استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء
ایرج شكری

جست و خیزها و دست افشانی و پایکوبی در 9 دی به مناسبت آنچه اسمش را «حماسه 9 دی» گذاشته اند مربوط  است به جناح هار و عناصر حزب اللهی و بخشی از عناصر عقب مانده و نادان که سیاهی لشکر حمایت از «رهبر» را تشکیل می دهند. تظاهرات  دولتی 9 دی را در سال 88 رژیم ولایت فقیه برای خنثی کردن و ترمیم کردن آثار ضربه تظاهرات مردم در روز عاشورا (در 6 دی براه انداخت) که مردم ضمن درگیری با نیروهای سرکوبگر، در آن شعارهایی چون دیکتاتور، مرگ بر خامنه ای و«این همه لشکر آمده/ علیه رهبر آمده» دادند.

https://www.youtube.com/watch?v=IMCCh5Q4d40

 امسال البته جناب رئیس حقوقدان دولت «تدبیر و امید»،با تجلیل از «حماسه 9 دی»، نشان داد که از در دریدگی و بیشرمی و اتهام ناروا زدن به خادمان بلند پایه دیروزی ومغضوب نظام برای حفظ موقعیت خود در دستگاه ولایت فقیه، چیزی کم از، عربده کشهای جناح غالب ندارد، همچنان که سید محمد خاتمی مغضوب و ممنوع التصویر و ممنوع المصاحبه، زمانی که رئیس جمهور بود، وقتی لاجوردی جلاد به هلاکت رسید، با تجلیل از خدمات او به نظام، دنائتی طراز یک حاکم شرع و یک آمر کشتار زندانیان سیاسی را به نمایش گذاشت. در نمایشات و اظهار وجود کردنها و مهمل گویی های به مناسبت «حماسه 9 دی» امسال، سرتیپ اسماعیل فرزاد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی («خاتم الانبیاء) ارتش، پیام تبریکی به مناسبت سالگرد «حماسه 9 دی» به جوانان فرستاده است، کاری که از ارتشی ها دیده نشده و نباید هم از آنها سربزند.

متن پیام لبریز است از ستایش از مقام ولایت و رهبری و آمادگی برای جان فشانی در راه حفظ آن! که قابل درک است و می شود فهمید که در این رژیم گند گرفته استبدای فرد محور فرقه ای، که شعار «جانم فدای رهبر» روی حمایل بر شانه گارد احترام انداخته شده است، زیر دستان و تحت امرها اگر دم به دم نسبت به رهبر اعلام وفاداری نکنند، ممکن است از سوی دستگاه ضد اطلاعات یا «حفاظت اطلاعات» و نمایندگی ولی فقیه برایشان پرونده سازی بشود. اما آنجا که سرتیپ اسماعیلی در پیام خود اعتراضات مردم علیه تقلب بزرگ انتخاباتی با مدیریت شورای نگهبان را که حاصلش ریاست جمهوری مجدد محمود احمدی نژاد بود با تمام فسادها و غارت ثروت ملی و مشکلاتی که برای مردم و گشور ببار آورد، مورد حمله قرار داده است و آن را «توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی و نوکران دست آموز آن » دانسته، این قرار گرفتن در نقش کسانی چون حسین شریعتمداری منفور و اتهام زدن به میرحسین موسوی و کروبی و توهین به مردم معترض (مردمی که وقتی احمدی نژاد آنها را «خس و خاشاک» نامید، تودهنی ها سنگینی دریافت کرد) است که او برای بیشتر جلوه کردن اعلام مریدی به خامنه ای بیان کرده است.

