دستگیری اعضای قرارگاه سایبری عمار به اتهام جاسوسی برای موساد!

 

- محمود صادقی، نماینده اصلاح‌‏طلب مجلس در توییتی خبر دستگیری رضا گلپور و محمدحسین رستمی را تایید کرده، اما بی‎آنکه نامی از آنها ببرد.
- رضا گلپور برای کیهان تهران می‌نویسد و محمدحسین رستمی بازجوی پرونده‌‏ی مهدی غفاری جن‌گیر حکومت بود که در دوره دوم دولت احمدی‌نژاد دستگیر شد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۶

پس از افشای ارتباط تعدادی از مداحان مشهور با سرویس‌های اطلاعاتی فرانسه و آلمان، نوبت به تعدادی از اعضای قرارگاه عمار سپاه پاسداران رسید که به اتهام ارتباط با موساد دستگیر شدند.

 

رضا گلپور نویسنده و محقق روزنامه کیهان چاپ تهران و محمدحسین رستمی مدیر سایت مقاومت سایبری عماریون که هر دو آنها با وب‏سایت عماریون همکاری داشتند، توسط نهادهای امنیتی به اتهام ارتباط با سازمان جاسوسی اسراییل دستگیر شدند.

سمت راست محمد حسین رستمی

محمود صادقی، نماینده اصلاح‌‏طلب مجلس در توییتی این خبر را تایید کرده، اما بی‎آنکه نامی از آنها ببرد، نوشته «درجریان پیگیری مشکل ادمین‌های تلگرامی مطلع شدم برخی از مدیران وبسایت عماریون به اتهام ارتباط با موساد بازداشت شده‌اند!»

وبسایت عماریون، تریبون قرارگاه سایبری «عمار» است که ماموریت اصلی آن در حوزه جنگ نرم است و رییس آن مهدی طائب برادر حسین طائب رییس اطلاعات سپاه است.

محمدحسین رستمی، فردی است که سابقه بازجویی دارد. او بازجوی پرونده‌‏ی مهدی غفاری جن‌گیر حکومت بود که در دوره دوم دولت احمدی‌نژاد دستگیر شد.

این وب‏سایت یکی از بازوهای رسانه‎ای سپاه برای پرونده‌‏سازی علیه فعالان سیاسی است. علیرضا پناهیان، سعید قاسمی، مهدی کوچک‌زاده، حمید رسایی و همچنین نادر طالب‌‌زاده کارگردان سینما، حسن عباسی که خود را کیسینجر نظام می‌داند، سعید حدادیان مداح و حسین‌الله کرم سرگروه انصار حزب‎الله از چهره‌ی عضو قرارگاه عمار هستند.

رضا گلپور نویسنده روزنامه کیهان تهران

اعضای عماریون از نظر فکری ارتباط نزدیکی با مصباح یزدی دارند و پایگاه مالی آنها اطلاعت سپاه است.

بسیاری از بازجوهای اطلاعات سپاه و اطلاعات قوه قضاییه نیز با این قرارگاه همکاری دارند و به صورت گروهی روزنامه‎نگاران و نویسندگان را رصد می‌کنند.

منبع:پژواک ایران