قضاوت با شما
م-ت اخلاقی

 

در سایت "یوتوب" و همچنین در سایت دریچه زرد، سخنی از آقای اسماعیل وفا یغمائی را تحت عنوان"جناح سوّم" مشاهده و تا آخر آنرا شنیدم.از آنجائی که عادت و شیوه ام اینست که تقریبا تا آنجائی که زمان اجازه دهد به اکثر سایتها سر یا سرکی می کشم،از راست راستش گرفته تا چپ چپش(اگر چپی مانده باشد). به سایت"آفتابکاران" یکی از سایتهای اصلی سازمان رجوی هم سری زدم.

در سایت آفتابکاران به مطلبی برخوردم از آقای محمد اقبال برادر خونی(شیری) در حال،وبرادر"خونی-عقیدتی" خانم عاطفه اقبال در مقطع خونین سالهای دهۀ ١٣٦۰ که این برادر و خواهر از دست خمینی ملعون چه رنجها که متحمل نشدند،تحت عنوان " :

« اسلحه خلق ما به سينه خائنان هميشه غرنده باد :پاسخ من به همه خائنان و مزدوران وزارت بدنام در خارجه ».

در این مطلب نوشته شده توّسط برادر خونی خانم عاطفه اقبال ایشان از خواهرش تحت عنوان

و آن خائن ديگر (ماماچه پلید حیوان لیبرتی) " نام برده و یاد شده است .

مطلب آقای محمد اقبال را از سایت آفتابکاران کپی(رونوشت) کرده و در زیر آورده ام(همراه با آدرس منبع) :

 

اسلحه خلق ما به سينه خائنان هميشه غرنده باد :پاسخ من به همه خائنان و مزدوران وزارت بدنام در خارجه:محمد اقبال

 

همانها كه با پشت كردن به مقاومت به جاى رژيم، رهبرى اين مقاومت خونبار و اعضاى آن را نشانه گرفته اند و مى گيرند…

همين شعار ۳۹ سال پيش است

در حالى كه ملت ايران در تماميت خود به حركت درآمده است و مى رود كه تومار ديكتاتورى پليد تروريستى مذهبى حاكم بر ميهنمان را در هم بپيچد، يك خائن (تو اب تشنه به خون) سؤال مى كند «در تجمعات اعتراضی شرکت کنیم یا نکنیم؟» و نظر مى دهد كه هشدار «اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی که قاعدتاً به بولتن‌های محرمانه‌ی امنیتی و اخبار پشت پرده دسترسی دارد… كه دود اين حوادث به چشم [تظاهر كنندگان] خواهد رفت… واقعى است» و « بخشی از شعارهای داده شده در تجمعات مال‌باختگان» را «نیز انحرافی» دانسته و در آخر حرف اصلى خود را براى حفظ نظام پليد ولايت فقيه بالا مى آورد و «نظر» مى دهد كه «در شرایط ایران، هرگونه شعار علیه روحانی و دولت وی انحرافی است و از سردادن آن بایستی شدیداً پرهیز کرد»!!!

و آن خائن ديگر (ماماچه پلید حیوان لیبرتی) سوزش خود را از موضعگيرى هاى دولت آمريكا و رييس جمهور آن، با آنچنان «پيف پيف»ى آشكار مى كند كه بوى گندش همه جا را برمى دارد و برملا مى كند كه سوزشش حتى از سوزش روزمره رژيم كه حسرت دوران مماشات خيانتكارانه اوباما را مى خورد بيشتر است. و همراه با انتشار پستى از يك موضعگيرى كاخ سفيد منتشره در صفحه من (و با عكس و تفاصيل) در صفحه خودش هرچه لوش و لجن در چنته دارد عليه رهبرى مقاومت بيرون مى ريزد و گويى كه با دسته كورها طرف است از جمله عنوان مى كند كه: «دریغ از انعکاس یک ویدئوی خیزش مردم در ایران! » (در صفحات مقاومت!!) «كه تاكنون تا همین چندی پیش تمامی مبارزه شان بر علیه مخالفان خودشان بود» (منظورش مزدورانى همچون خودش و همان خائن اولى يك اسيكزوفرنيك نورسيده ديگر (سیامک نادری) كه همراه با بقيه خائنان لانسه اش مى كنند و ديگر خائنانى است كه اسامى بخشى شان در مقاله «يك اسكيزوفرنى اپيدميك و واگيردار» رفت)، و سپس مجاهدان آلبانى را هدف قرار داده و آنان را «در آلبانی زمینگیر شده» خطاب مى كند.

