جُوکر جنگ مسلحانه، دُن کیشوت زرد رسانه
سیامک نادری

جُوکر جنگ مسلحانه، دُن کیشوت زرد رسانه سیامک نادری 

 

نمونه ای از تبلیغات رجوی، «جنون جوکر جنگ مسلحانه»در سیمای آزادی

بر روی عکس رجوی  نوشته شده است:«‌فرمانده به ما بچه های قیامی کف خیابان نگاه کن همیشه حاضریم از ما مطمئن باش بزودی همدیگرو تو خیابونهای آزاد شده ایرون می بینیم.

#آتش جواب آتش

# براندازم »

بدنبال موضعگیری دو روز پیش رجوی تحت عنوان سخنگوی مجاهدین و درخواست حمله نظامی توسط امریکا و با خاک یکسان کردن سپاه پاسداران،  و همچنین « برگرداندن سلاح های مجاهدین و ارتش آزادیبخش توسط امریکا » که در سایت مجاهدین خلق بچاپ رسیده است،‌ امروز  بنقل از رادیو فردا سایت مجاهدین خلق مدعی شد توسط یک موتور سوار با نارنجک دست ساز به قرارگاه خاتم الانبیا تهاجم کرده اند. به طبع پیش دستی کردن برای موضعگیری دو روز پیش رجوی( برگرداندن سلاح ها…)، با ادعای عملیات و تهاجم به قرارگاه خاتم الانبیا  بی ارتباط نیست.

لینک سخنگوی مجاهدین در سایت مجاهدین خلق:

https://news.mojahedin.org/i/%D8%B3%D8%AE%D9%86%DA%AF%D9%88%DB%8C

لینک خبر رادیو فردا ضمیمه است:

واکنش قرارگاه خاتم‌الانبیا به خبر انفجار در ساختمان این مجموعه

https://www.radiofarda.com/a/iran-irgc-site-denies-being-attacked-with-grenades/30353682.html

در حالیکه بگفته اکثر دولت ها، ناظرین سیاسی  و رسانه ها، مجاهدین خلق فاقد هرگونه پایگاه اجتماعی در داخل ایران هستند، و همچنین آنچه از ویدئوهای اعتراضات این سه دهه در سالهای ۷۸، ۸۸، ۹۶ و بطور اخص قیام آبان ۹۸، تاکنون هیچ ویدئو و تصاویری از فعالیت مجاهدین خلق در داخل ایران ارائه نشده و هیچگونه حمایتی  از آنها نیز توسط مردم بگوش نرسیده است؛ رجوی تحت عنوان سخنگوی مجاهدین خواستار « مسلح شدن مجاهدین و برگرداندن سلاح های خود از امریکا» گشت.

خطای استراتژیکی مبارزه مسلحانه در ۳۰ خرداد سال ۶۰،  منجر به نابودی تمام سرمایه مردم و مبارزه و تشکیلات داخل کشور، بسود رژیم جمهوری اسلامی شد، اینک پس از چهاردهه، رجوی در جنون «جوکر جنگ مسلحانه»  با زمینه سازی های از پیش طراحی شده، سعی می کند زمین سوخته جنگ مسلحانه را،‌ با ماجرا جویی های غیرمسئولانه، غیر شفاف و جدای ازمردم ، و البته  درشکل  جنگ رسانه های زرد به پیش ببرد، تا بتواند نام و نشان ازبین رفته و سوخته خود را در صحنه سیاسی،‌ بازتاب داده و لانسه( برجسته) کند.

