افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ
سیامک نادری

افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ
 
گارد احترام زنان و مردان مجاهد برای روی جولیانی در آلبانی
مکتب فدا و صداقت به مکتب فدیه یک میلیون یورویی به آلخو، و صداقت نیز شامل اجرای ترانه برای رودی جولیانی است.
همچنانکه مسعود رجوی تحت عنوان «سخنگوی مجاهدین » پیام داد:«او افتخار و وجدان بیدار مردم آمریکاست.»: 

«سخنگوی مجاهدین: رسانه‌های رژیم از قبیل خبرگزاری سپاه و سایت خبر فوری در سال انتخابات آمریکا بوی کباب شنیده‌اند اما سرانجام آخوند داغ می‌شود! تا آنجا که به جولیانی و فاشیسم دینی حاکم بر ایران مربوط می‌شود او افتخار و وجدان بیدار مردم آمریکاست. اگر دفاع از آزادی مردم ایران و خواست تغییر این رژیم جرم است بسا جای افتخار دارد و هر قیمتی را باید برای آن پرداخت.

سایت ان.بی.سی: جولیانی به آلبانی رفته و با مریم رجوی دیدار کرده و تأکید کرده است که آمریکا در کنار مردم ایران می‌ایستد و از مبارزه آنها برای آزادی حمایت می‌کند.

سخنگوی مجاهدین: تا کور شود هر آن که نتواند دید…!»

اینکه بگفته رجوی: هرکسی نمی تواند ببیند کور شود؛ کار به کوری چشمان ما و مردم نکشید، مردم در مبارز ه و شورش و قیام . قهر… نفس خامنه ایی و پاسداران را بریده است :

رادیو فردا:

سرتیپ آبنوش: اعتراض‌های اخیر جنگ جهانی تمام عیار بود

سرتیپ سالار آبنوش، فرمانده عملیات سازمان بسیج، روز پنج‌شنبه ۳۰ آبان اعتراض‌های اخیر در ایران را «جنگ جهانی تمام عیار» توصیف کرده که «یک دفعه کل کشور را فرا گرفت»

باید به رجوی و این سخنگوی همیشه غایب فراری از حقیقت و شفافیت و پاسخگویی گفت:

این شما هستید که بور شدید و هواداران شما  …هستند که از شرمندگی …چهار چشم و دهانشان باز مانده از پیام های سخنگوی همیشه غایب و اخبار استیضاح ترامپ و همدستی جولیانی در این رشوه و فساد.

لینک  پیام سخنگو ی مجاهدین ضمیمه است:
 
هنوز ار افتضاح کمک مالی یک میلیون یوروئی مریم رجوی و  مجاهدین خلق به حزب دست راستی اسپانیا و آلخو ویدال کوادارس( پرچمدار و جا پای او در پارلمان اروپا) بدون اینکه حتی یک نماینده در پارلمان داشته باشند و تحقیقات در این پرونده مشکوک در پارلمان و…در جریان استِ، نگذشته است که باند تبهکار و فاسد رهبری عقیدتی و اسلام سیاسی  برای کسب قدرت  و جایگزین شدن با ولایت فقیه خامنه ایی از طریق زد و بند با بالا( دولت ها )،‌ رودی جولیانی پرچمدار خود در امریکا را نیز با افتضاح  رشوه و فساد روبرو می بیند. این افتضاح تا بدان جا است که حتی جان بولتون نیز  از دخالت این دو نفر نگران بوده و آن را به قاچاق مواد مخدر تشبیه کرده است.
مجموعه از سه خبر از بی بی سی در باره استیضاح ترامپ، عطف به رودی جولیانی:
تحقیقات استیضاح ترامپ؛ سفیر آمریکا علیه ترامپ شهادت داد
گوردون ساندلند، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا، می گوید که به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، کارزار فشار بر اوکراین برای آغاز تحقیقات علیه پسر جو بایدن را به پیش برده است
آقای ساندلند همچنین گفت که او و مقامات ارشد دیگر “از دستورهای رئیس جمهوری اطاعت کردند” و با رودی جولیانی هماهنگی داشتند..
قای ساندلند چهارشنبه (۲۰ نوامبر) در جلسه علنی کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان گفت که دستور در این زمینه را رودی جولیانی، وکیل شخصی آقای ترامپ، مستقیما به او داده بود.
او گفت علاوه بر دونالد ترامپ مایک پومپئو، وزیر امور خارجه، و مایک پنس، معان رئیس جمهوری، نیز از فعالیت های او و رودی جولیانی آگاه بوده‌اند.
.
دونالد ترامپ و رودی جولیانی همواره هرگونه “بده بستان” سیاسی با اوکراین را رد کرده‌اند اما گوردون ساندلند به طور صریح گفت که چنین بده بستانی وجود داشت زیرا برگزاری دیداری رسمی بین ترامپ و زلنسکی در کاخ سفید، مشروط به آغاز علنی تحقیقات در اوکراین بوده است.
آقای ساندلند همچنین گفت که او و مقامات ارشد دیگر “از دستورهای رئیس جمهوری اطاعت کردند” و با رودی جولیانی هماهنگی داشتند.
جلسات علنی تحقیقات استیضاح ترامپ آغاز شد
 
