تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی ، دعوت به تماشای اعدام !
بهروز ستوده

 زمانی که آیت الله خمینی از صدور انقلاب اسلامی ایران به سایر کشورها سخن می گفت و فتوای قتل دگراندیشان ایرانی و غیر ایرانی را صادر می کرد خوب می دانست که پول و اسلحه دو رکن  ضروری برای انجام صدور انقلاب اسلامی به سایر نقاط می باشد  چرا که رکن نخست و اصلی که همانا نیروی انسان های تاریک اندیش  و جاهل باشد ، در همه ی کشورهای اسلامی و عربی به حّد وفور وجود دارد . و برای صدور انقلاب اسلامی فقط کافی بود که بخشی از درآمد نفت ایران ، به این کار اختصاص پیدا کند که کرد ، تا به امروز که رد پای انقلاب اسلامی خمینی یا بهتر بگویم رد خون ریزی  و ترور و تجاوز و اعدام  را می توان در جای جای کشورهای اسلامی وعربی که توسط گروههای بنیادگرا و فاشیست اسلامی در محکمه های مسخره شرعی که شیخ یا آخوندی تبهکار و بیسواد هم نقش قاضی ، هم نقش دادستان، هم نقش هیأت منصفه را یکجا بازی می نمایند، مشاهده  کرد. 

از میان هزاران خبری که در هفته گذشته به سراسر جهان مخابره شده است در اینجا سه خبر را از سه نقطه مختلف در کنار هم قرار می دهم .

خبر اول : از نشریه دولتی آینده چاپ جمهوری اسلامی  

«حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌تبار، معاون فرهنگی تربیتی مجتمع آموزش عالی فقه در  گفت‌وگو با  رسا از بازگشایی حجره  خامنه‌ای ،  در مدرسه مباركه حجتیه در آستانه  دیدار طلاب غیرایرانی با ایشان خبر داد.

وی با بیان این‌كه طلاب غیرایرانی در روز دیدار، در پوست خود نمی‌گنجیدند و برخی  می‌گفتند ای كاش در كشورمان یك نفر را مانند ایشان داشتیم ، ابراز داشت: ده هزار  طلبه غیرایرانی از صد كشور جهان به استقبال رهبر انقلاب شتافتند كه اگر هیچ  خاطره‌ای را از ایران نبرند ، جز همین یك خاطره تا آخر عمر برایشان كافی است .»

خبر دوم: از خبرگزاری فرانسه

«  شرکت سی‌ام‌آ - سی‌جی‌ام که مرکز آن در فرانسه است، می گوید که یک کشتی که محموله آن توسط یک تاجر ایرانی بارگیری و مهر و موم شده بود در بندر لاگوس نیجریه مورد بازرسی قرار گرفت و توقیف شد . مأموران امنیتی نیجریه اعلام داشته اند که ، در میان محموله این کشتی ، 13 کانتینر  راکت های 107 میلمتری ، انواع تفنگ ، نارنجک  ، گلوله و مواد منفجره  وجود داشته است.»

خبر سوم : از خبرگزاری اسوشییتدپرس

« دو دختر 15 ساله و 18 ساله در شهر "بالت واین" سومالی که  چندی پیش به تصرف گروه اسلامی "الشباب" در آمده است ، به جرم جاسوسی محکوم به اعدام شدند. قبل از اجرای حکم اعدام ، افراد وابسته به گروه بنیادگرای"الشباب"  با بلندگوهای دستی ، مردم شهر را بطرز  تهدید آمیزی دعوت به تماشای مراسم اعدام می نمودند. وقتی که یکی از میدان های شهر مملو از جمعیت شد . 10 مرد مسلح که نقاب بر صورت داشتند و  دو دختر جوان که سر تا پا در چادری سیاه پوشیده شده بودند و بر چشم های آنان چشم بند زده بودند وارد میدان شدند.فقط  چند دقیقه قبل از اعدام ، شیخ محمد ابراهیم ، جرم حوریه دختر 15 ساله و عیان دختر 18 ساله را جاسوسی اعلام داشت ، جاسوسی برای دولت مرکزی که گروه اسلامی "الشباب" مشغول جنگ با آن برای کنترل سایر مناطق سومالی می باشد. دو شرطی که شیخ ابراهیم را واجد شرایط قضاوت در مورد این دو دختر کرده بود ، اول اینکه مرد است و دوم اینکه می تواند  قران بخواند . در نواحی تحت کنترل گروه اسلامی "الشباب" همین دو شرط برای تصدی شغل قضاوت کافی است .