فرستادن چنین پیامی بی تردید از خیالات و آروزهای جاه طلبانه و مقام پرستی ناشی می شود. او در این پیام از جمله گفته است:«[مردم در 9 دی] وارد صحنه شده و با پشتیبانی و نشان دادن اوج ارادت خود به ولایت فقیه، زیباترین جلوه‌های بصیرت،‌ ولایتمداری و دشمن‌شناسی که حاصل تعلیم و تعلم در مکتب عاشورا و تولی و تبری بود را خلق نموده و به دشمنان این مرز و بوم ثابت کردند که جوانان کنونی این مرز و بوم همچون جوانان نسل اوّل و دوم این انقلاب دوشادوش یکدیگر و با بصیرتی عمیق، آماده اطاعت از فرامین فصل الخطاب ولی امر خود در صحنه حضور بوده و با راهبری ها و هدایت های این سکاندار سفینه انقلاب که همواره با شجاعت و ذکاوت خاص خویش، آن را از میان امواج متلاطم تهدیدات و تهاجمات دشمن به ساحل نجات رهنمون ساخته، نخواهند گذاشت توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خللی ایجاد کنند.».

این آدم فرصت طلب که در مصاحبه هایی که با او شده زیاد «سنگ بسیج» را به سینه می زند و خود را بسیجی نشان می دهد، با این پیام،«استریپتیز»( Striptease) و نمایش عریانی از هویت و بینش پاسدار گونه و مستبدانه وسطح نازل فهم و شعور خود را، در صحنه بزن بکوب و جست و خیز سالگرد«حماسه9 دی» در برابر ایرانیان داخل و خارج کشور ارائه کرده، و کاملا آگاهانه و عنتر وار خواسته نشان بدهد که خوب یاد گرفته و بلد است که «جای دوست، و جای دشمن» را چگونه نشان بدهد و البته با اینکار خواسته است جای خودش را هم که در کنار و پشت سر «برادران» پاسدار و بسیجی است و چسباندن خودش به آنها، همه ببینند. او به حوزه علمیه هم رفت و آمد می کند. در مورد زندگی نامه او آمده است که در 1350 در رودسر متولدشده و در سال 68 دیپلم ریاضی گرفته است و در همان سال در رشته مهندسی تکنولوژی فرماندهی و کنترل، وارد دانشگاه هوایی شده و در سال 1372 با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل و به درج ستوان دومی رسیده است(بنابر این در جنگ شرکت نداشته).

او طی چند سال بعد از  قرار گرفتن در پست های مختلف درسال 1389 « با توجه به هوش بالا و رتبه‌های بالای نظامی در دانشگاه دافوس و اثبات توانایی‌های بالای خود به یکباره از درجهٔ سرهنگ تمام به سرتیپ تمام ارتقای درجه یافت و بنا به پیشنهاد فرماندهی کل آجا و تصویب رهبری، طی حکمی به سمت فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش منصوب شد».یعنی ایشان یک درجه را که در رژیم مهمل جمهوری اسلامی ابداع شده است و آن «سرتیب دوم» است، را پریده و شده سرتیپ تمام. ما اطلاعی از میزان هوش و «توانایی های بالای او» نداریم شاید هم همینطور باشد، اما فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی، عطاالله صالحی دایی ایشان است و اوست که خواهر زاده خود را به عنوان فرمانده پدافند هوایی تعیین و معرفی کرده است و خامنه ای هم حکمش را صادر کرده است.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%84%DB%8C

مساله این است که تاثیرات وجود افراد متملق و «دستمال ابریشمی به دست» به دایره یی که تنها فرد متملق و مقاصد فرصت طلبانه اش در آن قرار دارند، محدود نمی شود.این قبیل افراد، با رفتار و گفتار خودشان،به کلی فضای دستگاهی را که در آن شاغل هستند، برای کسانی که نمی خواهند متملق و دستمال به دست باشند، سنگین می کنند. این به ویژه در دستگاهی که کنترل امنیتی و ایدئولوژیکی شدید رژیم بر آن حاکم است(مثل ارتش)، دیگران را در وضعیتی قرار می دهد که خود را به لحاظ امنیتی در خطر «عنصرمشکوک» و ناراضی ارزیابی شدن حس کنند و شاید کسانی نفع خود را در آن ببینند که برای زیر ذره بین قرار نگرفتن، راه تملق و دستمال ابریشمی دست گرفتن را پیش بگیرند و این ضایعه و زیان می تواند محیط اطراف خود را بیالاید. به ویژه وقتی که «بُز گر» بالاترین مسئول و فرمانده دستگاه باشد .

