خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏
ایرج مصداقی

 
۵ روز از ادعای محمد‌حسن رحیمیان تولیت مسجد «مقدس جمکران» (۱) مبنی بر این که طی سه سال و نیم گذشته خامنه‌ای «بیش از ۱۳ بار مخفیانه»  به مسجد جمکران رفته و «با امام خود عشق‌بازی کرده»، می‌گذرد.
 
 
خامنه‌ای در مورد یکی از عشق‌بازی‌هایش می‌گوید:‌
 
«من یک وقتی یک شعری گفته بودم درباره امام زمان سلام الله علیه. رفتم جمکران و خب تضرع و توجه و نماز و همین اعمال که هست، دیدم آرام نمی‌گیرم، راحت نمی‌شوم. بلند شدم و ایستادم. دفترم هم در جیبم بود، دفتر شعر. درآوردم، گفتم آقاجان این شعر را برای شما گفته ام، می‎خوانم برایتان. شروع کردم شعر را خواندن، آهسته البته. هیچ‎کس هم متوجه نبود. یک غزلی بود از ابتدا تا آخر غزل را خطاب به حضرت خواندم، گمان می‌کنم تأثیری که آن غزل در حال من کرد، آن نماز مخصوص و آن چیزها نکرد. آدم با دلش که حرف بزند، اینطوری است.»
 
 
در  اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، ناصر مکارم شیرازی یکی از مراجع قم که به واسطه‌ی چاپلوسی از خامنه‌ای به سلطان شکر تبدیل شده، در وصف ارتباط خامنه‌ای با «امام زمان» گفت:‌
 
«یکی از دلایل موفقیت رهبر معظم انقلاب هم ارتباط نزدیک ایشان با امام زمان(عج) در همین مسجد مبارک است.»
 
 
خمینی مطلقاً به مسجد جمکران اعتقاد نداشت و حتی حاضر به نام بردن از آن در مکاتبات خود نبود تا مبادا مورد سوءاستفاده قرار گیرد. وی پیش از انقلاب تنها یک بار که برای دیدار با مردم جمکران به آن ده رفته بود، نماز خود را در مسجد مزبور به جا آورد و فضلیت این مسجد را بیش از دیگر مساجد نمی‌دانست. (۲)
 
حجت‌الاسلام کاظم صدیقی (۳) رئیس سابق دادگاه انتظامی قضات در سال ۱۳۸۷ و در ایام «فاطمیه» در بیت رهبری در حضور احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی و سران مملکتی و قوه قضاییه و ... خبر از دیدار خامنه‌ای با «امام زمان» داد و پس از آن توسط خامنه‌ای ارتقای مقام یافت و به امامت جمعه تهران انتخاب شد. 
 
 
صدیقی که سوراخ دعا را پیدا کرده بود پس از آن از دیدارهای مکرر خامنه‌ای با «امام زمان» خبر داد و به نقل از یکی از روحانیون گفت:
 
«آقای خامنه‌ای گوهر پاکی است… به همین دلیل مکرر خدمت حضرت تشرف داشته است، ولی نشناخته». سال بعد ایشان گفت: «طوبی للخامنه‌ای! طوبی له. وجود مبارک امام زمان ـ‌ارواحنا فداه‌ـ در عرفات با اسم ایشان را دعا می‌کرد.»
 
صدیقی سپس کار را به آن‌جا کشاند که در نشست «جبهه پایداری انقلاب اسلامی»، ضمن اشاره به جریان هجدهم تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ اظهار داشت: «در این دو دوره اتصال به امام زمان و سیمی که از مقام معظم رهبری به ایشان وصل شد آن‌چنان بر جامعه تاثیر گذاشت که آرامش را به دل مومنان بازگرداند و رعب و وحشت را در دل فتنه‌گران انداخت و آتش را خاموش کرد.»
 
 
اعوان و انصار خامنه‌ای مکرراً از روابط ویژه‌ی وی و «امام زمان» خبر می‌دهند:‌
 
«منبع موثقی از آیت‌الله بهجت نقل کردند که ایشان در خواب دیدند که حضرت امام زمان(عج) در مجلسی حضور داشتند،‌ علمای بزرگ اسلام هم در خدمت آقا امام زمان(عج) بودند،‌ آیت‌الله خامنه‌ای وارد شدند و امام زمان(عج) جلوی پای ایشان تمام‌قد بلند شدند و برای ایشان جایی برای نشستن باز کردند.»
 
 
در طول سال‌های گذشته بارها نزدیکان بیت‌رهبری و سخنرانان مجالس برگزار شده توسط خامنه‌ای و مداحان نزدیک به بیت، از وی به عنوان «سید خراسانی» نام‌برده‌اند که پیش از ظهور امام زمان قیام می‌کند و با یارانش به امام زمان می‌پیوندند. این ادعاها با وجود مخالفت صریح بعضی از مراجع، هیچ‌گاه از سوی خامنه‌ای و دفتر او تکذیب نشده است.
 
 
 
البته اداره‌ی مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در پاسخ به سؤال آیا آقای خامنه ای با امام زمان رابطه دارد؟ نظر به حساسیت موضوع دانشگاه‌ها و آگاهی بیشتر دانشجویان یکی به نعل می‌زند و یکی به میخ، با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد و می‌گوید:‌
«ارتباط با امام زمان هم می‌تواند حضوری باشد و هم ارتباط قلبی و معنوی. همه دوست داران حضرت علاقه دارند که با ایشان ارتباط عمیق روحی و معنوی برقرار کنند و به یقین مقام معظم رهبری بیش از همه این ارتباط قلبی دارند وتوسلات وعشق سرشار ایشان به امام زمان زبانزد خاص و عام است. اما ارتباط به معنای دیدار و مشاهده امری است که معمولا پوشیده می‌ماند و دیدار کنندگان حاضر نیستند آن را برای کسی بیان کنند و اگر ایشان نیز چنین ارتباطی داشته باشند به کسی بروز نمی‌دهند. »
 
ساده‌‌انگاری است که سفرهای مخفی خامنه‌ای به جمکران را تنها در چهارچوب خرافه مورد بررسی قرار دهیم و به تمسخر او و اطرافیانش بپردازیم. اگرچه می‌توان از این دیدار‌ها بیماری روانی خامنه‌ای را نیز نتیجه‌گرفت که حساسیت موضوع را دوچندان می‌کند.  
 
به نظر من این دیدار‌ها به شدت خطرناکند و آن‌ها را در یک نمای بزرگتر و در چهارچوب استراتژی منطقه‌ای خامنه‌ای و دکترین او بایستی دید. این دیدارها اگر از سوی هر مقام مذهبی یا حوزوی صورت می‌گرفت معنا و مفهوم متفاوتی می‌یافت. با توجه به مسئولیت‌های خامنه‌ای و تغییر سیاست دولت آمریکا و اتحادهایی که در منطقه شکل می‌گیرند نمی‌توان و نباید به سادگی از آن‌ها گذشت. این دیدار‌ها با سرنوشت میلیون‌ها ایرانی سروکار دارند و می‌توانند آینده‌ی فاجعه آمیز میهن‌مان و همچنین منطقه حساس خاورمیانه و خلیج فارس را رقم بزنند.
 
بدون تبیین نگاه خامنه‌ای و استراتژی‌ای که در اتاق‌های فکر  رژیم تنظیم شده، نمی‌توان به معنا و مفهوم دیدار‌های پی در پی «عاشقانه» یاد شده پی‌برد.
 
چرا باید خامنه‌ای هر سه ماه یکبار به جمکران برود؟ آیا خامنه‌ای به قصد ثواب به جمکران می‌رود؟ قطعاً‌  پاسخ منفی است.
کاظم صدیقی امام جمعه تهران در اسفند ۱۳۹۲ در مسجد اعظم اهواز گفت:
«احساس می‌کنیم طوفان‌هایی در پیش داریم و ما این را از زیارت رفتن‌های رهبری متوجه می‌شویم
ایشان در سه هفته اخیر سه بار به مشهد و دو بار به جمکران رفته اند جهت توسل.»
 
این توفان‌ها چه بود که صدیقی را مجبور به تکذیب آن کردند؟
 
موضوع «معاشقه»‌ی خامنه‌ای با «امام زمان»، برداشت رحیمیان نیست. گفتمانی است که در «بیت رهبری» شکل می‌‌گیرد و خامنه‌‌ای شخصاً ادعای آن را دارد. احتمالاً در مورد حاصل و نتیجه‌ی «عشق‌بازی»ها در بین خودشان و در محافل خصوصی صحبت و گفتگو می‌شود.
 
خامنه‌ای در دوران خمینی حتی یک بار به مسجد جمکران نرفت و صحبتی از کرامات آن نکرد. هیچ شواهدی در دست نیست که وی پیش از انقلاب نیز به این مسجد تردد کرده باشد.
 
باید پرسید چه اتفاقی افتاده است که وی «پیرانه سر»، طی سه و سال و نیم گذشته به فکر «معشوق» افتاده و بیش از ۱۳ بار به جمکران رفته است؟ آماری از دیدار‌های خامنه‌ای قبل از شهریور ۱۳۹۲ در دست نیست و معلوم نیست وی در دوران یاد شده که احمدی‌نژاد علم «امام زمان» را به دوش می‌کشید هم با همین جدیت به دیدار «امام زمان» و «عشق‌بازی» با او می‌شتافت یا نه. تنها یک بار در آبان‌ماه ۱۳۸۹ سایت خامنه‌ای از دیدار نیمه‌شب وی از جمکران خبر داد و عکس‌های وی هنگام نماز در آن‌جا را انتشار داد.
 ‌‌
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=10372
 
خامنه‌ای برای گفتگو با «امام زمان» به «جمکران» که در واقع «محل ملاقات» و یا «دفتر مراجعین» وی است، می‌رود. این گفتگو احتمالاً در ارتباط با زمینه‌سازی برای «ظهور آقا امام زمان» هم هست.
رونق بخشیدن به مسجد «مقدس جمکران» و تعیین تولیت و جعل کرامات و معجزه برای آن، کوشش برای جلال و جبروت درست کردن برای بارگاه «امام زنده» است. امامی که به کار امروز خامنه‌ای می‌آید و هر توطئه‌آفرینی و تشنج‌زایی را می‌تواند به او نسبت دهد.
 
چرا دیدار‌های مخفی خامنه‌ای را علنی کرده‌اند، بر من نامعلوم است.
 
