آقای رفسنجانی ! 31 سال توطئه گری و خیانت به مردم ایران کافی نیست ؟
بهروز ستوده

اجلاس مجلس خبرگان رهبری با بیانیه ای سرشار از دشنام و افترا به مخالفان نظام جمهوری اسلامی و رهبری خامنه ای که در حقیقت بیش از 90 در صد ازمردم ایران را تشکیل می دهند و با تشکرو تقدیراز نیروهای نظامی و انتظامی و اراذل و اوباش که گویا موفق شده اند "چشم فتنه" را کورکنند به پایان رسید ، موضوع این نوشته پرداختن به ماهیت این مجلس ضدمردمی و بیانیه پایانی اجلاس آن نیست که حیف از وقت و قلمی که صرف مشتی فسیل عهد عتیقی که از بشریت وانسانیت بوئی نبرده اند گردد . در این مختصرفقط می خواهم به آخرین موضع رئیس مزّور این مجلس که در ماههای اخیر با مانورهای خود موجب توهم پاره ای از ساده اندیشان گردیده است بپردازم .
هاشمی رفسنجانی که درهمان سالهای نخست انقلاب ، از جانب مردم ایران به "روباه مکّار" شهرت یافت ، چهره ناشناخته ای نیست وهمه می دانند که ایشان ، از لحظه تأسیس جمهوری اسلامی تا به امروز، تقریباً در تمامی توطئه ها و اقدامات ضد ملی وضدمردمی رژیم جمهوری اسلامی ، نقش اساسی داشته است ، بطوریکه بسیاری از صاحب نظران وتحلیگران مسائل سیاسی ایران ، براین عقیده اند که : بدون کشتی بانی هاشمی رفسنجانی ، کشتی شکسته ی حکومت اسلامی هرگز قادر نبود که از بحران های گوناگون ، طی سه دهه اخیر عبورکند وتا به اینجا برسد . بی هیچ تردیدی وضعیت کنونی که اینک شاهد آن هستیم ، نتیجه اقدامات و سیاست هائی است که رفسنجانی در خلال 31 سال گذشته ، مستقیم و غیرمسقیم در اتخاذ آن سیاست ها نقش کلیدی داشته است . از میان انبوه خیانت ها و جنایت های ایشان ، ازتوطئه اعدام های سریع و غیرقانونی سران رژیم سابق ، توطئه عزل دولت بازرگان و ریاست جمهوری بنی صدر، توافق با خمینی در مورد کشتارهای دهه 60 ، خلع آیت الله منتظری از مقام نیابت رهبری و پوشاندن لباس ولایت فقیهی بر تن سید علی خامنه ای ، طرح نقشه ترور چهره های شاخص اپوزیسیون جمهوری اسلامی در خارج ازکشور و غارت ملیاردها دلار از پول مردم ایران و صدها نمونه دیگر را می توان نام برد . ناگفته نماند که هاشمی رفسنجانی  به اتفاق سیدعلی خامنه ای ، محسن رضائی ، و چند تن دیگر از سران جمهوری اسلامی ، بخاطر بمب گذاری و دست داشتن در ترورهای جمهوری اسلامی در خارج از کشور ، در چند دادگاه اروپائی و امریکای لاتین ، غیاباً محاکمه و محکوم شده اند و بمحض اینکه پای این افراد  به آن کشورها برسد دستگیر خواهند شد .
باری اینک که حکومت اسلامی به همت خیزش های ملیونی و سرتاسری مردم ایران ، با بزرگترین بحران سیاسی واجتماعی و مشروعیتی خود ، از بدو تولد تا به امروزمواجه گردیده است ، طبق معمول و به سنت دیرینه ی این حکومت ، هاشمی رفسنجانی به عنوان ناجی نظام جهل وجنایت ، یکبار دیگر وارد میدان شده و در پشت پرده مشغول ایفای نقش تاریخی خود یعنی  زد وبند و توطئه گری برای بیرون کشاندن حکومت اسلامی از باتلاقی است که در آن گرفتار آمده است .
