بمناسبت پیام آقای اسماعیل وفا یغمایی به رجوی – فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس
سیامک نادری

 
بمناسبت پیام آقای اسماعیل وفا یغمایی به رجوی – فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس( اسماعیل وفا یغمایی)

عطف به مقاله قبلی : عیسی مسیح  رو در روی آقا وخانم رجوی!- درسه پرده

 

اینک پرده دوم را مجدّداً درسایت می گذارم:

 

 

پرده دوّم

فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس( اسماعیل وفا یغمایی)

 

سربریدن «اسماعیل»! درهرعزا وعروسی، حتّی درمورد یک روان پریش!

آقا وخانم رجوی!

مسیح به شخص بی ادبی که به او بدوبیراه گفت. عیسی به نرمی وبا مهربانی با اوجواب داد. شخص دیگری که شاهد ماجرا بود، ناراحت شد وگفت:«‌ای روح خدا، با این فرد بی ادب با شیوه خودش رفتارکن!، مسیح پاسخ داد:« من گُل هستم، وظیفه من پراکندن بوی خوش ولطافت است، او خار وکارش نیش زدن است. من مأمورم خار را به گُل تبدیل کنم، نه اینکه خود خار باشم».

آقای رجوی! یکی ازعلل گرایش مابه سازمان مجاهدین، فرهنگ وادب آنها بود. ما دردوران میلیشیایی، هرگزفحاشی وعبارات وکلمات کثیف ورکیک بر زبان نمی راندیم. این ویژگی مجاهدین بود. پس از سال ۷۴ وپایان پروژه رفع ابهام، بانشست حوض ونشست های دیگ بند ف(فردیّت)، سازمان درفحاشی وناسزا گفتن وعربده کشی گوی سبقت را از تحتانی ترین اقشارجامعه ربود!.

شما درتوجیه فرهنگ فحاشی می گفتید که:« امام حسین نیزبه یزید فحش می داد. ما هم هیچ عیبی نمی بینیم که فحش بدهیم. بگذار اضداد هرچه می خواهند به ما بگویند.»  آقای رجوی! درفرهنگ اعراب که همه فحاشی ها را به مادر آن فردنسبت می دهند!. قابل الگوبردای برای فرهنگ ما وقرن بیست ویکم نیست!. هیچ کس درسازمان جرأت فحاشی نداشت وندارد!، مگر از شما آموخته و جاری وساری شود. تمام این فحاشی ها ابتدا درنشست های سطوح بالای سازمان به اجرا درمی آمد وبه پایین منتقل می شد.

آقای رجوی شخصیت ودرواقع بی شخصیتی خودتان را !، درآینه عناصر لات ولمپن رژیم آخوندی ونوچه های خامنه ایی ببینید:

رادیو فردا    منصور ارضی: از فحش‌های من ایراد نگیرید، امام حسین هم ناسزا می‌گفت….

۲۹ مهر.۱۳۹۵

معاون فرهنگی قوه قضاییه: منصور ارضی سخنانش را درباره امام حسین جبران کند

«معاون فرهنگی قوه قضائیه ایران سخنان منصور ارضی، مداح مشهور، مبنی بر اینکه امام سوم شیعیان نیز به دشمنان خود فحش می‌داده است، را «اشتباه» خواند و از او خواست که این سخنان را «جبران» کند.  به گزارش خبرگزاری ایسنا، هادی صادقی روز چهارشنبه ۲۸ مهر در عین حال گفت که معنای عبارت «یابن الدعیه» که امام سوم شیعیان خطاب به ابن‌زیاد، حاکم کوفه، می‌گفته، «در اصل‌‌ همان زنازاده است» اما اینکه امام سوم شیعیان با به کار بردن این کلمه، فحش می‌داده «استنباط غلط از رفتار امام است.»

آقای رجوی!  مگر نمی گویید علی،مراد مجاهدین است سخنان ومرام مسلک علی درنهج البلاغه را بخوانید:

در جنگ صفین هنگامی که دو لشکر حق و باطل، سپاه امیرالمؤمنین علی علیه السلام و معاویه- لعنة الله علیه- در مقابل هم صف آرایی کردند، گروهی از سربازان امیرالمؤمنین علیه السلام شروع کردند به لشگر شام فحش دادن.

حضرت وقتی شنید بعضی از افراد سپاهش، دشنام می دهند و ناسزا می گویند. ایشان را از این کار نهی کرد و فرمود:

«من دوست نمی دارم که شما این گونه دشنام داده، مردمی بد زبان و ناسزاگوی باشید (زیرا فحش و ناسزاگویی، عمل زشت و ناپسندی است. و از طرفی اگر شما فحش بدهید، ممکن است این امر سبب دشمنی و کینه توزی بیشتر ایشان شود و مقابله به مثل کرده، به ما و شما حرف های رکیک زده، فحش و دشنام بدهند)، بهتر آن است که رفتار و کردار واقعی و احوال حقیقی ایشان را بیان کنید ( که چگونه راه ظلم، ستم) تعدّی و تجاوز را در پیش گرفته، و از طرفی حقّ منحرف شده، بر حسب هواهای نفسانی و خواهش های شیطانی، بر علیه امام و اسلام و حقیقت قیام کرده، قد علم کرده اند).

1- نهج البلاغه فیض، خطبه 198؛ شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید، خطبه 199، جلد 11- 12، ص 17.

در نهج البلاغه می خوانیم که علی (ع) به جمعی از یارانش که پیروان معاویه را در ایام جنگ صفین دشنام می دادند می فرماید : انی اکره لکم ان تکونوا سبابین و لکنکم لو وصفتهم اعمالهم و ذکرتم حالهم کان اصوب فی القول و ابلغ فی العذر . ( من خوش ندارم که شما فحاش باشید ، اگر شما به جای دشنام ، اعمال آنها را برشمرید و حالات آنها را متذکر شوید و روی اعمالشان تجزیه و تحلیل نمائید به حق و راستی نزدیکتر است و برای اتمام حجت بهتر . نهج البلاغه، خطبه ۱۹۹

به بيان امير المؤمنين علی (عليه السلام : سُنَّةُ اللِّئامِ قُبْحُ الْكَلامِ

سنت و منش انسانهای پست بدگويی و بد زبانی است . غررالحكم ص۲۲۳

«ولاتسبوا الذين يدعون من دون الله فيسبوا الله عدوا بغير علم كذلك زينا لكل امه عملهم ثم الي ربهم مرجعهم فيبنهم بما كانوا يعملون.»(سوره انعام -آیه ۱۰۸)

«معبود كساني را كه غير خدا را مي خوانند دشنام ندهيد مبادا آنها (نيز) از روي ظلم و جهل خدا را دشنام دهند، اين چنين براي هر امتي عملشان را زينت داديم سپس بازگشت آنها به سوي پروردگارشان است و آنها را از آنچه عمل مي كردند آگاه مي سازد.»

حسن حبیبی یکی ازمریدان آتش بفرمان رجوی، درسایت آفتابکاران ۲۷آذر۹۶می نویسد:

«سیامک نادری …کمکی فرق دارد با بقیه. یاد گرفته که ” دراماتیک” با چاشنی “رمانتیک” بنویسد. بد هم نیست البته. خوب جدید است . نو آوری است».

آقا وخانم رجوی!

بنا به اعتراف مرید آتش بفرمان شما، این چه روان پریشی است؟، که درسبک های نوشتاری هم« دراماتیک وهم رمانتیک می نویسد. وجدید است، نوآوری است». می فهمد ومی فهمید، دارید چه می گویید؟.

من” دراماتیک” با چاشنی “رمانتیک” نمی نویسم…، با اشک چشمهایم می نویسم…، مث همین حالا که چشمام تارشد…، زخمهای روح خیلی عمیق اند… شمایان با چنین روحی ناآشنا هستید…!