بیل تیلور، سرپرست سفارت آمریکا در اوکراین و جورج کنت، یکی از مقام‌های ارشد دیپلماتیک آمریکا در امور اروپا و اوراسیا، اولین افرادی هستند که در جریان رسیدگی علنی به تخلف ادعایی دونالد ترامپ در گفتگو با همتای اوکراینی‌اش، در مجلس نمایندگان آمریکا شهادت می‌دهند
جورج کنت در این جلسه گفت رودی جولیانی، وکیل شخصی آقای ترامپ، “کارزار بدنام‌سازی” دیپلمات‌های آمریکایی به راه انداخته است.
بیل تیلور هم گفت رابطه دیپلماتیک آمریکا و اوکراین دو مسیر داشته است، یک مسیر رسمی و معمول، و یکی دیگر مسیر
نامعمول و غیررسمی تصمیم‌ سازی که از جمله توسط رودی جولیانی هدایت می‌شده است.
تحقیقات استیضاح: بولتون نگران فعالیت‌های وکیل ترامپ بوده
فیونا هیل، کارشناس ارشد روسیه در شورای امنیت ملی کاخ سفید،َ در سخنان روز پنجشنبه خود به جمهوری‌خواهانی که مثل رئیس جمهوری آمریکا اوکراین را شریک روسیه در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری پیشین کشور می‌بینند، گفت که این خواسته روسیه است که با این «روایت‌های داستانی» می‌خواهند بین آمریکایی‌ها اختلاف بیاندازند.
 
خانم هیل همچنین شاهد دخالت رئیس دفتر موقت آقای ترامپ و سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در سیاست‌گذاری‌های مربوط به اوکراین بوده است. او گفت که چطور رئیس پیشین او، جان بولتون، از دخالت این دو نفر نگران بوده و آن را به قاچاق مواد مخدر تشبیه کرده است.
 
آقای بولتون همچنین در تشبیهی دیگر وکیل شخصی دونالد ترامپ را به «نارنجک دستی» شبیه دانسته که هر آن ممکن است منفجر شده و همه را بفرستد روی هوا.
 
خانم هیل شهادت داد که در جلسه‌ای با اوکراینی‌ها، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا خیلی بی‌پرده از آنها خواسته تا برای گرفتن کمک نظامی و دیداری در کاخ سفید اعلام کنند که قصد شروع تحقیقات درباره بایدن‌ها و دخالت اوکراین در انتخابات را دارند. این صحبت‌های بی‌پروا آقای بولتون را که در آن زمان مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا بوده به خشم می‌آورد و جلسه را خاتمه می‌دهد. خانم هیل گفت که آقای بولتون پیش از خروج از اتاق از او خواسته که در آنجا بماند و شاهد گفت‌وگوها باشد.
 