خیزش های سبز مردم ایران طی هشت ماه گذشه ، دشمن اصلی مردم را دراین مرحله از جنبش بدرستی تشخیص داده و بیت رهبری و دستگاه ولایت فقیه را هدف قرارداده اند ، طرح شعارهائی از قبیل "جمهوری ایرانی " و "رفراندم" و "رهبرما قاتله ، ولایت اش باطله" همه نشان دهنده ی این واقعیت هستند که جنبش آزادیخواهانه مردم ایران که با شعار "رأی من کو؟" آغاز گردید ، در مسیر رشد و تکاملی خود ، تمامیت حکومت اسلامی و قانون اساسی آنرا را به چالش گرفته است. البته باید اذعان نمود که پس از کودتای انتخاباتی خامنه ای – احمدی نژاد ،  در میان سران تبهکارحکومت اسلامی ، هاشمی رفسنجانی ، زودتر از دیگران خطر را تشخیص داد و درنامه ای که برای خامنه ای نوشت اورا از خطر انفجار"آتش فشانی که در سینه های مردم ایران نهفته است" آگاه کرد . او درهر فرصتی تلاش  کرد که خطیر بودن شرایط کنونی را به خامنه ای و دارودسته ی نظامی –امنیتی حاکم ، گوشزد کند و"مصلحت نظام" را در دلجوئی از مردم و پاسخ به برخی از خواسته آنان ، یاد آور شود .
هاشمی رفسنجانی در طی هشت ماه گذشته و در ارتباط با مبارزات مردم ایران ، دو روئی وچهره مذبذب خویش و نشستن درمیان دو صندلی  را بارها به معرض نمایش گذاشته است ، آنجا که قدرت و پیشرفت جنبش را احساس کرده برای اینکه از قافله عقب نماند ، سخنانی مبنی برلزوم " دلجوئی" از مردم برزبان رانده است !! و آنجا که قدرت سرکوب وتوپ وتشر کودتاچیان را متوجه خود دیده است ، بلافاصله به مدح وثنای رهبری و ولایت فقیه پرداخته است . ادامه این ریاکاری و دو دوزه بازی رفسنجانی در ماههای اخیر ، کار را بجائی رسانید که خامنه ای در لفافه ی "خواص" او را خطاب قرار داد و از او خواست که تکلیف خود را روشن کرده و حساب خود را   از"سران فتنه" جدا نموده و از آنان فاصله بگیرد . و چنین بنظر می رسد که نهیب خامنه ای و کودتاچیان به رفسنجانی کار خودش را کرده است و ایشان را به جایگاه اصلی خود که همانا پاسداری از ولایت خون ریز خامنه ای می باشد باز گردانده است .      
