نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران
ایرج مصداقی

یکی از کسانی که در هفته‌های اخیر در ارتباط با موضوع مولود آفند و «ترورهای هسته‌ای» فعال بوده، ساموئیل کرماشانی است که در سوئد اقامت دارد و تا پیش از این خود را مسئول حزب «لیبرال دمکرات کردستان» معرفی می‌کرد و پس از ربوده شدن مولود آفند اخبار جعلی و نادرستی در مورد وی و متهمان به مشارکت در ترور «متخصصان هسته‌ای» در سایت‌های اینترنتی انتشار داده است. شناختی نسبت به او ندارم و از انگیزه‌اش برای نشر این جعلیات بی خبرم. اما هرچه که باشد قطعاً این گونه دروغگویی‌ها و انتشار اخبار جعلی پیرامون دستگیر شدگان در خدمت رژیم بوده و به ایجاد زمینه برای پیشرفت سناریوی مقامات امنیتی کمک می‌کند و به سلب اعتماد عمومی منجر می‌شود. در این یادداشت به چند نمونه از خبرسازی‌های وی اشاره می‌کنم:
 
«در رابطه با مریم زرگر که یکی از اعضای پیشین سازمان مجاهدین خلق ایران بوده و در کردستان عراق سکونت داشته است همزمان با ربوده شدن مولود افند روزنامه نگار  کرد ایرانی  ایشان نیز ربوده اند و چون در روزنامه‌ها اسمش درج نشده است اسم ایشان در لیست اعترافات آخوند ساخته آمده است  بنابر خبرهای  رسیده مریم زرگر توسط نیروهای امنیتی موسوم به دستگاه زانیاری اتحادیه میهنی کردستان به وزارت اطلاعات تحویل داده شده است در یک ماه و نیم گذشته.»
 
 
مریم زرگر یکی از «تروریست‌های» متهم به قتل «متخصصان هسته‌ای» است که توسط دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در ایران دستگیر شده است. وی مطلقاً عضویتی در سازمان مجاهدین خلق نداشته است. رژیم هم در این رابطه ادعایی نکرده است. خود وی نیز در «اعترافاتش» مدعی است که «من از طریق چت با فردی به نام پارسا آشنا شدم، در سال 88 من را برای آموزش به اسرائیل اعزام کردند.» او از حضور خود در ایران یاد می‌کند و نه عراق و مجاهدین.

انتشار خبر فوق در واقع می‌تواند تلاشی باشد برای پوشاندن نام «مریم» که در ارتباط با پروژه مفقود شدن مولود آفند مطرح شده است.  
 
فرد یاد شده نه مریم زرگر در که در ایران زندانی و تحت شکنجه‌ است بلکه مریم سنجابی، اهل کرمانشاه، متولد ۱۳۴۷، یکی از اعضای سابق شورای رهبری مجاهدین است که در فروردین ۱۳۹۰ از مجاهدین جدا شده و در کنفرانس‌های مطبوعاتی متعدد علیه این سازمان در بغداد شرکت کرده و به افشاگری در مورد مسائل درونی آن پرداخته و روابط نزدیکی با دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دولت‌های عراق و ایران دارد.
 
ساموئیل کرماشانی در ادامه مورد دیگری را در ارتباط با «مریم» طرح می‌کند:
 
«مریم هم قبلا در سازمان مجاهدین خلق ایران عضو ارتش آزادیبخش ملی بوده از سیاست خسته شده است و در اقلیم کردستان سکونت نموده است و منتظر انتقال به کانادا بوده است و ایشان هم در نوشته قبلی و اطلاعیه قبلی به ایشان اشاره نموده ام.»
 
موضوع حضور «مریم زرگر» در اقلیم کردستان و منتظر بودن وی برای «انتقال به کانادا» از اساس غیرواقعی است. چنانچه در بالا توضیح دادم او هیچگاه پایش هم به بغداد و اشرف و ... نرسیده و قطعاً عضویتی هم در «ارتش آزادیبخش ملی» نداشته است. تمامی اعضای این ارتش توسط ۶ نهاد مختلف امریکایی مورد بازجویی قرار گرفته و کلیه مشخصات حتی DNA آن‌ها ثبت شده است. در طول ۹ سال گذشته هیچ فردی بدون اطلاع مقامات آمریکایی، صلیب سرخ و بعدها دولت عراق و کمیساریای عالی پناهندگان از این سازمان جدا نشده است. به همین دلیل دستگاه اطلاعاتی و امنیتی نمی‌تواند پای مجاهدین را به میان بکشد و یا تلاش کند فردی را به عنوان عضو ارتش آزادیبخش و یا مجاهدین در عراق معرفی کرده و او را به ترورهای هسته‌ای مربوط کند. چون هویت همه‌ی اعضای ارتش آزادیبخش و مجاهدین مستقر در عراق بدون استثنا برای مقامات آمریکایی و بین‌المللی مشخص است.
 
از نزدیک به ۸۰۰ نفری که از مجاهدین در طول ۹ سال گذشته جدا شدند درخواست پناهندگی هیچ یک توسط کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا و استرالیا در عراق پذیرفته نشد. کشورهای کانادا، استرالیا و آمریکا رسماً به کمیساریای عالی پناهندگان ترکیه هم ابلاغ کرده‌اند که پرونده‌های مربوط به مجاهدین را به این کشورها ندهند. مریم سنجابی که در بالا در موردش توضیح دادم هم توسط رژیم از طریق قاچاق مانند تعداد دیگری از جداشدگان که به خدمت دستگاه اطلاعاتی و امنیتی درآمده‌اند به فرانسه برده شد تا به مأموریت خود ادامه دهد.
 
ساموئیل کرماشانی در ادامه داستان‌سرایی‌هایش می‌‌نویسد:‌
 
«کسانی که در این رابطه شاهد هستند که این افراد بیگناه هستند می‌توان از دیاری محمد در اقلیم کردستان سئوال نمود درباره مازیار [ابراهیمی] و افرادی دیگر که وزارت اطلاعات آنها را مجبور به اعترافات آخوند ساخته و قرون وسطی نموده است. ما در این رابطه با سراحتا[صراحتاً] اعلام می‌کنیم هیچ کدام از این افراد به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی هیچ رابطه ای با کشور اسرائیل نداشته اند فقط و فقط به دلیل رفت و آمد به اقلیم کردستان شماره تلفن کاک مولود افند را در داخل موبایل خویش داشته اند تنها اتهاماتی که وزارت اطلاعات بخواهد به آنها بزند داشتن شماره تلفن بنده و شماره تلفن کاک مولود افند می‌باشد داخل موبایل این عزیزان. و بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است  3 روز پیش از اینکه مولود افند را  دستکیر کنند  مازیار و  بهزاد عبدلی  و مریم را با همکاری نیروهای اتحادیه میهنی کردستان دستگیر نموده بودند.  چند روز بعد احمد میره را مامور می‌کنند که با همکاران دیگرش مثل شیرزاد عمر برنامه‌ای برای به دام انداختن مولود افند را طرح ریزی می‌کنند  ابتدا احمد میره مامور هموار کردن این طرح می‌شود و مولود افند را  به خانه دعوت می‌کنند با آگاهی کامل شیرزاد عمر و سرهنگ رمضان محمد  و احمد میره این پیشنهاد را به کاک  مولود افند می‌کند که شما با خیلی از مسئولین پیشین موساد ملاقات نمود‌هاید و ما می‌توانیم با هم همکاری بکنیم و از این قضیه سود به بریم .ابتدا مولود کمی کنجکاو می‌شود و حاضر نمی‌شود به آنجا برود اما چون توسط داروی بیهوش کنند بیهوشش می‌کنند و با یک ماشین سیاه رنگ که از بیرون داخل ماشین قابل دید نیست اما از داخل بیرون ماشین قابل دید است مولود را به شهر سلیمانیه منتقل می‌کنند و به مأمورین وزارت اطلاعات تحویلش می‌دهند.»
 
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 2012/8/7
 
http://samuelkermashani2.blogspot.se/2012/08/blog-post_7.html
 
مولود آفند روز ۱۹ خرداد در سلیمانیه مفقود می‌شود و مازیار ابراهیمی روز ۲۴ خرداد در تهران و در منزل پدری‌اش و در حضور اعضای خانواده دستگیر می‌شود. مسئله‌ی دستگیری او و بهزاد عبدلی و مریم سه روز پیش از مفقود شدن مولود آفند منجر به مخدوش کردن اطلاعات پیرامون پرونده می‌شود. ساموئیل کرماشانی بایستی شخصاً در محل حضور داشته باشد و یا دستگاه استراق سمعی داشته باشد تا بتوانند از گفتگوهای انجام شده بین افراد نامبرده و مولود آفند که ربوده شده با خبر باشد. ساموئیل کرماشانی با مطرح کردن این موضوع که متهمان شماره تلفن مولود آفند و وی را در موبایل خود داشته‌اند موضوع را جیمزباندی کرده و خود را نیز به آن‌ها می‌چسباند به این ترتیب بین دستگیرشدگان و مولود آفند و مؤسسه «اسرائیل – کرد» که افند از گردانندگان آن بود ارتباط برقرار می‌شود. معلوم نیست «متهمان» مزبور چه نیازی به داشتن شماره‌‌ی تلفن ساموئیل کرماشانی در سوئد داشته‌اند؟  
 
وی سپس داستان را به شکل دیگری مطرح کرد:‌
 
«بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است کاک مولود به تنهایی تحویل رژیم داده نشده است بلکه یک خانم ایرانی که یکی از اعضای پیشین سازمان مجاهدین بوده و یک نفر دیگر بنام  کریم کژال عضو حزب دموکرات کردستان که در 2 ماه پیش ناپدید شده است در بین افرادی هستند که توسط کرد فروشان به وزارت اطلاعات فروخته شده اند.»  
 
چنانچه ملاحظه می‌کنید سه روز قبل تبدیل به همراه هم می‌شود و دیگر حرفی از مازیار و بهزاد عبدلی زده نمی‌شود و به جای آن «کریم کژال» مطرح می‌شود که پیش‌تر موضوع مفقود شدنش در کردستان مطرح شده بود.
وی در ادامه داستانسرایی مدعی می‌شود که ربایندگان در ازای دریافت ۲۵ دلار آمریکا مولود را به «دفتر نمایندگی وزارت اطلاعات» تحویل می‌دهند:‌
 
«بر اساس اطلاعات رسیده از داخل نیروهای امنیتی اقلیم کردستان در روز 8 ژوئن سرهنگ به همراه دیاری محمد به خانه شیرزاد عمر میروند و در آنجا با داروی بیهوش کننده که وزارت اطلاعات در اختیارشان قرار داده بود  مولود افند را به خانه شیرزاد عمر در مسیف صلاح‌الدین میبرند و در آنجا توسط این داروی بیهوش کنند بیهوشش میکنند و سپس با ماشین سیاه رنگی که کسی نمیتواند داخل آن را به بیند و اما از راه داخل بیرون قابل دیدن است با همکاری سرکنسلگری رژیم ایران به شهر سلیمانیه منتقلش نموده اند و در آنجا با همکاری دستگاه زانیاری  به وزارت اطلاعات رژیم ایران که در گرده کان دفتر نمایندگی دارند تحویل داده شده است در مقابل  دفتر 25 دلار آمریکای دریافت نموده اند و نام ماشین به شرح زیر میباشد.»
 bmw6 series 2013 
با شماره ۱۱۵۸ موقت شهر دهوک میباشد»
 
 
کسانی که در ژوئن ۲۰۱۲ سوار بی ام وی مدل ۲۰۱۳ هستند در ازای دریافت ۲۵ دلار یک روزنامه‌نگار کرد را در اربیل سه نفری بیهوش کرده و به سلیمانیه منتقل می‌کنند. آن‌ها یادشان می‌رود لااقل پول بنزین‌شان را بگیرند.
 
دوشنبه دوم مرداد ۱۳۹۱ رجا نیوز به نقل از «ساموئل کرمانشاهی» اخبار شریرانه‌ای مبنی بر حضور مولود آفند در «کمپ اشرف» و فراهم شدن مقدمات سفر وی به اروپا انتشار داد که انعکاس گسترده‌ای در سایت‌های رژیم پیدا کرد:
 
«اما روز گذشته و پس از چند ماه جوسازی بالاخره مشخص شد «مولود افند» نه به اسرائیل رفته و نه توسط مسئولان اطلاعاتی ایران دستگیر شده؛ بلکه او به پادگان اشرف در عراق رفته و به تهیه گزارش از ساکنان آن پرداخته است. دیروز نماینده سازمان اسرائیل-کرد در اروپا اعلام کرد که در این مدت مولود آفند در کمپ اشرف بوده است و به دلیل اینکه تلفن و اینترنت در اختیارش نبوده، نتوانسته با کسی تماس برقرار کند. 
«ساموئل کرمانشاهی» همچنین اعلام کرد که سردبیر مجله اسرائیل-کرد این مدت در کمپ اشرف بوده است و همچنین به دلیل حفاظت از امنیت خود نتوانسته است مکان خود را به کسی بگوید. کرمانشاهی همچنین تایید کرد که در حال حاضر مقدمات سفر مولود آفند به اروپا فراهم است و وی در سلامت کامل است.»
 
 
هرچند کرماشانی بعداً مدعی شد که این اطلاعات از طریق ایمیلی به نام او انتشار یافته و وی دخالتی در ماجرا نداشته اما اطلاعات نادرست بعدی که از سوی وی انتشار می‌یابد همچنان وی را در مظان اتهام قرار می‌دهد.
 
در سایت‌هایی که رد پای ساموئیل کرماشانی دیده می‌شود نامه‌ی مضحکی تحت  عنوان «نامه فیروزه یگانه به افکار عمومی» انتشار یافته و ادعا شده این نامه توسط خانواده یا بستگان وی به دست منتشر کنندگان رسیده است! انشا و چگونگی تایپ نامه و ... شبیه نوشته‌های «ساموئیل کرماشانی» است.  فیروزه یگانه یکی از کسانی است که از سوی رژیم به آموزش در اسرائیل و شرکت در تیم ترور «متخصصان هسته‌ای» متهم شده است.
 