بعد از جلسه که خانم هیل گزارش آنچه که شاهدش بوده را به آقای بولتون می‌دهد، رئیسش به او می‌گوید که همان زمان برود به دیدار وکیل شورای امنیت ملی و به او بگوید که آنها هیچ کاری با این ماجراها ندارند. این طور که خانم هیل ماجرا را شرح می‌دهد آقای بولتون نگران بوده که این خواسته‌های غیرمعمول برای همه بد تمام شود.
 
دموکرات‌ها که حالا به دنبال استیضاح رئیس جمهوری آمریکا هستند می‌گویند که آقای ترامپ با فشار به همتای اوکراینی خود می‌خواسته به موقعیت برتری در انتخابات سال آینده آمریکا برسد. در دید آنها، این کار سواستفاده از قدرت است و کاری که رئیس جمهوری آمریکا انجام داده «رشوه‌گیری» است.
نیاز رئیس جمهوری اوکراین به دوستی با ترامپ
 
اما یکی از شاهدان روز پنجشنبه گفت که صحبت‌های آقای ترامپ را شنیده که از سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در مورد تحقیقات مربوط به پسر جو بایدن پرسیده است.
 
دیوید هولمز، یکی از دیپلمات‌های آمریکا در سفارت این کشور در اوکراین، شاهد دیگر این جلسه بود.
 
آقای هولمز در معرفی خود سعی کرد خود را به دور از کل معادلات سیاسی واشنگتن نشان دهد. او گفت که شغل او بررسی اوضاع سیاسی اوکراین است و هیچ مسئولیتی در تعیین سیاست‌های آمریکا در قبال اوکراین ندارد.
 
آقای هولمز شنونده گفت‌وگوی تلفنی گوردن ساندلند، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا، با رئیس جمهوری آمریکا بوده است. آقای هولمز گفت که در آن تماس، آقای ترامپ از آقای ساندلند درباره تحقیقات درباره هانتر بایدن پرسیده است.
آقای هولمز گفت که در رستورانی در شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، او روبه‌روی آقای ساندلند نشسته بود. او با بیان جزییاتی از آن روز، به سراغ مکالمه تلفنی آقای ساندلند با رئیس جمهوری آمریکا رفت. او گفت که آقای ساندلند به دونالد ترامپ گفته که رئیس جمهوری اوکراین حاضر است هر کاری برایت بکند. البته آقای هولمز در شهادتش گفت که آقای ساندلند همین منظور را با جملات خیابانی بیان کرده است.
 
رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ پرسیده: «پس این کار را می‌کند؟» و پاسخ شنیده: «هر کاری که بگویی.» بعد از پایان تماس تلفنی آقای هولمز از آقای ساندلند درباره گفت‌وگویش پرسیده و پاسخ شنیده که آقای ترامپ «فقط به چیزهایی که به خودش سود برساند توجه دارد. مثلا تحقیقات درباره بایدن‌ها».
 
 
 
لینک خبر بی بی سی ضمیمه است:
 
