روح خمینی : «هرچه فریاد دارید سرتحریم ها بکشید»
بهروز ستوده

این روزها مسابقه ای برای امداد از روح رهبر وبنیان گذار حکومت جهل و جنایت ، که درعوامفریبی  و به غلیان درآوردن احساسات توده جاهل استاد بود در جریان است ، بدنبال نامه 55 زندانی سیاسی به رئیس جمهور امریکا ، طومار پشت طومار است که در محکوم کردن تحریم ها و تقاضای لغو آنها  امضا میشود ، و این برای هم نسلان من و بسیاری از ایرانیان ، جمله ی معروف و تکراری خمینی را تداعی مینماید که تا زنده بود برای منحرف ساختن اذهان عمومی از واقعیت ها میگفت : "هرچه فریاد دارید سر امریکا بکشید"! مبتکر وامضا کنندگان طومارهائی که به کاخ سفید امریکا روانه میگردندعمدتاً همان خط امامی های سابق اند که روزگای از دیوار سفارتخانه های کشورهای خارجی بالا میرفتند و در و دیوار مدارس و دانشگاهها و کارخانه ها و ادرات و کوچه ها و خیابانها و حتی قبرستانهای  ایران  را با شعار"مرگ برامریکا" پُرمیکردند تا به ندای امام خدعه گر خود که گفته بود "هرچه فریاد دارید سر امریکا بکشید" لبیک گفته باشند !

خط امامی های سابق که دردگردیسی خود پس از چند دهه  به اصلاحات واینک به اعتدال رسیده اند و این روزها برای اوباما ، شکوائیه ها و طومارهای امضا ارسال میدارند و از"شیطان بزرگ" استمداد میطلبند که تحریم ها را لغو و یا از وضع نمودن تحریم های جدید جلوگیری نماید ، پس ازسالها خدمتگزاری در ارکان های سیاسی و اقتصادی و نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ، گویا هنوزتصور مینمایند که اوباما در امریکا ، نقش ولی فقیه را در دولت آن کشوردارد که فرمانش فوق هر قانون وهردولتی است ! و گویا خط امامی های معتدل شده هنوزنمیدانند که تحریم هائی چنین سنگین و فلج کننده علیه ایران ، با فرمان رئیس جمهور و دولت امریکا بوجود نیامده است ، تحریم هائی به این گستردگی ، نتیجه صدور قطعنامه های کشورهای عضو سازمان ملل متحد است که احمدی نژاد ، رئیس جمهور منتخت ولی فقیه ، مدعی بود که : آنقدر قطعنامه صادر کنند که قطعنامه دانشان پاره شود! و یا سردار نقدی فرمانده بسیج مستضعفان و بساری از ائمه جمعه  که میگفتند :  هرچه تحریم های استکبار جهانی بیشتر شود بنفع ما است چون باعث خودکفائی بیشتر و رشد بیشتراقتصاد جمهوری اسلامی  میشود! شکوائیه نویسان و امضا کنندگان طومارها که امروزه برای حل بحران هسته ای ایران ، ناشیانه و ازفرط استیصال ، دست بدامان رئیس جمهور امریکا شده  و به کاخ سفید دخیل می بندند ، زمانی که پرونده هسته ای ایران بخاطرسیاست های احمقانه و ضدملی خامنه ای و رئیس جمهور برگزیده اش ، ازآژانس جهانی اتمی به شورای امنیت سازمان ملل متحد احاله میشد چرا شکوائیه و طومارامضائی را برای خامنه ای ننوشتند و پیامدهای ماجراجوئی ها او گماشته های جاهل او را در عرصه سیاست خارجی ، خاطر نشان نساختند !   

