهند و تضادهاي خود را با دولت اعتدال و  اصلاح طلبان چنين بیرون ميریزد:" در چنین شرایطی که همه باید از غافلگیری ریاض و افتادن لرزه بر اندام اماراتی‌ها که دستشان به خون مردم یمن آلوده است، خوشحال باشند، عجیب است که عده‌ای تیتر کیهان را مخالف منافع و مصالح ملی تصور می‌کنند. منافع و مصالح ملی جمهوری اسلامی بدون شک در حمایت از مردم مظلوم یمن است. البته چنین واکنش و برخوردی از سوی مدعیان اصلاحات به هیچ عنوان عجیب و غیرمنتظره نیست. نکته مضحک ماجرا آنجاست که این جماعت که رسانه‌هایشان مملو از تیترهای ضدامنیت و منافع ملی است، ناگهان دلواپس منافع ملی شده‌اند!" كيهان در ادامه خود را حق به جانب نشان داد و نوشت : 

رسانه‌هایی که رسما آمریکا را بزک می‌کنند و مردم را از تهدیدهای توخالی آمریکا می‌ترسانند و به بزک کردن برجام اعتراف دارند، چگونه و با چه مجوزی به خود حق می‌دهند که دم از منافع ملی بزنند؟ اگر روزی خدای ناکرده ترقه‌ای در این کشور در شود، این جماعت اولین کسانی هستند که پاسپورت به دست و با گردن کج مقابل سفارت‌های خارجی صف می‌کشند و البته چه اهمیتی دارد که برای وطن‌دوستی و میهن‌پرستی قلابی خود هزار و یک ادعا هم کرده باشند!خامنه اي كه مرتب تكرار مي كند حمله نظامي به ايران نمي شود از كجا چنين مطمئن صحبت ميكند بهتر است مواضع سعوديها و روابط آنها با آمريكا و مانورهاي اخير سعوديعا در منطقه را بررسي كند.

گاف روزنامه اختصاصي خامنه اي به همين جا ختم نشد و  دو روز هم از طرف دولت روحاني  توقيف شد و بِنَا شد پيگيري قانوني هم بشود! 

ولیعهد عربستان امروز (دوشنبه)در تماس تلفنی با وزیر خارجه انگلیس گفت که حکومت ایران در مجهز کردن حوثی‌های یمن به موشک‌ دست دارد که این امر یک تعرض نظامی مستقیم تلقی می شود و آن را می‌توان از اقدامات جنگی علیه عربستان به حساب آورد.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری عربستان "واس" گزارش داد که بوریس جانسون، وزیر خارجه انگلیس در تماس تلفنی‌اش با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان اقدام انصارالله در شلیک موشک بالستیک به فرودگاه "ملک خالد" ریاض را محکوم کرد. گاف دوم را باز تسنيم ( روزينامه سپاه) بيرون داد و به روشني نوشت؛ موشكي كه به سمت رياض شليك شده است اصابت كرده است  اينكه كه ميگويند ضد دفاعي آمريكايي در آنجا نصب بوده و كار كرده است ،دروغ مي گويند ، موشك ما كار كرده است. محمد علي جعفري فرمانده سپاه گفته است ما وأهمه نداريم كه به حوثي هاي يمن موشك بدهيم ، اينها خودشان توليد كرده اند. در حاليكه همه ميدانند كه يمن تكنيك ساختن موشك بالستيك را ندارد و امكانات مالي ساختن چنين موشكهايي را هم ندارد.يمن اگر إمكاني داشت بيماري ويرانگر اپيدميك  " وبا" را مهار ميكرد بيماري كه به جان يمني ها افتاده است و همچون جنگ خانمانسًوز   جان إنسانها را ميگيرد.

   امیر طاهری، تحلیلگر سیاسی و کارشناس مسایل منطقه، در گفت‌وگو با دویچه وله، نه تنها معتقد است که حوثی‌ها "به هیچ وجه" قادر به ساخت موشک‌های بالستیک نیستند، بلکه تأکید می‌کند که یمن اصولا فاقد "زمینه‌های صنعتی" و فنی حتی برای ساختن "ساده‌ترین سلاح‌ها" است.

طاهری می‌گوید که موشک پرتاب‌شده توسط حوثی‌ها به سوی ریاض "بدون تردید" یک "موشک وارداتی" بوده است.