وپس ازفحاشی ها …به یک روان پریش، بازگریزی می زند به کربلا ومی گوید:
ولی باید گفت که پاچه ورمالیده تر از این” دو زرده” آن اسماعیل رمال و شرکای پلیدش بی عاطفه بی اقبال و تواب کهنه کار ، است که کارشان رله کردن استفراغات ذهنی این خائن در هم شکسته است.

خاطره ایی ازاوین درآذرماه سال۱۳۶۶

درآذرماه سال ۶۰ در بند۲ سلول ۷، مهرداد اشتری، عبدالله نوری( اسم مستعار) نادرفرشباف، فرهنگ سیامکی پور، کورش( الان فامیلش یادم نمی آید) سیامک طوبایی، علی آشتیانی، عموعلی( علی فرد سعیدی) و…، ابراهیم جهانیان ، داور عزیزی و…سرگرم صحبت بودیم. 

مهرداد اشتری گفت:« پس ازانقلاب سال ۵۷ این سازمان چریکهای فدایی بود که درزمینه سرود وترانه پیشتازبود. سرودهای آنها همه جا راگرفته بود وسازمان درزمینه سرود وترانه ازسازمان چریکها عقب بود. امّا پس ازچند ماه ازشروع سال ۵۸، سازمان درزمینه سرود هم، ازچریکهای فدایی جلو افتاد. و ازاین پس سرود های این سازمان بود که درهمه جا پخش میشد. ودرمحتوا وکیفیّت هم جای خودش راداشت.

بچّه ها درباره سرودها حرف زدند…، وهرکس سرودی را اشاره کرد… وخوشحالی وشوروشعف درزبان وچشمهایمان می درخشید…

حقیقت این است که سرود وترانه های سازمان دووجه دارد. یک وجه آن، شعرها وسروده ها هستند. ووجه دیگرآهنگ هایی که  تنظیم شده اند. به عبارتی ۵۰ درصد شعر، و۵۰ درصد آهنگ است. امّا یک نکته بسیارمهم دراین تقسیم ۵۰ درصدی، سهم شعر وآهنگساز وجود دارد. ۵۰ درصد آهنگ ها را به هرموزیسین آن دوره می دادید، بنوعی همین سطح وکیفیت ومحتوا را ارائه می دادند. به عبارتی یک کارتخصصی درکارموزیک وآهنگ سازی بود. امّا اگرشعروسروده ها را به شاعردیگری می دادند تا بسراید!. او هرگزنمی توانست آن تسلّطی که اسماعیل وفا یغمایی به ایدئولوژی وتشکیلات ومبارزه درچهارچوب اهداف آرمانی، سیا سی و خطی سازمان دارد، چنین مضمون ومحتوایی را درسرود وترانه ها خلق کند. شعرمحصول رؤیا، قلب وعواطف واندیشه های آرمانیست که باید ازوجود شاعر برخیزد. به همین دلیل، منهای وجود شعرهای اسماعیل وفا یغمایی، سازمان نمی توانست به چنین رشد وجهشی درسرود وترانه ها ی سال ۵۸ دست یابد. این شعرها آنچنان ریشه وعمقی دروجود سازمان واعضا وهواداران دارد که هنوزهم که هست، سازمان ورهبری آن، نه می خواهد ونه می تواند، ازاین شعرها دست بشوید. وعطایش را به لقایش ببخشد.

این درحالی است که ازرهبری گرفته، تا پایین ترین ودورترین لایه هواداران این سازمان، با بهانه ویا بی بهانه!، هرچه که ناسزا یافت می شود؛ نثارشاعرسروده ها وترانه های سازمان می کنند.

من نمی دانم آنها می فهمند!، چه عملی انجام می دهند؟.