به هرحال فرصت طلبان و آستانبوسان و متملقان از محصولات دیکتاتوری هستند و دوران خمنیی و نظام درنده ولایت فقیه، رشد انواع آن را در جامعه به همراه داشته است، چنانکه حتی در دوران تصدی وزارت ارشاد توسط مهندس میرسلیم فرومایه، معاون یا سخنگویی از این وزارتخانه  در مکاتبه ای عنوان «معظم له» را برای میرسلیم بکار برده بود(اینطور یادم مانده انتقاد از این مساله در روزنامه ابرار همراه با تصویر نامه درج شده بود). اما خوشبختانه برخلاف ضایعات فرهنگی و اجتماعی عمیق ناشی از عملکرد آخوندهای فرومایه بر پیکر جامعه، اینطور نیست که دیگر هیچ زمین و زمینه یی برای پیدایش محصول دیگری جز این تولیدات سمی و متعفن، زیر سلطه دیکتاتوری نمانده باشد. یک نمونه برای اثبات این مدعا، انزجاری بود که هم از سوی اهل هنر و سینما و هم از سوی گروههای مختلف مردم و جوانان به فیلم «قلّاده های طلا» و کارگردان و بازیگران آن نشان دادند. فیلمی که برای تحریف مساله اعتراضات مردم علیه کودتای انتخاباتی بود. آن فیلم مسخره که کارگردان آن می خواست این دروغ را به مردم اماله کند که تظاهرات و اعتراضات علیه تقلب انتخاباتی، طراحی شده در خارج و با همکاری سرویس های اطلاعاتی خارجی و «منافقین»اجرا شده و شرکت کنندگان در آن هم از همجنسگرایان و «منافقین» و هدایت شده از سوی سرویس های اطلاعاتی خارجی بوده اند!

خود محوری بینی و تکّبر زیاد، خرّیت زیاد ببار می آورد. چطور ممکن بود مردمی که خود می دانستند به چه چیز اعتراض کرده اند و چرا، خودشان را آلت دست بیگانه بدانند؟ ابولقاسم طالبی حرامزاده کارگردان فیلم که یک هرزه وزارت اطلاعاتی است، مدعی بود که مطلقا فیلمش سفارشی نبوده و هیچ کمکی هم از دولت(احمدی نژاد) دریافت نکرده است. اما چندی بعد از بیان این ادعای او در مصاحبه یی، شمقدری رئیس سازمان سینمایی وزارت گند گرفته ارشاد اسلامی به صراحت گفت که یک میلیارد تومان برای تهیه آن به کمک کرده است. یکی از بازیگران آن فیلم(امین حیایی) چندی بعد از نمایش آن فیلم در مصاحبه یی نالید که بعد از بازی در آن فیلم دیگر کاری(از سوی کارگردانان دیگر) به او داده نمی شود. هنرپیشه دیگر آن هم که عنصر معلوم الحالی است چنان منفور است که خیلی از هنرمندان سینما حاضر نیستند در کنار او در فیلمی ظاهر شوند. یک اتفاق را - که فکر می کنم این سرتیپ جوان  جویای مقام خوب است به خطر بسپارد تا از احتمال از هول هلیم در دیگ افتادن و بورشدن در آینده در امان بماند-  یاد آوری می کنم و آن اتفاق مربوط به همین سه  چهار ماه پیش(نیمه مهر) است. عزیز جعفری نادان، فرمانده سپاه، در سخنانی در چهار محال و بختیاری،« جنگ تحمیلی هشت ساله، دوم خرداد[76]، فتنه هشت ماهه سال 88 و فتنه بزرگ هسته‌ای » را چهار فتنه بزرگی نامیده بود که از نظر او آمریکا طرّاح و مسبب آن بوده است.