موشك پراكني هاي ايران از طريق يمن توسط حوثي ها به عربستان شليك شده است و اين را عربستاني خود بهتر مي دانند قبلا هم سعودي ها گفته بودن كه ما سرِ مار را كه همان جمهوري اسلامي است را خواهيم زد ، در همين رابطه سعوديها  از آمريكا هم كمك خواسته بودند! بهرحال تمامي شواهد نشان ميدهد كه جمهوري اسلامي براي حل بحرانهاي داخلي  وخارجي اش  بدنبال جنگ ديگري در منطقه است كه امروز قصد شليك به  فرودگاه  پايتخت عربستان (رياض) را از طريق يمن درنظر داشت  و سعوديها را آماده عكس العملم  بعدي كرد و فردا شايد جواب ديگري به ايران دهند. چنين موشك پراكني هایی دامن زدن به بحرانهاي تازه اي است و نه حل بحران ! به گفته امیر طاهری، حمله موشکی به ریاض، «بحران یمن را یک قدم جلوتر برده و احتمال برخورد نظامی میان عربستان و متحدانش با جمهوری اسلامی را افزایش داده است».

مقام‌های سعودی این حمله را «یک اقدام جنگی» از سوی جمهوری اسلامی ایران خوانده و گفتند حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌دانند. واشنگتن نیز این حمله را محکوم کرده و خواستار برخورد با فعالیت‌های ایران در یمن شدند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، جفری هریگین رئیس مرکز فرماندهی نیروی هوایی آمریکا در جنوب غرب آسیا که به امارات متحده عربی رفته، به خبرنگاران در دوبی گفت توانایی حوثی‌ها برای حمله موشکی را ایران فراهم کرده است.

 نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت، بر اساس اطلاعات منتشر شده، موشکی که حوثی‌ها ماه ژوئیه به عربستان شلیک کردند، موشک «قیام» ایران بوده و موشک شنبه شب هم ممکن است منشا ایرانی داشته باشد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده نیز پیشتر در روز یکشنبه گفته بود که معتقد است پرتاب موشک به سمت ریاض کار ایران بوده و سامانه دفاع موشکی آمریکایی که در عربستان مستقر است موشک شلیک شده را ساقط کرده است.تمامي شواهد نشان دهنده اين است  كه عربستان ميخواهد با كمك آمريكا نقشه هاي خود را در مقابل ايران پيش ببرد تا رژيم جمهوري اسلامي بحران زده  را كه مرتب به بحرانهاي منطقه دامن مي زند را هرچه بيشتر تحت فشار قرار دهند ، اما رژيم ملاها كه ٣٨ سال است هرروزبا بحران در بحران سر  پابوده است گوشش به اين حرفها بدهكار نيست. موضوع از کجا شروع شد؟ مقدمات و زنگ خطر  شليك موشك به سوي پایتخت عربستان از ورود  ولايتي  وزير خارجه اندروني خامنه اي به لبنان  شكل گرفت ، پس از ملاقات كوتاه ولايتي  با نخست وزير لبنان،  سعد حريري استعفاي خود را به خاطر دخالت درلبنان و ترس از ترور  اعلام مي كند! آقای حریری رژیم مُلاها را مُتهم کرد که با زور اسلحه حزب الله، نقشه های خود را بر لُبنان تحمیل می کند. و به عربستان مي گريزد ، استعفاي جناب حريري  بعد از يكسال صدارت  به گونه رسمي به توازوني كه بين عربستان و لبنان و جمهوري اسلامي شكل گرفته بود پايان داد و گريختن حريري  به عربستان  و افشاي نقشه هاي حزب الله ، براى اسلحه سازي هاي زير زميني و تحويل موشكهاي بالستيك از ملاها و لشگركشي ها آنها به لبنان و سوريه ، عربستان  و شريك دائمي اش آمريكا را به روشي تازه تري براي برداشتن حزب الله در لبنان  وا خواهد داشت . و زير مجموعه هاي اين تفكرات ، رژيم جنگ افروز ایران  را به شليك موشك بالستيكي  بسوی عربستان واميدارد كه قبلا به حوثي  هاي يمن داده بود. رژيم جنگ طلب ايران براي  خارج شدن  از بحرانهاي  داخلي  نيازمند يك جنگ نيابتي است  اما غافل از أن است كه وارد جنگ تازه اي خواهد شد.  خامنه اي  با كمك سپاه و كيهان (حسين شريعتمداري)  ، هنوز اين جنگ نيابتي را به پايان نرسانده اند از هدف بعدي اشان یعنی دوبي مي نويسند!  و اين پروسه خطرناكي كه رژيم جنگ افروز براي مردم ايران و منطقه  خواب ديده است ! جنگي كه اگر صورت گيرد نه عربستان و ايران و  لبنان كه تمامي منطقه را در آتش فرو خواهد برد.

 

 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]