زهیر کاسوا  ، یک پیر مرد محلی به خبرنگار اسوشییتدپرس می گوید « کسانی که شاهد صحنه اعدام این دو دختر جوان وبی گناه بودند ، این سنگدلی و قساوت را هرگز  فراموش نخواهند کرد . او می گوید : ما همه ایستاده بودیم و شاهد جنایتی بودیم که نمی توانستیم از آن جلوگیری کنیم . زنی در کنار من با دیدن صحنه ی اعدام این دو دختر جوان غش کرد و بر زمین افتاد . 

محمد جمعه پدر  عیان دختر 18 ساله ای که به جرم جاسوسی اعدام شد می گوید « دو روز بود که دخترم گم شده بود تا اینکه مطلع شدم  که در زندان "الشباب" است . برای ملاقات دخترم  رفتم و هرچه التماس کردم  نگذاشتند دخترم را ببینم »  

بستگان حوریه دختر 15 ساله ای که به جرم جاسوسی اعدام شدمی گویند « از وقتی که گروه اسلامی "الشباب" کنترل شهر را بدست گرفته اند حوریه از خانه خارج نمی شده است ، او چطور می توانسته است جاسوسی کند؟»

هیچکس نمی داند که گروه اسلامی "الشباب" چگونه این دو دختر جوان را ربوده  و در  مدتی که زندان بوده اند چه بلاهائی بر سر آنان آورده اند ، چون به سبک و سیاق جمهوری اسلامی ،  پس از اعدام جنازه های آن دودختر جوان را به خانواده هاشان تحویل ندادند. 

اینک در ارتباط با سه خبر بالا سه سئوال را می توان مطرح ساخت  :

1 -  تربیت 10 هزار  آخوند خارجی در قم ( بدون احتساب  صدها هزار آخوندخارجی دیگر که طی 32 سال گذشته در قم و سایر حوزه ها) به چه منظور بوده است ؟ در قم  و سایر مراکز وابسته به جمهوری اسلامی به این آخوندهای خارجی چه آموزش هائی داده می شود و این طلبه های پرورش یافته در مکتب جنون و جنایت جمهوری اسلامی ، قرار است پس از بازگشت به کشور خویش ، به جوانان و مردم ناآگاه  کشور خود ، چه چیزهائی را آموزش دهند ؟ 

2 –  محموله ی اسلحه و مهمات کشتی توقیف شده در بندر لاگوس ( بدون احتساب صدها کشتی و هواپیما و  کامیون اسلحه و مهمات که طی 32 سال گذشته ، توسط سپاه و بسیج در ایران  ، به مقصد سوریه و لبنان و سودان و سایر کشورهای عربی و اسلامی بارگیری شده ) قرار بوده است که بدست چه گروه هائی برسد ؟ منابع مالی و تسلیحاتی حزب الله لبنان ، حماس و جهاد اسلامی فلسطین ، ارتش المهدی مقتدی صدر در عراق ، لشکر محمد در پاکستان ، طالبان در افغانستان و الشباب در سومالی و  صدها گروه اسلامی و بنیادگرای ریز و درشت در کشورهای خاورمیانه وحاشیه خلیج فارس و کشورهای افریقائی و آسیای میانه و خاور نزدیک از کجا تأمین می شود و تروریستهای کشورهای مختلف در کجا آموزش می بینند؟   

3-     شیخ محمد ابراهیم که در سومالی و در مقابل چشم هزاران تماشاچی حکم قتل دو دختر جوان و بی گناه 15 و 18 ساله را صادر می نماید و هزاران شیخ محمد ابراهیم دیگر  که در کشورهای اسلامی مشغول صدور فتوای قتل و شکنجه و تجاوز اند ، دوران طلبگی خود را در کجا گذرانده اند و کمکهای مالی و تسلیحاتی اراذل و اوباش پیرامون خود را ازکجا دریافت می کنند ؟

آری جمهوری اسلامی و  پیروان خط امام  و صدور انقلاب اسلامی ، 32 سال  وقت داشته اند که ایدئولوژی ضدبشری خود را همراه با میلیاردها دلار از پول نفت مردم ایران به حلقوم گروههای بنیادگرای اسلامی در کشورهای مختلف سرازیر نماید و از آنان شبکه ای مخوف و تروریستی سازماندهی نماید ، تا جائی که امروزه خامنه ای و احمدی نژاد به پشتوانه همین شبکه سراسری تروریستی اسلامی ، از دنیا باج خواهی میکنند و  قدرت های بزرگ را تهدید می کنند که اگر موجودیت  رژیم جمهوری اسلامی به خطر افتد دنیا را به آتش خواهند کشید !   

