قاسم سليماني كارناوال ولايت فقيه
احسان فتاحی

در حاليكه انقلاب مردم سوريه وارد ششمين سال خود مي شود، خامنه اي ولي فقيه جمهوري اسلامي  و سپاه پاسداران به رغم به كار گرفتن تمامي امكانات نظامي، اقتصادي و سياسي در جنگ با مردم و انقلاب سوريه، با شكستهاي پياپی مواجه شده و همه روزه اجساد شماري از پاسداران به شهرهاي مختلف ايران منتقل مي شود و اجساد شمار ديگري در مناطق آزاد شده سوريه برجاي مي ماند. شكستهاي پي در پي كه از اواخر سال 1393روند صعودي به خود گرفته است رژيم آخوندي را ناگزير كرد كه براي جلوگيري از سقوط سريع اسد به روسيه متوسل شود. با اين خيال باطل كه زير آتش هوايي روسيه پاسداران و شبه نظاميان مزدور مانند حزب الله و شبه نظاميان عراقي و اجيرشدگان افغاني و پاكستاني به كمك بقاياي ارتش اسد قادر به در هم شكستن انقلاب سوريه خواهند بود. اما پس از سنگين ترين بمبارانها و كشتار هزاران شهروند غير نظامي در دو ماه گذشته، رژيم آخوندي چيزي جز افزايش بيسابقه اجساد پاسداران از جمله شمار زيادي از سرتيپ پاسداران به دست نياورده است.
 
 
قاسم سليماني اين تروريست جنايتكار فرمانده نيروي تروريستي قدس وابسته به سپاه پاسداران رژيم ايران است كه ماموريت صدور بحران و تروريسم بر اساس تئوري بست و توسعه انقلاب اسلامي در كشورهاي منطقه بويژه در عراق را بر عهده دارد. تصویری از پاسدار قاتل و جنایتکار قاسم سلیمانی در میان گروهي از کردهای عراق! در شرايطي كه تبهكاران داعش ارمغان رژيم تبهكار و تروريست و بنيادگراي آخوندها و سياست مماشاتگران غرب عراق و سوريه را جولانگاه وحشي گري خود كرده و هزاران نفر از مردم كردستان آواره و بي خانمان اين جنايتكاران وحشي است. در شرايطي كه زنان و مردان قهرمان كرد در كوباني در نبردي سنگين با تبهكاران داعش هستند ، پاسدار تبهكار و تروريست قاسم سليماني در كردستان عراق چكار مي كند؟! جای پاسداران جنایتکار و قاتلان مردم کردستان، ایران، عراق، سوریه و.... در میان کردهای عراق نیست. جاشها با قاسم سليماني عكس يادگاري مي گيرند نه كردهاي با غيرت! اين تروريست جنايتكار را از عراق و كردستان بيرون كنيد.
قاسم سليماني در تازه ترين بيانيه ايي كه گفته بود انتفاضه خونيني به راه مي اندازيم دربحرين اوميخواهد وصيت خميني را عملي كند كه فرموده بود:
1 ) ما ؛ انقلابمان را ، به دنیا صادر میکنیم. 
2) راه قدس ، ازکربلا می‌گذرد .
 3 ) دیانت ما ، عین سیاست ماست و سیاست ما ، عین دیانت ما. " 
متاسفانه جهان ، با پیدایش مذهب شیعه،ی انگلیسی ، و ترویج شیعه گری ایران ، در خطر است و دنیا در خواب خرگوشی است.
 
رو که نیست ،سنگ پای قزوینه!!!
این فرمانده سپاه همچنین خطاب به حامیان حکومت بحرین گفت که "اهانت به آخوند عیسی قاسم منجر به شروع یک "انتفاضه خونین" در آن کشور خواهد شد.
من نميدانم كه نظام جمهوري اسلامي دنبال چيست در منطقه شايدم همانطوركه
 دركليپ هاي زياد مي شنويم ومي بينيم كه يكي ازمشاوران علي خامنه ايي بنام حسن رحيمي پوربه صراحت مي گوييد((امام فرمودماانقلاب صادرميكنيم وشماآن رابايدبه سرتاسرجهان گسترش بدهيد(((وبچه هاي عملياتي))) بايدكارهاشون خوب انجام بدهندتازمينه ظهور ايجادكنيم اين حرف مشاورخامنه ايي خودجواب دادن تمام جنايت هايي اينها درمنطقه مي باشد.
 