 از «لاف» ؟، تا  «گزاف»؟

گرچه این حقایق تلخ و دردناک عارضه یک بیماری مزمن و جنون کسب قدرت رجوی است، اما خواه ناخواه طنز دردناکی را نیز با خود دارد. از «لاف»  تا  «گزاف» گویی، یک فاصله پوسته پیازی وجود دارد. موضعگیری جنون جوکر مآبانه رجوی، درحالیست که حتی بسیاری از اعضای سازمان مجاهدین خلق در درون تشکیلات نیز بدان واقف هستند،‌ زیرا چهار دهه غار نشینی تشکیلات رجوی، بدون هیچگونه ارتباط با جهان خارج، ناگزیر است برای حفظ  نام خود و همچنین حفظ نیروی های خود،‌ از شکل «مبارزه سرخ حسینی و مسلحانه»،‌ در یک بی اقبالی  و حتی نفرت اجتماعی، و استیصال استراتژیک، به شکل مبارزه زرد رسانه ای روی بیاورد. در این میان آنچه محو و نابود شده است،  مسئولیت شناسی، منافع مردم،‌ و روزگار مردم میهن ما است که چهل سال در دست اهریمن حاکم برمیهن به سیاهی نشسته است.

برغم اینکه بمدت ۳۶ سال درتشکیلات مجاهدین خلق بودم  و پس از آن  بمدت ۵ سال تا همین لحظه بصورت مستمر درباره مجاهدین خلق درحال  تحقیقات بوده ام، اما مواضع اسفبار رهبری مجاهدین آنچنان گویاست که می توان بزبان ساده حقایق را برای سنجش آن به محک گذاشت، حقایقی که بمثابه دو دوتا چهار تا هستند: ‌

در سال ۱۳۸۲ امریکا و از قضا همین «جمهوری خواهان» و نئوکانها، مجاهدین خلق را بمباران، محاصره و خلع سلاح کردند؟.

درسال ۱۳۸۴ امریکایی ها تمام سلاح ها و مهمات گرد‌آوری شده مجاهدین خلق را در همان عراق منهدم کردند؟. مضحک اینکه مهمات مجاهدین با همکاری خود مجاهدین خلق منهدم شدند.

مجاهدین خلق بعنوان یک کیس انساندوستانه و بدلیل«تحت خطر جانی قرار داشتن درعراق» به آلبانی انتقال داده شده اند،  و نه در کسوت نظامی و یک ارتش آزادیبخش.؟

برفرض اینکه امریکایی ها سلاحها را به مجاهدین خلق پس  بدهند!، آلبانی دولت و کشوری نیست که بتوان در آنجا اسلحه و توپ و تانک بکار گرفت، و مانورهای جنگی را به اجرا گذاشت؟.

برفرض که آلبانی پذیرفت مجاهدین خلق به توپ و تانک مسلح شوند!، باید دانست که ایران در آسیا، و آلبانی در اروپا است؟. رجوی بارها با استهزا تأکید کرده بود:« کسی که در اروپا نشسته، از آنجا  نمی تواند با رژیم مبارزه مسلحانه انجام بدهد.»؟

بر فرض که جوکر جنگ و جنون با توپ و تانک توانست از چند کشور آلبانی، مقدونیه، بلغارستان، ترکیه، سوریه و عراق بگذرد؟.

یک سمت آلبانی به دریای مدیترانه، و سمت دیگر بسوی ایران، مسیر با فلش قرمز مشخص شده است

بر فرض که از ۲۰۰۰ تن نیرو ی موجود در آلبانی که بنا به «اطلاعیه پزشکی مجاهدین» در سال ۲۰۱۶ میلادی، ۱۲۰۰ تن از آنها بیماری حاد داشته و نیاز به  درمان ورسیدگی پزشکی و جراحی دارند، بتوانند با توپ و تانک به مرز ایران برسند، و از هواداران تقاضای وام و یا قرض نموده بودند؟( این درحالی است که فقط در همین امسال در یک فقره «یک میلیون یورو » به حزب دست راستی اسپانیا و آلخود ویدال کوادراس  که حتی یک نماینده در مجلس نداشت کمک مالی کرده است.؟

بر فرض که اعضای مجاهدین خلق که اینک درسنین بالای ۶۰ سالگی هستند، همان موقعیت ویژه عملیات فروغ جاویدان در سال ۱۳۶۷ پس از آتش بس ایران و عراق را کسب کردند.

