فرمانده ناجا: مشکل امنیتی در کشور وجود ندارد، مردم از انقلاب و آرمان‌های امام دست نمی‌کشند!

 

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه هیچ مشکل امنیتی در کشور وجود ندارد، گفت: نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی هشیار باشند و هر حرکتی را زیر ذره بین داشته باشند تا نگذارند دشمنان به اهداف خود برسند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد:  مردم عزیز ایران با تمام سختی ها، تحریم ها و تهدیدها دست از انقلاب و آرمان های امام خمینی  بر نداشتند، 40سال از این انقلاب باشکوه می‌گذرد و اگر مروری بر این سال‌ها داشته باشیم، بیشتر متوجه اتفاقات بزرگی می‌شویم که برای کشور پیش آمده است.

وی اضافه کرد: آن‌هایی که فکر می‌کنند با یک سری تحرکات می‌توانند پایه‌های این کشور را متزلزل کنند، جاهل هستند؛ دشمن هر روز نسبت به گذشته پیچیده تر عمل می‌کند ولی اشراف اطلاعاتی و ظرفیت‌های ما نیز افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه امروز هیچ مشکل امنیتی در کشور نداریم، خاطر نشان کرد: ممکن است در یک جایی تحرکاتی وجود داشته باشد ولی اینکه به بن‌بست بخوریم و مشکل را نتوانیم حل کنیم، وجود ندارد؛ در یک جامعه پیشرفته با تنوع قومیت و مذهب ممکن است تخلفاتی ایجاد شود ولی قطعا با آن برخورد و مقابله می‌شود و از این امنیت که در کشور وجود دارد و حاصل خون شهدا است، پاسداری می‌کنیم.

وی گفت: رییس جمهور کم عقل آمریکا که مردم ایران را تهدید می‌کند، باید بداند که روزی مانند رییس جمهورهای گذشته، کنار می‌رود و منفور ملت آمریکا و دنیا می‌شود؛ همچنین پمپئو وزیر خارجه آمریکا 12بند برای براندازی انقلاب تنظیم کرده است که خیال باطلی است، آن‌ها مردم ایران و قدرت نظامی کشور را نشناخته‌اند.

منبع:پژواک ایران