http://southern-kurdistan.blogspot.se/2012/08/blog-post_9797.html
 
«سلام من فیروزه یگانه هستم همان دختر محنت‌زده‌ای که در زیر فشار شکنجه و تجاوز جنسی مجبور به اعترافاتی شده‌ام هرگز در زندگیم از این چیزهای که بر زبان آورده ام خبر ندارم و انجام نداده‌ام  و خبر ندارم و در زندگیم کشور اسرائیل را با چشم خود ندیده‌ام. ابتدا در ماه ژوئن امسال هنگامیکه مشغول دیدار با یون بودم در کمپ باریکه  و بعدا به شهر سلیمانیه منتقل شدم  در یک رسترانت مشغول به کار شدم  من و مریم ایزدی و نشمین زارع که از یک خانواده فقیر هم هستیم در سلیمانیه کارگری می‌کردیم. در تاریخ ۲/۶/۲۰۱۲ چند مامور که روی صورتشون را پوشیده بودند من و دوستانم را دستگیر نمودند و چون با کاک مولود افند تماس تلفنی داشتیم ما را به یک اتاق بردند. ناگهان تعدادی مامور جمهوری اسلامی آنجا بودند صورت ما را باز کردند و گفتند شما در یک نیروی زیرزمینی متعلق به موساد اسرائیل کار می‌کنید. گریه کردم گفتم نه من با هیچ گروهی کار نمیکنم دنبال یک لقمه نانم و میخواهم زندگی خانوده ام را تامین کنم .
 مریم ایزدی به من گفت فیروزه فکر کنم توسط یک حزب ایرانی با همکاری اتحادیه میهنی کردستان به ایران فروخته شده ایم. مریم گفت بگو که تو با کومه له آقای مهتدی بوده اید و از سیاست خسته شده اید که در حال حاضر دنبال زندگی عادی هستم شاید کمتر اذیتمان بکنند. و مریم خودش عضو ارتش آزادیبخش ملی ایران در کمپ اشرف بر سر برده است و او هم از سیاست دست کشیده  منتظر انتقال به کشور ثالث بوده. »
چنانچه ملاحظه می‌شود در این‌جا «مریم زرگر» تبدیل به «مریم ایزدی» و عضو ارتش آزادی بخش ملی ایران در کمپ اشرف می‌شود. هر دو این افراد به اتهام شرکت در ترور «دانشمندان هسته‌ای» دستگیر و در «اعترافات» تلویزیونی شرکت کرده‌اند.
«روز ۴/۶/۲۰۱۲ همه موبایلها را از ما گرفتند داخل شماره ها را چک کردند هرکدام مان که شماره تلفن مولود افند در داخل موبایلمان بود به یک اتاق دیگر هدایت می‌کردند که دو خانم و ۵ مرد مسلح صورتشون را پوشیده بودند دیده میشدند خانمها را بخوبی دیدیم که ایرانی بودند در آنجا دیدم که مریم زرگر هم اونجا هستند ازش سئوال کردم که شما با کومه له بودین کی آمدین بیرون؟»
در این‌جا «مریم زرگر» که در دیگر نوشته‌های ساموئیل کرماشانی جدا شده‌ی مجاهدین بود تبدیل به جدا شده از کومله می‌شود.
«مریم زرگر گریه می‌کرد به سئوال من جواب ندادند و من هم زیاد دنبالش را نگرفتم. خلاصه روز ۶/۶/۲۰۱۲ یک خانم ایرانی نوجوان موبایلها را همراه خود بردند و دیدم به تمامی کسانی که شماره اشون در داخل موبایل‌ها هستش بهش زنگ می‌زنند و دنبال دوستان ما هستند.»
نویسنده‌ای که به جلد فیروزه یگانه رفته در ادامه می‌نویسد:
«در تاریخ ۸/۶/۲۰۱۲ یک نوجوان نسبتا لاغر اندام که سر و صورتش هم خونی بود به داخل یک زندان منتقل نمودند که در اولین فرصت شناختمش که مولود افند سر دبیر ماهنامه اسرائیل کرد است در زندانی که مولود را داخلش منتقل نمودند بهزاد عبدولی،  فئواد فرامرزی،  مازیار ابراهیمی اونجا زندانی شده بودند. فکر کنم در منطقه گردکان بود در طول زمانی که در زندان کردستان عراق بودیم ما را شکنجه و یا نزدند فقط روز اول نیروهای دستگاه زانیاری خیلی ما را اذیت کردند و ما را مجبور نمودند چند عکس و فیلم نیمه لخت را با هم بگیریم گویا در اسرائیل گرفته شده است.
خلاصه در مورخ ۱۳/۶/۲۰۱۲ما را بصورت چشم بسته بسوی مرز ایران منتقل نمودند. در ساعت  ۲ و ۴۵ دقیقه نصف شب به شهر مریوان رسیدیم. آنجا همه ما را از هم جدا کردند. مولود افند همراه با مازیار ابراهیمی، بهزاد عبدولی ، فئواد فرامرزی را با مریم ایزدی به جای دیگر منتقل نمودند. اینجا فهمیدیم که دیگر باید خود را برای یک شکنجه کشنده آماده کنیم. در اولین شب زیاد هیچی نگفتند اما شب دوم یعنی تاریخ ۱۴ و ۱۵/۶/۲۰۱۲ دیگر اذیت و آزارهای جسمی روحی و روانی آغاز شد.
 در روز سوم به طور وحشیانه‌ای به من تجاوز دستجمعی نمودند. از صحنه فیلم برداری می‌کردند. خیلی التماس کردم که به من تجاوز نکنید. هیچ کسی به ناله‌های من گوش فرا نداد. کتک کاری، زدن لگد و مشت همراه با تجاوز جنسی بود و به من گفتند اعتراف می‌کنید یا دوست دارید این وضعیت ادامه داشته باشد؟ من هم قهر کردم گفتم مگر میشه که به چیزی اعتراف کنم که ازش بی خبرم؟
خلاصه وضعیت تا  20 روز خیلی وحشتناک بود در 20 روز بعد من و مریم زرگر، نشمین زارع، مریم ایزدی را برای یک صحنه سازی به بیرون بردند. متاسفانه ما را بردند به داخل یک باغچه آنجا به طور خیلی زشت و وحشتناکی به هر 3 نفرمان تجاوز کردند و فیلم برداری نمودند. خیلی وحشت زده شدم. بیهوش شدم. وقتی‌که بیدار شدم دیدم در بیمارستان وزارت اطلاعات هستم دو خانم و 3 مرد مسلح بالای سرم ایستاده‌اند.»
http://dgku.blogspot.se/2012/08/blog-post_9783.html
نویسنده نامه از آن‌جایی که خودش را «من» معرفی کرده، و نام سه زن دیگر را آورده، یادش می‌رود با خودش
می‌شوند ۴ زن  که مورد تجاوز قرار گرفته‌اند و می‌نویسد «به هر سه نفرمان تجاوز کردند و فیلم‌برداری کردند»
نشمین زارع و همسرش فؤاد فرامرزی در شهر سنندج دستگیر شده‌اند و نه در عراق. نشمین تنها یک بار همراه با همسرش برای چند روز به کردستان عراق رفته است.
«بعد از تجاوز جنسی دستجمعی به من، ما را بردند برای تهران متاسفانه نمی‌دانستیم رو بکجا ما را می‌برند چرا چون چشم مان بسته بودند هیچ جای را نمی‌توانستیم به بینیم.
10 روز  بعد همه ما را با هم جمع نمودند و برای ما سخنرانی نمودند فردی که برای ما سخنرانی می‌کرد خود را امیر معرفی می‌کرد و از ما خواست اگر اعتراف کنیم دیگر از شکنجه و تحقیقات‌های لازم معاف خواهیم شد و امیر تنها 20 دقیقه آنجا بودند یک دفعه 8 نفر نظامی مسلح با کلت وارد سالن شدند و دوباره به سلولهای زندان بازگردانده شدیم.»
فیروزه یگانه توضیح می‌دهد که چگونه با تزریق آمپول و ... از وی مصاحبه تلویزیونی گرفته‌اند. وی در ادامه می‌نویسد:‌ 
«چهار روز بعد صحنه اعترافات را به ما نشان دادند گفتند در تلویزیون پخش شده و تمام دنیا دیده است صحنه اعترافات شما که ضربه بزرگی به صهیونیست‌ها زده‌ایم همین که گفتم من هیچ چیزی را اعتراف نکرده‌ام با لگد و مشت مامورین زندان روبرو شدم. به بخشید که در اکثریت نوشتهایم تاریخ میلادی را بکار برده ام فکر کنم اشکالی ندارد بهتر است تاریخ کشوری که فقط فقط شکنجه تجاوز جنسی  و تحمیل اعترافات ناخواسته بر انسان تحمیل میکنند تاریخش را باید فراموش کرد.
دوستدار همه انسانهای شریف و صاحب وجدان فیروزه یگانه  زندان ویژه وزارت اطلاعات.»
۲۶/خرداد ۱۳۹۱
به تاریخ‌های ذکر شده در نامه توجه کنید: ۱۳ ژوئن به ایران منتقل می‌شوند، ۱۴ و ۱۵ ژوئن شکنجه می‌شوند. در روز سوم ۱۶ ژوئن به فیروزه یگانه تجاوز دسته‌جمعی می‌کنند. ۲۰ روز وضعیت به همین منوال ادامه داشته است. بعد از ۲۰ روز آن‌ها را به باغچه‌ای بیرون از زندان می‌برند و دوباره به آن‌ها تجاوز می‌کنند. ۱۰ روز بعد همه‌ی آن‌ها را جمع می‌کنند و برایشان سخنرانی می‌کنند. بعد به زور آمپول از آن‌ها اعتراف می‌گیرند. چهار روز بعد صحنه اعترافات را به آن‌ها نشان می‌دهند. در خاتمه از این که تاریخ‌ها را به میلادی نوشته عذرخواهی می‌کند. اما در پایان نامه برای خالی نبودن عریضه تاریخ شمسی را می‌آورد و حساب سرانگشتی نمی‌کند که ۲۶ خرداد مصادف است با ۱۵ ماه ژوئن. و طبق ادعای او ما بایستی در آخر تیرماه باشیم.
اعترافات متهمان هم در ۱۵ مرداد ماه یا ۵ آگوست پخش شده است.
کسی در ۱۵ ژوئن یا ۲۶ خرداد نمی‌تواند حوادث یک ماه و اندی بعد را هم توضیح دهد. منتشر کنندگان نامه فراموش می‌کنند توضیح دهند که چه کسی نامه را از «زندان ویژه وزارت اطلاعات» تحویل گرفته و به خانواده‌ی فیروزه یگانه داده است!؟ پستچی؟ یا مأمور وزارت اطلاعات؟
ساموئیل کرماشانی و ویکی‌لیکس
 
ساموئیل کرماشانی در تاریخ ۱۲ آگوست ۲۰۱۲ مدعی شد که از طریق دوستانش در ویکی‌لیکس به ۴ سند دست یافته‌ است:‌
 
« ما این اسناد [را] از سوی دوستان خود که در سایت افشاگری ویکیلکس کار می‌کنند در یافت نموده‌ایم و بعنوان یک مترجم این اسناد را ترجمه نموده‌ایم و در اختیار علاقمندان قرار داده‌ایم ما هیچ چیزی به این زیاد و یا کم نکرده‌ایم آنچه در اسناد آمده است مثل خودش ترجمه شده است.»
 
در سند اول وی مدعی شده است که «در یک اسناد محرمانه که بر روی ویکیلکس منتشر شده و کسانی که بخواهند به این اسناد دسترسی داشته باشند باید بابت دریافت این اسناد پولی به پردازند. در این اسناد آمده است که نوری المالکی در اوائیل سال ۲۰۱۲ به درخواست ولی فقیه یعنی شخص علی خامنه ای به ایران سفرهای غیر رسمی که نزدیک به ۳۶ روز در ایران بر سر برده است تا تمامی دستورات را به ایشان گوشزده بکنند سران رژیم ایران در حضور فرماندهان سپاه پاسداران و شخص ولی فقیه درجه سر لشکری توسط فرماندهان سپاه با حضور علی خامنه ای و رئیس جمهوری و دبیر شورای مصلحت نظام و رئیس مجلس و رئیس قوی قضایه درجه سرلشکری سپاه پاسداران به نوری المالکی رئیس وزرای عراق بخشیده شده است. »
تصورش را بکنید چنین جعلیاتی را ویکی‌لیکس انتشار داده باشد و بابت‌اش مجبور باشید پول هم بدهید. حالا چرا ساموئیل کرماشانی اصل سند را نگذاشته و قسم و آیه می‌خورد که چیزی را کم و زیاد نکرده خدا می‌داند. رئیس دولت عراق ۳۶ روز در کشورش نباشد و مشغول دریافت دستورهای ولی فقیه باشد و مقامات آمریکایی و بزرگترین سفارتخانه‌ی آمریکا در دنیا متوجه‌ی غیبت او در کشور نشوند. نوری‌ المالکی نه در اوایل سال ۲۰۱۲ بلکه در سوم اردیبهشت ۱۳۹۱ مطابق با آوریل ۲۰۱۲ در رأس هیأتی بلندپایه به ایران سفر کرد.
 
 
 آخرین دیدار نوری المالکی از ایران به اکتبر 2010 و قبل از انتخاب مجدد وی به عنوان نخست وزیر عراق برمی گردد.
 
کرماشانی در ادامه سند به نقل از ویکی‌لیکس قلابی آورده است:‌
 
«نوری المالکی در حضور ولی فقیه که یک جلد قرآن و یک جلد نهج الغبلاغه در جلوش بوده است دو دستی که دست راستش بر روی نهج البلاغه قرار داشته است و دست دیگرش بر روی یک جلد قرآن قرار داشته است سوگند یاد نموده است که تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خونش در خدمت نظام ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی پایبند و وفادار بماند و در آدامه یادنمودن سوگندنامه نوری المالکی علی خامنه ای و جانشین آینده ایشان را فرستاده خدا یادنموده است امام و رهبری روحی و معنوی خویش خطاب کرده است و رو به علی خامنه ای نموده با چشمی گریان گفته است رهبر عزیزم ولی امر المؤمنین جهان تا پای مرگ با شما و افکار و عقائید شما وفادار خواهم ماند و از دست آوردهای انقلاب اسلامی به رهبری خمینی تا آخرین نفسم و تا روزی که خدا به من اجازه زنده ماندن بدهد در خدمت نظام اسلامی و در راه اسلام گام برخواهم داشت . در همین رابطه رژیم ایران از نوری المالکی درخواست می‌کند که عراق را از دشمنان رژیم ایران پاک کند و باید کمپ اشرف به زودترین وقت ممکن بسته بشود و تعدادی از آنها به رژیم ایران تحویل داده بشوند برای محاکمه و دادگاهی کردنشون. در ادامه همین اسناد آمده است ایاد علاوی و طارق الهاشمی را دادگاهی و زندانی بشوند به سبب ضدیت با اهداف رژیم ایران.»
 