هاشمی رفسنجانی در مقام ریاست "مجلس خبرگان رهبری" در نطق افتتاحیه این مجلس ، یکبار دیگر دشمنی خویش را نسبت به مردم ایران و سر سپردگی خود را نسبت به خامنه ای و ولایت خون ریزاش که هم اکنون بدرستی مورد آماج ملت آزادیخواه و سلحشور ایران قرار گرفته است اعلام داشت . آقای رفسنجانی ، که طی 31 سال گذشته ، درهرمقام وموقعیتی  ، جزخیانت و جنایت در حق مردم ستمدیده ایران ، چیزی در کارنامه سیاه خود ندارد ،  اخیراً برای همقطاران تبهکار خود در مجلس خبرگان ، خیزش های حق طلبانه ی مردم ایران را نتیجه "زاد و ولد" کسانی می داند که از اول با نظام اسلامی مخالف بوده و حالا هم مخالف اند ! رفسنجانی که این روزها برای تفرقه افکنی در صفوف جنبش وجلوگیری از غرق شدن کشتی شکسته ولایت فقیه به میدان آمده ، موقعیت کنونی را برای تهی مغزان خبرگان رهبری اینگونه تحلیل می نماید که گویا اکثریت معترضان و مخالفانی که در ماههای اخیر به خیابان آمده اند کسانی هستند نظام و ولایت فقیه و قانون اساسی را قبول دارند که باید حساب آنان را اقلیت فریب خورده و ساختارشکن ! جدا کرد و تلاش نمود که این اکثریت وفادارو معترض  را  در زیر پرچم رهبری متحد ساخت ! رفسنجانی که بسیاری از سازش کاران و واماندگان سیاسی برای "برون رفت از بحران" به او دل خوش کرده اند در سخنان خود در مجلس خبرگان به صراحت اعلام داشت که : « من امروز کسی را بهتر از رهبری نمی شناسم که محور این وحدت باشد .» و مردم ایران این سخن از دهان کسی می شنوند   که همین شخص ، پس از خیزش ملیونی وسرتاسری مردم  در روزهای 13 آبان و 16 آذر، در مشهد گفته بود که : «اگر مردم ما را نخواهند باید برویم» ریا کاری و عوامفریبی تا به کجا ؟
برای اینکه به دو روئی و نان به نرخ روز خوری هاشمی رفسنجانی بیشتر پی بره شود در اینجا قسمتی از سخنان ایشان در اجلاس اخیر خبرگان رهبری نقل می شود :
« عده‌اي از اول مخالف اصل نظام بودند كه اكنون هم هستند و زاد و ولد كرده‌اند و عده‌اي هم شايد فريب خوردند و مسائلي پيش آمد ولي آنهايي كه اسلام ، حاكميت آن و مكتب اهل‌بيت كه دستاورد انقلاب است و قانون اساسي كه يادگار علماي صدر انقلاب و سند محكم بين وفاداران نظام است ، بايد اين قانون اساسي ، اهل‌بيت ، ولايت و رهبري را محور قرار دهند و كساني كه اينها را قبول ندارند بحث ديگري دارند كه اكثريت نيستند. براي ما مهم است كه اين مجموعه را در صحنه نگه داريم و كاري نكنيم تيرهايي كه نبايد به سمت رهبري و نظام برود ، به آن سمت رفته و ايشان سيبل شود ( توضیح نگارنده - سیبل عبارت از علامتی است که در تمرین تیراندازی به آن علامت تیراندازی می کنند) و من بيش از همه مي‌دانم كه رهبري مي‌خواهند صحنه خيلي داغ نشود و كسي آسيب نبيند همان‌طور كه بعد از حادثه كهريزك ايشان بيانيه زدند، درخواست دلجويي كردند و دستور مجازات عاملان آن را دادند. رهبري الان هم مراقب هستند تا طغيان پيش نيايد و حرف‌هاي بيخودي زده نشود. »
« بين وفاداران انقلاب و ساختارشكنان كه با قانون‌ اساسي يا رهبري مشكل دارند، مرز وجود دارد كه اين مرز جعلي نيست و نبايد اجازه دهيم مخدوش شود . ترديد ندارم كساني كه اصول قانون اساسي را قبول دارند مي‌خواهند اين مرز را رعايت كنند. من امروز كسي را بهتر از رهبري نمي‌شناسم كه محور اين وحدت باشد كه البته همه مي‌توانند موثر باشند واگر ايشان راه را بر عهده بگيرندكه گرفته‌اند از طريق راهنمايي ايشان خبرگان كه نفوذ زيادي در مردم دارند مي‌توان حركت كرد. »

و به مصداق ضرب المثل معروف فارسی که می گوید : " پیش نماز که فلان کار را بکند ، پس نماز بهمان کار را خواهد کرد " پس از سخنان رئیس خبرگان در مدح وثنای مقام رهبری و ضرورت "وحدت" مردم  در زیر علم پاره پاره خامنه ای ، فسیل دیگری  بنام آخوند رمضانی گوی سبقت را از آقای رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان ربود و مدعی شد که :
 « با فراگیر شدن ولایت آیت الله خامنه ای ، امروز صحبت از مدیریت مقام معظم رهبری است که در سرتاسر اروپا علاقه مندان فراوانی دارد و قدرتی است که می تواند حرف اول را در دنیا بزند  . تشنگی معارف اسلامی در غرب آنقدر زیاد شده است که می گویند در آینده ای نزدیک اسلام یک سوم اروپا را می گیرد .»