آیا خامنه‌ای قصد دارد مسئولیت آن‌چه در ماه‌ها و سال‌های آینده پیش می‌آید را به دوش «امام زمان» و «عشق‌بازی» با او بیاندازد؟ آیا می‌خواهد به اعتراضات جناح‌های درونی رژیم پاسخ دهد و آن‌ها را به «امام زمان» حواله دهد؟
 
***
 
هرچه زمان می‌گذرد، نظام جمهوری اسلامی به لحاظ درونی به سمت بسته تر‌شدن می‌رود و به لحاظ بیرونی انبساط و کشورگشایی و ایجاد «امپراطوری شیعی» (۴) را وجه همت خود قرار می‌دهد.
 
خامنه ای خود را «امام عصر» و «نایب امام زمان» می‌داند.
 
علی سعیدی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران که از دانش‌آموختگان مدرسه حقانی است و به مدت یک دهه مسئول حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران بوده، در مورد «امام عصر» و مصداق آن می‌گوید:‌
 
«البته در این میان کسانی هم هستند که به ۱۲ امام بعد از پیامبر اسلام(ص) معتقد هستند، و حتی در محرم و شب‌های قدر نذری می‌دهند، ولی به سخنان امام عصر (۵) خود توجهی ندارند؛ در صورتی که «هر کس امام عصر خود را نشناسد و بمیرد، به مرگ جاهلیت مرده است.... امروز که امام عصر ما مقام معظم رهبری است، مواضع، دیدگاه‌ها و منویات ایشان بر همه حجت است، و هر کس تسلیم مواضع ایشان باشد می‌تواند بگوید امام عصر خود را شناخته است.»
 
 
علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با طرح این سؤال که «آیا حادثه عاشورا قابل تکرار است؟»، کار را به جایی رساند که از «غایب» شدن خامنه ای از چشم‌ها هم سخن به میان آورد و گفت: «من استدلال دارم که قابل تکرار است چراکه حادثه عاشورا تکرار حوادث پیشین تاریخ است؛ اگر بنا باشد از رهبری خوب اطاعت نشود و خواص و مردم رهبر را تنها بگذارند یا رهبری مانند حضرت علی(ع) منزوی می‌شود، یا مانند امام حسین(ع) کشته و یا مانند امان زمان(عج) از چشم‌ ها غایب می ‌شود.» (۶)
 
http://www.entekhab.ir/fa/news/230475
 
خامنه‌ای برای اجرایی کردن استراتژی «ظهور»، خود را ملزم می‌داند که هر سه ماه یکبار برای گزارش اقدامات صورت گرفته، خدمت «امام زمان» شرفیاب شود. «معاشقه‌«های صورت گرفته بایستی در همین رابطه بوده باشند.
انبساط خاطر خامنه‌ای بعد از هر «معاشقه» نیز بستگی به پروپیمان بودن گزارش موفقیت‌های وی دارد.
 
«جنگ‌ نیابتی» در منطقه، در واقع بخشی از «نقشه‌ی مسیر» برای زمینه‌سازی ظهور است. حال باید دید لزوم جنگ‌های «نیابتی» که در حال حاضر در منطقه جریان دارند، چیست.
 
جمهوری اسلامی به دنبال تشکیل امپراطوری شیعه و صدور بحران و انقلاب به منطقه و به ویژه مناطق شیعه نشین است. دخالت‌های رژیم در بحرین و کویت و جنگ‌های نیابتی در عراق و سوریه و یمن از نشانه‌های آن است.
هدف قراردادن شهرهای عربستان از طریق موشک‌های حوثی‌ها در همین راستا معنا پیدا می‌کنند.  
در اردیبهشت‌ماه سال جاری در مقاله‌ی « جنگ نیابتی شیعه و سنی و ...»، به زمینه‌‌سازی‌ فرهنگی این امر اشاره کردم.
 
 
خامنه‌ای در دیدار با ایثارگران می‌گوید:

«ملت ایران به فضل پروردگار، با هدایت الهى، با کمکهاى معنوى غیبى و با ادعیه‌ى زاکیه و هدایتهاى معنوى ولى‌الله‌الاعظم ارواحنافداه خواهد توانست تمدن اسلامى را بار دیگر در عالم سربلند کند و کاخ با عظمت تمدن اسلامى را برافراشته نماید. این، آینده‌ى قطعى شماست. جوانان، خودشان را براى این حرکت عظیم آماده کنند. نیروهاى مؤمن و مخلص، این را هدف قرار دهند.»
 
«امروز اگر ما مى‌بینیم در هر نقطه‌ى دنیا ظلم و بى‌عدالتى و تبعیض و زورگویى وجود دارد، اینها همان چیزهایى است که امام زمان براى مبارزه با آنها مى‌آید. اگر ما سرباز امام زمانیم، باید خود را براى مبارزه با اینها آماده کنیم.»
 
برای درک این دیدگاه بایستی به گفته‌های نماینده‌های خامنه‌ای توجه کرد که با فراغ‌بال به تبیین نظرات او می‌پردازند.  
قرارگاه «عمار» که سر نخ آن در دست بیت‌رهبری و مجتبی خامنه‌ای قرار دارد یکی از نهادهای مهم در ترویج ادبیات ظهور در ایران است. ترویج ادبیات ظهور پشتوانه‌ی ایدئولوژیک سیاست مداخله‌گرایانه‌ی رژیم در منطقه است و کشور را در لبه‌ پرتگاه جنگی منطقه‌ای قرار می‌دهد. 
 
علی سعیدی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران در مورد زمینه‌سازی حکومت جهانی امام عصر می‌گوید:
«معتقدیم که این انقلاب زمینه‌ساز حکومت جهانی امام عصر (عج) می‌باشد چرا که در روایات متعددی آمده است که قبل از ظهور، حکومتی سر کار خواهد آمد که بستر ساز قیام امام زمان (عج) خواهد بود. بین علائم ظهور و شرایط ظهور فرق است و ممکن است همه علائم ظهور رخ دهد، اما شرایط ظهور فراهم نشود. آمادگی فردی و چگونگی سیستم حکومتی از موارد شرایط ظهور است که در این راستا باید مدلی برای حکومت ارائه شود که زمینه ساز ظهور باشد. آمادگی منطقه‌ای بدون تغییر خاورمیانه امکان پذیر نیست و در روایات آمده است که کشورهایی همچون عراق، لبنان، سوریه، مصر نقش مهمی در ظهور دارند. آمادگی بین‌المللی نیز باید در دنیا فراهم شود که در حال حاضر این چهار مورد به‌طور همزمان در حال شکل‌گیری است.»
 
 
پناهیان عضو قرارگاه «عمار» و از سخنرانان مراسم‌های بیت‌رهبری در ایام محرم ۱۳۹۱ در حضور خامنه‌ای در مورد ظهور گفت:
« من از شما می‌خواهم یک سؤال بکنم، عاشوراییان! اگر همین‌جوری روند جلو برود که مانعی هم برایش نیست، امکانات هم بیشتر شده برای اینکه رشد حرکت اسلام ناب تساعدی باشد، چند سال دیگر ظهور خواهد بود؟ محاسبۀ عقلانی بکن، اینکه پیشگویی و غیبگویی نیست، قواعد ظهور را نگاه کن، چند سال دیگر کار تمام خواهد شد؟ یک محاسبه بکن، یک آمار بکش، نمودار پای تخته بکش، امکانات، رشد ما، قدرت دشمن، شکستش در مقابل ما، نمودار که کاری ندارد، می‌توانی سر انگشتی حساب کنی. سرانگشتی، نه اینکه می‌توانی وقت دقیق را اعلام کنی یا روز و تاریخ و سال را می‌توانی حساب کنی. تازه این روایت را از اباعبدالله الحسین(ع) را هم اگر نشنیدی من به شما بگویم.»
 
 
مهدی طائب رئیس قرارگاه «عمار» و برادر بزرگتر مسئول سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در ادامه‌ی این سیاست در جمع بسیجیان محمودآباد، عربستان را مانع ظهور امام زمان(عج) معرفی کرد و گفت:‌
 
«امام زمان در عربستان و در کنار خانه خدا ظهور می‌کند، اکنون عربستان دست ارتش وهابی است و این ارتش وهابی امام زمان را به محض ظهور از بین می‌برد بنابر این تا زمانی که این ارتش وهابی در آنجا حضور دارد، این ظهور شدنی نیست، پس باید همانگونه که شاه را از کشور بیرون کردیم، به کشورهای دیگر نیز کمک کنیم تا این اتفاق صورت بگیرد تا زمینه ظهور حضرت حجت فراهم آید.»
 
 
وی با بیان اینکه امروز قدم به قدم فرعون‌ها در کشورهای همسایه در حال سرنگونی هستند، تاکید کرد: «ایران اسلامی چون زمینه‌ساز ظهور امام زمان است، باید بار هدایت همه این کشورها را به دوش بکشد.»
 
 
مهدی طائب در جمع سپاهیان استان خراسان رضوی با اشاره به هدف انقلاب در خصوص مقدمه‌سازی برای ظهور «حضرت مهدی (عج)» به دو مانع ظهور، اشاره کرد و گفت:
«اولین مانع این است که سر راه حضرت میدان مین است، ایشان تا بیاید با آتش نزدیک و دور دشمن شهید خواهد شد، دوم اینکه ایشان می‌خواهد دنیا را مدیریت کند و برای این مدیریت نیازمند نیروست و من معتقدم این حکومت فقط برای تربیت نیرو آمده است، این حکومت عامل ریزش و رویش است، اگر این حکومت نبود هم سره از ناسره مشخص نمی‌شد و هم ما کار یاد نمی‌گرفتیم....
اگر امام زمان در مشهد ظهور می‌کرد ما هیچ مشکلی نداشتیم اما ظهور در مکه است و مکه امن نیست. البته تا دو ماه پیش دستور این آتش نزدیک با عبدالله پادشاه سابق عربستان بود، عبدالله واقعاً قدر بود و یک کلمه پرت و پلا نمی‌گفت و قوی اداره می‌کرد، مرگ عبدالله برای ما فرقی ندارد اما آنچه ما را خوشحال کرد، این است که عربستان در قله بحران‌سازی و در حالی که خودش در بحران قرار داشت، رئیس‌‌اش عوض شد. بدترین کار در بحران، تعویض مدیریت است و خدای متعال در حساس‌ترین زمان عربستان را دچار تغییر مدیریت کرد.... خدا رو شکر آتش نزدیک تا حدودی حل شده است اما آتش دور را چه کنیم؟ اوبامای خبیث و پست فرمانده کل قوای آمریکاست و اختیار همه‌ سلاح‌های هسته‌ای در دستان اوست، تا حضرت ظهور کند، بعد از چند دقیقه مکه نابود می‌شود. وی افزود: امام فرمود اگر می‌خواهید حضرت بیاید باید میدان مین را جمع کنید، ما روایت داریم وقتی حضرت بیاید سلاح‌ها از کار می‌افتد اما کجا آمده است که این اتفاق با معجزه رخ می‌دهد؟»
علی سعیدی در مورد بازوی اجرایی امام زمان می‌گوید:‌
«سپاه پاسداران یكی از ابزارهای زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) در عرصه‌ی بیداری منطقه‌ای و بین‌المللی است و نیروی قدس سپاه نقش اول را در این زمینه ایفا می‌كند.. منطقه‌ی خاورمیانه مركز پشتیبانی ظهور امام زمان (عج) است و كانون بیداری است و محور هدایت آن رهبری مقام معظم رهبری در ایران است. ظهور امام زمان (عج) بر دوش رهبری و ملت ایران است.»
 