 بسان کرامات آن شیخی که شیره را خورد و گفت شیرین است ، خط امامی های سابق ، درطومارها و شکوائیه های خود به رئیس جمهوری امریکا ، از آثار شوم و مخرب تحریم ها براقتصاد و لاجرم بر زندگی مردم ایران قلمفرسائی میکنند بدون اینکه حتی یک کلمه از علت وضع این تحریم ها سخن بگویند!  و از لزوم لغو تحریم هائی چنین سنگین که باعث تشدید  فقر و بیکاری میشود صحبت میکنند بدون اینکه اشاره ای به موانعی  که برسر راه حل بحران هسته ای ایران وجود دارد بکنند ! و کیست که نداند بزرگترین سدی که در مقابل حل مسالمت آمیز بحران هسته ای ایران وجود دارد بیت رهبری و شخص خامنه ای است .

موجی براه افتاده است تا تحریم ها را تحت الشعاع 34 سال ویرانگری و سیاست های ضدملی و ضدبشری جمهوری اسلامی قراردهند و چنین وانمود سازند که گوئی فقر و فلاکت مردم ایران همه ناشی از تحریم ها است ! و گوئی که پیش از تحریم ها ، مردم ایران درناز ونعمت و بهشت برین  میزیسته اند و خبری از گرانی و فقرو بیکاری و اعتیاد و فحشا و دزدیهای میلیاردی و فرار روزانه مغزها از ایران و غیره  نبوده است ! ولی کیست که نداند آنچه برسر ایران وایرانی آمده است فقط حاصل تبهکارهای دوران احمدی نژاد وتشدید تحریم ها نیست ، بلکه حاصل 34 سال اعمال سیاست های مخرب داخلی و خارجی رژیمی است که اصولاً اعتقادی به دفاع ازمنافع ملی ایرانیان و تأمین رفاه و آسایش شهروندان ایرانی ندارد . و کسانی که امروزه تلاش دارند امریکا و اسرائیل را مسئول و مسبب تشدید تحریم ها و مانع حل بحران هسته ای ایران معرفی نمایند ، عوامفریبانی هستند که از سیره امام راحلشان که در آدرس عوضی دادن استاد بود پیروی مینمایند .

برای حمایت و پشتیبانی از کارزار نامه نویسی به اوباما ، نظریه پردازان اصلاحات نیز که بتازگی نقاب اعتدال گرائی نیز برچهره زده اند وارد میدان شده و با تهمت زنی به منتقدین این کارزار ، آنان را به جنگ طلبگی و تجزیه طلبی و مخالف فضای باز سیاسی در ایران متهم میسازند !  چند روز پیش آقای سعید حجاریان مغز متفکر اصلاحات ، لابی گری مجاهدین خلق و بهائیان را از عوامل تشدید تحریم ها دانست ! و دیروز نیزآقای عباس عبدی  تئوریسین دیگراصلاحات ، در مصاحبه با خبرنگارپایگاه خبری "عصرایران" ، کسانی را که از نامه تعدادی از زندانیان سیاسی به اوباما انتقاد کرده اند مورد حمله و افترا قرار داد و آنان را حقوق بگیرانی معرفی نمود که برای نوشتن این گونه نقد ها پول میگیرند !

از آنجائی که اینجانب نیز از منتقدان نامه 55 زندانی سیاسی ایران به رئیس جمهور امریکا بوده و هستم و مقاله ای نیز در فردای آن روز با عنوان "یکجانبه نگری در نامه زندانیان سیاسی به اوباما" برشته تحریر درآوردم و نه بابت نوشتن آن نقد و نه بابت صدها نقد دیگر که طی 35 سال گذشته نوشته ام هیچ پولی از جائی دریافت نکرده ام و مطمئن هستم که دهها تن از دوستان و هموطنان نویسنده و منتقد نیز بابت نوشته های خود از هیچ کجا دستمزد و پولی دریافت نمیکنند ، لازم میدانم برای افشای برچسب زنی این نظریه پرداز اصلاحات به منتقدین آزادیخواه ایران ، در اینجا بخشی ازمصاحبه ایشان را به نقل ازپایگاه خبری "عصر ایران" ذکر مینمایم تا نسل جوان کشوربا چهره واقعی تئوریسین های اصلاحات بهترو بیشتر آشنا شوند.