اینک بگذارید برپیشانی آن دسته از به اصطلاح روشنفکران دینی و غیر دینی که بجای یاری رساندن به نسل جوان و بپاخاسته ایران ، منتظر اند از که از طریق تضادها و اختلافات جانیانی از قماش خامنه ای و رفسنجانی ، درایران به آزادی و استقلال و حقوق بشر برسند ، عرق شرم نشیند .  
5 اسفند 1388
24 فوریه2010
 

منبع:پژواک ایران


بهروز ستوده

فهرست مطالب بهروز ستوده در سایت پژواک ایران 

*پیوستن ۱۴ زن شیردل ایرانی به جنبش ملی «نه به جمهوری اسلامی» خجسته باد [2019 Aug] 
*تجّلی یک حرکت ملی وفراگروهی در حمایت از بیانیه ۱۴ فعال مدنی،سیاسی وحقوق بشری داخل کشور ‏ [2019 Jul] 
* انقلابی که حس رهبرش به ایران "هیچ" بود، وطنش اسلام وهدفش کسب قدرت بود [2019 Feb] 
*اقای رضا پهلوی ! با طناب دیکتاتورپرورها وچاپلوس ها به چاه نروید [2019 Jan] 
*حسن روحانی درسازمان ملل چه دروغ هائی خواهد گفت وچه راست هائی را کتمان خواهد کرد؟ [2018 Sep] 
*به هوش باشید! سپاه، بسیج، قوه قضائیه و شورای نگهبان و... برای تقلب بسیج شده‌اند [2017 May] 
*حماس مرزهای اسرائیل را به رسمیت شناخت، ولایت فقیه همچنان به دنبال نابودی این کشور است [2017 May] 
*روسیه و جمهوری اسلامی شریک جنایت های بشاراسد در سوریه [2017 Apr] 
*درمراسم ۲۲ بهمن شرکت نکنید، به خامنه ای وحکومت فقیه مشروعیت ندهید [2017 Feb] 
*مرقد«امام راحل» است یا محل دفن «ساکت فتنه»  [2017 Jan] 
*بازیگرسینما از «کرامات» سردارسلیمانی میگوید! [2016 Oct] 
*آیا جمهوری اسلامی کمتراز حکومت ارتیره علیه بشریت مرتکب جنایت شده است!؟ [2016 Jun] 
*به یاد تراب حق شناس، نقدی برنوشته آقای تقی رحمانی. [2016 Feb] 
* رؤیای حضانت کعبه! جدال بی پایان ولایت فقیه شیعه با آل سعود وهابی [2016 Jan] 
*مرزهای ناشناخته مرگ و زندگی [2015 Sep] 
*باتوافق وین دل واپسان وجنگ طلبان آرام نخواهند گرفت [2015 Jul] 
*بند"ميم" وصيت‌نامه خمينی و جلوگيری از ورود زنان به ورزشگاه! [2015 Jun] 
*پزشکی که مجری حکم قصاص شود یک مُجرم وقابل تعقیب است . [2015 Mar] 
*نقل جمله «من شارلی هستم» در ایران مجازات دارد! [2015 Jan] 
*آیت الله اصلاح طلب : بهائی نه حق تحصیل دارد نه حقوق شهروندی!  [2014 Dec] 
*آمران بمعروف (اوباش اسیدپاش وچاقوکش) بسیجی اند و گوش بفرمان رهبر  [2014 Dec] 
*علم الهدی (امام جمعه مشهد) نگران جام زهر و مردن رهبر است ! [2014 Nov] 
*قصه یونس پیامبر واعدام محسن امیراصلانی ! [2014 Sep] 
*باریکه غزه نمایشگاه توحش هردو طرفِ جنگ [2014 Jul] 