 
بر اساس چنین دیدگاهی بود که احمد جنتی در خطبه‌های نماز جمعه درگذشت ملک عبدالله پادشاه عربستان را تبریک گفت. او با بیان اینکه پادشاه قبلی عربستان با شیعه دشمنی بسیاری داشت و تکفیر را راه‌اندازی و از آن حمایت کرد، گفت:
«پادشاه عربستان به سزای اعمالش خواهد رسید و الان نیز در حال تحمل مجازات اعمالش است. ... باید به اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها و آنها که در اینجا نیز گاهی اوقات از سفره او تغذیه می‌کردند و او را حمایت می‌کردند، تسلیت بگوییم، ... به مومنان و مسلمانان و کسانی که واقعا غصه اسلام و شیعه را می‌خورند تبریک بگوییم و امیدوار هستیم که ادامه کار به این صورت نباشد.»
 
 
علی سعیدی در مردادماه ۱۳۹۱ در مورد ضرورت تحول خاورمیانه گفت:‌
 
«خاورمیانه باید قبل از ظهور مهدی (عج) متحول شود. شرایط قبل از تحولات اخیر شرایطی نبود كه زمینه‌ساز ظهور باشد. هم‌چنین جنبش وال‌استریت باید شكل گیرد و مردم آمریكا از حزب جمهوری‌خواه و دموكرات و مجامع بین‌المللی مایوس شوند تا این شرایط در فضای بین‌المللی فراهم شود.... خاورمیانه باید متحول می‌شد؛ چرا كه با حاكمیت حسنی مبارك و یا آمریكا در عراق زمینه‌سازی ظهور فراهم نمی‌شد. منطقه‌ی خاورمیانه مركز پشتیبانی ظهور امام زمان (عج) است. هم‌چنین باید در فضای بین‌المللی در اروپا و در میان ملت آمریكا، بیداری از جنس بیداری كه در خاورمیانه صورت گرفت، انجام شود.... ظهور امام زمان (عج) نیاز به ۱۰۰ میلیون پاسدار و بسیجی آماده به خدمت دارد و این مسوولیت به عهده‌ی فرمانده سپاه و نماینده‌ی ولی فقیه در سپاه است.
 
 
سعیدی و طائب و ... نجواهای «عاشقانه»‌ اما در پرده‌ی خامنه‌ای با «امام زمان» را آشکارا بر زبان می‌آورند.  مطرح کردن «نیاز به ۱۰۰ میلیون پاسدار و بسیجی»،  در واقع توجیه‌کننده‌ی استخدام افغانی‌ها و لبنانی‌ها برای جنگ در سوریه است. نماینده‌ی خامنه‌ا‌ی در لابلای این سطور سیاست رژیم و خامنه‌ای را بیان می‌کند.
 
محمدی گلپایگانی رئیس دفتر خامنه‌ای به صراحت اعلام کرد که آب شیعه با آل سعود در یک جوی نمی‌رود:
« آل‌سعود لیاقت خادم‌الحرمین بودن را ندارد، آن‌ها نه تنها خادم الحرمین نیستند بلکه تهدیدکننده حرمین هستند؛ پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به آل‌سعود مقدمه‌ای بر نابودی آل‌سعود خواهد بود و آب شیعه با آل‌سعود در یک جوی نمی‌رود.»
 
 
ابراهیم رئیسی یکی از عوامل اصلی «کشتار ۶۷» و تولیت آستان قدس رضوی در گردهمایی سراسری مدیران عالی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: «باید دعا کنیم که حرمین شریفین که دستگاه انسان‌سازی برای جامعه بشریت هستند، با نابودسازی آل‌سعود که شجره ملعونه خبیثه هستند به دست نیروهای دلداده به خدا رسیده و از اسارت اشرار رها شوند.»
 
 
وی با تصریح «نخستین شرط اقامه نماز در کشور عربستان نابودی آل‌سعود خبیث است» اظهار داشت: «آل‌سعود دستش را به دست دشمن داده و امتداد راهبردی جریان استکباری و یزیدی در منطقه شده است که در این راستا تمام کارهایی که استکبار در منطقه انجام می‌دهد به دست آل‌سعود انجام می‌شود».
وی با تاکید بر اینکه «یزدیان زمان آل‌سعود و استکبار هستند»، خاطرنشان کرد: «یزید بن معاویه یک خط امتداد دارد که این خط امروز در دستان آل‌ خلیفه، آل‌سعود، رژیم حاکم بر فلسطین اشغالی و آمریکا است.
 
 
عزیز جعفری فرمانده کل سپاه توجه به بُعد فراملی و جهانی «انقلاب اسلامی» را از وظایف سپاه دانست و گفت:
 
«آرمان و هدف غایی انقلاب اسلامی ایجاد تمدن اسلامی است که ما تلاش و پیشرفتمان را در مسیر ایجاد تمدن اسلامی دنبال می‌کنیم؛ امنیت و سلامت دو بُعد مهم در جامعه اسلامی است که ما باید برای حفظ انقلاب اسلامی و البته به بُعد فراملی آن باید توجه لازم را داشته باشیم.»
 
وی همچنین «پیروزی‌های انقلاب اسلامی در بُعد جهانی و فراملی را مرهون هدایت‌های تعیین‌کننده مقام معظم رهبری دانست» و خاطرنشان کرد: «هر روز شاهد تقویت بُعد بیرونی انقلاب اسلامی و افزایش قدرت جمهوری اسلامی هستیم که این با نصرت الهی و لطف خداوند بوده است.»
 
فرمانده سپاه در همین سخنرانی «تسلط مردم یمن بر کشورشان را اتفاق مهم و تعیین کننده» دانست و تأکید کرد، «انشاءالله موج بعدی این اتفاقات منجر به سقوط آل سعود خواهد شد.»
 
 
مهدی طائب در مهرماه سال جاری در جمع حسینیان مراغه دوباره اعلام کرد:
 
«طبیعی است که برای آماده‌سازی مقدمات ظهور نابودی آل شرور که خانه کعبه را غصب کرده است از ضروریات است، اما باید دقت داشت که آل سعود گوساله  سامری و غلام حلقه‌به‌گوش آمریکا و صهیونیست است. برای از بین بردن دشمن امام زمان و آماده‌سازی مقدمه ظهور ایشان باید ریشه و رگ اصلی که آمریکا و سگ نگهبان آن در منطقه اسرائیل است از بین برد. ما امروز به نقاط بسیار حساس و سرنوشت سازی در نابودی اسرائیل رسیده‌ایم. اسرائیل محاصره‌شده است. جای امیدواری است که جریانات  منطقه و حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق زمینه را برای نابودی دشمن اسلام و امام زمان آماده کرده است و این به یاری خداوند باعث نابودی آل شرور و اسرائیل خواهد شد.»
 
 
وی تا آن‌جا پیش رفت که سال ۱۳۹۵ را سال سقوط «آل سعود» نامید:‌
 
«من حداقل ۳۰ سفر به مکه رفته ام. سال گذشته بنیاد جانبازان مرا دعوت کرد و گفت که بیا برو به مکه. گفتم من نمی روم و جواب منفی دادم. گفتند باشد نمی خواهد به زیارت بروی برو فقط برای اداره کاروان و رئیس کاروان باش. گفتم نه امسال نمی آیم. دلیل دارم برای نیامدنم. امسال حج ویژه کشته می دهد و من مطمئن هستم که کشته می دهد. گفت چرا؟  گفتم اینها امسال نمی توانند حج را اداره کنند. گفت چرا؟ گفتم چون هرچه نیرو داشته است را به یمن فرستاده است. یک مشت صفر کلیومتر و تازه کار را گذاشته است برای اداره حج و این خیلی سخت است. من حادثه منا را از چند ماه قبل پیش بینی کرده بودم.
حج امسال را خواهید دید که چه می شود. پیش بینی من این است که امسال حج بدون آل شرور« آل سعود»  و با حضور امام زمان «عج» برگزار خواهد شد و آل سعود سقوط خواهد کرد.»
 
 
از این روشن‌تر نمی‌شود مقاصد و اهداف منطقه‌ای خامنه‌ای را تشریح کرد .
 
در راستای اجرایی کردن این سیاست است که رژیم به دنبال دستیابی به موشک‌های بالستیک است. بی‌جهت نیست که روی موشک‌های دوربرد به زبان عبری جمله معروف خمینی مبنی بر «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.» را نوشته بودند.
 
 
در ادامه همین سیاست بعد از سلب تابعیت از یک روحانی بحرینی، قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به نیابت از خامنه‌ای اطلاعیه می‌دهد و می‌گوید:‌
 
«آنها می‌دانند تجاوز به حریم آیت‌الله شیخ عیسی قاسم خط قرمزی است که عبور از آن شعله‌ای از آتش را در بحرین و سراسر منطقه پدید خواهد آورد و برای مردم راهی جز مقاومت مسلحانه باقی نخواهد گذاشت. قطعاً تاوان آن را آل خلیفه پرداخت خواهد کرد و نتیجه آن جز نابودی این رژیم سفاک نخواهد بود.
حامیان آل خلیفه بدانند اهانت به آیت الله شیخ عیسی قاسم و استمرار فشارهای بیش از حد به مردم بحرین سرآغاز انتفاضه خونینی است که عواقب آن به‌عهده کسانی خواهد بود که به گستاخی حکام بحرین مشروعیت می‌دهند.»
 
و سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ی جداگانه‌ای از «دیکتاتورهای تشییع جنازه شده» سخن می‌گوید:‌
 
«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سران رژیم پوسیده و فاقد مشروعیت آل خلیفه که دچار پوکی استخوان سیاسی شده و با تکیه بر تفرعن رژیم کودک‌کش آل سعود شمشیر جنایت به‌روی مردم مظلوم بحرین کشیده است، هشدار می‌دهد در صورتی که دست از ادامه ماجراجویی‌های صهیونیست‌پسند برنداشته و تسلیم خواسته‌های به‌حق مردم این کشور نشود به سرنوشت دیکتاتورهای تشییع جنازه شده سایر بلاد اسلامی گرفتار خواهد شد.»
 
