سلیمی حقوقدان! شورای نگهبان: همه چیزمان به همه چیزمان می آید
 

سلیمی حقوقدان! شورای نگهبان: همه چیزمان به همه چیزمان می آید

 مسئولین سابق دادگاه ویژه روحانیت الآن چه می کنند؟

رئیس سابق دادگاه ویژه روحانیت غلامحسین محسنی اژه ای الان دادستان کل کشور است. محمدابراهیم نکونام دادستان سابق دادگاه ویژه روحانیت تهران الان رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی است. محمد سلیمی قاضی شرع سابق دادگاه ویژه روحانیت، رئیس فعلی شعبه 31 دیوان عالی کشور از سوی صادق لاریجانی یکی از پنج حقوقدانی! است که برای انتخاب سه حقوقدان شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است. مجلسی که روح الله حسینیان معاون سابق وزارت اطلاعات و یار وفادار سعید امامی از نمایندگان آن است.


محسنی اژه ای و سلیمی و نکونام ارکان محاکمه عبدالله نوری، محسن کدیور و سید محمد موسوی خوئینی ها و دهها روحانی منتقد دیگر بوده اند. محمد سلیمی که در ماموریت جدیدش به حقوقدانی شورای نگهبان می رود همان است که گفته بود که من حاضرم حکم اعدام آیت الله منتظری را برای رضایت مقام معظم رهبری صادر کنم. ایشان بعد از این رشادت به ریاست یکی از شعب دیوان عالی کشور منصوب شد. در میان زندانیان سیاسی اوین وی به شرارت و صدور احکام بی ضابطه مشهور است. میزان اطلاع سلیمی از علم حقوق در حد اطلاع وی از حقوق آخر ماه است!

این حکایت "همه چیزمان به همه چیزمان می آید" تناسب محسنی اژه ای و نکونام و سلیمی و حسینیان است. باید منتظر صدور احکام فقهای جدید شورای نگهبان از سوی آقای خامنه ای باشیم.

 

سال بسال دریغ از پارسال

منبع:جرس


فهرست مطالب  در سایت پژواک ایران