پیشاپیش نتیجه عملیات از آلبانی به سمت مرزهای ایران مشخص است:

صورت وضعیت نیروی های مجاهدین خلق درسال ۱۳۹۸درقبال وضعیت نظامی رژیم جمهوری اسلامی، حتی در یک بازی کامپیوتری دُن کیشوت مآبانه، چیزی جز تار و مار شدن اعضای مجاهدین خلق نیست، و صد البته که  بیش از آنچه که در سال ۱۳۶۷  با بیش از ۱۳۰۰ کشته از مجاهدین خلق روی داد.

اولین کسی به این حقایق واقف است، جوکر جنگ مسلحانه و فرماندهی کل ارتش آزادیبخش ، شخص رجوی است، که بیش از۱۶ سال است که برای حفظ جان و عدم پاسخگویی به عملکرد خود طی این سالیان، در خفا و بقول مسئولین سازمان مجاهدین خلق در «غیبت کبرا»( مشابه امام زمان) بسرمی برد؟، و همچنین مریم رجوی  بعنوان «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» بخوبی از این چشم انداز آگاه است؟.

حقیقت این است که اگر فرض کنیم ارتش آزادیبخش در عراق بمثابه ی یک « اسب » پرقدرت  و چابک،  و سریع بود. اینک باید گفت:«‌ رجوی اسب را در عراق گُم کرده است و در آلبانی پی نعلش می گردد.؟

پیش از این در سال ۱۳۸۸ رجوی برای حمله به قرارگاه اشرف به خامنه ای پیام میداد:«‌ بیا بیا بیا» و استدلال می کرد:« اگر خامنه ای حمله نکند،‌ یکبار شکست خورده است و اگر به اشرف حمله کند ۱۰۰ بار شکست خورده است. زیرا به این وسیله« گرای» اپوزیسیون خود به جهان اعلام می کند!» هدف رجوی معرفی و برجسته شدن بعنوان اپوزیسیون بود ولو اینکه قیمت آن کشته شدن اعضای مجاهدین خلق در این نبرد نابرابر باشد.

درسال ۱۳۹۲ رجوی به رژیم جمهوری اسلامی و خامنه ای پیام داد:« بجای یکبار موشک باران لیبرتی، ۹۲ بار موشک بزن!». استدلال وی این  بود که لیبرتی رزمگاه است و پلی بسوی ایران، و نه رفتن به یک کشور ثالث در اروپا!،  و رژیم با حمله موشکی به لیبرتی  گرای اپوزیسیون خود را می دهد. مسئولین سازمان مجاهدین پس ازحمله موشکی در توجیه این موضعگیری برای اعضا  می گفتند:« ببینید ما تا چه میزان در رسانه ها انعکاس گرفته ایم!، اکنون خبر اول دنیا مربوط به مجاهدین خلق  است که به لیبرتی موشک زده اند!»

هدف از گرفتن انعکاس و نام بردن ازسازمان مجاهدین خلق در رسانه ها، ماندگار شدن در عراق بود.

درسال ۱۳۹۲ میثم افشار که در سن ۱۸-۱۷ سالگی به مجاهدین پیوسته بود درنشست عمومی مرکز یک در لیبرتی پرسید:« به چه دلیل ما باید اینجا بدون هیچ دفاعی، زیر موشکباران بمانیم و هیچ کاری هم نمی توانیم انجام بدهیم و فقط کشته شویم؟». مسئولین پاسخ دادند:« موشک زدن رژیم برای ما یک پیروزی است، به این شکل رژیم آدرس اپوزیسیون خودش را می دهد. تو قبلاً در جامعه یک فرد بودی، بدون هیچ پشتوانه ای، وزنی نداشتی، اما اکنون نام و تاریخچه سازمان مجاهدین خلق با انبوهی شخصیت های سیاسی و ژنرالهای امریکایی و اروپایی و ناوگانی از وکلا  و حمایت جهانی پشتوانه تو است، تو باید ارزش و جایگاه فعلی خودت را خوب درک کنی، و ناشکر نکنی!.»