 
تشکیل ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، در شرایط بحرانی‌ای که در آن به سر می‌بریم، تلاش برای آتش‌افروزی در منطقه است.
 
اولین دوره این کنفرانس در سال ۱۳۷۰ برگزار شد. دومین دوره‌ی آن با دهسال فاصله در اردیبهشت ۱۳۸۰ و به بهانه‌ی حمایت از انتفاضه دوم مردم فلسطین«انتفاضه الاقصی»  و همزمان با آن در دوران خاتمی برگزار شد. سومین دوره این کنفرانس در فروردین ۱۳۸۵ تشکیل شد و چهارمین دوره آن در اسفند ۱۳۸۷ پس از تهاجم اسرائیل به نوار غزه و پنجمین دوره آن در مهرماه ۱۳۹۰ برگزار شد تا پاسخی باشد به شعار مردم ایران در تظاهرات‌های جنبش ۸۸ که فریاد می‌زدند «نه عزه، نه لبنان، جانم فدای ایران». و حال با فاصله‌ای ۵ ساله دوباره این کنفرانس علم می‌شود.
 
موحدی کرمانی رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در خطبه‌های نماز جمعه به صراحت اعلام کرد:
« مسأله فلسطین یک مسأله اسلامی است که ما نمی‌توانیم از آن بگذریم. این مسأله از جمله مسائل اساسی جمهوری اسلامی ایران است و منافع ملی، منطقه‌ای و سیاسی ما به مسأله فلسطین گره خورده است.»
 
 
سایت باشگاه خبرنگاران که وابسته به اطلاعات سپاه پاسداران است، با انتشار بخشی از تفسیر ریاضی سوره‌ «اسراء» و «کهف» که توسط پژوهشگران مرکز اسلامی ژوهانسبورگ انجام گرفته، مدعی شد اسرائیل تا سال ۲۰۲۲ نابود می‌شود. البته پژوهشگران مزبور راه فرار را هم بازگذاشته‌اند: ‌
«اگر به هر دلیلی این پیش بینی‌ها به منصه ظهور نرسد تنها می‌تواند به دو دلیل باشد. یا محققان در برداشت خویش اشتباه کرده‌اند و یا در طرح الهی خداوند تغییراتی حاصل شده است که (یمحوا و یثبت). در هر دو صورت اشکالی در متن قرآن و الهی بودن آن وارد نخواهد آمد و خللی در ارکان فرقان الهی نخواهد افتاد. والله اعلم با این یادآوری مهم به یاری پرودگار علیم مبحث مهم زوال اسرائیل به دست حضرت مهدی علیه السلام در سال ۱۴۰۱ هجری شمسی مطابق با ۱۴۴۳ هجری قمری و ۲۰۲۲ میلادی و ۵۷۸۲ عبری را آغاز می‌کنیم و از پروردگار بزرگ برای تکمیل آن استعانت می‌جوئیم.»
 

 خامنه‌ای هم در آذرماه ۱۳۹۵ و هم شهریورماه ۱۳۹۴ به صراحت اعلام کرد که «رژیم صهیونیستی همچنانکه قبلاً گفته‌ایم به شرط مبارزه همگانی و متحد فلسطینی‌ها و مسلمانان با صهیونیستها در ۲۵ سال آینده وجود خارجی نخواهد داشت.»
 
 
توجه داشته باشید این مهم به دست «حضرت مهدی» بایستی انجام گیرد.
 
اگر خامنه ای، متقاعد شده باشد که اسرائیل در ۲۵ سال آینده نابود می‌شود، این موضوع در تصمیم‌هایی که بر مبنای این نگاه خواهد گرفت، موثر خواهد بود. 
آیا در «معاشقه‌»‌های متعدد خامنه‌ای با «امام زمان» صحبتی در این رابطه به میان نمی‌آید؟
 
خبرگزاری امنیتی تسنیم وابسته به سپاه پاسداران ، ضمن تاکید بر تسلیح حزب الله لبنان به موشک های بالستیک ایران، از احتمال حمله موشکی به نیروگاه اتمی اسرائیل خبر داد. این خبرگزاری نوشت: «از دیمونا تا نقطه صفر مرزی با جنوب لبنان، ۲۲۵ کیلومتر فاصله است و قطعا این تاسیسات در برد راکت‌های حزب الله قرار ندارد اما این تاسیسات در برد موشک‌های ایرانی فاتح ۱۱۰ حزب‌الله هستند.
به گزارش خبرگزاری امنیتی تسنیم، حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه‌ چند شب گذشته که از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، در پاسخ به این سوال که آیا شما واقعا به دیمونا (نیروگاه اتمی اسرائیل) حمله خواهید کرد؟ گفته است: ما آماده‌ایم این کار را انجام دهیم و شجاعت انجام آن را داریم و اگر برای مقابله با دشمن در هر جنگی در آینده نیاز به انجام این کارداشته باشیم، آن را انجام خواهیم داد.
 
 
«یک منبع نزدیک به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی از قول وی خطاب به سران رژیم صهیونیستی گفت: همان گونه که «سنگ» به موشک ۱۰۰ کیلومتری تبدیل شد، به زودی قدرت تولید موشک مقاومت به برد ۴۰۰ کیلومتری خواهد رسید.»
 
http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/1916137
 
نقشه‌های بلندپروازنه‌ی خامنه‌ای را بایستی جدی گرفت. در سایه‌ی سیاست‌های مداخله‌گرایانه‌ی خامنه‌ای، خطر جنگ در منطقه وجود دارد.  
تشکیل «ناتو عربی» و هشدارهای دولت ترکیه، اظهار نگرانی کشورهای اروپایی، خط و نشان‌کشیدن‌های دولت آمریکا ناشی از سیاست مداخله‌جویانه‌ی رژیم است. خامنه‌‌ای مسئول جنگ‌آفرینی است و دود آن در چشم مردم ایران و منطقه می‌رود. به هر ترتیب بایستی او را بازداشت.  
 
ایرج مصداقی ۷ اسفند ۱۳۹۵
 
 
 
 
پانویس:
 
۱- مسجد جمکران، در ۶ کیلومتری شهر قم به طرف جاده‌ کاشان در نزدیکی روستای جمکران واقع شده است. ساخت این بنا به فردی به نام «شیخ حسن بن مثله جمکرانی» نسبت داده شده است. «مثله جمکرانی» ادعا کرده است که در بیداری با حضرت مهدی امام دوازدهم شیعیان دیدار کرده و «حضرت» دستور ساخت این مسجد را به وی داده است.
بسیاری از علمای شیعه، مسجد جمکران را «پایگاه خرافه» می‌دانند. پیش از انقلاب و در زمان رهبری خمینی، این مسجد رونقی نداشت. هیچ‌یک از سران رژیم را نمی‌یابید که در خاطرات‌شان از زمان پهلوی از رفتن به این مسجد و معجزات آن سخن به میان آورند. تنها در زمان رهبری خامنه‌ای است که سالانه بودجه‌های چند میلیاردی از نهادهای مختلف فرهنگی، برای توسعه بنای این مسجد و اداره‌ی آن از بودجه عمومی کشور پرداخت شده است. این مسجد همچنین این مسجد سالیانه درآمد هنگفتی از محل دریافت نذورات مردمی به خود اختصاص داده است. در سال ۱۳۷۹ و در دوره ریاست جمهوری محمد خاتمی، مسجد جمکران دارای تولیت شد و ابوالقاسم وافی به حکم خامنه‌ای اولین تولیت آن شد. و در شهریورماه ۱۳۹۲ محمدحسن رحیمیان جایگزین او شد.
آیت‌الله علی سیستانی مرجع تقلید اعلم شیعیان در ملاقات هفتم فروردین ۱۳۹۰ خود با حجت‌الاسلام مسیح مهاجری، درباره مسجد جمکران و دیگر خرافات در ایران گفت: «شما خودتان این وضع را به وجود آورده‌اید. هی گفتید آقای بهاء الدینی اینطور است و آنطور است. هی کرامات گفتید. من خودم در قم بودم و این چیزها را می‌دانم و اینجا هم که هستم کتاب‌های زیادی می‌خوانم و این حرف‌های کرامات را که می‌زنند و می‌نویسند می‌خوانم و معتقدم شما خودتان، کشور را به روزی انداخته‌اید که این گرفتاری‌ها پیش آمده و جمکران را آنطور بزرگ کرده‌اید و منبری‌ها آن حرف‌ها را می‌زنند. من منبرها را هم گوش می‌کنم.»
 
 
محمد محمدی گلپایگانی، رییس دفتر خامنه‌ای در مراسم معارفه محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد جمکران در شهریور ۱۳۹۲ در پاسخ به اظهارات مرجع تقلید اعلم شیعیان با بیان اینکه مسجد مقدس جمکران پایگاه امام زمان(عج) است، گفت: « برخی‌ها در جراید می‌نویسند که این مسجد همانند سایر مساجد است و فرقی ندارد، حرام باد لقمه‌ای که از امام زمان(عج) می‌خورید.»
 
وی با اشاره به داستان‌هایی از فضیلت مسجد مقدس جمکران و همچنین ارادات بزرگان و علما به این مکان مقدس، ابراز داشت: « امروز اگر در دنیا سراپا هستیم به یمن وجود و حضور امام عصر(عج) است و ما هر چه داریم از ایشان داریم و به همین دلیل است که دشمنان با شیعه مخالفند و دشمنی می‌کنند چرا که آنان می‌دانند حضرت با آمدنش ریشه آنها را خواهد زد»
وی همچنین اضافه کرد:
 
«اقداماتی جدید برای این‌که مسجد جمکران آوازه بیشتری پیدا کند باید صورت گیرد و تولیت جدید باید سعی کند تا برای همه سنین که در این مسجد حضور می‌یابند، برنامه‌های مختلف فرهنگی داشته باشد.»
 