*عراق درآستانه تجزیه و دور جدیدی ازجنگهای خونین مذهبی . [2014 Jun] 
*تعریف جُرم سیاسی درمجلس شوربای اسلامی ! [2014 May] 
*بهاره هدایت : «به زنده دفن شدن محکو م نشده ایم»  [2014 May] 
*شیرین کردن جام زهررهبر با اعدام و شکنجه وحمله به زندانیان سیاسی ! [2014 Apr] 
*عارف نبود قاتل بود! [2014 Mar] 
*حقوق بشر، چشم اسفندیارحکومت خودکامه خامنه ای .  [2014 Mar] 
*فرزانه مرادی، قربانی قانون قصاص و جامعه مردسالار [2014 Mar] 
*حقوق شهروندی پيش‌کِش، از حقوق و اختيارات خود دفاع کنيد آقای روحانی! [2014 Feb] 
* دیکتاتورها اصلاح نمی شوند ، سرنگون میشوند ، آقای حجاریان !  [2014 Feb] 
*سوریه ولبنان وعراق قربانی«داعش وماعش» [2014 Jan] 
*مدّاح ششلول‌بند و مهاجم «شکوفا» شده است!  [2014 Jan] 
*قوه قضائیه عامل فساد و بی عدالتی وناامنی درجامعه [2014 Jan] 
*ماهی حکومت اسلامی از سر و دُم گنديده است [2014 Jan] 
*جنجال‌آفرينی سه قوه جمهوری اسلامی برای اثبات يک دروغ!  [2013 Dec] 
* دیدارنمایندگان پارلمان اروپا با دو چهره نامدار و سوزش کیهان شّر. [2013 Dec] 
*نخودسیاهِ منشورحقوق شهروندی با چاشنی اعدام ! [2013 Dec] 
*گفتمان جدائی دين از دولت ضرورت امروز است [2013 Nov] 
*انفجار سفارت و نعل وارونه سفير خامنه‌ای در لبنان [2013 Nov] 
*زن ستیزی و شیعه سالاری در فرمان رهبربرای افزایش جمعیت  [2013 Nov] 
*«برادران قاچاقچی» درجه می‌گيرند، خرده‌پاها اعدام می‌شوند! [2013 Nov] 
*دادگاه بلخ است نه قوه قضائیه ! [2013 Oct] 
*چرا خامنه ای آقای توفیقی را از گردونه خارج ساخت؟  [2013 Oct] 
*همجنس‌گرايان ايران، بی‌دفاع‌ترين گروه اجتماعی [2013 Oct] 
*لگدپرانی کيهان شريعتمداری به جام زهر رهبر! [2013 Oct] 
*لنگه کفش و نیروهای خودسر(بخوانید نوچه های رهبر)  [2013 Oct] 
*روضه خوانی«قهرمانانه» آقای روحانی درسازمان ملل متحد . [2013 Sep] 
*«نرمش قهرمانانه» همان جام زهر است [2013 Sep] 
*باند خامنه‌ای شريک جنايات در سوريه [2013 Sep] 
*خانم وآقای رجوی! به نشستن درلانه عقرب خاتمه دهید [2013 Sep] 
*اتحاد سکولار – دمکرات های جمهوریخواه درآینده ای نزدیک . [2013 Aug] 
*روح خمینی : «هرچه فریاد دارید سرتحریم ها بکشید» [2013 Aug] 
* «خود تنظیمی» نام جدید خودسانسوری دردولت اعتدال! [2013 Aug] 
*نقدی بر یک جانبه نگری در نامه زندانیان سیاسی به اوباما [2013 Aug] 
*در صد وهفت سالگی مشروطیت ، شیخ فضل الله نوری هنوز زنده است !  [2013 Aug] 
*رهبرنانجیب ، کمتر از «توبه» رضایت نمیدهد ! [2013 Jul] 