آیا هیچ عقلی سلیمی چنانچه به ویکی‌لیکس هم دسترسی نداشته باشد چنین جعلیاتی را می‌پذیرد؟
 
ساموئیل کرماشانی در سند دوم به نقل از ویکی‌لیکس جعلی در مورد چگونگی برنامه‌ریزی رژیم برای دستگیری افراد درگیر در ترورهای هسته‌ای آورده است:‌

«در ماه مه 2012 رئیس جمهوری ایران احمدی نژاد همراه با یک هیئت بلنده پایه‌ی رژیم ایران وارد بغداد شده اند و در این سفر لیست چند نفری را تسلیم دفتر نخست وزیری عراق و کپی همان لیست را تسلیم دفتر اتحادیه میهنی کردستان در بغداد نموده است که این افراد در اصل ایرانی هستند و تعدادی از آنها توسط نیروهای امنیتی رژیم ایران تحت تعقیب هستند و شک و گمانه این در باره این افراد وجود دارد که با دستگاه های امنیتی اسرائیل کار بکنند و در این لیست به طور رسمی نام ماهنامه اسرائیل کرد آمده است. بعدا از این دیدارها وزارت اطلاعات ایران شخصی بنام دلشاد خوشناو که زمانی در ایران مسئول روابط اتحادیه میهنی کردستان به رهبری جلال طالبانی و وزارت اطلاعات در تهران بوده است به ایران به طور رسمی دعوت به عمل آمده است و در حدود  ۴۹ روز در ایران بر سر برده است که در هنگام بازگشت درخواست شریک شدن در شرکت آهورا در شهر سلمیانیه قرار دارد که متعلق به یک کرد ایرانی اهل سنندج بنام مازیار ابراهیمی میباشد نموده است و مازیار ابراهیمی هم درخواست دلشاد خوشناو را نپذیرفته است و دقایقی بعد از این بحث و گفتگو جر و بحث میان مازیار ابراهیمی و دلشاد خوشناو نیروهای امنیتی اتحادیه میهنی کردستان دلشاد خوشناو هم به دستکاه زانیاری اطلاع میدهد و مازیار ابراهیمی را دستکیر میکنند و برای مازیار ابراهیمی پرونده سازی میکنند گویا در اسرائیل دوره ترور دیده است و دلشاد خوشناو با زور شرکت آهورا متعلق به مازیار ابراهیمی را تصرف میکند با کمک دستگاه زانیاری متعلق به اتحادیه میهنی کردستان و چند روز بعد دستگاه زانیاری مازیار ابراهیمی همراه با 9 نفر دیگر که 4 نفر از آنها زن بوده اند تحت عنوان جاسوسان موساد اسرائیل به وزارت اطلاعات رژیم ایران تحویل میدهند این اتفاقات در اوائیل ماه 6 امسال رویداده است.»
 
احمدی‌نژاد در اسفندماه ۱۳۸۶ از عراق بازدید و با نوری‌ المالکی دیدار کرد. سفر وی به بغداد به همراه یک هیئت بلند‌پایه در ماه مه ۲۰۱۲ و ارائه لیست «چند نفری» کذب محض است. در اواخر آوریل ۲۰۱۲ نوری‌المالکی در تهران بود. مازیار ابراهیمی در فروردین ۱۳۹۱ به تهران بازگشته و روز ۲۴ خرداد در منزل پدری‌اش در تهران‌پارس دستگیر می‌شود. موضوع دستگیری او در سلیمانیه غیرواقعی است. افرادی که ساموئیل کرماشانی از آن‌ها یاد می‌کند در ایران و توسط دستگاه امنیتی دستگیر شده‌اند. او این جعلیات را پس از ربوده شدن مولود آفند در سلیمانیه و انتقال وی به ایران تولید به نقل از ویکی‌لیکس انتشار می‌دهد.  
 
در سند چهارم ویکی‌لیکس قلابی ساموئیل کرماشانی مدعی است که ایران و سوریه  قصد کشتن مسعود بارزانی را داشته‌اند:‌

«ایران و سوریه همراه با نیروهای دیگر وابسته به رژیم ایران در داخل عراق طرح ترور رئیس دولت اقلیم کردستان آقای مسعود بارزانی را میریزند و بر اساس اسناد ویکیلکس رژیم ایران و نماینده سوریه در تهران چند نفر از مسئولین عراقی وابسته به رژیم ایران در ماه مه امسال به ایران دعوت میشوند تا طرح چگونگی ترور را طرح ریزی کنند.
در این باره با هم به توافق میرسند که فردی تحت عنوان خبرنگار برای مصاحبه نزد آقای مسعود بارزانی بفرستند و در زیر پوست فرد خبرنگار بمب جاسازی بکنند و در آن هنگام توسط موبایلش فرد انتحاری یک دگمه را فشار بدهند و بمب منفجر میشود و کار ترور انجام میگیرد اما بلافاصله طرح ترور افشا میشود و به هیچ خبرنگاری اجازه داده نمی‌شود به آقای مسعود بارزانی یکی از رهبران کرد که در حال حاضر رئیس دولت اقلیم کردستان میباشد نزدیک بشود.»
 
جاسازی مواد منفجره زیر پوست. ظاهراً‌ ساموئل کرماشانی فیلم‌های تخیلی و جیمزباندی زیاد تماشا می‌کند.
 
او در جای دیگری مدعی شده است که «هکر» است و همراه با دوستانش با «هک‌کردن ایمیل‌ها» به اسنادی از گروه‌های کردی دست یافته است:
 
بعنوان یک هکر که ایمیل‌های که مورد هدف بوده اند و توسط دوستان ما هک شده اند بنابر اسناد بدست آمده در باره یاریکورد چیزهای نوشته ایم و امیدواریم دوستان ما یکدیگر را متهم نکنند من یک انسان بالغ هستم و یک چیز خیلی مهم را به شما بگویم کسی هستم سر سخت و به هیچ عنوان خوشباور نیستم و آنچه مینویسم بنابر اسناد دقیق و اطلاعاتی میباشد از دورن کامپیوترها بیرون آورده میشود.»
 
http://ajansknews.blogspot.se/2011/02/blog-post_12.html

استعداد جعل خبر و سند او منحصر به موضوعات اخیر نیست. وی پیش از این در ژوییه ۲۰۱۰ در مطلبی با عنوان «قتلعام ۳۴۰ تن از اعضای جنبش اهل حق توسط حزب دموکرات کردستان ایران» مدعی شده بود که حزب دمکرات کردستان ایران در سال ۵۸ در توافق با سپاه پاسداران به قتل‌عام این عده دست زده و آن‌ها را در یک گور دسته‌جمعی در کنار «کوه های بامو» دفن کرده است. اما در متن مزبور از کشته یا زخمی شدن ۳۴۰ نفر یاد کرده است. بدون آن که در ۳۳ سال گذشته کسی در این مورد حرفی به میان آورده باشد. 
 
در همان مطلب ادعاهای غیرواقعی دیگری نیز در مورد دکتر قاسملو و طرح خودمختاری مصوب شورای ملی مقاومت در ارتباط با منطقه خودمختار کردستان مطرح کرده است که از اساس غیرواقعی و جعلی است:‌
 
«حال کمی درباره رفتن حزب دموکرات کردستان به داخل شورای ملی مقاومت ایران و توافق این حزب فقط بر منطقه سنندج و شهرهای مثل مهاباد حتی نام کامیران در آن نیامده است و بر این اساس دکتر عبدالرحمان قاسملو به داخل شورای ملی مقاومت رفته بود که به هیچ عنوان نام شهرهای جنوبی کردستان را بر زبان نیاورده بود نه اسمی از شهر کرمانشاه آورده بود و نه ایلام خرم آباد و شهر قصر شیرین سرپل‌ذهاب و حتی نام پاوه در آن نیامده است این اطلاعات در یک تماس با یکی از اعضای شورای ملی مقاومت ایران دریافت نموده‌ایم.»
 
 
این ادعاهای غیرواقعی که منبع آن هم یکی از «اعضای شواری ملی مقاومت ایران» ذکر شده در حالی از سوی وی مطرح می‌شود که در مصوبه مزبور به صراحت آمده است:‌ «منطقه‌ خودمختار، تمامی کردستان ایران را شامل می‌گردد قلمرو جغرافیایی این منطقه‌ از طریق مراجعه‌ به‌ آراء عمومی مردم منطقه‌ کردنشین تعیین می‌شود .»
 
http://yarsan.web.surftown.se/newyarsan/public/showarticle.php?id=2675
 
 
ایرج مصداقی
 
۲۵ سپتامبر ۲۰۱۲
 
 
 
 
 بعد از انتشار این یادداشت، ساموئل کرماشانی ایمیل زیر را در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۲ برایم ارسال کرده است:‌
 
«آیا شما دچار مشکلات پرخاشگری شده اید؟  اگر نشده اید خیال میکنید جناب عالی خیلی زرنگ و زیرک هستید که بتوانید شخصیت بنده که یک روانشناس هستم خرد کنید به بین دست از این مسخره بازی بردارید اگر شما خودتان وابسته به وزارت اطلاعات رژیم ایران نیستید  دست به چنین لجنپراکنیهای بی اساس نمیزنید  آنهایکه هم به شما گوشزده نموده اند خیلی سخت در اشتباه هستند  بنده  مثل طلای پاکم از خاک بی باکم  سر نخ هم بدست آورده ام  منتظر باشید که چگ.ونه پاسخی دندان شکن به افرادی که در نزدیکی شما بر سر میبرند و به شما گوشزده میکنند بدهم.
من به شخصیت شما احترام قائل شده ام  و هیچ وقت دست را جلو نه انداخته ام که علیه شما بدون هیچ چیزی بنویسم  به آنها بگوئید از خر ملا بیان پائین  مزخرف گویی فقط و فقط از انسانهای بیمار روانی بر میخیزد نه از یکی نویسنده که خود را صاحب چندین مقالات بدانند  لطفا با ما تماس بگیرید  وگر نه باور کنید  5000 وب سایت علیه شما درست خواهند شد و چیزهای شخصی و خصوصی شما افشا میشوند مثل روابط با یک خانم که صدای شما در دست دارند و با فایل برای بنده ارسال نموده اند . »