۱) https://www.bbc.com/persian/world-50511753
 
۲) https://www.bbc.com/persian/world-50483918
 
۳) https://www.bbc.com/persian/iran-50406720
 
پشت پرده خبر دیگری از مریم رجوی از زبان مسعود رجوی:
دیدار ژنرال جیمز جونز با مریم رجوی و بازدید از اشرف۳
مریم رجوی - ژنرال جیمز جونز
مریم رجوی – ژنرال جیمز جونز
روز یکشنبه، ۲۶آبان ۹۸، همزمان با اوج‌گیری قیام سراسری مردم ایران، ژنرال جیمز جونز، اولین مشاور امنیت ملی پرزیدنت باراک اوباما و فرمانده عالی پیشین نیروهای متفقین در اروپا (ناتو)، از اشرف۳بازدید و با مریم رجوی دیدار کرد.»
مسعود رجوی در اشرف و لیبرتی در حضور تمام اعضای مجاهدین درنشست عمومی در باره حضور ژنرال های امریکای در مراسم مجاهدین میگفت:
« این ژنرال های امریکایی که به مراسم ما می آیند فکر نکنید به این راحتی است،‌ اینها با کمتر از ۴۰۰۰۰یورو از تختخوابشان پایین نمی آیند! »
سخنان رجوی بی هیچ نیازی به توضیح و تفسیر …گویای ارج و قرب؟ این ژنرال ها و قیمت دیدار با  مریم رجوی است،‌ آنگاه امداد پزشکی مجاهدین اطلاعیه میدهند که برای بیمارانمان پول نداریم و از مردم و هواداران تقاضا می کنیم به ما قرض بدهند؟.  و حقوق هرعضو مجاهد در ماه کمتر از ۶یورو است.
این هم لباس یک زن مجاهد خلق در اروپا ( آلبانی جای خود دارد):
مسابقه و نمایش صندلی در اسلام سیاسی
 
 
خوب به حالتش نگاه کنید،جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری.
 
 
این شعر را درلیبرتی و درون تشکیلات مجاهدین در باره مریم رجوی سروده شده است:
“زیر برق تکنولوژی “                ۵/۶/۱۳۹۱
 
زیرچترتکنولوژی
نورباران پروژکتورها
با سُس های ایدئولوژیکی
خویشتن را آراست
به زرق و برق
در کشاکش این قوس و قزح رنگین
رخ تاب می دهد
شکوهِ سلطنتی چُونین
واقعیت سرکش جاهی پنهان
وکمندی – سوی نگاهها
 
آه – فرو می ریزد به دل
وخونابی چشم ها
و”حقیقت” مبهوت !
لب اش را دندان گرفت و چید
ته مانده بُزاق را
“حنظلِ حقیقت” را
فرو میداد !
از چُنین فردیتی سُترگ-
شیفتۀ خود –
 
اینسان – آبی ایمان شکست !
آبیهای دیده
در شکست نور
سیاه گشت !
از باژانه هایی چُونین .
نور باید
از درون حقیقت خویش ببارد
نه از برون.
ازکتاب:«‌من آبی سرا و،‌ سراب؟!» سیامک نادری
در حالی که این روز ها مردم  در سرتاسر ایران خون میدهند، رجوی  با پول دادن  و  زد و بند با بالا( دولت ها و عوامل کارچاق کن) برای کسب قدرت و حاکمیّت یک اسلام سیاسی دیگر از نوع رهبری عقیدتی مشغول هستند. کدام راه به نتیجه می رسد؟ ، و اصول و شرافت مبارزه و رسیدن دمکراسی در چه سمتی تحقق می یابد، و اتکا به مردم برخلاف ادعای رجوی« کس نخارد پشت من – جزناخن انگشت من» با آنچگه در فوق آمد سنخیّتی دارد؟.
حقیقت مانا