چند ماه پس از این  میثم افشار در یک گفتگو دردمندانه و با حسرت به من گفت:« من الان ۲۳ سالمه، هیچوقت درجامعه نبودم و اینجا در تشکیلات  هم هیچ چیزی نیست، جز همین نشست ها و همین حرفها،‌ من هیچ تجربه ای از جامعه و زندگی مردم ندارم، و باید اینجا بأیستم تا رژیم ما را موشک باران کند و ما کشته بدهیم و بعد اعلام پیروزی کنیم؟» میثم افشار هم اکنون نیز در تشکیلات مجاهدین خلق در آلبانی قرار دارد.  در همین موشک باران فرمانده یگان او ( حمید رضا اسماعیل زاده) برای اینکه اخبار  وصحنه هولناک کشته ها به صورت محفلی بدست اعضای سازمان مجاهدین نیفتد، میثم افشار را که هیچ تجربه جنگی و کشته و جنازه دیدن نداشت، برای تخلیه بنگال از کشته ها برده بودند و میثم افشار دچار شوک شده بود و تا چند روز حالت تهوع و ترس داشت. زیرا به بنگالی( کانکس) برده بودند که اکبر عزیزی روی تخت  استراحت بود و موشک به کمر او اصابت کرده و او را به دو نیم کرده بود و یک دست او درگوشه دیگر بنگال و تکه گوشت ها به دیوار بنگال چسبیده بود. به خودم می گویم: سیامک ننویس، مقاله طولانی می شود، و در همین موضوع دهها و صدها مطلب دیگر وجود دارد…»   در چنین وضعیتی بود که رجوی به خامنه ای می گفت:« بیا بیا بیا…، به اشرف حمله کن!…بجای یک موشک ۹۲ موشک به لیبرتی بزن!.»

پس از قیام آبان ۹۸ و بازتاب وسیع آن در جهان، و ادامه ایستادگی و اعتراض مردم در برابر «حکومت وحشت» که خود از قیام آبان ماه دچار« وحشت» شده است؛ آیا انفجار یک نارنجک دست ساز،‌در مقابل ساختمان قرارگاه خاتم الانبیا می تواند بمثابه ادعای انتقام گرفتن جان باختگان آبان ۹۸ و سوق دادن قیام مردم به «مبارزه مسلحانه» باشد؟. ‌

در سال های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ سازمان مجاهدین خلق با اعزام  تیم های  عملیاتی از عراق  به داخل کشور، چندین فقره عملیات خمپاره زنی به مراکز رژیم جمهوری اسلامی انجام داد. تا خامنه ای، خاتمی را از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری حذف کند. مستقل از اینکه رجوی به هدف خود نرسید، اما این پرسش وجود دارد که عملیات موضعی چه تأثیراتی بر مبارزه مردم و ادامه قیام آبان ۹۸ در پی دارد!. آیا می توان از آلبانی مبارزه مسلحانه  را آغاز کرد.! پرسش های بسیاری در این زمینه و  مهمتر از آن «خاستگاه» این اندیشه و عملکرد های جدای از توده مردم  وجود دارد.

سایت حقیقت مانا

 

New layer...