این حرف او را گرایش متمایل به «اصلاح طلبان» درون رژیم و روحانی زیرذره بین قرار دادند و سایت تدبیر وابسته به رئیس جمهور رژیم در یادداشتی با انتقاد از این اظهارات، پیام ستایش آمیز و لبریز از رضایت خاطر خامنه ای از چگونگی برگزاری انتخابت 2 خرداد 76 را برای رو کم کنی فرمانده پرحرف و نادان سپاه، ضمیمه یادداشت مربوطه کرد* و سایت سپاه چاره را در آن دید که آن جملات که غلط زیادی فرمانده سپاه در آن آمده بود را، از متن منتشر شده در سپاه نیوز حذف کند. بنابر این، این سرتیپ حزب اللهی ارتش، بهتر است با آن «مسلمانی» و ولایتمداری کمی هم شعور(سعی کند پیدا کند) و انصاف همراه کند تا از صدمات غلط های زیادی در امان بماند.

http://www.tadbirkhabar.com/political/83707 *

ارتشی که خواهد ما و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که محو خواهد شد.

آنچه روشن است این است که در آینده و با استقرار دموکراسی در ایران کشور ما هم به ارتش نیاز دارد و کشوری با وسعت ایران و با موقعیت جغرافیایی و منطقه ای حساس، حتما به ارتشی حرفه ای با بزرگی متناسب با وسعت کشور و با سلاحهای مدرن نیاز دارد، این هم روشن است که ما نیازی به «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» که وظیفه مهم و درجه اولش سرکوبی و بگیر و ببند منتقدان این رژیم مستبد ضد ایرانی لعنتی مذهبی است، نداریم. سپاه پاسداران باید برچیده شود، به هر طریقی که شده، و برچیده خواهد شد. توصیه من به آقایان فرماندهان ارتش و نیز آنان که بعد از انقلاب وارد ارتش شده اند، این است که سرباز ایران زمین و در خدمت میهن و مردم ایران باشید. کشور ایران یک واقعیت تاریخی است با سابقه و ریشه چند هزار ساله .فرمانروایانی بر این سرزمین و مردم آن حکم رانی کرده و رفته اند. ایران و مردم ایران توفان ها و مصائب زیادی از سر گذرانده و پایدار مانده اند.

با کشتن شاه مستبد قاجار و انقلاب مشروطه، به دوران استبداد قاجاری پایان داند و به دوران استبداد پهلوی با انقلاب سال 57- که البته خمینی آن را«ملاخور» کرد. مردم ایران به این استبداد ضد ایرانی و جنایتکار مذهبی هم سرانجام پایان خواهند داد. اکثریت مرم ایران مسلمانند و از قرنها قبل از پیدایش دار و دسته خمینی، هرکس بنا به باور و برداشت خودش مسلمان بوده است. خمینی با آن افکار منحط جبّارانه اش در سخنرانی 3 خرداد 58(مندرج در کیهان 5 خرداد 58)* که گفت:«اسلام یعنی آخوند، روحانییین و اسلام در هم مدغمند»*، روشی پیش گرفت که هم دین مردم را آلوده به همین کثافاتی کرد که از سیما و سخن و رفتار آخوندهای ریز و درشت و پاسدارانش می بارد و هم روح بخشی از مردم مذهبی را با گسترش خرافه و اوباش گری و رفتارهای ناشایستی که

امروز هم در مقلدان و مریدان ولی امرمسلمین دیده می شود، مسموم و تباه کرد.