منبع:پژواک ایران


سیامک نادری

فهرست مطالب سیامک نادری در سایت پژواک ایران 

*«منصور» و « مداح» سرکوبگر رجوی در تشکیلات درگذشت [2020 Feb] 
*قاسم سلیمانی و لاجوردی، دو جنایتکار و پیشانی جنگی برون و درون مرزی نظام [2020 Jan] 
*تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با اعضای مجاهدین خلق [2020 Jan] 
* درگذشت پدری شریف، ‌از پدران طوقیان سربدار «قتل عام ۶۷»  [2020 Jan] 
*سلبریتی؟، یا کولبران خامنه ای و فاشیزم مذهبی؟ [2020 Jan] 
*« جنایت و مکافات» یک رهبر قاتل [2020 Jan] 
*علت ظهور «رجوی» پس از کشته شدن «قاسم سلیمانی» [2020 Jan] 
*جُوکر جنگ مسلحانه، دُن کیشوت زرد رسانه [2020 Jan] 
*سایت مجاهدین خلق: مریم رجوی را « صاحب» مردم دانست  [2019 Dec] 
*قتل عام آبان ۹۸ نمودی از قتل عام۶۷  [2019 Dec] 
*میرحسین موسوی رو در روی « خامنه ای» یا «نظام»؟ [2019 Dec] 
*تکذیب هویت حمید عباسی توسط حسن نوروزی آخوند ماله کش قضایی  [2019 Nov] 
*افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ  [2019 Nov] 
*تقدیم به « مریم » شمشیر کین اسلام سیاسی « رجوی»  [2019 Nov] 
*آه ای بانوی کین سیاه تاب چقدر نیازمندی به جعل و تحریف و دستبرد و بیتوته در سراب [2019 Nov] 
*اعتراف مریم رجوی به تبهکاری و جاسوسی بر علیه منتقدان [2019 Nov] 
*فرو ریزش خاکریزهای رژیم در لبنان و عراق، آزادی زندانیان در روزهای اخیر در ایران؟  [2019 Oct] 
*رئیس جمهور« اسلام دمکراتیک وبردبار» و جاسوسی و جاسوس پروری برعلیه منتقدان [2019 Oct] 
*دعوت به مبارزه مسلحانه مردم عراق توسط مسعود رجوی  [2019 Oct] 
*اسناد تأیید و تشویق خمینی برای اعدام عناصر رژیم پهلوی توسط رجوی  [2019 Oct] 
* پیام رجوی با تاریخ سه روز بعد، و بازمصرف بانو مرضیه  [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*کوهها جنبیدند – کلمات نه” [2019 Sep] 
*بی تا تر از تفنگ، جهنده تر از گلوله، دخت آبی آبی، فیروزه ای، فیروزه ای ترین  [2019 Sep] 
*کشف جدید دانشمند «مریم رجوی»: یک فقره «هرمافرودیت»  [2019 Aug] 
*دو مُردار در یک بستر عفن، « مُرداب» [2019 Jul] 
*خاطره ای از ۸ تیر ۵۵ و خانه تیمی حمید اشرف  [2019 Jun] 
*چه رویی دارد این رهبر ، سرسگ را! سلامت باد [2019 Jun] 
*رجوی دقیقه ۹۰ برگ ۲۱ اش را کشید (مرگ مهدی افتخاری)  [2019 Jun] 
*هراس خامنه ایی و آتش بفرمان مهره جنایتکار اطلاعاتی، امنیتی رژیم و اعتراف به راز « قتل عام ۶۷» توسط خمینی [2019 May] 
*چهره زرده تخم مرغی ظریف، ازدستکش سفید تا پرفسورحقوق بشر  [2019 May] 
*ایرج مصداقی و « حرفه» و کمدی درام « شادی ها» ومحصولی جدیدی ازسازمان «عبا »  [2019 Apr] 
*ه سیل ، نه ویرانی، نه …، چهل سال است دو روی سکه ایران را سراسر نکبت گرفته [2019 Mar] 
* «شاه» صدای مردم را شنید، «رضا پهلوی» نه! [2019 Mar] 
*گزارش مفصل از زندان های مریم رجوی در آلبانی با عکس‌های اختصاصی  [2019 Feb] 