ازخود آقا وخانم رجوی گرفته تا تمامی کاردها واعضا،‌ ازصبح تاشب، دراشرف ولیبرتی و آلبانی وهمین اشرف ۳ درالبانی، خبردارمی ایستند وشعرها وسروده ها وترانه های یک رمال را با افتخار وشعف ایدئولوژیک تمام می خوانند!. همین ترانه و سرود های اسماعیل وفا یغمایی را، زینت مراسم های سیاسی، تشکیلاتی، ایدئولوژیک و خطی استراتژیک می کنند. از کله صبح که خروس هم، هنوزآوازی سرنداده است. با اجباروبا پخش«سرود میلیشیا» بیدارباش آغاز وساعت ۴عصر با همیین مارش میلیشیا ورزش جمعی را آغازمی کنند. کارجمعی که هرروز چند ساعتی وجود دراد وبهنگام نظافت ورسیدگی به آسایشگاهها ومحوطه و… باسرودهای یک رمال شاد می شود. سوگند عضویّت درحضوررهبری ویا کال کنفرانسی با سرود وترانه رمال آمیخته میشود. درشادی وجشن، سرودهای وترانه های یک رمال، آنها را به وجد می آورد. تا مرگ وبخاک سپاری اعضا با همین سرودها تشییع وتدفین می شود. قبل وپس ازصبحانه، دهی، نهار، پنجی( عصرانه) وشام و یازدهی(آخرشب) بازهمین ترانه سرود ها را پخش میشود. بی آنکه یک استراحتی بدهند که ما و«من»! بیشترازیک ربع قرن فرصتی بیابم تا آهنگ دیگری بشنویم ویا نخواهیم بشنویم!. وازقضا همین ترانه وسرود هارا!. نه اینکه دوست نداریم ونداشتیم و…، بلکه مثل اعلامیه های تکراری وسرفصل های تکراری و رشد کیفی تکراری و وازاینهمه «کیفتّیت تکراری» وشنیده آن جانمان به ستوه آمده بود.

آقا وخانم رجوی خودشان هم همین سرودها را درمراسم ها ی مختلف وسوگندهای عضویت وشهادت ها و… برلب دارند. درحالیکه این سرود وترانه ها را می خوانند؟، یکی ازهمان لایه های پرت افتاده ویک «جواد» شدهٔ دیگر ازاین دست. به شاعری که سرودهایش برزبان رهبری عقیدتی و … است وازصبح تا شام درتمامی قرارگاهها… پخش میشود، می گوید ومی نویسد:«‌رمال؟».

نازنین های رهبری!

اگرچنین است، خب سرودهای رمال را نخوانید!.  اگرمی خواهید با بهانه وبی بهانه، به  اسماعیل وفا یغمایی بزنید،  حتّی به گفته خودتان یک روان پریش!، ابتدا بردهان نامبارک رهبری عقیدتی بزنید، که هنوزهم پس ازاینهمه سال، نوشته ها وترانه سرودهای  یک رمال را می خوانند؟. برای رهبری و کادرها واعضا و… خوب وشایسته نیست که نوشته های یک رمال، دعانویس، ساحر، طالع بین، عراف، فالگیر، کاهن، کف بین و دهها صفت منفی از نوع وبیان تشکیلاتی وسیاسی وایدئولوژیک تمام نشدنی دیگر را، که درفرهنگ لغت هم چنین توصیفاتی درباره رمال نیامده است  را شوروحال بخوانید. بروید دهانتان را آب بکشید( به دوصفت!) که ازقضا هردوآنها ، بی صفتی است!.

این چه رمالی است که، حتّی یکباربرزبان نیاورده است:«ازاین پس مجازبه استفاده ازشعرها وسروده ها(رمال- دعانویس، ساحر، طالع بین، عراف، فالگیر، کاهن، کف بین و …و …و…) نیستید؟». نجابت چنین بود وهست وخواهد بود!.