* http://iradj-shokri.blogspot.fr/2015/06/58-58.html

 کسانی که دوران استبداد آریامهری و رعب ساواک او را دیده اند، بیاد دارند که ساواک چنان رعبی گسترده بود که «دیوار موش داره موش هم گوش داره»، همه را به احتیاط در انتقاد کردن از عملکرد رژیم وا می داشت. اما دیدیم که رعب و توّحش ساواک نتوانست مانع از آن شود فرزندان دلاور ایران زمین علیه نظام قدر قدرت تا دندان مسلح شاه، سلاح بدست علیه او بپا خیزند و به آن ضربه بزنند و دلهای مردم ایران را از شور و شوق قابل تحقق بودن رسیدن روز سرنگونی رژیم و کیفر دادن عُمّال جنایتکارش لبریز کنند. شاه با تکیه بر ساواک و پلیس و ارتش تا سال 56  و حتی اوائل سال 57 گمان می برد اعلیحضرت قدر قدرت است و هیچ خللی به سلطنتش وارد نخواهد شد. اما پخش تلویزیونی تظاهرات 13 آبان در دانشگاه (که با فشار کارکنان اعتصابی تلویزیون عملی شد) و نشان دادن شلیک ارتش به سوی شرکت کنندگان در تظاهرات- که مثل نفتی بود که روی آتش بریزند-، سبب شد که فردای آن آتش ها در شهرها بپا شود، و شاه متکبّر که از بعد از کودتای 28 مرداد با سرکوب و اختناق کمترین اعتراض و انتقادی را در نطفه خفه می کرد،صدای انقلاب مردم را شنید و از مردم فرصت خواست و قول داد که دیگر غلطهای گذشته تکرار نخواهد شد، اما دیر شده بود. مردم، مردم تحقیر شده طی سالیانی به درازی ربع قرن از 28 مرداد 32 تا سال 57 تشنه انتقام سرکوبی ها و تحقیرها و امیدهای بباد رفته شان بودند. با سرنگون شدن رژیم آریامهری، و با اجرای احکام شرع به فرمان خمینی، کارگزاران و فرماندهان ارتش شاهنشاهی امکان برخورداری از محاکمه عادلانه را نیافتند و «تر و خشک» با هم سوختند. پس آقایان ارتشی، سعی کنید کار خودتان را بکنید و سرباز ایران زمین باشید. ولایت فقیه محکوم به برچیده شدن و نابودی است. سعی کنید سربازان ایران باشید و حفظ میهن از دشمن و خدمت به مردم را وظیفه خود بدانید. مصیبت بار بودن ارتشی که«جانثار» شاهنشاه بود و نیروهای زبده اش مثل نوهد  و گارد جاویدان را برای سرکوب کردن تظاهرات و اعتراضات دانشجویان بکار می گرفت، را ارتش تجربه کرده است، سرباز و «فدایی»ولایت فقیهی که این همه مورد نفرت بخش بزرگی از مردم ایران به ویژه جوانان و دانشجویان و کارگران است، نه تنها افتخاری ندارد بلکه نشانه خرفتی و عقب ماندگی و بیگانه با مردم بودن است. به ویژه آن که ارتش و ارتشی ها، در طول جنگ و سالیان گذشته، فشارها و تبعیض تحمیل شده از سوی سپاه و نیز فشار روحی مربوط به تحریف حقایق جنگ و بی عدالتی در مورد ندیده گرفته شدن جانفشانی های ارتشیان در جنگ و عدم امکان اظهار نظر و شرح حقایق و واقعیت آنچه که رخ داده، به مردم را هم تحمل کرده اند. درسخن گفتن متین باشید و بگذارید رجز خوانی های ابلهانه و مهمل گویی، در انحصار فرماندهان سپاه و امثال جعفری و سلامی و فدوی بماند. خصوصا وارد تهمت و افترا زنی در جنگ جناحی و سگ دعواهای باندهای رژیم نشوید. به خاطر بسپارید که  سرباز ایران هستید و باید در خدمت مردم و میهن باشید و بر اساس این نقش، دانش خود و توانایی ها ارتش را را بالا ببرید.