من البته در همان مقاله اشاره ىى به تهديدات امنيتى در آلبانى عليه مجاهدان اشرفى كرده بودم. امروز هم قريب به ۳۰ شخصيت برجسته آمريكايى جزئىات بيشترى از اين تهديدات و فعاليتهاى عناصر وزارت اطلاعات رژيم در آلبانى را برشمردند كه يادآورى مقدمات حملات به اشرف در دوران اوباما است…

حالا اين پليدكان و خائنان البته كه حق دارند، واضح است كه حق دارند، سخت وحشت كرده اند،

بيشتر بترسيد، بيشتر بلرزيد

روز حسابرسى نزديك است، خيلى نزديك، آن چنان كه ديگر پشيمانى سودى ندارد

سرنوشت مزدوران ساواك رژيم شاه را به خاطر بياوريد، عقوبتى بسيار شديدتر برايتان در راه است

ملت شريف ايران به خوبى سره را از ناسره تميز خواهند داد

تك به تكتان را همچون عناصر گشتاپوى هيتلرى، در هركجاى جهان كه باشيد خواهند يافت تا پاسخگوى خيانتهايتان باشيد

من اسناد اين خيانتها را گردآورى كرده ام و براى اثبات خائن بودنتان در مراجع صالحه، ارائه خواهم كرد

محمد اقبال

http://www.aftabkaran.com/2018/01/04/%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%AD%D9%87-%D8%AE%D9%84%D9%82-%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%A6%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%85%D9%8A%D8%B4%D9%87-%D8%BA%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87/

نتیجه : آقای محمد اقبال از آنجائی که نمیدانم از کجا به او تضمین داده اند که بعد از سقوط جمهوری نکبت اسلامی قرار است"جمهوری دمکراتیک اسلامیش" به حاکمیت برسد، در رابطه با خواهرش همان حکم یعنی اعدام را  به جرم توهین به"امام" ببخشید به ر هبری مسعود صادر نموده است  است که ملا حسنی در رابطه با فرزند ش رشید باز به جرم توهین به رهبری "امام "خمینی .

داستان ملّا حسنی امام جمعه آذرباییجان و اعدام پسرش" رشید" را از زبان خودش در زیر همراه با منبع  در زیر می توان مشاهده کرد(لازم به یاد آوری است که این آخوند رمال در حال جزء اصلاح طلبان است،یعنی هم صفت اصولگرا را دارد وهم اصلاح گرا،مثل این داروهای مو زدای دو کاره که هم مو را از ریشه می کند و هم نرم کننده است)  :

