دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏
عباس رحمتی

 

پيش گفتار:

 

اخيرا خامنه اي با ورود كردن احمدي نژاد به انتخابات دور دوازدهم  رياست جمهوري ، غير مستقيم مخالفت كرده است و در واقع او را كه نظراتش به رهبر نزديكتر از ديگران بوده نهي كرده و گفته است ورود اين آقا، جامعه را دو قطبي ميكند ! خامنه اي فراموش كرده است كه در سال ٨٨ او نزديكتر از همه به احمدي نژاد بود و بخاطر او به ملت ايران پشت كرده و يك تنه او را برگزيد تا تقريبا تمامي پولهاي نفت را با مجتبي و خود و رئيس جمهوري اش براحتي بالا بكشند، موضع گيرهاي اخيرِ ولايت فقيه جمهوري اسلامي  باعث شد تا اطلاعاتي را كه مدتهاست جمع آوري كرده ام انتشار دهم.  براى شروع اين بحث بايد كمي به عقبتر برگريديم و  بنويسم؛  اواخر هزاره دوم ، درحاليكه جهان به سرعت نور رو به جلو بود و در زماني كه تكنولوژي  و صنعت انيترنت ، هنوز استارت خود را روشن نكرده بود و در حاليكه ، خانه ها  وسايل ارتباطي اشان فقط راديو و تلويزيون و عده كمي هم تلفن بود، حركت بسمت جلو بود. بچه هاى ديروز و مبارزان روزهاي انقلاب  نه آيفون داشتن و نه خبري از گالاكسي يك و دو  ، پنج c و امروز آيفون هفت و...  بود ! وسايل ارتباطي ديگر هم مثل امروز در دسترس آنها نبود نه از اسكايپ و فيس بوك و توئيتر و يوتوب خبري بود ، و نه از اينترنت ، اينستاگرام و اسكايب واتسآب و تلگرام و تانگو و وايبر ايمو و... ، اينها همه رويائي بيش نبودند خبرها را روي  ورقه هاي " استنسيل " مي نوشتيم و با دستگاههاي خود ساخته چاپ ميكرديم و زير ديكتاتوري نعلين،  با دست و يا با موتور سيكلت  تو خيابانهاي شهر و روستا و كوه و دشت بخش مي كرديم ، كاستهاى صوتي پيشرفته ترين وسيله هاي ارتباطي بود و روزنامه ها را در كيوسكها براحتي نمي شد تهيه كرد در چنين شرايطي كه " يوتيوب "  وجود نداشت ، خبرهاي پشت پرده اي  را تكثير كرده پخش ميكرديم و يا دهان به دهان  به همديگر ميرسانديم و  امروز وضعيت بسيار راحتتر شده و مي توان هرگونه خبر رساني را از هر خانه اي  شروع كرد. و خبر برگزيده شدن رئيس جمهور كشوري مثل ايران را فقط  يك نفر آنهم بخاطر نزديك بودن نظراتش به او بر ميگزيند!  

در چنين شرايطي ،  ايران  كشوري كه استارت  خود را با گلوباليزاسيون زده  واين همراهي با" گلوبال" جهانيرا اعلام كرده بود و ميرفت كه سنگرهاي  پيروزي  را يكي پس از ديگري را فتح كند. ولي اين وضعيت  براى غربي ها آنچنان خوشايند هم نبود بخاطر  همين بود كه  چاره را در تحميل  خميني بجاي شاه  ديدند ،مردم با كمترين اطلاعات قبلي  و در كوتاهترين فرصت  به فرمان ( آري يانه ) به  جمهوري اسلامي راي قاطع  " آري "دادند تا مرگ خود  را با فاتحه هاي  از قبل تعيين شده خميني در همان بدو ورود به ايران در قبرستان بهشت زهرا تصويب كنند آنهم نه مرگي ساده كه كه با سرطان كشنده و طولاني مدتي   بنام "ولايت فقيه "روبرو ساخت و اين ، يكي ،تكميل كننده ج اسلامي بود  با اين ترفند ( Trikt ) كشور گل و بلبل   از پيشرفت به جلو  باز ايستاد .

جنگ نعمت شد!