منبع:پژواک ایران


سیامک نادری

فهرست مطالب سیامک نادری در سایت پژواک ایران 

*قتل عام ۶۷؛ امنیتی‌ترین پرونده نظام در دادگاه سوئد؛ «مسئله‌ای» که اگر شروع بشود «پایانی نخواهد داشت…» [2021 Jul] 
*۱۴۲ بازجو، شکنجه گر و زندانبان در شورای ملی مقاومت [2021 Jul] 
*«منصور» و « مداح» سرکوبگر رجوی در تشکیلات درگذشت [2020 Feb] 
*قاسم سلیمانی و لاجوردی، دو جنایتکار و پیشانی جنگی برون و درون مرزی نظام [2020 Jan] 
*تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با اعضای مجاهدین خلق [2020 Jan] 
* درگذشت پدری شریف، ‌از پدران طوقیان سربدار «قتل عام ۶۷»  [2020 Jan] 
*سلبریتی؟، یا کولبران خامنه ای و فاشیزم مذهبی؟ [2020 Jan] 
*« جنایت و مکافات» یک رهبر قاتل [2020 Jan] 
*علت ظهور «رجوی» پس از کشته شدن «قاسم سلیمانی» [2020 Jan] 
*جُوکر جنگ مسلحانه، دُن کیشوت زرد رسانه [2020 Jan] 
*سایت مجاهدین خلق: مریم رجوی را « صاحب» مردم دانست  [2019 Dec] 
*قتل عام آبان ۹۸ نمودی از قتل عام۶۷  [2019 Dec] 
*میرحسین موسوی رو در روی « خامنه ای» یا «نظام»؟ [2019 Dec] 
*تکذیب هویت حمید عباسی توسط حسن نوروزی آخوند ماله کش قضایی  [2019 Nov] 
*افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ  [2019 Nov] 
*تقدیم به « مریم » شمشیر کین اسلام سیاسی « رجوی»  [2019 Nov] 
*آه ای بانوی کین سیاه تاب چقدر نیازمندی به جعل و تحریف و دستبرد و بیتوته در سراب [2019 Nov] 
*اعتراف مریم رجوی به تبهکاری و جاسوسی بر علیه منتقدان [2019 Nov] 
*فرو ریزش خاکریزهای رژیم در لبنان و عراق، آزادی زندانیان در روزهای اخیر در ایران؟  [2019 Oct] 
*رئیس جمهور« اسلام دمکراتیک وبردبار» و جاسوسی و جاسوس پروری برعلیه منتقدان [2019 Oct] 
*دعوت به مبارزه مسلحانه مردم عراق توسط مسعود رجوی  [2019 Oct] 
*اسناد تأیید و تشویق خمینی برای اعدام عناصر رژیم پهلوی توسط رجوی  [2019 Oct] 
* پیام رجوی با تاریخ سه روز بعد، و بازمصرف بانو مرضیه  [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*کوهها جنبیدند – کلمات نه” [2019 Sep] 
*بی تا تر از تفنگ، جهنده تر از گلوله، دخت آبی آبی، فیروزه ای، فیروزه ای ترین  [2019 Sep] 
*کشف جدید دانشمند «مریم رجوی»: یک فقره «هرمافرودیت»  [2019 Aug] 
*دو مُردار در یک بستر عفن، « مُرداب» [2019 Jul] 
*خاطره ای از ۸ تیر ۵۵ و خانه تیمی حمید اشرف  [2019 Jun] 
*چه رویی دارد این رهبر ، سرسگ را! سلامت باد [2019 Jun] 
*رجوی دقیقه ۹۰ برگ ۲۱ اش را کشید (مرگ مهدی افتخاری)  [2019 Jun] 
*هراس خامنه ایی و آتش بفرمان مهره جنایتکار اطلاعاتی، امنیتی رژیم و اعتراف به راز « قتل عام ۶۷» توسط خمینی [2019 May] 
*چهره زرده تخم مرغی ظریف، ازدستکش سفید تا پرفسورحقوق بشر  [2019 May] 
*ایرج مصداقی و « حرفه» و کمدی درام « شادی ها» ومحصولی جدیدی ازسازمان «عبا »  [2019 Apr] 
*ه سیل ، نه ویرانی، نه …، چهل سال است دو روی سکه ایران را سراسر نکبت گرفته [2019 Mar] 