شرم وحیا ونجابت، حلقه مفقوده سیاست وهررهبری عقیدتی وفقاهتی ونوع مارکسیستی- آسمانی؟ جوچه در کره شمالی است. کاش سایر کُرات دیگررا… هم خبر داشتیم، کرّه وکرّه خرهایش، چگونه آوازمی خوانند!.

جهت اطلاع آقا وخانم رجوی!

فرهنگ لغت :

مترادف های رمال: دعانویس، ساحر، طالع بین، عراف، فالگیر، کاهن، کف بین.

آیا شما می دانید چه نوشته ها وترانه و سرودهای می خوانید؟. آیا معنی حرفها ( فحش ها )، به کسی که فرهنگ ترانه سرود سازمان را خلق کرده است را می فهمید؟:

«ولی باید گفت که پاچه ورمالیده تر از این” دو زرده” آن اسماعیل رمال و شرکای پلیدش بی عاطفه بی اقبال و تواب کهنه کار ، است که کارشان رله کردن استفراغات ذهنی این خائن در هم شکسته است».

آقا وخانم رجوی!

شما بگین من چی بنویسم!. من درمانده ام ازبیان وقاحت…

شما خود شاهد، شما خود داور!

بجای این اسامی که زیرش خط کشیده ام، وحسن حبیبی نوشته است. شما بگین چه اسم هایی را بنویسم، جایگزین این اسامی کنم؟، تامفاهیم ومصادیق یگانه باشند. مخاطب شما هستید، مردمان میفهمند:

«ولی باید گفت که پاچه ورمالیده تر از این« دو زرده» آن اسماعیل رمال و شرکای پلیدش بی عاطفه بی اقبال و تواب کهنه کار ، است که کارشان رله کردن استفراغات ذهنی این خائن در هم شکسته است».