طولي  نكشيد تا اين سرطان ،متاستازِ ( ريشه دواني )خود را به سراسر ايران گستراند و اين كشور صلح دوست را در جنگي هشت ساله فرو برد جنگي را كه او يعني ولايت فقيه " نعمت " ناميد  و اين نعمت يعني  نابودي سرمايه هاي ايران ، (پيش از هزار ميليارد دلار) فروش نفت و گاز  و ريختن سرمايه ايران در تنور جنگ و كشته  و معلول شدن ميليونها  نفر از جوانان  و خراب شدن شهرهاي ايران و آواره شدن ميليونها ايراني و عراقى و  گسترش ترور در و در داخل و خارج كشور ، سركوب مخالفان داخلي كشور ، همه از اهداف رژيم ناپاك جمهوري ولايت فقيه بود ! هدف خميني  صدورانقلاب  و حفظ اسلام بود و نه ايران و ايراني ، هدف  رفتن به كربلا و  رسيدن پاسداران خميني به قدس  براي يك امپراطوری  اسلامي بود . جنگ باعث شد وضعيت  كل ايران  را تغيير كند و اين  فقط  آغاز راهي بود كه بر خواست خميني و يارانش مثل رفسنجاني و خامنه اي  دور ميزد و نه كل مردم ايران . در بحبوبه همين جنگ بودكه  ولايت مطلقه فقيه  را به خورد مردم دادند .  ولايت فقيه اولين  خواست بزرگ  جمهوري اسلامي بود كه توسط حسينعلي منتظري جانشين خميني در آنزمان مطرح شد و فوري در مجلس خبرگان كه رئيس آن خودش نيز بود تصويب شد بعدها اين  سرطان پيشرفت خود را با مطلقه كردن اين هيولا  نشان داد و ديگر كسي جلو دارش نبوده و فعلا نيست . ولايت فقيه در واقع همان  محتواى كتاب كشف الاسرار (كشف اسرار ) بود كه خميني قبل از انقلاب ١٣٥٧ نوشته بود . حكومت اسلامي  كه با ولايت فقيه تكميل ميشد اين اسرار ، اسرار سحر آميزي نبود همان حكومت اسلامي بود كه ولايت مطلقه اش تمامي قدرت مطلق كشور را در اختيار خود ميگيرد و بقول خود خميني ولايتي كه"  پوست از كله مردم ميكند"، مردمي كه بخواهند كنار دريا بروند و يا مردمي كه بخواهند جشن بگيرند و برقصند  پوست كله اش را خواهند كند و ديديم مردمي كه حتا لباسهاي  روشن و غير از رنگ سياه بپوشند دست هاي تيغ ميكشيدند و زناني كه موي سرشان  پيدا باشد  با اسيد پاشي  ذوب شدگان ولايت مواجه خواهند شد و وضعيت همان  شد كه خميني گفته بود  نه فقط كنار درياكه در همه جاي  كشور ! پوست از كله هايشان  خواهند كند( خميني )!  اين حرفها در عمل ثابت كرد كه هيولاي ولايت فقيه از نوع مطلقه اش چه خوابهايي براى سرزمين گل و بُلبل ايران   داشت و ما نمي دانستيم .

انتخاب رئیس جمهوری  با ولایت فقیه:

بعدها ديديم ولايت فقيه و مريدش جنتي   به همراه اغنياي بازار اعلام كردند  هيچ كس  بجز ولايت فقيه نمي تواند براى بهتر شدن كشورش تصميم بگيرد ،  "مردم حق ندارند ريئس جمهور انتخاب كنند انتخاب با ولايت فقيه است " حتا ، هيچ زني تنها و  بدون  اجازه همسر ،نمي تواند به سفر برود ! حتا اگر آن زن كاپيتان تيم ملي زنان باشد ( فوتسال ) . رژيم ولايي و ارتجاعي   مردم را تقليد گر  ميخواهد ( مقلد ) ،  ميگويند ؛ خود را به ولايت فقيه بسپاريد و سر به مهر ولايت فقيه باشيد ، راستي يك فردي با تفكراتي از ته قرون وسطايي ، چگونه توانست جمهوري تقليد را در قرن بيستم  در ايران حاكم كند؟    البته  غربيها   با كمك همين مردمِ قرن بيستمي  توانستن چنين،  معجزهء اؤ را به سرانجام برسانند و حاكم و رهبرش كنندآنچه خود مي خواستند و حالا با  ولايت فقيه هم سعي دارند  با كشاندن مردم به تقليد  و رعايت قوانين  اسلام ناب محمدي  خواسته هاي خود را تحقق بخشند؟بعد از ده سال از حكومت ولايت فقيه ، بازهم مردم تن به حاكميت دومين ولايت فقيه  دادند . قضيه بدين شكل بود كه مرگ اولين ولايت فقيه  كه با خوردن جام زهر شدت گرفت يك شبه ولايت مطلقه فقيه  ديگري ساختند ، آن هم توسط يار وغار خميني  ( رئيس جمهوري پيشينش  ) رفسنجاني و خانواده اش ، بعدها خود در چمبرهء همان قدرت ولايي و هيولاي دومين ولايت  مطلق گرفتار شدند، اين هيولا كسي جز  علي خامنه اي  نبود او كه  ثقة الاسلام ِحجت الاسلام شده بود بود يك شبه خود را آيت الله ناميد و عمامه (تاج) ولايت فقيه  مطلقه  از نوع سياهش را بر سر گذاشت و خود را رهبر  شعيان جهان ناميد و هر چه خواست با اراده شخصي در كشور انجام داد از سركوب و كشتار مردم تا  تفتيش عقايد و حتا از سر كشي به رختخواب آنها دريغ  نكرد!  از اختيارات  تامي كه قانون  اساسي در اختيارش گذاشته فرا تر رفته  تا برگزيدن رئيس جمهوري كه خودي ها ى اطرافش آنرا  معجزه سوم ناميدند. [ ١]