  و شگفتا ،  از سر زمینی که 2500 سال پیش ازاین ، پادشاه و فرمانروائی مصلح و بشردوست  نخستین اعلامیه جهانی حقوق بشر را به جهانیان ارزانی داشت ( همین چند روز پیش ، 29 اکتبر زاد روز تولدش بود و بسیاری از به اصطلاح آزادیخواهان و طرفداران حقوق بشر ، از ترس اینکه مبادا از جانب گروههای رقیب به سلطنت طلبی متهم گردند ، بدون یادی از نام و  کار بزرگ کوروش کبیر ، از کنارش گذشتند) امروزه سپاه  جهل و جنایت و  اعدام و تجاوز به سرتاسر جهان صادر می گردد و آنچه که امروزه دنیا شاهد آن است چیزی نیست مگر  تحقق آرزوی دیرینه خمینی در "صدور انقلاب اسلامی" .

ایکاش جانی جماران زنده می شد و  به دارودسته های درون و بیرون از حاکمیت جمهوری اسلامی  که 20 سال است بر سر و کله همدیگر می زنند و یکدیگر را به انحراف از "خط امام" متهم می کنند نهیب می زد که : هیچ انحرافی در"خط امام" بوجود نیامده است  و تمام سیاست های بیت رهبری خامنه ای و دولت برگزیده اش صد در صد منطبق است بر "خط امام" ، تا شاید کسانی که هنوز تصور می کنند با امام امام گفتن و با توسل به "خط امام" می توان به جنگ "خط امام"ی که درقدرت است رفت و دراین نبرد پیروز شد، از این خواب و خیال بیرون بیایند و با خواسته های برحق مردم ایران که نخستین اش جدائی دین از دولت و اجرای یک همه پرسی تحت نظارت نهاد های بین المللی برای تعیین تکلیف جمهوری اسلامی است ، همراه شوند .

11 آبان 1389

2 نوامبر 2010    

 