سئوال خبرنگارپایگاه خبری "عصر ایران" از آقای عباس عبدی  :  چنانکه می‌دانيد ، اخيرا زندانيان وقايع پس از انتخابات سال ۸۸ ، نامه‌ای به باراک اوباما نوشته و از او بابت تحريم‌های موجود عليه کشور ايران انتقاد کرده‌اند . برخی از منتقدين اين نامه ، به يکجانبه بودن آن اشاره کرده‌اند . شما درباره اين نامه چه نظری داريد؟

جواب آقای عباس عبدی  : « قرار نيست که در هر نامه‌ای به همه مسائل کشور پرداخته شود . هر نامه‌ای هدف خاص خود را دارد . مگر ما در هر يادداشتی که می‌نويسيم به همه مسائل می‌پردازيم؟ همه‌جانبه بودن نگاه نويسندگان يک نامه را بايد در مجموعه مواضع آنها لحاظ کرد نه فقط در يک مورد خاص . نويسندگان اين نامه ، متن خود را با توجه به هدفشان تنظيم کرده‌اند ولی اتفاقاً در همين نامه نيز به مشکلات داخلی نيز اشاره شده است . آن‌جا که به تغييرات داخلی کشور پس از انتخابات ۲۴ خرداد اشاره کرده و گفته‌اند که قدرت‌های خارجی هم بايد به اين تغييرات ، پاسخ درخوری بدهند. کسانی که اين نامه را نوشته‌اند، به اين نکته اشاره کرده‌اند که ايالات متحده آمريکا که مخالف سياست‌های دولت قبلی ايران بود، چرا نسبت به روی کار آمدن دولت جديد – که از جنسی ديگر است – نه تنها واکنش مثبت نشان نداده بلکه پاسخ منفی هم داده است . »

ملاحظه میکنید که این نظریه پرداز اصلاحات مانند احمدی نژاد ، چگونه از پاسخ دادن به یک سئوال مشخص طفره میرود ! انتقاد منتقدین و از جمله اینجانب  به نامه کذائی این بوده و هست که کلید قفل بحران هسته ای ایران در دست خامنه ای است و بتهر است که زندانیان سیاسی نامه ای هم به ایشان بنویسند و  موقعیت خطیر کنونی که ناشی از سیاست های ماجراجویانه بیت رهبری است به او  گوشزد نمایند و از او بخواهند که به عنوان نخستین گام در جهت حل بحران ، به تعهدات بین المللی خود عمل کرده ، شفاف سازی پرونده اتمی ایران  را آغاز نماید . عباس عبدی بجای اینکه به نقد انتقادکنندگان مبنی بر یکجانبه بودن نامه زندانیان سیاسی  پاسخ دهد ، به دولت امریکا انتقاد میکند که چرا با روی کار آمدن دولت اعتدال از شدت تحریم ها کاسته نشده است بلکه تحریم های شدید تری نیز در کنگره امریکا به تصویب رسیده است  . گمان نمیکنم که نظریه پرداز اصلاحات نداند که مبنای سیاست خارجی  همه کشورها از جمله امریکا ، قبل از هر چیر و در درجه اول ، حفظ منافع ملی کشور خودشان میباشد نه حفظ منافع طرف مقابل . آقای عباس عبدی شاید فراموش کرده است که تنها حکومتی که  مبنای سیاست خارجی اش برضد منافع ملی مردم خود تنظیم کرده است ، حکومت جمهوری اسلامی است ، حکومتی که منافع حزب الله لبنان و بشار اسد و جهاد اسلامی فلسطین و گروههای شیعه در عراق و بحرین و یمن و دهها گروه ریز و درشت تروریست دیگر را برمنافع ملی کشور خود مقدم میداند! رژیم ایدئولوژیک جمهوری اسلامی است .

