PEZHVAKEIRAN.COM آقای عالی پیام ، شوربختانه خودتان! جدی نگرفتید
 

آقای عالی پیام ، شوربختانه خودتان! جدی نگرفتید
مهرداد زبردست

آقای عالی پیام ،سلام
قبل از هر چیز باید بگویم که سالها تقریبا تمامی  اشعار زیبایتان را شنیده ام و  مواضع دلیرانه تان را در داخل ایران همیشه تحسین نموده ام.
 بسیار خوشحال شدم که رژیم کثیف خامنه ای نتوانست در هنگام جنبش خیره کننده اخیر شما را دستگیر نماید.وقتی نیز که شنیدم که مجبور به ترک وطن گشته اید باز شادمان گشتم.هر چند می دانم که دوری از وطن بسیار برایتان درد اور است ولی برای ما ایرانیان بسیار درد اورتر بود اگر دوباره به زندان می افتادید و جانتان در خطر می افتاد.
هر چند من نیز همچون میلیون ها نفر ایرانی در داخل و خارج از کشور تنها امیدم به شاهزاده رضا پهلویست و هر چند می دانم که شما به دنبال یک انقلاب به رهبری افقی ! خود نوجوانان و جوانان در صحنه مبارزه هستید و یک رهبری سرتاسری عمودی را قبول ندارید، ولی من نه تنها هنوز به شما احترام می گذارم بلکه اکثر مواضع شما را با دقت دنبال می نمایم.
شما در ضمن یک سری پیام ها ی بسیار مهم تحت عنوان..جدی بگیریم...دارید که ۹۰٪ ان، هشدارهایتان به هموطنان در مورد حیله ها/دام ها/دسیسه های رنگارنگ رژیم منحوس خامنه ای ، با اعوان و انصارشان می باشد.
با کمال تاسف باید عرض کنم که خودتان در مورد درگیری اخیرتان با شاه الهی ها ! ابدا ....جدی نگرفتید! و باعث شادمانی فراوان رژیم جنایتکار اسلامی شدید که همین چند روز پیش ، ۳ جوان ایرانی را به دار اویخت و همه ما را خشمگین و داغدار نمود.
من همین چند دقیقه پیش گزارشتان را در مورد حمله ۵-۶ نفر شاه الهی ها مشاهده نمودم و واقعا از شما نا امید گشتم.از شما به عنوان یک شاعر سرشناس، یک روشنفکر هوشیار، یک مبارز با تجربه ، که بهترین ها را برای ایران و ایرانیان می خواهد و حاضرست شجاعانه جانش را نیز به خطر اندازد بسیار بیشتر انتظار می رفت.
وقتی کسی گزارش اخیرتان را مشاهده می نماید و نتیجه گیری عجیب و کاملا نادرستتان را در مورد هواداران شاهزاده رضا پهلوی می شنود به این نتیجه می رسد که شما بیش از انکه به عنوان یک روشنفکر مبارز که  داغدار و خشمناک ازجنایت اخیر رژیم است، هدفش افشا نمودن هواداران رضا پهلویست!.
آقای عالی پیام!
خودتان می دانید که حداقل ۴۰۰ هزار نفر در خارج از کشور جرات نمودند که از شاهزاده رضا پهلوی حمایت امضایی نمایند و خودتان خوب می دانید که در یک رای گیری عادلانه ، میلیونها نفر با تحلیلی بسیار عینی و عاقلانه، به ایشان رای خواهند داد، لذا فرقه نامیدن ها، مین نامیدن ها! توهینی اشکار به میلیون نفر ایرانی می باشد.
به گفته خودتان تعداد شاه الهی هایی که متاسفانه با رفتار نا پخته خودتان به شما حمله ور گشتند حدود ۲۰ نفر بود ودر فیلم خودتان نیز اشکار است که ۶-۷ نفر مثل حزب الهی ها شما را مورد هجوم  قرار دادند.
چرا فکر می کنید و نتیجه هم می گیرید که میلیون ها نفر دیگر از هواداران رژیم پهلوی نیز چنین برخوردی خواهند نمود؟..ایا این توهین و بی انصافی اشکار نیست؟
شما وقتی متوجه شدید که چند نفر وحشی/هتاک/مشکوک! قصد درگیری با شما را دارند چرا بجای سکوت به درگیری لفظی پرداختید و شروع به فیلم گرفتن نمودید؟.ایکاش حداقل کمی از برخورد هوشمندانه و سکوت  مهندس بازرگان در برابر توهین ها و هجوم غفاری ها/موسوی تبریزی ها می اموختید.
یادتان رفته بود که ایرانیان داغدارند؟...ایا با این افشا گری! نمک به زخم هموطنانتان نپاشیدید؟....ایا صدای خنده های دژخیمان را نشنیدید؟
ایا واقعا خود را سبک نکردید؟
چرا اجازه دادید که با ابروی اپوزوسیون بازی شود؟
شما باید این روزها شعری زیبا برای التیام دلهای ازرده هموطنانتان می سرودید نه انکه با کلمات بسیار موهن ، در عکس العمل خام نسبت به توهینات و هجوم چند شاه الهی، تمامی  سلطنت طلبان را به مسخره بگیرید!
اقای عالی پیام.......باور بفرمایید که گزارش و تحلیل مصورتان مرا بسیار نا امید نمود..........اگر بقیه روشنفکران نیز  هم مثل شما عمل نمایند، این رژیم بی گمان سالها ماندنی خواهد بود.
برای شما، برای خودم، و برای هموطنان اسیر خود، بسیار متاسفم.
 