 هر دو تشنه قدرت :

خامنه اي ، فرد نا شناخته اي را  براي  رياست  جمهوري مردم ايران  (چون نزديك به خود ميدانست   )بر گزيد و  براي  مدت هشت سال رئيس جمهوري كشور را  با انتصاب خود  به احمدي نژاد سپرد و كشور را با مشكلات  بزرگ اقتصادي و سياسي بيشتري مواجه كرد ، فردي كه اعتياد قدرت داشت ، درست همان خصوصياتي كه در رهبر سراغ داريم ،در اين نمونه  مي توان گفت ،درست مانند «فرانک شور» (هریس)، کشیشی کلبی مسلک که قبلا اعتیاد داشته، از سوی اسقف مأمور می شود تا درباره ی شایعه ی شفابخشی های معجزه آسایی که توسط مجسمه ی مریم باکره انجام گرفته، تحقیق کند.  خامنه اي ،ولايت فقيه اي كه از ديد خودش معجزه گري را يافته بود كه پايه هاي  قدرت خود را محكمتر كند يكي از اين معجزه ها، بزرگ كردن احمدي نژاد بود كسي كه براي نمايندگي مجلس سوم راى نياورده بود، چگونه مي تواند  رئيس جمهوري  تمام مردم شود؟  پستهاي قبلي احمدي نژاد  بخوبي نشان ميدهد كه خامنه اي و يارانش او را از سالهاي قبل در ترشي  خوابانده بودند تا از او به موقع استفاده كنند. راستي  چرا خامنه اي  بخاطر احمدي نژاد حاضر شد  كودتاي انتخاباتي انجام دهد و در مقابل مردم  بايستد و دست به كشتار و بگير و ببندهاي گسترده بزند؟ آيا اين دستور غربي هابود تا احمدي نژاد را براى راحتتر كردن  قرار دادهاي نفتي/ گازي  و وارد كردن ايران به جامعه گلوبال و حتا وارد شدن به حل مسئله هسته اي ايران  و بعد توسط دولت بعدي امضاء قرارداد" برجام " و... او را با تمامي ضعفهايش بر سر كار آورد ؟ بايد پرسيد اين احمدي نژاد چه مهره ي ماري داشت كه توانست خامنه اي را هم راضي كند كه هر گونه جنايات را به جان بخرد ! احمدي نژاد كي بود ؟ كسي كه در دوران دانشجويي چماقدار دانشگاه بود و در سركوب مخالفان نمونه و زبانزد دانشجويان  با فتوي ولايت فقيه و انتخابات تقلبي ،يك شبه همچون رهبر به رياست جمهوري رسيد.     

زندگينامه: سايت ويكيپديا مثل هميشه زندگينامه اي براى رئيس جمهوري امام زمان درست كرده است كه در شماره هاي بعد به آن مي پردازم ،بر اقدامات او  هم نظري داشته است كه را بررسي مي كنيم.

محمود احمدی‌نژاد (۶ آبان ۱۳۳۵) سیاستمدار ایرانی است که ششمین رئیس‌جمهور ایران از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ بود. وی همچنین از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ اولین استاندار اردبیل و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ شهردار تهران بود. او هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانش‌یاردانشگاه علم و صنعت ایران است.

او در آرادان گرمسار در استان سمنان به دنیا آمد و در یک سالگی به همراه خانواده به تهران مهاجرت کرد. در سال ۱۳۵۴ برای تحصیل در مهندسی راه و ساختمان وارد دانشگاه علم و صنعت ایران شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷، به عنوان نماینده علم و صنعت در جلسات انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها شرکت می‌کرد. احمدی‌نژاد تحصیلات خود را در این دانشگاه تا اخذ دکترای مهندسی عمران ادامه داد و در ۱۳۶۸ به عضویت هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران درآمد. در دوران دهه شصت فرمانداری ماکو و خوی را بر عهده داشت. در ۱۳۷۲ به عنوان اولین استاندار اردبیلمنصوب شد و تا ۱۳۷۶ این سمت را بر عهده داشت. در سال ۱۳۷۹ برای نمایندگی ششمین دورهمجلس شورای اسلامی از تهران نامزد شد که پیروز نشد. در ۱۳۸۲ او به عنوان شهردار تهرانبرگزیده شد [٢]