خبرنگار :  در مقام بيان مصداقی انتقادها، می‌توانم بگويم برخی از منتقدان ، اين نامه را شبيه يک "بيانيه حکومتی" دانسته‌اند و دليلشان هم اين است که نويسندگان نامه در برابر اقدامات حکومت سکوت کرده‌اند و فقط دولت آمريکا را نقد کرده‌اند. 
آقای عباس عبدی :  « اولاً: نويسندگان نامه بارها نسبت به مسائل کشور انتقاد کرده و الان هم به همين اتهام زندانی هستند. ثانياً: اگر درباره کسانی که اين‌گونه انتقاد می‌کنند، گفته شود که خود آنان هم بيش از آن که يک فعال سياسی مستقل باشند، يک پول‌گير وزارت خارجه آمريکا هستند، می‌پذيرند؟ آيا می‌توان در نيويورک و واشنگتن زندگی کرد و برای کسی که در ايران زندانی است از اين حيث اتهام زد و تعيين تکليف کرد؟ يعنی او از آن‌جا درد و رنج مردم را حس می‌کند ولی کسانی که در زندان‌اند، توجهی به دردهای مردم ايران ندارند؟ چنين منتقدانی، از آنجا که اساساً فضای سياسی جامعه ايران، پس از انتخابات ۲۴ خرداد را مخلّ منافع خودشان می‌دانند، اين نگاه شعاری و متوهّمانه را به مسائل سياسی ايران دارند.»

خبرنگار  : منظور شما از منافع منتقدان اين نامه چيست؟
آقای عباس عبدی : «اگر سياست داخل کشور تلطيف شود، برخی از کسانی که در ايران نيستند و از راه نقد اين وضع معيشت خود را می‌گذرانند، ديگر کار چندانی برايشان نمی‌ماند! کسانی که نان کمبود آزادی‌ را می‌خورند، اگر آزادی‌ها توسعه يابد ديگر چه کار می‌توانند بکنند؟ اين مساله برای کسانی که در ايران هستند يا می‌خواهند به کشورشان بازگردند تفاوت دارد. نان آنان در وجود آزادی است و چوب نبودنش را می‌خورند. اما کسانی که در محيط بی‌هزينه، از طريق پرداختن به کمبود آزادی‌های قانونی در داخل کشور ارتزاق می‌کنند، قاعدتاً از توسعه آزادی‌ها در ايران خوشحال نمی‌شوند، و اين امر موجب بيکاری آنها می شود.
شايد بدانيد که نه تنها وزارت امور خارجه آمريکا که بنيادهای مختلف بودجه های زيادی برای فعالان در اين امور اختصاص داده اند. اتفاقا مطابق قانون شهروندان امريکا می توانند منابع مالی اينها را جويا شوند چون از ماليات آنان تأمين می شود. خوب اگر وضعيت مدنی در ايران بهبود يابد و تنش‌های موجود در روابط ايران و دولت های غربی کم شود، ممکن است بسياری از بودجه ها قطع شود و خيلی ها بيکار شوند.»

خبرنگار  : يعنی انجمن بين المللی گزارشگران بدون مرز هم، که يکی از اعضايش منتقد اين نامه بوده، در نهايت مايل است آزادی‌ها در ايران توسعه نيابد؟
آقای عباس عبدی : « مگر اين انجمن در اين مورد انتقاد کرده است؟ اگر چنين باشد بايد پرسيد فارغ از درستی يا غلطی مواضعش منطق دخالتش چيست و با کدام رسالت روزنامه‌نگاری انطباق دارد؟ و اگر فقط برخی از اعضايش چنين گفته‌اند آن افراد شخصيت حقيقی دارند و نمی‌توان پشت انجمن پنهان شد. در هر حال من نمی‌توانم مصداقی سخن بگويم و اين که فلان فرد خاص در نهايت چه ميلی دارد.»