...........لطفا جدی بگیریم!
 
 
دکتر مهرداد زبردست
 
 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب مهرداد زبردست در سایت پژواک ایران 

* حزب الهی ها و عطااله مهاجرانی ها حتما درست می گویند، ولی؟  [2023 May] 
*آقای عالی پیام ، شوربختانه خودتان! جدی نگرفتید  [2023 May] 
*حتی عطااله مهاجرانی و چپی ها هم فهمیده اند که شاهزاده تنها الترناتیو است  [2023 May] 
* شاهزاده رضا پهلوی، ایکاش جای شما بودم   [2023 Apr] 
*سخنی با عباس میلانی در مورد ایرج مصداقی ها  [2023 Apr] 
* نکاتی مهم در پهنه های سیاسی، تاریخی و فرهنگی ایران   [2023 Mar] 
* تو سری خوردن خامنه ای برای قبول عدم تخاصم با عربستان  [2023 Mar] 
*من ترور شیمیایی می کنم،جنایت می کنم. پس واقعا هستم.شما چطور؟  [2023 Mar] 
*مناظره زنده ایرج مصداقی با عبدالکریم سروش  [2023 Feb] 
* اقای عبدالکریم دباغ: مردم سالهاست که بی شرمی عریانتان را نظاره گرند!  [2023 Feb] 
*فاضات شاگرد ممتاز چپ ایران ،حسن حسام! در مورد پهلوی ها  [2023 Jan] 
*خامنه ای اسوده باش..چرا که اپوزوسیون در خواب است  [2023 Jan] 
*ذوق زدگی زودرس اکبرگنجی از جمع کردن جنبش توسط رژیم خامنه ای  [2023 Jan] 
*اقاعالی پیام با پیام های خالی از واقعیت!  [2022 Oct] 
* خامنه ای دستور انقراض حکومت اسلامی را داد  [2022 Oct] 
*سوسیالیست عاشق پوتین و نعلین!  [2022 Oct] 
*فراخوان شاهزاده رضا پهلوی از مردم ایران برای راهپیمایی اعتراضی در سراسر ایران  [2022 Sep] 
*در باره احسان طبری، بییسوادی و دروغگویی فرخ نگهدار و اشکهای ابتهاج!  [2022 Sep] 
* چرا با عطااله مهاجرانی در هر دو مورد موافقم؟  [2022 Aug] 
*عشق من به ابتهاج ،شاعری ناب..ولی بلحاظ سیاسی بسیارناعادل و متوهم  [2022 Aug]