 
 
 سعيدقاسمي(صدورانقلاب):https://youtu.be/P6zDpeTRE9E
 
 
هرگز قصد ندارم از دولتی یا کشوری دفاع کرده و یا به آن تهاجم نمایم.
اما ده ها تن فقط از رهبران اهل سنت ایران ترور ،اعدام ، زندان و شکنجه شدند و بسیاری مجبور به هجرت و آواره گی شدند ! نه تنها کشوری و یا دولتی حرفی نزد بلکه تازه ستمگران ایران خود را طلبکار هم می دانند ! حالا این جنایتکار جنگی قاسم سلیمانی که در خون کودکان بیگناه و زنان بی پناه عراق و سوریه غوطه ور است بدنبال آتش افروزی دیگر است .!
اسامی تعدادی از بزرگان اهل سنت که توسط جمهوری استبداد غیر اسلامی ایران به شهادت رسیده اند:
1.دکتر بهمن شکوری دبیر کل اهل سنت ایران
2.علامه احمد مفتی زاده از رهبران اهل سنت ایران
3.مولانا عبدالعزیز ملازاده از رهبران اهل سنت ایران
4.استاد ناصر سبحانی از دانشمندان و رهبران اهل سنت
5. استاد فاروق فرساد از دعوتگران و اساتید اهل سنت ایران
6.مولانا عبدالملک ملازاده از رهبران و فعالان اهل سنت ایران
7.مولانا عبدالعزیز الهیاری امام جمعه اهل سنت بیرجند
8.مولانا سعید فاضلی امام جمعه اهل سنت تایباد
9.علامه ربیعی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه
10.دکتر شیخ احمد سیاد از دانشمندان و معدود متخصصان حدیث در جهان
11.مولانا ابراهیم دامنی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر
12.مولانا عبدالستار کرد امام جمعه اهل سنت خاش
13.مولانا موسی کرمپور امام جمعه  مسجد شهید شده شیخ فیض در مشهد
14.مولانا قدرت الله جعفری از دعوتگران و عالمان اهل سنت خراسان
15.مولانا احمد نارویی معاون مولانا عبدالحمید امام جمعه زاهدان و از رهبران اهل سنت ایران
16.حافظ القرآن دکتر عبدالعزیز کاظمی بجد استاد دانشگاه
17.مولانا سید احمد سید الحسینی از علما و بزرگان خراسان
18.مولانا قصر قندی مفتی اعظم بلوچستان 
19.مولانا محمد عمر سربازی از رهبران اهل سنت ایران
20.شیخ علی دهواری امام جمعه اهل سنت سراوان و از رهبران اهل سنت
21.استاد حافظ القرآن شیخ محمد ضیایی امام جمعه اهل سنت بندرعباس و موسس معاهد و دانشگاه های اسلامی و از رهبران اهل سنت ایران
22.دکتر جراح و استاد مظفریان امام جمعه اهل سنت شیراز
و بسیاری دیگر....
 
آیا با حساب این جنایتکار جنگی  قاسم سلیمانی اهل سنت حق جنگ مسلحانه در ایران را دارند یا نه؟!!!
 