و از آنجا يار گرمابه خامنه اي شد . آيا احمدي نژاد را بعنوان جاده صاف كن غرب  براى رسؤدن به وضعيت كنوني بر سر كار آوردند؟ سير قدرت گرفتن او حكايت از اين دارد  كه او چگونه به ماكو و خوي و ارديبل كشيده شد ؟ و چگونه، كسي همچون او به شهرداري تهران رسيد ؟ و پس از رئيس جمهوري كردنش  چگونه هر گونه توهين به ايراني  را كرد و از سوي  مردم  بي جواب ماند و يا چرا به راحتي توانست به سازمان ملل توهين كند و به به  وچهه چهه بشنود ؟ پافشاري ولايت فقيه براي به قدرت رسيدن اين معجزه قرن را مي  توان در اين چند خط خلاصه شود كه حاضر شد  به فرمان ولايت فقيه ، تمام مردمي  كه به خيابانها آمده بودن را به رگبار ببنودد و از  دستگيري نخست وزير زمان جنگ  و رئيس مجلس نظام هم نگذرند . 

 از جمله اقدامات احمدی‌نژاد در دورهٔ ریاست جمهوری اش را مي توان چنين خلاصه كرد، اجرای طرح تحول اقتصادی بود که طبق آن سوخت سهمیه‌بندی شد، و همچنین یارانه‌های سوخت، آب، برق و مواد غذایی تدریجاً حذف به طور نقدی به مردم پرداخت شد در نتيجه فشار چندين برابر بر مردم وارد شد . از دیگر اقدامات او پروژهٔ مسکن مهر به منظور خانه‌دار کردن خانواده‌های کم در آمد بود ، خانه هايي با كيفيت بد و غير استاندارد در مقابل زلزله هاي ريشتر پايين همين خانه ها بتدريج با سپرده ها و پيش پرداخت هاي بيشتري بفروش رسيد و هنوزبعد از چندين سال  بعضي از خانه ها تحويل  داده نشده است  . در دورهٔ ریاست جمهوری او روابط با کشورهای در حال توسعه بر کشورهای توسعه یافته اولویت یافت  ، و برنامهٔ هسته‌ای ایران با وجود فشارهای بین‌المللی که منجر به اعمال تحریم‌های اقتصادی شورای امنیت، آمریکا و اروپا علیه ایران شد،  به پیش برده شد كه توسط دولت بعدي با نام برجام به امضاء رسيد. همچنين نبايد از ياد برد كه دخالتهاي رژيم در كشورهاي همسايه و خاورميانه و صدور تروريست در  زمان دولت امام زمان گسترش يافت ، دولتي كه در هاله نور بوجود آمد و جاي امام زمان را در همه جا خالي مي گذاشت تا به اميد آن بتواند ٧٠٠ ميليارد دلار از پولهاي باد آورده نفت را در هاله اي از ابهام فرو برد كه در شماره هاي بعد از اين سري مقالات به اين موضوع  و موضوعات انتخابات و نحوي روي كار آمدن احمدي نژاد ونقش ولايت فقيه  و ... بيشتر خواهيم پرداخت . 

_____________________________________________________________________________

[١]زهرا رجبي ،همسر سخنگوي دولت نهم  در پاسخ به سوالي درباره علت نگارش کتاب "احمدي‌نژاد؛ معجزه هزاره سوم" که به بررسي وقايع انتخابات دوره نهم رياست جمهوري مي‌پرداخت، گفته است: کتابي که من در مورد انتخابات نهم نوشتم، از خيلي قبل انگيزه من بود؛ يعني از وقتي که خاتمي بر روي کار آمد و فاجعه‌اي در اين مملکت، اسلام، تشيع و نظام اسلامي را در بر گرفت و معتقدم اگر وجود مقام عظماي ولايت نبود، اين فاجعه قطعا تاکنون مضرات زيادي را بيش از آنچه به جاي گذاشت، برجاي مي‌گذاشت.

همسر سخنگوي دولت نهم اضافه کرده است: در اين کتاب من نظر بسياري از مراجع و بزرگان را هم نوشتم که آن‌ها هم از کلمه معجزه راجع به اصل انتخابات نهم استفاده کردند. به واسطه انتخابات نهم ايران، من هم با اين رويکرد و انگيزه‌اي که از قبل داشتم اين کتاب را نوشتم.

[٢] اطلاعات ويكي پديديا

 

 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]