 

samuel.ku35@gmail.com

 

منبع:پژواک ایران

ایرج مصداقی

فهرست مطالب ایرج مصداقی در سایت پژواک ایران 

*محسنی‌اژه‌ای چرا خاوری را فراری داد ‏
*دکتر مسعود شیری «جاودانه‌ای» که غریبانه رفت
*پاسخی به ادعاهای محسن آرمین بازجو و شکنجه‌گر سابق و «اصلاح‌طلب» کنونی
*سو‌ءاستفاده از نام و یاد جاودانه‌ها ممنوع (به یاد حسن جهان آرا)
*آنچه از رئیسی در «کشتار ۶۷» دیدم
*سعید کریمیان چه کسی بود و چه سابقه‌ای داشت؟
*«گلزارخاوران» مشهد، پیش پای «آیت‌الله قتل‌عام» ذبح می‌شود
*شیوه‌های جدید مأموران وزارت اطلاعات در فضای مجازی
*تقدیر هم‌زمان دعایی از یک چهره‌ی ملی و یک «جنایتکار علیه بشریت»
*نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم خمینی و فرقه‌ی رجوی
*خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏
*شیخ محمد یزدی رئیس قوه قضاییه که چماقدار بسیج می‌کرد
*هادی غفاری شکنجه‌‌گری در لباس «اصلاح‌طلبی»
*تحلیل CIA از تسخیر سفارت آمریکا در تضاد کامل با ادعا‌های مضحک فخرآور
*حسین طائب یکی از خطرناک‌ترین چهره‌های امنیتی
*دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی
*هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای در نگاه آیت‌الله گلزاده غفوری
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد هراس اتحاد شوروی از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد مسئولیت مجاهدین در انفجار حزب جمهوری اسلامی
*رپرتاژ آگهی «صدای آمریکا» برای مطرح کردن «بچه‌پررو» و «رفیق‌آیت‌‌الله»
*هاشمی معمار سرکوب دهه ۶۰ بود و مانع کشتار در پس از ۸۸
*محمدی‌ری‌شهری جنایتکاری که به چپاول مشغول است
*محمدعلی سرلک تیرخلاص‌زن دهه‌ی ۶۰ که روزگار خوشی ندارد
*اسدالله «خالصی» هم پر کشید و رفت
*رؤسای زندان اوین در دهه‌ی ۶۰
*سعید حسین‌زاده، زندانی سیاسی معترض، محمد حسین‌زاده مدیر داخلی اوین در دهه‌ی ۶۰
*نصیر نصیری و اسماعیل شاهردوی و «بی‌معرفتی»
*محسن نادریان، لات با معرفت قربانی «قتل‌های زنجیره‌ای»
*سعید امامی «سرباز راستین اسلام» که بود و چه کرد؟
*موسوی اردبیلی یکی از مسئولان کشتار دهه ۶۰
*پسر وزیر بهداری، زندانی سیاسی ۱۳ ساله و شهید ۱۵ ساله‌ «جبهه حق علیه باطل»
*تیرخلاص‌زن‌های اوین در دهه‌ی ۶۰ که کشته شدند
*«ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب»، دو تیغه یک قیچی
*شبیه سازی صفحه‌ی فیس بوک من توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم
*تجاوز به کودکان و «حافظه تاریخی» ما ایرانیان
*توطئه‌ وزارت اطلاعات و بخش سایبری آن تحت پوشش دفاع از «چپ»‌
*«تیرخلاص‌زنی» که در ویلای شخصی‌اش بیلیارد بازی می‌کند
*با چهره‌‌ی «حاج آقا حسینی» و شبکه‌ی اطلاعاتی رژیم آشنا شویم
*سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در زندان
*کپی کردن صفحه‌ی فیس بوکم توسط «از ما بهتران»
*نامه‌ی شریرانه‌ی نماینده‌ی مریم رجوی به «کانون دوستداران فرهنگ ایران» در واشنگتن
*خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد
*مسابقه‌ی فوتبال در روز تاسوعا، بمبگذاری در «حرم امام رضا» در روز عاشورا
*بیایید تصور کنیم....
*با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم
*فیروز محوی یا «دزد ناشی» کمیسیون خارجه‌ شورای ملی مقاومت!
*مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»
*«فراز» و «رها» جدیدترین قربانیان «قتل‌های زنجیره‌ای»
*محسنی اژه‌ای همچنان محرمانه حکم قتل صادر می‌کند
*رازینی قاتلی که به جنایاتش «افتخار» می‌کند
*پورمحمدی جنایتکاری که شب‌ها راحت می‌خوابد
*آمار واقعی زندانیان قتل‌عام‌شده در تابستان ۶۷ و جعلیات پیرامون گور دسته‌جمعی
*فیلم کامل گفتگوی ایرج مصداقی با معاون مصطفی پورمحمدی در ژاپن
*«حاجی علوی و حاجی فلاحی» یا «حاجی رجوی و حاجی خزایی»
*توضیحی چند در مورد گفتگوی مهدی خزعلی با صدای آمریکا
*گفتگو با آوایی بازرس ویژه روحانی و خلف‌رضایی قاضی دیوان عالی‌ کشور، عاملان کشتار دهه‌ی ۶۰ ‏‏(بخش دوم) ‏
*گفتگوی اختصاصی با علیرضا آوایی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ (قسمت اول)
*نگاهی گذرا به ریشه‌های قتل‌عام زندانیان در سال‌های ۶۰ و ۶۷
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*از زندان برای آیت الله منتظری گزارش فرستادم
*ادعای جدید فرقه «صاحب‌مرده» رجوی مبنی بر عضویت من در هیأت کشتار ۶۷!
*گزارش کذب اعضای هیأت کشتار ۶۷ به آیت‌الله منتظری
*خروج مأموران ساواک از کشور در دیماه ۵۷، سفر به اسرائیل و اخراج از این کشور(گفتگو با پرویز معتمد)
*نگاهی دوباره به قاضی صلواتی و «برادر همسرش»
*پاسخی به ادعاهای بهروز جلیلیان در مورد «نه زیستن نه مرگ»
*بدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟
*آقای همنشین بهار! منظور وزیر کار امیر قاسم معینی است و نه هوشنگ انصاری
*اگر بهشتی زنده می‌ماند چه می‌شد؟‌
*مهدی سامع سرباز «ولی فقیه» در غیبت و «ارتجاع مغلوب»
*گوشه‌هایی از زندگی سراسر فساد کامران دانشجو چشم‌وچراغ خامنه‌ای در دانشگاه‌ها
*آیا عقلانیتی در اشرف دهقانی هست؟
*تلاش دستگاه اطلاعاتی رژیم برای تماس با پرویز ثابتی، ایجاد رابطه با آمریکا، شکایت از مجاهدین در گفتگو با پرویز معتمد
*نگاهی دوباره به نامه نگاری دبیر کنفدراسیون جهانی محصلین و مصطفی خمینی در دهه‌ی ۴۰
*مهدی سامع و «سه تفنگدار»ش
*بازداشت و دوران «حصر» خمینی تا تبعید در گفتگو با پرویز معتمد
*حمید اسدیان «مدیحه سرای» دربار رجوی و «ارزش غایی کلمات»
* جنگ و گریز ساواک با چریک «افسانه»‌ای حمید اشرف از نگاهی دیگر
*نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی
* مصطفی تاج زاده و «امام خمینی» و «دوران طلایی »
*دسته گل جدیدی که «تیرخلاص» زن اوین به آب داد
*داستان «استاد ادبیات از خراسان سرفراز» و «دیپلمات اسکاندیناوی»
*جنگ نیابتی شیعه و سنی و تعطیلی نهم ربیع‌الاول «آغاز امامت ولی عصر» و «عید‌الزهرا»
*«پرچم سرخ» تکان دادن سعید سلطانپور در روایت مجاهدین
*مروری بر «زخمی شدن قاسم سلیمانی» و «درب ضد انفجار اتمی» در تونل زیر زمینی سپاه در روایت مسعود رجوی
*جاودانه‌های خانواده‌ی محمدرحیمی در شعر زنده یاد نصیر نصیری
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
* فیروز الوندی و «لاله‌های سرنگونش»
*«سرقت» شعرهای نصیر نصیری توسط مجاهدین و استفاده از آن در خاطرات محمود رویایی!
*نصیر نصیری همچون «بادی سرگردان» در جستجوی آشیانه‌‌اش
*آیا رژیم قصد آزادی رابرت لوینسون را دارد؟
*سید‌ابراهیم رئیسی جنایتکاری در مقام تولیت «آستان ضامن آهو»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*در رثای دکتر هادی اسماعیل‌زاده حقوقدان بزرگ میهن مان
*بارز شدن دشمنی هیستریک فرقه رجوی با زندانیان سیاسی مقاوم و مبارز
*دزد ناشی به کاهدان می زند («جنون» مسعود رجوی)
*«چه بی ثمر به در می‌کوبم» نگاهی به چند شعر نصیر نصیری
*عباس رحیمی آن «جان شیفته»
*کارزار غیرانسانی جماعت رجوی علیه بیماری عباس محمدرحیمی
*نقش اخلاق در رفتارهای سیاسی
*سرگیجه ی رجوی در برابر مظلومیت عباس محمدرحیمی
*حمله کینه توزانه ی مسعود رجوی به عباس محمدرحیمی سمبل جوانمردی و راستی
*مترجم نیروی دریایی آمریکا در زندان اوین؛ نماینده خمینی در نیروی دریایی، امام جماعت در آمریکا
*پیش‌بینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق و خطرات ناشی از آن
*رجوی خواهان ادامه جنگ در لیبرتی، کمیساریای عالی پناهندگان خواهان انتقال فوری مجاهدین از عراق
*جنایت «لیبرتی» و مسئولیت مشترک خامنه‌ای و مسعود رجوی
*محمدحسن راستگو «مبتکر شیوه خاصی از آموزش و تفریح برای کودکان»
*پاسخ من به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای مناظره در «دانشگاه هنر تهران»
*متن کامل نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*تلاش نافرجام فخرآور برای بدنام کردن اسماعیل خویی
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*من و فرهاد و زندان و «یه شب مهتاب» *
*«کشتار ۶۷» در شعر نصیر نصیری (شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد)