 
۲- مؤسسه «تنظیم و نشر آثار امام» در پاسخ به سوال «نظر حضرت امام در رابطه با مسجد جمکران چه بوده است؟ آیا ایشان برای زیارت به این مسجد می رفتند؟» می‌‌گوید:‌
 
«در آثار قلمی ایشان در مورد جمکران مطلبی دیده نمی شود اما در صحیفه امام ۷ بار در دو مورد واژه جمکران بکار رفته که شش بار آن در عنوان گزاری و نامه ای است که در ۱۷ اردیبهشت ۵۸ به صورت گزارش برای ایشان نوشته شده و در آن تصمیماتی که هیئت امنای مسجد جمکران در مورد آن مسجد گرفته اند خدمت امام مطالبی نوشته اند و ایشان در پاسخ به آن نامه چنین مرقوم داشته اند: «بسمه تعالی آنچه را حضرات آقایان مدرسین تصویب کرده‏اند، مورد تأیید این جانب مى‏باشد.» شاید ایشان عامداً نامی از مسجد به قلم نیاورده اند تا بعدها همان نام بردن موجب سوء استفاده نشود. البته عنوان گزاری برای آن نامه در صحیفه امام خالی از مسامحه نیست و چه بسا افراد کم دقت یا ناصادق از عنوان گزاری آن تصور کنند و یا اینگونه بنمایانند که محتوای آن نامه نوشته خود حضرت امام(ره) است. ... اما در مورد اینکه امام به مسجد جمکران رفته‌اند و آنچه مشهور است یک بار قبل از انقلاب بوده است و در خاطرات آیت‌الله توسلی و آیت‌الله موسوی اردبیلی آمده است که امام به مناسبتی در روستای جمکران بودند. هنگام رسیدن وقت نماز صرفا برای اقامه نماز واجب به آن مسجد رفته‌اند.»
 
 
۳- صدیقی، شاگرد آیت‌الله بهاءالدینی یکی از مرتجع‌ترین روحانیون و دلدادگان خامنه‌ای بود، که حتی صدای اعتراض آیت‌الله سیستانی را هم در آورده بود. صدیقی ادعا می‌کرد آیت الله بهاءالدینی برای دیدار خامنه‌ای با «حضرت ولی عصر» دعا کرده بود که محقق شد.
http://asemani57.blogfa.com/post/72
 
۴- اردوغان و رسانه‌ها و بلندگوهای وی همراه با شیوخ عرب به دروغ، بلندپروازی‌های جاه‌طلبانه‌ی خامنه‌ای و رژیم را «ناسیونالیسم فارس»، «امپریالیسم فارس»، تلاش برای ایجاد «امپراطوری فارس» و «توسعه طلبی فارسی» جا می‌زنند و مزدوران و حقوق‌بگیرانشان نیز این تبلیغات را در بوق می‌کنند.
 
۵- مسعود رجوی نیز خود را «امام عصر» می‌دانست و البته به سرداب «امام زمان» در سامرا می‌رفت و به راز و نیاز و «معاشقه» با او می‌پرداخت.
 
https://www.youtube.com/watch?v=p-uWrtREZW4
 
۶- مسعود رجوی نیز که در مکتب «انجمن حجتیه» درس خوانده از این شعبده‌‌ها در آستین دارد. به وقت نیاز در بالای سن «ذوالفقار علی» در دست می‌گرفت و آن را همچون بازیگران تأتر در هوا می‌چرخاند و «هل من مبارز می‌طلبید». گاه در نقش امام حسین در شب عاشورا فرو می‌رفت و ...
رجوی در دوران «غیبت» صغرایش در اشرف و لیبرتی سعی می‌کرد از طریق «نواب اربعه» که آن‌ها را «ما به ازا» و جانشین می‌نامید، مسائل‌اش را حل و فصل کند و گه گاه از طریق گفتگوها و پیام‌های صوتی و نه تصویری با نیروهایش تماس می‌گرفت.
بعد از اعلام مرگ وی توسط ترکی‌الفیصل یکی از ولی‌نعمت‌هایش، بازماندگان وی به جای پخش تصویر و یا حداقل صدای وی، دو بار مبادرت به خواندن پیام کتبی خصوصی وی خطاب به نیروهایش در آلبانی کرده‌اند. این پیام‌ها در سفر‌های مخفیانه مریم رجوی به آلبانی توسط وی قرائت شده اند. از قرار معلوم بازماندگان رجوی می‌کوشند با الگوبرداری از پروژه‌ی «غیبت»، استراتری «امام غایب» را ادامه دهند.  
البته رجوی هرگاه که فرصتی دست می‌داد، از طریق ابواب جمعی‌اش خود را «امام زمان» می‌خواند، شأن خود را بسیار بالاتر از «امام حسین» معرفی می‌کرد و «ابوالفضل العباس» را در حد یک فرمانده دسته‌ی «ارتش آزادیبخش» می‌خواند و همسرش را «سیده‌النساء‌العالمین» سرور زنان عالم معرفی می‌کرد. گاه مریم رجوی از ارتباط همسرش با «آقا» سخن به میان می‌آورد و گاه به اعضای «ارتش آزادیبخش» طعنه می‌زد: آبش را می‌خورید، نانش را می‌خورید، لباسش را می‌پوشید، اما اسم‌اش را نمی‌برید.