منبع:پژواک ایران


بهروز ستوده

فهرست مطالب بهروز ستوده در سایت پژواک ایران 

*دخالت جمهوری اسلامی در کشورهای خاورمیانه و رشد احساسات ضد ایرانی در میان اعراب [2019 Nov] 
*اقوس مرگ صدورانقلاب و شیعه گستری جمهوری اسلامی در عراق به صدا درآمده است [2019 Oct] 
*«همه با هم» وعلت مخالفت فرقه گرایان اپوزیسیون با آن [2019 Sep] 
*با دستگیری وزندان، حرکت ملی و فرا گروهی ۱۴ نفرها سرکوب شدنی نیست [2019 Aug] 
*پیوستن ۱۴ زن شیردل ایرانی به جنبش ملی «نه به جمهوری اسلامی» خجسته باد [2019 Aug] 
*تجّلی یک حرکت ملی وفراگروهی در حمایت از بیانیه ۱۴ فعال مدنی،سیاسی وحقوق بشری داخل کشور ‏ [2019 Jul] 
* انقلابی که حس رهبرش به ایران "هیچ" بود، وطنش اسلام وهدفش کسب قدرت بود [2019 Feb] 
*اقای رضا پهلوی ! با طناب دیکتاتورپرورها وچاپلوس ها به چاه نروید [2019 Jan] 
*حسن روحانی درسازمان ملل چه دروغ هائی خواهد گفت وچه راست هائی را کتمان خواهد کرد؟ [2018 Sep] 
*به هوش باشید! سپاه، بسیج، قوه قضائیه و شورای نگهبان و... برای تقلب بسیج شده‌اند [2017 May] 
*حماس مرزهای اسرائیل را به رسمیت شناخت، ولایت فقیه همچنان به دنبال نابودی این کشور است [2017 May] 
*روسیه و جمهوری اسلامی شریک جنایت های بشاراسد در سوریه [2017 Apr] 
*درمراسم ۲۲ بهمن شرکت نکنید، به خامنه ای وحکومت فقیه مشروعیت ندهید [2017 Feb] 
*مرقد«امام راحل» است یا محل دفن «ساکت فتنه»  [2017 Jan] 
*بازیگرسینما از «کرامات» سردارسلیمانی میگوید! [2016 Oct] 
*آیا جمهوری اسلامی کمتراز حکومت ارتیره علیه بشریت مرتکب جنایت شده است!؟ [2016 Jun] 
*به یاد تراب حق شناس، نقدی برنوشته آقای تقی رحمانی. [2016 Feb] 
* رؤیای حضانت کعبه! جدال بی پایان ولایت فقیه شیعه با آل سعود وهابی [2016 Jan] 
*مرزهای ناشناخته مرگ و زندگی [2015 Sep] 
*باتوافق وین دل واپسان وجنگ طلبان آرام نخواهند گرفت [2015 Jul] 
*بند"ميم" وصيت‌نامه خمينی و جلوگيری از ورود زنان به ورزشگاه! [2015 Jun] 
*پزشکی که مجری حکم قصاص شود یک مُجرم وقابل تعقیب است . [2015 Mar] 
*نقل جمله «من شارلی هستم» در ایران مجازات دارد! [2015 Jan] 
*آیت الله اصلاح طلب : بهائی نه حق تحصیل دارد نه حقوق شهروندی!  [2014 Dec] 
*آمران بمعروف (اوباش اسیدپاش وچاقوکش) بسیجی اند و گوش بفرمان رهبر  [2014 Dec] 
*علم الهدی (امام جمعه مشهد) نگران جام زهر و مردن رهبر است ! [2014 Nov] 
*قصه یونس پیامبر واعدام محسن امیراصلانی ! [2014 Sep] 
*باریکه غزه نمایشگاه توحش هردو طرفِ جنگ [2014 Jul] 
*عراق درآستانه تجزیه و دور جدیدی ازجنگهای خونین مذهبی . [2014 Jun] 
*تعریف جُرم سیاسی درمجلس شوربای اسلامی ! [2014 May] 
*بهاره هدایت : «به زنده دفن شدن محکو م نشده ایم»  [2014 May] 
*شیرین کردن جام زهررهبر با اعدام و شکنجه وحمله به زندانیان سیاسی ! [2014 Apr] 
*عارف نبود قاتل بود! [2014 Mar] 
*حقوق بشر، چشم اسفندیارحکومت خودکامه خامنه ای .  [2014 Mar] 
*فرزانه مرادی، قربانی قانون قصاص و جامعه مردسالار [2014 Mar] 
*حقوق شهروندی پيش‌کِش، از حقوق و اختيارات خود دفاع کنيد آقای روحانی! [2014 Feb] 
* دیکتاتورها اصلاح نمی شوند ، سرنگون میشوند ، آقای حجاریان !  [2014 Feb] 
*سوریه ولبنان وعراق قربانی«داعش وماعش» [2014 Jan] 
*مدّاح ششلول‌بند و مهاجم «شکوفا» شده است!  [2014 Jan] 
*قوه قضائیه عامل فساد و بی عدالتی وناامنی درجامعه [2014 Jan] 