ماجرای اعدام رشید 
پسر بزرگم، رشید با رژیم شاه سخت مبارزه می‏کرد. دوران ستم‏شاهی که در دانشگاه تهران تحصیل می‏نمود، یکی دو بار دستگیر و زندانی شد. قبل از پیروزی، وقتی به ارومیه و روستا می‏آمد، در برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم نماز جمعه‏ی بزرگ‏آباد، تلاش می‏کرد و در فعالیت‏های جنبی آن از قبیل: بیل‏زنی در باغات، شخم زدن، کمک به فقرا و مستمندان می‏کوشید. او پس از پیروزی انقلاب، ناگهان به گروه سیاسی سازمان فدائیان خلق پیوست و از سران آن‏ها شد، به طوری که مسؤولیت شاخه‏ی آذربایجان غربی بر عهده‏ی او بود. خیلی با او صحبت کردم تا در راهش تجدید نظر کند، ولی نکرد. در همان زمان انشعابی در میان اعضای این گروه پدید آمد و به دو گروه اقلیت و اکثریت منشعب شدند و اقلیت‏ها به جمع گروهک‏های سیاسی محارب پیوستند و جنگ مسلحانه بر ضد حکومت اسلامی آغاز کردند. الآن یادم نیست رشید جزو کدام یک از این‏ها شد، ولی به هر حال من احساس خطر کردم. تصمیم گرفتم جلوی فعالیت‏های او را بگیرم. نخست چند بار تذکر و تهدید انجام گرفت، ولی فایده نکرد. آن وقت نماینده‏ی مجلس و در تهران بودم. یک روز رشید هم به تهران آمده بود. جایش را شناسایی کردیم. در کمیته‏ی انقلاب تهران با آیت‏الله مهدوی کنی تماس گرفتم و گفتم یک موردی هست، چند نفر مسلح بفرستد. نگفتم پسرم هست. یکی از محافظان خودم به نام آقای جلیل حسنی را نیز همراه آن‏ها کردم. او از بچه‏های کمیته‏ی ارومیه بود و الآن به تجارت مشغول است. گفتم اگر مقاومت یا فرار کرد بزنید نگذارید فرار کند و اگر هم تسلیم شد، دستگیر کنید و به کمیته تحویل بدهید. آن‏ها رفتند و او را دستگیر کردند. رشید چند روزی در کمیته‏ی تهران بود. بعد برای بازجویی و محاکمه به تبریز انتقال دادند. او چون محل فعالیت‏هایش، استان آذربایجان بود در این شهر محاکمه و به اعدام محکوم شد و بلافاصله حکم اجرا گردید. در مرحله‏ی اول، رشید را به دادستان وقت، حضرت حجةالاسلام سید حسین موسوی تبریزی تحویل داده بودند، او نیز وی را به یکی از دامادهایش که او هم قاضی بود، سپرد و حکم اعدام رشید را او صادر کرده بود. حتی بعد از اعدام جنازه‏اش را هم به ما تحویل ندادند. 
وقتی خبر اعدام رشید را شنیدم، چون به وظیفه‏ی خود عمل کرده بودم هیچ ناراحت نشدم. من در مورد انقلاب با هیچ شخصی ولو پسرم باشد، شوخی ندارم و با هیچ احدی در این مورد عقد اخوتی هم نبسته‏ام. هنوز هم اگر یکی از فرزندانم بر ضد انقلاب و رهبری، خدای ناکرده، فعالیت کند، همان کاری را خواهم کرد که با رشید کردم. حقیقت این است که رشید مستحق اعدام نبود. او جنایتی را مرتکب نشده بود، یا کسی را نکشته بود تنها جرمش این بود که گرایش شدید کمونیستی داشت و این هرگز منجر به اعدام کسی نمی‏شود. حداکثر آن که باید به حبس ابد محکوم می‏گردید. متأسفانه قاضی پرونده، همین طور فله‏ای حکم صادر کرده بود. من آن وقت سرم خیلی شلوغ بود، به مسایل انقلاب در ارومیه و منطقه اشتغال داشتم، از طرفی چون پسرم بود نخواستم موضوع را دنبال کنم، گفتم: شاید سبب سوءتفاهم بشود و بنده معتقد هستم که قرار نیست انسان در این دنیا به همه‏ی حق و حقوق خود دست پیدا کند. یک مقدارش هم باید به عالم آخرت بماند. اگر غیر از این بود که خداوند متعال دستگاه سؤال و جواب، میزان، پل صراط، بهشت و جهنم را خلق نمی‏کرد، بنابراین راه پرییچ و خمی در پیش داریم. بعد از چند سال، خیلی دلم می‏خواست، پرونده‏ی رشید را می‏دیدم و مطالعه می‏کردم، هرچه خواستم امکانپذیر نشد و در اختیارم نگذاشتند. اخیراً شنیدم قاضی این پرونده شدیداً به فقر مالی و گرفتاری‏های دیگر مبتلا شده است، دلم می‏خواهد او را پیدا می‏کردم و از مال و اندوخته‏های شرعی خودم به او کمک می‏نمودم. 

 منابع:
1-خاطرات حجت‌الاسلام حسنی،‌ امام جمعه ارومیه(1384). عبدالرحیم اباذری، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی

http://old.irdc.ir/fa/content/19/print.aspx

 

گفتار آقای یغمائی تحت عنوان "جناح سوّم" را می توان در دو آدرس زیر مشاهده کرده :

 

https://www.youtube.com/watch?v=A-eV7AIqVuM

http://darichehzard.blogspot.ch/

 

قضاوت با شما .

 

م – ت اخلاقی

۲ بهمن ماه ١٣٩٦

۲۲ ماه ژانویه ۲۰١۸

 

