بازداشت یک نوکیش مسیحی توسط نیروهای امنیتی در اصفهان

 

در تاریخ ۳ بهمن ماه، یک نوکیش مسیحی در منزل شخصی خود در اصفهان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ماده ۱۸، “سینا مولودیان”، نوکیش مسیحی در تاریخ ۳ بهمن‌ماه در منزل شخصی خود در اصفهان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

بر اساس این گزارش هشت مامور لباس شخصی که خود را ماموران وزارت اطلاعات معرفی کردند، بدون نشان دادن حکم جلب و با شکستن در خانه این شهروند مسیحی وارد محل زندگی او شده و وی را بازداشت کرده‌اند.

نیروهای لباس شخصی پس از تفتیش خانه، تلفن همراه، کامپیوتر، و تعدادی کتاب و «سی‌ دی» مسیحی را نیز ضبط کرده و با خود بردند.

در این گزارش آمده است که ماموران دستگیر کننده به این نوکیش مسیحی گفتند که “ماه‌ها او را تحت نظر داشته‌اند”. پدر و مادر این نوکیش مسیحی هنگام در هنگام بازداشت حضور داشته و شاهد بازداشت فرزندشان بوده‌اند.

سینا مولودیان چندین ساعت پس از بازداشت با خانواده خود تماس تلفنی برقرار کرد و به آنها اطلاع داده است که در زندان “دستگرد” اصفهان بسر می برد و به زودی جهت تفهیم اتهام به دادگاه منتقل خواهد شد. اما پس از پیگیری‌های فراوان خانواده این نوکیش مسیحی، تاکنون هیچ یک از مقامات قضایی محل بازداشت او را تایید نکرده‌اند.

منبع:پژواک ایران