این پرسش و پاسخ آنقدر گویا است که نیازی به هیچ توضیح و تفسیری ندارد . فقط در پایان برای اطلاع نسل جوان ایران بگویم  زمانی که آقای عباس عبدی و یاران خط امامی اش در "لانه جاسوسی"  (بخوانید سفارتخانه سابق امریکا) مشغول بهم چسباندن تکه پاره های کاغذهای باطله و بریده شده ای که بعدها با عنوان "اسناد لانه جاسوسی " چاپ و منتشر شد تا تنور هیستری ضد امریکائی و  ضد غربی را در جامعه  داغ نگهدارند ، بسیاری از منتقدان کنونی حکومت ولایت مطلقه فقیه ، در زندانها و شکنجه گاههای جمهوری اسلامی ، هر شب مشغول شمردن تیر های خلاصی بودند که دوستان خط امامی آقایان حجاریان و عبدی بر سر  جوانان آزادیخواه این مرز و بوم شلیک میکردند . آری بسیاری از منتقدان کنونی که آقای عباس عبدی آنان را به بی دردی متهم میکند و مدعی میشود که با نقدی که مینویسند "ارتزاق" میکنند ، از جان به در بردگان کشتار های دهه شصت میباشند که تنها نیروی محرکه آنان در نوشتن ، عشق و امید به آزادی و بهروزی مردم ایران ، و ادامه راه هزاران جوان ایرانی است که قلب های عاشق و پاکشان بفرمان خمینی و توسط نوچه های خط امامی اش شکافته شد .

31 مرداد 1392

22 اوت 2013

 

 

 

 

 