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج مصداقی

فهرست مطالب ایرج مصداقی در سایت پژواک ایران 

*محسنی‌اژه‌ای چرا خاوری را فراری داد ‏
*دکتر مسعود شیری «جاودانه‌ای» که غریبانه رفت
*پاسخی به ادعاهای محسن آرمین بازجو و شکنجه‌گر سابق و «اصلاح‌طلب» کنونی
*سو‌ءاستفاده از نام و یاد جاودانه‌ها ممنوع (به یاد حسن جهان آرا)
*آنچه از رئیسی در «کشتار ۶۷» دیدم
*سعید کریمیان چه کسی بود و چه سابقه‌ای داشت؟
*«گلزارخاوران» مشهد، پیش پای «آیت‌الله قتل‌عام» ذبح می‌شود
*شیوه‌های جدید مأموران وزارت اطلاعات در فضای مجازی
*تقدیر هم‌زمان دعایی از یک چهره‌ی ملی و یک «جنایتکار علیه بشریت»
*نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم خمینی و فرقه‌ی رجوی
*خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏
*شیخ محمد یزدی رئیس قوه قضاییه که چماقدار بسیج می‌کرد
*هادی غفاری شکنجه‌‌گری در لباس «اصلاح‌طلبی»
*تحلیل CIA از تسخیر سفارت آمریکا در تضاد کامل با ادعا‌های مضحک فخرآور
*حسین طائب یکی از خطرناک‌ترین چهره‌های امنیتی
*دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی
*هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای در نگاه آیت‌الله گلزاده غفوری
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد هراس اتحاد شوروی از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد مسئولیت مجاهدین در انفجار حزب جمهوری اسلامی
*رپرتاژ آگهی «صدای آمریکا» برای مطرح کردن «بچه‌پررو» و «رفیق‌آیت‌‌الله»
*هاشمی معمار سرکوب دهه ۶۰ بود و مانع کشتار در پس از ۸۸
*محمدی‌ری‌شهری جنایتکاری که به چپاول مشغول است
*محمدعلی سرلک تیرخلاص‌زن دهه‌ی ۶۰ که روزگار خوشی ندارد
*اسدالله «خالصی» هم پر کشید و رفت
*رؤسای زندان اوین در دهه‌ی ۶۰
*سعید حسین‌زاده، زندانی سیاسی معترض، محمد حسین‌زاده مدیر داخلی اوین در دهه‌ی ۶۰
*نصیر نصیری و اسماعیل شاهردوی و «بی‌معرفتی»
*محسن نادریان، لات با معرفت قربانی «قتل‌های زنجیره‌ای»
*سعید امامی «سرباز راستین اسلام» که بود و چه کرد؟
*موسوی اردبیلی یکی از مسئولان کشتار دهه ۶۰
*پسر وزیر بهداری، زندانی سیاسی ۱۳ ساله و شهید ۱۵ ساله‌ «جبهه حق علیه باطل»
*تیرخلاص‌زن‌های اوین در دهه‌ی ۶۰ که کشته شدند
*«ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب»، دو تیغه یک قیچی
*شبیه سازی صفحه‌ی فیس بوک من توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم
*تجاوز به کودکان و «حافظه تاریخی» ما ایرانیان
*توطئه‌ وزارت اطلاعات و بخش سایبری آن تحت پوشش دفاع از «چپ»‌
*«تیرخلاص‌زنی» که در ویلای شخصی‌اش بیلیارد بازی می‌کند
*با چهره‌‌ی «حاج آقا حسینی» و شبکه‌ی اطلاعاتی رژیم آشنا شویم
*سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در زندان
*کپی کردن صفحه‌ی فیس بوکم توسط «از ما بهتران»
*نامه‌ی شریرانه‌ی نماینده‌ی مریم رجوی به «کانون دوستداران فرهنگ ایران» در واشنگتن
*خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد
*مسابقه‌ی فوتبال در روز تاسوعا، بمبگذاری در «حرم امام رضا» در روز عاشورا
*بیایید تصور کنیم....
*با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم
*فیروز محوی یا «دزد ناشی» کمیسیون خارجه‌ شورای ملی مقاومت!
*مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»
*«فراز» و «رها» جدیدترین قربانیان «قتل‌های زنجیره‌ای»
*محسنی اژه‌ای همچنان محرمانه حکم قتل صادر می‌کند
*رازینی قاتلی که به جنایاتش «افتخار» می‌کند
*پورمحمدی جنایتکاری که شب‌ها راحت می‌خوابد
*آمار واقعی زندانیان قتل‌عام‌شده در تابستان ۶۷ و جعلیات پیرامون گور دسته‌جمعی
*فیلم کامل گفتگوی ایرج مصداقی با معاون مصطفی پورمحمدی در ژاپن
*«حاجی علوی و حاجی فلاحی» یا «حاجی رجوی و حاجی خزایی»
*توضیحی چند در مورد گفتگوی مهدی خزعلی با صدای آمریکا
*گفتگو با آوایی بازرس ویژه روحانی و خلف‌رضایی قاضی دیوان عالی‌ کشور، عاملان کشتار دهه‌ی ۶۰ ‏‏(بخش دوم) ‏
*گفتگوی اختصاصی با علیرضا آوایی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ (قسمت اول)
*نگاهی گذرا به ریشه‌های قتل‌عام زندانیان در سال‌های ۶۰ و ۶۷
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*از زندان برای آیت الله منتظری گزارش فرستادم
*ادعای جدید فرقه «صاحب‌مرده» رجوی مبنی بر عضویت من در هیأت کشتار ۶۷!
*گزارش کذب اعضای هیأت کشتار ۶۷ به آیت‌الله منتظری
*خروج مأموران ساواک از کشور در دیماه ۵۷، سفر به اسرائیل و اخراج از این کشور(گفتگو با پرویز معتمد)
*نگاهی دوباره به قاضی صلواتی و «برادر همسرش»
*پاسخی به ادعاهای بهروز جلیلیان در مورد «نه زیستن نه مرگ»
*بدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟
*آقای همنشین بهار! منظور وزیر کار امیر قاسم معینی است و نه هوشنگ انصاری
*اگر بهشتی زنده می‌ماند چه می‌شد؟‌
*مهدی سامع سرباز «ولی فقیه» در غیبت و «ارتجاع مغلوب»
*گوشه‌هایی از زندگی سراسر فساد کامران دانشجو چشم‌وچراغ خامنه‌ای در دانشگاه‌ها
*آیا عقلانیتی در اشرف دهقانی هست؟
*تلاش دستگاه اطلاعاتی رژیم برای تماس با پرویز ثابتی، ایجاد رابطه با آمریکا، شکایت از مجاهدین در گفتگو با پرویز معتمد
*نگاهی دوباره به نامه نگاری دبیر کنفدراسیون جهانی محصلین و مصطفی خمینی در دهه‌ی ۴۰
*مهدی سامع و «سه تفنگدار»ش
*بازداشت و دوران «حصر» خمینی تا تبعید در گفتگو با پرویز معتمد
*حمید اسدیان «مدیحه سرای» دربار رجوی و «ارزش غایی کلمات»
* جنگ و گریز ساواک با چریک «افسانه»‌ای حمید اشرف از نگاهی دیگر
*نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی
* مصطفی تاج زاده و «امام خمینی» و «دوران طلایی »
*دسته گل جدیدی که «تیرخلاص» زن اوین به آب داد
*داستان «استاد ادبیات از خراسان سرفراز» و «دیپلمات اسکاندیناوی»
*جنگ نیابتی شیعه و سنی و تعطیلی نهم ربیع‌الاول «آغاز امامت ولی عصر» و «عید‌الزهرا»
*«پرچم سرخ» تکان دادن سعید سلطانپور در روایت مجاهدین
*مروری بر «زخمی شدن قاسم سلیمانی» و «درب ضد انفجار اتمی» در تونل زیر زمینی سپاه در روایت مسعود رجوی
*جاودانه‌های خانواده‌ی محمدرحیمی در شعر زنده یاد نصیر نصیری
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
* فیروز الوندی و «لاله‌های سرنگونش»
*«سرقت» شعرهای نصیر نصیری توسط مجاهدین و استفاده از آن در خاطرات محمود رویایی!
*نصیر نصیری همچون «بادی سرگردان» در جستجوی آشیانه‌‌اش
*آیا رژیم قصد آزادی رابرت لوینسون را دارد؟
*سید‌ابراهیم رئیسی جنایتکاری در مقام تولیت «آستان ضامن آهو»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*در رثای دکتر هادی اسماعیل‌زاده حقوقدان بزرگ میهن مان
*بارز شدن دشمنی هیستریک فرقه رجوی با زندانیان سیاسی مقاوم و مبارز
*دزد ناشی به کاهدان می زند («جنون» مسعود رجوی)
*«چه بی ثمر به در می‌کوبم» نگاهی به چند شعر نصیر نصیری
*عباس رحیمی آن «جان شیفته»
*کارزار غیرانسانی جماعت رجوی علیه بیماری عباس محمدرحیمی
*نقش اخلاق در رفتارهای سیاسی
*سرگیجه ی رجوی در برابر مظلومیت عباس محمدرحیمی
*حمله کینه توزانه ی مسعود رجوی به عباس محمدرحیمی سمبل جوانمردی و راستی
*مترجم نیروی دریایی آمریکا در زندان اوین؛ نماینده خمینی در نیروی دریایی، امام جماعت در آمریکا
*پیش‌بینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق و خطرات ناشی از آن
*رجوی خواهان ادامه جنگ در لیبرتی، کمیساریای عالی پناهندگان خواهان انتقال فوری مجاهدین از عراق
*جنایت «لیبرتی» و مسئولیت مشترک خامنه‌ای و مسعود رجوی
*محمدحسن راستگو «مبتکر شیوه خاصی از آموزش و تفریح برای کودکان»
*پاسخ من به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای مناظره در «دانشگاه هنر تهران»
*متن کامل نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*تلاش نافرجام فخرآور برای بدنام کردن اسماعیل خویی
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*من و فرهاد و زندان و «یه شب مهتاب» *
*«کشتار ۶۷» در شعر نصیر نصیری (شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد)
*گفتگوی گزارشگران با ایرج مصداقی بمناسبت یادبود کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 1367
* جنایتکاران دهه ۶۰ پست دولتی دارند
*نصیر نصیری شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد
*بقیه داستان «جیمزباند» و «رفیق آیت‌الله»
*روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش نخست
*کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»
*سکوت مسعود رجوی در قبال پذیرش پناهندگی یکی از متهمان قتل‌ کشیش‌های مسیحی در سوئد
*توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*رضا مصطفوی طباطبایی «خیر» حامی پرسپولیس یا یکی از عوامل گم‌شدن دکل نفتی
*به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود»
*از جعل امضاهای ناشیانه پای بیانیه دلواپسان تا جعل امضا تحت نام «بیش از ۱۵۰۰نفر از دوستداران جنبش فدائی»
*اوین؛ از جوخه‌‌ی اعدام لاجوردی تا پارک قالیباف و لاریجانی
*چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام
*چرا در مورد بیژن جزنی و حمید اشرف می‌نویسم؟
*من یا محسن درزی «تواب»، کدام یک بایستی پوزش بخواهیم؟
*سناریوی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم؛ مجاهدین عامل اسیدپاشی روی زنان
*فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی: چگونه جنبش فدایی، بیژن جزنی و حمید اشرف قربانی شده‌اند
*سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی
*«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم
*مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است
*کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت
*پیش‌بینی هشت سال پیش نتایج تحریم اقتصادی رژیم و خروج نیروهای آمریکایی از عراق
*قاضی حسن تردست قاتل ریحانه جباری مرتکب جنایت دیگری شد
*دست‌خط‌های ارائه شده از سوی مجاهدین خلق به ایرج مصداقی
*واکنش رهبری عقیدتی مجاهدین به مقاله‌ی «مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین»
*تروریست سیدنی کیست و کتاب شعرش را چه کسی انتشار داد؟
*فراخوان «ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور» طنز یا فاجعه
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین
*پروژه‌ی «شهید‌سازی» از مرتضی سربندی مأمور اطلاعاتی و مسئول آموزش گارد پرواز سپاه پاسداران
*عملیات مروراید مجاهدین در بهار ۱۳۷۰ کردکشی یا دخالت سپاه‌پاسداران در عراق؟
*مجاهدین خلق، داعش، «انقلابیون عراقی»، «عشایر انقلابی»، بدون شرح
*تشابه احکام «داعش»‌گونه‌ی خمینی برای کشتار نظامیان و زندان سیاسی در مرداد ۶۷
*نگاهی دوباره به دیدگاه‌ه‌ای هفت سال پیش ایرج مصداقی پیرامون احتمال حمله‌‌نظامی، تحریم اقتصادی، بحران‌هسته‌ای و ...