*تبدیل مراسم سنتی عاشورای مجاهدین، به رویارویی با رضا پهلوی [2019 Feb] 
*اقدام نمادین: دیدارپمپئو ومسیح علی نژاد [2019 Feb] 
*خبرجعلی حضور مجاهدین خلق درعراق، نیازمشترک جمهوری اسلامی و رجوی [2019 Jan] 
*مرگ بهترین بابای دنیا، یا مرگ بهترین رهبرعقیدتی دنیا؟  [2019 Jan] 
*درمان۵۰۰۰مردم آلبانی توسط مریم رجوی، فساد وجنایت واخاذی، بنام همیاری [2018 Dec] 
*چرا رئیسی درفلاکت واستیصال مدعی است حکم قتل نداده است؟  [2018 Dec] 
*تهاجم مریم رجوی به رضا پهلوی بعنوان «تهدید اصلی بشریت» و «عامل وزارت اطلاعات وخامنه ای» [2018 Nov] 
*کینه توزی مریم رجوی ازمسیح علی نژاد وشکوه دختران انقلاب [2018 Nov] 
*کینه خامنه ایی ومریم رجوی نسبت«دختران انقلاب»، وجعل شعارهای مردم ایران  [2018 Nov] 
*سند صوتی کاک حسام ازفرماندهان مجاهدین با سیامک نادری پس ازجدایی ازسازمان [2018 Nov] 
*راه حل دادخواهی- ایجاد کمپین جهانی دادخواهی قتل عام ۶۷ [2018 Oct] 
*تظاهرات مسلحانه ۵مهر۶۰ ناقوس شکست مبارزه مسلحانه چریک شهری رجوی [2018 Sep] 
*گریه های کودک ۶ماهه درسلول انفرادی گوهردشت و مادر زیربازجویی وشکنجه [2018 Sep] 
*دگردیسی رجوی وایستادن رو در روی حنیف نژاد [2018 Sep] 
*فرزین نصرتی، طوقی سینه بازو ستبر سربدار ۶۷گوهردشت [2018 Aug] 
*آذر واقعاً «آذر» بود ودرزندان گوهردشت، «سلیمانی!» بر تخت شکنجه ها و وفا ی به عشق [2018 Aug] 
* مجید معروف خانی، طوقی سربدار۶۷ گوهردشت  [2018 Aug] 
*جبارشبانی، ازطوقیان سربدار۶۷ گوهردشت [2018 Aug] 
*تجاوز به زنان در اوین و گوهردشت «زنان» فرشته های سربدار به آئین ماهیان سیاه کوچولو [2018 Jul] 
*« فروغ جاویدان»ـ جنون شیفته کسب قدرت رجوی وکین برعاشقان [2018 Jul] 
*گرازهای شهردار! گورهای طوقیان سربدار درهم شکستنی نبود ونیست  [2018 Jul] 
*« طوقیان سربدار۶۷» زنجیرناپذیران سلول دژم [2018 Jul] 
*چرخه مرگ و پدیده های کسب وکار مافیایی زوج رجوی [2018 Jul] 
*عکس ۲۰۰ تن ازافرادی که با فریب ونیرنگ زوج رجوی به اشرف کشاندند [2018 Jul] 
*رجوی بیش از۱۰۰۰ تن را با نیرنگ و وعده شغل، پول، کیس پناهندگی، زن وخوشگذرانی… به اشرف کشاند [2018 Jul] 
*روشنگری با استناد به سخنان رجوی وسازمان،‌ از دروغ های مریم درویلپنت  [2018 Jul] 
*حقیقت‌ مانا- گزارشی به سه نسل- خطاب به رجوی [2018 Jun] 
*خروج امریکا ازبرجام بسود، یا به زیان مردم ومقاومت؟  [2018 Jun] 
*فراخوان تحقیقات به مریم رجوی، بیش از۱۰۰ خودکشی و قتل درمجاهدین [2018 May] 
*ترامپ، مریم سلامت می کند – کُرنش نثارت می کند [2018 May] 
*پدیده مافیایی قاچاق انسان در مجاهدین [2018 Apr] 
*پدیده استخدام مزدور توسط رجوی – بعنوان اعضای ارتش آزادیبخش «ملی؟» [2018 Mar] 
*خبرفوری به مردم و مریم رجوی ( بازتاب انتشار خبرمهدی افتخاری … را کشتند) [2018 Mar] 
*مهدی افتخاری ( فرمانده فتح ا لله - فرمانده و طراح پرواز بنی صدرورجوی به پاریس) را کشتند [2018 Mar] 