*گفتگوی گزارشگران با ایرج مصداقی بمناسبت یادبود کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 1367
* جنایتکاران دهه ۶۰ پست دولتی دارند
*نصیر نصیری شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد
*بقیه داستان «جیمزباند» و «رفیق آیت‌الله»
*روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش نخست
*کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»
*سکوت مسعود رجوی در قبال پذیرش پناهندگی یکی از متهمان قتل‌ کشیش‌های مسیحی در سوئد
*توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*رضا مصطفوی طباطبایی «خیر» حامی پرسپولیس یا یکی از عوامل گم‌شدن دکل نفتی
*به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود»
*از جعل امضاهای ناشیانه پای بیانیه دلواپسان تا جعل امضا تحت نام «بیش از ۱۵۰۰نفر از دوستداران جنبش فدائی»
*اوین؛ از جوخه‌‌ی اعدام لاجوردی تا پارک قالیباف و لاریجانی
*چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام
*چرا در مورد بیژن جزنی و حمید اشرف می‌نویسم؟
*من یا محسن درزی «تواب»، کدام یک بایستی پوزش بخواهیم؟
*سناریوی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم؛ مجاهدین عامل اسیدپاشی روی زنان
*فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی: چگونه جنبش فدایی، بیژن جزنی و حمید اشرف قربانی شده‌اند
*سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی
*«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم
*مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است
*کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت
*پیش‌بینی هشت سال پیش نتایج تحریم اقتصادی رژیم و خروج نیروهای آمریکایی از عراق
*قاضی حسن تردست قاتل ریحانه جباری مرتکب جنایت دیگری شد
*دست‌خط‌های ارائه شده از سوی مجاهدین خلق به ایرج مصداقی
*واکنش رهبری عقیدتی مجاهدین به مقاله‌ی «مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین»
*تروریست سیدنی کیست و کتاب شعرش را چه کسی انتشار داد؟
*فراخوان «ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور» طنز یا فاجعه
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین
*پروژه‌ی «شهید‌سازی» از مرتضی سربندی مأمور اطلاعاتی و مسئول آموزش گارد پرواز سپاه پاسداران
*عملیات مروراید مجاهدین در بهار ۱۳۷۰ کردکشی یا دخالت سپاه‌پاسداران در عراق؟
*مجاهدین خلق، داعش، «انقلابیون عراقی»، «عشایر انقلابی»، بدون شرح
*تشابه احکام «داعش»‌گونه‌ی خمینی برای کشتار نظامیان و زندان سیاسی در مرداد ۶۷
*نگاهی دوباره به دیدگاه‌ه‌ای هفت سال پیش ایرج مصداقی پیرامون احتمال حمله‌‌نظامی، تحریم اقتصادی، بحران‌هسته‌ای و ...
*به مناسبت درگذشت امام جمعه شمیرانات: حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*اعدام‌های ۶۷ از یک سال قبلش برنامه‌ریزی شده بود
*آزادی متهمان ترور «متخصصان هسته‌‌ای» یک رسوایی دیگر برای خامنه‌ای
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»
*دخالت مجاهدین در امور داخلی عراق و حمایت از نیروهای تحت هژمونی «داعش» (بخشی از گزارش ۹۳)
*روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان
*مظفر الوندی پاسدار زندان یا مسئول دفتر «حقوق بشر» و دبیر مرجع «حقوق کودک»
* گورستان «خاوران»
*اعدام، یک پارامتر مهم در حیات سیاسی نظام جمهوری اسلامی است
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
*قاضی محمد مقیسه و سه دهه جنایت علیه بشریت
*«فرد خوشنام» مجاهدین چه کسی است ؟
*سرنوشت مسعود دلیلی، یادآور سرنوشت سعید امامی (بخشی از گزارش ۹۳)
*توضیحی مختصر در مورد فرار مسعود رجوی از عراق و ترک صحنه‌ی جنگ
*دریافت «جایزه یواشکی» توسط خانم رجوی
*تصحیح یک اشتباه در ارتباط با گزارش ۹۳ و پوزش از آقای سعید جمالی
*گزارش 93 / واکاوی و بررسی فرهنگ و رفتار توتالیتاریستی مسعود رجوی
*ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت
*تصحیح یک روایت در مورد زنده یاد غلامحسین (شاپور) قناعتی
*«لعبتی هزار ماشالا»، نامه سرگشاده به عماد‌الدین باقی
*نگاه متفاوت من، محمد مصطفایی و وحید پوراستاد به علیرضا آوایی
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش پایانی) نقش وابستگان فدراسیون فوتبال و تربیت‌بدنی در فساد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۶) لومپنیسم در حاکمیت، لومپنیسم در فوتبال و ...
*«عشق» و نسل برآمده از انقلاب ضد سلطنتی
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۵) روحانیت و دلالان در فوتبال
*مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۴) نقش رمالان، جادوگران و مداحان در فوتبال
*نوروز در زندان‌های دهه‌ی ۶۰
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۳) غوغای اعتیاد و دوپینگ
*انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»
*نگذارید دست‌های خونین خمینی را پاک کنند
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۲) سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال
*مرتضی فهیم کرمانی صادر کننده‌ی اولین حکم ترور، سنگسار و قطع دست
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۱) سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال
*سیدحسین موسوی تبریزی خشن‌ترین قاضی نظام، مدعی «اسلام رحمانی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته، سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال (۱۰)
*ادامه‌ی دشمنی دستگاه ولایت با زنده‌یاد فرخ‌رو پارسای
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۹) (سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال)
*علی یونسی و تکذیب محاکمه و اعدام نظامیان حزب توده
*ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۸) هجوم سرمایه‌داران نوکیسه به بازار فوتبال
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش ۷) تحولات باشگاه پرسپولیس، استقلال و ...
*حسینعلی نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات «رژیم کشتار »
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۶) دخالت سپاه پاسداران در فوتبال
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۵)
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۴)
*نگاهی دوباره به دستگاه اطلاعاتی نظام و قربانیان «انجمن پادشاهی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۳)
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۲)
*چند نفر در زندان قزلحصار اعتصاب غذا کرده‌اند؟ نگاهی به اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱)
*پاسخ مجاهدین به مقاله‌ی فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*خطر اعدام متهمان ترور‌های هسته‌ای و «جاسوسی» برای موساد
*نهاد نمایندگی خامنه‌ای و تائید قتل‌عام‌های ۶۰ و ۶۷
*انشعاب و ایجاد تشکل؛ پاسخ به نامه‌ی سرگشاده‌ی آقای ریحانی
*حق تیر و شکنجه در قوانین جمهوری اسلامی
*رادیو بی بی سی و گزارش بیطرفانه‌اش از عراق
*پس از قتل‌عام در اشرف، کشتار بزرگتری در چشم‌انداز است
*علیرضا یعقوبی «اشرفی» امروز و همکار سعید امامی و فلاحیان دیروز
*لزوم مبارزه با شخصیت‌سازی و شخصیت پرستی و پرهیز از مطلق‌کردن افراد
*قاضی صلواتی یکی از اضلاع مثلت «جنایت علیه بشریت»
*نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست
*آیت‌الله گلزاده غفوری و پذیرش وکالت عباس امیرانتظام
*چه چیز خشم «‌اهل حق» در ایران را برانگیخت و خودسوزی‌ها چرا آغاز شد؟
*واکنش مشابه‌ مجلس شورای اسلامی و «شورای ملی مقاومت» به «استعفا»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*محمد‌علی امانی رئیس اوین و عضوی از خانواده‌ی جنایتکار و غارتگر امانی
*انفجار حرم عسگرین و اعتراف ژنرال جورج کیسی
*بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی یکی از مسئولان مجاهدین در دیماه ۱۳۸۸
*سنگ بنای نابسامانی‌های کشور را هاشمی گذاشته-
* محمد مهرآیین، مظهر جنایت و فساد
*گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*سیدحسین موسویان و شیخ حسن روحانی دو مدعی تحصیل در بریتانیا
*نگاهی به پرونده‌ی کهریزک و سوابق جنایتکارانه «قاضی حداد»
*حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*نگاهی به زندگی جلیل بنده یکی از تیرخلاص‌زن‌های اوین
*سفر مصطفی محمد نجار به وین شلیک به لیست جدید اتحادیه‌‌ اروپا
*نقش مجید قدوسی یکی از عوامل کشتار ۶۷ در فوتبال
*سیدعباس ابطحی یکی از جنایتکاران علیه بشریت
*دستگیری یک شهروند اسلواکی اقدامی شکست‌خورده در راه تکمیل سناریوی ترورهای هسته‌ای
*حمله‌ی موشکی به لیبرتی آخرین اقدام تروریستی رژیم نخواهد بود
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*آقای واحدی، بشارتی نه «خدا ترس است و نه با شرف»
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*تلاش برای نجات تروریست‌های‌ سپاه قدس در تایلند
*نشریه‌ی پیکار، قاسم عابدینی و ترور آمریکایی‌ها
*رو در رو با فائزه هاشمی و «عبرت روزگار»
*آیا خامنه‌ای مخالف اعدام مارکسیست‌‌ها بود؟
* بدون شرح!
*«گفتگوهای زندان» و سندروم «دایی جان ناپلئون»
*مازیار بهاری و «اعترافات اجباری»
*حکم تاریخی دادگاه لاهه و واکنش ناگزیر «هیأت اجرایی راه کارگر»
*تاکسی زرد رنگ پژو ۴۰۵ و ترور پاسدار فریدون عباسی
*آیا مجاهدین و دشمنانشان فرهنگی مشابه دارند؟
*چه کسانی مستشاران آمریکایی در ایران را ترور کردند؟
*متهم کردن بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مشارکت در ترور‌های هسته‌ای
*وزیر فتحی هوادار دکتر شریعتی چرا و چگونه «رفیق» شد؟
*«جهانبخش سرخوش» و «شرکا» همسو و همگام با رژیم
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*آیا محمدی گیلانی حکم اعدام فرزندانش را داد؟
*نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران
*ربودن مولود آفند، ارتباط آن با «ترورهای هسته‌ای»، اقلیم کردستان و موساد
* نگاهی دوباره به سناریوی «سربازان گمنام امام زمان» و قربانیان آن
*دلایل اتخاذ اقدامات امنیتی اجلاس «غیرمتعهدها» در تهران
*به فریاد متهمان بیگناه ترور «متخصصان هسته‌ای» برسید
*علیرضا آوایی، غلامرضا خلف رضایی زارع و چند جنایتکار علیه بشریت
*«حاج رضا» و کتایون ‌آذرلی و یک پروژه‌ی امنیتی
*چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید؛ پرسش‌هایی از سوی مخالفین ایران تریبونال
*دروغپردازی «حاج‌رضا» در مورد نحوه‌ی سفر به اروپا
*پرده‌‌ی دیگری از «داستان‌های هزار و یک شب» صاحب‌منصب قضایی رژیم
*«دو پیمانه آب و یک چمچه دوغ»، نگاهی به روایت‌های جعلی صاحب‌منصب قضایی رژیم
*پاسخ به چند سؤال در ارتباط با خاطرات و مصاحبه‌ی‌ تلویزیونی ثابتی و واکنش‌های پیرامون آن
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*«فرقان» در آیینه‌ی تاریخ
*مایک والاس و هاشمی رفسنجانی
*حمید رضا نقاشیان تجسم عینی حاکمیت فاسد
*چه کسی خامنه‌ای را در تیرماه ۶۰ ترور کرد؟
*تروریسم افسار گسیخته‌ی رژیم و مماشات بین‌المللی
*فراز و نشیب حزب توده در دهه‌ی ۶۰
*«اپوزیسیون» کی و چگونه کوک می‌شود؟
*سانسور بخش مهیج خبر «ان بی سی» در مورد نقش مجاهدین در ترور‌های تهران
*پرونده‌ی لیلا فتحی نمادی از ظلم و بی‌عدالتی دستگاه قضایی ولایت فقیه
*چه کسانی پشت بیانیه‌‌ی «کرکس‌ها متحد می‌شوند» هستند
*نقش رژیم در «قتل‌های زنجیره‌ای متخصصان» ایرانی
*نامه سرگشاده به آقای محمد نوری زاد
*نامه‌ی تیرماه ۱۳۶۶ آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری *
*نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در مورد بیانیه‌های ضد جنگ و تلاش‌های اکبر گنجی
*پاسخ به سؤالاتی چند در مورد گزارش آژانس بین‌المللی اتمی و امکان حمله نظامی غرب به ایران
*چند پرسش و پاسخ در مورد طرح ترور سفیر عربستان در آمریکا
*جاسوسی وابسته‌ی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در لندن علیه دانشجویان ایرانی
*«باغ‌ها آنگاه که شکفته‌ترند کوله‌ی پاییز را پربار می‌کنند»
*«از اوج و موج نگاهت عشق پیدا بود»
*به یاد شهلا و فریده و همه‌ی جاودانگان
*به یاد مادر جهان‌آرا و جاودانه‌اش «حسن»
*رقص ققنوس‌ها و آواز خاکستر
*به روز کردن لیست تروریستی و واکنش‌‌های رژیم
*محمد سلیمی یکی از جنایت‌کاران علیه بشریت و دست‌اندرکاران قتل‌عام ۶۷
*راه بهبود حقوق بشر در ایران از رسیدگی به قتل های ۶٧ می گذرد
*معامله‌ بر سر آزادی دو کوهنورد آمریکایی و باقی ماندن نام مجاهدین در لیست تروریستی
*گفتگو در مورد گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر
*نوری‌زاده و زنده‌یاد شاپور بختیار
*مروری بر روایت هاشمی رفسنجانی از پایان قتل‌عام ۶۷ و اطلاعات ارائه شده از سوی دادستانی
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست
*لیست تروریستی آمریکا و رابطه آن با نجات جان ساکنان اشرف
*مادر هنوز غصه‌ی عطیه را دارد
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*آیا مجید انصاری راست می‌گوید؟
*محمدرضا صدر عاملی و رخت‌‌ دامادی‌اش
*نحوه برخورد دولت موسوی با کشتار ۶۷ و موارد نقض حقوق بشر در مجامع بین‌المللی
*تصحیح اطلاعات ارائه شده نادرست در مورد گزارشگر ویژه و ...
*انتخاب گزارشگر ویژه مردِ مسلمانِ غیرعرب و تصحیح چند اشتباه
*هوشنگ اسدی بدون هیچ پروایی همچنان دروغ می‌گوید
*از بهناز شرقی نمین تا هاله سحابی
*با چهره‌ی مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم
*توضیحی در ارتباط با نقد کتاب هوشنگ اسدی
*نقدی بر «نامه‌هایی به شکنجه‌گرم»، چرا هوشنگ اسدی دروغ می‌گوید؟
*کدیور و روایت کشتار ۶۷
*کشتار در اشرف و منادیان «اسلام رحمانی»
*طه طاهری (مسعود صدر الاسلام) و مفقودشدن رابرت لوینسون
*۱۹ بهمن شکوه یک مقاومت؛ غم و اندوه غریبانه‌ی زندانیان
*با چهره‌ی داوود روزبهانی فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی آشنا شویم
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*با چهره‌ی مرتضی اشراقی عضو هیئت کشتار ۶۷ آشنا شویم
*«خبر کوتاه‌ بود اعدام‌ شان‌ کردند!»*
*مهدی نادری‌فرد یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ در زندان گوهردشت
*یادی از آیت‌الله منتظری و نکاتی چند در ارتباط با میزگرد سیاسی ۳۰ آذر ۸۸ سیمای آزادی
*نامه سرگشاده به خانم زهرا رهنورد
*تاریخ گفت‌وگوهای درونی بخش مارکسیست لنینیست مجاهدین خلق و چریک‌های فدایی خلق
*فردا را چگونه باید ساخت؟
*برای آن‌هایی که خواهان حقیقت‌اند
*از به کارگیری شیوه‌های غیراخلاقی بپرهیزیم حتی در رابطه با دشمنانمان
*ايرج مصداقي و «غزل اميد»
*انتشار اخبار جعلی از سوی «پیک نت» در ارتباط با مهاجمان به خانه کروبی
*گرچه ما می‌گذریم راه می‌‌ماند ( در رثای جاوادنه‌های رضایی‌ جهرمی)
*معرفی عاملان و آمران و افراد مطلع از اعدام‌های مرداد ۶۷
*قتل‌عام ۶۷ در پاسخ‌های رسمی دولت جمهوری اسلامی
*ايرج مصداقي: غرب عاملان کشتار را مي‌شناسد
*نامه سرگشاده به میرحسین موسوی
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*«محمد نبودی ببینی»، برادرت را کشتند!
*گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره زندان‌های جمهوری اسلامی در دهه ۶۰
*«آیا زندگی باز به آن‌ها خواهد خندید»
*حق با شادی صدر است یا داریوش برادری
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*شورای حقوق بشر سازمان ملل و همسر سعید امامی!
*با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!
*بهار با بچه‌ها، بهار بی‌بچه‌ها (یادی از دلاوران خانواده‌‌ی مدائن)
*گفتگوی اشتراک با ایرج مصداقی در رابطه با کمپین دو میلیون امضا بر علیه مجازات اعدام
*داستان دستبوسی جنتی !
*«شرفیابی و درخواست عفو و انابه در حضور رهبری»
*اعدام توابان، تراژدی مضاعف
*سوءقصد به تواب نظام یا سناریوی جدید کودتاچیان
*احسان نراقی همچنان در خدمت قدرت
*نامه‌های علیرضا حاج صمدی به همسرش مریم گلزاده غفوری
*«کاظم» تبلور خشم و عصیان نسل برآمده از انقلاب ضد‌سلطنتی
*صدای «صادق» نسلی که در سکوت پرپر شد
*فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی چه کسی بود؟
*کتاب «نگاهی به سازمان بین‌المللی کار، نقض حقوق بنیادین کار در ایران» - ایرج مصداقی