منبع:پژواک ایران


بهروز ستوده

فهرست مطالب بهروز ستوده در سایت پژواک ایران 

*با دستگیری وزندان، حرکت ملی و فرا گروهی ۱۴ نفرها سرکوب شدنی نیست [2019 Aug] 
*پیوستن ۱۴ زن شیردل ایرانی به جنبش ملی «نه به جمهوری اسلامی» خجسته باد [2019 Aug] 
*تجّلی یک حرکت ملی وفراگروهی در حمایت از بیانیه ۱۴ فعال مدنی،سیاسی وحقوق بشری داخل کشور ‏ [2019 Jul] 
* انقلابی که حس رهبرش به ایران "هیچ" بود، وطنش اسلام وهدفش کسب قدرت بود [2019 Feb] 
*اقای رضا پهلوی ! با طناب دیکتاتورپرورها وچاپلوس ها به چاه نروید [2019 Jan] 
*حسن روحانی درسازمان ملل چه دروغ هائی خواهد گفت وچه راست هائی را کتمان خواهد کرد؟ [2018 Sep] 
*به هوش باشید! سپاه، بسیج، قوه قضائیه و شورای نگهبان و... برای تقلب بسیج شده‌اند [2017 May] 
*حماس مرزهای اسرائیل را به رسمیت شناخت، ولایت فقیه همچنان به دنبال نابودی این کشور است [2017 May] 
*روسیه و جمهوری اسلامی شریک جنایت های بشاراسد در سوریه [2017 Apr] 
*درمراسم ۲۲ بهمن شرکت نکنید، به خامنه ای وحکومت فقیه مشروعیت ندهید [2017 Feb] 
*مرقد«امام راحل» است یا محل دفن «ساکت فتنه»  [2017 Jan] 
*بازیگرسینما از «کرامات» سردارسلیمانی میگوید! [2016 Oct] 
*آیا جمهوری اسلامی کمتراز حکومت ارتیره علیه بشریت مرتکب جنایت شده است!؟ [2016 Jun] 
*به یاد تراب حق شناس، نقدی برنوشته آقای تقی رحمانی. [2016 Feb] 
* رؤیای حضانت کعبه! جدال بی پایان ولایت فقیه شیعه با آل سعود وهابی [2016 Jan] 
*مرزهای ناشناخته مرگ و زندگی [2015 Sep] 
*باتوافق وین دل واپسان وجنگ طلبان آرام نخواهند گرفت [2015 Jul] 
*بند"ميم" وصيت‌نامه خمينی و جلوگيری از ورود زنان به ورزشگاه! [2015 Jun] 
*پزشکی که مجری حکم قصاص شود یک مُجرم وقابل تعقیب است . [2015 Mar] 
*نقل جمله «من شارلی هستم» در ایران مجازات دارد! [2015 Jan] 
*آیت الله اصلاح طلب : بهائی نه حق تحصیل دارد نه حقوق شهروندی!  [2014 Dec] 
*آمران بمعروف (اوباش اسیدپاش وچاقوکش) بسیجی اند و گوش بفرمان رهبر  [2014 Dec] 
*علم الهدی (امام جمعه مشهد) نگران جام زهر و مردن رهبر است ! [2014 Nov] 
*قصه یونس پیامبر واعدام محسن امیراصلانی ! [2014 Sep] 
*باریکه غزه نمایشگاه توحش هردو طرفِ جنگ [2014 Jul] 
*عراق درآستانه تجزیه و دور جدیدی ازجنگهای خونین مذهبی . [2014 Jun] 
*تعریف جُرم سیاسی درمجلس شوربای اسلامی ! [2014 May] 
*بهاره هدایت : «به زنده دفن شدن محکو م نشده ایم»  [2014 May] 
*شیرین کردن جام زهررهبر با اعدام و شکنجه وحمله به زندانیان سیاسی ! [2014 Apr] 
*عارف نبود قاتل بود! [2014 Mar] 
*حقوق بشر، چشم اسفندیارحکومت خودکامه خامنه ای .  [2014 Mar] 
*فرزانه مرادی، قربانی قانون قصاص و جامعه مردسالار [2014 Mar] 
*حقوق شهروندی پيش‌کِش، از حقوق و اختيارات خود دفاع کنيد آقای روحانی! [2014 Feb] 
* دیکتاتورها اصلاح نمی شوند ، سرنگون میشوند ، آقای حجاریان !  [2014 Feb] 
*سوریه ولبنان وعراق قربانی«داعش وماعش» [2014 Jan] 
*مدّاح ششلول‌بند و مهاجم «شکوفا» شده است!  [2014 Jan] 
*قوه قضائیه عامل فساد و بی عدالتی وناامنی درجامعه [2014 Jan] 
*ماهی حکومت اسلامی از سر و دُم گنديده است [2014 Jan] 
*جنجال‌آفرينی سه قوه جمهوری اسلامی برای اثبات يک دروغ!  [2013 Dec] 
* دیدارنمایندگان پارلمان اروپا با دو چهره نامدار و سوزش کیهان شّر. [2013 Dec] 
*نخودسیاهِ منشورحقوق شهروندی با چاشنی اعدام ! [2013 Dec] 
*گفتمان جدائی دين از دولت ضرورت امروز است [2013 Nov] 
*انفجار سفارت و نعل وارونه سفير خامنه‌ای در لبنان [2013 Nov] 
*زن ستیزی و شیعه سالاری در فرمان رهبربرای افزایش جمعیت  [2013 Nov] 
*«برادران قاچاقچی» درجه می‌گيرند، خرده‌پاها اعدام می‌شوند! [2013 Nov] 
*دادگاه بلخ است نه قوه قضائیه ! [2013 Oct] 
*چرا خامنه ای آقای توفیقی را از گردونه خارج ساخت؟  [2013 Oct] 
*همجنس‌گرايان ايران، بی‌دفاع‌ترين گروه اجتماعی [2013 Oct] 
*لگدپرانی کيهان شريعتمداری به جام زهر رهبر! [2013 Oct] 
*لنگه کفش و نیروهای خودسر(بخوانید نوچه های رهبر)  [2013 Oct] 
*روضه خوانی«قهرمانانه» آقای روحانی درسازمان ملل متحد . [2013 Sep] 
*«نرمش قهرمانانه» همان جام زهر است [2013 Sep] 
*باند خامنه‌ای شريک جنايات در سوريه [2013 Sep] 
*خانم وآقای رجوی! به نشستن درلانه عقرب خاتمه دهید [2013 Sep] 
*اتحاد سکولار – دمکرات های جمهوریخواه درآینده ای نزدیک . [2013 Aug] 
*روح خمینی : «هرچه فریاد دارید سرتحریم ها بکشید» [2013 Aug] 
* «خود تنظیمی» نام جدید خودسانسوری دردولت اعتدال! [2013 Aug] 
*نقدی بر یک جانبه نگری در نامه زندانیان سیاسی به اوباما [2013 Aug] 
*در صد وهفت سالگی مشروطیت ، شیخ فضل الله نوری هنوز زنده است !  [2013 Aug] 
*رهبرنانجیب ، کمتر از «توبه» رضایت نمیدهد ! [2013 Jul] 
*زياد نخواهيد! عجله نکنيد! مبادا «اعتدال» به‌هم بخورد! [2013 Jul] 
*فرمان رهبر! مرگ تدریجی برای زندانیان سیاسی نافرمان ! [2013 Jul] 
*فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد !  [2013 Jul] 
*خامنه ای خودکامه از رویدادهای مصر درس بگیرد !  [2013 Jul] 
*اصلاح‌طلبانی که برای بازگشت به قدرت «معتدل» می‌شوند  [2013 Jun] 
*بدون هيچ دليلی - خاک تو سر جليلی! شعارهای اين روزهای مردم [2013 Jun] 
*تجّلی جنبش ملی ایرانیان در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال .  [2013 Jun] 
*رأی به آقای روحانی ، رأی به تغییراست نه رأی به حکومت اسلامی [2013 Jun] 
*مقاله [2013 Jun] 
*کمدی مناظره "انتخاباتی" ! در سیمای جمهوری اسلامی ! [2013 Jun] 
*نقدی بر پیام آقای تاج زاده به مردم ایران بمناسبت رد صلاحیت رفسنجانی! [2013 May] 
*پایان دوران طلائی انتخاب بین بد و بدتر و اینک انتخاب بدتر! [2013 May] 
*رهبر، نشانی نوکر"اصلح" را اعلام کرد .  [2013 May] 
*هراس آقای خاتمی از صف آرائی مردم در مقابل جمهوری اسلامی . [2013 May] 
*«حق» مردم ایران ! ازانتخاب بین بد وبدتر تا انتخاب بهترین نوکربرای رهبر!  [2013 Feb] 
*خامنه ای کمتر از توبه و ذوب در ولایت قبول ندارد آقای عبدالله نوری [2013 Jan] 
*پیامی برای تجمع فرانکفورت‎ [2013 Jan] 
*سالگرد پنجاه سالگی کنفدراسیون ، تجربه ای دمکراتیک وموفق .  [2013 Jan] 
*دفاع از زندانيان سياسی - عقيدتی ، مهم ترين وظيفه اپوزيسيون خارج [2012 Dec] 
*جمهوری اسلامی ، آتش بیار جنگ در باریکه غزه . [2012 Nov] 
*سودای کسب قدرت در سایه جنگ وحمله نظامی به ایران  [2012 Oct] 
* کنفراس"غیرمتعهد ها" فرصتی تاریخی برای احیای خیزش سبز [2012 Aug] 
*سخن بگوئید شاه زاده ! [2012 Jul] 
