درگیرى فیزیکى مدیر پرسپولیس و طارمى در جشن قهرمانى (ویدئوى اختصاصى)

درگیرى فیزیکى مدیر پرسپولیس و طارمى در جشن قهرمانى (ویدئوى اختصاصى)

اتفاقات پایان دیدار و جشن قهرمانى پرسپولیس همچنان خبرساز و در صدر اخبار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بازیکنان پرسپولیس بعد درگذشت کاپیتان ابدى خود در فصل گذشته وعده کسب جام و اهداى آن به او را داده بودند. در میان وعده هاى بازیکنان البته این قرار نیز گذاشته شد که هانى به عنوان یادگار هادى نوروزى در صورت قهرمانى سرخپوشان جام را بالاى سر خود ببرد.

فصل پانزدهم آنها در کمال بدشانسى به چیزى که استحقاقش را داشتند نرسیدند اما لیگ شانزدهم مقتدرانه قهرمان فصل لقب گرفتند.

هفته بیست و هشتم؛ جایى که آنها باید جشن قهرمانى خود را برپا مى کردند و جام را تحویل مى گرفتند. همه چیز با برد ٤ گله ى آنها مهیاى یک جشن فوق العاده بود اما تنها یک اتفاق غیرممکن شد. هانى نوروزى به عنوان یادگار کاپیتان مهیاى حضور در جشن شد و طبق وعده هایى که در دو سال اخیر شنیده بود خود را مهیاى بلند کردن جام به نیابت پدرش شد اما مسوولان یا یگان ویژه با حضور او مخالفت کردند.

مهدى طارمى که به شدت به دنبال حضور او در مراسم قهرمانى بود بعد از ناکامى در راضى کردن مسوولان و یگان ویژه ابتدا اعتراض خود را با مدیر روابط عمومى پرسپولیس در خصوص این ناهماهنگی اعلام کرد. در نهایت دامنه این اعتراضات به برخوردهاى عجیب طرفین انجامید آن هم در مراسم قهرمانى.

چه جالب نوشت هانى نوروزى: بابا امروز همه اونایى که بابا داشتند روى سن رفتند...

به راستى کدامیک از طرفین مقصر هستند؛ بازیکنان پرسپولیس که کودکان ٦ ماه تا ٤ ساله خود را روى سن بردند و هانى را نتوانستند یا مسوولان پرسپولیس که هماهنگى لازم را شکل ندادند و شاید هم مسوولان و یگان ویژه که مانع او شدند اما نتوانستند مانع صدها نفرى که بدون عنوان در جشن حضور یافتند و مدال بازیکن پرسپولیس را ربودند و به عکس سلفى گرفتن پرداختند، شوند؟

حجم ویدئو: 8.43M | زمان ویدئو: 00:01:01
 
س از پایان اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس، اتفاقات عجیبی افتاد. از جمله عدم حضور سیدجلال در جشن قهرمانی و شکستن سر پسر بیرانوند.

در حالی که بازیکنان پرسپولیس با کاپ قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر مشغول شادی بودند، تعداد زیادی از عوامل برگزار کننده مسابقات، نیروی انتظامی و برخی از مسئولان به داخل زمین هجوم برده و صحنه‌های عجیبی را رقم زدند. برخی از آنها نیز به سکوهای قهرمانی رفته تا عکس یادگاری بگیرند.

* مهدی طارمی به علت اینکه مأموران نیروی انتظامی و حراست اجازه ورود هانی فرزند مرحوم هادی نوروزی را ندادند، عصبانی بود و در خصوص این مسئله با یکی از مسئولان درگیری لفظی پیدا کرد.

* زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول زدن دور افتخار در ورزشگاه آزادی بودند، سیدجلال حسینی با ناراحتی به سمت رختکن رفت. گفته شد بی‌نظمی یکی از دلایل ناراحتی کاپیتان پرسپولیس بود.

* سر پسر بیرانوند به دلیل شلوغی و زمین خوردن شکست.

* بسیاری از خبرنگاران از هرج و مرج داخل زمین ناراحت بودند و این اعتراض را به گوش مسئولان سازمان لیگ رساندند. یکی از مسئولان سازمان لیگ در واکنش به ناراحتی خبرنگاران گفت که ما مقصر این اتفاقات نیستیم و حتی اجازه حضور حیدر بهاروند به داخل زمین را ندادند. ما تنها مجری برگزاری مراسم بودیم.

*مهدی طارمی پس از قهرمانی پرسپولیس با تلفن همراه خود صحبت کرد.

* به دلیل ورود افراد متفرقه به داخل چمن ورزشگاه آزادی، برخی از نقاط زمین آسیب دید.

 

 

 

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی