بهاره هدایت : «به زنده دفن شدن محکو م نشده ایم»
بهروز ستوده

 

بهاره هدایت شیرزن زندانی و یکی از چهره های شجاع و افتخار آفرین جنبش دانشجوئی ، جنبش زنان و جنبش مدنی وحقوق بشری مردم ایران که به عنوان سمبل مقاومت و شجاعت در زندانهای جمهوری اسلامی در ایران و در سطح جهانی شناخته شده است ، در ارتباط با حمله اوباش حکومتی به زندانیان سیاسی بند 350 و ضرب و شتم آنان ، اخیراً از پشت دیوارهای بلند قتلگاه اوین ، طی نامه سرگشاده ای ضمن دفاع از حقوق زندانیان ، به افشای نقشه پلید نیروهای امنیتی ، قوه قضائیه و مسئولان زندان پرداخته و اعلام داشته است که مسئولان جمهوری اسلامی عملاً زندانیان سیاسی را به زنده زنده دفن کردن و مرگ تدریجی محکوم کرده اند . بهاره هدایت در نامه سرگشاده خود از جمله چنین نوشته است :

« اين روزها قوه قضائيه، وزارت اطلاعات و سازمان زندان ها همگی هم قسم شده‌اند که اين حکم ناعادلانه را اجرا کنند( حکم مرگ تدریجی) ، دست مريزاد به اين اتحاد ، اما بايد بدانند که مقاومت و واکنش زندانی هم واکنشی طبيعی و حتی حياتی است . در آن دادگاه های ناعادلانه ما هيچ کدام به « زنده زنده دفن شدن» محکوم نشده ايم! ارتباط با خانواده «حق» زندانيست. چنين حکم و مجازات مضاعفی با معيارهای هيچ نوع حقوق بشری چه اسلامی و غير اسلامی و چه شرقی و غربی.. منطبق نيست . افتخار به زندان های «ام القرای اسلام و تشيع» در مقايسه با زندان های کره شمالی و ابوغريب و گوانتانامو چاره کار نيست!»

 اصل نامه بهاره هدایت را با رجوع به آدرس زیر میتوانید بخوانید : http://news.gooya.com/politics/archives/2014/04/178959.php  

قوه قضائیه و مسئولان زندان که زیر نظر مستقیم مقام های امنیتی بیت رهبری عمل میکنند ، برای توجیه توحش خود و ضرب و شتم زندانیان سیاسی و به تعبیر بهاره هدایت "زنده زنده دفن کردن" زندانیان سیاسی ، تمام تلاش و عوامفریبی خود را در روزهای اخیر بر روی این مسئله متمرکز کرده اند که حمله وحشیانه نیروهای امنیتی به بند 350 را "بازرسی" از زندان جلوه دهند و چنین وانمود سازند که گویا در خلال "بازرسی" موفق به کشف ابزار و وسائل ممنوعه از جمله کشف تلفن همراه شده اند ،  بهاره هدایت برخلاف تبهکاران حاکم و دارودسته هائی که در کمین قدرت نشسته اند و سعی در مخدوش کردن اصل ماجرا و خلافکار نشان دادن زندانیان را دارند ، بدرستی از منظر حقوق زندانیان به مسئله حمله به زندانیان بند 350 نگاه میکند و در نامه سرگشاده خود اعلام میدارد که وقتی زندانی را از حقوق طبیعی اش محروم سازند ، زندانی حق دارد که از حقوق پایمال شده خود دفاع و برای بدست آوردن آن اقدام کند . حق ملاقات و حق ارتباط تلفنی زندانیان با خانواده هایشان حق طبیعی و قانونی آنان است که این حقوق حتی در آئین نامه های مربوط به زندانها در جمهوری اسلامی نیز برسمیت شناخته شده است ، ولی از آنجائی که در نظام ولایت فقیه ، قانون و مقررات یعنی اراده و تصمیم فقیه و نوچه های ریز و درشت امنیتی پیرامون بیت رهبری ، و از آنجائی که مسئولان زندان حق ملاقات و حق ارتباط تلفنی زندانیان را با خانواده هایشان از آنان سلب نموده و یا آنرا به صورت امتیازی در آورده که به هرکس که خود اراده کنند میدهند ، زندانیان حق دارند و چاره ای ندارندکه برای بدست آوردن این حق طبیعی و قانونی که مسئولان زندان از آنان دریغ داشته اند تلاش کنند ، و "کشف" تلفن همراه و یا هر وسیله دیگر را میبایستی دراین ارتباط مورد بررسی قرار داد . بهاره هدایت در این مورد چنین نوشته است :

« مسئولين دستگاه قضا از «کشف» چند دستگاه موبايل در بند ۳۵۰ برافروخته شده اند ، بايد از ايشان پرسيد: آيا می دانيد «حداکثر سالی ۲۶ ساعت ملاقات با خانواده» يعنی چه؟! يعنی زنده به گور کردن زندانی! شما با قطع تلفن و سلب غير موجه «حق ارتباط با خانواده» زندانيان را به مرگ تدريجی محکوم کرده ايد، حکمی نانوشته و ظالمانه مزيد بر ساير بی عدالتی های تحميل شده بر زندانيان در طول اين سالها . شما حکم کرده ايد که زندانی سياسی بدون دسترسی به تلفن نهايتا هفته ای نيم ساعت با خانواده ارتباط داشته باشد (و آن هم اکثرا غير مستقيم) و اين يعنی موريانه وار سلامت حسی، عاطفی و روحی زندانيان را کاهيدن و به مخاطره انداختن. نوعی شکنجه آرام و بی صدا، بی جای کبودی و اثر جراحتِ مشهود! قصد کرده ايد زندانی سياسی را آرام آرام از تمام پيوندهايش با خانواده و دنيای بيرون منفصل کنيد. او را سالها در خلاء زندانی می کنيد تا شريان های حيات معنوی او در ارتباط با دنيای آزاد به کلی مسدود و حتی منهدم شود. قصدتان ويران کردنی موذيانه و بی رحمانه بوده و حالا برآشفته ايد که چرا زندانيان به اين مرگ تدريجی تن نداده اند و وعده‌ی فشارهای بيشتر می دهيد؟!! »

بهاره هدایت بدرستی پرده از روی قصد شوم دستگاه امنیتی خامنه ای که همانا شکستن و خرد کردن روح و روان زندانیان است برمیدارد و تن ندادن زندانیان به مرگ تدریجی را عکس العمل طبیعی و انسانی زندانیان در مواجهه با چنین فشارهای نابود کننده میداند ، این شیر زن مبارز و آگاه همچنین در نامه خود مرز و دیدگاه خویش را با منادیان اصلاح نظام فاسد و اصلاح ناپذیر جمهوری اسلامی  و با تدبیرهای دولت اعتدال که گویا هنوز مشغول تحقیق و کشف حقایق در مورد حمله به بند 350 میباشند مشخص میسازد و مسئولیت واقعه مذکور را فقط و فقط متوجه کسانی میسازد که زندانیان را از حقوق خویش محروم نموده و نابود کردن تدریجی جسم و جان زندانیان را در دستور کار خویش قرار داده اند . بنابراین آن دسته ازکسانی که مذبوحانه تلاش میکنند حمله وحشیانه نیروهای امنیتی خامنه ای به زندانیان سیاسی بی دفاع  را با بهانه "خلاف کاری" و رعایت نکردن مقررات زندان از جانب زندانیان کم رنگ سازند ، خوب است بدانند که قانون شکن و مجرم اصلی ،خامنه ای و دستگاه قضائی و امنیتی او است که شریف ترین فرزندان ایران را به جرم آزادیخواهی ودفاع از آرمانهای مردم ایران به بند کشیده اند و در دادگاههای قلابی و عاری از وجاهت قانونی به زندانهای دراز مدت محکوم نموده ، به این هم بسنده نکرده و میخواهند روح و روان زندانیان سیاسی را درهم شکسته و آنانرا به "توبه" وادار سازد تا باعث عبرت دیگران گردند! آری مجرم اصلی در این میان حکومت ولایت مطلقه فقیه و رهبرفاسد و بیماری است که حتی به قوانین مصوبه حکومت خود هم وقعی نمی نهد !

بهاره هدایت در بخش دیگری از نامه سرگشاده خود  با ذکر مثالی ، حقانیت و تلاش زندانیان را در مبارزه با مرگ تدریجی به تصویر میکشد و نشان میدهد که چگونه افکار بیمارگونه حکومتگران جمهوری اسلامی به تلاش زندانیان سیاسی برای زنده ماندن و مبارزه با مرگ تدریجی نیز برچسب امنیتی میزنند تا از این طریق بتوانند به آزار و اذیت آنان پرداخته و حقوق قانونی زندانیان را پایمال نمایند .  بهاره در این مورد چنین مینویسد :

« وضعيت زندانی سياسی در مواجهه با اين شيوه برخورد در اين سال ها مانند اين است که او را يک هفته به زير آب فرو برده و بعد نيم ساعت فرصت تنفس دهند و سال ها اين چرخه را تکرار کنند. به راحتی می توان تصور کرد که اين تنفس نيم ساعته، تنفسی بريده بريده و پر اضطراب است در کشاکش آمد و رفتن . و متاسفانه حال مشکل مسئولين قضايی اين است که زندانی به چه حقی وقتی که زير آب است دست و پا می زند و تقلا می کند؟! می خواهد توجه «رسانه های معاند» را جلب کند و سياه نمايی کند؟! می خواهد بگويد که «حقوق بشر اسلامی» او را شکنجه می دهد؟! می خواهد «خوراک تبليغاتی برای غربی ها» فراهم کند؟! مسئولين زندان مفتخرند که در «بازرسی های نوبه ای» هر کسی را که در زير آب تقلا کرده باشد، قلع و قمع کرده اند، اما کسی نيست پاسخ دهد که چند درصد از تماس های گرفته شده با همين خطوط تلفن «اکتشافی» خارج از دايره خانواده زندانی بوده است؟ »

شیرزن زندانی بهاره هدایت در نامه کوتاه و سرگشاده خود ماجرا یورش چکمه پوشان خامنه ای  به زندانیان بند 350 و سر و دست شکستن زندانیان بی گناه و بی دفاع را بدرستی تحلیل کرده و کار دولت امید و اعتدال آقای حسن روحانی که گویا هنوز بدنبال کشف "حقیقت" وقایع بند 350 میباشند را آسان نموده است ! ولی کیست که نداند اگر دیرهنگام گزارشی از جانب دولت اعتدال به مردم ایران ارائه شود بی تردید حق بجانب زندانیان سیاسی که تمامی حقوق طبیعی و انسانی مجروح و مصدوم شده اند نخواهدبود بلکه دو طرف مقصر و خلافکار شناخته خواهند شد !  تا اعتدال حاصل شود و مبادا دولت اعتدال از طرف "مغرضان" مستعجل  به بی اعتدالی متهم شود !

روزجهانی کارگر به بهاره عزیز و  تمام زندانیان سیاسی ایران و بویژه کارگران زندانی ، این فرزندان شریف و سرافراز ایران زمین که به کینه خامنه ای و اوباش حاکم ، در قتلگاه اوین و سایر شکنجه گاههای حکومت اسلامی به اسارت گرفته شده اند خجسته باد .

11 اردیبهشت 93

اول ماه می 2014

 

 

 

منبع:پژواک ایران


بهروز ستوده

فهرست مطالب بهروز ستوده در سایت پژواک ایران 

*پیوستن ۱۴ زن شیردل ایرانی به جنبش ملی «نه به جمهوری اسلامی» خجسته باد [2019 Aug] 
*تجّلی یک حرکت ملی وفراگروهی در حمایت از بیانیه ۱۴ فعال مدنی،سیاسی وحقوق بشری داخل کشور ‏ [2019 Jul] 
* انقلابی که حس رهبرش به ایران "هیچ" بود، وطنش اسلام وهدفش کسب قدرت بود [2019 Feb] 
*اقای رضا پهلوی ! با طناب دیکتاتورپرورها وچاپلوس ها به چاه نروید [2019 Jan] 
*حسن روحانی درسازمان ملل چه دروغ هائی خواهد گفت وچه راست هائی را کتمان خواهد کرد؟ [2018 Sep] 
*به هوش باشید! سپاه، بسیج، قوه قضائیه و شورای نگهبان و... برای تقلب بسیج شده‌اند [2017 May] 
*حماس مرزهای اسرائیل را به رسمیت شناخت، ولایت فقیه همچنان به دنبال نابودی این کشور است [2017 May] 
*روسیه و جمهوری اسلامی شریک جنایت های بشاراسد در سوریه [2017 Apr] 
*درمراسم ۲۲ بهمن شرکت نکنید، به خامنه ای وحکومت فقیه مشروعیت ندهید [2017 Feb] 
*مرقد«امام راحل» است یا محل دفن «ساکت فتنه»  [2017 Jan] 
*بازیگرسینما از «کرامات» سردارسلیمانی میگوید! [2016 Oct] 
*آیا جمهوری اسلامی کمتراز حکومت ارتیره علیه بشریت مرتکب جنایت شده است!؟ [2016 Jun] 
*به یاد تراب حق شناس، نقدی برنوشته آقای تقی رحمانی. [2016 Feb] 
* رؤیای حضانت کعبه! جدال بی پایان ولایت فقیه شیعه با آل سعود وهابی [2016 Jan] 
*مرزهای ناشناخته مرگ و زندگی [2015 Sep] 
*باتوافق وین دل واپسان وجنگ طلبان آرام نخواهند گرفت [2015 Jul] 
*بند"ميم" وصيت‌نامه خمينی و جلوگيری از ورود زنان به ورزشگاه! [2015 Jun] 
*پزشکی که مجری حکم قصاص شود یک مُجرم وقابل تعقیب است . [2015 Mar] 
*نقل جمله «من شارلی هستم» در ایران مجازات دارد! [2015 Jan] 
*آیت الله اصلاح طلب : بهائی نه حق تحصیل دارد نه حقوق شهروندی!  [2014 Dec] 
*آمران بمعروف (اوباش اسیدپاش وچاقوکش) بسیجی اند و گوش بفرمان رهبر  [2014 Dec] 
*علم الهدی (امام جمعه مشهد) نگران جام زهر و مردن رهبر است ! [2014 Nov] 
*قصه یونس پیامبر واعدام محسن امیراصلانی ! [2014 Sep] 
*باریکه غزه نمایشگاه توحش هردو طرفِ جنگ [2014 Jul] 
*عراق درآستانه تجزیه و دور جدیدی ازجنگهای خونین مذهبی . [2014 Jun] 
*تعریف جُرم سیاسی درمجلس شوربای اسلامی ! [2014 May] 
*بهاره هدایت : «به زنده دفن شدن محکو م نشده ایم»  [2014 May] 
*شیرین کردن جام زهررهبر با اعدام و شکنجه وحمله به زندانیان سیاسی ! [2014 Apr] 
*عارف نبود قاتل بود! [2014 Mar] 
*حقوق بشر، چشم اسفندیارحکومت خودکامه خامنه ای .  [2014 Mar] 
*فرزانه مرادی، قربانی قانون قصاص و جامعه مردسالار [2014 Mar] 
*حقوق شهروندی پيش‌کِش، از حقوق و اختيارات خود دفاع کنيد آقای روحانی! [2014 Feb] 
* دیکتاتورها اصلاح نمی شوند ، سرنگون میشوند ، آقای حجاریان !  [2014 Feb] 
*سوریه ولبنان وعراق قربانی«داعش وماعش» [2014 Jan] 
*مدّاح ششلول‌بند و مهاجم «شکوفا» شده است!  [2014 Jan] 
*قوه قضائیه عامل فساد و بی عدالتی وناامنی درجامعه [2014 Jan] 
*ماهی حکومت اسلامی از سر و دُم گنديده است [2014 Jan] 
*جنجال‌آفرينی سه قوه جمهوری اسلامی برای اثبات يک دروغ!  [2013 Dec] 
* دیدارنمایندگان پارلمان اروپا با دو چهره نامدار و سوزش کیهان شّر. [2013 Dec] 