*زياد نخواهيد! عجله نکنيد! مبادا «اعتدال» به‌هم بخورد! [2013 Jul] 
*فرمان رهبر! مرگ تدریجی برای زندانیان سیاسی نافرمان ! [2013 Jul] 
*فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد !  [2013 Jul] 
*خامنه ای خودکامه از رویدادهای مصر درس بگیرد !  [2013 Jul] 
*اصلاح‌طلبانی که برای بازگشت به قدرت «معتدل» می‌شوند  [2013 Jun] 
*بدون هيچ دليلی - خاک تو سر جليلی! شعارهای اين روزهای مردم [2013 Jun] 
*تجّلی جنبش ملی ایرانیان در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال .  [2013 Jun] 
*رأی به آقای روحانی ، رأی به تغییراست نه رأی به حکومت اسلامی [2013 Jun] 
*مقاله [2013 Jun] 
*کمدی مناظره "انتخاباتی" ! در سیمای جمهوری اسلامی ! [2013 Jun] 
*نقدی بر پیام آقای تاج زاده به مردم ایران بمناسبت رد صلاحیت رفسنجانی! [2013 May] 
*پایان دوران طلائی انتخاب بین بد و بدتر و اینک انتخاب بدتر! [2013 May] 
*رهبر، نشانی نوکر"اصلح" را اعلام کرد .  [2013 May] 
*هراس آقای خاتمی از صف آرائی مردم در مقابل جمهوری اسلامی . [2013 May] 
*«حق» مردم ایران ! ازانتخاب بین بد وبدتر تا انتخاب بهترین نوکربرای رهبر!  [2013 Feb] 
*خامنه ای کمتر از توبه و ذوب در ولایت قبول ندارد آقای عبدالله نوری [2013 Jan] 
*پیامی برای تجمع فرانکفورت‎ [2013 Jan] 
*سالگرد پنجاه سالگی کنفدراسیون ، تجربه ای دمکراتیک وموفق .  [2013 Jan] 
*دفاع از زندانيان سياسی - عقيدتی ، مهم ترين وظيفه اپوزيسيون خارج [2012 Dec] 
*جمهوری اسلامی ، آتش بیار جنگ در باریکه غزه . [2012 Nov] 
*سودای کسب قدرت در سایه جنگ وحمله نظامی به ایران  [2012 Oct] 
* کنفراس"غیرمتعهد ها" فرصتی تاریخی برای احیای خیزش سبز [2012 Aug] 
*سخن بگوئید شاه زاده ! [2012 Jul] 
*به احترام زرین تاج قزوینی ، نخستین منادی آزادی زن ایرانی . [2012 Mar] 
* جنبش گسترده تحریم"انتخابات"مقدمه ای است بر وفاق ملی ایرانیان .  [2012 Feb] 
*نامه سرگشاده ای به آقای پرویز ثابتی(مقام امنیتی ساواک)  [2012 Feb] 
* حزب توده ایران هنوز منتقدان را عامل [2012 Feb] 
*بحران سازی به امید باج گیری ، جنگ افروزی به امید خروج از بن بست [2011 Dec] 
*«شاه درون و حلقه منحوسه استبداد» ! [2011 Nov] 
*طرح «کنگره ملی» و فقدان اراده ملی [2011 Oct] 
*LC چيست؟  [2011 Oct] 
*سرنگونی قذافی ، وسوسه ی«دخالت محدود نظامی خارجی»! [2011 Aug] 
* مردم سوریه را دریابیم ، «سکوت شما ، ما را میکُشد»  [2011 Aug] 
*امروز مبارک در قفس آهنی و فردا خامنه ای ، اسد و قذافی و... [2011 Aug] 