*ماهی حکومت اسلامی از سر و دُم گنديده است [2014 Jan] 
*جنجال‌آفرينی سه قوه جمهوری اسلامی برای اثبات يک دروغ!  [2013 Dec] 
* دیدارنمایندگان پارلمان اروپا با دو چهره نامدار و سوزش کیهان شّر. [2013 Dec] 
*نخودسیاهِ منشورحقوق شهروندی با چاشنی اعدام ! [2013 Dec] 
*گفتمان جدائی دين از دولت ضرورت امروز است [2013 Nov] 
*انفجار سفارت و نعل وارونه سفير خامنه‌ای در لبنان [2013 Nov] 
*زن ستیزی و شیعه سالاری در فرمان رهبربرای افزایش جمعیت  [2013 Nov] 
*«برادران قاچاقچی» درجه می‌گيرند، خرده‌پاها اعدام می‌شوند! [2013 Nov] 
*دادگاه بلخ است نه قوه قضائیه ! [2013 Oct] 
*چرا خامنه ای آقای توفیقی را از گردونه خارج ساخت؟  [2013 Oct] 
*همجنس‌گرايان ايران، بی‌دفاع‌ترين گروه اجتماعی [2013 Oct] 
*لگدپرانی کيهان شريعتمداری به جام زهر رهبر! [2013 Oct] 
*لنگه کفش و نیروهای خودسر(بخوانید نوچه های رهبر)  [2013 Oct] 
*روضه خوانی«قهرمانانه» آقای روحانی درسازمان ملل متحد . [2013 Sep] 
*«نرمش قهرمانانه» همان جام زهر است [2013 Sep] 
*باند خامنه‌ای شريک جنايات در سوريه [2013 Sep] 
*خانم وآقای رجوی! به نشستن درلانه عقرب خاتمه دهید [2013 Sep] 
*اتحاد سکولار – دمکرات های جمهوریخواه درآینده ای نزدیک . [2013 Aug] 
*روح خمینی : «هرچه فریاد دارید سرتحریم ها بکشید» [2013 Aug] 
* «خود تنظیمی» نام جدید خودسانسوری دردولت اعتدال! [2013 Aug] 
*نقدی بر یک جانبه نگری در نامه زندانیان سیاسی به اوباما [2013 Aug] 
*در صد وهفت سالگی مشروطیت ، شیخ فضل الله نوری هنوز زنده است !  [2013 Aug] 
*رهبرنانجیب ، کمتر از «توبه» رضایت نمیدهد ! [2013 Jul] 
*زياد نخواهيد! عجله نکنيد! مبادا «اعتدال» به‌هم بخورد! [2013 Jul] 
*فرمان رهبر! مرگ تدریجی برای زندانیان سیاسی نافرمان ! [2013 Jul] 
*فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد !  [2013 Jul] 
*خامنه ای خودکامه از رویدادهای مصر درس بگیرد !  [2013 Jul] 
*اصلاح‌طلبانی که برای بازگشت به قدرت «معتدل» می‌شوند  [2013 Jun] 
*بدون هيچ دليلی - خاک تو سر جليلی! شعارهای اين روزهای مردم [2013 Jun] 
*تجّلی جنبش ملی ایرانیان در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال .  [2013 Jun] 
*رأی به آقای روحانی ، رأی به تغییراست نه رأی به حکومت اسلامی [2013 Jun] 
*مقاله [2013 Jun] 
*کمدی مناظره "انتخاباتی" ! در سیمای جمهوری اسلامی ! [2013 Jun] 
*نقدی بر پیام آقای تاج زاده به مردم ایران بمناسبت رد صلاحیت رفسنجانی! [2013 May] 
*پایان دوران طلائی انتخاب بین بد و بدتر و اینک انتخاب بدتر! [2013 May] 
*رهبر، نشانی نوکر"اصلح" را اعلام کرد .  [2013 May] 
*هراس آقای خاتمی از صف آرائی مردم در مقابل جمهوری اسلامی . [2013 May] 
*«حق» مردم ایران ! ازانتخاب بین بد وبدتر تا انتخاب بهترین نوکربرای رهبر!  [2013 Feb] 
*خامنه ای کمتر از توبه و ذوب در ولایت قبول ندارد آقای عبدالله نوری [2013 Jan] 
*پیامی برای تجمع فرانکفورت‎ [2013 Jan] 
*سالگرد پنجاه سالگی کنفدراسیون ، تجربه ای دمکراتیک وموفق .  [2013 Jan] 
*دفاع از زندانيان سياسی - عقيدتی ، مهم ترين وظيفه اپوزيسيون خارج [2012 Dec] 
*جمهوری اسلامی ، آتش بیار جنگ در باریکه غزه . [2012 Nov] 
*سودای کسب قدرت در سایه جنگ وحمله نظامی به ایران  [2012 Oct] 
* کنفراس"غیرمتعهد ها" فرصتی تاریخی برای احیای خیزش سبز [2012 Aug] 