*به احترام زرین تاج قزوینی ، نخستین منادی آزادی زن ایرانی . [2012 Mar] 
* جنبش گسترده تحریم"انتخابات"مقدمه ای است بر وفاق ملی ایرانیان .  [2012 Feb] 
*نامه سرگشاده ای به آقای پرویز ثابتی(مقام امنیتی ساواک)  [2012 Feb] 
* حزب توده ایران هنوز منتقدان را عامل [2012 Feb] 
*بحران سازی به امید باج گیری ، جنگ افروزی به امید خروج از بن بست [2011 Dec] 
*«شاه درون و حلقه منحوسه استبداد» ! [2011 Nov] 
*طرح «کنگره ملی» و فقدان اراده ملی [2011 Oct] 
*LC چيست؟  [2011 Oct] 
*سرنگونی قذافی ، وسوسه ی«دخالت محدود نظامی خارجی»! [2011 Aug] 
* مردم سوریه را دریابیم ، «سکوت شما ، ما را میکُشد»  [2011 Aug] 
*امروز مبارک در قفس آهنی و فردا خامنه ای ، اسد و قذافی و... [2011 Aug] 
*وداع با دروازه بان محبوب ایران ، فرصتی برای خیزشی دیگرعلیه دیکتاتور [2011 May] 
*فردا جوانان ایران زمین «حرام» بودن چهارشنبه سوری را به شما نشان خواهند داد ! [2011 Mar] 
*«ای رجال ایران ، زن مگر بشر نیست؟» [2011 Mar] 
*روز 25 بهمن ماه ، زنگ سرنگونی خامنه ای به صدا در خواهد آمد [2011 Feb] 
*ازمیدان آزادی تهران تا میدان آزادی قاهره ، در چهار پرده  [2011 Feb] 
*کسی هست که صدای رودابه های ایران را بشنود ؟! [2011 Jan] 
*ادامه اعدام ها: کسی نیست جلوی این وحشی ها را بگیرد؟  [2011 Jan] 
*بر محور دفاع از زندانیان سیاسی و قطع شکنجه و اعدام و سنگسار متحد شویم [2011 Jan] 
*این همه اعدام و خون ریزی برای چیست؟ [2011 Jan] 
*نقدی بر « نقش رسانه ها در اعدام شهلا جاهد»  [2010 Dec] 
*تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی ، دعوت به تماشای اعدام !  [2010 Nov] 
*آقای کروبی و بهانه «روز قدس»!  [2010 Aug] 
*نه حماس وحزب الله نماینده فلسطین ولبنان اند و نه آقای کدیورسخنگوی جنبش سبز [2010 Jul] 
*مجوّزسرنگونی حکومت فقیه خون ریز را از کجا باید گرفت ؟ [2010 Jun] 
*حلقه ی دار برگردن شیرین ! حلقه ی ُگل برگردن قاتل بختیار!  [2010 May] 
*«امام راحل و خرد جمعی» !؟ این را چگونه باورکنیم آقای موسوی؟!  [2010 Apr] 
*خیزش سبزملی در چهارشنبه سرخ باستانی [2010 Mar] 
*آخوند هرزه ای که ما را به تکرارکشتار 67 تهدید میکند! او را بهتربشناسید [2010 Mar] 
*آقای رفسنجانی ! 31 سال توطئه گری و خیانت به مردم ایران کافی نیست ؟ [2010 Feb] 
*پرده آخرکودتا: خواندن آیه های یأس و شکست در گوش مردم ! [2010 Feb] 
*لحظه ای است تاریخی، به مار زخمی ولایت فقیه فرصت ندهیم  [2010 Feb] 
*استراتژی کودتاچیان : خانه نشین کردن مخالفان در روز 22 بهمن [2010 Feb] 
*برای مهار جنبش ، رهبر به خواص روی آورده است [2010 Jan] 
*بهائی ، مرغ عزا وعروسی در توبره خونین شریعت مداران [2010 Jan] 
*طرح لبنانیزه کردن ایران در بیت کودتا کلید خورد  [2010 Jan] 
* ساطورخونین"محارب" آخرین تدبیرفاشیسم ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*از شب یلدا گذشتیم به استقبال طلوع خورشید برویم  [2009 Dec] 
*عقل و وجدانتان کجاست آقایان؟ مردم را وارد بازی قاتلان نکنید [2009 Dec] 
*دنیاخروش دانشجویان ایران را شنید ، خامنه ای خبیث نشنید !  [2009 Dec] 
*موج سواران سبز اسلامی و مخالفت با شعار «جمهوری ايرانی» [2009 Oct] 
*فاشیسم جمهوری اسلامی توهّم است یا یک واقعیت ملموس؟ [2008 Feb]