*به مناسبت درگذشت امام جمعه شمیرانات: حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*اعدام‌های ۶۷ از یک سال قبلش برنامه‌ریزی شده بود
*آزادی متهمان ترور «متخصصان هسته‌‌ای» یک رسوایی دیگر برای خامنه‌ای
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»
*دخالت مجاهدین در امور داخلی عراق و حمایت از نیروهای تحت هژمونی «داعش» (بخشی از گزارش ۹۳)
*روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان
*مظفر الوندی پاسدار زندان یا مسئول دفتر «حقوق بشر» و دبیر مرجع «حقوق کودک»
* گورستان «خاوران»
*اعدام، یک پارامتر مهم در حیات سیاسی نظام جمهوری اسلامی است
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
*قاضی محمد مقیسه و سه دهه جنایت علیه بشریت
*«فرد خوشنام» مجاهدین چه کسی است ؟
*سرنوشت مسعود دلیلی، یادآور سرنوشت سعید امامی (بخشی از گزارش ۹۳)
*توضیحی مختصر در مورد فرار مسعود رجوی از عراق و ترک صحنه‌ی جنگ
*دریافت «جایزه یواشکی» توسط خانم رجوی
*تصحیح یک اشتباه در ارتباط با گزارش ۹۳ و پوزش از آقای سعید جمالی
*گزارش 93 / واکاوی و بررسی فرهنگ و رفتار توتالیتاریستی مسعود رجوی
*ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت
*تصحیح یک روایت در مورد زنده یاد غلامحسین (شاپور) قناعتی
*«لعبتی هزار ماشالا»، نامه سرگشاده به عماد‌الدین باقی
*نگاه متفاوت من، محمد مصطفایی و وحید پوراستاد به علیرضا آوایی
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش پایانی) نقش وابستگان فدراسیون فوتبال و تربیت‌بدنی در فساد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۶) لومپنیسم در حاکمیت، لومپنیسم در فوتبال و ...
*«عشق» و نسل برآمده از انقلاب ضد سلطنتی
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۵) روحانیت و دلالان در فوتبال
*مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۴) نقش رمالان، جادوگران و مداحان در فوتبال
*نوروز در زندان‌های دهه‌ی ۶۰
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۳) غوغای اعتیاد و دوپینگ
*انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»
*نگذارید دست‌های خونین خمینی را پاک کنند
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۲) سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال
*مرتضی فهیم کرمانی صادر کننده‌ی اولین حکم ترور، سنگسار و قطع دست
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۱) سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال
*سیدحسین موسوی تبریزی خشن‌ترین قاضی نظام، مدعی «اسلام رحمانی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته، سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال (۱۰)
*ادامه‌ی دشمنی دستگاه ولایت با زنده‌یاد فرخ‌رو پارسای
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۹) (سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال)
*علی یونسی و تکذیب محاکمه و اعدام نظامیان حزب توده
*ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۸) هجوم سرمایه‌داران نوکیسه به بازار فوتبال
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش ۷) تحولات باشگاه پرسپولیس، استقلال و ...
*حسینعلی نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات «رژیم کشتار »
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۶) دخالت سپاه پاسداران در فوتبال
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۵)
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۴)
*نگاهی دوباره به دستگاه اطلاعاتی نظام و قربانیان «انجمن پادشاهی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۳)
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۲)
*چند نفر در زندان قزلحصار اعتصاب غذا کرده‌اند؟ نگاهی به اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱)
*پاسخ مجاهدین به مقاله‌ی فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*خطر اعدام متهمان ترور‌های هسته‌ای و «جاسوسی» برای موساد
*نهاد نمایندگی خامنه‌ای و تائید قتل‌عام‌های ۶۰ و ۶۷
*انشعاب و ایجاد تشکل؛ پاسخ به نامه‌ی سرگشاده‌ی آقای ریحانی
*حق تیر و شکنجه در قوانین جمهوری اسلامی
*رادیو بی بی سی و گزارش بیطرفانه‌اش از عراق
*پس از قتل‌عام در اشرف، کشتار بزرگتری در چشم‌انداز است
*علیرضا یعقوبی «اشرفی» امروز و همکار سعید امامی و فلاحیان دیروز
*لزوم مبارزه با شخصیت‌سازی و شخصیت پرستی و پرهیز از مطلق‌کردن افراد
*قاضی صلواتی یکی از اضلاع مثلت «جنایت علیه بشریت»
*نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست
*آیت‌الله گلزاده غفوری و پذیرش وکالت عباس امیرانتظام
*چه چیز خشم «‌اهل حق» در ایران را برانگیخت و خودسوزی‌ها چرا آغاز شد؟
*واکنش مشابه‌ مجلس شورای اسلامی و «شورای ملی مقاومت» به «استعفا»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*محمد‌علی امانی رئیس اوین و عضوی از خانواده‌ی جنایتکار و غارتگر امانی
*انفجار حرم عسگرین و اعتراف ژنرال جورج کیسی
*بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی یکی از مسئولان مجاهدین در دیماه ۱۳۸۸
*سنگ بنای نابسامانی‌های کشور را هاشمی گذاشته-
* محمد مهرآیین، مظهر جنایت و فساد
*گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*سیدحسین موسویان و شیخ حسن روحانی دو مدعی تحصیل در بریتانیا
*نگاهی به پرونده‌ی کهریزک و سوابق جنایتکارانه «قاضی حداد»
*حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*نگاهی به زندگی جلیل بنده یکی از تیرخلاص‌زن‌های اوین
*سفر مصطفی محمد نجار به وین شلیک به لیست جدید اتحادیه‌‌ اروپا
*نقش مجید قدوسی یکی از عوامل کشتار ۶۷ در فوتبال
*سیدعباس ابطحی یکی از جنایتکاران علیه بشریت
*دستگیری یک شهروند اسلواکی اقدامی شکست‌خورده در راه تکمیل سناریوی ترورهای هسته‌ای
*حمله‌ی موشکی به لیبرتی آخرین اقدام تروریستی رژیم نخواهد بود
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*آقای واحدی، بشارتی نه «خدا ترس است و نه با شرف»
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*تلاش برای نجات تروریست‌های‌ سپاه قدس در تایلند
*نشریه‌ی پیکار، قاسم عابدینی و ترور آمریکایی‌ها
*رو در رو با فائزه هاشمی و «عبرت روزگار»
*آیا خامنه‌ای مخالف اعدام مارکسیست‌‌ها بود؟
* بدون شرح!
*«گفتگوهای زندان» و سندروم «دایی جان ناپلئون»
*مازیار بهاری و «اعترافات اجباری»
*حکم تاریخی دادگاه لاهه و واکنش ناگزیر «هیأت اجرایی راه کارگر»
*تاکسی زرد رنگ پژو ۴۰۵ و ترور پاسدار فریدون عباسی
*آیا مجاهدین و دشمنانشان فرهنگی مشابه دارند؟
*چه کسانی مستشاران آمریکایی در ایران را ترور کردند؟
*متهم کردن بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مشارکت در ترور‌های هسته‌ای
*وزیر فتحی هوادار دکتر شریعتی چرا و چگونه «رفیق» شد؟
*«جهانبخش سرخوش» و «شرکا» همسو و همگام با رژیم
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*آیا محمدی گیلانی حکم اعدام فرزندانش را داد؟
*نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران
*ربودن مولود آفند، ارتباط آن با «ترورهای هسته‌ای»، اقلیم کردستان و موساد
* نگاهی دوباره به سناریوی «سربازان گمنام امام زمان» و قربانیان آن
*دلایل اتخاذ اقدامات امنیتی اجلاس «غیرمتعهدها» در تهران
*به فریاد متهمان بیگناه ترور «متخصصان هسته‌ای» برسید
*علیرضا آوایی، غلامرضا خلف رضایی زارع و چند جنایتکار علیه بشریت
*«حاج رضا» و کتایون ‌آذرلی و یک پروژه‌ی امنیتی
*چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید؛ پرسش‌هایی از سوی مخالفین ایران تریبونال
*دروغپردازی «حاج‌رضا» در مورد نحوه‌ی سفر به اروپا
*پرده‌‌ی دیگری از «داستان‌های هزار و یک شب» صاحب‌منصب قضایی رژیم
*«دو پیمانه آب و یک چمچه دوغ»، نگاهی به روایت‌های جعلی صاحب‌منصب قضایی رژیم
*پاسخ به چند سؤال در ارتباط با خاطرات و مصاحبه‌ی‌ تلویزیونی ثابتی و واکنش‌های پیرامون آن
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*«فرقان» در آیینه‌ی تاریخ
*مایک والاس و هاشمی رفسنجانی
*حمید رضا نقاشیان تجسم عینی حاکمیت فاسد
*چه کسی خامنه‌ای را در تیرماه ۶۰ ترور کرد؟
*تروریسم افسار گسیخته‌ی رژیم و مماشات بین‌المللی
*فراز و نشیب حزب توده در دهه‌ی ۶۰
*«اپوزیسیون» کی و چگونه کوک می‌شود؟
*سانسور بخش مهیج خبر «ان بی سی» در مورد نقش مجاهدین در ترور‌های تهران
*پرونده‌ی لیلا فتحی نمادی از ظلم و بی‌عدالتی دستگاه قضایی ولایت فقیه
*چه کسانی پشت بیانیه‌‌ی «کرکس‌ها متحد می‌شوند» هستند
*نقش رژیم در «قتل‌های زنجیره‌ای متخصصان» ایرانی
*نامه سرگشاده به آقای محمد نوری زاد
*نامه‌ی تیرماه ۱۳۶۶ آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری *
*نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در مورد بیانیه‌های ضد جنگ و تلاش‌های اکبر گنجی
*پاسخ به سؤالاتی چند در مورد گزارش آژانس بین‌المللی اتمی و امکان حمله نظامی غرب به ایران
*چند پرسش و پاسخ در مورد طرح ترور سفیر عربستان در آمریکا
*جاسوسی وابسته‌ی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در لندن علیه دانشجویان ایرانی
*«باغ‌ها آنگاه که شکفته‌ترند کوله‌ی پاییز را پربار می‌کنند»
*«از اوج و موج نگاهت عشق پیدا بود»
*به یاد شهلا و فریده و همه‌ی جاودانگان
*به یاد مادر جهان‌آرا و جاودانه‌اش «حسن»
*رقص ققنوس‌ها و آواز خاکستر
*به روز کردن لیست تروریستی و واکنش‌‌های رژیم
*محمد سلیمی یکی از جنایت‌کاران علیه بشریت و دست‌اندرکاران قتل‌عام ۶۷
*راه بهبود حقوق بشر در ایران از رسیدگی به قتل های ۶٧ می گذرد
*معامله‌ بر سر آزادی دو کوهنورد آمریکایی و باقی ماندن نام مجاهدین در لیست تروریستی
*گفتگو در مورد گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر
*نوری‌زاده و زنده‌یاد شاپور بختیار
*مروری بر روایت هاشمی رفسنجانی از پایان قتل‌عام ۶۷ و اطلاعات ارائه شده از سوی دادستانی
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست
*لیست تروریستی آمریکا و رابطه آن با نجات جان ساکنان اشرف
*مادر هنوز غصه‌ی عطیه را دارد
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*آیا مجید انصاری راست می‌گوید؟
*محمدرضا صدر عاملی و رخت‌‌ دامادی‌اش
*نحوه برخورد دولت موسوی با کشتار ۶۷ و موارد نقض حقوق بشر در مجامع بین‌المللی
*تصحیح اطلاعات ارائه شده نادرست در مورد گزارشگر ویژه و ...
*انتخاب گزارشگر ویژه مردِ مسلمانِ غیرعرب و تصحیح چند اشتباه
*هوشنگ اسدی بدون هیچ پروایی همچنان دروغ می‌گوید
*از بهناز شرقی نمین تا هاله سحابی
*با چهره‌ی مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم
*توضیحی در ارتباط با نقد کتاب هوشنگ اسدی