*نخودسیاهِ منشورحقوق شهروندی با چاشنی اعدام ! [2013 Dec] 
*گفتمان جدائی دين از دولت ضرورت امروز است [2013 Nov] 
*انفجار سفارت و نعل وارونه سفير خامنه‌ای در لبنان [2013 Nov] 
*زن ستیزی و شیعه سالاری در فرمان رهبربرای افزایش جمعیت  [2013 Nov] 
*«برادران قاچاقچی» درجه می‌گيرند، خرده‌پاها اعدام می‌شوند! [2013 Nov] 
*دادگاه بلخ است نه قوه قضائیه ! [2013 Oct] 
*چرا خامنه ای آقای توفیقی را از گردونه خارج ساخت؟  [2013 Oct] 
*همجنس‌گرايان ايران، بی‌دفاع‌ترين گروه اجتماعی [2013 Oct] 
*لگدپرانی کيهان شريعتمداری به جام زهر رهبر! [2013 Oct] 
*لنگه کفش و نیروهای خودسر(بخوانید نوچه های رهبر)  [2013 Oct] 
*روضه خوانی«قهرمانانه» آقای روحانی درسازمان ملل متحد . [2013 Sep] 
*«نرمش قهرمانانه» همان جام زهر است [2013 Sep] 
*باند خامنه‌ای شريک جنايات در سوريه [2013 Sep] 
*خانم وآقای رجوی! به نشستن درلانه عقرب خاتمه دهید [2013 Sep] 
*اتحاد سکولار – دمکرات های جمهوریخواه درآینده ای نزدیک . [2013 Aug] 
*روح خمینی : «هرچه فریاد دارید سرتحریم ها بکشید» [2013 Aug] 
* «خود تنظیمی» نام جدید خودسانسوری دردولت اعتدال! [2013 Aug] 
*نقدی بر یک جانبه نگری در نامه زندانیان سیاسی به اوباما [2013 Aug] 
*در صد وهفت سالگی مشروطیت ، شیخ فضل الله نوری هنوز زنده است !  [2013 Aug] 
*رهبرنانجیب ، کمتر از «توبه» رضایت نمیدهد ! [2013 Jul] 
*زياد نخواهيد! عجله نکنيد! مبادا «اعتدال» به‌هم بخورد! [2013 Jul] 
*فرمان رهبر! مرگ تدریجی برای زندانیان سیاسی نافرمان ! [2013 Jul] 
*فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد !  [2013 Jul] 
*خامنه ای خودکامه از رویدادهای مصر درس بگیرد !  [2013 Jul] 
*اصلاح‌طلبانی که برای بازگشت به قدرت «معتدل» می‌شوند  [2013 Jun] 
*بدون هيچ دليلی - خاک تو سر جليلی! شعارهای اين روزهای مردم [2013 Jun] 
*تجّلی جنبش ملی ایرانیان در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال .  [2013 Jun] 
*رأی به آقای روحانی ، رأی به تغییراست نه رأی به حکومت اسلامی [2013 Jun] 
*مقاله [2013 Jun] 
*کمدی مناظره "انتخاباتی" ! در سیمای جمهوری اسلامی ! [2013 Jun] 
*نقدی بر پیام آقای تاج زاده به مردم ایران بمناسبت رد صلاحیت رفسنجانی! [2013 May] 
*پایان دوران طلائی انتخاب بین بد و بدتر و اینک انتخاب بدتر! [2013 May] 
*رهبر، نشانی نوکر"اصلح" را اعلام کرد .  [2013 May] 
*هراس آقای خاتمی از صف آرائی مردم در مقابل جمهوری اسلامی . [2013 May] 
*«حق» مردم ایران ! ازانتخاب بین بد وبدتر تا انتخاب بهترین نوکربرای رهبر!  [2013 Feb] 
*خامنه ای کمتر از توبه و ذوب در ولایت قبول ندارد آقای عبدالله نوری [2013 Jan] 
*پیامی برای تجمع فرانکفورت‎ [2013 Jan] 
*سالگرد پنجاه سالگی کنفدراسیون ، تجربه ای دمکراتیک وموفق .  [2013 Jan] 
*دفاع از زندانيان سياسی - عقيدتی ، مهم ترين وظيفه اپوزيسيون خارج [2012 Dec] 
*جمهوری اسلامی ، آتش بیار جنگ در باریکه غزه . [2012 Nov] 
*سودای کسب قدرت در سایه جنگ وحمله نظامی به ایران  [2012 Oct] 
* کنفراس"غیرمتعهد ها" فرصتی تاریخی برای احیای خیزش سبز [2012 Aug] 
*سخن بگوئید شاه زاده ! [2012 Jul] 
*به احترام زرین تاج قزوینی ، نخستین منادی آزادی زن ایرانی . [2012 Mar] 