سایت حقیقت مانا – سیامک نادری ۵ بهمن ۹۶

منبع:پژواک ایران


سیامک نادری

فهرست مطالب سیامک نادری در سایت پژواک ایران 

*زیر سوال بردن اطلاعیه های کمیسیون شورا توسط مجاهدین خلق؟- دادگاه حمید نوری [2021 Aug] 
*شکستن دیوار صوتی قتل عام۶۷؛ جعبه سیاه در دادگاه [2021 Aug] 
*قتل عام ۶۷؛ امنیتی‌ترین پرونده نظام در دادگاه سوئد؛ «مسئله‌ای» که اگر شروع بشود «پایانی نخواهد داشت…» [2021 Jul] 
*۱۴۲ بازجو، شکنجه گر و زندانبان در شورای ملی مقاومت [2021 Jul] 
*«منصور» و « مداح» سرکوبگر رجوی در تشکیلات درگذشت [2020 Feb] 
*قاسم سلیمانی و لاجوردی، دو جنایتکار و پیشانی جنگی برون و درون مرزی نظام [2020 Jan] 
*تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با اعضای مجاهدین خلق [2020 Jan] 
* درگذشت پدری شریف، ‌از پدران طوقیان سربدار «قتل عام ۶۷»  [2020 Jan] 
*سلبریتی؟، یا کولبران خامنه ای و فاشیزم مذهبی؟ [2020 Jan] 
*« جنایت و مکافات» یک رهبر قاتل [2020 Jan] 
*علت ظهور «رجوی» پس از کشته شدن «قاسم سلیمانی» [2020 Jan] 
*جُوکر جنگ مسلحانه، دُن کیشوت زرد رسانه [2020 Jan] 
*سایت مجاهدین خلق: مریم رجوی را « صاحب» مردم دانست  [2019 Dec] 
*قتل عام آبان ۹۸ نمودی از قتل عام۶۷  [2019 Dec] 
*میرحسین موسوی رو در روی « خامنه ای» یا «نظام»؟ [2019 Dec] 
*تکذیب هویت حمید عباسی توسط حسن نوروزی آخوند ماله کش قضایی  [2019 Nov] 
*افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ  [2019 Nov] 
*تقدیم به « مریم » شمشیر کین اسلام سیاسی « رجوی»  [2019 Nov] 
*آه ای بانوی کین سیاه تاب چقدر نیازمندی به جعل و تحریف و دستبرد و بیتوته در سراب [2019 Nov] 
*اعتراف مریم رجوی به تبهکاری و جاسوسی بر علیه منتقدان [2019 Nov] 
*فرو ریزش خاکریزهای رژیم در لبنان و عراق، آزادی زندانیان در روزهای اخیر در ایران؟  [2019 Oct] 
*رئیس جمهور« اسلام دمکراتیک وبردبار» و جاسوسی و جاسوس پروری برعلیه منتقدان [2019 Oct] 
*دعوت به مبارزه مسلحانه مردم عراق توسط مسعود رجوی  [2019 Oct] 
*اسناد تأیید و تشویق خمینی برای اعدام عناصر رژیم پهلوی توسط رجوی  [2019 Oct] 
* پیام رجوی با تاریخ سه روز بعد، و بازمصرف بانو مرضیه  [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*دختر آبی و رئیس «جمهور»؟ برگزید ه مقاومت و «اسلام دمکراتیک و بردبار»! [2019 Oct] 
*کوهها جنبیدند – کلمات نه” [2019 Sep] 
*بی تا تر از تفنگ، جهنده تر از گلوله، دخت آبی آبی، فیروزه ای، فیروزه ای ترین  [2019 Sep] 
*کشف جدید دانشمند «مریم رجوی»: یک فقره «هرمافرودیت»  [2019 Aug] 
*دو مُردار در یک بستر عفن، « مُرداب» [2019 Jul] 
*خاطره ای از ۸ تیر ۵۵ و خانه تیمی حمید اشرف  [2019 Jun] 
*چه رویی دارد این رهبر ، سرسگ را! سلامت باد [2019 Jun] 
*رجوی دقیقه ۹۰ برگ ۲۱ اش را کشید (مرگ مهدی افتخاری)  [2019 Jun] 
*هراس خامنه ایی و آتش بفرمان مهره جنایتکار اطلاعاتی، امنیتی رژیم و اعتراف به راز « قتل عام ۶۷» توسط خمینی [2019 May] 
*چهره زرده تخم مرغی ظریف، ازدستکش سفید تا پرفسورحقوق بشر  [2019 May] 