منبع:پژواک ایران


م-ت اخلاقی

فهرست مطالب م-ت اخلاقی در سایت پژواک ایران 

*حداقل مجازات حداکثر چیست ؟ [2020 Jun] 
*از خطا یک نسل را افکند در آتش گریخت [2020 Jun] 
*محمّد ابن زکریای راضی ونه محمّد ابن عبدالله یا همان محمد رسول الله [2020 Mar] 
*سال ١٣۶٠ طعمه سال ١٣٩٨ کمینگاه  [2019 Dec] 
*مصدق روحت شاد روحت  [2019 Nov] 
*کاوه آهنگران ‎  [2019 Jul] 
*لعنت بر خمینی مرگ بر خامنه ای ‏ ننگ بر رجوی  [2019 Apr] 
*مسعود رجوی کجائی ؟ [2019 Jan] 
*بت پروری بت پرستی [2018 Oct] 
*چرا؟ [2018 Aug] 
*دگردیسی و تکامل در حوزه رجوی  [2018 Aug] 
* فراخوان به تجمع ‏۴خرداد ١٣٩٧‏ مکان :بهشت زهرا قطعه :٣٣‏  [2018 May] 
*عیدی پیشکش مزد چی شد ؟  [2018 Apr] 
*زنده بگور  [2018 Mar] 
*جشن چهار شنبه سوری جشن چادرچارقد سوزی [2018 Mar] 
*«انتخاب‌های سیاسی» پنهان‌شده در پس ضدیت کور با مذهب» [2018 Feb] 
*دم خروس یا قسم حضرت عبّاس ؟! [2018 Feb] 
*تاریخ به یاد خویش بسپار [2018 Feb] 
*وصل به رهبری [2018 Jan] 
*راه رفته  [2018 Jan] 
*قضاوت با شما [2018 Jan] 
*خامنه ای ، رجوی  [2018 Jan] 
*بی شرف، بی شرف، بی شرف خرمگس [2018 Jan] 
*فرزندان حنیف ‏ یا ‏ فرزندان کوروش آریائی ؟  [2018 Jan] 
*نگاهی به پیام«شیر نر» وسخنی با خامنه ای  [2018 Jan] 
*تلگرام- واتساپ  [2017 Dec] 
*عرض خود را می برید زحمت به ملّت می دهید [2017 Nov] 
*جاده سازان ولی برای کدام کسان؟و کدام مقصد ؟ [2017 Aug] 
*سلام ای سرزمین شیروخورشید [2017 Aug] 
*نامه ای بی پاسخ،امّا پاسخ زمان (بخش چهارم،بخش پایانی) [2017 Aug] 
*نامه ای بی پاسخ،امّا پاسخ زمان ‏(بخش چهارم)‏ [2017 Jul] 
*نامه ای بی پاسخ،امّا پاسخ زمان ‏(بخش سوّم)‏ [2017 Jul] 
*نامه ای بی پاسخ، امّا پاسخ زمان ‏(بخش دوّم)‏ [2017 Jul] 
*نامه ای بی پاسخ اما پاسخ زمان [2017 Jul] 
*آقا وخانم تنها مقاومت [2017 May] 
*نه به ارتجاع  [2017 May] 
*انتخابات فرانسه [2017 Apr] 
*سیلی مردم بر بنا گوش اسلام [2016 Oct] 
*یا تب،یا مرگ [2016 Feb] 
*عبّاس از «ملّی کشی» راحت شد [2016 Jan] 
*پوست خربزه ! ­؟ [2016 Jan] 
*اشرف یا خیابان لاله زار ؟  [2015 Dec] 
*اسلام [2015 Dec] 
*اشرف سابق، لیبرتی حاضر، کارتهای«تضمین» [2015 Dec] 
*پاریس شهر بوسه وعشق [2015 Nov] 
*الله اکبر [2015 Nov] 
*دزدی به سبک امام رذالت پیشگان [2015 Nov] 
*زمینه سازان کشتار [2015 Nov] 
*امنیت یا انتقال ؟ [2015 Oct] 
*مخنث و لوطی؛ ایران انترلینک وخامنه ای [2015 Oct] 
*جل الخالق، جُویی شرم و شهامت ! [2015 Oct] 
*انصاف داشته باشیم ! [2015 Sep] 
*دروغ نمی گویم،خالی هم نمی بندم... [2015 Sep] 
*زیر سئوال بردن رهبری [2015 Aug] 
*؟! ؟!... [2015 Aug] 
* از ناله های این زن مظلوم شرم نمی کنید ؟! [2015 Feb] 
*تا زنده ایم  [2015 Jan] 
*حاصل دو بردار،صفر ملّت به پیش ! [2014 Nov] 
*نه این شوری شور، نه به آن بی نمکی [2014 Nov] 
*اپورتونیزم، خیر؛ بلندگو، آری [2014 Oct] 
*یک زمانی [2014 Oct] 
*نمره انشاء وروضه خوانی ٢٠ [2014 Sep] 
*جمهوری اسلامی آری یا خیر ؟ مهرتابان آری یا خیر ؟ [2014 Aug] 
*نظر دادن- نقد کردن  [2014 Jun] 
*بهم ریخته‌ام  [2014 Jun] 