*سخن بگوئید شاه زاده ! [2012 Jul] 
*به احترام زرین تاج قزوینی ، نخستین منادی آزادی زن ایرانی . [2012 Mar] 
* جنبش گسترده تحریم"انتخابات"مقدمه ای است بر وفاق ملی ایرانیان .  [2012 Feb] 
*نامه سرگشاده ای به آقای پرویز ثابتی(مقام امنیتی ساواک)  [2012 Feb] 
* حزب توده ایران هنوز منتقدان را عامل [2012 Feb] 
*بحران سازی به امید باج گیری ، جنگ افروزی به امید خروج از بن بست [2011 Dec] 
*«شاه درون و حلقه منحوسه استبداد» ! [2011 Nov] 
*طرح «کنگره ملی» و فقدان اراده ملی [2011 Oct] 
*LC چيست؟  [2011 Oct] 
*سرنگونی قذافی ، وسوسه ی«دخالت محدود نظامی خارجی»! [2011 Aug] 
* مردم سوریه را دریابیم ، «سکوت شما ، ما را میکُشد»  [2011 Aug] 
*امروز مبارک در قفس آهنی و فردا خامنه ای ، اسد و قذافی و... [2011 Aug] 
*وداع با دروازه بان محبوب ایران ، فرصتی برای خیزشی دیگرعلیه دیکتاتور [2011 May] 
*فردا جوانان ایران زمین «حرام» بودن چهارشنبه سوری را به شما نشان خواهند داد ! [2011 Mar] 
*«ای رجال ایران ، زن مگر بشر نیست؟» [2011 Mar] 
*روز 25 بهمن ماه ، زنگ سرنگونی خامنه ای به صدا در خواهد آمد [2011 Feb] 
*ازمیدان آزادی تهران تا میدان آزادی قاهره ، در چهار پرده  [2011 Feb] 
*کسی هست که صدای رودابه های ایران را بشنود ؟! [2011 Jan] 
*ادامه اعدام ها: کسی نیست جلوی این وحشی ها را بگیرد؟  [2011 Jan] 
*بر محور دفاع از زندانیان سیاسی و قطع شکنجه و اعدام و سنگسار متحد شویم [2011 Jan] 
*این همه اعدام و خون ریزی برای چیست؟ [2011 Jan] 
*نقدی بر « نقش رسانه ها در اعدام شهلا جاهد»  [2010 Dec] 
*تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی ، دعوت به تماشای اعدام !  [2010 Nov] 
*آقای کروبی و بهانه «روز قدس»!  [2010 Aug] 
*نه حماس وحزب الله نماینده فلسطین ولبنان اند و نه آقای کدیورسخنگوی جنبش سبز [2010 Jul] 
*مجوّزسرنگونی حکومت فقیه خون ریز را از کجا باید گرفت ؟ [2010 Jun] 
*حلقه ی دار برگردن شیرین ! حلقه ی ُگل برگردن قاتل بختیار!  [2010 May] 
*«امام راحل و خرد جمعی» !؟ این را چگونه باورکنیم آقای موسوی؟!  [2010 Apr] 
*خیزش سبزملی در چهارشنبه سرخ باستانی [2010 Mar] 
*آخوند هرزه ای که ما را به تکرارکشتار 67 تهدید میکند! او را بهتربشناسید [2010 Mar] 
*آقای رفسنجانی ! 31 سال توطئه گری و خیانت به مردم ایران کافی نیست ؟ [2010 Feb] 
*پرده آخرکودتا: خواندن آیه های یأس و شکست در گوش مردم ! [2010 Feb] 
*لحظه ای است تاریخی، به مار زخمی ولایت فقیه فرصت ندهیم  [2010 Feb] 
*استراتژی کودتاچیان : خانه نشین کردن مخالفان در روز 22 بهمن [2010 Feb] 
*برای مهار جنبش ، رهبر به خواص روی آورده است [2010 Jan] 
*بهائی ، مرغ عزا وعروسی در توبره خونین شریعت مداران [2010 Jan] 
*طرح لبنانیزه کردن ایران در بیت کودتا کلید خورد  [2010 Jan] 
* ساطورخونین"محارب" آخرین تدبیرفاشیسم ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*از شب یلدا گذشتیم به استقبال طلوع خورشید برویم  [2009 Dec] 
*عقل و وجدانتان کجاست آقایان؟ مردم را وارد بازی قاتلان نکنید [2009 Dec] 
*دنیاخروش دانشجویان ایران را شنید ، خامنه ای خبیث نشنید !  [2009 Dec] 
*موج سواران سبز اسلامی و مخالفت با شعار «جمهوری ايرانی» [2009 Oct] 
*فاشیسم جمهوری اسلامی توهّم است یا یک واقعیت ملموس؟ [2008 Feb]