خطر مرگ از بیخ گوش ستاره ایران گذشت

 

 
مدیربرنامه های علیرضا جهانبخش درباره حال این بازیکن بعد از پرواز عجیب صحبت کرد.
 
به گزارش ایلنا، علیرضا جهانبخش ستاره ملی پوش کشورمان که مدتی را بعد از بازی ایران و ازبکستان در شهر خودش و در شمال کشور به تعطیلات پرداخته بود دیروز برای سفر به هلند کشور را ترک کرد.
 
اما حادثه ای در راه بود. هواپیمایی از فرودگاه امام خمینی راس ساعت 8:30 دقیقه صبح تیک آف کرد و به سمت آمستردام هلند رفت اما حادثه ای در راه بود. حادثه ای که می توانست تبدیل به فاجعه ای دراماتیک برای فوتبال ایران شود.
 
هنوز خیلی از پرواز هواپیمای مذکور نگذشته بود که خلبان متوجه شد یکی از بالاهای هواپیما دچار آتش سوزی شده است. البته که این تمام ماجرا نبود. او لحظاتی بعد پی برد که چرخ جلو هم ترکیده است. هواپیمای بوئینگ عظیم الجثه در وضعیت اضطراری قرار گرفته بود.
 
چیزی نگذشت که مسافران هم متوجه ماجرا شدند. همهمه ای به راه افتاد و نگرانی وجوئد تمام مسافران را فرا گرفته بود. مهمانداران و همچنین خلبان شروع به آرام کردن مسافران کردند. دقایقی بعد خلبان ماهر این پرواز با رشادت فراوان موفق شد هواپیما را با یک بال بر روی زمین باند فرودگاه امام نشاند.
 
خطر بزرگی از کنار گوش ستاره فوتبال ایران گذشت. با این حال برای پیگیری وضعیت او با مدیربرنامه های این بازیکن گفت و گوی کوتاهی را انجام دادیم.
 
امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه های علیرضا جهانبخش در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: خدا را شکر حال علیرضا خوب است و مردم نگران نباشند. همه چیز به خیر گذشت و علیرضا در اردوی آلکمار است و به زودی به اردوی اسپانیا می روند.
 
وی در ادامه افزود: با تمام وجود از خلبان و کادر پرواز سپاسگزاری میکنم که بدون‌ خراشی بر مسافران هواپیما را با مهارت کامل به زمین نشاند و  عزیزان را سلامت به خانواده هایشان تحویل داد. هر مسافری یک فرشته مهربان همراهش بوده و خلبانان این پرواز فرشته همه بودند.

منبع:پژواک ایران