افشاي تروريست جنايتكار قاسم سليماني و دخالت هايش در عراق 
رشد این شبه نظامیان شیعی طرفدار ایران نشان دهنده اهداف ایران برای تسلط شیعه در عراق وبحرين ويمن وساير مناطق خاورميانه است. این گروه ها نه تنها از حمایت و توانایی های سازماندهی ایران استفاده میکنند بلکه همگی با ساز ایدئولوژیکی تهران رژه میروند. آنها وفادار به ولی فقیه ایران آیت ا... خامنه ای و ایدئولوژی مطلقه ولایت فقیه هستند که به ولی فقیه اقتدار نهایی سیاسی و مذهبی را میدهد. آنها همچنین پیرو مدل گروه دست نشانده ایران در لبنان، حزب الله، هستند و در صدد اجرای خواسته ایران در منطقه و گسترش انقلاب اسلامی ایران هستند.
مانند هدف بیان شده داعش که همانا برداشتن مرزهایی است که پس از جنگ جهانی اول در خاور میانه ایجاد شده است، شبه نظامیان شیعی مورد حمایت ایران نیز در این پروسه نقش ایفا میکنند. گردافشانی بین شبه نظامیان شیعی سوری و عراقی همانند کارزار جهادگرایان سنی مرزهای ملی را از میان برده است: از شروع تعامل آنها در هر دو درگیری، شبه نظامیان شیعی میگویند که آنها از مرقد های شیعیان یا از خود شیعیان در هر کجا که باشند دفاع میکنند.
قدیمی ترین و برجسته ترین جنگجویان شبه نظامی خارجی شیعی دمشق، تیپ ابوالفضل العباس، یک نقش کلیدی در ترویج این مفهوم جنگ فرقه ای داشته اند. در ماه اوت، این سازمان وابسته به ایران تشکیل سازمان مستقر در عراق را اعلام کرد و ادعا کرد که به جنوب بغداد و احتمالا به نزدیکی آمرلی فرستاده شده اند. ابوعلی دراجی، یکی از فرماندهان سابق از دمشق نیز تیپ ابوالفضل العباس خود را با جنگجویانی که قبلا در سوریه درگیر بودند شروع کرد. اغلب اوقات، این تیپ های ابوالفضل العباس در باره ایدئولوژی خود مبهم بوده اند اما ارتباط آنها با شبکه ایران مطمئنا نشان از روابط ودستورگرفتن آنها ازايران مي باشد.
 
ازدیدگاه من، قاسم سلیمانی یک جنایت‌کار و یک تروریست‌پرور است. هر دلاری که در منطقه هزینه کرده، هر طرح عملیاتی که تدوین کرده، هر گلوله، موشک، بمب و مین و نارنجکی که از ایران به منطقه برده و استفاده کرده و انسانی‌ ر‌ا کشته ، بدون اجازه مردم ایران و غیرقانونی بوده است. جنگ یمن و هر جنگی که در منطقه اتفاق می‌‌افتد، مقصر اصلی‌اش جمهوری اسلامی، شخص خامنه‌ای، سپاه پاسداران، دو جناح اصلاح‌طلب و محافظه‌کار و جنایتکارانی مثل قاسم سلیمانی هستند .

 با روی کار آمدن دولت اعتدالی-اصلاح‌طلبی روحانی، یک سلسله برنامه نمایشی به نام جنبش دانشجویی از سوی انجمن‌های اسلامی، در روز ۱۶ آذر تشکیل شد و در آن‌ها تجلیلی از سردار قاسم سلیمانی نمایش داده شد و شرکت‌کنندگان برای او هورا کشیدند و کف و سوت زدند!
مدت زمانی‌ به درازا نکشید که شنیدم افرادی از اصلاح‌طلب‌ها در برون‌مرز و در رسانه‌های دولت انگلیس از قاسم سلیمانی به عنوان سردار عارف تجلیل کرده‌اند و برخی‌ روزنامه‌نگاران همین جریان در درون مرز، سعی کرده‌اند از این فرزند خلف امام!؟ قهرمان بسازند.
ما مردم ایران نیز باید آگاه باشیم که آن‌هایی که به نام منافع ملی‌ و گسترش حوزه‌ی نفوذ ایران از تروریست‌هایی‌ چون قاسم سلیمانی قهرمان ملی‌ می‌‌سازند، در ریختن خون زنان و کودکان و غیرنظامی‌های یمنی، عراقی، سوری، اسراییلی، لبنانی، فلسطینی و بحرینی شریک‌اند و اوف بر این ملی‌‌گرایی!
 قاسم سلیمانی وجریان های محافظه کار واصلاح طلب به دنبال امپراطوری شیعی زیر نظر ولی‌ امر یا ولایت مطلقه فقیه می باشند
 