* «شاه» صدای مردم را شنید، «رضا پهلوی» نه! [2019 Mar] 
*گزارش مفصل از زندان های مریم رجوی در آلبانی با عکس‌های اختصاصی  [2019 Feb] 
*تبدیل مراسم سنتی عاشورای مجاهدین، به رویارویی با رضا پهلوی [2019 Feb] 
*اقدام نمادین: دیدارپمپئو ومسیح علی نژاد [2019 Feb] 
*خبرجعلی حضور مجاهدین خلق درعراق، نیازمشترک جمهوری اسلامی و رجوی [2019 Jan] 
*مرگ بهترین بابای دنیا، یا مرگ بهترین رهبرعقیدتی دنیا؟  [2019 Jan] 
*درمان۵۰۰۰مردم آلبانی توسط مریم رجوی، فساد وجنایت واخاذی، بنام همیاری [2018 Dec] 
*چرا رئیسی درفلاکت واستیصال مدعی است حکم قتل نداده است؟  [2018 Dec] 
*تهاجم مریم رجوی به رضا پهلوی بعنوان «تهدید اصلی بشریت» و «عامل وزارت اطلاعات وخامنه ای» [2018 Nov] 
*کینه توزی مریم رجوی ازمسیح علی نژاد وشکوه دختران انقلاب [2018 Nov] 
*کینه خامنه ایی ومریم رجوی نسبت«دختران انقلاب»، وجعل شعارهای مردم ایران  [2018 Nov] 
*سند صوتی کاک حسام ازفرماندهان مجاهدین با سیامک نادری پس ازجدایی ازسازمان [2018 Nov] 
*راه حل دادخواهی- ایجاد کمپین جهانی دادخواهی قتل عام ۶۷ [2018 Oct] 
*تظاهرات مسلحانه ۵مهر۶۰ ناقوس شکست مبارزه مسلحانه چریک شهری رجوی [2018 Sep] 
*گریه های کودک ۶ماهه درسلول انفرادی گوهردشت و مادر زیربازجویی وشکنجه [2018 Sep] 
*دگردیسی رجوی وایستادن رو در روی حنیف نژاد [2018 Sep] 
*فرزین نصرتی، طوقی سینه بازو ستبر سربدار ۶۷گوهردشت [2018 Aug] 
*آذر واقعاً «آذر» بود ودرزندان گوهردشت، «سلیمانی!» بر تخت شکنجه ها و وفا ی به عشق [2018 Aug] 
* مجید معروف خانی، طوقی سربدار۶۷ گوهردشت  [2018 Aug] 
*جبارشبانی، ازطوقیان سربدار۶۷ گوهردشت [2018 Aug] 
*تجاوز به زنان در اوین و گوهردشت «زنان» فرشته های سربدار به آئین ماهیان سیاه کوچولو [2018 Jul] 
*« فروغ جاویدان»ـ جنون شیفته کسب قدرت رجوی وکین برعاشقان [2018 Jul] 
*گرازهای شهردار! گورهای طوقیان سربدار درهم شکستنی نبود ونیست  [2018 Jul] 
*« طوقیان سربدار۶۷» زنجیرناپذیران سلول دژم [2018 Jul] 
*چرخه مرگ و پدیده های کسب وکار مافیایی زوج رجوی [2018 Jul] 
*عکس ۲۰۰ تن ازافرادی که با فریب ونیرنگ زوج رجوی به اشرف کشاندند [2018 Jul] 
*رجوی بیش از۱۰۰۰ تن را با نیرنگ و وعده شغل، پول، کیس پناهندگی، زن وخوشگذرانی… به اشرف کشاند [2018 Jul] 
*روشنگری با استناد به سخنان رجوی وسازمان،‌ از دروغ های مریم درویلپنت  [2018 Jul] 
*حقیقت‌ مانا- گزارشی به سه نسل- خطاب به رجوی [2018 Jun] 
*خروج امریکا ازبرجام بسود، یا به زیان مردم ومقاومت؟  [2018 Jun] 
*فراخوان تحقیقات به مریم رجوی، بیش از۱۰۰ خودکشی و قتل درمجاهدین [2018 May] 
*ترامپ، مریم سلامت می کند – کُرنش نثارت می کند [2018 May] 
*پدیده مافیایی قاچاق انسان در مجاهدین [2018 Apr] 
*پدیده استخدام مزدور توسط رجوی – بعنوان اعضای ارتش آزادیبخش «ملی؟» [2018 Mar] 
*خبرفوری به مردم و مریم رجوی ( بازتاب انتشار خبرمهدی افتخاری … را کشتند) [2018 Mar] 
*مهدی افتخاری ( فرمانده فتح ا لله - فرمانده و طراح پرواز بنی صدرورجوی به پاریس) را کشتند [2018 Mar] 
*“مرد قیچی بدست “( شبحی در سایه می چرخد )  [2018 Mar] 
*فرارازدست مجاهدین ومریم رجوی درآلبانی؟ موسی دامرودی وغلام رضا میرزایی [2018 Mar] 
*خودکشی دخترجوانی بنام سمانه بزرگان فر درتشیکلات مریم رجوی درآلبانی [2018 Mar] 
*استیصال و شکست خامنه ایی وذلالت وکینه توزی مریم رجوی ازشکوه دختران انقلاب [2018 Mar] 
*حرمسرا، رقص رهایی [2018 Mar] 
* “سرکش تر از ستاره منم” [2018 Mar] 
*پیام به خانواده ها درنوروز۹۷(وضعیت رقت انگیزاعضای مجاهدین درآلبانی) و عکسهای اختصاصی [2018 Mar] 
*«منظومه تقویم سال » ۱۳۹۱ [2018 Mar] 
*ولایت عقیدتی رجوی ، جعل وتحریف نص صریح آیات قران ونهج البلاغه وسنّت پیامبران [2018 Mar] 
*من هر روزتکه پاره میشوم، هرروز، مث امروز [2018 Feb] 
*امریکا پیگیر یک خلبان اف ۵ ویک شهروند ناپدید و سربه نیست شده بدست رجوی [2018 Feb] 
*سه عکس وچند خاطره ازفوتبال و زندان و اشرف وآلبانی [2018 Feb] 
*لیست اسامی کشته شدگان زیر شکنجه و سربه نیست کردن زندانیان سال۷۳ بدست رجوی [2018 Feb] 
*علیرضا طاهرلو، از چاله خمینی تا سیاهچاله رجوی [2018 Feb] 
*لیست و عکس بازجویان و شکنجه گران زندانهای سال۷۳، تحت عنوان پروژه رفع ابهام [2018 Feb] 
*کتاب‌های سیامک نادری [2018 Feb] 
*فضاحت موضعگیری مریم رجوی درباره دختران وزنان آزاده بی روسری [2018 Feb] 
*عکسها، ازابعاد دستگیرها سخن می گویند [2018 Feb] 
*عکس‌های زندانیان سال ۷۳ در زندان‌های رجوی و قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*اسامی بیش از ۴۰۰ تن از زندانیان پروژه رفع ابهام سال ۷۳ در زندان‌های رجوی در قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*بمناسبت پیام آقای اسماعیل وفا یغمایی به رجوی – فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس [2018 Jan] 
*آقا وخانم رجوی! چرا آمارمرگ ومیر مجاهدین درآلبانی، سه برابرآماری است که که درعراق تحت محاصره پزشکی است؟ [2018 Jan] 
*تلاش رجوی برای جلب رضایت دولت امریکا برگزاری رژه نمایشی مجاهدین پس ازارائه طرح عملیات سرنگونی [2018 Jan] 
*مذاکرات رجوی با ژنرال پترائوس وارائه طرح سرنگونی رژیم [2018 Jan] 
*خروش زنان [2018 Jan] 
*روشنگری از چند نمونه ازجعل و دروغ و ترفند توزیع عکس و شعارنویسی بنام رهبرمقاومت! [2018 Jan] 
*هشدار! به جعل وترفند ویدئویی مجاهدین، برای کشاندن تظاهرات مردم به مبارزه مسلحانه  [2018 Jan] 
*خروش مردم- شیادی مضحک روحانی- بورشدن رجوی [2018 Jan] 
*مریم ومسعود رجوی! رو در روی مسیح وکالم انجیل - درسه پرده [2017 Dec] 
*جوابیه آقا وخانم رجوی! و پشت پرده ها [2017 Dec] 
*روشنگری در مورد جنایات رجوی: درخواست تشکیل هیئت تحقیق پزشکی وپلیس جنایی [2017 Dec] 
*آقای وخانم رجوی! شما بگین! من چی بگم؟ شما بگین، من چه بنویسم؟! [2017 Dec] 
*اقدامات مریم و مسعودرجوی قبل وپس از مبادرت به قتل درلیبرتی [2017 Dec] 
*« گاه آنقدر خشمگینم که ...»  [2017 Dec]