*“مرد قیچی بدست “( شبحی در سایه می چرخد )  [2018 Mar] 
*فرارازدست مجاهدین ومریم رجوی درآلبانی؟ موسی دامرودی وغلام رضا میرزایی [2018 Mar] 
*خودکشی دخترجوانی بنام سمانه بزرگان فر درتشیکلات مریم رجوی درآلبانی [2018 Mar] 
*استیصال و شکست خامنه ایی وذلالت وکینه توزی مریم رجوی ازشکوه دختران انقلاب [2018 Mar] 
*حرمسرا، رقص رهایی [2018 Mar] 
* “سرکش تر از ستاره منم” [2018 Mar] 
*پیام به خانواده ها درنوروز۹۷(وضعیت رقت انگیزاعضای مجاهدین درآلبانی) و عکسهای اختصاصی [2018 Mar] 
*«منظومه تقویم سال » ۱۳۹۱ [2018 Mar] 
*ولایت عقیدتی رجوی ، جعل وتحریف نص صریح آیات قران ونهج البلاغه وسنّت پیامبران [2018 Mar] 
*من هر روزتکه پاره میشوم، هرروز، مث امروز [2018 Feb] 
*امریکا پیگیر یک خلبان اف ۵ ویک شهروند ناپدید و سربه نیست شده بدست رجوی [2018 Feb] 
*سه عکس وچند خاطره ازفوتبال و زندان و اشرف وآلبانی [2018 Feb] 
*لیست اسامی کشته شدگان زیر شکنجه و سربه نیست کردن زندانیان سال۷۳ بدست رجوی [2018 Feb] 
*علیرضا طاهرلو، از چاله خمینی تا سیاهچاله رجوی [2018 Feb] 
*لیست و عکس بازجویان و شکنجه گران زندانهای سال۷۳، تحت عنوان پروژه رفع ابهام [2018 Feb] 
*کتاب‌های سیامک نادری [2018 Feb] 
*فضاحت موضعگیری مریم رجوی درباره دختران وزنان آزاده بی روسری [2018 Feb] 
*عکسها، ازابعاد دستگیرها سخن می گویند [2018 Feb] 
*عکس‌های زندانیان سال ۷۳ در زندان‌های رجوی و قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*اسامی بیش از ۴۰۰ تن از زندانیان پروژه رفع ابهام سال ۷۳ در زندان‌های رجوی در قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*بمناسبت پیام آقای اسماعیل وفا یغمایی به رجوی – فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس [2018 Jan] 
*آقا وخانم رجوی! چرا آمارمرگ ومیر مجاهدین درآلبانی، سه برابرآماری است که که درعراق تحت محاصره پزشکی است؟ [2018 Jan] 
*تلاش رجوی برای جلب رضایت دولت امریکا برگزاری رژه نمایشی مجاهدین پس ازارائه طرح عملیات سرنگونی [2018 Jan] 
*مذاکرات رجوی با ژنرال پترائوس وارائه طرح سرنگونی رژیم [2018 Jan] 
*خروش زنان [2018 Jan] 
*روشنگری از چند نمونه ازجعل و دروغ و ترفند توزیع عکس و شعارنویسی بنام رهبرمقاومت! [2018 Jan] 
*هشدار! به جعل وترفند ویدئویی مجاهدین، برای کشاندن تظاهرات مردم به مبارزه مسلحانه  [2018 Jan] 
*خروش مردم- شیادی مضحک روحانی- بورشدن رجوی [2018 Jan] 
*مریم ومسعود رجوی! رو در روی مسیح وکالم انجیل - درسه پرده [2017 Dec] 
*جوابیه آقا وخانم رجوی! و پشت پرده ها [2017 Dec] 
*روشنگری در مورد جنایات رجوی: درخواست تشکیل هیئت تحقیق پزشکی وپلیس جنایی [2017 Dec] 
*آقای وخانم رجوی! شما بگین! من چی بگم؟ شما بگین، من چه بنویسم؟! [2017 Dec] 
*اقدامات مریم و مسعودرجوی قبل وپس از مبادرت به قتل درلیبرتی [2017 Dec] 
*« گاه آنقدر خشمگینم که ...»  [2017 Dec]