به نوشته وال استريت ژورنال ۲۸ ارديبهشت ۹۴ سازمان حقوق بشري  ” نعامي شام ” مدارك پاكسازي قومي و جنايات جنگي رژيم ايران و حزب الشيطان لبنان در سوريه را گردآوري كرده و آن را به دادگاه جنايي بين المللي ارائه داده است.

 

در گزارش اين سازمان بطور مشخص از قاسم سليماني فرمانده نيروي ترويستي قدس بعنوان يكي از جنايتكاران جنگي در سوريه اسم برده شده است. فواد حمدان از مديران اين سازمان گفت: ما خواست خودمان از دادگاه بين المللي جنايي را تكرار ميكنيم و خواهان شروع تحقيقات توسط دادستان دادگاه بين المللي جنائي هستيم و اين تحقيقات بايد شامل نقش مقامات و فرماندهان رژيم ايران بخصوص قاسم سليماني باشد. 
وال استريت ژورنال - ۲۸ اردیبهشت ۹۴
 
اصلا نظام براي همين درست شده است كه تمدن وفرهنگ هزاران سالانه وسمبلهاي آن وقهرماناني كه از ايران وتمدن آن دفاع ميكنند ويران وبرخرابهاي آن كاخ خميني پدر خوانده ارتجاع بنيادگرائي وداعش وسمبلهاي آن مانند لاجوري وصيادشيرازي وحسين همداني را بالا ببرند ولي نتوانستند ومردم دلير ايران سر راه ماشين خون ريز آن پيچيد.
 
عمق استراتژيك خامنه اي ترك برداشته وحتي اگر در سوريه با كمك جنايتكاران روس، موقتا ،موقعيتي براي اسد كسب كند، بطور استراتژيك تاريخ مصرف بنيادگرائي در حال به پايان رسيدن است وآن روز دور نيست.

 

 