*************************** 

توضیحات و اطلاعاتی در مورد سرتیپ فرزاد اسماعیلی و سرلشکر عطاالله صالحی

 اول، بدنیست یاد آوری کنم که پدافند هوایی درسال 1387 از نیروی هوایی جدا و به شکل یک سازمان مستقل مثل سه نیروی دیگر(زمینی، هوایی، دریایی) در آمده است و اکنون ارتش دارای چهار بخش است(زمینی، دریایی، هوایی، و قرارگاه پدافند هوایی). اگر چه در ویکی پدیا و از قول سرتیپ خلبان احمدمیقانی اولین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی آمده است که:« تمام سامانه‌های متعلق به پدافند هوایی کشور از جمله رادارها، دستگاه‌های جمع‌آوری اطلاعات، آتشبارهای موشکی با بردهای بلند، متوسط و کوتاه و سامانه‌های توپخانه‌ای پدافندی تحت کنترل قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا خواهد بود» اما این به آن معنی نیست که موشکهای سپاه هم تحت کنترل این قرار گاه است. قرارگاه اطلاعات کنترل آسمان کشور را به تفکیک به هر قسمت می دهد، این را خود همین اسماعیلی در یک مصاحبه یی(گمانم بعد از ادعای مربوط به سرنگون شدن یک پهباد اسرائیلی که قصد نفوذ به حریم منطقه هسته ای نطنز را داشت، توسط سپاه پاسداران در اوائل شهریور 93) گفت.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930602001447

. بنابر این قراگاه به سپاه اطلاعات لازم را می دهد موشکهای سپاه و کلا سکوها و پایگاههای موشکی آنها در اختیار خودشان است و نمی تواند در اختیار قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء باشد.

 در شرح چکونگی فرمانده کل ارتش شدن عطا الله صالحی، دایی فرزاد اسماعیلی آمده است صالحی « سال ٨٢ بازنشست شده بود، و قصد داشت بقيه عمر خود را صرف خدمت در حرم امام رضا(ع) كند، به مشهد رفت و خادم حرم شد، نوروز سال ٨٤ مقام معظم رهبري طبق سنت هر سال روز اول عيد را به مشهد رفته بودند، در صحن امام خميني(ره) به طور اتفاقي با امير صالحي روبه رو مي شوند، رهبر معظم مي پرسند صالحي چه عجب؟ امير صالحي كه لباس مخصوص خدام را بر تن داشت مي گويد اقا بازنشست شدم و خادم امام رضا(ع) شده ام، مقام معظم رهبري مي فرمايد آفرين، بعد از تعطيلات بيا پيش من كارت دارم» صالحی 5 فرودین پیش خامنه ای می رود و خامنه ای به او می گوید« سرلشكر سليمي از من خواسته تا يكي ديگر را جايگزين او كنم، من هم قصد دارم تورا تعيين كنم»، صالحی پاسخ می دهد که تصمیم دارد دوران بازنشستگی را «در خدمت امام رضا باشد» و خامنه ای در جواب می گوید« ارتش جمهوري اسلامي هم متعلق به امام رضا (ع) هست اصلا كل كشور مال ايشان هست همه ما خادم ثامن الائمه هستيم، طبق قانون، فرماندهي كل قوا تو را به خدمت فرا مي خواند!» خامنه ای به او ارتقاء درجه می دهد و اورا فرمانده کل ارتش می کند و با این حساب ایشان ده سال است در این سمت است. عجیب است که خامنه ای آدمی مناسب تر از و برای فرماندهی کل ارتش در طول این ده سال و نیز مناسب تر از سرلشکر فیروز آبادی برای ریاست ستاد فرماندهی کل قوا پیدا نکرده است و این را هم نمی شود فهمید که با این که درجات سپهبدی و ارتشبدی هم برای نیروهای مسلح پیش بینی شده، چرا افراد متعدی از نظامیان از جنگ به این طرف در درجه سرلشکری مانده اند. صالحی سال 1346 وارد ارتش شده است. در احولات ایشان این هم آمده است که « ايشان هم اكنون هم خادم حرم رضوي هستند، و دعاي كميل را هر از چندگاه در حرم مي خوانند». خوش به حال این مردم با این فرمانده کل ارتش اهل دعا و خادم ثامن الائمه!

 http://www.guilanbarkhat.ir/index.php?mod=content&met=content_more&id=19724

این جناب صالحی در زمان اعتراضات علیه کودتای انتخاباتی برای موضع گیری در برابر «جریان فتنه» و نشان دادن آستانبوسی ولایت حرفی زد که یک نوع افشاگری یا اطلاع رسانی ناخواسته در آن بود و آن این بود که گفت:«وقتی در پادگان‌ها می‌رفتیم و می‌دیدیم که به عنوان مثال عکس سران فتنه در اتاق‌های برخی از سربازان است به آنها نمی‌گفتیم که آن عکس را پاره کنند، بلکه به مسئول عقیدتی ـ سیاسی می‌گفتیم که سعی کنید از دل‌های آنها این موضوع را بیرون کنید تا خود عکس‌ها را پائین آورند». او که در برابر واحد های امر به معروف و نهی از منکر سخنرانی می کرد، تملق گویی ها و حرفهای آخوند پسند زیادی در آن سخنرانی گفته است که نشان می دهد که آدم کم دانش و و فرصت طلبی است. او برای این که سفت و سخت بودن وفاداریش به مقام ولایت را نشان بدهد گفته بود«من در تمام جلسات این موضوع را گفته‌ام و در اینجا نیز تکرار می‌کنم هیچ کس نباید نگاه ملایمت آمیزی از ارتش در برابر فتنه احساس کند»

http://aftabnews.ir/vdcizwazyt1azq2.cbct.html 

به نظر می رسد ایشان که با صیاد شیرازی سابقه دوستی داشته و بنا بر ادعا در زمان شاه همراه او در «داخل ارتش علیه شاه مبارزه می کردند»! در تربیت و ساختن شخصیت خواهر زاده و حس «جهت یابی» او نقش موثر داشته است.

 

* زندگی نامه سرتیپ فرزاد اسماعیلی در لینک زیر

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%84%DB%8C

پیام سرتیپ اسماعیلی در سالگرد 9 دی:

http://www.yjc.ir/fa/news/5443753

نظرات تنی چند از مقامات نظام در سالگرد 9 دی امسال:

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/515503

 

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۶ ژانویه ۲۰۱۶ 

http://iradj-shokri.blogspot.fr

 

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی) [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی  [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی  [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود  [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان  [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش  [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب  [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا  [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏ [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای  [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند  [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏ [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود  [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه! [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰ [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج  [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ  [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏  [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها  [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰ [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی  [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟ [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن  [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد  [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ  [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏ [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏ [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی  [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن  [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین  [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها  [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه  [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب  [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟ [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92 [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر  [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی  [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.  [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است. [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است  [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟ [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام  [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.  [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست  [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط  [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد  [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه  [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت» [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2 [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف  [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟ [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود  [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟ [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی» [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری  [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون» [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت  [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم  [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم  [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان  [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله  [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز  [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی  [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟» [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده  [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور  [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف  [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین  [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟  [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم  [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه  [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد  [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم  [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات  [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد  [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و... [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر  [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام  [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ... [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه ! [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی  [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت» [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر  [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ» [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی» [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود  [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن  [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر  [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»  [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران  [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»  [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و... [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی  [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند  [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم  [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد  [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز  [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست  [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»* [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی  [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین  [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3) [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)  [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)  [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری  [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها  [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان  [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود  [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد  [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند  [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی  [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها  [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران  [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰ [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن [2008 Apr]