مایک پنس دعوت سخنرانی در نشست اقدام سیاسی محافظه‌کاران را رد کرد

مایک پنس، معاون سابق ریاست جمهوری ایالات متحده، دعوت سخنرانی در «نشست سالانه اقدام سیاسی محافظه‌کاران» را رد کرد. این نشست قرار است هفته آینده در ایالت فلوریدا برگزار شود.

شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از یک منبع آگاه گفت که گردانندگان نشست فوق، در تلاش برای تغییر نظر پنس درباره شرکت و سخنرانی در آن هستند.

سی‌ان‌ان به نقل از یک منبع آگاه دیگر گفت که پنس قصد دارد برای دست‌کم شش ماه پس از اتمام دوره کاری‌اش به عنوان معاون ریاست جمهوری، از سرخط اخبار دوری گزیند.

یکی از دستیاران پنس نیز به شبکه خبری فاکس گفت که معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا، قصد دارد بر خانواده و همکاری جدید خود با بنیاد هریتج و بنیاد جوانان آمریکا، تمرکز کند.

مایک پنس پیشتر اعلام کرد که به عنوان کارشناس مهمان به بنیاد هریتج می‌پیوندد و قرار است یک پادکست سیاسی را اداره کند.

نشست سالانه اقدام سیاسی محافظه‌کاران، روز سه‌شنبه در شهر اورلاندوی فلوریدا آغاز می‌شود. قرار است دونالد ترامپ، رییس‌جمهور پیشین آمریکا در این نشست سخنرانی کند. پیش‌بینی می‌شود که ترامپ درباره آینده حزب جمهوریخواه و جنبش محافظه‌کار صحبت کند.

نشست سالانه اقدام سیاسی محافظه‌کاران، معمولا در مریلند برگزار می‌شود، اما امسال به دلیل مقررات سخت‌گیرانه این ایالت برای مهار ویروس کرونا، به فلوریدا منتقل شده است.

منبع:پژواک ایران