منبع:پژواک ایران


احسان فتاحی

فهرست مطالب احسان فتاحی در سایت پژواک ایران 

* زنان در زندان سياه  [2018 Mar] 
*فرق كولبران وپولبران در جمهوري اسلامي ايران!  [2017 Sep] 
*نقش محبت ودلبستگی در ارکان مهم زندگي اجتماعی  [2017 May] 
*سهم کارگران در سُفره‌هاي خالي(شلاق، زندان، بي حرمتي) [2017 May] 
*ناامني رواني نا امني ملي  [2017 Apr] 
* توهين وتوطئه هاي پشت پرده شبكه اطلاعات(ولايت) عليه مولانا عبدالحميد  [2017 Apr] 
*پناهنده سیاسی كيست؟وچه مشكلاتي دارد؟ (فرق بين پناهنده سياسي وقلابي) [2017 Apr] 
* آمار و ارقام اعدام ها در سال ١٣٩٥ - ٢٩٢ نفر اعدام شدند [2017 Mar] 
*آمار وارقام كشتار كولبران در ١٢ماه سال٩٥(٧٦كشته ،٦٤زخمي) [2017 Mar] 
*مهاجرت وفرهنگ پذيري  [2017 Mar] 
*علت جدايي زنان بعداز مهاجرت  [2017 Feb] 
* افشاگری‌های دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی ايران [2017 Feb] 
*سیستان و بلوچستان فراموش شده  [2017 Feb] 
*آمار وارقام اعدام ها از سال ٥٧تا ٩٥ (٦١هزار اعدام) [2017 Jan] 
*انقلاب دزدیده شده مُرد(كارنامه رفسنجانی) [2017 Jan] 
*تلویزیون ملی اهل سنت در ایران [2016 Dec] 
*عيسي : پسرمريم يا فرزند خدا [2016 Dec] 
* آخرين آمار زندانيان سني‌ مذهب در زندان رجايي‌شهر  [2016 Dec] 
*بيست سوال بي جواب از مدعيان هفته وحدت! [2016 Dec] 
* مصاحبه احسان فتاحی با سعید حسین زاده - فعال حقوق کودک - که تا کنون سه بار بازداشت شده  [2016 Dec] 
*حكم احمد منتظري، بيانگر چيست؟  [2016 Dec] 
*آمار وارقام زنان زنداني سياسي درزندانهاي مختلف ايران (سال٩٥) [2016 Nov] 
*زرتشت احمدی راغب را حمايت كنيد!  [2016 Nov] 
* مجرمان به کربلا روند و نخبگان هم به اوین! [2016 Nov] 
* اهل سنت ایران (دیروز،امروز و فردا)  [2016 Oct] 
*چون به خلوت مي روند آن كار دگر مي كنند! [2016 Oct] 
*زينب جلاليان را فراموش نكنيد! [2016 Oct] 
* حادثه عاشورا وبيست سوال بي جواب  [2016 Oct] 
* گلرخ وآرش دو گُل خوشبو راه آزادي وآزادگي (مادر كنار شماهستيم)  [2016 Oct] 
*دكانداران شريعت (طريقت) [2016 Oct] 
* آماروارقام كشتار سيستماتيك كولبران در شش ماه اول سال ١٣٩٥ [2016 Sep] 
*عذرخواهی سعید مرتضوی، یعنی تائید جنایت! [2016 Sep] 
*جنگ‌افروزی ولی فقیه برای تداوم دیکتاتوری [2016 Sep] 
*اخوان الامفسدين جاش هاي ولايت فقيه ( مزدوران اطلاعات) [2016 Aug] 
*شهد؛ دُكان صیغه است نه چيزي ديگر!(پاسخي محكم به علم الهدي) [2016 Aug] 
*دوشنبه سياه ( توطئه نخ نما)  [2016 Aug] 
* آماراعدام ها در دولت حسن روحاني (من سرهنگ نيستم ،حقوقدان هستم) از سال ٩٢تا ٩٥ [2016 Aug] 
*وارثان خلخالي ((صلواتي ،مقيسه ، مرتضويي و پيرعباسي))  [2016 Aug] 
* انتقام رژيم آدمكش داعشي ولايت فقيه از جوانان مظلوم اهل سنت ايران [2016 Aug] 
*صداي مريم نقاش زرگران باشيم(آزادش كنيد) [2016 Aug] 
*«کرد» هستيم اما هنوز «کردستاني» نشده ايم [2016 Jul] 
* ١٨سال ، ١٨تيرگذشت اما پروانه ها هنوز گمنام هستندولي يادشان روشن ! [2016 Jul] 
*نقض حقوق بشر در چهار ماه اول سال ٩٥در كردستان  [2016 Jul] 
*نرگس محمدي بزرگ زن تاريخ ايران [2016 Jun] 
*نامه سرگشاده به قاسم سلیمانی [2016 Jun] 
*قاسم سليماني كارناوال ولايت فقيه  [2016 Jun] 
*بیست ژوئن روز فریاد علیه دیکتاتوران وحمایت از زندانیان سیاسی [2016 Jun] 
*برابري زن و مرد(زن=مرد) [2016 Jun] 
*افغاني بروسوريه پاسپورت بگيرازايران [2016 Jun] 
* ازخميني دجال تا خامنه ايي جلاد!(شيادان تاريخ) [2016 Jun] 
*کولبران خسته از وعده هاي تدبيرواميد! [2016 May] 
* ما هستيم كبودوند وحشمت طبرزدي  [2016 May] 
*مهدي بزرگترين دروغ تاريخ (قسمت دوم)  [2016 May] 
*مهدي بزرگترين دروغ تاريخ  [2016 May] 
* كارنامه سياه ولايت داعشي (ارمغان تاريكي) [2016 May] 
*اعدام پدیده ای مثبت یاراهکاری منفیست؟  [2016 Apr]