*وصیت نامه مریم گلزاده غفوری
*«سلامم غریبانه در هر خانه را خواهد زد»
*عبرت‌های روزگار
*گل- زادگان ( محمد کاظم)
*گل‌- زادگان ( محمدصادق)
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*مسعود علی‌محمدی آخرین قربانی دستگاه امنیتی ولایت فقیه
*دکتر گلزاده غفوری مدافع بزرگ حقوق مردم (قسمت اول)
*فرخ نگهدار و درد «فروپاشی» نظام
*شب لعنتی و فانوس (به یاد فاطمه کزازی)
*در رثای کسی که به جای حکومت بر سرهای بالای دار، بر قلب‌های مردم حکومت کرد
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (بخش دوم)
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (قسمت اول)
*آن کس که وابستگی‌های سیاسی و ایدئولوژیکش را نفی کند خود را نفی می‌کند
*امیر فرشاد ابراهیمی بازیچه‌ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی
*گزارش‌های نادرست به ما خدمت نمی‌کنند- بخش سوم
*نقد فرهنگ سیاسی - حذف و سانسور در خاطرات زندان!- بخش دوم
*نقدی بر «آفتابکاران» نوشته‌ی محمود رویایی – بخش نخست
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*همکاری یکی از فعالان اصلی لابی رژیم در انگلستان با فرماندهان سپاه پاسداران
*مسعود صدر‌الاسلام (طه طاهری)، همان صالح بازجوی معروف ۲۰۹ اوین نیست!
*گفت گو با ايرج مصداقي، نويسنده چهار جلد خاطرات زندان
*مذهب در خدمت شکنجه و کشتار
*احمد توکلی و قتل فجیع نرگس جباری
*آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید
*کندوکاوی در وقایع پس از انتخابات 22 خرداد 1388
*همخوانی یک سیاست
*سخنی در باب فرصت طلبی گردانندگان سایت «اخبار روز»
*یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی و «نوپو»
*بازوهای نظام برای سرکوب جنبش های اعتراضی
*نامه سرگشاده به آقای مهدی کروبی
*فرهاد جعفری مدافع سینه چاک احمدی نژاد یا سهی سیفی وبگرد «روزآنلاین»
*آشنایی با چند تن از عوامل کشتار و جنایت در دهه‌ی ۶۰
*محمدرضا شریفی نیا تواب دو آتشه اوین و حامی احمدی نژاد
*نگاهی به سابقه‌ی چندتن از رهبران کودتای ۲۲ خرداد
*جعلیات جدید امیرفرشاد ابراهیمی در نامه سرگشاده به مجتبی خامنه ای
*پاسخ به سؤالات سایت گزارشگر در ارتباط با خیزش مردم ایران
*نگاهی به چهره‌ی چند جنایتکار
*مجید پورسیف کیست؟
*فاضل بازجوی بیرحم شعبه هفت اوین
*مجتبی حلوایی عسگر یکی از عاملان اصلی کشتار ۶۷
*تحلیلی بر نماز جمعه رفسنجانی
*فکور، بازجوی شعبه‌ی هفت اوین و تروریست بین‌المللی
*نقدی بر کتاب «آفتابکاران» نوشته محمود رویایی (مجموعه کامل)
*«فرهنگ» ناهنجار یک عضو شورای هماهنگی اتحاد جمهوری‌خواهان
*سخنی با اعضا و هواداران اکثریت و اتحاد جمهوریخواهان
*حجاریان و شقاوت یک نظام ضدبشری
*متن سخنرانی ایرج مصداقی در جلسه ایران، انتخاب دمکراتیک
*از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۳۰‌خرداد ۸۸
*آن کس که باید برود خامنه ای است
*کودتای جدید در رژیم کودتا
*با وزیر کشور کابینه‌ی احتمالی کروبی آشنا شویم
*سید ابراهیم نبوی و پرده پوشی یک دهه جنایت و سرکوب
*کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
*میرحسین موسوی و «برکات سازنده اسلام»
*اظهارات مصطفی تاج‌زاده در توجیه کشتار ۶۷
*متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!
*مهدی کروبی و میرحسین موسوی و کشتار ۶۷
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش دوم)
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش اول)
*ناصر منصوری را روی برانکارد به قتل‌گاه بردند
*نام واقعی مجید قدوسی چیست؟
*سرهنگ سید لطف‌الله اتابکی کیست؟
*گفتگوی پژواک ایران با ایرج مصداقی در ارتباط با نقش‌گروه‌های چپ و مجاهدین در استقرار جمهوری اسلامی، حمایت از خمینی و...
*ادعاهای نادرست راجع به عکس‌های جنایتکاران
*ماشین جعل و دروغپردازی راه توده و پیک نت
*سرگذشت من و سرگذشت یک ترانه
*به یاد آن که «بهنام» بود
*تجربه‌اندوزی از تاریخ
*در خلوت پرشکوه عاشقان آزادی جاری‌ست...
*خاوران و مادران
*نقدی بر گزارش دیده‌بان حقوق بشر در مورد آزادی بیان و تجمع در مناطق کردنشین
*اقتدار مادران
*حسین مهرپور و تعهدات بین‌المللی جمهوری اسلامی
*میان ماه من تا ماه گردون!
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش دوم)
*چند نکته در ارتباط با مهر و موم کردن کانون مدافعان حقوق بشر
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش اول)
*برخورد گزینشی با حقوق زنان
*آرامگاه مادر !
*پرویز زند شیرازی نیز به ابدیت پیوست
*مادر، «افسانه است، اما دروغ نیست»
*دادگاه یا سرپوشی بر جنایت باندهای رژیم در شیراز
*رفیق‌دوست و حکم مهدورالدم
*مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!
*به پاس مقاومت و ایستادگی علی صارمی
*هشدارهای امنیتی سایت تابناک را جدی تلقی کنیم
*نوری زاده و دسته گل تازه به آب داده
*غلامرضا جلال و روایت‌های غیرواقعی زندان
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*انتخاب اوباما شرایط را برای رژیم سخت‌تر می‌کند
*همنامی جنایتکاران و معضل اپوزیسیون- بخش دوم
*هویت اصلی داوود لشگری یکی از مسئولان کشتار ۶۷
*اپوزیسیون و معضل همنامی جنایتکاران
*آیا سانسور شاخ و دم دارد؟
*هیئت کشتار زندانیان سیاسی در روایت گروه‌ها و فعالان سیاسی!
*کشتار ۶۷، سعید شاهسوندی و پروژه‌ی جعل تاریخ
*بیستمین سالگرد کشتار ۶۷ و انتشار خاطرات جعلی
*گفتگو با ایرج مصداقی در مورد در مورد جناح‌های رژیم، خطر جنگ، خطرات اتمی شدن رژیم، وضعیت اپوزیسیون، جنبش‌های مردمی و ....
*سانسور زنان در انتخابات کانون نویسندگان ایران !
*«غنی سازی» دروغ و «توسعه» جعل در دستگاه رژیم
*پاسخ به «فراخوان» فریدون گیلانی و ذکر چند خاطره
*روایت وارونه‌ی مسعود بهنود و محسن سازگارا از ۳۰ خرداد
*سازگاران با جنایتکاران، ناسازگارا با قربانیان
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در رابطه با کتاب «برساقه تابیده کنف»
*دست های خونین باندهای رژیم در انفجار شیراز
*داستان زنی که «هفت شوهر» دارد و حافظه‌ی تاریخی
*علی‌محمد بشارتی یکی از بنیانگذاران دستگاه سرکوب و جنایت رژیم
*امیرفرشاد ابراهیمی درس آموخته‌ی مکتب ولایت
*سید کاظم کاظمی، از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی، شکنجه‌گر و جلاد اصلی فعالین چپ ایران
*عید ۶۲ در زندان گوهردشت
*نوری‌زاده، بانک مرکزی جعلیات و عصاره ژورنالیسم بی‌اعتبار
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*بهنود پدیده‌ای که از نو باید شناخت
*محمد مهرآیین یکی از مهم‌ترین دژخیمان اوین
*نقش های گوناگون هوشنگ اسدی تواب فعال زندان
*کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز
*برگشتگان ازدیار مردگان
*ILO - پیشرفت دولت جمهوری اسلامی در سال های گذشته در سازمان ‌بین‌المللی کار (بخش هشتم - پاياني)
*ILO - نگاهی به کنفرانس بین‌المللی کار و سیاست های به کار گرفته شده از سوی رژیم در این کنفرانس‌(بخش هفتم)
*ILO - تشکل‌های کارگری رژیم از نگاه سازمان بین‌المللی کار (بخش ششم)
*ILO - خانه کارگر جمهوری اسلامی (بخش پنجم)
*ILO - تشکل‌های کارگری در جمهوری اسلامی و مغایرت آن ها با کنوانسیون‌های بین‌‌المللی (بخش چهارم
*ILO - گزارش کمیته متخصصین در ارتباط با اجرای کنوانسیون ها و توصیه نامه ها به نود و سومین کنفرانس بین‌المللی کار و کمبودهای آن (بخش سوم)
*ILO - کنوانسیون های بین‌المللی که مورد تصویب دولت‌های ایران قرار گرفته‌‌‌اند (بخش دوم)
*ILO - کنوانسیون‌های بین‌المللی، ترفند‌های رژیم (بخش اول)
*برای مادرهایمان، «دل‌پاکان» و «دل‌سوختگان» روزگار
*کشتار ۶۷ در شعر زندان
*نگاهی گذرا به نمایشنامه‌های زندان
*اعلامیه جهانی حقوق‌بشر دستاورد بزرگ بشریت
*یقه واقعیت را نمی‌توان گرفت؛ (در مورد کتاب نه زیستن نه مرگ)
*آقای زرافشان به کجا می‌روید؟
*احکام خمینی و خامنه‌ای به حسینعلی نیری رئیس هیئت قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*نظرات «استاد» عبدالله شهبازی و چگونگی برخورد بقایای حزب توده با او
*روزشمارقتل‌عام ۱۳۶۷
*مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)