* جنبش گسترده تحریم"انتخابات"مقدمه ای است بر وفاق ملی ایرانیان .  [2012 Feb] 
*نامه سرگشاده ای به آقای پرویز ثابتی(مقام امنیتی ساواک)  [2012 Feb] 
* حزب توده ایران هنوز منتقدان را عامل [2012 Feb] 
*بحران سازی به امید باج گیری ، جنگ افروزی به امید خروج از بن بست [2011 Dec] 
*«شاه درون و حلقه منحوسه استبداد» ! [2011 Nov] 
*طرح «کنگره ملی» و فقدان اراده ملی [2011 Oct] 
*LC چيست؟  [2011 Oct] 
*سرنگونی قذافی ، وسوسه ی«دخالت محدود نظامی خارجی»! [2011 Aug] 
* مردم سوریه را دریابیم ، «سکوت شما ، ما را میکُشد»  [2011 Aug] 
*امروز مبارک در قفس آهنی و فردا خامنه ای ، اسد و قذافی و... [2011 Aug] 
*وداع با دروازه بان محبوب ایران ، فرصتی برای خیزشی دیگرعلیه دیکتاتور [2011 May] 
*فردا جوانان ایران زمین «حرام» بودن چهارشنبه سوری را به شما نشان خواهند داد ! [2011 Mar] 
*«ای رجال ایران ، زن مگر بشر نیست؟» [2011 Mar] 
*روز 25 بهمن ماه ، زنگ سرنگونی خامنه ای به صدا در خواهد آمد [2011 Feb] 
*ازمیدان آزادی تهران تا میدان آزادی قاهره ، در چهار پرده  [2011 Feb] 
*کسی هست که صدای رودابه های ایران را بشنود ؟! [2011 Jan] 
*ادامه اعدام ها: کسی نیست جلوی این وحشی ها را بگیرد؟  [2011 Jan] 
*بر محور دفاع از زندانیان سیاسی و قطع شکنجه و اعدام و سنگسار متحد شویم [2011 Jan] 
*این همه اعدام و خون ریزی برای چیست؟ [2011 Jan] 
*نقدی بر « نقش رسانه ها در اعدام شهلا جاهد»  [2010 Dec] 
*تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی ، دعوت به تماشای اعدام !  [2010 Nov] 
*آقای کروبی و بهانه «روز قدس»!  [2010 Aug] 
*نه حماس وحزب الله نماینده فلسطین ولبنان اند و نه آقای کدیورسخنگوی جنبش سبز [2010 Jul] 
*مجوّزسرنگونی حکومت فقیه خون ریز را از کجا باید گرفت ؟ [2010 Jun] 
*حلقه ی دار برگردن شیرین ! حلقه ی ُگل برگردن قاتل بختیار!  [2010 May] 
*«امام راحل و خرد جمعی» !؟ این را چگونه باورکنیم آقای موسوی؟!  [2010 Apr] 
*خیزش سبزملی در چهارشنبه سرخ باستانی [2010 Mar] 
*آخوند هرزه ای که ما را به تکرارکشتار 67 تهدید میکند! او را بهتربشناسید [2010 Mar] 
*آقای رفسنجانی ! 31 سال توطئه گری و خیانت به مردم ایران کافی نیست ؟ [2010 Feb] 
*پرده آخرکودتا: خواندن آیه های یأس و شکست در گوش مردم ! [2010 Feb] 
*لحظه ای است تاریخی، به مار زخمی ولایت فقیه فرصت ندهیم  [2010 Feb] 
*استراتژی کودتاچیان : خانه نشین کردن مخالفان در روز 22 بهمن [2010 Feb] 
*برای مهار جنبش ، رهبر به خواص روی آورده است [2010 Jan] 
*بهائی ، مرغ عزا وعروسی در توبره خونین شریعت مداران [2010 Jan] 
*طرح لبنانیزه کردن ایران در بیت کودتا کلید خورد  [2010 Jan] 
* ساطورخونین"محارب" آخرین تدبیرفاشیسم ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*از شب یلدا گذشتیم به استقبال طلوع خورشید برویم  [2009 Dec] 
*عقل و وجدانتان کجاست آقایان؟ مردم را وارد بازی قاتلان نکنید [2009 Dec] 
*دنیاخروش دانشجویان ایران را شنید ، خامنه ای خبیث نشنید !  [2009 Dec] 
*موج سواران سبز اسلامی و مخالفت با شعار «جمهوری ايرانی» [2009 Oct] 
*فاشیسم جمهوری اسلامی توهّم است یا یک واقعیت ملموس؟ [2008 Feb]