*ایرج مصداقی و « حرفه» و کمدی درام « شادی ها» ومحصولی جدیدی ازسازمان «عبا »  [2019 Apr] 
*ه سیل ، نه ویرانی، نه …، چهل سال است دو روی سکه ایران را سراسر نکبت گرفته [2019 Mar] 
* «شاه» صدای مردم را شنید، «رضا پهلوی» نه! [2019 Mar] 
*گزارش مفصل از زندان های مریم رجوی در آلبانی با عکس‌های اختصاصی  [2019 Feb] 
*تبدیل مراسم سنتی عاشورای مجاهدین، به رویارویی با رضا پهلوی [2019 Feb] 
*اقدام نمادین: دیدارپمپئو ومسیح علی نژاد [2019 Feb] 
*خبرجعلی حضور مجاهدین خلق درعراق، نیازمشترک جمهوری اسلامی و رجوی [2019 Jan] 
*مرگ بهترین بابای دنیا، یا مرگ بهترین رهبرعقیدتی دنیا؟  [2019 Jan] 
*درمان۵۰۰۰مردم آلبانی توسط مریم رجوی، فساد وجنایت واخاذی، بنام همیاری [2018 Dec] 
*چرا رئیسی درفلاکت واستیصال مدعی است حکم قتل نداده است؟  [2018 Dec] 
*تهاجم مریم رجوی به رضا پهلوی بعنوان «تهدید اصلی بشریت» و «عامل وزارت اطلاعات وخامنه ای» [2018 Nov] 
*کینه توزی مریم رجوی ازمسیح علی نژاد وشکوه دختران انقلاب [2018 Nov] 
*کینه خامنه ایی ومریم رجوی نسبت«دختران انقلاب»، وجعل شعارهای مردم ایران  [2018 Nov] 
*سند صوتی کاک حسام ازفرماندهان مجاهدین با سیامک نادری پس ازجدایی ازسازمان [2018 Nov] 
*راه حل دادخواهی- ایجاد کمپین جهانی دادخواهی قتل عام ۶۷ [2018 Oct] 
*تظاهرات مسلحانه ۵مهر۶۰ ناقوس شکست مبارزه مسلحانه چریک شهری رجوی [2018 Sep] 
*گریه های کودک ۶ماهه درسلول انفرادی گوهردشت و مادر زیربازجویی وشکنجه [2018 Sep] 
*دگردیسی رجوی وایستادن رو در روی حنیف نژاد [2018 Sep] 
*فرزین نصرتی، طوقی سینه بازو ستبر سربدار ۶۷گوهردشت [2018 Aug] 
*آذر واقعاً «آذر» بود ودرزندان گوهردشت، «سلیمانی!» بر تخت شکنجه ها و وفا ی به عشق [2018 Aug] 
* مجید معروف خانی، طوقی سربدار۶۷ گوهردشت  [2018 Aug] 
*جبارشبانی، ازطوقیان سربدار۶۷ گوهردشت [2018 Aug] 
*تجاوز به زنان در اوین و گوهردشت «زنان» فرشته های سربدار به آئین ماهیان سیاه کوچولو [2018 Jul] 
*« فروغ جاویدان»ـ جنون شیفته کسب قدرت رجوی وکین برعاشقان [2018 Jul] 
*گرازهای شهردار! گورهای طوقیان سربدار درهم شکستنی نبود ونیست  [2018 Jul] 
*« طوقیان سربدار۶۷» زنجیرناپذیران سلول دژم [2018 Jul] 
*چرخه مرگ و پدیده های کسب وکار مافیایی زوج رجوی [2018 Jul] 
*عکس ۲۰۰ تن ازافرادی که با فریب ونیرنگ زوج رجوی به اشرف کشاندند [2018 Jul] 
*رجوی بیش از۱۰۰۰ تن را با نیرنگ و وعده شغل، پول، کیس پناهندگی، زن وخوشگذرانی… به اشرف کشاند [2018 Jul] 
*روشنگری با استناد به سخنان رجوی وسازمان،‌ از دروغ های مریم درویلپنت  [2018 Jul] 
*حقیقت‌ مانا- گزارشی به سه نسل- خطاب به رجوی [2018 Jun] 
*خروج امریکا ازبرجام بسود، یا به زیان مردم ومقاومت؟  [2018 Jun] 
*فراخوان تحقیقات به مریم رجوی، بیش از۱۰۰ خودکشی و قتل درمجاهدین [2018 May] 
*ترامپ، مریم سلامت می کند – کُرنش نثارت می کند [2018 May] 
*پدیده مافیایی قاچاق انسان در مجاهدین [2018 Apr] 
*پدیده استخدام مزدور توسط رجوی – بعنوان اعضای ارتش آزادیبخش «ملی؟» [2018 Mar] 