*تنها ره رهائی جنگ مسلّحانه !؟ [2014 Apr] 
*مادر ج...؟ْ! [2014 Apr] 
*ملّت،موسسان چهارم!؟ [2014 Mar] 
*به ریش هرچه آخوند است................. [2014 Feb] 
*دوست یا دشمن ؟ یا روبه مکار؟ [2014 Feb] 
*سمبلهای مریم یا سمبلهای مقاومت [2014 Jan] 
*سقوط پرشتاب  [2014 Jan] 
*دادگاه اسپانیا،پیروزی !؟ [2013 Dec] 
* خطّ قرمز کجاست ؟  [2013 Dec] 
*بدون شرح ! ؟ [2013 Dec] 
*سرکی به هفت حصار [2013 Dec] 
*اعتصاب غذای نامحدود اما نوبتی  [2013 Nov] 
*از اشرف به لیبرتی- از سازمان ملل به پارک آریانا [2013 Nov] 
*ژنو – اعتصاب غذا [2013 Nov] 
*بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم [2013 Nov] 
*تروریا عمل مسلّحانه انقلابی ؟ سانسور چرا ؟ [2013 Oct] 
*مروارید وقطعه 19 فروردین [2013 Sep] 
*مسعود رجوی کجاست ؟! [2013 Sep] 
*آقای رجوی، اشرف یا اشرفی ؟ [2013 Sep] 
*٢ اعتراض و١ عذرخواهی [2013 May] 
*جلیقه وکلاه خود [2013 Mar] 
*«عجب آشفته بازاری است ای دل» [2011 Apr] 
*هل من ناصرأ ینصرنی ؟ [2011 Apr] 
*یک خواهش  [2011 Apr] 
*اشرف-آمریکا- ایران وایرانی [2011 Apr] 
*آقای کدیور وحیا [2011 Mar] 
*شاد باش به خامنه ای [2011 Mar] 
*نوروز ویک نناقض تاریخی !؟ [2011 Mar] 
*خواست یک شهروند ایرانی  [2011 Mar] 
*به افتخار و احترام ٨ مارس روز جهانی زن [2011 Mar] 
*خامنه ای در آینه  [2011 Mar] 
*آقای سروش! [2011 Feb] 
*کانال سوئز، مانورقدرت یا مانور ذلّت ؟ [2011 Feb] 
*١٩ بهمن در زندان [2011 Feb] 
*چرا سانسور ؟! [2011 Feb] 
*خانمها و آقایان مجاهد ما هیچکدا م برجسته ترین نیستیم [2011 Jan] 
*اگر  [2011 Jan] 
*همبستگی یعنی چه ؟ [2011 Jan] 
*برای علی صارمی [2011 Jan] 
*فراخوان به تحصّ، بیان واقعیتها [2010 Dec] 
*بیماران اشرف، وظیفه‌ی انسانی  [2010 Nov] 
*برای ابراهیم آل اسحاق، برای فرهاد اسلامی [2010 Nov] 
*آیا در فردای ایران ؟ [2010 Oct] 
*نامه ای به خدا [2010 Sep] 
*آقای میرحسین موسوی آقای مهدی کرّوبی من این روز دستگیرشدم [2010 Jul] 
*سئوال  [2010 Jul] 
*گر رسم شود که مست گیرند  [2010 Jun] 
*اپورتونیست [2010 Jun] 
*دخت ایران و کرّۀ خمینی [2010 May] 
*خانواده «ماکس» غرق در عزا شد !؟ [2010 May] 
*تز و آنتی تز [2010 May] 
*حیات سخیف انگلی [2010 Apr] 
*فرد پرستی = بت پرستی = دیکتاتوری [2010 Mar] 
*برگردانی از برشت [2010 Mar] 
*رسد آدمی بجائی [2010 Mar] 
*هشدار- ضرورت  [2010 Feb] 
*اگرچه سبز،لیک رنگین کمان [2010 Feb] 
*تف در آش ملت [2010 Feb] 
*آقای منتظری یا آیت الله منتظری ؟ [2009 Dec] 
*خامنه ای قاتله... [2009 Dec] 
*ما سه تا ...... [2009 Dec] 
*بنیانگذاران شورش سبز ؟ رهبریا رهبران جنبش سبز ؟ [2009 Nov] 
*کوتاه سخن [2009 Oct] 
*من  [2009 Sep] 
*کلامی کوتاه، خطاببه «دیدبان» بدنام وزارت اطلاعات [2009 Aug] 
*اشرف یا اشرفی ؟  [2009 Aug] 
*فراخوان برای اشرفیا ن(۵۵۵ امضاء)  [2009 Aug] 
*پندار نیک، گفتار نیک ،کردار نیک [2009 Aug] 
*قطعه مروارید  [2009 Aug] 
*هشدار [2009 Aug] 
*بشرهای بی حقوق  [2009 Jul] 
*من ترانه ام [2009 Jul] 
*عکس: بدون شرح [2009 Jul] 
*سلام ای سرزمین شیروخورشید [2009 Jul] 
*اصحاب کهف  [2009 Jun]