*نقدی بر «نامه‌هایی به شکنجه‌گرم»، چرا هوشنگ اسدی دروغ می‌گوید؟
*کدیور و روایت کشتار ۶۷
*کشتار در اشرف و منادیان «اسلام رحمانی»
*طه طاهری (مسعود صدر الاسلام) و مفقودشدن رابرت لوینسون
*۱۹ بهمن شکوه یک مقاومت؛ غم و اندوه غریبانه‌ی زندانیان
*با چهره‌ی داوود روزبهانی فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی آشنا شویم
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*با چهره‌ی مرتضی اشراقی عضو هیئت کشتار ۶۷ آشنا شویم
*«خبر کوتاه‌ بود اعدام‌ شان‌ کردند!»*
*مهدی نادری‌فرد یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ در زندان گوهردشت
*یادی از آیت‌الله منتظری و نکاتی چند در ارتباط با میزگرد سیاسی ۳۰ آذر ۸۸ سیمای آزادی
*نامه سرگشاده به خانم زهرا رهنورد
*تاریخ گفت‌وگوهای درونی بخش مارکسیست لنینیست مجاهدین خلق و چریک‌های فدایی خلق
*فردا را چگونه باید ساخت؟
*برای آن‌هایی که خواهان حقیقت‌اند
*از به کارگیری شیوه‌های غیراخلاقی بپرهیزیم حتی در رابطه با دشمنانمان
*ايرج مصداقي و «غزل اميد»
*انتشار اخبار جعلی از سوی «پیک نت» در ارتباط با مهاجمان به خانه کروبی
*گرچه ما می‌گذریم راه می‌‌ماند ( در رثای جاوادنه‌های رضایی‌ جهرمی)
*معرفی عاملان و آمران و افراد مطلع از اعدام‌های مرداد ۶۷
*قتل‌عام ۶۷ در پاسخ‌های رسمی دولت جمهوری اسلامی
*ايرج مصداقي: غرب عاملان کشتار را مي‌شناسد
*نامه سرگشاده به میرحسین موسوی
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*«محمد نبودی ببینی»، برادرت را کشتند!
*گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره زندان‌های جمهوری اسلامی در دهه ۶۰
*«آیا زندگی باز به آن‌ها خواهد خندید»
*حق با شادی صدر است یا داریوش برادری
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*شورای حقوق بشر سازمان ملل و همسر سعید امامی!
*با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!
*بهار با بچه‌ها، بهار بی‌بچه‌ها (یادی از دلاوران خانواده‌‌ی مدائن)
*گفتگوی اشتراک با ایرج مصداقی در رابطه با کمپین دو میلیون امضا بر علیه مجازات اعدام
*داستان دستبوسی جنتی !
*«شرفیابی و درخواست عفو و انابه در حضور رهبری»
*اعدام توابان، تراژدی مضاعف
*سوءقصد به تواب نظام یا سناریوی جدید کودتاچیان
*احسان نراقی همچنان در خدمت قدرت
*نامه‌های علیرضا حاج صمدی به همسرش مریم گلزاده غفوری
*«کاظم» تبلور خشم و عصیان نسل برآمده از انقلاب ضد‌سلطنتی
*صدای «صادق» نسلی که در سکوت پرپر شد
*فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی چه کسی بود؟
*کتاب «نگاهی به سازمان بین‌المللی کار، نقض حقوق بنیادین کار در ایران» - ایرج مصداقی
*وصیت نامه مریم گلزاده غفوری
*«سلامم غریبانه در هر خانه را خواهد زد»
*عبرت‌های روزگار
*گل- زادگان ( محمد کاظم)
*گل‌- زادگان ( محمدصادق)
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*مسعود علی‌محمدی آخرین قربانی دستگاه امنیتی ولایت فقیه
*دکتر گلزاده غفوری مدافع بزرگ حقوق مردم (قسمت اول)
*فرخ نگهدار و درد «فروپاشی» نظام
*شب لعنتی و فانوس (به یاد فاطمه کزازی)
*در رثای کسی که به جای حکومت بر سرهای بالای دار، بر قلب‌های مردم حکومت کرد
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (بخش دوم)
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (قسمت اول)
*آن کس که وابستگی‌های سیاسی و ایدئولوژیکش را نفی کند خود را نفی می‌کند
*امیر فرشاد ابراهیمی بازیچه‌ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی
*گزارش‌های نادرست به ما خدمت نمی‌کنند- بخش سوم
*نقد فرهنگ سیاسی - حذف و سانسور در خاطرات زندان!- بخش دوم
*نقدی بر «آفتابکاران» نوشته‌ی محمود رویایی – بخش نخست
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*همکاری یکی از فعالان اصلی لابی رژیم در انگلستان با فرماندهان سپاه پاسداران
*مسعود صدر‌الاسلام (طه طاهری)، همان صالح بازجوی معروف ۲۰۹ اوین نیست!
*گفت گو با ايرج مصداقي، نويسنده چهار جلد خاطرات زندان
*مذهب در خدمت شکنجه و کشتار
*احمد توکلی و قتل فجیع نرگس جباری
*آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید
*کندوکاوی در وقایع پس از انتخابات 22 خرداد 1388
*همخوانی یک سیاست
*سخنی در باب فرصت طلبی گردانندگان سایت «اخبار روز»
*یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی و «نوپو»
*بازوهای نظام برای سرکوب جنبش های اعتراضی
*نامه سرگشاده به آقای مهدی کروبی
*فرهاد جعفری مدافع سینه چاک احمدی نژاد یا سهی سیفی وبگرد «روزآنلاین»
*آشنایی با چند تن از عوامل کشتار و جنایت در دهه‌ی ۶۰
*محمدرضا شریفی نیا تواب دو آتشه اوین و حامی احمدی نژاد
*نگاهی به سابقه‌ی چندتن از رهبران کودتای ۲۲ خرداد
*جعلیات جدید امیرفرشاد ابراهیمی در نامه سرگشاده به مجتبی خامنه ای
*پاسخ به سؤالات سایت گزارشگر در ارتباط با خیزش مردم ایران
*نگاهی به چهره‌ی چند جنایتکار
*مجید پورسیف کیست؟
*فاضل بازجوی بیرحم شعبه هفت اوین
*مجتبی حلوایی عسگر یکی از عاملان اصلی کشتار ۶۷
*تحلیلی بر نماز جمعه رفسنجانی
*فکور، بازجوی شعبه‌ی هفت اوین و تروریست بین‌المللی
*نقدی بر کتاب «آفتابکاران» نوشته محمود رویایی (مجموعه کامل)
*«فرهنگ» ناهنجار یک عضو شورای هماهنگی اتحاد جمهوری‌خواهان
*سخنی با اعضا و هواداران اکثریت و اتحاد جمهوریخواهان
*حجاریان و شقاوت یک نظام ضدبشری
*متن سخنرانی ایرج مصداقی در جلسه ایران، انتخاب دمکراتیک
*از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۳۰‌خرداد ۸۸
*آن کس که باید برود خامنه ای است
*کودتای جدید در رژیم کودتا
*با وزیر کشور کابینه‌ی احتمالی کروبی آشنا شویم
*سید ابراهیم نبوی و پرده پوشی یک دهه جنایت و سرکوب
*کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
*میرحسین موسوی و «برکات سازنده اسلام»
*اظهارات مصطفی تاج‌زاده در توجیه کشتار ۶۷
*متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!
*مهدی کروبی و میرحسین موسوی و کشتار ۶۷
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش دوم)
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش اول)
*ناصر منصوری را روی برانکارد به قتل‌گاه بردند
*نام واقعی مجید قدوسی چیست؟
*سرهنگ سید لطف‌الله اتابکی کیست؟
*گفتگوی پژواک ایران با ایرج مصداقی در ارتباط با نقش‌گروه‌های چپ و مجاهدین در استقرار جمهوری اسلامی، حمایت از خمینی و...
*ادعاهای نادرست راجع به عکس‌های جنایتکاران
*ماشین جعل و دروغپردازی راه توده و پیک نت
*سرگذشت من و سرگذشت یک ترانه
*به یاد آن که «بهنام» بود
*تجربه‌اندوزی از تاریخ
*در خلوت پرشکوه عاشقان آزادی جاری‌ست...
*خاوران و مادران
*نقدی بر گزارش دیده‌بان حقوق بشر در مورد آزادی بیان و تجمع در مناطق کردنشین
*اقتدار مادران
*حسین مهرپور و تعهدات بین‌المللی جمهوری اسلامی
*میان ماه من تا ماه گردون!
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش دوم)
*چند نکته در ارتباط با مهر و موم کردن کانون مدافعان حقوق بشر
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش اول)
*برخورد گزینشی با حقوق زنان
*آرامگاه مادر !
*پرویز زند شیرازی نیز به ابدیت پیوست
*مادر، «افسانه است، اما دروغ نیست»
*دادگاه یا سرپوشی بر جنایت باندهای رژیم در شیراز
*رفیق‌دوست و حکم مهدورالدم
*مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!
*به پاس مقاومت و ایستادگی علی صارمی
*هشدارهای امنیتی سایت تابناک را جدی تلقی کنیم
*نوری زاده و دسته گل تازه به آب داده
*غلامرضا جلال و روایت‌های غیرواقعی زندان
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*انتخاب اوباما شرایط را برای رژیم سخت‌تر می‌کند
*همنامی جنایتکاران و معضل اپوزیسیون- بخش دوم
*هویت اصلی داوود لشگری یکی از مسئولان کشتار ۶۷
*اپوزیسیون و معضل همنامی جنایتکاران
*آیا سانسور شاخ و دم دارد؟
*هیئت کشتار زندانیان سیاسی در روایت گروه‌ها و فعالان سیاسی!
*کشتار ۶۷، سعید شاهسوندی و پروژه‌ی جعل تاریخ
*بیستمین سالگرد کشتار ۶۷ و انتشار خاطرات جعلی
*گفتگو با ایرج مصداقی در مورد در مورد جناح‌های رژیم، خطر جنگ، خطرات اتمی شدن رژیم، وضعیت اپوزیسیون، جنبش‌های مردمی و ....
*سانسور زنان در انتخابات کانون نویسندگان ایران !
*«غنی سازی» دروغ و «توسعه» جعل در دستگاه رژیم
*پاسخ به «فراخوان» فریدون گیلانی و ذکر چند خاطره
*روایت وارونه‌ی مسعود بهنود و محسن سازگارا از ۳۰ خرداد
*سازگاران با جنایتکاران، ناسازگارا با قربانیان
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در رابطه با کتاب «برساقه تابیده کنف»
*دست های خونین باندهای رژیم در انفجار شیراز
*داستان زنی که «هفت شوهر» دارد و حافظه‌ی تاریخی
*علی‌محمد بشارتی یکی از بنیانگذاران دستگاه سرکوب و جنایت رژیم
*امیرفرشاد ابراهیمی درس آموخته‌ی مکتب ولایت
*سید کاظم کاظمی، از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی، شکنجه‌گر و جلاد اصلی فعالین چپ ایران
*عید ۶۲ در زندان گوهردشت
*نوری‌زاده، بانک مرکزی جعلیات و عصاره ژورنالیسم بی‌اعتبار
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*بهنود پدیده‌ای که از نو باید شناخت
*محمد مهرآیین یکی از مهم‌ترین دژخیمان اوین
*نقش های گوناگون هوشنگ اسدی تواب فعال زندان
*کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز
*برگشتگان ازدیار مردگان
*ILO - پیشرفت دولت جمهوری اسلامی در سال های گذشته در سازمان ‌بین‌المللی کار (بخش هشتم - پاياني)
*ILO - نگاهی به کنفرانس بین‌المللی کار و سیاست های به کار گرفته شده از سوی رژیم در این کنفرانس‌(بخش هفتم)
*ILO - تشکل‌های کارگری رژیم از نگاه سازمان بین‌المللی کار (بخش ششم)
*ILO - خانه کارگر جمهوری اسلامی (بخش پنجم)
*ILO - تشکل‌های کارگری در جمهوری اسلامی و مغایرت آن ها با کنوانسیون‌های بین‌‌المللی (بخش چهارم
*ILO - گزارش کمیته متخصصین در ارتباط با اجرای کنوانسیون ها و توصیه نامه ها به نود و سومین کنفرانس بین‌المللی کار و کمبودهای آن (بخش سوم)
*ILO - کنوانسیون های بین‌المللی که مورد تصویب دولت‌های ایران قرار گرفته‌‌‌اند (بخش دوم)
*ILO - کنوانسیون‌های بین‌المللی، ترفند‌های رژیم (بخش اول)
*برای مادرهایمان، «دل‌پاکان» و «دل‌سوختگان» روزگار
*کشتار ۶۷ در شعر زندان
*نگاهی گذرا به نمایشنامه‌های زندان
*اعلامیه جهانی حقوق‌بشر دستاورد بزرگ بشریت
*یقه واقعیت را نمی‌توان گرفت؛ (در مورد کتاب نه زیستن نه مرگ)
*آقای زرافشان به کجا می‌روید؟
*احکام خمینی و خامنه‌ای به حسینعلی نیری رئیس هیئت قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*نظرات «استاد» عبدالله شهبازی و چگونگی برخورد بقایای حزب توده با او
*روزشمارقتل‌عام ۱۳۶۷
*مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)