*وداع با دروازه بان محبوب ایران ، فرصتی برای خیزشی دیگرعلیه دیکتاتور [2011 May] 
*فردا جوانان ایران زمین «حرام» بودن چهارشنبه سوری را به شما نشان خواهند داد ! [2011 Mar] 
*«ای رجال ایران ، زن مگر بشر نیست؟» [2011 Mar] 
*روز 25 بهمن ماه ، زنگ سرنگونی خامنه ای به صدا در خواهد آمد [2011 Feb] 
*ازمیدان آزادی تهران تا میدان آزادی قاهره ، در چهار پرده  [2011 Feb] 
*کسی هست که صدای رودابه های ایران را بشنود ؟! [2011 Jan] 
*ادامه اعدام ها: کسی نیست جلوی این وحشی ها را بگیرد؟  [2011 Jan] 
*بر محور دفاع از زندانیان سیاسی و قطع شکنجه و اعدام و سنگسار متحد شویم [2011 Jan] 
*این همه اعدام و خون ریزی برای چیست؟ [2011 Jan] 
*نقدی بر « نقش رسانه ها در اعدام شهلا جاهد»  [2010 Dec] 
*تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی ، دعوت به تماشای اعدام !  [2010 Nov] 
*آقای کروبی و بهانه «روز قدس»!  [2010 Aug] 
*نه حماس وحزب الله نماینده فلسطین ولبنان اند و نه آقای کدیورسخنگوی جنبش سبز [2010 Jul] 
*مجوّزسرنگونی حکومت فقیه خون ریز را از کجا باید گرفت ؟ [2010 Jun] 
*حلقه ی دار برگردن شیرین ! حلقه ی ُگل برگردن قاتل بختیار!  [2010 May] 
*«امام راحل و خرد جمعی» !؟ این را چگونه باورکنیم آقای موسوی؟!  [2010 Apr] 
*خیزش سبزملی در چهارشنبه سرخ باستانی [2010 Mar] 
*آخوند هرزه ای که ما را به تکرارکشتار 67 تهدید میکند! او را بهتربشناسید [2010 Mar] 
*آقای رفسنجانی ! 31 سال توطئه گری و خیانت به مردم ایران کافی نیست ؟ [2010 Feb] 
*پرده آخرکودتا: خواندن آیه های یأس و شکست در گوش مردم ! [2010 Feb] 
*لحظه ای است تاریخی، به مار زخمی ولایت فقیه فرصت ندهیم  [2010 Feb] 
*استراتژی کودتاچیان : خانه نشین کردن مخالفان در روز 22 بهمن [2010 Feb] 
*برای مهار جنبش ، رهبر به خواص روی آورده است [2010 Jan] 
*بهائی ، مرغ عزا وعروسی در توبره خونین شریعت مداران [2010 Jan] 
*طرح لبنانیزه کردن ایران در بیت کودتا کلید خورد  [2010 Jan] 
* ساطورخونین"محارب" آخرین تدبیرفاشیسم ولایت فقیه  [2010 Jan] 
*از شب یلدا گذشتیم به استقبال طلوع خورشید برویم  [2009 Dec] 
*عقل و وجدانتان کجاست آقایان؟ مردم را وارد بازی قاتلان نکنید [2009 Dec] 
*دنیاخروش دانشجویان ایران را شنید ، خامنه ای خبیث نشنید !  [2009 Dec] 
*موج سواران سبز اسلامی و مخالفت با شعار «جمهوری ايرانی» [2009 Oct] 
*فاشیسم جمهوری اسلامی توهّم است یا یک واقعیت ملموس؟ [2008 Feb]