*خبرفوری به مردم و مریم رجوی ( بازتاب انتشار خبرمهدی افتخاری … را کشتند) [2018 Mar] 
*مهدی افتخاری ( فرمانده فتح ا لله - فرمانده و طراح پرواز بنی صدرورجوی به پاریس) را کشتند [2018 Mar] 
*“مرد قیچی بدست “( شبحی در سایه می چرخد )  [2018 Mar] 
*فرارازدست مجاهدین ومریم رجوی درآلبانی؟ موسی دامرودی وغلام رضا میرزایی [2018 Mar] 
*خودکشی دخترجوانی بنام سمانه بزرگان فر درتشیکلات مریم رجوی درآلبانی [2018 Mar] 
*استیصال و شکست خامنه ایی وذلالت وکینه توزی مریم رجوی ازشکوه دختران انقلاب [2018 Mar] 
*حرمسرا، رقص رهایی [2018 Mar] 
* “سرکش تر از ستاره منم” [2018 Mar] 
*پیام به خانواده ها درنوروز۹۷(وضعیت رقت انگیزاعضای مجاهدین درآلبانی) و عکسهای اختصاصی [2018 Mar] 
*«منظومه تقویم سال » ۱۳۹۱ [2018 Mar] 
*ولایت عقیدتی رجوی ، جعل وتحریف نص صریح آیات قران ونهج البلاغه وسنّت پیامبران [2018 Mar] 
*من هر روزتکه پاره میشوم، هرروز، مث امروز [2018 Feb] 
*امریکا پیگیر یک خلبان اف ۵ ویک شهروند ناپدید و سربه نیست شده بدست رجوی [2018 Feb] 
*سه عکس وچند خاطره ازفوتبال و زندان و اشرف وآلبانی [2018 Feb] 
*لیست اسامی کشته شدگان زیر شکنجه و سربه نیست کردن زندانیان سال۷۳ بدست رجوی [2018 Feb] 
*علیرضا طاهرلو، از چاله خمینی تا سیاهچاله رجوی [2018 Feb] 
*لیست و عکس بازجویان و شکنجه گران زندانهای سال۷۳، تحت عنوان پروژه رفع ابهام [2018 Feb] 
*کتاب‌های سیامک نادری [2018 Feb] 
*فضاحت موضعگیری مریم رجوی درباره دختران وزنان آزاده بی روسری [2018 Feb] 
*عکسها، ازابعاد دستگیرها سخن می گویند [2018 Feb] 
*عکس‌های زندانیان سال ۷۳ در زندان‌های رجوی و قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*اسامی بیش از ۴۰۰ تن از زندانیان پروژه رفع ابهام سال ۷۳ در زندان‌های رجوی در قرارگاه اشرف [2018 Jan] 
*بمناسبت پیام آقای اسماعیل وفا یغمایی به رجوی – فتوای فحّاشی رهبری: رمال نویس [2018 Jan] 
*آقا وخانم رجوی! چرا آمارمرگ ومیر مجاهدین درآلبانی، سه برابرآماری است که که درعراق تحت محاصره پزشکی است؟ [2018 Jan] 
*تلاش رجوی برای جلب رضایت دولت امریکا برگزاری رژه نمایشی مجاهدین پس ازارائه طرح عملیات سرنگونی [2018 Jan] 
*مذاکرات رجوی با ژنرال پترائوس وارائه طرح سرنگونی رژیم [2018 Jan] 
*خروش زنان [2018 Jan] 
*روشنگری از چند نمونه ازجعل و دروغ و ترفند توزیع عکس و شعارنویسی بنام رهبرمقاومت! [2018 Jan] 
*هشدار! به جعل وترفند ویدئویی مجاهدین، برای کشاندن تظاهرات مردم به مبارزه مسلحانه  [2018 Jan] 
*خروش مردم- شیادی مضحک روحانی- بورشدن رجوی [2018 Jan] 
*مریم ومسعود رجوی! رو در روی مسیح وکالم انجیل - درسه پرده [2017 Dec] 
*جوابیه آقا وخانم رجوی! و پشت پرده ها [2017 Dec] 
*روشنگری در مورد جنایات رجوی: درخواست تشکیل هیئت تحقیق پزشکی وپلیس جنایی [2017 Dec] 
*آقای وخانم رجوی! شما بگین! من چی بگم؟ شما بگین، من چه بنویسم؟! [2017 Dec] 
*اقدامات مریم و مسعودرجوی قبل وپس از مبادرت به قتل درلیبرتی [2017 Dec] 
*« گاه آنقدر خشمگینم که ...»  [2017 Dec]